Új privát üzeneted érkezett!

Szia Vénkert!

Én is ikreket várok és a Bajcsyban fogok szülni.Gratulálok a gyerekekhez, hisz ekkorra már megszülettek. Milyen szülés volt? Tudnál a babakocsi választásban tanácsot adni? Milyet érdemes venni:egymás mellettit vagy egymás előtti ülésűt? Előre is kösz az infókat és írj bármit, amit érdemes tudnia egy ikres anyukának.
Puszi
Vancsa

Kép
 
 


Szia Vénkert !

Én ikercsajokat várok március közepére, az egyik faros a másik fejvégű baba és nagyon félek a császártól. attól hogy, hogyan fogok utána szoptatni és mennyi idő míg rendbejövök. Ha van ilyen tapasztalatod kérlek osztd meg velem.

Vancsa!
Mikor érkeznek a lurkók? És milyen neműek?
Én most 33 hetes vagyok és úgy érzem magam mint Mike Vazovszky ( a Szörny Rt.-ből).

Csaó
Kókuszdió


Sziasztok!
Ismeri valaki Dr.Szőnyi Györgyöt? Szült már nála valaki? Úgy tudom a Shöpf-méreiben (is) dolgozik.
köszi
 
 

 
 

Sziasztok!
Veszprém megyébe költöztünk nemrég és szeretnénk babát. Vicces, de egyelőre azért várok vele, mert Pesten van nőgyógyászom. Már 8 éve járok hozzá. Viszont azt nem merném megtenni, hogy Pestre autózzak állandóan a terhesség alatt - másfél óra. Arról nem beszélve, hogy szülés esetén valószínüleg a Balaton parton fogok vajudni (második terhesség lenne, ha összejön), mert szerintem kizárt, hogy felérjünk Pestre (Murphy...). Tudtok egy megbízható, kérdéseimre készségesen válaszoló, nem elsősorban pénzéhes szülész-nőgyógyászt ajánlani Veszprém megyébe? A közeli városok: Ajka, Keszthely, Veszprém, Tapolca. 38 éves vagyok. Az lányomat 20 éves koromban szültem. Azóta nem szültem. Kellően be vagyok tojva az összes eddig elolvasott komplikációtól, rendellenességtől, betegsétől - 36 feletti nők esetében.
Segítsen valaki, ha tud. Ha a korom miatti félelmek miatt van türelmetek biztatni, annak nagyon örülnék...

Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


Sziasztok!Tudtok egy olyan kórházat esetleg orvost aki a természetes "folyamatok" híve és nem apénzikére utazik Bp-en?köszi aválaszokat előre is
 
 


Szifó!
MÁV ?
Nézz be a Mávos topikba.Sok infót kaphatsz.
Én ott szültem 3 szor is.Szerintem jó!
Dokim 2 szer dr.Kelemen Csaba legutóbb pedig a fia, ifj.Kelemen Csaba. Csak jókat mondhatok róluk.

Kép
 
 


sziasztok, tudtok valami a Telki magánkórházról mondani?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: