Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Két kislányom babaruháit szeretném eladni 56-os mérettől 80-as méretig illetve mivel jön a harmadik babánk aki fiú lesz így kisfiú babaruhára is cserélnék.
A ruháink tiszták dohányfüst és állatszőr mentesek, van köztük több márka Cherokee George Next Leo-poldi Norvik.
Van két babaágynemű garnitúrám is egy kétrészes (paplan+párna) és egy hatrészes (párna+paplan+zsebes tartó+muszlinos baldahin+szoptatós párna két huzattal)
Akit érdekel kérem keressen bátran akár privátban vagy telefonon 06204779076-os számon.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Két kislányom babaruháit szeretném eladni 56-os mérettől 80-as méretig illetve mivel jön a harmadik babánk aki fiú lesz így kisfiú babaruhára is cserélnék.
A ruháink tiszták dohányfüst és állatszőr mentesek, van köztük több márka Cherokee George Next Leo-poldi Norvik.
Van két babaágynemű garnitúrám is egy kétrészes (paplan+párna) és egy hatrészes (párna+paplan+zsebes tartó+muszlinos baldahin+szoptatós párna két huzattal)
Akit érdekel kérem keressen bátran akár privátban vagy telefonon 06204779076-os számon.

Szia!

Ha még aktuális, akkor nekem két kisfiamról van sok ruhám, és most 6 hónapos kislányomra kellenének 74-80-as ruhák. Az én fiúruháim itt találod (nem minden van még fent, kérdezz, ha keresel valamit, hátha van. Vannak kiscipőim is, szobacipők, 18-20-asok, de még nem tettem fel.)
https://picasaweb.google.com/1069465518 ... Nj8687qowE

Üdv, Edina

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Január végén születik a kisfiam már sok ruhát kaptunk kölcsön leghamarabb nyárra kell vennem akkor még nem tudom milyen méret kell majd mert mindkét lányom nagynak született és egy mérettel mindig elölrébb jártunk.
Ha megszületik a kicsi már tudni fogom hogy kb. mekkora ruhák kellenek majd és akkor visszatérhetünk a dologra.
Én amúgy az apródon hírdetek ruhákat Virág Piroska névvel elég jó áron adnám őket, ha gondolod majd nézd meg.

Piroska

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Szia!

Nem tudom, hogy kell név alapján keresni, legalábbis nem jöttem rá :(

Be tudnál linkelni egy terméket, és akkor a többi már menne :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: