Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Múlt héten végre lett egy pozitív tesztünk. :)
Mivel sajnos nem vagyok jogosult a régi máv-ban szülni ezért a sote-n szeretnék. Olvasgattam bejegyzéseket az ottani dokikról, de már bizonylatan vagyok, hogy melyik van még ott.

~8 hetes lehetek. Mivel a héten délelőtt dolgoztam és azt mondták, hogy a dokik is délelőtt rendelnek ezért csak most fogok tudni elmenni az első vizsgálatomra.

Hétfőn vagy kedden kéne mennem dokihoz és ezért nagyon hálás lennék tanácsokért. Bakos László, Szabó István, Újvári Elemér, Lintner Balázs dr.urak.
Kérdés, hogy még mindig ott vannak, mennyi idősek, minden nap rendelnek? A kórház oldalán nem találtam sok infót a II-re vonatkozóan.
A talált sote-s topicok között szereplő doktorokból őket választottam. De persze lehet még több doki is.
Mivel egyiket sem ismerem, ezért remélem tudtok tanáccsal, infóval szolgálni. Szeretném, ha nem lenne nagyon idős, viszont legyen közvetlen, kedves,mosolygós, segítőkész. Elég ha a 4ből 3 tulajdonsága meg van. :)

Nem szeretnék magánrendelésre járni, de ha esetleg... akkor mennyiből jönne ki?


Előre is köszönöm!
kvinna
 
 


Ui.: Csak azokról az orvosokról tudtam elolvasni a hozzászólásokat, ahol szerepelt a név mellett a II.SOTE.
 
 


Dr. Sára Levente - van itt topikja, tudsz róla olvasgatni :)
Én most fogom a másodikat szülni nála. Rosszat még senkitől nem hallottam róla. A felsorolt tulajdonságok közül nála sztem minden megvan - pont ezért járok hozzá :)
Viszont ha jól tudom, akkor terhesgondozást a sotén már nem nagyon csinál (őszintén szólva azt nem tudom, hogy ott helyben csinál-e még valaki...), csak magánrendelésen, ami picit húzós... (nem tudok árat mondani, mert attól függ, hogy éppen mit csinál, kis uh-nagy uh, kenetvétel, stb...) Ez a magánrendelő honlapja, ahol dolgozik, én ide jártam hozzá:
http://www.ops-khp.hu/

Judy
KépKép
KépKép
 

 
 

Szia

http://www.fogamzasgatlashavi1x.hu/nogy ... reso_c.php

Itt tele van a nőgyógyászat 2 orvosaival.
Ebből csak egy akiről én is tudnák nyilatkozni de már egyel felettem megtették. :lol:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia kvinna!
Én Dr. Vonnák Eszternél szültem január elején.
Azok a tulajdonságok nála is megvannak.
Fiatal doktornõrõl beszélek a 30-as évei elején jár.
Két barátnõm is nála szült az egyik tavaly a másik meg most márciusban.
Szerdán 15 órától szokott rendelni az ambulancián ott csinálja a terhesgondozást is.
Nem vészes az ára.
renianya
Szentendre
 
 


jav. megtaláltam.
 
 


Sziasztok!
Orvost keresek, tudnátok segíteni? :) Van néhány kritériumom: fontos lenne, hogy a magánrendelés helye bkv-val megközelíthetõ legyen mindenféle lépcsõzés nélkül (pl. ha a klinikán rendelne, az tök jó lenne, mert a Klinikák megállónál van végig mozgólépcsõ) és mindenképp délelõtti rendelés kellene.
Most tervezzük a harmadik babát, elég nehéz logisztikázni, és emiatt kénytelen leszek orvost is váltani, mert a réginek nagyon messze van a rendelõje:(

Köszi mindenkinek elõre is a tippeket!
Üdv:
k.
 
 


Szia,
válaszoltam neked a Sote II-es topikban ;) De itt is megtalálod feljebb szinte ugyanazt ;)
Üdv

Judy
KépKép
KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: