Új privát üzeneted érkezett!

Szeretném ha megosztanátok velem tapasztalataitokat és élményeiteket a kiskunhalasi kórházzal kapcsolatban. Ki a legjobb orvos Halason?
Tágika
 


Miért érdeklődsz? Ott szeretnél szülni? Vagy már szültél is?
Katka
 


Sziasztok!

Úgy látom, nem nagyon látogatják ezt a topikot. Én most vagyok pár hetes kismama, így kórházválasztás előtt állok. Az biztos, hogy Kecskemétre nem szeretnék járni, a halasi kórházat viszont nem ismerem.
Ha nem régen szültetek ott, elmesélnétek nekem milyen volt, és kihez jártatok?

Köszi,
Ildikó
 
 

 
 

Kedves Ildikó!
Lehet, hogy már késő az info, de leírom Neked. 2004. február 10-én ott szültem, és semmi kifogásom nincs a szülészettel kapcsolatban. Nem hiszem, hogy más kórházakban jobb lenne az ellátás ezen a területen. A szülészek normálisak, a szülésznők segítőkészek, a csecsemősnővérek tényleg odaadóak.
Egyetlen egy problémám akadt. A 4 napos kisfiamnak elég magas láza lett, és ezt nekem csak a 8. napon mondták meg, mikor közölték, hogy nem mehetünk haza, mert beteg a gyermekem. Tudod, amikor az ember már nagyon készül haza (varrat kiszedve, csomag elkészítve, férjem szabija kivéve), és előtte 20 órával mondják meg, hogy még 3 nap maradás. Tudom, hogy ez a kisfiam érdeke volt, de úgy gondolom, hogy hamarabb is közölhették volna. Állítólag a fertőzésről azért nem szóltak, hogy ne aggódjak, és rendbe menjen a tejbelövellésem.
Üdvözlettel: Egy 6 hónapos kisfiú nagyon boldog anyukája
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: