Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Feleségem 2014.május 12-re van kiírva, lefényképeztem a szülőszoba ajtajára kiragasztott "Útmutatót". Láttam, hogy már felsorolta valaki nemrég mit kell vinni, én most a pontos tartalmát írom le nektek:


"Kedves Kismamák!
Az alábbi felszerelés ajánlott a szülőszobai tartózkodás esetén:
-hálóing
-papucs(zuhanyzásra is alkalmas)
-fehérnemű
-köntös
-törülköző
-tisztasági és szárnyas betét(nagy méretű)
-tusfürdő
-toalett - papír
-fogkefe,fogkrém
-pohár, szívószál
-szénsavmentes ásványvíz
-citrom (szomjoltásra)
-szőlőcukor


Együtt szülés esetén a hozzátartózóknak papucs illetve kényelmes öltözék ajánlott. (Különben viselhetsz lábzacskót :-))


Kérjük, hogy a szükséges dokumentációkat (terhes-kiskönyv, teljes labor, vércsoport, HbsAg, streptococcus szűrés lelete, sz.e. apasági nyilatkozat, ami közjegyző által külön papíron is hitelesítve van, és 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat) készítsék be és hozzák magukkal szülésmegindulás esetén."


Sajnos az ilyen fórumokon igen kevés apuka hozzászólás található, így gondoltam erősítem a mezőnyt.

snoopenz
Délegyháza
 
 


Sziasztok!
Ez leginkább az anya számára kell a szülőszobán,osztályon.De mi van a babával?
Leírnám Neki mi kell:

Szülőszoba:
1 nagyobb méretü frotír törölköző + 1 db polár takaró ( bőrkontaktus kivitelezéséhez)
Body,rugi (1-1 db)
Pelenka
Sapka
Kiskesztyű v zokni (ha nagy lenne a körme)

Osztályra:
Rugi,body (több db)
Egy csomag pelenka (1x használatos)
Textíl pelenka (2;3 db)
Törlőkendő (bármilyen márka)
Kiskesztyű,kiszokni a körmöcskéire
Játszócumi,ha mindenképpen eldöntöttük,hogy adni szeretnénk neki (de nem ajánlott)

Egyéb:(Anyának + Babának)
Bimbóvédő ( ha problémás a mell.érdemes megnézeti szülés előtt a védőnővel) S-es méret!
B.védő krém ( a legtöbb patikában adnak tisztított lanolint pár száz ft-ért.Ugyanaz,mint a nagy márkák által reklámozott és ajánlott termékek.)
Mellszívó (kézi v gépi)
Melltaró betét ( 1 doboz )
Szoptatóspárna

Remélem nem hagytam ki semmit.Ha mégis,kérdezzetek nyugodtan.

Jó,hogy van köztünk egy apuka is! Üdv!

Szép estét Nektek!


angel8
Budapest VII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron