Új privát üzeneted érkezett!

Eladó egy Pierre cardin ps682 típusú világoskék babakocsi! Hordozóval, mózeskosárral, sportrésszel ,lábzsákokkal, esővédőkkel! Adok hozzá egy Brendonban vásárolt világoskék napernyőt és egy világoskék pelenkázótáskát.
Minden nagyon jó állapotban van. Igazából csak a mózest és a hordozót használtuk ki, a sportrészt alig két hónapig használtuk, az ernyőt egyszer kellett feltennem.
Mindenkét irányból fel lehet tenni mindegyik részét
Nagyon könnyű irányítani, alumínium vázas nem nehéz cipelni lépcsőn sem, az első kerekek fixálhatók, a hátsók nagyok így nehéz terepen is könnyen megy
Stabil
Nagyon egyszerű összecsukni a vázat (imádtam vele vásárolni menni, a vázat bedobtam a csomagtartóba, a hordozót pedig simán csak rátettem a vázra, így ha aludt is a picúr észre se vett a vásárlásból semmit)
A mózeskosár nagy, télen bundazsákban is kényelmesen elfért benne a Manóm, a kupoláját le lehet hajtani
A sportrész több fokozatban dönthető

Mi is nagyon szerettük ezt a babakocsit és bátran ajánlom bárkinek, nagyon vigyáztunk rá!
Az irányár 55.000 forint (lábzsákokkal, esővédőkkel, napernyővel és pelenkázótáskával)

Ugyanitt eladó egy Creative Baby bébikomp
Teljesen új, másfél hónapja vettük, de a kisfiamat egyáltalán nem érdekli, nem marad el benne, inkább mászik és sétál a bútorok között, uh. nem erőltettük. Szintén a Brendonban vettem.
Irányár 6.000 Ft

Képeket is szívesen töltök fel vagy küldök!
padosadrienn
Zalaszentgrót
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép
padosadrienn
Zalaszentgrót
 
 


Szia Adrienn!

Érdeklődnék,hogy a bébikomp megvan-e még.
Üdv Dóri

KépKép
 
 

 
 

Szia.

Érdeklödnék,hogy a babakocsi aktuális e még.
sophy
Budapest XXII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: