Új privát üzeneted érkezett!

Vera
Hát eddig még nem jött össze. De bizom benne, hogy a 3. most sikerülni fog.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné, drukkolok nagyon! Kép Hányadik ciklusnapon jársz? Mik az előzmények? Azt tudom, hogy inszem volt. Most hány tüsző sikerült?
 
 


Vera
A 21. napon vagyok, és 1 nagy tüsző volt, és kettő kicsike.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 

 
 

Békáné!Kép

Igen, nekem ezt mondta a dokim, hogy ha későn reped, addigra elöregszik a mnyh.
A mensi előtti barnázás pedig a progihiány egyik jele.
A páromat még nem nézték, mi lépésről lépésre haladunk. Most rendbe raknak engem, ha így sem sikerül, akkor következik a párom, ha az is OK, akkor átjárhatósági, stb... A dokim szerint nem kell ágyúval lőni verébre, fokozatosan haladunk előre. És mi egyetértünk veleKép Hátha nem lesz szükség kellemetlenebb beavatkozásokra. Ha meg mégis, akkor mindent a maga idejében...mi nem kapkodunk!Kép
Megnyugtató amit írtál a Serophene-ről, nekem pont ezek miatt van rá szükségem!

Vera!Kép

Két doki sem egyforma!Kép
Klassz, hogy szépen megrepedt a tüszőcskéd, nagyon szorítok neked, hogy két hét múlva örömmámorban jelentkezz!KépKép

Kellemes Húsvétot mindenkinek!!!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
De jól tetted, hogy fölhívtad az asszisztensnőt!
Hogy vagy?
Bobó már nem lázas, de minden más tünetet (köhögés, orrfolyás...) produkál.

Vera!
Milyen jó híreket írtál tüszőcske ügyben! Kép
Szorítok, hogy sikerüljön a babóca.
Tegnap, mikor reggeltől estig szenvedett Bobó + a férjem vidéken dolgozott és fürdetésre sem ért haza, teljesen elbizonytalanodtam kistesó ügyben...

Kellemes húsvéti ünnepeket mindannyiótoknak!

Terika
 
 


V.Zita
Hát nálunk nem így volt, előbb kellett a páromét nézni, és utána jöttem én. Mivel addig felesleges egy nőt bolygatni, amig nem derül ki, hogy a férfi rendben van.De ezek szerint nem mindenhol van így. Én is jobban örültem volna ha engem kezeltek volna előbb...de hát ezek szerint mindenhol másképpen van. Nálad mi a próbléma? A progival van csak próbléma? Mert azt lehet Utroval, vagy duphastonnal orvosolni.Nekem ultrahandos átjárhatósági vizsgálatom volt, de egyáltalán nem fájt.
Dodo
Remélem, hogy jól vagy!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné!Kép

Nekem a progin kívül még a hosszú ciklus a baj. Ezt állítjuk be a gyogyival!
Én is jobban örülök, hogy a páromat még nem bántják, mert végül is ez a gyogyi még nem nagy beavatkozás, és hátha így összejön! Neki meg azért akárhogy is nézzük, nem túl kellemes a dolog, persze ha szükség lesz rá, akkor minden ódzkodás nélkül vállalja!Kép

ÜdvKép, Zita

Kép
Kép
 


Békáné!

Koszi, jobban vagyok, csak ma meg hasmenesem lett meg valami rossz a gyomrommal, remelem hamar elmulik.

Zita!

Remelem neked is segit a closti/serophene meg nekem is!
De jo lenne! Olyan jo lenne, ha massal mar nem kene szenvedni, hanem csak ugy most osszejonne!

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!Kép

Én is nagyon bizakodó vagyokKép, szerintem sokat segít a pozitív gondolkodás!Kép
Úgy várom, hogy holnap el kezdjem szedni a bogyit, mint egy kisgyerek! Tiszta hülye vagyok!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zita, már miért lennél hülye???!!! Várj csak, mindjárt elmesélem nálam hogyan történt az első closti-bevétel. Már mikor megjött szépen kikészítettem a dobozt, "nehogy elfelejtsem". Mintha nem ezen járt volna az eszem állandóan. Még beszéltem is a pirulákhoz. Elérkezett a 2. nap reggele. Már úgy ébredtem, hogy nagy nap ez a mai. Reggeli, kis bogyócska ki a dobozból. A tenyeremre fektettem, megsimogattam, megbeszéltem vele, hogy ő most nagyon sokat fog nekem segíteni. Kép Kép Kép Na, ez már infantilizmus a javából. Lehet licitálni! Kép Kép Kép

Dodo, örülök, hogy jobban vagy! Kép

Békáné, akkor egy cipőben járunk. Én két nappal vagyok csak lemaradva mögötted! Kép Kép Kép Ma vagyok a 21. napon.

Terika, köszönöm, hogy durkkolsz értem.
Ugye, már elmúlt az elbizonytalanodás kistesó ügyben? Bár azt hiszem, azért megértelek.

Egyébként nálunk is úgy volt, hogy amikor az első hormonvizsgálat alkalmával kiderült a progihiány, a Dokim rögtön a Férjem vizsgálatát kérte. Úgy fogalmazott, hogy nem akar addig "piszkálni", amíg ő nincs tisztázva, mert lehet, hogy hónapok telnek el feleslegesen. Én kezelve vagyok, de ha a Férjemnél is gond van, akkor mi értelme az egésznek. Amikor bebizonyosodott, hogy a kiskatonák alkalmasak, jött egy újabb hormonvizsgálat, mert közben eltelt 2,5 hónap. Ismét produkáltam egy rossz hormonképet (bár ekkor a progi már nem le, hanem felfele ment egy kicsit). Így jött a closti. Azt viszont már akkor megmondta nekem, amikor elkezdtük a closti-kezelést, hogy néhány cikluson keresztül próbálkozunk, utána ő már nem kísérletezget rajtam. Tekintettel arra, hogy közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, majd keresünk szépen egy meddőségi centrumot. Nem húzza az időmet. Szerintem, abszolút korrekten járt el eddig mindenben.

Mindenkinek nagyon szorítok, hogy sikerüljön az, amit szeretne!

További kellemes húsvétolást!

Üdv.: Vera
 
 


Sziasztok!Kép

Vera!Kép

Szóról szóra ugyanezt csináltam!Kép Ma bevettem az ELSŐ szemet!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Hajrá, Zita!!!!!! Kép Kép Kép Kép

Biztos, hogy használ a delejezés! Kép Nekem is lettek szép tüszőcskéim, és egy biztos, hogy repedt is! Kép
Menni fog ez nekünk, érzem! Kép Izé..., muszáj, hogy menjen..., nem igaz?

Üdv.: V.
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem, jól teltek az ünnepek! Ahogy elnézem, volt itt forgalom rendesen a hétvégén!!! Kép
Én most egyelőre a hőmérőzéssel vagyok elfoglalva, minden reggel szundikálok 10 percet a hőmérővel a számban, szombat vasárnap hétfőn 36,8 ma reggel 37 fokos voltam. A párom közölte, ő megérzi, szerinte terhes vagyok.... én meg csak reménykedem....

Zita! az olyan izgalmas, az első szem!!!! Kép) Kezdődik a reménykedés!!! Jó tüszőérlelést...

Dodo! Minden jót neked! A clostitól nekem is minden bajom lett egyébként, életemben nem éreztem olyan nyomottnak magam + ráadásul és a prednisolontól dagadok is rendesen, annyi víz van bennem, elmehetek lassan hidroglóbusznak....
Csók Böbe
 
 


Böbebaba!

Mire szeded te a prednisolont? Nem is ismerem.
En egybkent most egesz jol vagyok mar, remelem ennel nem is lesz rosszabb...
Te hanyadik napon is vagy?

Zita!

Juj, de izgi! Remelem szep kis tuszocskeid fognak erni!!!!

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!
A prednisolont - legalábbis a doki szerint - a tesztoszteronszintemre kapom, mivel nem haladta meg a normális értéket, de egy kicsit magas volt. Csakhát szteroid a lelkem, így egy kicsit nőtt a folyadékvisszatartás a szervezetemben + egy kicsit ingadozik a hangulatom....

Ez a 21. napom.... Mikor lehet majd tesztelni, ajajajajajajajaj....
Neked is szúr az oldalad a clostitól? Engem megnyugtatott a doki, hogy az jó, de mégis fura volt 2-3 napig fájó hassal mászkálni....

Böbe
 
 


Böbe!

Mikor fájt a hasad? Hanyadik napon voltál? Nekem a 16-17.en nagyon fájt.De amikor utána elmentem a dokihoz, nem mondott semmit.Én már a legrosszabbakat képzeltem be magamnak! És én ma teszteltem. negatív. várható volt!
Már jobban vagy? Bocsi a buta kérdésért, de neked nem fáj másképp a melled, mint gyogyi nélkül?
pusza
Kriszpy
 
 


Sziasztok!

Böbe, akkor Veled is egy időben járok. Hárman fogunk ugyanabban az időben izgulni. Előbb Békáné, majd én, utána Te, majd sorban a többiek. Vagy van, aki még előbb jár? Néha nem tudom követni az eseményeket, és bekavarodok.
EGyébként Uh-n minden rendben volt? Ezt a hasfájás miatt kérdezem.

Kriszpy, hányadik napon teszteltél? Nem lehet, hogy még korai volt?

Én már bekattantam egy kicsit. Az egyik pillanatban úgy érzem, hogy most sikerülni fog, a másikban már azon jár az eszem, hogyan fogom elviselni, ha most sem. Alig várom a csütörtöki Uh-t, hogy egy picikét okosabb legyek.

Üdv.: V.
 
 


Sziasztok!

Nagyon aktívak voltatok, alig győztem olvasni!Kép

Beszéltem ma az orvosommal - mi a teendő a hormonszint ismeretében. Azt javasolta, hogy a 3. naptól napi 1 szem Clostit szedjek. ( Verához hasonlóan - bár te 1 nappal hamarabb kezdted). Azt is megtudtam, hogy valóban szép ez az eredmény amit produkáltam, kis szerencsével a bogyó nélkül is sikerülne, DE mivel az előző hónapokban voltak panaszaim, így ne bízzuk csak a szenencsére. Szóval szükség van a bogyókra is. Így most újra várok...

Zitus!Kép
Jól számolok: a 3. nap bogyócskája segít ma?

Vera!
Hogy vagy? Még mindig drukkolok. Kép
Köszi a bíztatást kistesó ügyben. Kép Most éppen jobb formában vagyok, ezért kicsit másképp látom, de néha tényleg nagyon nehéz. Messze laknak a rokonaink (300 km), így igaziból csak saját magunkra számíthatunk. Ha itthon van a férjem, akkor váltjuk egymást az ilyen helyzetekben, ha pedig nincs, akkor egyedül kell megoldanom ( a korábban említett vérvételre is vinnem kellett magammal Bobót, mert nem tudtam senkire rábízni Kép). Azt viszont tudom, hogy nem lehetek annyira önző, hogy emiatt fosszam meg Bobót attól, hogy milyen az, ha van testvére az embernek.

Böbe!
Várd meg a ciklus végét, csak akkor tesztelj! Néhány nap izgalom, de aztán több hónapnyi , mit hónapnyi, több év öröm vár....

puszi: Terika
 
 


Vera!

Én teszteltem a 22.napon, a 25.napon, ezek reggelik voltak, de a 25.-ein mi láttunk egy nagyon halvány csíkot, ezért a 26.napközben is csináltam egyet. Na, az visszarángatott a valóságba.Ma vagyok a 27.napon és a hőm megint lejjebb ment, a mellem sem fáj már szinte.
És most jutottam el oda, hogy nagyon elegem van. legszívesebben feladnám, de a párom miatt nem tehetem. Nem tudom, hogy mit csináljak.
sok puszi
Kriszpy
 
 


Sziasztok! Micsoda forgalom! Kép)))

Kriszpy!
NEM SZABAD FELADNI!!!! Soha! (bocsi a kiabálásért....)
Nagyon sajnálom, hogy - lett a teszted, hidd el, sikerülni fog előbb-utóbb.... Nekem sem volt fényes a mai reggel, a tegnapi 37-ről 36,7-re zuhant a hőm... Kép
A hasam a 13-14. napon nagyon fájt, az ultrahangon kiderült miért: bal oldalon 3-4 4-5 mm tüsző feszengett, jobb oldalon viszont ott volt a 20 mm-es. Azt mondta a doki, hogy normális, hogy érzem és ne izguljak. Aztán a 16-18. napon éreztem én már mindent, szúrást, sajgást stb. de valószínűleg az csak pszichés volt Kép
A mellem nem fáj, csak mintha kicsit nőtt volna, meg egy picit érzékenyebb, de ez bármitől lehet....
Vera! Te hanyadik napon vagy?
Ti mikor teszteltek? Terika! Igyekszem megvárni a hónap végét (jövő hét kedd, ha jól számolom...), de nagggggyon nehéz, pedig tudom, hogy csalódástól kímélem meg magam - mert ugye akkor simán lehet -, ha korán tesztelek...
Melyik tesztet használjátok?

Igazából csak a párom miatt aggódom, ő ugyanis meg van győződve róla, hogy sikerülni fog, merthogy a PÉ-t is megjósolta, mármint hogy azonnal lesz, ahogy elkezdem a gyógyszert szedni...
Zita!
Jó és sikeres bogyószedést!!!! Kép

Eldugultam! Kép
Puszi
Böbe
 
 


Sziasztok!Kép

Itt vagyok ám, nem felejtettelek el benneteket, csak nem nagyon van időm írni.

Na, most sem tudom befejezni, az előző mondatomat egy órája írtam, most meg mennem kell dolgozni!
De este jövök!!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kriszpy teljes mértékben átérzem a helyzeted. Talán butaság, de amíg nem jön meg, addig még lehet belőle valami. Szerintem korán volt az a teszt. Kitartás! Nehogy már feladd! Hidd el, sikerülni fog!

Terika, így mégjobban megértem a vívódásodat. Nem könnyű. Majd az élet meghozza a választ. Sokszor úgyis a sors dönt helyettünk, mi csak irányítgatjuk egy kicsit. Mikor kezded el szedni a Clostit?

Böbe, ebből még bármi lehet! Amíg nem biztos, hogy mi a helyzet, addig mindenre van esély. Na, jól megmagyaráztam.
Tesztelni fogalmam sincs mikor fogok. Sok múlik a holnapi UH-n is. Ha szép vastag az endometrium, és nem jön meg hétfőn, akkor úgyis elkezdem szedni a progi-pótlást, és majd a Dokim megmondja, mikor. Túl hamar nem szeretnék, mert sokszor estem már pofára a korai tesztelések miatt. Késett 1-2 napott, én rögtön teszteltem, és persze - lett. Ezért is mondom Kriszpy-nek, hogy a korai tesztek, nem mindig a pontos eredményt mutatják.
Ja, és ma vagyok a 23. napon.

Úgy látom, nagyon izgalmas napok, hetek elé nézünk.

Szép napot! És ne adjátok fel!

Üdv.: V.
 
 


Böbe,Vera!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyeneket mondtok, köszönöm szépen, egy kicsit jobb is lett a kedvem. Nagyon fura a helyzet. A reggeli hőm két napig 37,0 volt, tegnap 36,9 és ma meg 36,8. Reggel nem is fájt szinte a mellem, de most megint érzem. Ja, és 37,2 a hőm, mint az elmúlt héten minden nap. Tudom, hogy a nappali nem szokott számítani, de 7kor 36,8 és két óra múlva, amikor visszaalvás után felkelek, már 37,2. Én ezt nem értem. Na, meg talán reménysugárnak is nézem kicsit? Mestisen fájdogálok, de még semmi. tudom, hogy a 27.napon vagyok, de ha a peteérésem a 13.on volt, akkor beleférne, hogy ma jöjjön meg.
És egyfolytában aludhatnékom van. Amikor felkeltem, fél óra múlva visszabújtam a páromhoz, és 11-ig aludtunk. Tegnap is rosszul voltam. Igaz, én mindent a Clostinak tudok be, és bizti felborogatott, de olyan rossz, hogy nem látok magamba. Nektek mi a véleményetek?
Ne haragudjatok, hogy ilyen hülyeséggel zaklatlak Titeket, de olyan jó, ha valakivel megtudom beszélni. Nem mindenki érti meg.
Szerintem böbe pszihésen nem lehet érezni dolgokat, mert azt vagy érezni, vagy nem. Vagy nem? Én már nem tudom.
Nagyon sok pussz
Kriszpy
 
 


Vera!

Hajra, nagyon drukkolok, remelem jo hirekkel jossz jovo heten meg a holnapi UH utan is!

Böbebaba!

Nekem igazabol nem szur az oldalam, meg most mar semmi kulonos nincs, egesz jol vagyok. Lehet hogy tul jol is????!!!! Nem tudom mi lesz ebben a honapban,de nem nagyon remenykedem. De neked hajra, remelem osszejon most! De azert nem szabad nagyon beleelni magad. Meg a parodnak sem, sajnos. Tudod, mert aztan nagy koppanas es az meg rosszabb.

Kriszti!

Hanyadik napon vagy? Nem szabad koran tesztelni, hékás!!!!!!! Es tenyleg nem szabad feladni! Sokan azt mondjak, hogy egyaltalan nem lehet semmit erezni, ugyhogy amig meg nem jon, remenykedni kell!

Zitus!

Jo gyogyszerezest, remelem meglesz a hatasa! Mikor mesz UH-ra?

dodo

KépKép
Kép
 
 


Szia dodo!

Ma vagyok a 27. napon. Szerinted mikor kellene tesztelni? Ha nem jön meg, utána 3 nap? És akkor kiből fog megélni a tesztgyár? :-)
De ma erős voltam, mert van ám itthon mégegy teszt, DE NEM CSINÁLTAM MEG!!!!!!
Elegem van az egy csíkosokból. Mostmár ZEBRA csíkosat szeretnék!
Pusza
Kriszpy
 
 


Sziasztok!

Vera!
Csak azért kérdezem, hogy mikor tesztelsz, mert én azt számolgattam, hogy a 28. napon lehet, hogy már érdemes megpróbálni....

Kriszpy! Hát már hogyne lehetne pszichésen úgy érezni, hogy terhes vagy... A múlt hónapban addig addig figyelgettem magam, míg minden tünetet megállapítottam, mentem a dokihoz, hogy ugyan - a teszt, de én biztos, mert a mellem, meg a hőm - aztán megnézte UH-on és egy 5 mm vastag nyálkahártyát talált - ami ugye.... plusz baba sem volt ott....sőt petesejt sem járt arra abban a hónapban, sajna...

Dodo! igyekszem én a páromat is, magamat is visszafogni, de nem megy.... legalábbis őt nem, ő 100 %-ra veszi, hogy sikerülni fog...

Tényleg, a dokik a vérvizsgálatot nem preferálják? Akkor hamarabb pont kerülne a dolgok végére és nem ülnék itt napokig a köldökömet bűvölve: van baba, nincs baba.... Kép
Böbe
 
 


Kriszti!

Szerintem kimaradas utan kb 3 nappal. Annal elobb en nem tesztelnek. Persze en is mar annyit adakoztam a tesztgyartoknak, hogy el se tudod kepzelni!!!!Az csak hagyjan, de en nem BIIIIROM mar latni az egycsikos tesztet, azert utalom oket csinalni.

dodo

KépKép
Kép
 
 


Kriszpy!

Igazi hős vagy!!!! Én nem állnám meg, ha lenne otthon teszt, de nincs.... Kép) !!
 
 


Sziasztok!

:-)) Nagyon arik vagytok.
Nem is gondoltam volna ezt a pszichés bigyóról.
Akkor már lehet, hogy én is???? Hűha! De szerintem nálam tuti a hormonzavar, csak még orvos nem mutatta ki.
Lehet, egy buta kérdésem?
Ha én elmegyek egy dokihoz, hogy már több mint egy éve, meg szedtem Clostit, mit mi lesz a következő? Hogy jönnek sorban a dolgok, hogy babám lehessen? Tudja valaki a szamárlétrát? Azt biztosra veszem, hogy hormonvizsgálat a vérből. De mikor? Hogy? Leírná nekem valaki?
Előre is köszi
Sok pusza
Kriszpy
 
 


Kriszpy,
az én esetem teljesen megcáfolja azt, hogy pszichésen nem lehet érezni dolgokat.
Én a múlt hónapban, az első Clostys hónapban totál terhességi tüneteket produkáltam. A hőm az utolsó pillanatig stabilan 36.8 volt, folyton aludtam volna, még délután is elszunyókáltam, úgy alapban olyan szar volt a gyomrom, igazából még a kaját se kívántam és ami a legfeltűnöbb volt, a cicifájás. Vagy másfél hétig úgy feszült meg fájt, érzékeny volt és rendesen megnőtt. De attól tartva, ez utóbbit csak én érzem nagyobbnak, még a párommal is megvizslattam a dolgot és azt mondta, milyen cicis lettem. Azért a 29.napon teszteltem egy negatívat, de gondoltam korai még.Ráadásul még a 33.napon sem jött meg. Mindezekután én már egyenesen tudtam, hogy terhes vagyok, még a párom is úgy érezte, pedig ő elég pesszimista volt eddig. Erre múlt csütörtökön megjött. Pedig utólag is azt állítom, én valóban éreztem azokat a tüneteket és nem csak beképzeltem.Egy álló napot végigbőgtem, és azóta is nagyon kivagyok. Most már egyenesen úgy érzem, kizárt, hogy nekem a közeljövőben sikerüljön a baba.
Persze iszonyúan drukkolok, hogy neked összejöjjön és addig amíg nem jön meg, simán reménykedhetsz is. Remélem sikerül!!!!!

Móni
Móni
 


Kriszpy!

Én nem meddőségire mentem, hanem nőgyogyóhoz, mivel kimaradt egy hónap. Elmentem, mondtam mi a baj csinált rákszűrést - kellett egyébként is - nézte UH-n,hogy nincs petesejt. A következő hónapra kiírt vérvételre, a 3. és a 24. napon kellett mennem a János kh-ba. Mivel terhességi tüneteket produkáltam, újabb UH. Aztán felírta a gyógyszert és akkor jött a kis 20 mm-es. Most pedig várjuk az eredményt...
Móni!
Nekem detto!!!!! Ha nem bíznék a dokiban, azt mondanám, hazudott, hogy nincs baba...

Mondjuk rendes, mert mindig 10 percig vizsgál és mindent elmagyaráz!!!! Kép

Puszi
Böbe
 
 


Móni,Böbe!

De jó nektek, legalább egy orvos "segít". Nekem még egy hét, mire eljutok, mert egy hétig most mestizni fogok. De azért drukkoljunk egymásnak!
Sok pusz!
Kriszpy
 
 


Kriszpy!
Hogy szedtél akkor clostit, ha nincs dokid?

Böbe
 
 


Böbe!

Akkor még volt dokim, csak semmi féle vizsgálatot nem csinált közben és amikor visszamentem, hogy nagyon fájok, kézzel megnézett, azt mondta, hogy normális nagyságú a méhem, és ezzel lezárta a dolgot!
Na, ehhez sem megyek vissza többet!
Most új doki, új remények! Lehet, hogy nem is a Clostira volna szükségem.
pusza
Kriszpy
 
 


Sziasztok!

Hú, de beindultatok! Egy pillanatra kiteszem a lábam, és tessék.... Kép Kép Kép

Kriszpy, hidd el még időben vagy. Ebből lehet még valami. Amíg nincs mensi, addig van remény is, és tessék belekapaszkodni.
Egyébként szerintem igenis lehet pszichésen tüneteket produkálni. Nálam már bejött. Időbe telt, mire ezzel megbírkóztam, de sikerült. Azóta szinte kívülállóként szemlélem magam, nehogy ismét csapdába essek.
Bírd ki tesztelés nélkül még néhány napig, légyszi'! Utána annál nagyobb lesz az öröm. Miért kínoznád magad - tesztekkel. Most kemény leszek: ha nincs baba, akkor éppen elég lesz majd a mensi, nem igaz?
Vizsgálatokkal kapcsolatban: egyéntől, orvostól, várostól, kórháztól függhet a protokoll. Ha gondolod, a saját esetem le tudom írni. De tényleg nagyon változó mindenhol. A Férjed nem vizsgálták még, ugye? Nála kellene kezdeni. Lehet, hogy nálad is gond van, de amíg ő nincs tisztázva, addig téged sem érdemes "kínozni".

Dodo, drága vagy, hogy drukkolsz. Nagyon izgi most, az első adag Closti után. Most érzem először azt, hogy a Férjem is nagyon-nagyon várja. Eddig, ugye nem tudtuk, mi a helyzet, csak vakrepülés volt. Most, hogy látta az UH-képet a tüszőcskéről, teljesen be van indulva. Kép Kép Kép

Böbe, már többször írtam: én nem vagyok híve a korai tesztelésnek. Csak hát nem mindenkinek egyforma a tűréshatára. Talán a vérzéskimaradás utáni 3 (!!!!), de inkább 5 nap-10 nap, ami biztos eredményt ad. Az egyéni szervezettől is függ, hogy mikor mennyire megy fel a Hcg.
A vérvizsgálattal kapcsolatban: nálunk a megyeiben 2 hét alatt van eredmény. Ha erre várnék, addig 100x elvetélhetek....

Szép sokat írtam. Remélem, jót olvasgattatok! Kép

V.
 
 


Szia Vera!

Ma ilyen sokat irogató nap van!!!!
Tejóisten! akkor az még 9 nap!!!! mármint ha a 3. napot kivárom... ajajaj!!!

Hát a két hét az sok, azalatt a teszt is kimutatja.... Kép
Böbe
 
 


Sziasztok!

Hű, de aktívak voltatok! Már megint alig győzöm olvasni.

Kriszpy!
NEHOGY FELADD! Kell neked egy jó orvos, megfelelő kezelés és már nyithatod is a babás topikot! Kép Nagyon fontos, hogy pozitívan gondolkozz! Mindig van megoldás - csak néha sokáig tart, amíg megtaláljuk.
Egyébként én is sokáig csak az egy csíkos tesztet ismertem, nem is tudtam milyen a "zebracsíkos" - sőt, ma sem tudom Kép : abban az egy hónapban nem teszteltem, amikor sikerült, így az orvosom közölte a nagy hírt. Képzelheted, hogy meglepődtem. És ráadásul abban a hónapban nem éreztem semmit...., pedig előtte minden tünetet produkáltam.

Vera!
Még nem tudom, mikor kezdem, mert ugye mostmár a mensit várom. Az meg ugye akár holnap is jöhet, meg 15 nap múlva is...
Szorítok, hogy holnap bíztató legyen az uh eredménye. Kép

Böbe!
TÜRELEM ! Éppen azért, amit te magad is leírtál.

Móni!
Egyáltalán nem kizárt, hogy a közeljövőben sikerüljön, csak pozitívan kellene hozzáállnod. Ha te sem bízol benne, akkor ki bízzon?!

puszi: Terika
 
 


Vera!

A párom spermáit már megvizsgálták.(bocsi, mindig elfelejtem a szaknevét :-)) )
Nagyon ficánkák, nagyon jó lett az eredménye.
Úgyhogy, maradtam én. De remélem nem sokáig. Csak tudjátok, azért félek. Nem igazán tudom, hogy mi vár rám, és honnan tudom majd, hogy ez a doki, jó doki e? Na,de majd mindig megírom nektek, hogy miket csinált, és TI majd írtok nekem véleményt! Jóóóóó? :-))
Sok pusza
Kriszpy
 
 


Sziasztooook!Kép

Végre itt vagyok, és ha minden jól megy, ma már nem kell rohannom sehova!

Jól beindultatok Csajok!Kép Alig győztem visszaolvasni! Felét el is felejtettem - bocsi érte!Kép

Terika!Kép
Mi újság felétek? Rég dumcsiztunk!Kép
Látom fogod szedni a gyogyit, így tuti a siker!Kép Egyébként is sikerülne szerintem, de igy 100%!Kép
Most azért nem szorítok, hogy gyorsan megjöjjön, mert hátha már most baba csücsül a pocidban!Kép

Kriszpy!Kép
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! NEM SZABAD KORÁN TESZTELNI!!!
Persze én is azok táborát gyarapítom, akik már gazdaggá tették a tesztgyárakat!KépKép
Nagyon szorítok neked!Kép (is!Kép)

Böbe!Kép
Neked is mindent leírtak már amit mondanék, úgyhogy TÜRELEM!
Meglátod, gyorsan eltelik ez a pár nap!
Édi lehet a párodKép, de szerintem nem szabad 100%-ig beleélni magtokat! Ha sikerül, az öröm akkor is ugyanolyan nagy lesz, de ha ne adj'isten nem, akkor a csalódás legalább nem akkora! Persze tudom, hogy ez nagyon nehéz!!! Nem is akarok itt okoskodni!

Vera'Kép
Nagyon-nagyon szorítok neked a holnapi UH-hoz!Kép

Eszméletlen, micsoda izgalmak vannak ittKép!! úgy örülök, hogy így felébredt ez a topik!

Velem most nincs semmi különös, szedem a gyogyit, ma volt a 3. nap. Jövőhéten hétfőn UH (10.nap), akkor derül ki, hogy mi indult el odabent!
Ez az időszak most azzal telik, hogy igyekszem a párommal minnél többet foglalkozni (most nincs itthon, azért érek rá ennyireKép), hogy lássa azt, hogy nem csak a baba a fontos, hanem ő is nagyon! Ez azért jó időpont, mert ugye nincs most peteérés, mindenféle hátsó gondolat nélkül bújhatunk össze! Ez szerintem olyan fontos!! Szerintetek is?

Na, most nekem lett szóf...somKép, de hát, ez egy ilyen nap!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita + Lányok!

Nagyon köszönöm, "életben" tart a sok jó tanácsotok, más nem igazán ért meg. Most estére sokkal jobb kedvem lett, annyi mindent írtatok nekem. Nagyon szépen köszönöm!
Legyetek jók, Jó éjszakát Mindenkinek!
Puszi
Kriszpy
 
 


Halihóóóóó! Milyen szép napsütés van, élvezitek remélem!

Ma reggel 36,9! Újraéledő remények!

Zita! Szerintem is nagyon fontos, hogy sokat foglalkozzunk a párunkkal és ne csak a baba legyen a téma köztünk, mert különben - mint egyik cimborám mondta anno- csak tenyészbikának érzik magukat.... Kép

Kriszpy! Tudom, hogy miről írsz,amikor azt mondod más nem ért meg. Nekem az egyik barátnőm fejtegette, 5 hónapos terhesen, a véletlenül besikerült babával a hasában, hogy ugyan már ne pánikoljak, nem olyan nagy gond ez... három nagyobb levegővétel után annyit sikerült kinyögnöm, hogy tán ő sosem fogja megtudni, milyen érzés ez... Na mindegy...

Fel a fejjel...

Puszi

Böbe
 
 


V.Zita
Mi is kipróbáltunk mindent, 4 év alatt. PG 53, hőmérőzés és még sorolhatnám, de nem jártunk sikerrel. Nekem is azt mondta az egyik doki régen, hogy két nappal előtte, és két nappal utána kell próbálkozni. Hát ez sem vált be. Akkor amit ti is írtatok, hogy a 10 nap után és egészen a 20-dik napig, hát ez sem vált be...

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Nem hiába szorítottál!Kép Szombaton kezdhetem szedni a bogyót...

Vera!
Hol vagy? Mit mutatott az uh?

puszi: Terika
 
 


Sziasztok!Kép

Teika!Kép

Ez SZUPER!KépKép Nem kell sok matematika ahhoz, hogy kiszámoljam, hogyha mindkettőnknek sikerülne most, akkor szinte egyszerre növesztenénk a pocakunkat!KépKép

Békáné!Kép

Nem értem a hozzászólásodat!
Mi nem próbáltunk ki sok mindent, mert úgy gondoljuk, hogy nem lóverseny ez! Nem akarjuk, hogy a baba utáni vágy túl gyakorlatiassá tegyen bennünket! szép lassan, de biztosanKép haladunk előre! Szerintem ez így helyes!Kép

Vera!Kép Hol vagy!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyorsan, mert a Férjem halnali 2 órakor kel, és szeretne aludni.

A méhnyálkahártya 14 mm, ami ugye azt jelenti, hogy elviekben lehet baba a dologban. Ha nem jön meg hétfőn, akkor 3-4 nap múlva tesztelhetek.

Holnap írok bővebben. Köszönöm a drukkolást!

Üdv.: V.
 
 


Vera!Kép

Ez nagggyon biztató!!!KépKép
Gyere holnap!

Pusz, Zita

Kép
Kép
 


V.Zita
Igazad van, felesleges rohanni, és számolgatni vagy bármi... szeretni kell egymást. Csak én már elég kiábrándult vagyok, ennyi idő után te is az lennél!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné!Kép

Persze, megértelek téged is! 4 év az nagy idő!
Ilyenkor szoktam mondani - és most is teszem, - hogy jó, hogy van ez a fórum, mert itt látod és érzed is, hogy nem vagy egyedül!
Ne legyél kiábrándult, meglátod, nektek is lesz hamarosan babátok!
Tudod, a remény hal meg utoljára!Kép

Pusz, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Estefelé leszek csak, mert suliba megyek.

Tegnap este volt egy halvány tejeskávé színű foltocska a papíron pisiléskor. Most már semmi. A pocim furcsa (most nem részletezem). Nem akarom cáfolni korábbi hozzászólásomat a reményről, de nálam most nem mennek a dolgok, úgy tűnik. Ebből mensi lesz, bármelyik percben várható.

Este még jövök. Mindenkinek szép napot!

Üdv.: V.
 
 


Sziasztok!

Hamarabb eljöttem a suliból, mert elegem lett! Úgy van ahogy sejtettem! Már megjött! Kép Kép Kép Kép
Mérhetetlen fájdalmat, csalódottságot és ürességet érzek. Most nyalogatom egy kicsit a sebeimet, aztán talpraállok, és csinálom tovább! Nem tudom, miért kell nekem ezt az utat bejárnom? Már kezdek kifáradni. 1,5 éve kínlódok, és csak szaporodnak a gondok.
Beszéltem a Dokimmal, teljesen ledöbbent ő is, hiszen tegnap még semmi "jele" nem volt. Próbáltam rábeszélni, hogy ne hagyjunk ki szünetet a Closti-val, de nem engedett. Higgyem el, hogy jobb lesz ez így. Tudom, hogy igaza van, eleget olvastam, hallottam már a túlstimulálásról, ahhoz, hogy ezt belássam.

Zita, nagyon jól gondoljátok, hogy nem lóverseny! Mióta is próbálkoztok?

Terika, tessék megbűvölni a bogyókat, hidd el, hogy segít! Nálam is bevált, bár a végeredmény gyászos!

Böbe, hajrá!!

Békáné, hihetetlen türelmed lehet, hogy így bírod 4 év után is!

Kriszpy, mi újság?

Mondjatok Nekem jó híreket legalább Ti! Kép

Üdv.: V.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: