Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
a 3. császáromra készülök, 11. hétben járok. elvben van dokim (még nem jártam nála) a SOTE II-n Kissfalvi István, de barátnőm tapasztalata alapján van egy momentum, ami miatt nem vagyok benne biztos, hogy 100%ig jó választás. (nem tudta hogyan kell elintézni- papírokkal- az elkötést, műtét közben kérdezte meg tőle, na persze ez akkor már lehetetlen, tudom le kell adni az igényt legalább 3 hónappal előtte a kórháznak)
Szóval olyan dokit keresek, aki: nem drága (sajnos nagyon nem tudok sokat sem a szülésre, sem a terhesgondozásra áldozni), nem kell túl gyakran járni hozzá (érdről járnék be és dolgozom is), szépen, gyakorlattal műt, ÉS lehetőleg hagy legalább 39. hétig elmenni. szombatra esik a terminusom, azon a héten ha kedd-péntek megműt, az nekem rendben van, de korábban nem szeretném (a második lányomat 9 nappal hordtam túl, alig hiszem hogy előbb ez a baba is elindulna). na és persze dolgozik augusztusban....
köszi ha jönnek a tippek, tapasztalatok.
 
 


senkit nem műtöttek mostanában sote I-II-n? írjatok légyszi, őrzős, gyerekágyas élmények is érdekelnek!
köszi!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron