Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!!!!
tegnap apitól meg kaptam álmaim telefonját!!!!!!!!!!!!!!!!
ja és voltunk méreckedni.Barni már 5340 gramm és 60 cm:)....az oltást nem kaphatta meg mert még beteg:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nőnek szépen ezek a gyermekek.

 
 


nőnek mint a gomba.....Mátékám mindjárt 4 éves lesz :) :shock:
Barni meg holnap lesz 3.hónapos!!!!!!!!!! :D :D :D :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Az a dolguk, hogy nőjenek.

Többiek nem szoktak minden nap jönni?

 
 


a kisebbik fiam most hányt le......és a képembe röhög!!!!!!!!!!!!!...hát nem imádni való?!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok
Szeretnék mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánni és Boldog Új Évet. Én idén már nem hiszem hogy jövök. Ismét itthon vagyunk, ugyan is nagyon véreztem. Tegnap voltam dokinál és ismét tele van a méhem. Nem igazán tudják mi a bajom, így vizsgálgatnak. Holnap megyek teljes véralvadásvizsgálatra. Remélem sikerül megtalálniuk, hogy mi okozhatja ezt. Úgy tűnik, hogy az ünnepeket is lent töltjük vidéken. Nem merek haza menni, nehogy valami gond legyen vagy nagyon vérezzek, mert akkor nehéz hazajönni a picivel. Lilike szerencsére jól van, de elég nyűgös, mert érzi rajtunk a feszültséget.

KépKép
 


Csige remélem kezdenek veled valamit.nehogy nagyobb baj legyen!!!!!!!!
sok puszi!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Hát sok mindenről lemaradtam...

Mares: GRATULÁLOK! Nagyon nagy örömhír!
Nita: Elképesztő, hogy Barni 3 hónapos lesz!! Most született....

Csige: tarts ki. Nem semmi, amin átmész. remélem, hogy jó hírekkel bukkansz fel.

Gyönyörűek a porontyok, de nagyon nőnek.........

Nem tudom, hogy mi van lányok.... 3 napot késett már, de a teszt negatív(minden nap csinálok). Visszanéztem az elmúlt 2 évet, de késésnek nyoma sincs, előtte sem emlékszem ilyenre.
Menstruáció előtt 2 nappal volt a Jónás-napom, akkor együtt voltunk...
(A jónás módszer szerint, a születésunkkori holdálláskor vagyunk a legtermékenyebbek, nekem 11.én volt) Lehet, hogy bejött....
Most tényleg nem görcsöltem a babán.....buliztam is...lazultam....
A teszteket nem reggel csináltam, hanem este.
Szerintetek, ez befolyásolja???? A használatin nem volt, hogy reggel kell...
Nem érzem, hogy meg fog jönni.
A legszebb karácsonyi ajándék lenne a világon a két csík. :D
Drukkoljatok!!!
 
 


Lybus
Én nagyon szorítok Neked, hogy karácsonyra legyen 2 csík. Csinálj reggel is egy tesztet.

Csige
Most aztán már igazán kideríthetnék, hogy mi bajod van. Pihenj és vigyázz magadra.

Nitácska
De, nagyn imádnivalóak :lol: Magam elé képzeltem Barnit, ahogy a képedbe nevet.

 
 


Sziasztok

Mindenkinek boldog Békés karácsonyi ünnepeket kívánok.

Nekünk a Jézuska hozott Nórának két fogacskát.

Sajnos betegek voltunk de már jobban vagyunk

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Nekünk a mikulás hozott 3 fogat, most kínlódunk a 4.-el, forog-porog, hihetetlen hogy változtat helyet. 3 kanalas kajája van, jó étvágyú baba. Több mint 9 kg...
Vendég
 


Sziasztok:

Nagyon szép ünnepeket kívánok én is Nektek. No meg B.Ú.É.K!

Kép
 


Sziasztok!!!!!!!!!
milyenek voltak az ünnepek?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lybus
Na mi van Veled? Lett kétcsíkosod?

Csige
Nálad mi újság? Jobban vagy? Csináltak már valamit az orvosok?

Nitácska
fárasztó volt az ünnep, minden nap 2 helyre kellett mennün. Nagy a család. Már várta, hogy vége legyen.

 
 


Sziasztok

Nem vesztem el. Nóra elég beteg lett, emiatt nem aludtunk sokat éjszakánként, kapott ugye antibiotikumot, amitől aztán jobban lett végre, aztán 3 napig csak nem akart aludni éjjel, rengeteget volt fent, sokat sírt, és egyáltalán nem evett.Ennek aztán meg lett az eredménye két fogacskával lettünk gazdagabbak. Most már az evés kezd helyre állni. Alvás is kezd alakulni.

Nekem 28 napra megjött a menszim, ha jól emlékszem ilyen még nem nagyon fordult elő velem, mert vagy maraton ciklusaim szoktak lenni vagy egyáltalán meg sem jön, úgy hogy ennek most örülök.

Voltunk a két ünnep közt moziban is. A gyerekekkel megnéztük az Alvin és a mókusok 2-t. Apával kettesben meg a Polygamit. Mindkettő nagyon jó volt.

Ma meg készülünk a szilveszteri "bulira", mi nem szoktunk menni sehova, többnyire inkább hozzánk jönnek, így van ez idén is. Apa szokta sütni a malachúst, szokott lenni hurka kolbász, és saláta. Most már sül a husi, saláta készen van.

De van ám egy hírem is, tegnap nagy meglepetésünkre Nóra felült. Annyira meglepődtünk, nem gondoltam volna hogy előbb fog ülni mint mászni. Nagyon ügyes kis csajszi.


Mindenkinekkívánok Boldog Újévet, sok egészséget, boldogságot.

És a végére teszek egy pár képet. Először karácsonyit, mert azzal is adós vagyok. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Gabi mindíg ámulok és bámulok olyan gyönyörű szép nagy családod van!!!!!!!!!!!!

Nórikának gratula a felüléshez!!!!!!!!! :lol: :lol:

Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,

Orális és anál szexet,
A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!


Gabi: Nagyon szépek vagytok még mindig. Nóri milyen nagy már.
Édes és egyben megható a fürdős kép ahogy rá nézel Nóri babára.
Képzeld hosszú idő óta nekem is 28napos a ciklusom aminek még örültem is. :)

Remélem mindenkinek jól telt a tegnapi nap.

Kép
 


Sziasztok

CSucsu na ez jó hír. Nekem most renge3teg van, gondolom amiatt hogy ez az első normális menszim, mert ami múlthónapban volt az nagyon enyhe volt.
Remélem hamarosan most már beköltözik neked is a pocakodba a baba. Amúgy hogy vagytok?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok Lányok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!
Köszönöm Nitácska és Timejka, hogy drukkoltak a két csíkért:) , de sajnos nem jött be. 3nap késés után megjött. Pont akkor, amikor a kolléganőm mesélte, hogy a második Kaális beültetés sem sikerült nekik, így sirdogáltunk egy kicsit, de hála istennek az ünnepi kavalkád és a gyönyörűséges 5éves keresztányunk, akivel imádjuk egymást elfelejtette velem. Nagy a család és az a szokás, hogy mindenki megy mindenkihez. 3 óránként másnál voltunk, vagy jöttek. Dolgoztam is az ünnepek között.
A szilveszeter is nálunk volt.9-en buliztunk( a szomszédok örömére). Jól sikerült. Tegnapi napot végig pihentük :wink: (is) Apucikámmal régen volt ilyen....

gabi: Nagyon jók a képek. Szépek a gyerkőcök a karácsonyfa és a lakásotok is. A Himolla ülőgarnitúrátok is szép:) Az egyik kedvencem és a legtutibb:)
 
 


lybus fene azt a pirit...küld csak hozzám.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Miért akarsz pirit?, örülj, hogy most nincs:) Én legalábbis örültem amikor szülés után nem kellet pirivel foglalkozni.

Gabi: Igen jó lenne a kistesó már nagyon. Nem szedek semmit már. Talán januárban eljutok dokihoz de a sok meló mellett nehézkes kivitelezni.
Képzeld az ünnepek alatt sétáltunk a szomszédainkkal. És a Ti utcátokban is sétáltunk. Hát meglepődtem. Nagyon kiépült az utcátok.
Aznap 2,5órát sétáltunk de nagyon jól esett.

Lybus: sajnálom , hogy nem volt most baba. Ami késik nem múllik. :)

Kép
 


Csucsu szülés óta nekem már 3x megvolt..........de szinte észre se lehet venni........meg inkább nekem legyen piri és akik babára vágynak nekik baba legyen......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Tényleg már 3X volt? Akkor nekem szerencsém volt Szabinál mert 7hónapos koráig piri elkerült.

Kép
 


igen 3x....Barni 2 hetes volt mikor elapadt a tejem és utána nem sokkal meg is jött.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Elapadt a tejed?, Mitől?, akkor Barni tápszeres? Melyik tápszert szereti?, szabinának a 3 fajta tápszer jött be.

Kép
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!
Csak gyorsan írok, mert lassan kidőlök én is mint a gyerkőc.
Gabi:nagyon szépek vagytok és már mekkorák :D
Megvagyunk, jövő héten megyek dokihoz, kíváncsi vagyok hogy hogy áll a méhem. Ha nem tisztul ki még mindig akkor valószínű hogy csinálnak egy méhtükrözést ahol kimossák a vért és megnézik hogy mi lehet odabent a bibi. Sajnos ezt mélyaltatásban csinálják ezért kicsit tartok is tőle. Már csak barnázgatok, nincs élénkpiros vérzés, hát hogy ez jó e, már én sem tudom.
Lilike jól van, de sajnos megjártuk vele a Heim Pál kórházat. Vérek nyákot találtam a kakijában, de nagyon picikét szerencsére. Küldtünk be az ÁNTSZ-hez székletmintát, várjuk az eredményt. Nagy a valószínűsége hogy tejfehérje allergiája van, így kemény diétán vagyok ami nem egyszerű. Egy csomó dolog tartalmaz tejport amiről eddig nem is gondoltam volna, lásd párizsi és virsli Egyébként jól van, szépen összeszoktunk már. Nagy lány már és kedden elkezdett nyúlni a dolgokért. Rengeteget mosolyog és nagyon vidám baba. 5140 g-ot nyom a mérlegen a kis valaga
Íme néhány kép a kis drágámról
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
 


Csige
Nem irigyellek, de fel a fejjel, mert minden rendben lesz. Nagyon szép a kislányod. Ahol alszik és lóg a feje az nagyon jó.

AMikor Bencével abbahagytam a szopizást, nekem csak akkor jött meg, bár el lettem volna piri nélkül még sokáig.

Annus nem szokott jönni?

Lybus
Elérkezik az a hónap, amikor mindegyikünk pozitivat tesztel.

 
 


Csucu nagyrészt anyós miatt meg depressziós is lettem.......a Mildibé 1-et esszük...........meg már baba hamikat is......:)))))
Csige gyönyörű Lilike és az a hajzuhatag.valami meseszép!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


köszi Csucsu a bíztatást.
csige: nagyon szép szeme, szájacskája, hajacskája van a kis Lilinek. kitartás továbbra is. :D
Timejka: Úgy legyen! :D Ma megint megjött, de nem adom fel.
Holnap megyek megbeszélni az átfújás időpontját. Remélem, hogy mindent rendben találnak odabent.
Nitácska: Új képeket kérek Barniról és a büszke bátyóról! Az Anyósok sajnos ilyenek, de összekaphatná magát, ha unokázni akar továbbra is. Ezt lehet, hogy finoman a tudtára kell hozni :wink:
Nekem hála istennek jó anyósom van. Próbálja szegény a kicsi fia "hiányosságait" kompenzálni :D , de azért iszom a levét rendesen, hogy így elkényeztette :cry:
 
 


Lybus ha az utcán meglát minket elfordul!!!!!!
úgy lelökném a bicikliről!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:
Majd, ha öreg és beteg lesz, akkor fog csak magába szállni. Így szokott ez lenni. Akkor majd keresi az unokái társaságát és téged hív, ha baj lesz..

Hétfőn 11 kor lesz a műtétem. Ha nem lesz elzáródás, akkor újra kapok Clostilbegytet és jövő őszig próbálkozhatunk és csak utána küld a Kaáliba.
Még nem izgulok a műtét miatt. Csodálkozok is, mert elég hisztis vagyok. :)

Volt valaki már átfújáson????
 
 


Lybus de akkor már leszarj mindenki...mint most is....levegőnek nézzük!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Ő még ezt nem tudja, hogy fordulni fog a kocka nála előbb-utóbb és mivel egy idióta, késő lesz amire rájön, hogy nagyon elcseszte...
sajnálom, hogy ilyen szívtelen. A párod két tűz között, vagy mellettetek?????
 
 


Csütörtökön voltam kontrollon, végre rendbejött a méhem. Normális vastagságú a nyálkahártya és semmi rendelleneset nem látott a doki odabent. Igazából így szülés után három hónappal már épp ideje volt. Február közepén kell majd kontrollra visszamennem, remélem akkor is minden rendben lesz odabent. Egyébként én még mindig nem hiszem el hogy végre lezárul ez az őrület.
Lilike jól van, bár most náthás egy kicsit, holnap viszem megmutatni a gyerekorvosnak, remélem semmi komoly. Már 5340g-ot nyomunk és áttértünk a 68-as rugikra. Már olyan nagy a kis drágám. Másfél hete nyúl a dolgokért és amit megkaparint azt a szájába tuszkolja. Annyira szépen tartja a kis fejét, szinte már nem is kell fogni neki és ha fogom a két kis kezét akkor befeszít és felhúzza magát és felül :D Igazi nagy csaj már, ami olyan hihetetlen, mert most született :D

KépKép
 


Lybus api teljesen mellettünk áll....utálja a anyját.....mivel ő is a saját fiát!!!!!!!!....csak keresztbe tesz neki........ :x
Csige hála égnek hogy vége a sok rossznak!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska az számít, hogy mellettetek áll...a banya meg vessen magára:)
Csige: nagyon örülök, hogy végre jó híreket kapunk:) drukkoltunk nektek:)

Holnap reggel megyek az átfújásra. Drukkoljatok, hogy ne legyen dugulás!!!!!!!!!Apuci visz reggel és a Sóginőm ott lehet velem, ami nagy segítség.......
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy ezer éve nem voltam, de Ábel mellette egyszerűen semmit nem csinálhatok :) Folyamatosan igényli a foglalkozást. Aludni azóta sem szeret. Most meg beteg sajnos, torokgyulladása van. De szépen növöget, 6500 gramm és 65 cm.
Örülök Csige, hogy rendbejöttél. És hát remélem, mindneki jól van!
Lybus, szorítok nagyon!!
Beneveztem egy szépségversenyre :), a csaladinet.hu - n van egy babaszépségverseny.Az első oldalon az utolsó Baba! Ha van 5 percetek (és Ti nem neveztétek a Gyerkőcöt), akkor szavaznátok reá? Mondjuk kicsit macerás, mert regisztrálni kell...de hátha van kedvetek!
Köszönöm szépen.
És íme egy kép a Drágámról.
Puszi Mindenkinek! Kép Kép Kép
 
 


Szisztok

Jó régen voltam én is, de sajna nálam sem voltak rendben a dolgok, a menszim 16 napig volt meg,. dokihoz jártam, és úgy volt ha a gyógyszer amit kaptam nem használ akkor küret, először ergam cseppeket adott az nem volt jó, most holnap lesz 10. napja hogy a norcolutot szedem, ami szerencsére jó lett. És már másnap elmúlt a vérzés. De ez a 16 nap húzós volt, ez a hülye árpa sem akar múlni a szememről, most épp totál be van durranva, kenem a tobrex kenőccsel, de nem nagyon akar használni mi lesz nem tudom.


Ma fel állt Nóra, ül egyedül, és már kúszik is, ma már a mászást is próbálgatta. Nagyon ügyes.

Hoztam egy pár képet is

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ábel gyönyörű baba......oda vagyok a nagy hajzuhatagért:)))))Nóra is gyönyörű kisasszony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1x meglátogathatjuk???????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

Szépségesen szépek a fotók!!! Küldjetek minél többet! Sokat nézegetem a "régieket" is :)
Nitácska most te jössz az új képekkel:)

Sikeresen túlestem a HSG-n. Az altatás megviselt de az a lényeg, hogy mindkét pepevezetékem átjárható. Semmilyen elváltozás nincs:))))))
Sajnos a pihenés helyett, a páromat gyógyítgatom. Már harmadik hete van migrénje. Folyamatosan. Örjöng és nem tudom, hogy mit csináljak.Hétfőn beviszem a kórházba mégegyszer, de most nem hagyom, hogy lerázzanak!!!! A múltkor is a Google-ban nézett neki gyógyszert az orvos!!!Megnyugtatna, egy kicsit, ha legalább egy CT-t csinálnának............
 
 


Sziasztok!!!!!!
Lybus hozok majd én is képeket........... :wink:
ne is hagyd hogy lerázzanak.....meg milyen doki már hogy a Google-ban néz gyógyszert????....ilyet még nem is hallottam........ :shock:
jobbulást párodnak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello,tudtok nekem valami tanacsot adni?Kell clostibegyt szedjek tudtok valamijen rossz melekhatasrol?nincs pete eresem ezert kell szedjem.koszi :(

Mindig tanulunk valami ujat,itt az ideje elkezdeni...
 


Nitácska
Nem a Google-ban kellet volna gyógyszert nézni, hanem CT-re elküldeni.
1hete műtötték meg agydaganatot találtak. Ami barack nagyságú volt és valószínű, hogy rossz indulatú.
Ha nem veszik észre, akkor márciusig élt volna. nagyon mérges vagyok az orvosokra is és magamra is, hogy miért nem voltam erőszakosabb.
Szörnyű volt ez a két hét, de összeszedtem magam miatta.
Most otthon ápoljuk. A szövettan 2 hét múlva jön meg, drukkoljon mindenki, hogy mégis jóindulatú legyen. Ezt ép ésszel nem lehet kibírni....
Ha hazajövök írok még....
 
 


Lybus ne okold magad..........az orvosok legtöbbje ilyen felelőtlen már...de ha tömöd a zsebét már jobbn odafigyel..undoritó(:(
DRUKKOLOK hogy jó indulatu legyen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szed valaki mostanában Costilbegytet?

Én most fejeztem be a 2. adagot.
Az első hónapban sajnos nem használt.
 
 


Szia Franci.........több hónapig is kell használni........én 3 hónapig szedtem és az 5. hónapba már terhes is voltam:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Látom innen mindenki eltűnt.

Hol vagytok lányok? Merre jártok? Hogy vannak a csöppségek? Gondolom szépen növekednek.

Nálunk minden rendben van. Nóra már lassan 9 hónapos lesz, baromira telnek a napok, még most született. Áll, kapaszkodva megy, ezerrel mászik, a lépcsőn fel tud mászni, le még nem. Van 5 foga. 7 hónapig szopott, akkor én elválasztottam, mert már alig volt tejem, csak nyámmogott rajta, én meg nagyon sokszor voltam beteg.
8450 g, 73 cm.

Nagyok is jól vannak, volt egy iskola váltásunk Bettivel március elsején, az első pár nap nem volt könnyű neki, meg nekem se, de most már kezdi megszokni.

Norbinak is megy a suli, jól érzi magát.

Réka holnap lesz 6 éves. Tömören ennyi rólunk Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi!!!!!!!!!!
Rékának BOLDOG 6. SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nóri gyönyörű nagylány már!!!!!!!!!!
be jön a jóidő nincs kedved talizni,sétálni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Köszönöm szépen, talizhatunk majd, csak lenne már jó idő.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron