Új privát üzeneted érkezett!

Hasonlo topikok mar mas Peterffy sorvosrol is jelentek meg, de jo lenne a tobbiekrol is megtudni valamit...
 
 


De vajon miért nem lehet ezt az adott orvos saját kórházáról működő topikban megkérdezni. Gondold csak el, ha minden kórház minden nőgyógyászáról nyílna egy topik, menyni felesleges keresésre voln aszükség. Ráadásul sokkal jobban hasznosíthatók az infók a kórházzal együtt, mint csak így magában, no meg könnyebb rátalálni a kórházra is a témák között.
 
 


Kérlek, ne nyissatok olyan topikot, hogy Ki ismeri X.Y-t. Ezeket igazából gondolkozás nélkül törölnöm kellene, függetlenül a tartalomtól. A múltkor felhívtam egy orvost egy olyan számon, amit az interneten találtam. Mint kiderült, olyan szám volt, amelyet csak kivételesen szokott megadni. Eléggé ki volt akadva és igaza volt.
Gabi
Admin
 

 
 

Bocs, eredetileg en is ott probaltam meg feltenni, csak sosem jelentette meg a gep a szoveget, es a vegen elegem lett...
Bocs meg egyszer.

Pipacs
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron