Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi!!!!!!!!!!
Rékának BOLDOG 6. SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nóri gyönyörű nagylány már!!!!!!!!!!
be jön a jóidő nincs kedved talizni,sétálni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Köszönöm szépen, talizhatunk majd, csak lenne már jó idő.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


én is várom már a tavaszt...elég ebből az undorító időből!!!!!! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska hú de nagyok vagytok már ti is.
Szépek vagytok

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


köszönjük Gabi:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

bocsánat, hogy ilyen rég nem jelentkeztem, de ezer bajunk volt. Férjemet kirúgták a TV-től (kellett másnak a helye). De szerencsére rögtön kapott melót Pesten, úgyhogy Húsvétkor költözünk! A XIV.ker.-ben fogunk lakni, a Szentmihályi úton. Ha valaki a közelben lakik, szóljon, mert senkim nem lesz ott! Így én is benne lennék a babás találkozókban!!
Ábel is jó nagy már, s képzeljétek, 1 hete feláll. Nagyon ügyi! Ti is szépek vagytok!! Dobok egy képet, s Pestről már gyakrabban fogok írogatni én is! Kép Kép Kép
 
 


Basszus, most olvastam vissza, hogy Lybus férjével mi van. Nem tudtok valamit Róluk? Nekem a Mamámnál találtak, de őt csak gyógyszerezik, merthogy 83 éves és hál'Istennek tünetmentes.
 
 


Sziasztok

kexi ti is nagyon szépek vagytok, és persze ügyesek.
Párodat sajnálom, de jó hogy végül ilyen hamar talált másik helyet. nekünk messze van sajna a Szentmihályi út, halásztelkiek vagyunk.


Nálunk minden ok, várjuk a szünetet, apa itthon lesz szabin, kirándulni akartunk de azt hiszem az időjárás közbe szólt, így tutira itthon leszünk. Esetleg moziba megyünk el a gyerekekkel meg egyszer apával kettesben.

Mi most fogyózásba kezdtünk apával, lézeres akupunktúrára járunk, és mellette diétázunk. Nekem 1,5 kg apának 2-3 kg ment le eddig. De centiben nekem sokkal több látszik.
52-54 kg szeretnék lenni ha sikerül. Még van 6-8 kg.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Kexi gyönyörű nagy fiú már Ábel!!!!!!
sajna nekem is messze van a XIV.ker.én is Halásztelki vagyok........

apit is kirugták a bkv-tól.most volánozik........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jár még erre valaki???
Nitacska, Gabi és Kexi:
MEGVAN A KÉT CSÍK
 
 


szia Lybus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mesélj!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

lybus óriási gratula nektek:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


szia Gabi mizu veletek mesélj...........
hozol képeket.........blogodba nem tudok belépni:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. Én még teljesen új vagyok itt, beütöttema keresőbe a Clostilbegyt szót, és ezt a csevegőoldalt adta ki, még a legelső oldalakon van szó erről a gyógyszerről, hogy szedték páran, stb... de azok 2003-as beírások, és látom, hogy a vége fele, már itt mindenkinek babája van.. :) (Gratulálok) Szeretném megkérdezni, hogy valaki közületek szedte ezt a gyógyszert és ha igen, akkor mennyire köszönheti ennek a picibabáját?
Köszi
panett21
Örkény
 
 


szia Panett.........én a kissebbik gyerkőcöm ennek a gyógyszernek köszönhetem!!!!!!!!
a gyógyszer szedésétől számított 5. hónapban sikerült a kis tökmagom!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!

Én is uj vagyok itt!Nekem most jön majd a 3 .clostys honap,tud nekem valaki valami reményt mondani,hogy mennyi idő után sikerült,stb..!?
Mi 2 éve probálkozunk a párommal már mindenen tul vagyunk volt 3 inszem,lapar,petevezeték átjárhatosági,most orvost váltottunk mindkettőnkel minden rendben,bár az uj doki akit most találtam ő mondta hogy van egy pici pco-m,de nem vészes,ő mondta!szedeti a clostyt.22,napon szokott ultrahangozni és most a második ultra hangon is volt egy 19mm tüsző és szabadhasi folyadékom,meg tudja ezt nekem magyarázni valaki hogy pontosan mi az hogy van még szabad hasi folyadékom???hálás lennék érte!!mindenkinek gratulálok különben akinek sikerült a babó!!!köszönöm elöre is!!
 


Szilvi szia!!!!!!!!!
nekem a closty után 2 hónapra sikerült a baba......tehát 3 hónap closty és utána rá 2 hónap..........utrót is kapsz a closty mellé?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon remélem, hogy nekünk is sikerűl. Tegnap hagytam abba az elős dobozt. Reménykedem benne, hogy nekünk sem kell sokáig várni a csöppségre..
panett21
Örkény
 
 


Panett sikerülni is fog.......drukkolok!!!!!!!!!
a closty abbahagyása után is jó mert nem is tudom meddig még kifejti a hatást........:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia Nitácska!nagyonszépen köszönöm a választ!nem kapok utrot,miért kellene?
Neked volt valami baj,hogy nem sikerült a baba csak clostyval??
 


Szia!!
nagy gond nem volt az első baba a vírusfertőzéseim miatt ment el....a második nem tudjuk.......
a doki óvatosságból adta az utrót........a clostyt meg hogy erős peteérésem legyen........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.


Van aki ismer csak a régi nevemmel nem tudtam belépni.
Lehet törlődött a nevem??
Csucsu05 néven voltam régen.


Gabi: Karácsony , hogy tellik??

Nita: Fiúk mit szóltak az ajikhoz??

Mi jól vagyunk. Szabina élvezi, hogy Anya itthon van végre,
Jó pihenni kicsit.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


szia csucsu........sajna ez a topic haldoklik.....:(
fiuk jól vannak...játszanak ezerrel:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt sajnálom. Igazából Gabiékra voltam kiváncsi meg rád.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Gabiékra én is kiváncsi volnék de már rég nem ír ide:(
jólesik hogy kivi vagy ránk is:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsit kiestem a babanetről. Munka miatt nehezen tudok netezni.
De remélem most sok időm lesz erre is.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


bizony lesz most jó pár hónapod rá:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem is.
Kicsit jó lesz itthon lenni.
Ez a két év munka kicsinált.
Na nem a munka hanem a közeg.
Nálunk iszonyú taposás van.

Szerettem volna már október óta kiszállni. A babára nem is gondoltam, hoyg majd igy sikerül de tény lépni akartam. tehát a legjobbkor jött ez a kis életke.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


tudta mikor kell időzitenie :lol: :lol: már most milyen kis okoska:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.


Ma voltunk dokinál. 6hetesen 9x13mm a petezsák. Sajnos szívhang még nem volt. DE nagyon remélem lesz az is.
A lényeg most , hogy jó helyen van a baba. :)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


szuper hogy jó helyen van a baba!!!!!!!!
legközelebb ha mész már úgy fog dobogni az a picike szivecske!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na én is remélem.


Aki jön ide annak kívánok BOLDOG ÚJ Évet!! )
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Lenne egy kérdésem.
Elkezdtem szedni a closytot, dec 2.-án megjött és ugye a menstruáció 2. napján kellett elkezdenem. Elvileg akkor megkellett volna jönnie dec. 30.-án. Ennek ellenére nekem tegnap, azaz jan 18.-án jött meg, nem 28 napra, hanem 48 napra. Ez normális? Mostmár mindig így fog megjönni, akkor így hogy számoljam a peteérést??
panett21
Örkény
 
 


Panett szerintem valami más miatt jött meg ilyen későn..nekem mindíg pontos volt a closty mellett......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok! nem maradt véletlenül valamelyikőtöknek clostyja? szívesen átvenném :( köszönöm
 
 


Aquagen: sajna nekem nincs már. De menj el dokihoz írassd fel az biztosabb szerintem.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne a Clostillal kapcsolatban. 2 ciklusban már szedtem babaprojekt elősegítése céljából, eddig sajnos nem hozott eredményt!
Azt szeretném tudni, hogy ti kaptatok mellé progeszteronpótlást ciklus második felére? Dupstont, vagy Utrogestant? És meddig kellett szednetek ?

 
 


@shally:


Szia, gyere át a 2013 kezdjük a lombikot topikba. Ott küzdünk!!!
Én szedtem a Clostylbegyt -et párszor,és én is kaptam ultrogestan-t, sárga-test hormont. Inszem után hüvelykapszula formájában: 1 db/nap. 12. napon teszt és ha negatív abbahagyatják, ha pozítiv, dupla adag.
Nekem így kellett szednem.
Aggájaid vannak?
 


Sziasztok!
Már egy ideje próbálkozunk a babával, sajnos nem sok sikerrel! Most az orvosom a Clostilbegyt et írta fel 3 hónapra úgy hogy a menstruáció 5. napjától a 15 napig kell szedni napi 1 et! Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire hatásos ez a gyógyszer és hogy nem e nagy ez az adag, illetve mikor kell a párommal együtt lenni, hogy hatásos legyen!? Illetve mennyi az esély az ikerterhességre? Válaszokat előre is köszönöm!
 


@hajnus822:



Szia Hajnus!

Én ebben a topikban olvastam egy szakember hivatkozását az ikrekről: a Closty-s babák 10 %-a iker, tehát jóval az átlag felett.
Én most vagyok az 1. ilyen hónapban, nekem a ciklus 3. napjától kellett szednem 2x1-et, és kíváncsian várom a ciklus végét, hogy mi lesz. Mellékhatásként viszont már 2 napja alhasi fájdalmaim vannak és mellfeszülés. Holnap emiatt megyek dokihoz, mert ez nem kellemes. Sok csajszi levelét végigolvastam, remélem nekem is olyan szerencsém lesz, mint a legtöbbjöknek (Téged is beleértve) :)
guiditta
Miskolc
 
 


Hajnus:

Métneki Júlia: Ikrek Könyve
guiditta
Miskolc
 
 


Sziasztok! Kicsit kihaltnak tűnik a topic és lehet hogy meg leszek kövezve de: van már egy fiam, lassan betölti a 2t. Nem teljes egy év kellett a spontán teherbeeséshez. Most viszont szeretném növelni az esélyeit, hogy ikreim legyenek (amiről egyébként a családban nem tudok).
Olvastam különböző gyógynövényekről-ezeket majd ve is szerzem. Illetve erről a clostyról is hallottam.. Igaz hogy 10% esélye van így az ikreknek? Vagy tobbt? Ki mit tud róla? És a doki csak ezért felirja vajon?

Köszi a válaszokat :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 



Sziasztok! Nagyon szeretnénk már babát, de sajnos kb. 8 hónapja még semmi.  2 closti kúrán vagyok túl (ciklus 2.napjától szedtem napi 2x1-et), az elsővel még érett tüszőm sem volt, a másodiknál látott a dokim 2 érett tüszőt, 20-22 mm-esek voltak (m.nyálkahártya 7 mm) a 12.cilusnapon. Most ott tartok, hogy holnapra nem várom, de már érzem a mensis tüneteket. Ciklusaim 30-32 naposak. Légyszíves segítsetek, adjatok tanácsot, mert már nagyon el vagyok keseredve, hogy ezek után sem jött össze, pedig milyen ígéretesnek tűnt ez a hónap. Már arra is gondoltam, hogy a következő uh.után feladom.......és nem görcsölök tovább ezen a témán. Csak hogy nagyon nehéz türelmesnek lenni, mikor már ennyire vágynánk egy kisbabára. Köszönöm előre is a válaszokat!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
tina34
Budapest
 
 


Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Nekem már van egy 14 éves fiam,de most szeretnénk mégegyet. December honapban kezdtem el szedni elöször a clostilbegy tablettát napi 3*1 5 napig. Sajnos mára beteg lettem. a ciklusom rendszertelen. Most holnap ismét el kell kezdenem szedni ugyan igy. Nagyon elvagyok keseredve. Szerintetek mivel rendszertelen a havim mikor lehet peteérésem? Elöre is köszönöm válaszotokat.
 
 


Sziasztok.Gyors bemutatkozás.
Túl két spontán terhességen....Van két lánykám 5 és 7 évesek múltak..... Nagyobbik lánykámmal terhesség alatt kiderült vérzés és görcsölés miatt hogy progeszteronhiányom van és ultrogestan kúpot kaptam 16.hétig... A kicsi születése után 3évig fogamzásgátlót szedtem (Lindynette és Sensonette)majd abbahagytam acélból mert babát szeretnénk. 

Eltelt két év. Az első évben iszonyatos rágörsölés.Minden hónapban hőmérőzés ovu tesztek tömkelege számolgatás mikor bújjunk össze. Pózváltás gyertyaállás csípő alá párna és társai. DE az első év végén én azt mondtam nem bírom tovább elég volt. Együtt vagyunk mikor jól esik és jön ha jönnie kell. Így abbahagytuk a görcsös akarást.Eltelt ismét egy év de baba nem jött csak mensi össze vissza... Pajzsmirigy gyanú miatt most januárban nőgyógyászhoz kellett mennem. Ha már ott voltam jeleztem nem tudok teherbe esni már több mint 2éve... emlékeztetvén a dokim arra hogy nagylányomnál volt progibaj.(emlékezett is rá). A pajzsmirigy negatív lett mellé csináltunk hormon labort. Amiből egyértelműen kiderült hogy a progeszteronom alacsony mindkét fázisban 2,3 és 2,4 volt.... Erre kaptam most clostyt a mensim 5.napjától a 9.napig estére 1-et szedtem be. Ma van a ciklusom 11.napja. Nem érzek semmit. Sosem éreztem peteérést igy nem tudom mit kellene éreznem :( Kedden megyek ultrahangra hogy megnézzük a tüszőket...... Szedek cinket folsavat a doki tanácsra. Párom is szedi a cinket. Nem voltam rágörcsölve már több mint egy éve a babára és most sem csak már bánt a dolog. Szerintetek a closty segíthet? És mikor várató eredmény tőle? Két hónapot javasolt a doki szedésre. Segítsetek :(
Ma vagyok a ciklus 12.napján reggel óta borzalmasan görcsöl a méhem és a petefészkeim. Holnap megyek ultrahangra. Mire számíthatok? Elvagyok keseredve :(
snopy13
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Én a köv. mensim 5-ik napjától fogom szedni a clostit 2x1-et, nekem a hormon vizsgálat után írta fel az orvosom. Eddig még nem is hallottam róla ezért rákerestem a neten és így bukkantam erre az oldalra. Nagyon bíztató, a rengeteg pozitív történet. Nyáron volt laparom, és mi is már régóta próbálkozunk, eddig sajnos sikertelenül. Remélem ez meghozza a hatást. Ma beszereztem az Elevitet is és elkezdtem szedni, ez gondolom nem okoz problémát.. holnap reggel fogászat.. Én már nagyon izgulok, hogy mi lesz.

 Monyka ha ilyen rendszertelen a ciklusod, akkor reggelente mérd a hődet abból egész jól látszik a pé. 
 
Mindenkinek sok sikert! És ne adjátok fel bármennyire nehéz is. Írjatok még pozitív tapasztalatokat a clostiról!!
 
 


Sziasztok! nekem is most írta fel a doki a Clostit mert a fogigátló abbahagyása után nincs peteérésem(progreszteron szintem alacsony). Ciklus 3. napján kezdem 5 napon át 2x1-et. De nekem a doki írt még fel Ovestint is h azt pedig utána 10 napig szedjem. Azt nem tudom h miért. Viszont nekem 3 hónapra írta fel mindet és mondta h majd menjek el egy 21. napi vérvételre, de UH-ra nem mondta h mennem kell, csak annyit h majd ha letellik a 3 hónap utána megnézzük UH h nem e lettek tőle cisztáim. Szerintetek nem kellene UH -ra mennem félédő előtt? Így honnan tudom h használ e valamit? És tüszőrepi injekciót ti kaptok? vagy az mikor kell? én nem kapok azt sem.

 
 


Sziasztok! nekem is most írta fel a doki a Clostit mert a fogigátló abbahagyása után nincs peteérésem(progreszteron szintem alacsony). Ciklus 3. napján kezdem 5 napon át 2x1-et. De nekem a doki írt még fel Ovestint is h azt pedig utána 10 napig szedjem. Azt nem tudom h miért. Viszont nekem 3 hónapra írta fel mindet és mondta h majd menjek el egy 21. napi vérvételre, de UH-ra nem mondta h mennem kell, csak annyit h majd ha letellik a 3 hónap utána megnézzük UH h nem e lettek tőle cisztáim. Szerintetek nem kellene UH -ra mennem félédő előtt? Így honnan tudom h használ e valamit? És tüszőrepi injekciót ti kaptok? vagy az mikor kell? én nem kapok azt sem.

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: