Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nagyon sok jót olvastam a Doktorúrról, van valakinek friss tapasztalata?


Szia!
Mi hozzá járunk terhes gondozásra, bár nem a klinikára, hanem magánba.
Nagyon kedves, nyugodt orvos, nem az a paráztatós fajta.
Mindig minden kérdésünkre válaszol, a vizsgálatokon alapos. A második trimeszteres laboron én voltam az egyetlen kismama, akinek egy rakat plusz vizsgálatot kért az orvosa. A 20. Héttől vérnyomás naplót kell vezetni. Viszont nem küld el semmilyen felesleges, lehúzós vizsgálatra, csak azt ajánlja amit szakmailag tényleg fontosnak tart.
Pár hete találkoztam vele a klinikán, frissen jött ki császárról, és mosolygott, kedves volt.
Ha gondolod kérdezz nyugodtan.
 


Köszönöm szépen! :)

 
 

@dorothea88:
@dorothea88:
Szia!
Én is hozzájárok az éves szűrésre, de csak 2 éve. Eddig nem merült fel, h szeretnénk kis tesot a 10 éves nagy lányunknak, de talán most Én a G1-be járok hozzá, de nem feltétlen szeretnék a Matarnitybem szülni. Esetleg az I.sz Klinikát is lehet választani nála? Te hol fogsz szülni"vele"?
regina1985
Budapest XX. kerület
 
 


@regina1985:
Jajj csak most látom, hogy írtál.
Nem tudom aktuális e még a kérdés...
Szóval,igen az egyesen szültem nála. Végül indított szülés volt, mert nem akart az úrfi kijönni magától.
Sajnos elég hosszú vajúdás után császár lett a vége,de sokszor jött be közben a doki, végig biztonságban éreztem magam, és a császár sebem is gyönyörű. Az osztályon is minden nap jött, és megnézett minket. Csak ajánlani tudom,én tuti a következőket is nála szülöm!
Viszont az egyes klinika csecsemős osztálya számomra rémálom volt...de ezek szerint lehet nála a Maternityben szülni? Erről tudsz esetleg valami infót mondani?
 


Szia! Megkérdezhetem mennyiért válallta a szülésedet a dr úr?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: