Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csapi!
De jó híreket írtál!
Minden OK lesz!!!
Köszi az infót Mastodynon ügyben.
Vigyázz magadra és a Babucira!

Móni!
Nyugi! Látod, a dolog egyik része már beindult. Hidd el, rendeződik a nyálkahártya problémád is!

Terika
 
 


Zita
gyöngyösi vagyok. Köszi az infót, megnézem majd az oldalt. De addig is vettem egy másfajta aloe-s nektárt, hátha az is hat!

Móni
Móni
 


Móni!

Szoirítok neked, biztos jó lesz a másik Aloés cucc is! Mi az?
Majd meséld el mi volt a dokinál! Hétfőn mész, ugye? Én is hétfőn megyek!

Zita

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!!!

Hihetetlen, de 9mm-es lett a méhnyálkahártyám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A baj viszont, hogy szeretett drága 19mm-es tüszőcském elfelejtett megrepedni és túlnőtte magát egy 48 mm-es cisztává!
Most fogom akkor kapni a tüszőrepesztő szurit? Vagy a cisztával már nincs esélyem? Az UH-os csaj szerint még megrepedhet. Meg azt is kérdezték, hogy nem fáj-e a bal oldalom, dehát semmi fájdalmat nem érzek!
Mindenesetre ma 4-re kell végre mennem a nődokimhoz, aztán minden kiderül.

Móni
Móni
 


Csapi
a hőmérőzéssel meg az a gond, hogy én 2 műszakban dolgozom, így állandóan máskor kelek. Hol hajnali fél 4-kor, ha itthon vagyok 11-kor, ha éjszakás voltam, akkor meg du. 4-kor.
Ma azért a poén kedvéért megmértem, 36,5 volt.
Van LH-tesztem is, amiben azt írják, hogy ha a tesztcsík legalább olyan erős, vagy még erősebb mint a kontrollcsík, akkor az azt jelenti, hogy megemelkedett az LH, tehát 24-36 óra tüszőrepi. Dehát én állandóan erős csíkokat produkálok, sőt még akkoriban is, amikor (mint utólag kiderült) nem is volt peteérésem. Nem értem én ezt!!!

Móni
Móni
 


Sziasztok!Kép

Voltam dokinál, írt fel gyogyit, de nem clostyt, hanem Serophene-t. Tudtok róla valami bővebbet?
Én azt tudom róla, hogy olyan mint a closty, csak némileg "tisztább" formában. Ez sem igazán világos nekem!
Szerintetek?

Köszi, Zita!Kép

Kép
Kép
 


Zita
sajna én sem tudok többet a Serophene-ről. Pedig még a gyógyszertankönyvemben is utánanéztem, de nincs benne, lehet hogy ez már egy modernebb gyógyi.

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Zita!
Ez a Serophene teljesen új nekem. Nem is hallottam róla. Hogyan kell szedned? Vajon mit takarhat ez a "tisztább" forma?

Terika
 
 


Terika!

A mensi 3-ik napjától 5 napon keresztül 2x1-et, utána 10. napon UH.
Azt olvastam a neten, hogy ugyanaz a hatóanyaga mint a clostynak!

Sajnálom, hogy nem tudtok segíteni, azért nagyon köszönömKép, hogy utána néztetek!Kép

Zita

Kép
Kép
 


MoniKép

Furcsa, hogy az LH teszt neked ket eros csikot produkal. En ebben a honapban kiprobaltam, es gyonyoruen kimutatta a peteerest. 4 napon keresztul neztem, es csak a 15.-en lett erosebb a csik, a 12.-en pedig alig latszott.
Nem kerdezted a dokit, hogy ez mitol lehet?

Mandula
 
 


Mandula
nem kérdeztem a dokit, mit tudna erre mondani. Biztos azt, hogy rosszul használom. Pedig szerintem halvány csíkot még lehet ugyan hibából csinálni, de erős csíkot aligha.

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Zita!Kép
Köszi az infót. Elméletileg akkor a Clostihoz hasonló eredménye lenne? Remélem, lesz is! Kép

Terika
 
 


Terika!Kép

Én is nagyon remélem, hogy lesz hatása!Kép
De hátha ez a ciklus sikerül gyogyi nélkül!Kép
Te elkezdted már szedni a bogyót?

Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

Nincs kizárva, hogy a bogyók nélkül is sikerüljön....

Én még mindig a hormonvizsgálat eredményére várok. Még 1- 2 hét és meglesz. Aztán kiderül, hogy kell- e a Closti. De a dolgok jelenlegi állása szerint biztos kell szednem. Én még elég türelmes vagyok...

Terika
 
 


Terika!Kép

A türelem nagyon fontos, még ha nehéz is!Kép Ezt már beláttam én is!
Mi a dolgok jelenlegi állása? Nem emlékszem, ne haragudj, pedig biztos olvastam!

Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

Nagyon hosszúra nyúltak a ciklusaim és sokáig is tartanak.
A türelmet illetően még mindig azt mondom, hogy én vagyok a saját magam példája. Egyszer már sikerült a Closti segítségével....

Terika
 
 


Terika!Kép

Visszaolvastalak, és akkor nekem is te leszel a példaképemKép! Gratulálok a nagyfiadhoz!Kép

Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

Ha azt írnám, hogy aranyos vagy, keveset mondanék.
Azt hiszem mostmár álomra hajtom a fejem - csak még előtte megmosom a hajam-, mert Bobó fél hétkor megtartja az ébresztőt.
Jó éjszakát! Vagy inkább akciózósat kívánjak?

Terika
 
 


Terika!Kép

Ugyanez a programom lefekvés előtt!
Köszönöm, a kettő ugyanaz!Kép

Jó éjt!Kép
Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zita!Kép
Mikor kell elkezdened a bogyószedést? ( már ha egyáltalán szükség lesz rá) Jársz most is uh- ra?

Terika
 
 


Szia Terika!Kép

A bogyit csak a köv. ciklus 3. napján kell elkezdenem!
Most még a tüszőrepit várom, mert hétfőn voltam dokinál, akkor volt egy 13x14mm-es tüszőcském, ami remélhetőleg a napokban reped!Kép Szokta ezt is ellenőrizni a dokim, csak most elutazott egy hétre.
A köv. ciklus 10. napján kell mennem UH-ra, hogy megnézze mit csinál a bogyó.
Ill. ha nem jön meg, akkor azért!KépKépKép Ennek jobban örülnék!

Tehát, most csak készülök lélekben a gyógyszerre!

Pusz, Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

Ekkora tüszőcskéből sikerült Bobó!
Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! Kép
Lehet, hogy tényleg nem is kell bogyót szedned? De jó lenne!

puszi: Terika
ui: hajmosás megvolt?
 
 


Terika!Kép

Mondom én, hogy te leszel a példaképem!Kép
Nagyon reménykedem!Kép/De azért a gyogyi már ki van váltva/
A Bobóka melyik név becézése? Talán Zsombor?
Nekem az E-mail címem boboka!Kép

ui: feladat (hajmosás) éjfélre nagy nyűggel, de teljesítve!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

A Botondot becézzük Bobónak - meg még sokminden másnak.
Ezt a véletlent: Bobóka Kép Kép Kép
Ha neked majd nem kell a bogyó, majd elkérem tőled - hátha szerencsét hoz. Kép
Kicsit szenvedtem én is a késői hajmosással, de ha egyszer olyan jól éreztem itt magam!
A tegnapihoz hasonló jó éjszakát!

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

És most dobj egy hátast... ha fiunk lesz, Botond lesz a neve!Kép Ez már régen eldöntöttük! Nahát! Ennyi véletlen egybeesést! De nekem tetszik!KépKép
Jó lenne, ha nem kellene az a bogyi neked sem! De majd meglátjuk! Szorítok neked a kistesóért!
Ja, ha lány lesz, hogy fogjátok hívni?

Neked is szép jó éjt!Kép Én is megpróbálok innen elszakadni! (ami nehéz lesz!)

Pusz, Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

Ez hihetetlen! Kép Kép Kép
Már csak "néhány" napot kell kibírnom, és meglesz az eredmény. Aztán meglátjuk, mi a teendő.
Anno Petra vagy Eszter lett volna. Most még egyáltalán nem törjük ezen a fejünket. Ti már választottatok lány nevet?

puszi: Terika
 
 


Szia Terika!Kép

Szorítok, hogy rendben legyenek az eredményeid!KépKép
Igen , választottunk már lánynevet is, nekünk Bogink lesz!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita!Kép

Én egyedül maradtam a Bogival, pedig szerintem olyan szép....

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

Szerencsére a páromnak egy-két név kivételével mindegy!
Remélem majdan a család többi tagjának is tetszeni fog, bár a döntés úgy is a miénk!
Bár csak ott tartanánk márKépKép
Néha kicsit nehéz a várakozás!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Hahóóó.....Kép

Van itt valaki?

Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én is ebben a ciklusban kezdtem el a closty-t szedni. Kezdő adagként napi 1 szemet a 2. naptól 5 napon keresztül. A napokban lesz az első UH-m. Már nagyon várom, mi a helyzet odabent.

Olvastam több tüsző-méretet is, amire azt mondtátok, hogy jók. Szerintetek, melyek azok a határértékek, amik a 10. nap körül megfelelőnek mondhatók. Lehet, hogy nem a saját dokim fogja csinálni az UH-t, és szeretnék előtte képben lenni.

Köszönöm a segítséget, és akit érint, annak sikeres tüszőnövesztgetést kívánok! Kép

Vera
 
 


Sziasztok!

Zita!Kép

Hogy vagy?
Még mindig azt mondom, hogy nyugi. Előbb- utóbb BIZTOS pocakos leszel!!! Aztán mehet élesben a névválasztás.

Vera!
A határértékeket illetően egyáltalán nem vagyok képben. A saját példám az volt, hogy félidőben 14 mm- es tüszőcske - ez nálam már teljes sikert hozott. Most valami olyasmi dereng nekem, hogy félidőben a 20 mm körülivel van esély - az orvosom elmondása szerint. (emiatt én nem is számítottam rá, hogy abban a hónapban sikerül)

Terika
 
 


Hali!Kép

Itt vagyokKép, csak bitorolták a szgépet! Lassan két gép kell itthonra!Kép

Terika!Kép

Köszi, jól vagyok, várakozunk, kb. 2 hét múlva kiderül, hogy van-e mire!Kép
De nem izgulom túl a dolgokat, csak szép lazán!Kép Tudod, tőled tanultam!Kép

Vera!Kép

Én se nagyon tudom a határértékeket, de ha már 12-13mm felett van, az már biztató!Kép És kb. 2mm-t nő naponta!Kép

Puszi mindenkinek!Kép
Zita

Kép
Kép
 


Vera
én is ebben a hónapban szedtem először a Clostyt. A 10. napon egyetlen domináns tüszőt se láttak (teljesen kiakadtam), 2 nap múlva viszont lett egy 19mm-es.
És mondták, de el is felejtettem, vagy 20 vagy 30mm-es méretnél reped meg a tüsző.

Én már nagyon várom az eredményeket. Ma vagyok a 26.napon, és a legszembetűnőbb tünetem, hogy múlt pénteken éreztem először, hogy mintha fájnának a melleim, de aztán elhesegettem a gondolatot. De csak nem múlt el. Párommal is megvizslattam a dolgot, meglepődve tapasztalta milyen cicis lettem. És azóta is, már ugyan nem fáj, de bizsereg és olyan más.
Csak az a furi, hogy már 21.nap tájékán jelentkezett, nem korai ez egy kicsit? És a bal cicimet jobban érinti.
Nagyon remélem, mindez jó jel!!!

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Zita, Terika köszönöm a segítséget! Már ez is jó a miheztartás végett. Akkor az nagy gáz ugye, hogy a 10. napon még semmi sincs, a méhnyálkahártya is igen-igen vékonyka? Mondjuk mindez csak napi 1 clostival. Szerintetek van még esély arra, hogy valami történik? A 13. napon megyek újra UH-ra.

Terika, gratulálok a sikeredhez! Kép Kép

Zita, tényleg csak lazán! Lesz még nekünk az idén babánk! Kép (Mintha az olyan könnyű lenne! Kép)

Üdv.: V.
 
 


Szia Móni!

Most olvastam, amit írtál! Kép Ez azért biztató!

A cicifájás egyáltalán nem korai. Kép Kép Kép Kép Kép
Én a v.szeg anovulációs ciklusokban is már a 18. naptól érzem a cicifájást, bizsergést. A barátnőm már a 14. naptól, de ő a peteérést is megérzi.
Szóval ez nagyon biztató, főleg, ha előtte nem voltál cicifájós! Kép Kép

Drukkolok Neked! Majd számolj be, mi a helyzet!
Csak a tesztelést ne kapkodd el, mert a closti ki is tolhatja a ciklust pár nappal! Kíméld magad a csalódástól.

Üdv.: V.
 
 


Sziasztok!

Én most írok először ebbe a topicba. Én is ebben a hónapban szedtem először a Clostit. Ma vagyok a kb.10. napon és a doki ma mutatta a 22 mm-es tüszőt. Azt mondta, hogy 24 órán belül meg fog repedni. Létezik, hogy 11-12. nap körül reped meg?

Azt lenne még e kérdésem, hogy nekem azt mondta a doki, hogy nem kell Progi pótlás. Nálatok mindenki kapottprogi pótlást?
Szerintetek, ha már megtapad a baba, utáns már késő a progi pótlás?

Virág
 
 


Sziasztok!

Zita!Kép
Elkészült a laboreredményem. Ezt a lazaságot figyeld: csak hétfőn megyek érte- természetesen Bobóval, mert megint nem tudom senkire rábízni.
Na jó, önmagában az eredménynek nincs jelentősége. Mindössze annyi, hogy kiderül, valóban kell- e a Closti. Ha igen, akkor valszleg akkor kezdem majd szedni, amikor te már azt várod, hogy ne jöjjön, ami jönni szokott.Kép

Móni!
Szorítok érted!
Nem tudom, hogy a tüneteid koraiak- e vagy sem, de hátha valóban ARRÓL van szó.

Vera!
Köszi a gratulát.
Bármikor bármi történhet.Kép Nekem is ilyen nehezen indult be a dolog.

Virág!
Létezik. Ekkora tüszővel hatalmas esélyeid vannak.Kép
Arra gondolsz, hogy miután kiderült a terhesség, kellett- e progit pótolni? Nekem nem volt ilyen.

Terika
 
 


Sziasztok!Kép

TerikaKép, te nem vagy semmi!!! De milyen igazad van! Csak lazán!
Azért gondolok rád hétfőn - bár ott lesz veled a talizmánod: BobókaKép!
Este írd meg mindenképpen, hogy mi'zújs!
Nekem meg ha mégis megjön, aminek nem kéne, akkor szinte egyszerre fogjuk szedni, HA!Kép kell egyáltalán szedned!

Vera!Kép Sztem még ne izgulj, mert nekem is volt olyan, hogy a 11. napon még nem vot semmi, de a 14. napra már ott volt a szép érésben lévő tüszőcske!
De ha mégsem, akkor se keseredj el, - tudod, csak lazánKép - akkor a köv. ciklusban biztos emelik a gyogyi adagot, és lesz eredmény is!Kép De tudod, a gyógyszerrel is jobb a fokozatosság, nem szabad rögtön ágyúval lőni verébre!

Móni!Kép Neked írtam a másikba, de itt is nagyon szorítok!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Móni, ugye nem jött meg, és lehet izgulni, örülni! Kép Kép Kép Kép

Tegnap voltam 13. napi UH-n. Képzeljétek! A méhnyálkahártyám 9 mm, a bal petefészekben 15 mm-es domináns tüsző. Kaptam képeket is. Azon láttam, hogy a jobb petefészekben is van egy 8,2 mm-es bejelölve. Holnap megyek ismét Uh-ra. Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.
Jól tudtátok, hogy 20-22 mm körül reped. A Dokim is ugyanezt mondta.

Virág, repedhet már akkor is. Minden lehet, most már én is azt mondom, hogy minden lehet! Te korábban érő típus vagy, én később érő típus! Kép Kép Kép
A progipótlással kapcsolatban én is kérdeztem a Dokimat. Szerinte most még korai lenne a pótlás a ciklus közepétől. Kitolná a ciklust baba nélkül is. De amint vérzéskimaradás van, jön a pótlás. Nagyon nyugtatott, de még én sem fogadtam el ezt igazán. Még teszek majd egy-két kört ezügyben, főleg, ha lesz tüszőrepedés is. Van, akinél a Closti is meghozza a kívánt hatást, és beindul a sárgatest már ettől is, és teljesen felesleges a progipótlás. Sajnos ezt ki kell próbálni, nagyon úgy veszem észre.

Zita, köszönöm a biztatást. Veled mi újság?

Üdv.: V.
 
 


Szia Vera!Kép

Ez szuper!Kép Látod, mondtam, hogy nem kell izgulnod!
A progi pótlással kapcsolatban szóról szóra ugyanezt mondta a dokim!Kép

Nálam nincs semmi különös, a 25-ik napon vagyok, de nekem valszeg a 18-ik napon volt a tüszőrepim, úgyhogy megint hosszú ciklus elé nézek...Kép Kb. jövőhét hétfő kedden fog megjönni /azért remélem, hogy mégse!/
Következő ciklusban kezdem szedni a gyogyit.

Nagyon világvége hangulatom van, nem tudom miért, semmi rossz nem történt velem! Tiszta ideg vagyok, azért remélem hamarosan elmúlik!

Terika!Kép

Mi'zujs'?!?!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zita!Kép

Végre hétfő van, és itt vagyok. ( azért ne gondold, hogy nem izgultam csütörtök óta....) Szóval a lényeg: Bobó mint "talizmán" nagyon bevált. Az eredmény a következő:
1. 25.7
2. 10.7
3. 17.3
A normál érték 21- nél nagyobb. És ez ugye az első esetben így is van. A laboros néni meg is kérdezte, hogy bogyóval sikerült- e ez. De én elmondtam, hogy mindezt önmagamtól produkáltam. Szerinte, jó esély van így a teherbe esésre.Kép Kár, hogy ezt az orvosom nem tudta megerősíteni, ugyanis ezen a héten nincs. Azt csak megjegyzem - különösen azért, hogy bíztassalak Kép -, hogy az első érték a 21. napon készült. Tehát elég későn van a tüszőrepi a 30 napos ciklushoz képest. Úgyhogy veled is " bármi " megtörténhet.
Az még elgondolkodtatott, hogy miért produkáltam azokat a tüneteket ( pl. 38- 44 napos ciklus), ami miatt fel kellett keresnem az orvost is, meg szükség volt ezekre a vizsgálatokra is...
Lehet, hogy nem fogunk egyszerre bogyókat szedni, de egyszerre fogjuk a pocakunkat növesztgetni...Kép

Vera!
Szorítok érted is! Kép

puszi: Terika
 
 


Terika!Kép

Jaj, de jó!!!Kép Annyit gondoltam rádKép, és nem hiába!!!

Hogy van ez pontosan? Az első eredmény a 21-ik napi, ez OK. És a másik kettő? Én még nem annyira értek ehhez! Remélem nem is nagyon kell!Kép

Ismét a próféta szóljon belőled, és növesszük együtt a pocinkat!Kép De jó is lenne!
Te most hogy állsz ciklusilag?

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zitus!Kép

Szoktak így szólítani? Volt egy Zita nevű kis barátnőm, őt mindig így hívtam.

Az első a 21. napon, a 2. a 23. , a 3. a 25. napon készült. Azért, mert ez lett volna a körülbelüli középidő az előző ciklusaim szerint. (Ezt csak érdekességképpen meséltem el, mert ugye neked nem lesz szükséged ilyenekre. Kép )
Csak ugye ez nem úgy alakult... Aztán remélem, hogy ez a jó eredmény még megmarad egy ideig, mert én eddig nem mertem "próbálkozni" a rossz tapasztalatom miatt.
Most amúgy a 20. napnál járok.

Milyen most a hangulatod?

puszi: Terika
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a válaszokat! Igen, arra gondoltam a progi pótlással kapcsolatosan, amit Vera írt.

Vera, téged UH-znak a tüszőrepi után is, a 2. félidőben? Nekem a doki a 11. napon , amikor megnézte a tüszőt, azt mondta, hogy akkor jelentkezzek, ha megjön vagy nem jön meg. Szerintetek kell UH a tüszőrepi után?

Még egy dolgot szeretnék kérdezni: hallottam egy ismerősönről, aki már egy éve szedi a Clostyt és nem nézik UH-n, csak az első hóban nézték.Itt azt hallottam, hogy max. 3 hónapig lehet szedni, utána szünet kell. Ennek mi az oka? Mennyi szünet kell utána és meddig lehet szedni? Furcsa, hogy ő már 1 éve szedi és nem is UH-zák. Úgy tudom, hogy fontos a folyamatos UH.

Drukkolok mindenkinek, remélem nemsokára mindenki pocakos lesz!

(Kicsit hülye kérdés, de még új vagyok: a különböző smiley-kat hogy produkáljátok? :-)))

Virág
 
 


Terika!Kép

Igen, szoktak Zitusnak becézni, és szeretem is ha így hívnak!Kép

Hát persze, hogy megmarad ez a szupi eredmény!!!! Meglátod, bobókának hamarosan kistesója lesz!KépKépKép

Háát, a hangulatom ma megaszar volt, nem tudom miértKép... Most már kicsit jobb, de még mindíg úgy érzem magam, mint egy időzitett bomba! Remélem, azért nem robbanok fel!Kép
(Kicsit mensi előtti állapot, de erre gondolni sem merek!)

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Még egy dolgot elfelejettem megkérdezni. Amikor a hormonvizsgálatokat csinálják, akkor miért pont a 21. napon kell csinálni a 3-at? Ha néhány nappal később csinálják az baj? Nekem ez az első Clostys hónapon és a doki nem mondta, hogy csináljunk 21. napon vérvételt. De lehet, hogy kierőszakolom, de a 21. nap pont Húsvét hétfő. Van jelentősége, hogy pont 21.legyen?

Virág
 
 


Zitus!Kép

Hidd el, ez nem lehet az az állapot! Tudod, hogy szorítok érted?! Kép

Virág!

Nekem nem volt uh a tüszőrepi után - szerintem akkor sem tudtuk, hogy mikor volt....Kép
Valóban nem szabad túl sokáig szedni - mint az ismerősöd esetében is - a Clostiyt, mert nem azt az eredményt érik el. Sőt, nála ezek szerint semmi nem történt, és jó esetben nem lett cisztája... Nagyon felelőtlen az orvosa!!!
Tudomásom szerint - javítson ki valaki, ha hülyeséget írnék - a ciklus második részében termelődik a progi. Tehát a kb. szerinti félidőnél érdemes elvégezni a vérvételeket. Ez a 21. napon történt vérvétel az én rettentő hosszú ciklusaim miatt lehetett.

A smileyről:
Kép = kettőspont utána zárózárójel
Kép = kettőspont utána nyitózárójel
Kép = kettőspont utána o betű
Nem kell közé szóközt tenni!
Amíg írsz, csak a jelek láthatók, ha kattintottál a Nézet/ Küldésre, akkor látszanak az arcocskák.

Jó éjszakát!

puszi: Terika
 
 


Szia Virág!Kép

A 21-ik nap ugye elvileg a tüszőrepi után egy héttel van, és azt nézik olyankor, hogy a tüszőrepi után OK-s e a hormonszint! Mert más értékek vannak tüszőrepi előtt és után.
Szerintem, ha a 22-ik napon, kedden csinálják a vérvételt, az még egyáltalán nem gáz!

A smiley-kat majdnem jól csináltad, csak nem kell közé kötőjel!

Kép = :-)
Kép = :-(
Kép = :-o

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Hi-hiKép ez majdnem egyszerre sikerült!Kép

Igaza van Terikának, a lényeg a progi szinten van, ami jó esetben a ciklus második felében magas!

Jó éjt csajszik, gyertek holnap is!Kép

Zita

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron