Új privát üzeneted érkezett!

Vegigolvasva a regebbi Szent Imre-s topikokat, ugy tunik sok valtozas tortent az orvosok szemelyeben. Egy jo nogyogyaszt keresek ott, illetve a maganrendelojet, es parat ki is valasztottam mar, de a korhaz honlapjan az orvosok kozott jopar nem szerepel ezek kozott.
Pl Kovacs Zoltan, Tasi Robert, Kocsis Eva, Nyulasi Gabor...ok ott dolgoznak meg?
En jelenleg Balint Balazs, Gutmann Orsolya (bar az o elerhetoseget sem latom) Urban Marta es Fulop Tamas kozott vacillalok.
Tippek? Otletek?
Mindenkeppen egy alapos, empatikus embert keresek, aki nemcsak jo szakember. Kulfoldon eltem (USA), ahol mindent az ember szajaba ragnak, es szeretem, ha valaki valoban alaposan mindent elmagyaraz, nem kell harapofogoval kihuzni belole a dolgokat, foleg igy az 1. terhessegnel!

Koszonom!
napraforgo78
Budapest
 
 


Senki nem tud jo szivvel ajanlani egy jo nogyogyaszt a Szent Imreben?
napraforgo78
Budapest
 
 


Hahó!

Szép, és problémamentes babavárást!

A harmadik babámat fogom szülni a Szent Imrében Tasi doktornál. Csak jót tudok írni róla. Nyugodt, precíz, szán időt rám. Minden alaposan elmagyaráz. A szülésnél 10 perccel utánunk már a kórházban volt, és nem mozdult mellőlem.
Magánrendelése is a XI. kerületben van (Szent Teréz Rendelő, Fegyvernek u. 52., előjegyzés: 203-6797).
Tasi doktor ráadásul nemcsak szülész-nőgyógyász, hanem sebész is.

Remélem tudtam segíteni, és minden rendben lesz!
 

 
 

Koszonom Szilvi!
Tobben is ajanlottak ezt a rendelot, es Kocsis Evat is, aki szinten ott rendel. Jovo heten tenyleg kell egy idopontot kernem :)
napraforgo78
Budapest
 
 


Nálam Urbán doktornő a favorit. Nyugodt szívvel ajánlom.
A magánrendelése a kórházzal szemközti házban van.
 
 


Megprobaltam Balint Balazst felhivni, de nem fogad, allitolag tele van, es amugy is nyaron szabin lesz. Ezek szerint tenyleg nehez hozza kerulni...
Nem baj, a masodik jeloltem Kocsis Eva.
napraforgo78
Budapest
 
 


Sziasztok.Én is a Szent Imrében fogok szülni,méghozzá Tasi doktornál.Csak pozitiv vélemyént tudok rolla irni.Kevés ilyen orvos van,sajnos.. :cry:
3. babánkat várjuk,és már csak 5 hét van hátra.
Elsö 2 gyermekünket is ott szültem,de akkor sajna nem Tasi doktornál(amit utolag nagyon sajnálok).

Jo babavárást kivánok midnekinek.. :D

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Uj forumozokent, a hetedik het fele kozeledve, szeretnem a segitsegeteket kerni!
Sajnos ugy alakult, h eddigi doktornom nem tud elvallalni. Szent Imret neztem ki a korhazak kozul es most keresem a toketes dokit. Eddig a kovetkezo orvosokrol olvastam nagyon jokat. Tudom, kicsit meg hosszu a listam es ezert is lenne jo, ha egy-ket szoval velemenyeznetek a kovetkezo dokikat!

Dr Tasi Robert,
Dr Urban Marta,
Dr Balint Balazs,
Dr Barna Peter,
Dr Zsigmond Tamas,
Dr Fulop Tamas es
Dr Faludy Pal.

Olyan orvost keresek, aki mindent elmond magatol, hiszen magamtol nem biztos, h rajovok mindenre, ezenkivul ertekelem, ha turelmes es szakmailag is megbizhato. Figyel a gatvedelemre (bar ezt ha jol tudom, Szent Imreben mindenki gatvedelem parti) es vegig velem van, vagy megbiztaho utanpotlasrol gondoskodik szabi alatt. Most ennyi jutott eszembe.

Koszonom szepen a segitsegeteket! :-)
bubububu
Budapest VII. kerület
 
 


Tasi Robert!!!!!!!!!!!!!!
Én nálla szültem szept.28.-án!!!Nagyon profi,tökéetes doki....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok.

Én Dr Zsigmond Tamáshoz jártam terhesgondozásra. Megvoltam elégedve vele. Nem fogadtam fel mert nem volt rá pénzem. Meg ugy voltam vele mindegyik orvos jo a Szent Imrében. Szerencsére ö volt ügyeletben amikor beindult a szülés. Nagyon rendes és kedves volt. igazábol akkor foglalkozott velem amikor megszületett a kislányom. Addig a háttérben volt és a szülésznö vezette le a szülést. Gátmetszésem nem volt aminek nagyon örültem. :lol: Nekem csak pozitiv élményeim vannak.
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
A Szt Imrében szültem az első babámat császárral és most augusztus 9-re várom a másodikat. Eddig a dokim Dr. Kovács Zoltán volt, másodiknak is őt akartam mert lehet nála császár után természetesen szülni. Ő júliusban szabadságra megy ezért nem tudott vállalni, a kórházi protokoll szerint szülés várható időpontja előtt 4 héttel és utána 2 héttel rendelkezésre kell tudni állni. Javasolt 2 kollegát, hogy kérdezzem meg elvállalnak-e de ő nem tud maga helyett biztosítani senkit.
Megkérdeztem Szigeti Katalint, Bálint Mihályt, Bálint Balázst, Urbán Mártát, Holba Sándort és Fülöp Tamást se senki nem vállalt, Dékány Ágnest csak emailen lehet elérni, ő meg nem válaszolt eddig. Állítólag szabadságon lesznek mind. Elég érdekes...
Egyedül Fülöp Tamás állt hozzá segítőkészen, ő volt az egyetlen aki azt mondta próbál segíteni és találni nekem valakit a jövő hétre, pedig nem is ismer.
Közben megtudtam, hogy Urbán Mártát Szigeti Katalin helyettesíti így valamelyik biztosan el tudott volna vállalni, ha akar. Nem tudom ennek mi az oka, talán nem bírják a Kovács doktort vagy nem szeretik a császár utáni természetes szülést... Mindenesetre hetek óta kínlódok a témában és nem jutottam semmire. A szülésznőm Szűcs Orsi sem tud már kit javasolni.
Elég gáz szerintem, hogy ha végül programozott császárra kell mennem valakihez akit nagy nehezen találok esetleg valahol máshol azért, mert nyáron jön a babám.... :-((((
 


Szia!!

Hát sajna én egyiket sem ismerem,mármint dokikat.
Esetleg kérdezz rá Tasi Robert doktor urra is..proba szerencse...
Nagyon rendes,kedves,szimpatikus doki,bár azt nem tudom,hogy hogyan áll a császár utáni,természetes szüléshez,de 1 probát minden képpen megér..sztem.
Nem tudom,merre felé laksz...mert akár járhatnál hozza terhesrendelésre is...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


En mindenkinek szivesen ajanlom Kocsis Evat. Szulni ugyan meg nem szultem nala, meg 2 het a kiirt idopontig, de nagyon preciz, segitokesz doki.
Nalam a kovetkezo dilemma a csecsemos nover fogadasa. Tegnap a szulesznom vilagositott fel hogy erre is van lehetoseg. Eleg szomorunak tunik, hogy manapsag mindenert fizetni kell, es alapbol nincs idejuk arra, hogy megmutassak a szoptatas, furdetes koruli teendoket. Elvileg ez lenne a dolguk, nem? Amugy ha valaki mar tett ilyet, mivel kell ezt meghalalni????
napraforgo78
Budapest
 
 


Napraforgó, én szintén a Kocsis doktornőnél szültem, csupa jó tapasztalat, mindkét fiam nála született. Nyitott az alternatív szülési módszerekre, egyszóval szuper, és nagyon jó hangulatban telt mindkét szülésem, családias, meghitt.
A második fiam tavaly májusban szültem, és sajnos nagyon lusta volt szopizni, volt egy csecsemősnövér az Orsi, na ő mindent megtett, hogy Gergő rákapjon a cicire.
Nagyon jólesett, hogy ilyen segítőkész volt, úgy, hogy én nem fogadtam fel őt, mint csecsemősnővért. Azért amikor hazajöttünk a kh-ból megháláltam neki egy bonbonnal és egy cserepes virággal a sok-sok segítséget.
Megkérdezhetem hogy ki a szülésznőd? Nekem Széles Ági volt.

 
 


Szia zsu83,
A valasztott szulesznom Kecskemetine Vera. Ot a kismama klubban neztem ki magamnak, majd Kocsis Eva is azt mondta, hogy jo valasztas lesz. Mar ketszer talakoztunk es vegtelenul szimpatkus. O ajanlotta, hogy ha gondolom felfogadhatom csecsemosnek Tamitsne Orsit. Meg nem hivtam eddig de azt hiszem elso babanal az ember mindent probal bebiztositani :)
napraforgo78
Budapest
 
 


Igen, ő az az Orsi! :) Nagyon kedves, segítőkész! Én is felhívnám a helyedben, kár hogy nekem az első babánál nem mondták hogy lehet fogadni csecsemőst is, biztos éltem volna a lehetőséggel.

 
 


Amikor én szültem a szobatársam fogadott csecsemőst is, sajnos nem tudom a nevét. De a dolog abból állt, hogy a csecsmősnővér állt a szobatársam ágya végénél és darálta a csecsemőgondolzásról a tudnivalókat, mint egy könyvből.
Nekem nagyon segítőkészek voltak a szoptatásnál anélkül is, hogy fizettem volna. Odafigyeltek, hogy minden rendben menjen és ellenőrizték, hogy hogy megy. Segítettek a csecsemősnővérek, a kórházi védőnő és a fogadott szülésznőm is (Szűcs Orsi).
 


Nekem dr. Kocsis Éva látta el a terhesgondozásom, de az elején szólt, hogy szabin lesz, amikor szülök. Nekünk így is megfelelt. Nagyon professzionálisan látta el a feladatát és nagyon normális. A szülést végül dr. Varsányi Antal vezette le, aki nagyon aranyos, apáskodó, törődő. Szülés után ő is, a doktornő is be-benézett hozzám, ahogy Széles Ági, a szülésznőm is.
Mivel érzésem szerint Éva nagyon túlvállalta magát, elkezdtem más orvost keresni. Dr. Bálint Balázsnál talán be fogok férni, de lövésem sincs, mi mennyibe kerül nála. Tudnátok segíteni?
zitabitang
Tárnok
 
 


Közben aktualitását vesztette a kérdés, mert nem tud vállalni. :(
zitabitang
Tárnok
 
 


Sziasztok!
Én két éve szültem a Szent Imrében. Nekem nem volt szülész orvosom, csak szülésznőt fogadtunk. Hiba volt az a bizonyos szülésznő. Váradi Zsófia bevállalt úgy, hogy volt egy másik páciense is akinek pont abban az időben indult meg a szülése. Jobb lett volna, ha nem fogadunk egyáltalán senkit, mert akkor legalább az ügyeletes szülésznők odafigyeltek volna rám. A fogadott szülésznőm mondta, hogy menjek be mikor a fájások gyakorisága még nem is indokolta (erre csak később jöttem rá, mikor szabadkozott, hogy úgy hallotta a hangomon, hogy nagyon meg vagyok ijedve) csak azért, mert a másik lánynak, aznap reggel fojt el a magzatvize. Kibulizta, hogy egymás melletti szülőszobába kerüljünk ugyanabban az időpontban és rohangált ki-be a két szoba között. Velem nem is törődött sokat, csak azzal, hogy a szívhang monitorozó készülék (most nem ugrik be hogy hívják) mindenképpen rajtam legyen. A másik lánynál volt az idő nagy részében és úgy éreztem, inkább hátráltat a szülésben mint segített volna. Végül persze császározni kellett mert egész végig ott kellett feküdnöm az ágyon (Zsófia nem nagyon segített a pozícióváltásban, választásban sem) a mérővel a hasamon, és a baba arccal előre fele akart jönni. Balogh Tibor doktorhoz jártam terhesgondozásra, aki nem végezhet szüléseket most már. Így az ügyeletes orvosoknak (Tasi, Raft, Barna) és egy ügyeletes szülésznőnek (Nyulas Jolán, aki végül bejött hozzám, mert már olyan állapotban voltam) hála 20 óra vajúdás és szüléspróbálkozás után megszületett a kisbabám.

Most hogy jön a következő baba, nem tudom mit tegyek?
Természetesen szeretnék szülni császár után, mindenféle alternatív gyógymód segítségével egy olyan orvosnál, aki tud ebben nekem segíteni. Ja és ha lehet nőt szeretnék. Mit javasoltok?

Válaszotokat előre is köszönöm,
orsika5
Budapest XI. kerület
 
 


Orsika, először is gratulálok a pocaklakóhoz! Én szívesen ajánlom Neked a drnőmet, dr. Kocsis Évát, mindkét fiamat nála szültem, maximálisan elégedett voltam vele. A második szülésnél voltak komplikációk, túl mélyen tapadt a lepényem, ügyeletes orvos már a császárral fenyegetett, de hála a doktornőnek, és Áginak a szülésznőmnek szülhettem a második babámat is természetes úton. Végig nagyon figyeltek rám, nélkülük biztos nem így alakult volna.

 
 


Sziasztok!
2008 novemberében és idén júliusban szültem a Szt. Imrében. Mindkettőt császárral.
A kórház az eltelt majdnem négy évben sokat változott. Zsúfoltabb lett, a legtöbb szobát pótágyazták.
Más lett a védőnő, nem tudom, hogy ez miatt volt-e vagy hogy második baba de míg az elsőnél maximálisan odafigyeltek, hogy megy-e a szoptatás, most egyáltalán nem érdekelt senkit. Ha kértem segítséget, kelletlenül jött egy csecsemős nővér de sok vizet nem zavart.
2008-ban még jött gyógytornász, pszichológus stb., most ilyenek már egyáltalán nem voltak.
Az elsőnél nem is esett szó tápszerről, most mindegyik csecsemős rágta a fülemet, hogy adjak tápszert a picinek amíg nem indul meg a tejem. A másik, amit állandóan erőltetnek az a bimbóvédő, hát azt sem ajánlom senkinek...

Nem mondom, hogy olyan nagy negatív dolgok történtek csak csalódás volt egy kicsit ez a színvonalromlás.

Viszont pozitívum, hogy mivel tervezett császár volt az aneszteziológián többször jártam, nagyon rendesek és körültekintőek voltak, s mivel az elsőnél voltak problémák az aneszteziológia kapcsán, most két orvost is küldtek a műtéthez és nagyon rendben ment minden. Az altatóorvos (aki végül is csinálta, a másik csak nézte) Dr. Barnstetter Gabriella. Egy tündér, nagyon sokat köszönhetek neki (sajnos tudom, milyen amikor rossz altatóorvost fog ki az ember). Ha lesz még egy császárom biztosan megpróbálok vele beszélni.
 


Sziasztok,

2. babámat várom és a Szent Imrében szeretnék szülni. Kocsis Éva eddig a befutó nálam de érdekelne, hogy nála csak magánrendelésre lehet járni, és ha igen mennyibe kerül?
Illetve a szülés mennyi most nála?

Hallottam még hogy Sziller István is profi, aki az I-es Női klinikáról ment át. Róla tud valaki valamit?

Köszi :)

 
 


Szia,

Kocsis Éva magánrendelése
http://www.mediclinic.hu/EWsSFN.med
 


Szia!

Én mindkét gyerkőcömet a dr.nőnél szültem, nagyon profi, tényleg csak ajánlani tudom. Tavaly májusban szültem nála a kisebbik fiamat, akkor 90 ezer volt nála egy szülés. Nekem 10 ezer volt nála a terhesgondozás alkalmanként, amikor NST-re jártam a végén, ott már csak 4 ezret kért. De az NST-t lehet úgy is, hogy a szülésznőddel csináltatod, nem kötelező hozzá járni, igaz a végén heti egyszer akkor is menni kell hozzá.
Ha esetleg még tudok valamiben segíteni nyugodtan írj!

Üdv. Zsu

 
 


Sziasztok, Tasi Róbert lett a befutó nálam, és nem bántam meg. Igaz még csak a 6. hónapban vagyok, de nagyon preciz, nyugodt, mindent elmagyaráz, segítőkész doki.
Aki szült nála esetleg mostanában, meg tudná mondani mennyit kér? :)

 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki Pohl Ákos elérhetőségét? Szent Imrében van már, és nagyon nagy szükségem lenne rá!
Köszönöm, ha tudtok segíteni!
pintyoke80
Budapest XI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron