Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi,
igen, úgy tűnt Kép.
Angi,
a zindexen az adataimban van egy olyan, h előző nickem: Zsóka. Kép
puszi
Zs.

Zsóka
 
 


Enikő!
A Czanknál szült csajszi végül császáros lett, a a baba beszorult a szülőcsatornába. Ha több részletet megtudok, jelentkezek.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


Sziasztok
segítséget szeretnék kérni.
nőgyógyászt és szülésznőt is keresek.
babát akarunk a párommal, de még nem találtam meg a megfelelő dokit.
Ha tudtok valakit ajálani szegeden aki nem dolgozik túl drágán, és aki igen szimpatikus ember lehet.
előre is köszi.

ági

 
 

Sziasztok, én a kettes kórházban szeretnék szülni. Tudnátok nekem ott mondani egy jó orvost (törődős típúst, akinek nem olyan a hozzáállása, hogy "minden tehén tud szülni", netán humora is van, más szóval: ember), a kettes kórházban, és szülésznőt is? És tudnátok körülbelüli árat mondani, hogy mire számítsak?
 
 


Kockavirág, Kispele!

Itt az oldal tetején az egyik hozzászólásban ott van a Szegedi topik címe, gyertek oda, ott többen vannak, és biztos tud valaki segíteni.

Ildianyu
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül belekotyogok, de egy barátnőmnek gyűjtök információkat, aki Szegeden szeretne szülni. A klinikáról szeretne többet tudni. Először is! Baba-mama szoba van-e, ha igen, mennyit segítenek a baba ápolásában? Ha nem ilyen szobában helyezik el, mennyi időnként lehet együtt a babával? Odaviszik, vagy el kell menni szoptatni a csecsemőosztályra? Kell bevinni a babaápoláshoz szükséges dolgokat (pelus, törlőkendő, popsikenőcs, hintőpor, fürdető, ruhácskák)? Vagy csak mikor hazaviszik a babát, akkor adják rá a saját ruháját? A kórházban írják fel a hintőport, popsikenőcsöt, vitaminokat, vagy a gyerekorvosnak kell, ahova majd a baba kerül? És még minden érdekelne, amit fontosnak találtok megemlíteni. Ja! És császáros anyukák véleménye is érdekelne, mert van rá esély, hogy nem szülhet természetesen. Előre is köszönöm a válaszokat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Gabella!
Baba-mama szobák vannak. A babák együtt lehetnek a mamájukkal, kivéve ha a pici besárgul, akkor 3 óránként hozzák szopizni őket.Sajnos, ha kifejezetten nem kéri a mama, kap pótlást a kicsi.
A pelus szerintem elég, krém is, törlőkendő is van.CSak a hazamenetelkor kapja meg a saját ruciját, egyébként kisingben, pólyában van. A gyerekorvostól kapjuk a recepteket a többi dologra, nálunk, ahogy hazaértünk, hozta a védőnő.
Segítség:a klinikai védőnő, és a főnővér nagyon segítőkész, a többi nincs a topon, bár ez 2 évvel ezelőtti tapasztalatom.
Természetesen, ha az anyuka szeretné, bármikor beviheti a csecsemőosztályra, pl. ha fürdik és nincs más a szobában, én jártam így.
Van fizetős szoba is, külön fürdővel, 10 eFT/nap.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


Szerintem nem kellene olyan dolgokrol hulyesegeket beszelni amikrol fogalmatok sincs,vagy ha megis beszelni szeretnetek eloszor jarjatok utana
 
 


Azzal kezdenem,hogy a gyerekeket nem tomik hanem kispoharbol itatják.A novere nem szolgalatban hanem muszakban vannak.en is a klinikan szultem a 10 agyas korterembol csak en kertem egyedul a babat a tobbi anyuka ezt nem tette meg.A noverek jol dolgoznak es szerinten mindent kihoznak magukbol
 
 


Lívia!

Hol olvastál hülyeséget? Itt mindenki szült már, tapasztalatból ír, úgy, ahogy gondolom te is.
Mekkora a babád? Írj magatokról.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


sziasztok!
17 hetes kismama vagyok, előre láthatólag a Női klinikán fogom majd világra hozni életem legnagyobb értelmét!!!! Sikovanyeczról és a Daru dr-ról szeretném, ha véleményt mondanátok!!!
Köszi,
Meli
 
 


Szia Meli!
Először is tudnod kell, hogy problémamentes terhesség és szülés után nem nagyon lehet igazán megítélni egy orvost. Így van ez az általad említett dokiknál is.
A "lakóhely szerint"-ben van szegedi topik, ott is gyűjthetsz tapasztalatokat.
Egyébként mire vagy kíváncsi?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


Kedves Melinda!
Köszönöm a válaszodat, irigyellek, ezek szerint Neked problémamentes volt a terhességed és a szülésed is! Eddig nekem is az, és bízom benne, hogy az is marad!
Egyébként mondjuk arra lennék kíváncsi, hogy pl.: a Daru dr. normális munkanapon amikor van neki ambulanciája, osztálya, stb, és szülése is akkor ugyan a vajúdóval van-e!!!
Van egy "ismerősöm" aki munkaszüneti nap szült, természetesen otthonról jött, nem volt más dolga a klinikán csak a kismamájával foglalkozni.... :-)
 
 


Szia!Nekem is van tapasztalatom.Az en kicsim majusban szuletett.Mire vagy meg kivancsi?
 
 


Liviaa! akkor én is elmesélem, hogy kértem ne adjanak a babának pótlást, amikor ott van a hütöben a lefejt tej. Mégis kapott, a tejcsit meg nekem kellett nyaggatni adják már oda ha már egyszer volt mit felejni. Nekem ez a tapasztalatom, ja és szoptatni sem segitettek, már abba akartam ahgyni amikor egy ismerös eljött segiteni. Most 9 honapos lesz és még mindig a szopi a fö kajcsi.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Liviaa! Egyébként a férjed nem zenetanár? Lehet ismerjük egymást van ilyen nevü ismerösöm.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szia Karmen!
Nem hiszem ,hogy ismernenk egymast az en ferjem nem zenetanar.
 
 


Liviaa! akkor bocs.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Én is Szegeden a Klinikán szültem mind a három fiamat. Én nagyon elégedett voltam az orvosokkal és a nővérekkel is. A gyerekágyas osztályon talán 1-2 csecsemősnővér volt aki kimondottan útálatosan viselkedett, néha azt éreztem, hogy a babát sajátjának tekinti. Viszont az osztályon dolgozó nővérek aranyosak és segítőkészek voltak. A szülésznő is nagyon rendes volt. Tisztaság volt minden hol, hálóinget is adtak és a babának is elég volt a pelus. Talán az étel minősége az ami javulhatna, de ez meg nem az orvosokon és az ápolókon múlik.
Mari
 


SZIASZTOK!
Én az első gyerköcömet Baján szültem, de a második már inkább Szegeden.Viszont ha belegondolok nem a szüléssel volt igazán problémám.Sőt az én dokim igazán segítőkész és nagyon jó fej volt...Ez 5 éve volt. De sajnos utánna jöttek a bajok és megoldás nem volt rá... állítólag...Kép

Elkerültem Makóra majd Szegedre.
DE EZ NAGYON-NAGYON HOSSZÚ ÚT VOLT.....

Egyéb kérdésekre szívesen válaszolok...
üdv:Jujo
 
 


Szia Jujo! Mesélj magatokról. Mi történt veletek?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


Jujo,
kérlek, mondd el, mi történt?

Kriszti

Kép

Kép
 


Jujo
csatlakozom az előttem szólókhoz, mondd el mi történt.
Bea

Amúgy megjegyzem mindenkinek más a története
Én nem panaszkodhatom 11 éve és 3 hónapja is szép élményekkel hagytam el a II kórházat


Sziasztok!!

Áprilisban fog megszületni a kisbabám DR. Bitónál tudna róla valaki néhány szót szólni??
Előre is Köszönöm!!
Juc
juc
 
 


Sziasztok!

Pár napja találtam rátok és utolag is köszi mindenkinek a hasznos infókat.
Már van egy 2 éves kis mókusom
és március közepére várok ikercsajokat.(most pont 33 hetesek vagyunk)
Jár valaki hasonló cipőben?

Ha ismeri valaki Dr.Bálint Balázs
szülési honoráriumának összegét kérem, hogy ossza meg velem. Köszi


Szia Juc,
próbáld meg ebben a topicban:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/69090/1694.html?1078491592

Gyere át, itt kapsz segítséget!

Szia,
Kriszti

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, remélem nem baj, hogy ide írok!
Tehát egy szegedi nőgyógyászra lenne szükségem. Ha ismertek valakit, aki kedves, szakmailag is jó, és lelkiismeretes, írjatok légyszi! Sajnos idáig nincsenek túl jó tapasztalataim, nem is volt még állandó dokim, mert mióta szükségem van rá, egyfolytában szanaszét laktam az országban, így csak be-be ugrottam valahova, ha kellett. Ők sosem vizsgáltak meg rendesen, azt mondták semmi bajom, és felírtak vmt, hogy azért mégiscsak...persze nem lett jobb. De most szeretnék egy megbízható dokit Szegeden, aki kicsit jobban kivizsgálna vm lappangó fertőzésre irányulva, illetve vérvétel, és szétnézne odalent, hogy minden rendben van-e. Nem szeretnék még babát egy-két évig, de szeretném tudni, hogy van-e akadálya, hormonprobléma, ciszták ilyenek.

Előre is nagyon szépen köszi a segítséget! Az email címem reka1985@yahoo.com, de ide is benézek majd.
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron