Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

16 éves vagyok. Szükségem lenne egy nőgyógyászra, lehetőleg gyorsan. De szeretném, ha ez a nőgyógyász nő lenne. Nem tudom, ez lehetséges-e? Ha igen, akkor ajánljatok nekem valakit. Ha lehet Budapesten. Köszönöm! Kékszem
 


Tudok ajánlani a Kútvölgyiben egyet, aki szülést ugyan nem vezet, de remélhetőleg erre nincs is szükséged. Sajna a nevét nem tudom, de mivel orosz származású, elég, ha úgy kérdezel rá, hogy az "orosz dr.nő", fogják tudni. Hívd a rendelő (nem a kórház!)központi számát, ott kérd a betegirányítót, ők megmondják, mikor rendel.
Mondjuk, ha 16 éves vagy, lehet, hogy jobban járnál egy gyereknőgyógyásszal. Azok 99%-ban nők.
Minden kerületben van rendelőintézet szakrendelőkkel, és ugyanúgy, ahogy elmész egy fülészetre, kell, hogy legyen ún. lányka-nőgyógyászat. A XIII. kerületben a Gyöngyösi úton van a Sári Gabriella, ő is jó, a BM kórház gyerekrendelőjében az Erdélyi Anna pedig még jobb. Telefonon érdeklődj, hogy melyik mikor rendel, a telefonkönyvben megtalálod a számokat, én sajnos egyiket sem tudom.
 
 


RJuli: Köszönöm szépen. Megpróbálom!
 

 
 

dr. Kocsis Éva, a SzentImre Kórházban rendel a Tétényi úton, csütörtökön délelőttönként az ottani SZTK-ban rendel.Kedves, korrekt, emberi doktornő.Hajrá!
 


Szia Kékszem!

Ajánlatom:Dr. Boros Judit. Én nála szültem 2 hónapja, 3 napja 16 órája és 55 perce. Fantasztikus orvos és nagyon JÓ EMBER! Bátran merem ajánlani! Magánrendelője a VII. kerület Dob utcában van. Kedd délután 15 órától rendel. Minden második csütörtökön délelőtt rendel. Hívd fel, és kérj tőle időpontot, mert időpontra fog berendelni. De ajánlom, hogy ha tudsz, próbálj kezdésre menni, mert másként ott töltöd a napod további részét. Minimum 2 óra a csúszási idő. Mobilszáma: 0630/333-56-51! Hívd bátran bármikor. Nagyon kedves, megértő, mindig mosolyog és határtalanul megnyugtató a kisugárzása. Tanácsom: NE FÉLJ!!!! Sok szerencsét! Üdv: Kriszti és Levente baba


Sziasztok!

Köszönöm szépen az ötleteket. Majd hétfőn próbálkozom. Hálás vagyok mindenkinek.

Kriszti: Puszi Levente babának.

Üdv: Kékszem
 


Sziasztok!

3 éve jöttem férjhez Magyarországra. Eddig odahaza jártam nőgyógyászoz. A munkámból kifolyólag egyre nehezebben tudom megoldani az ide-oda utazgatást egy-egy vizsgálat érdekében. Ezért Győrben keresek nőgyógyászt. Lehetőleg nőnemű legyen és EMBERséges, tapasztalt szakember.
Tudnátok ajánlani valakit?

Előre is köszi a segítséget!
Tacsifül

Kép
Kép
 


Tacsifül: Győrben én Papp Zsolt-hoz jártam a magánrendelőbe. Szerintem nagyon korrekt és jó orvos.
Hétfőn és szerdán rendel 15 után.telszám, amin be tudsz jelentkezni 96/428423 1-es mellék.
Marcalvárosban van a magánrendelője.
 
 


Megjegyezném, sógornőm szülése után a Nyírő inkább kínzókamrának tűnik... Az orvosok képtelenek döntést hozni, majd vitába kezdenek a szülőszobában.
1 hét alatt nem egy, és nem is két hozzátartozó rohant ki bőgve a szülőszobából.
 
 


Sziasztok! Én a Szent Imre (Tétényi) kórházban keresek egy jó női nőgyógyászt. Ha valaki tudna segiteni azt előre is megköszönném.
Dr Kocsis Éva csak leányka nőgyógyász ott?

 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


Sziasztok!

Én a www.hazipatika.com-on találtam a nőgyógyászomat, de mindenféle orvost lehet itt keresni:
http://www.hazipatika.com/doctors?HPID=EE968A82-2DA5E91D-3C174327-8D0EE172
Jó keresgélést!
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
Empatikus női nőgyógyászt keresek 16 éves nagylányom számára Bp-en.
Kérlek, ha ismertek ilyet, irjatok!
 
 


Szia!

Empatikus is, nő is, nőgyógyász is, és EMBER is, a szó szoros értelmében. Úgy hívják, hogy Dr. Boros Judit. Bátran merem ajánlani. Az Istvánban van, tehát ott operál és szül, de Õ igazából Magánorvos. Magánrendelője: BP. 7. kerület Dob utca.
A rendelő vezetékese: 061/342-39-88
Mobilszáma: (non stop hívható):0630/333-56-51

Ha elmentek a doktornőhöz, mondjátok meg, hogy Simon Ági üdvözli
Üdv: Ági
 


Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ és a jó tanácsot!
A legkisebbről (2,5 éves Zolika) tettem egy képet a profilomba.
Szia
Zsuzsa
 
 


Szia!

Szívesen a választ. A rendelő házszámát lefelejtettem, most veszem észre. Dob utca 46/B.
Nagyon aranyos kisfiú Zolika. Kép Teszek fel magamról is.
Szia!
Ági
 


Sziasztok!

Dr. Túri Zsuzsanna, a Szent Rókus Kórházból. Mond ez valakinek valamit. Én hozzá járok, de még nem sikerült megismernem, elég távolságtartó.
 
 


Sziasztok!
Dr. Szőke Katalin doktornőt keresem. Úgy tudom, hogy a móri kórházban dolgozik. Ha valaki tudja, hogy van-e magánrendelője, kérem, hogy tudassa velem. A segítséget előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok!
Kezdő vagyok most itt (ma találtam rá a babanetre). :oops:
Szeretnék budapesten egy megbízható nőgyógyászt aki nő, és akinél szülni is lehet. Érdekelne, hogy hogyan kell nála jelentkezni, mibe kerül 1-1 vizsgálat, a szülésig kb hány vizsgálat van, mennyibe kerül a szülés...
Azt hiszem a második honapban vagyok...
Köszönöm a segítséget.
 
 


Sziasztok !

Valaki tudna nekem bővebb infot adni Dr Kocsis Éváról és jó lenne az elérhetőségi cime illetve telefonszáma.99% hogy nála szeretnék szülni!Köszi mindenkinek a segitséget! Mara
 
 


Sziasztok!
A Margit kórházban (Bp. III. ker.) 2 nő nőgyógyász is van!
Én Magenheim Ritánál szültem 2005. februárjában. 16. hétig és egészen addig férfi nőgyógyászom volt (17 éves koromtól rendszeresen jártam, főleg az évi rákszűrésre), de nem véletlenül váltottam, amit mind a mai napig nem bántam meg, sőt! :P

Zamat
Erre a sok kérdésedre inkább privátban válaszolok, csak annyit a dologhoz, hogy nem magánrendelésre jártam (Margit kh-ba), ami sokkal költségkimélőbb, és a kedvessége a drnőnek ettől semmivel sem kevesebb, mint más orvosoknak....

Nem nagyon szoktam ezt az oldalt olvasni, ezért ha bárkinek kérdése lenne, akkor inkább e-mail-t vagy pü-t küldjön!
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! A Rókus kórházi Dr. Halmos Lászlóról tudtok valamit? Biatorbágyon heti 2x rendel és most szeretném felkeresni. Szerintetek érdemes őt választanom? Írjátok meg légyszíves a tapasztalatokat az email címemre (natalius@europe.com), mert nagyon fontos ez nekem. Most lenne az első terhességem. És a Rókus kórház jó állapotban van? Előre is köszönöm a segítségeteket. Üdvözlettel Natalia
 


sziasztok,
női nőgyógyászt keresek,lehetőleg olyat akinél majd később esetleg szülhetnék :)

ismeri esetleg v.ki dr.Szigeti Zsanettet,dr.Halmos Amritát,dr. Kovács Esztert, dr Gávai Mártát?

barbi
 
 


Sziasztok!!!Lenne egy hatalmas kérésem!!!!Kérem aki tudja Dr Túri Zsuzsanna magánrendelőjének a címét,az írja meg!!!!A Rókus Kórházban rendelt!!!
Előre is KÖSZÖNÖM!!!
puszi
 


Sziasztok!
dr. Tury Zsuzsánál szültem mindkét gyermekemet (16, 12 éves), volt már egy kisebb és egy nagyobb műtétem is. Már a második kórházba (Rókus) is utána mentem.Most keresem, hogy hol a harmadik kórház. Emberségből (bár igen egyetértek, elég távolságtartó) és szaktudásból is jeles. Csak ajánlani tudom. Elment a Rókusból, a mobilszáma:
30-3535082. Próbáljátok meg utol érni.
Kolozsvári Gabi (kolo00@freestart.hu)
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tapasztalt kismamáktól. Nemrég költöztem Pécsről Budapestre és férjemmel kisbabát szeretnénk. Szeretném ha javasolnátok kedves, megbízható nőgyógyász hölgyet, aki szülés levezetését is vállalja. Nem baj, ha magánklinika, csak emberséges, együttérző hölgy legyen az orvos.
Köszönettel: timicica


Szia Timicica!

Én a Szent Imrében szültem most májusban Kósa Mariannál, és tiszta szívből ajánlom, mind Őt, mind a kórházat! Nagyon kedves és hozzáértő. A kórház pedig mind felszereltségben, mind hozzáállásban fantasztikus. A magánrendelése a Baross utcában van. Mobilon elérhető bármikor. 06-30-960-8840.
Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok. :)

Niki
Vendég
 


Szia Maryni!

Nagyon köszönöm készséges segítségedet. Eltettem a doktornő telefonszámát. Remélem nemsokára aktuális lesz, hogy felkeressem... :D

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: