Új privát üzeneted érkezett!

Szuper!!Akkor ott találkozunk :wink:

Ja igen, a forgalom...én attól vok mindig kiakadva hogy olyan messze találok csak parkolót :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Én nem kis hátsószándékkal a mammut mögött teszem le a kocsit. Mindig van hely és ott az összes kismama-ruha üzlet. Odafele villamosozom, visszafele meg úgyis a telefonon csüngök apával és sétálok. Fel sem tűnik az a pár méter! :lol:
Vendég
 


Hali!

Hát bekövetkezett az amitől rettegtem és amit senkinek nem kívánok soha...nincs szívhang csak üres petezsák

Nem gondoltam hogy ez 3 gyerek után és problémamentes terhességek után is lehet..de tul.képp miért ne lehetne sajna

A petezsák nőtt de nincs benne embrió...ja és van mellett egy iszonyat nagy henatóma..99%hogy az okozta hogy nem tudott rendesen beágyazódni...mert anno Krizsinél is volt egy tized ekkora hematóma de fel is szívódott..hát ez meg rohadt nagy...majdnem körbe öleli a ptetzsákot.

Hívtam is azonnal a dokim a SOTE-n és pénteken meg is csinálja a műtétet.Tök rendes volt a dokim,már a telefonban is nyugtatgatott...bíztatott hogy mivel nagyon könnyen teherbe esem már a műtét utáni mensi után nyugodtan próbálkozzunk és sikerülni fog!Olikával is így volt és erre ő is emlékszik

Csak azt nem értem h miért nem vetéltem el előbb vérzéssel?Most is meg lehetne várni míg magától beindul a vetélés de azt mondja a dokim az lehet még 3 hét múlva lenne csak...így hamarabb túl leszek rajta...és csak vákummal csinálja mint az előzőt is és nem kaparást .
Úgy látszik nálam a tünetmentesség tényleg azt mutatta h valami nincs rendebn..aggódtam is miatta mert a srácokkal hánytam meg émelygetem is...és egy ugyanazon embernél ez fura
A vizsgálat előtt még mondtam is anyunak h sztem üres petezsák lesz..anyum meg elhesegett a dolgot és bíztatott..hát sajna megérzetme.

Apa meg csodálatos...annyira bíztat és optimista..azt mondja ha ő csak rámnéz én már teherb esem ne csüggedjek mert a műtét után ahogy lehet próbálkozunk.Önti belém a lelket mert nagyon ki vagyok

Sajna elmarad a randink:(

Panni
 
 

 
 

Panny!

Annyira sajnálom! :cry: Nagyon sok ismerősömnél a 3. meg a 4. baba ment el most. Nagyon kétségbeejtő, mert mi is szeretnénk és az előzmények tök jók. (Én is kb ránézésre terhes leszek, pedig nincs is ciklusom)
Nagyon remélem, hogy hamar lesz babátok! Talán lesz még randi is!
Komolyan nem találok szavakat...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Én most keresek új orvost, és Kisfalvit ajánlották. Már visszább olvastam, és rosszat nem igazán hallottam róla!!!

Van valakinek friss tapasztalata??
 
 


Választ nem kaptam, de hátha valaki szintén keres információt...

Kérdésem óta már megszületett a pici babám, és 4 hónap el is telt.

Csak ajánlani tudom a dokibácsit, én csak így hívom :D Nagyon kedves, figyelmes, segítőkész, óvatos.

Sajnos komplikációm is volt a szülést követően, de minden rendben volt a végén.


Most látom, hogy pont 1 éve írtam ide :D
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: