Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azért indítottam egy a fórumot, hogy akinek vannak tapasztalatai Dr. Végh Györgyről, írja meg, segítsünk egymásnak.
Bármi jöhet, tapasztalat (akár jó, akár rossz), elérhetőség, magánrendelés, születéstörténet, anyagiak. Tényleg bármi.

Köszönet mindenkinek, aki megossza élményét!

H-m.

Huba-mami
Kép
Kép
 


Látom senki nem ír, akkor majd én.

Magánrendelés: 1073 Budapest, Bethlen Gábor tér 3. I. emelet 11. Kapukód: 20
Rendelési idő: kedd 14:00-20:00
Bejelentkezés: (30) 346-3028, Rendelési időben: 351-6673

Honlapja: www.veghdr.hu

Akik az idén szülnek nála 12e/ hó, és 120e a szülés levezetése. Nekem azt mondta jövőre emelni fog.

Amit én tapasztaltam, hogy jó szakorvos, alapos, kedves, és van humora.

Nyilván nem csak várandós gondozással foglalkozik, tehát, ha nőgyógyászati problémája van valakinek, fordulhat hozzá.

Huba-mami
Kép
Kép
 


Végül is nála szültél? Mik a tapasztalataid?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jussy 2012.02.06 15:23-kor.

Kép

Kép

Kép
jussy
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Igen, nála szültem.
Szakmailag, szerintem mindent megtett. Figyelmes volt, és mindenről tájékoztatott, hogy mikor mi történik. Biztatott a kitolásnál, és még röhögtetett is a vajúdás elején.
Kértem EDA-t, ő adta be, de előtte megkérdezte, hogy beadhatja-e, mert neki csak 3 év tapasztalata van, és 3x szúrta meg a gerincem. Nem fájt. Kicsit sem, sőt közben is röhögtünk a szülőszobán, mármint én röhögtem volna, de nekem mozdulatlanul kellett ülnöm. :P
Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.

Huba-mami
Kép
Kép
 


Köszönöm a választ.
Én is nála fogok szülni kb. 3 hét múlva, harmadik baba, császáros vagyok, az elsõ kettõt másnál szültem, másik kórházban.
Hány napot voltál a kórházban? Mi a véleményed a nõvérekkel/csecsemõsökkel kapcsolatban?
Köszi.

Kép

Kép

Kép
jussy
Budapest XVII. kerület
 
 


Közben megszületett a harmadik babám a dokinál, meg voltam vele elégedve, kb napi kétszer nézett rám, olyankor mindig foglalkozott a babával is.
Januárban megtörtént az áremelés, most 15 ezer a terhesgondozás, a szülés pedig 150 ezer.
Szerintem jó orvos és jó fej, ajánlom mindenkinek.

Kép

Kép

Kép
jussy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Én Nála szültem 2,5 éve és nagyon meg voltam és vagyok Vele elégedve.Normál szülésnek indult,de végül császár lett belőle,előtte Epidurális é.-t kaptam,amit Ő adott be elsőre és nem fájt kicsit sem.Minden rendelésen elbeszélgetett velünk,nagfyon kedves és közvetlen volt.A szülésnél is mindenre odafigyelt,a legjobb kezekben voltunk! Császár közben bent lehetett az Apuka is:) Császár után is bejött,mikor ébredeztem és később is meglátogatott.Mindenről tájékoztatott , a nyugodtságát átadta nekem is,ami nagyon jó volt akkor!Magánrendelésen szerintem olyan árai vannak,mint másnak.Szülésnél a Férjem megkérdezte mivel tartozunk,de azt mondta SEMMIVEL! Később,mikor mentünk a kontrollra,(úgy,hogy nem adtunk hálapénzt)végtelenül kedves volt és nem sajnálta ránk az idejét! Ez azóta is így van:)Mindenkinek szívből ajánlom,nagyon jó orvos!
mino2010
Budapest II. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron