Új privát üzeneted érkezett!

Virag Kép
Nekem a dokim ugy irta fel a clostit, hogy kethavi szedes utan tartsak egy honap szunetet. Az elso clostimentes honapban persze rogton produkaltam egy anovulacios ciklust (60 nap utan jott meg), es akkor meg is kerdeztem tole, hogy nem lehetne-e folyamatosan szedni, hogy ne legyen mindig ket honap kieses. De azt mondta, hogy ha szunetet tartunk, akkor nagyobb az eselye, hogy helyreall a ciklusom. Meg talan kisebb az eselye, hogy hozzaszokik a szervezet - ez csak az en sejtesem...
A lenyeg az, hogy az utolso szunetemnel (4 honap clostiszedes utan) mar rendesen megjott a menszeszem 29 napra, es szerintem peteeresem is volt. (Bar abban a honapban nem voltam uh-on) Most jon a kovetkezo szunet, kivancsi vagyok, hogy most mi lesz...

Az a kerdes, hogy a progipotlas mennyire szukseges a ciklus masodik feleben, engem is nagyon erdekel, ugyanis nekem sem emlitette ezt a lehetoseget az orvosom. Van esetleg meg valaki, aki nem szed progipotlot a ciklus masodik feleben? Es honnan lehet azt tudni, hogy emiatt nem jon-e ossze a baba?

Mandula
 
 


Sziasztok!

Végre idetaláltam!

Nagyon szépen haladok!!!!! A domináns tüszőcském már 18 mm, a méhnyálkahártya 12 mm. Kép Kép Kép Kép
Legközelebb pénteken megyek UH-ra, megnézzük reped-e, vagy mi történik vele. A jobb ováriumban lévő is növegett, de nem emlékszem mennyi, mert csak a domináns van rajta a papíron, és arról kaptam a képet is (tizenvalahány).

Zita, jobban érzed már magad? Talán ez a dilinyós időjárás befolyáolja ennyire a hangulatod, vagy éppenséggel a hormonok!?

Progiszinttel egyetértek. Akkortól megy fel, amikor megvolt a töszőrepi, hiszen a tüsző helyén lévő sárgatest termeli (ezért is hívják a progeszteront sárgatesthormonnak is).

A pótlással kapcsolatban: ha csak sima dokihoz járunk, nem igazán van arra lehetőség, hogy folyamatosan ellenőrizzük. Legalábbis nálunk a megyeiben nem. Így marad az a variáció, hogy vérzéskimaradás, terhességgyanú esetén - tudván azt, hogy ilyen problémánk van - jön csak a pótlás. Tartok tőle, hogy talán már későn van, de a Dokim annyira biztat, hogy rendben lesz minden. Az én privát véleményem az, hogy inkább egy kis adagot kellene nyomatni a biztonség kedvéért. Végül is ez tartja meg a terhességet. Bár a Closti felturbósíthat annyira, hogy tüszőrepi után megfelelő legyen a sárgatest.

Mandula, az én Dokim már 1 hónap szedés után szünetet rendelt el. Nagyon óvatos. Ha most nem sikerül, akkor pihi, és utána emelt adaggal folytatjuk. Nem tudom, melyik Doki, hogy intézi a dolgokat, de szerintem óriási felelőtlenség stimulált ciklusban nem figyleni az eseményeket. Honnan tudod, honnan tudja az orvos, hogy történik-e valami? Milyen hatása volt a Clostinak? A cisztaképződésről már nem is beszélve. Én pl. 2-3 naponta járok, mindig az aktuális állapot dönti el, hogy mikor lesz a következő UH. Azt nem tudom, hogy tüszőrepi után mennem kell-e. Pénteken talán már választ tudok rá adni.

Móni, mi a helyzet Veled? Jelentkezz!

Üdv.: V.
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép

Ezek a véletlenek ( tegnap este)KépKépKép Mi jöhet még? Kép Az, amit én itt jósolgatok magunknak?
Hogy vagy ma?

Mandula!
Ha a GOOGLE keresőjébe beírod a progeszteron szót, sok hasznos infóra bukkanhatsz. Kép

Vera!
Tényleg nagyon szépen haladsz!!!Kép

puszi: Terika
 
 

 
 

Sziasztok!Kép

Na, hazaértem végre!Kép

Terika!Kép

Ezen gondolkodtam én is, hogy milyen klassz lenne...KépKépKép!
Sajnos a kedvem még mindíg nem túl jó, mert rosszak az előjelekKép. Ma reggel volt egy kis rózsaszín, mint amikor megakar jönni. Na már most ez érdekes, mert 1000%, hogy múlthét hétfőn volt tüszőrepim, és ma még csak a 26. napot taposom. Szóval, most majd egy héttel hamarabb akar megjönni, máskor meg mindíg 31-33 napra jött meg.
Na, ezt bogozza ki valaki! Mert nekem ilyen még nem volt...Szóval, úgy néz ki, kelleni fog a gyogyiKép

Vera!Kép

Ez nagyon biztató!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zitus!Kép

Bíztam benne, hogy ma már jobb lesz a kedved...
Hátha más okozta a tüneteidet, mint amire gondolsz Kép. A beágyazódáskor is előfordulhat az, amit írtál.
Én tegnap este azon agyaltam, hogy mi lesz, ha mégsem kell a bogyókat szedni. Nekem azzal már sikerült...

Hidd el: így vagy úgy (bogyóval), de SIKERÜLNI FOG! Kép

Hol jártál? Esetleg ilyen sokáig dolgoztál?

puszi: Terika
 
 


Zitus!Kép

Új kérdésem van: melyik WINDOWS-t használod? Az XP- n van beszélgetős rész, amit használok is. Ismered?

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

Most nem akarok itt ömlengeni, de komolyan mondom, már várom minden este, hogy beszélgethessek veled!KépOlyan klassz, hogy mindíg meg tudsz nyugtatni valamivel!Kép Már a páromnak is "bemutattalak"!Kép
Kicsit még reménykedem. meg inkább úgy fogom fel a dolgot, hogy ez még mindíg jobb annál, mint ha késik pár napot, és mégsincs baba. Ha meg akar jönni, akkor úgyis megjön, legalább hamarabb elkezdhetem szedni a bogyit. Ha meg mégsem jönne meg, akkor pedig örülünk!
Ne aggódj, ha nem kell bogyit szedni, most megmutatod, hogy megy ez neked anélkül is!Kép

Igen, eddig dolgoztam, mert én 11-5-ig dolgozom főállásban, utánna 6-tól kozmetikusként tevékenykedem, mert ez az eredeti szakmám, de már csak kiegészítésként csinálom.
Azért nem mindíg végzek ilyen későn!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Igen, az XP-t használom! A párom is használta az MSN mesenger-t, csak én - mint számítógépes analfabéta - még nem tudom hogyan kell azt használni! De majd a párom segít!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zitus!Kép

Egyszer már írtam neked : " ha azt írnám, hogy..." - ezt most is tartom Kép
Látom, már kezded lazán venni a dolgokat ( megjön, nem jön) Kép
De jó, hogy ismered az MSN- t!Kép Majd beszélhetünk azon is! Hidd el, nagyon könnyű használni! (amúgy én is az általad megjelölt kategóriába esemKép ) A te e- mail címeden fut?

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

Az nagyon klassz lenne, ha tudnánk dumcsizni azon is!Kép
Nem az enyémen, hanem a párom e-mail címén fut, de azt hiszem, még nincs tökéletesen beállítva. Megkérem a párom, hogy segítsen nekem beállítani!Kép

Háát, a lazaságot van kitől tanulnom!KépKépKép De azt hiszem megéri!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok...

Itt egy újabb Clostys... nekem most az 1. ciklusban 20 mm tüszőt és 9 mm méhnyálkahártyát találtak....
Ti mióta szeditek?

Üdv.
Böbe
 
 


Terka

Ha van kedved én is szívesen írogatnák neked az MSN, mert nekem is van...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Látom bővül a csapat! Kép És ezt a legnagyobb jóindulattal írom. Itt vendégeskedünk egy kicsit, aztán meg nyitjuk a babás topikokat....

Zitus!Kép
Nekem is más állította be az msn- t Kép , de már elég jól használom....
Hidd el, megéri, ha nem görcsölsz! Ez is saját tapasztalatom: 2 évig akartam görcsösen, hogy sikerüljön. A férjem szerint olyan voltam, mint egy megszállott. Aztán lenyugodtam, orvost váltottam és jött az első Clostys kúra- innen már mindenki ismeri a történetet.
Hogy vagy? Volt- e vmilyen tüneted ma?
ui: a fotóalbumban találsz képeket Bobóról " a mi kis Bobónk" cím alatt

Böbe!
Nagyon bíztató az eredményed. Kép
Én most még nem szedem, mert csak néhány napja lett kész a laboreredményem és eddig nem tudtam beszélni az orvosommal. Jövő héten már fogom tudni, hogy kell- e a bogyó.
Amúgy az első Clostys kúrám "eredménye" 22 hónapos, és most éppen bent szuszog a kiságyában.

Békáné!
Tetszik a neved meg az azonosítód!Kép
Te is Clostys vagy?
Miről szeretnél beszélgetni?
Nem láttam e- mail címet a profilodban( mint ahogy te sem az enyémben) , és anélkül nehéz lesz msn- ezni. Megadod? Én meg majd azon kereslek.

puszi: Terika
 
 


Zitus!Kép

Hol vagy?
 
 


Sziasztok!Kép

Megérkeztem én is!

Terika!Kép

Be van állítva az Msn, ezen a címen van: kobi17@freemail.hu Küldd el az e-mail címedet, és utánna tudunk azon is dumcsizni!KépKépKép
Sajna, ma elindult vmi mensi szerűKép, de még nem tudom, hogy igazán az-e. Majd holnap kiderül. Úgyhogy pár nap múlva kezdem a gyogyit!
Most csak 10 nap telt el a tüszőrepi óta, és ez egyértelmű tűnete a progihiánynak!

Úgy izgulok érted, hogy mit mond a doki! De biztos nagyon fog tetszeni neki az eredményed!Kép
Már pont kérdezni akartam, hogy nem tudsz-e mutatni fotót Bobókáról!Kép Most megyek, meg is nézem a nagylegényt, aztán jövök vissza!!

Böbe!Kép

Szia itt!Kép Klasszak az eredményeid, nagyon szorítok! Én most fogom elkezdeni a gyogyit pár napon belül, úgyhogy még nem tudom, mit hoz a jövő! De úgy érzem, csak csupa ++++++-okat!KépKép

Békáné!Kép

Szia itt is!KépKép

Puszi, Zita!

Kép
Kép
 


Terika!Kép

Ne félj, nem múlhat el nap, hogy ne tudjam, hogy mi újság veled!KépKépKépKép

Puszi,Zita

Kép
Kép
 


Terika!Kép

Meglestem a fényképeket Bobókáról, nagyon aranyos baba!!!KépKépKépGondolom, nagy gézengúz!Kép
Én bébiszitterkedtem másfél évig, amíg el nem kezdtem dolgozni as mostani munkahelyemen!
Egy kisfiúra vigyáztam (GyuszóraKép) 3 hónapos korától, ő most 21 hónapos! Majdnem mint a te kiskrapekod!Kép Majd teszek fel képet róla - a párom segítségével, mert én nem tudokKép!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Felvettelek az msn listámra Kép- este majd kereslek is rajta, mert látom, most nem vagy elérhető.Kép
mensi szerű Kép, pedig nagyon szurkoltam
Bobó valóban nagy csibész. Az előbb még az ölömben ült, úgy gépeltem, most a nyomtatót szereli. Ja, nem, mert már telefonál... Szóval nem unatkozom meletteKép.Várom a képet.

puszi: Terika
 
 


Sziasztok, szép napsütéses reggelt!
Terika!
Gratulálok az első ciklushoz, remélem, nekünk is sikeres lesz ez az első hónap! A párom tegnap még a BL meccs nézését is felfüggesztette a cél érdekében Kép)

Zita!
Biztosan minden simán megy majd és jó eredménnyel zárod a hónapot Kép! Én sem hittem benne, hogy többhavi semmi után azok a furcsa kis nyilalások az oldalamban ilyen jót jelenthetnek! Kép)

A ti párotok hogy viseli a dolgot? Érdekelne, hogy fogadták stb., mert én nagyon féltem, hogy mi lesz, ha kiderül, megromlik e a kapcsolatunk, de nagyon pozitívan csalódtam benne....

Böbe
 
 


Terika!Kép

Ahhoz, hogy el tudj érni az msn-en nem kell, hogy a te e-mail címed is rajta legyen az én listámon??
A párom mintha ezt mondta volna, de én nagyon buta vagyok ehhez!Kép
Mára megjött rendesenKép, de nem vagyok már elkenődve, ilyenkor már mindíg túl jutok rajtaKép! Holnapután kezdem a gyogyit, aztán majd meglátjuk mi lesz!Kép
Úúgy szeretnék én is ilyen kis drága "unaloműző csibészt"!!!

Este kicsit későn tudok jönni, de jövök!!

Böbe!Kép

Köszi a biztatást!Kép
Nem értem a kérdésed: hogy mit hogy fogadott a párom?
Arra gondolsz, hogy nem sikerül rögtön a baba? mert szerintem ezt nem szabad úgy felfogni, hogy ez mekkora baj, vagy hogy esetleg betegség! Ezzel nagyon sokan kűzdünk szerintem, és hál'istennek könnyen lehet segíteni rajta!
Ha pedig egy kapcsolat biztos alapokon áll, akkor ennél komolyabb probléma miatt sem romolhat meg a kapcsolat! Ugye?KépKép
Az én páromat egy kicsit inkább az viseli meg, hogy sokat netezek!KépKépKép Azt mondja, hogy tisztára függő lettem! Lehet, hogy igaza van?KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita!

Kép Kép Kép Kép
A következő a ciklus a tiéd! Minden rendben lesz, meglátod. Szeded a Clostit, és csak úgy jönnek a szép érett petesejtek. Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv.: V.
 
 


Zita!

Igen, azt... Amikor nekem megmondták, hogy mi a baj, nagyon elkeseredtem és én sajna betegségként éltem meg.. Mikor mentünk haza a kocsiban folyamatosan bőgtem... Szerencsére ő a szokásos higgadtságával fogadta a dolgot... Kép
És persze csak megerősítette a kapcsolatunkat, sosem fogom elfelejteni, hogy az első napokban, amikor görcsöltem, hogy mi van, ha nem jön össze, azt mondta: lesz 6 macskánk és körbeutazzuk a világot, én téged akarlak, nem a gyereket ( persze az sem lenne rossz....)

A netezés nálunk is gond, olyan szempontból, hogy ő valami kütyüt nézegetne, én pedig babáznék... Kép De már csak legyint rám...

Böbe
 
 


Szia Vera!Kép

Köszi, aranyos vagy!KépKép Veled mi'zujs'?

Böbe!Kép

Gondolom, azóta már csak nevetsz azon, hogy betegnek gondoltad magad!!!KépKép
Nagyon szeremcsés vagy, hogy ilyen párod van! Kép (persze az én párom is ilyen!Kép)
Csak lazán!!! Már nagyon jó úton haladsz, és meglátod meg lesz az eredménye is!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita!

Azt hiszem a mélypont az volt, amikor könnyben úszó szemmel leültem vele beszélgetni, hogy én terméketlen vagyok és hagyjon el nyugodtan... Naggggyon-naggggyon ideges lettem, amikor harsányan elkezdett nevetni :-)
 
 


Böbe!Kép

De ez hál'istennek a múlté! Remélem, amikor el kezdett nevetni, a kezdeti idegesség után rá döbbentél mekkora butaságot mondtál, és vele nevettél!Kép
ÍGÉRD meg nekem, hogy ez többet meg sem fordul a fejedben!!! Akkor sem, ha - ne adj' isten - az első hónapban nem sikerül! Mert hamarosan 1000%, hogy boldogan várjátok az utódo(ka)t!KépKép

De a lényeg - és ezt nagyon sokan elfelejtik - ne legyen SOHA kényszer a szerelmeskedés! Ne hagyjátok, hogy a baba utáni vágy túl gyakorlatiassá tegyen benneteket!
Mi is vagyunk úgy vele néha, hogy nincs kedvünk akkor és annyiszor, ahogy a doki mondja! De ennek bele kell férnie!!! Mindennél fontosabb (még a babánál is!) az egymás iránt érzett szeretet!KépKépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita!
Háááát, ha folyamatosan kinevetik az embert, egy idő után ő sem tudja saját magát komolyan venni...Kép

Már meg sem fordul a fejemben ilyesmi....

Szerencsére nem kényszer és nem muszájból történnek a dolgok, annyi változott, hogy kíváncsian várjuk a végeredményt... Kép
Böbe
 
 


Böbe!Kép

Az, hogy várjátok a végeredményt természetes!!! Mi is így vagyunk vele!KépKépKép

Most megyek dolgozni, már csak késő este leszek!

Pusz, Zita

Kép
Kép
 


Terika
Én serophenes vagyok... És inszemes. Te?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


sziasztok!Kép

Itt vagyok hamarabb, mert belázasodtamKép 38.3, és nagyon fáj a torkom!
de azért annyira nem vagyok beteg, hogy ne tudjak netezniKép!

Békáné!Kép

Én is Serophene-t fogok szedni! Holnapután kezdem!
Te mióta szeded? És mi a tapasztalatod vele?

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zitus! Kép
Még mindig nem tudlak elérni...Kép

Addig is visszaolvasom a mai napot.

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

Én a neten vagyok, másfél órája!
Szerintem csak úgy megy ha nekem is el van mentve a címed!Kép
Már vártalak!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Újra itt vagyok.

Böbe!
Az egésznek a lényege szerintem az, hogy bízzál az "eredményben". Ehhez nyilván jó véleménnyel kell lenned magadról, és persze kell hozzá egy jó orvos is.
Én úgy gondolom, hogy manapság már csak annak nem adatik meg ez a csoda, aki nem fordul orvoshoz a problémájával vagy pedig nagyon- nagyon nagy gáz van nála. Ez utóbbinak matematikailag kevés az esélye.
Nem szívesen beszélnek az emberek erről a problémáról - éppen azért, mert vmi borzasztó betegségnek képzelik- , pedig sokan küzdenek vele.

Nem tudom most folytatni - Bobónak délután óta fáj a füle....

Zitus! Kép
Holnap délelőtt kereslek !

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

Remélem nincs komoly baj Bobóval!?! Szegénykém, biztos nehezen viseli a fülfájást! Gondolok rátok nagyon!!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita!

Olvastam a "ma megint megjött"-ön, hogy aggódsz a gyógyi időben történő elkezdése miatt. Gyorsan írok Neked. Nálam is volt, hogy csak pecsételéssel kezdődött. Rákérdeztem a Dokimnál. Már a pecsételés az 1. nap!!! Nem a rendes vérzés kezdete. Remélem, tudtam segíteni. Ma de. megyek UH-ra. Kíváncsi vagyok repedtünk-e! Majd jelentkezem.
V.
 
 


Sziasztok!

Bobónak olyan erős fülfájása lehetett az este, hogy nagyon szenvedett: sírt, vígasztalhatatlan volt. Borzasztó éjszakánk volt....

Zitus!Kép
Látom, már lazán kezeled a dolgokat Kép, így biztos a siker.
Olyan szépen írtál a szeretetről Kép- azon túl, hogy tetszett, teljesen egyetértek veled.
Nekem is azt mondta, a férjem, hogy szgép függő vagyok Kép
Írtam emilt neked. Megkaptad?
ui.: Most sem tudlak elérni az msn - en.Kép

Békáné!
Mi 2 évig próbálkoztunk (közben volt egy vetélés meg egy orvos váltás), mire sikerült Bobó. Mindenféle kivizsgáláson estem át, majd szednem kellett a Clostyt- és az első kúra hatására sikerült teherbe esnem. Szeretnénk kistesót, de az állapotom hasonló, mint Bobó előtt volt: rendszertelen és sokáig tartó mensi. Közben néha- néha "kirügyezek". Ezekkel a tünetekkel mentem orvoshoz. Mostmár elkészült a progi szint mérés eredménye is, így aztán lassan kiderül, hogy mi a teendő. Ismét van esélyem a Clostyra, bár most elég jó lett az eredményem. Jövő héten már többet tudok.
Téged hol kezelnek? Az inszemhez van szükség a Serophene szedésére? Első inszem?

puszi: Terika

ui.: Mindenkinek kellemes húsvétot kívánok!
 
 


Szia Terika!

Remélem, meggyógyul a bébi mihamarabb! Teljesen igazad van, hogy az emberek nem nagyon mernek erről beszélni, nekem még a szüleim is eléggé megdöbbentek és nem tudtak mihez kezdeni az egész helyzettel. Csak ültek és zavartan nézegettek össze vissza. Aztán apu kinyögte, hogy na de miért, és amikor elmondtam mindent részletesen, akkor egy kicsit megnyugodtak - szerintem csak elsőre riasztó mindenkinek: meddőségi rendelés, hormonok stb..... Én még azt is vállalom,hogy nagyon csalódott voltam, sosem hittem volna, egyszer ilyen dologra lesz szükségem....

Pusz....
Böbe
 
 


Szia Böbe!

Nálunk is hasonló lett volna a reakció - ha elmondtuk volna, hogy mi a helyzet velünk. De nem így tettünk, mert nem akartam, hogy sajnáljanak. Nekem a legkevésbé sem volt szükségem a sajnálatukra, a bátorításuk helyett. Most sem tudnak róla, hogy tervben van a 2. baba.
Egy ilyen helyzet rendszerint megerősíti a kapcsolatot - ha egyébként minden más rendben van. (Ez csak akkor gond, ha más sincs rendben, mert akkor nyilván ez sem lesz.) De a leírtak alapján nálatok sem ez utóbbiról van szó Kép
Neked milyen problémád van? "Csak" a progi szinted nincs rendben?

Bobó délre belázasodott Kép, így délután fel kell keresnünk a gyerekorvost. Haza akartunk utazni az ünnepekre, így be sem vásároltam.... " Szép " napoknak nézünk elébe. Kép

puszi: Terika
 
 


Sziasztok!Kép

Ide vonszoltam magam a géphez, de nagyon szarul vagyok még mindígKép

Terika!Kép

Válaszoltam neked email-ben!Kép
Fel írtalak én is a listámra, úgyhogy sztem mostmár működni fog az msn!Kép
Írj majd, hogy mi volt Bobókával a dokinál! Remélem hamarosan jobban lesz!

Vera!Kép

Nekem azt mondta a dokim, hogy ha beindul rendesen a vérzés, az a ciklus első napja! Csak az a bibi, hogy tegnap reggel bár megindult (már akkor sem túl erősen) De délutánra alig volt már valami, meg most sincs szinte semmi! Lehet, hogy bekavart a láz is, nem tudom... Így legyen okos az emberKép

Veled mi újság? Repedt a tüszőcskéd? Nagyon szorítok neked!Kép

Lányok, még egy kérdés:
Antibiotikumot kell szednem, szerintetek az mellé szabad szedni a gyoygit?

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


V.Zita
Nekem a serophene elég jól bevált. Egy kicsi hőhullámom volt tőle, de amúgy semmi különös. A tüszőim és szépen nöttek tőle. Szerintem jobb mint a costyl.
Terika
Nekem a harmadik inszem volt, és ahhoz szedem a serophent.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
De jó, hogy végre elértük egymást az msn- n! Kép
Csak megjegyzem, a gépet Bobó kapcsolta be délután (amíg én teregettem), és persze ő is kapcsolta ki. Biztosan jót tesz a programoknak, hogy ki- be kapcsolgatja. Kép
Amúgy torokgyuszit állapított meg az orvos - amit én nem nagyon értek, mert alig köhög....Este még mindig volt egy kis hőemelkedése.
Te jobban vagy - e már?
Én nem szedném az antibiotikum mellé a bogyót...

Békáné!
... akkor te már jó sok mindenen túl vagy! És nem is panaszkodsz! Az első babára vártok? Miért találod jobbnak a Serophent a Clostynál? Jobban beindulnak tőle a dolgok? Kevesebb a mellékhatása?

puszi: Terika
 
 


Sziasztok Lanyok, Zita, Békáné, Bobebaba!

En is clostis vagyok ujabban, es a megint megjottbe szoktam irogatni.
De most kepzeljetek mi tortent. Ma du. olyan rosszul lettem, hogy ki kellett jonnom a boltbol, mindenkin keresztultortetve mert majdnem elajultam.. Egyszer csak azt ereztem, hogy a tarkomnal nyomas van, es erzem mindjart elajulok.

Szerintem biztos a closti mellekhatasa. Nem szoktam csak ugy elajulni...Szerintetek? Valakinek volt mar ilyen?
Egyebkent azota egesz jol vagyok. Utana felmentem anyukamhoz es aludtam 2 orat, pedig nem is voltam nagyon faradt, mert csak 2-ig kellett dolgoznom.

dodo

KépKép
Kép
 
 


Szia Terika!Kép

Nekem is torokgyulladásom van, alig van hangom - a párom nagy öröméreKép. de én sem köhögök, csak nagggyon-nagggyon fáj a torkom, meg a fülem.
Nem tudom voltál-e este még a gép előtt, én úgy elaludtam, hogy csak reggel tértem magamhoz. Akkor is csak azért, mert a láztól rázott a hidegKépKép.
Bobóka jobban van már?

Szia Dodo!Kép

Jó. hogy ide is benéztél!Kép
Én sajna nem tudok neked segíteni rosszullét ügyben, mert én is csak most kezdem szedni a bogyit, ráadásul Serophene-t, de a többiek biztos tudnak majd mondani valamit!
Addig is vigyázz magadra, és itt is nagyon drukkolok!KépKép

Képzeljétek, nekem ma jött meg rendesen! De most úgy igazán! Az eddigi valszeg erősebb pecsételés volt.
Ja, és fölhívtam a dokim asszisztensnőjét, megkérdeztem, hogy szedhetem-e a bogyit antibiotikum mellett, és azt mondta, hogy úgy igen, ha legalább 3-4 óra eltelik a két gyógyszer bevétele között!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


V.Zita
Neked hány tüsző érik meg a serophentől?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné!Kép

Én még nem szedtem, most lesz az első alkalom!
Neked hány tüsződ szokott megérni?

Zita

Kép
Kép
 


V.Zita
Nekem 3-4, de mindig csak 1-2 szókott kilöködni. És neked milyen kezelés lesz?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné!Kép

Nekem van minden hónapban peteérésem, csak nagyon későn reped meg a tüsző, és addigra már a méhnyálkahártya nem alkalmas a beágyazódásra. Meg van egy kis progihiányom is / mensi előtti barnázás, 14 napnál rövidebb a ciklus második fele/. Ezeket szeretnénk rendbetenni a Serophene-el, mi még spontán akciózgatunk!Kép
Persze folyamatosan néz a doki UH-n!

Pusz,Zita

Kép
Kép
 


V.Zita
Én a prógira, meg a könnyebb beágyazódásra kapok utrot.Nekem is van peteérésem rendesen, és elég hosszú a ciklusom, de mióta szedem a serophent, elég szépen rövidül tőle. Arról nem is beszélve, hogy sokkal jobb tőle minden honapban...Úgy érted ha később reped meg, akkor előregszik a nyálkahártya? Barnázás nekem is szókott lenni menstruáció előtt, és néha feketés is. Akkor a férjed még nem is volt vizsgálaton?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Voltam pénteken UH-n. Nagyon úgy tűnik, hogy a keddi 18 mm-es tüsző megrepedt, és elkezdte a petesejtecske a vándorútját. Kép Kép Kép Kép Némi szabad hasűri folyadék is erre utal. A méhnyálkahártya még mindig jó. Bár a Dokim szerintem mást mért, mint amennyit az asszisztensnő a papírra írt. De nem ezen múlik. Most nagy az öröm. A Dokim is rácsodálkozott, hogy tul.képpen fél adag Closti (napi 1-et szedtem 5 napig) ilyen jó hatással volt rám. Szerinte minden esély megvan a sikerrel, bár 1000 más dolognak is stimmelnie kell persze.

Virág, Te kérdezted, hogy néz-e tüszőrepi után UH-val a Dokim. Nos, engem igen. Majd a várható (de nem várt)mensi előtt néhány nappal megyek ismét UH-ra. Akkor megnézi a méhnyálkahártyát. Ha kellőképpen vastagodik, akkor 1-2 napos vérzéskimaradáskor "elkezdünk gyanakodni" (alias Vera-Dokija), és máris kapom a progipótlást. Akkor már, ha nincs terhesség nem nyújtja ki a ciklust, ha pedig van terhesség, még időben kapom. Most nagy kő esett le a szívemről. Borzasztóan féltem attól, hogy nem lesz elég a progi a tehesség fennmaradásához. Bár bevallom, most sem 100%-os a nyugodtságom. Így van ez...

Terika, jobbulást a kisfiadnak. Ne aggódj, menni fog a kistestvér is. Closti-val vagy anélkül, de úgyis sikerülni fog. Kép Kép Kép

Zita, furcsa, hogy a két Doki teljesen mást mond. Mondjuk nálam úgy szokott kezdődni a pecsételés, hogy rendesen akkor, amikor meg kellene jönnie. Mostanában - lekopogom gyorsan kopp-kopp-kopp - 28 napra (kivéve a legutolsót, mert az csak 24 napos volt, de abban a ciklusban kismedencei gyulladással, egyéb nyavalyákkal kezeltek, szedtem egy csomó gyógyszert). Első két nap gyengébb, és utána erősödik fel a vérzés. Talán ez az oka annak, hogy nálam már ez is mensinek számít. A lényeg, hogy a saját Dokinkra hallgassunk. Ő ismer bennünket.

Békáné, ugye, hogy vannak hőhullámok!? Amikor mondtam a Dokimnak, szinte kinevetett (pedig minden hülyeségemet komolyan veszi). Nem tudod mivel jobb a Serophene, mint a Closti? Azon kívül, hogy drágább, és külföldi cég gyártja.

Dodo, szerintem minden előfordulhat, ha beavatkoznak a természet menetébe. Lehet, hogy hirtelen meglökte a Closti a hipofízisedet, és ez volt rád olyan hatással. Remélem, már jobban vagy!

Kellemes hétvégét Nektek! Kép Kép Kép Kép Kép
Üdv.: Vera
 
 


Vera
Persze, hogy vannak hőhullámok tőle, nekem álltalában este jelentkezett. Én azt olvastam az egyik oldalon a netten, hogy sokkal jobban segíti a peteérést mint a costyl. Hogy ebből mi igaz nem tudom, viszont az tény, hogy árban is drágább a serophene...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Köszi, Békáné az infót. Remélem, nálam a Clostilbegyt is meghozza a várt sikert. A hőhullámok nálam is este jöttek, éjszaka rendesen leizzadtam. Eddig soha nem volt ilyen, ezért csak a gyógyira tudtam fogni. Mindenesetre az elsődleges célt első körben elértem. Volt ovuláció!!! A többi meg majd két hét múlva kiderül.
Azért nálad az a 3-4 érett, és 1-2 kilökődött petesejt jót jelent, nem? Az a gondod, hogy nem ágyazódik be?
V.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: