Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Hol vagytok? Magammal nem akarok levelezni. :roll:

DagiKép
 
 


Szia!!
Egyáltalán nincs ídőm!! :cry: :cry: Mármint éppen elenkezöleg időm mint a tenger csak a gyerekeket nem lehet beráncigálni,és sajna Miront még nem lehet egyedül kinn hagyni. :cry: :cry: Ugyhogy jódolgomba egész délután a kertbe sütetem magam!
Miron szülinapja nem most volt hanem január 14-én csak a vonalzó nem ugrott át,de már megcsínáltam!!! :lol: :lol: :lol:
A hétvége nagyon supi volt,mindenkinek ajánlom ezt a helyet.Apával azota ís visszasirjuk azt a nyugalmat és csendet ami ott volt!!
Dobok be pár képet,aztán már megyek is mert mindjárt ébred Mimi és még mosogatnom kell!Te ís rakhatsz be képet,biztos jó nagy már kismiki!! :lol: :lol: :lol:
Kellemes szép napsűtéses hosszú hétvégét kívánok nektek!!!

Kép Igy néz ki kivülröl!! Kép Szobaablakunkbol a kilátás!! Kép A szoba Kép Az étterem Kép Jakuzzi Kép Infraszauna Kép Sóbarlang!! Kép Biogazdaság Kép Ilyen vájogbol készült épület volt minden!! Kép Borpince

Egyébként mindent ebbe a biogazdaságba csínáltak ami az asztalra került!!sajt,sonka,kolbász,tej,kenyér,stb.....Nagyon super tényleg,mi biztos hogy visszamegyünk majd gyerekestül azért is mert a gazdaság tele van állatokkal ami tetszene nekik.Vannak a panzion kivül apartmanok is,külső belső medence,jakuzzik,szaunák,hatalmas játszótér, voltunk masszáson kétszer meg szoliztunk is!!Szóval super hely!!Küldőm a linket ha érdekel!!Ja és nem utolsó soban olcsó is!!!
Ennyí voltam !!!
Vendég
 


Szia!!
Ennyíre ilyesztő helyen voltunk,hogy azota se jutsz szóhoz??? :lol: :lol: :lol:
Magamba én se beszélgetek,tessék jelentkezni!!
Vendég
 

 
 

Helló!

Itt vagyok már. Tényleg nagyon jól néz ki a hely, majd mi is bepróbáljuk valamikor.
Megyünk 2 hónap múlva Horvátországba egy hétre nyaralni, mi hárman, és a sógórnőm és a párja. Már nagyon várjuk. Kocsival megyünk( remélem a gyerek jól birja majd) :P
Kismiki már jó nagy, 10 kiló és 79 cm!!! Szerintem tök magas lesz.
Mi is egész nap kinn vagyunk, állandóan menni kell vele. :D
Voltunk a Bkv majálison a Budakeszi vadasparkban, nagyon jó volt, élvezte a kissrác.
Olyan rosszcsont.....ha valami rosszat csinál és rászólók akkor simán kiröhög, meg lehet zabálni. :twisted:
Még nincsenek feltöltve az új képek, de igyekszem. :wink:

DagiKép
 
 


Sikerült:

Kép
Szegény éhező gyerek száraz kenyeret eszik

Kép
pakolás ezerrel

Kép
Anyu, ugye milyen ügyesen kihúztam a szalagot

Kép
futás...

DagiKép
 
 


Helló mindenki!

Látom itt áll az élet, hol vagytok? Másik topikba irtok, ennek már vége?

Most jöttünk haza a horvátországi nyaralásból, isteni volt, az idő is végig jó volt.
Kismiki is nagyon élvezte, állandóan kavicsozott, fürödni nem is fürdött olyan sokat, mint mi.
Hál istennek az utat is jól birta, kb 8 órát utaztunk az auróval, igaz közben megálltunk 1 órákra, hogy tudjon rohangálni egy kicsit, igy lett 8-9 óra az út, amúgy kb 5-6 lenne.

holnap megyünk a 15 hós oltásra.

Teszek fel képeket a nyaralásról.

Többiek? Nyaraltok? Amúgy mizujs, hogy telik a szünidő?

DagiKép
 
 


Úgy látom megszüntetek létezni. Én elköszönök. Sziasztok.

DagiKép
 
 


Vki ismeri Dr. Biró Lothart?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: