Új privát üzeneted érkezett!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uzsokiszuleszet 2012.07.21 00:50-kor.

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály


VÁRANDÓS TALÁLKOZÁSOK A FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT UZSOKI UTCAI KÓRHÁZÁBAN

„Szülésre felkészítő várandós találkozások”

ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:
Új tömb, C épület Konferenciatermében szerdánként 17:30-18:30 óráig

TANFOLYAMRÓL INFORMÁCIÓ:
előzetes bejelentkezés NEM szükséges - ingyenes (pároknak is)

AZ ELŐADÁSOK IDŐPONTJAI 2011. nyarán:

Július 06. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Július 13. Az újszülött első napjai – beszélgetés a csecsemőápolásról - vendég a csecsemős nővér

Július 20. "Álmomban már láttalak" - anya és magzata közötti láthatatlan kötelékről a kapcsolatanalízis tükrében – vendég a kapcsolatanalitikus

Július 27. Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő

A következő szülésfelkészítő program várhatóan 2011.szeptember közepén indul.

Szervező: Marosi Mónika, pszichológus
e-mail: marosimonika@hotmail.com

info: http://www.uzsoki.hu/node/292

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK!

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály


En teruletileg az Uzsokihoz tartozom, es a heten lett pozitiv a tesztem. Jo nogyogyaszt tudnatok ajanlani? Sokaig kulfoldon eltem, igy nem ismerek senkit. Koszonom!
Garamvolgyi Gyorgy itt vallal szulest?
napraforgo78
Budapest
 
 

 
 

Szia Napraforgó!

Gratulálok a pozitív teszthez, szép, gondtalan pocakosodást kívánok!
Én az Uzsokiban Garamvölgyinél szültem mindkét babámat (császárral), és teljesen meg voltam vele is és a kórházzal is elégedve. Igen, ő itt vállal szülést, de terhesgondozásra a magánrendelésére jártam, vérvételre, UH-ra pedig a kórházba.
Kérdezz bátran!

Kép
Kép
 
 


Koszonom szepen! Kozben valakitol meg is kaptam a doktor ur telefonszamat. Egyelore nem is tudom mit kerdezhetnek meg, probalok minel tobbet olvasgatni a forumon is.
napraforgo78
Budapest
 
 


Fog valaki szülni 2012 márciusában az uzsokiban?

Kép

 
 


VÁRANDÓS TALÁLKOZÁSOK A FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT UZSOKI UTCAI KÓRHÁZÁBAN


„Szülésre felkészítő várandós találkozások”


ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:

Új tömb, C épület Konferenciatermében szerdánként 17:30-18:30 óráig



TANFOLYAMRÓL INFORMÁCIÓ:

-előzetes bejelentkezés NEM szükséges - ingyenes (pároknak is)



AZ ELŐADÁSOK IDŐPONTJAI 2011-ben:


Szeptember 28. Mit tehet az orvos? – kérdések a szülész-nőgyógyászhoz


Október 12. Mi újság odabent? – vendég a szonográfus(ultrahang)


Október 19. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Október 26. A baba egészségéről – vendég a neonatológus(újszülött gyermekorvos)

November 16. Masszázs szülés előtt, alatt és után – vendég a masszázsterapeuta

November 30. Az újszülött első napjai - beszélgetés a csecsemőápolásról – vendég a csecsemős nővér

December 08. CSÜTÖRTÖK! Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő

December 15. CSÜTÖRTÖK! A szülés eseményei - vendég a szülésznő (ismétlő előadás)




A következő szülésfelkészítő program várhatóan január végén kezdődik.



Szervező: Marosi Mónika, pszichológus

e-mail: marosimonika@hotmail.com





Egyéb programok!


- Kismamajóga:

Szeretettel várjuk azokat a 14. hetet betöltött kismamákat, akik
szeretnének mozogni várandósságuk ideje alatt is.
Légzésgyakorlatok, gátizomtorna, relaxálás.
Érdeklődni: bajtay.bea@chello.hu e-mail címen, vagy 0630-469-9192-es
telefonszámon Müllerné Bajtay Beáta, vagy 0620-3107-928-on Nemesné
Felker Irén szülésznő, kismamajóga oktatóknál..


- Folyamatosan indul Intim torna (jelentkezés Bajnoki Ildikó gyógytornásznál, 251 7333/1302)



- Stresszoldás, relaxáció (autogén tréning): 7-8 alkalom után megtanulható relaxációs módszer, amelyet az elsajátítás után mindenki saját magán képes alkalmazni. Várandósság és szülés alatt egyaránt használható, mert csökkenti a magzatra káros stresszt, feszültséget, segít ráhangolódni az anya szerepre. Megkönnyíti a szülést, mert segít úrrá lenni a fájdalmon és a fáradtságon. A gyermekágyas időszakban pótolhatja az éjszakai ébredések miatt kimaradó alvást (15 perc relaxációval pótolható 2-3 óra alvás).

Időpont egyeztetés Marosi Mónika pszichológusnál a 251 7333/1069-es melléken, vagy a marosimonika@hotmail.com e-mail címen.

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály


Jbeby,ha minden jól megy én később,májusba szülök:))))

 


Dejó másokkal is beszélgetni, akik lehet, hogy egy időben lesznek ott!

Mi júliusiak leszünk!!!:))

Jó babavárást mindenkinek!

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


Szia Dina!

Ha minden igaz én is júliusban szülök majd.

Ani
anivik
Dunakeszi
 
 


Kedves sutimano, most olvastam amit írtál. Az első babát is szinte egyszerre szültük, most pedig a másodikat is:) Még akkor is leveleztünk egyszer kétszer:) Most mit vártok kislányt vagy kisfiút?

Kép

 
 


Sziasztok,
BUÉK!
2012 juniusában fogok szülni az Uzsokiban. Még nem kértem fel egy dokit sem, de jelenleg Dr. Fekete Antalhoz járok az Őrsre. Úgy tervezem őt fogom felkérni, bár még egyelőre nem sikerült infot találnom róla a szüléssel kapcsolatosan. Az eddigi vizsgálatokon (3db) rendes volt, kedves, de sokat egyelőre nem tudok róla. Valaki, akinek van tapasztalata vele kapcsolatosan? Esetleg aki akkoriban fog szülni?
Nomi
nomi76
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam erre :? .

Jbeby,bocs ,hogy csak most válaszolok :) ,most kisfiút várunk..látom Ti is :) ,még ebbe is egyezzünk,sőt abban is ,hogy 30 évig laktunk a a XV. Kerületben:))

 


Látom nem nagyon jönnek erre a fórumra:((((

Pedig jaj de jó együtt szülni olyannal ,akivel akár itt ismerkedik meg az ember:)

Nekem 2009-ben volt szerencsém,és annyira úgy jött ki,hogy együtt ültünk a ctg-n,majd bent fogtak mindkettőnket, a végén mindketten a császárosok lettünk,így az őrzőben és a csaszis szobába is együtt feküdtünk,életünk első nagyon fontos pillanatot szinte együtt éltük meg.....ugye nem is kell mondanom,hogy azóta is nagyon jó barátságba:))))))

 


Sziasztok!

Ismeri valaki Jex doktornőt? Mit hallottatok Róla? Én még egyelőre dolgozok: terhesgondozásra elképzelhető, hogy ügyeleti időben is fogad?

Ha valakinek van erről tapasztalata, lsz írja meg

Köszi!

Mamic
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Még egy kérdésem lenne:

Én majd szeretném szoptatni a babámat. Az Uzsoki ebben mennyira "bababarát"? Meg lehet kérni a csecsemősnővért, hogy semmiképp ne adjanak a babának tápszert?

És szülés után mikor kapom meg a babát és onnantól mennyit van velem? Folyamatosan? Vagy elviszik éjszakára? Ki fürdeti? Anyuka, vagy a csecsemősnővérek?

Előre is köszi a válaszokat

Mamic
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Mamic: én nem császáros voltam. Nálam ahogy kijött a baba rám tették egy kicsit, utána elvitték megfürdetni, meg lemérni, meg ilyenek. Utána visszahozták és két órát együtt lehettünk ott a szülőszobában. Ott rögtön rátették mellre, hogy szopizzon. Letelt a két óra, utána babát elvitték, engem meg a szobába kísértek, hogy kipakoljak, meg pihenjek. A babát első éjszakára nem adták oda, lehet, hogyha kéred, akkor kiadják, de nekem jó volt, hogy kicsit pihenhettem. Aztán úgy volt, hogy reggel 7.30 ra vissza kell vinni őket 10-ig. Ilyenkor van az orvosi vizsgálat nekik, utána 10-től nálad van és este kell megint visszavinni 20 órára. 22 órára meg érte kell menni. Ilyenkor van a fürdetés. Szóval nem te végzed a fürdetést, hanem a csecsemősök. És akkor éjszaka nálad van, és reggel indul megint minden elölről. :)

A kis ágyikójukba bekészítenek cukros vizet, azt lehet adni nekik, ha nem elég a tejed. Tápszert csak a betöltött 2. életnap után adnak, ha kérsz. Én így tudom.
szilgo
Budapest III. kerület
 
 


Szilgo mindent leírt:)))

 


Sziasztok!
Az Uzsokiban szültem szeptemberben. Így utólag a nagyvárad téri Szent István Kórházat választanám, sokkal bababarátabb. Ha nincs semmi kérdésed, problémád, akkor biztosan jó élmény lehet az Uzsoki, de ha fontos neked, hogy mindig melletted legyen a babád, menj a Szent Istvánba, ott nem kell naponta kétszer órákra betolni őt a csecsemősökhöz. A fürdetésnél is jelen lehetsz az Istvánban, és a látogatók sem mehetnek be az osztályra. Nekem ez is jól jött volna, nagyon zavartak a rokonaim, és mások rokonai is a folyosón a hosszú látogatási időben. Egy újszülött még rengeteget és hosszan szopizik, nyugodtan kellene hagyni őt a mamájával, mert ezekben a napokban alapozódik meg MINDEN, nem szabadna ennyit megzavarni ezeket a döntő fontosságú együttléteket.
Viszont ha van kérdésed, problémád, kételyed, akkor mindkét helyen fizetned kell, akármilyen szomorú is, különben elhanyagolnak (először szülőknél lehet ez fontos). Nem elég a szülész orvosnak, mert ő nem segít a csecsemős gondjaidban. Ha bajod van, fogj egy csecsemőst és nyomj egy ötezrest a markába, vagy készülj fel jól a szoptatásra, a babagondozásra. Lehet, hogy elég, ha van fogadott és fizetett szülésznőd, aki naponta benéz hozzád, én biztosan itt rontottam el.
nandumama
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Jex doktornőt? Mit hallottatok Róla? Én még egyelőre dolgozok: terhesgondozásra elképzelhető, hogy ügyeleti időben is fogad?

Ha valakinek van erről tapasztalata, lsz írja meg

Köszi!

Mamic

Kedves Mamic!

Én Jex doktornőhöz "járok". Eddig egyszer voltam nála. :D Az eredeti orvosom nem tudott elvállalni, mert szabadságon lesz a kiírt időpontban, és ő ajánlotta a doktornőt. Nekem első találkozásra szimpatikus. Ahogy tudom nincs magánrendelése, mi is a kórházba mentünk hozzá. Én is dolgozom még és engem este 6-ra hívott, szóval szerintem megoldható munkaidő után. Ami nekem külön szimpatikus volt, hogy a párom bejöhetett velem, így végre ő is láthatta a picit. Lehet, hogy ez így van más dokiknál is, de nekem mint első anyukának nincs más tapasztalatom. Fórumokon egyébként nagyon dícsérték a doktornőt. Holnap megint találkozom vele, majd elmesélem a tapasztalatomat.
Remélem tudtam segíteni!

Ani
anivik
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Én 25 hetes vagyok, és a választott orvosom sajnos mégsem vállal, (mégsem járhatok hozzá tovább terhesgondozásra és nem vállal szülésre), mert azt hiszem, terhes. Mondjuk erről "nem tehet"..

Szóval most keresnem kell egy új orvost. Az eredeti orvosom a Szent Istvánban dolgozik, de nekem az Uzsoki sokkal közelebb van, és ha találnék egy orvost, aki megbízható és elvállal, nem kéne a Nagyvárad térre kirándulnom.

Jex doktornőt felhívtam, kedves volt, de nem vállalt el, mert már nagyon sok kismamája van áprilisra. Úgyhogy most keresek..

Ha valakinek van ötlete, jó tapasztalata, szóljon..

Köszönöm

Mamic
mamic
Budapest XIV. kerület
 
 


Hahó!

Nandumama. először is gratula a gyermekedhez!
Azt sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak az U-ról. Én ugyan nem szültem ott, de hát egy pár éve már olvasom a hireket onnan, és ilyent még nem nagyon irtak - de bizonyára igy van, ahogy tapasztaltad.
Viszont igaz lenne, hogy U-ba bemehetnek a rokonok folyosóra vagy a szobába? Most melyik a rosszabb megoldás, és mi van az U-ban? Eddig ugy tudtam, hogy a szobákba tilos bemenni. S ez nem minden kh-ban van igy. A Jánosban biztos be lehet menni látogatni és a Bajcsyban is, és szerintem az Istvánban is. És bizony erről sokan panaszkodnak.

Mamic: gratula a terhességhez. Sajnálom hogy igy jártál. Hová jársz t.gondozásra? Az Örsön Mecsér egy nagyon jó szakember, ügyeletben szültek nála évekkel ezelőtt, s akkor (is) nagyon jó véleménnyel voltak róla! Amugy kh-ban Lajis Timea, akit szintén nagyon dicsérnek. Remélem sikerül valami megoldás.

Szurkolok

meer
meer
Aba
 
 


Nandumama,én is sajnálom,hogy ilyen tapasztalataid vannak,nekem ellenkezőleg,nagyon segítőkészek voltak a csecsemősök,naponta többször benéztek,anélkül,hogy pénzt adtunk volna nekik,segítettek a szoptatásban ,a köldökápolást többször részletesen elmondták,nekem még a mellemet is ki kellett masszírozni,mert még a meleg zuhany hatására se tudott kijönni a tej,én majd besz...tam,de vagy fél óráig masszírozta egyenként,és utána már dőlt is,sőt még névjegykártyát is kértem,ha otthon bajom lenne,tudjon segíteni...ilyen szinten az ellátással semmi gond nem volt,pedig akkor még lent volt minden az ideiglenes helyen....

az 2× 1-2 óra meg nagyon jól jött,én elég nehezen mozogtam a császár miatt,szóval reggel volt időm rendesen reggelizni,megmosdani,mire visszamehettünk érte,este meg az esti rutint(vacsi,fürdés)lehetett nyugiba elvégezni,szóval sztem azzal semmi gond,így is a szobatársak vigyáztak a babára amíg valaki kiment pisilni.....

Engem nem zavartak a látogatók,másé se,de a saját rokonaim meg főleg nem,nekem jól esett ,hogy bejöttek meglátogatni....ha téged zavartak miért nem kérted,hogy ne jöjjenek???Amúgy a szobába nem volt bejárásuk,csak a folyosón lehettek.

A fürdetés volt az egyetlen amit én sajnálok,hogy nem mutattak meg,de azért nem egy ördöngösség......

Mamic,tápszert nem adnak a babáknak csak ha te kérsz,én a harmadik vagy negyedik nap hajnalán,mikor már órák óta sírt a babám kellett kérjek,mert a csaszi után van akinek nehezen indul a teje,nekem meg be is ragadt,így én kértem,de sokat nem adtak,csak egy picit,utána aludtunk,majd másnapra kimasszírozták a mellem és utána már szopiztunk:)))

Doki ajánlás:nekem Dr.Halász Domonkos az orvosom,és nagyon elégedett vagyok vele,de a terhesgondozást újpesten,illetve magánba végzi,a kórházban barátnőm a Gál dokihoz járt.....

 


Én júliusra várom a babámat és szeretnék majd elmenni szülés felkészítőre. Szerintetek mikor érdemes? Illetve tudja valaki, hogy milyen gyakran csinálnak ilyet a kórházban?
Egyébként nekem ugyan nincs tapasztalatom, de csupa jót olvastam csak az Uzsokiról más fórumokon is. Azt gondolom, hogy ha nem lenne fogadott orvosom és az ügyeletesnél szülnék, akkor sem aggódnék.
Szerintetek érdemes szülésznőt is fogadni?
anivik
Dunakeszi
 
 


Üdv Anivik!

Fentebb olvashatod, hogy kb milyen programok vannak a szül. felkészítőn, amelyre szerintem nagyon érdemes elmenni.

Ahogy tudom egy évben 2x van bővített ill.nyáron egy rövidebb változat.

Ha irsz e-mail-t a szervezőkben (fentebb a cim) biztosan tájékoztatnak, mint ahogy a babanet-oldalaira is fel szokták ezt tölteni.

Dokker/sz.nő választás ügyben én nem tudok segíteni, esetleg ha korábbi évben szültek lapján érdeklődsz. De ahogy én olvastam, az ügyeletes is nagyon érti a dolgát - mint ahogy te is irtad. Igaz ez az orvosokra is.
Egy kalappal

meer
meer
Aba
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam erre :? .

Jbeby,bocs ,hogy csak most válaszolok :) ,most kisfiút várunk..látom Ti is :) ,még ebbe is egyezzünk,sőt abban is ,hogy 30 évig laktunk a a XV. Kerületben:))

Szia!

és most olvasom, hogy még az orvosunk is ugyanaz:) Az elsőt is a Halásznál szültem és most is:))))))) Jó sok közös dolog:)

Kép

 
 


Valaki tudna segíteni homeopátia terén? Minden leírásban mást találok és mindenki mást mond. Az első babámnál nem használtam semmit most szeretnék. (málnalevél tea, cimicifuga, caulophyllum,arnica..) melyiket mikor és milyen koncentráciumban? köszi mindenkinek:)

Kép

 
 


Sehol senki?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jbeby 2012.02.11 13:49-kor.

Kép

 
 


„Szülésre felkészítő várandós találkozások”


ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:
C épület (Róna utcai új tömb) Konferenciatermében szerdánként 17:30-kb.18:30 óráig (+ esetleges szülőszoba látogatás)

TANFOLYAMRÓL INFORMÁCIÓ:
előzetes bejelentkezés NEM szükséges - ingyenes (pároknak is)


AZ ELŐADÁSOK IDŐPONTJAI 2012-ben:

Február 08. Mit tehet az orvos? – kérdések a szülész-nőgyógyászhoz

Február 22. Mi újság odabent? – vendég a szonográfus

Február 29. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Március 21. A baba egészségéről – vendég a neonatológus (újszülött-orvos)

Március 28. Szoptatás a gyakorlatban – vendég a szoptatási tanácsadó (új előadó)

Április 18. Sürgősségi esetek csecsemő- és gyermekkorban I.– vendég a gyermekmentőorvos (új előadó)

Április 25. Sürgősségi esetek csecsemő- és gyermekkorban II.– vendég a gyermekmentőorvos

Május 09. Az újszülött első napjai– vendég a csecsemős nővér

Május 23. Masszázs szülés előtt, alatt és után – vendég a masszázsterapeuta

Június 06. Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő


A szülésfelkészítő tanfolyam után lehetőség van a szülőszoba megtekintésére, melynek feltételei:
- az Uzsoki utcai Kórházban szülő kismamák (és párjuk)
- 35. terhességi hetet betöltött kismamák
- max. 20 fő (párral együtt).



Minden érdeklődőt szeretettel várunk!


Szervező: Marosi Mónika, pszichológus


Egyéb programok!

- Kismamajóga:

Szeretettel várjuk azokat a 14. hetet betöltött kismamákat, akik
szeretnének mozogni várandósságuk ideje alatt is.
Légzésgyakorlatok, gátizomtorna, relaxálás.
Érdeklődni: Müllerné Bajtay Beáta, vagy Nemesné Felker Irén kismamajóga oktató szülésznőknél, a kórházban.

- Intim torna:

Folyamatosan indul, jelentkezés Bajnoki Ildikó gyógytornásznál, a kórházban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uzsokiszuleszet 2012.02.10 01:00-kor.

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály


"Szülésre felkészítő várandós találkozások”


ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:
C épület (Róna utcai új tömb) Konferenciatermében szerdánként 17:30-kb.18:30 óráig (+ esetleges szülőszoba látogatás)

TANFOLYAMRÓL INFORMÁCIÓ:
előzetes bejelentkezés NEM szükséges - ingyenes (pároknak is)


AZ ELŐADÁSOK IDŐPONTJAI 2012-ben:

Február 08. Mit tehet az orvos? – kérdések a szülész-nőgyógyászhoz

Február 22. Mi újság odabent? – vendég a szonográfus

Február 29. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Március 21. A baba egészségéről – vendég a neonatológus (újszülött-orvos)

Március 28. Szoptatás a gyakorlatban – vendég a szoptatási tanácsadó (új előadó)

Április 18. Sürgősségi esetek csecsemő- és gyermekkorban I.– vendég a gyermekmentőorvos (új előadó)

Április 25. Sürgősségi esetek csecsemő- és gyermekkorban II.– vendég a gyermekmentőorvos

Május 09. Az újszülött első napjai– vendég a csecsemős nővér

Május 23. Masszázs szülés előtt, alatt és után – vendég a masszázsterapeuta

Június 06. Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő


A szülésfelkészítő tanfolyam után lehetőség van a szülőszoba megtekintésére, melynek feltételei:
- az Uzsoki utcai Kórházban szülő kismamák (és párjuk)
- 35. terhességi hetet betöltött kismamák
- max. 20 fő (párral együtt).



Minden érdeklődőt szeretettel várunk!


Szervező: Marosi Mónika, pszichológus


Egyéb programok!

- Kismamajóga:

Szeretettel várjuk azokat a 14. hetet betöltött kismamákat, akik
szeretnének mozogni várandósságuk ideje alatt is.
Légzésgyakorlatok, gátizomtorna, relaxálás.
Érdeklődni: Müllerné Bajtay Beáta, vagy Nemesné Felker Irén kismamajóga oktató szülésznőknél, a kórházban.

- Intim torna:

Folyamatosan indul, jelentkezés Bajnoki Ildikó gyógytornásznál, a kórházban.

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály


Jbeby!ejha mennyi közös pont:)))

Anivik,én nem bíztam a véletlenbe,és volt fogadott dokim,szülésznőm nem volt,és mivel valszeg ez is csaszis lesz,nem is lesz rá szükség,de akkor Vera nevűnél szültem,és nagyon fontos volt hogy időben észrevette,hogy baj van a szívhanggal,ha választanál mégis ,én őt nagyon ajánlom:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2012.03.07 08:37-kor.

 


Én júliusra várom a babámat és szeretnék majd elmenni szülés felkészítőre. Szerintetek mikor érdemes? Illetve tudja valaki, hogy milyen gyakran csinálnak ilyet a kórházban?
Egyébként nekem ugyan nincs tapasztalatom, de csupa jót olvastam csak az Uzsokiról más fórumokon is. Azt gondolom, hogy ha nem lenne fogadott orvosom és az ügyeletesnél szülnék, akkor sem aggódnék.
Szerintetek érdemes szülésznőt is fogadni?


Szia! Szerintem nem fontos szülésznőt fogadni. Van előnye is és hátránya is. De ha bemész a kórházba megkérdezheted, hogy arra a hónapra amikorra ki vagy írva kik vannak beosztva. Úgyis csak azok közül választhatsz szülésznőt. Akkor azokról gyűjthetsz be infókat és meglátod. Mondjuk segítség, ha fogadott, hogy soronkívül vannak a CTG-k, a laborok és ha bármi gondod van szülés előtt és utána a rendelkezésedre áll. Viszont többletkiadással jár. Ezért kell meggondolni. De én azt mondom, hogy szinte mindegyik doki és szülésznő jó. Bár van 1-2 akinek én sem örülnék. Én a másodikat szülöm hamarosan és nem voltam szülésfelkészítőn, de nem is bánom. Ha kérdésed van szívesen segítek.
 
 


sziasztok.
az István khba még a szobákba is be lehet menni. kész tatárjárás van ott.
2008- novemberében még a felujítás előtt szültem ott és akkor is nagyon meg voltam elégedve a khval és most is ott szándékozom szülni csak orvost kell fogadjak.
Vendég
 


Sziasztok!

Valaki Megyes Réka szülésznőről tud infókat mondani?


Köszönöm
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sajnos én csak az Elek Verát "ismerem",ő profi:)))

 


Sissy mikor fogsz szülni??

 


Sissy mikor fogsz szülni??

Júli végén!
Még az sem biztos, hogy ott fogok szülni. Nem is ismerek senkit sem az Uzsokiban.
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Nagyon szép lett az uzsoki,a felújítás után....és nagyon szeretném megköszönni az orvosomnak,és a teljes személyzetnek ,hogy annyira szépre sikeredett ez a szülésem és a lábadozásom első napjai......segítőkészek,kedvesek csak jót tudok mondani róluk!!!!!

 


Ha még jár erre valaki ,a facebookján lájkolja legyen szíves a linken látható képet,köszi https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: