Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy kinek milyen tapsztalata van Dr. Halász Domonkosról? 2007-2010 körüli időszakból jó véleményeket olvastam, viszont 2014 környékén inkább negativakkal találkoztam. Frissebbet sajnos nem találtam, ezért érdeklődnék, hogy van e valakinek az utóbbi időben tapsztalata vele? köszi előre is a válaszokat :)
 


Szia!

Nekem 2012-ből és 2014-ből van tapaszalatom. Mindkét alkalommal maximálisan elégedett voltam vele. Gyönyörű lett a császársebem, szinte már nem is látszik. Visszahív telefonon, ha épp nem elérhető. 2015-ben voltam nála utoljára rákszűrésen. Neki is van rossz napja néha, változó, hogy ezt ki mennyire veszi magára. Azt nem szereti, ha valaki nem tartja be a kéréseit, pl egy terhesgondozás során kihagy vizsgálatot.
rella852
Budapest
 
 


Szia ! En 3* szultem nala csaszarral .teljesen elegedett voltam /vagyok ...sztem.nagyon jo doki es emberseges ...En is hallottam rola rosszat,de elkepzelni nem tudom rola :/ .
A facebookon az uzsokiban szultem csoportban sokan vagyunk panciensei..99% jo tapasztalttal.

 

 
 

@katinkau:
Szia! Mikor en bementem szulni marciusban o segitette az ugyeletes rezidenst. Rem unszimpatikus volt, a ferjem azt mondta, be tudott volna mosni neki. Gondolom, fogadott orvoskent, jo penzert mezes-mazos, kedves. De ugyeleteskent igen brutalis volt. Gyorsan surgossegi csaszar mellett is dontott, hogy ne huzzuk az o szombat ejszakajat, legyunk tul rajta. A kezzel tagitasa miatt ma is vannak remalmaim :( Ha meg tudod fizetni, biztos jo lesz, de ugyeleten ne kerulj a kezei koze, azt kivanom! Azota mas sorstarsakkal is talalkoztam mar... :S

Lilypie Premature Baby tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron