Új privát üzeneted érkezett!

Hú, Dezsina! Király! Akkor majdnem párhuzamosan megyünk? Bocs, Te most hányadik napon vagy? Én a másodikon.
Ugye, hogy pörög minden? Mondtam, csak el kell kezdődnie!
Antibiotikumot én a leszívás napjától kaptam pár napig. Biztos elővigyázatosság.
Nálam megy : napi 1 Deca, mától napi 3 Gonal F, napi 1 aszpirin protect, 1 folsav, 1 Elevit. Na meg az Adimet (inzulinra) napi 3 tabletta.
Szóval egész nap ez a műsor.
Szerintem nekem valaki egyszer azt kívánta, hogy : "költse patikára!" :lol: Hát, bejött neki!

Hát, azt kifejezetten nem érzem, hogy a peték nőnek (egyelőre), de hogy ezerrel gerjed a szervezetem, azt igen.
Nekiálltam nagytakarítani meg kiszanálni minden kacatot. Tele vagyok energiával. Rég voltam ilyen! Rá kéne szokni ezekre a szerekre! :lol:
 
 


Backa!
Tényleg párhuzamosak vagyunk! A ciklus 4. napján vagyok. A 3.tól kapom a Puregont. Elevitet is szedek, egyenlőre csak minden másnap, de lehet, hogy lassan rátérek a mindennapra. Gondolom, az sem baj, ha csak kétnaponta szedek. Az is használ! Amúgy a doki nem mondta, hogy szedni kell.
Nekem is bejött a költse patikára! Régi szép mondás!
Úgy hallottam, hogy sokat kell inni a stimu alatt. Persze ezt mindig mondják, de Te hallottál valami ilyet?
Én a kezdés előtt gerjedtem, (tapétázás, festés szoba-átrendezés) most átestem ilyen sajnálom magam, hogy szúrni kell siránkozásba! Sajnos néha olyan hülyén szúrok, hogy kibuggyan a vér és akkor kész vagyok! Persze kék a hasam rendesen!
Kitartás!
Mi az a Gonal F?
 
 


Sziasztok!

Megvagyok,csak a tegnapi nap rohangálósra sikeredett. A szemem is begyulladt, és úgy nem akartam gép elé ülni.(már jobb egy fokkal)

Dezsina! Örülök, hogy találkoztunk!
Jó volt egy kicsit beszélgetni, csak kár hogy sietned kellett!
Jó sok gyogyit kaptál! Még ott beadattak veled egy szurit?
Gondolom mostmár majd sűrűbben kell menned uh-ra,ugyhogy biztos összefutunk még.(remélem!)

Backa, Dezsina! Aztán majd pozitív példát mutassatok nekem! :wink:

Én is Deca-t kaptam. 3.-napon vissza, egyenlőre ennyi.
Most izgulok hogy rendesen megjöjjön.
Én is szedem az Elevitet, ezek szerint nem baj!? (meg akartam kérdezni,csak persze elfelejtettem)

Wandrea, nagyon sok sikert!
 
 

 
 

Szia Clau!
Örülök, hogy írtál!
Úgy látom, akkor hasonlóan kaptad a Decapeptyl-t, mint jómagam, hiszen nekem is a 3. napon kellett visszamennem.
Remélem összefutunk még! (Muszáj volt lelépnem, 10re jött egy valaki a céghez, fordítanom kellett) Hétfőn megyek most vissza, cirka Te is azon a héten, hátha kell még mennem....
Az Elevitet én is mindig elfelejtem megkérdezni, de szerintem nem árthat csak használhat! Naponta szeded?
A szurimat csak a telefonálás után szabadott beadnom, tudod, eredménytől függően.
Drukkolok, hogy időben megjöjjön Neked :!: Magamnak annyira drukkoltam, hogy 27 napra jött meg :lol: Jól csináltam!
 
 


Naponta szedem,és már legalább másfél éve.
Már én is drukkoltatom magam. Muszáj szerdán (28.nap)v. csüt. megjönnie,mert akkor pénteken megyek.
Látom még hadilábon állsz a szurikkal! Nekem hál'Isten nincs vele problémám.
Képzeld,volt nekik a hűtőbe Deca (még jó,hogy vittem kp.-t :lol: :lol: :lol: )
 
 


Sziasztok!
Elevitet magamtól szedek, de a múltkor megkérdeztem a dokit, azt mondta mehet, de akkor nem muszáj napi 2 folsav, elég 1 is. Bár hivatalosan ezeket csak a punkció napjától írják elő, de a múltkor is szedte mindenki rajtam kívül, akikkel együtt voltam punkción meg beültetésen. Az mindenesetre biztos, hogy nem árt.

A sok ivást is csak a punkció napján kellett kezdeni, viszont a nyálkhártya-vastagításban állítólag segít. Hát, nekem ez a legnagyobb bajom, nehezen tudok vedelni. Elő fogok készíteni magamnak, mondjuk 3 dl vizet/óra, és azt megiszom. Mindjárt el is kezdem, mert magamtól napi fél litert se innék.

A Gonal F az egy lórúgás tüszőnövesztő, múltkor is ezzel kezdtem, ha már megindulnak, Menopur-t kapok (napi 3-4-et). A Gonal 5ezer, a Meno meg "csak" 3ezer ft. remélem, vasárnaptól már azt kapok. (akkor megyek vérvételre+uh, és kapom a következő pár napi adagom)

Clau! Drukkolj, mert ebben a hónapban ez működik! én is megdrukkoltam magamnak a 28. napra, pedig nálam az nem semmi! :lol:
 
 


helló!
kösz a válaszokat.ma is teszteltem, negatív, a kaálit felhívtam,a hormonoktól lehet kevés a mensi.
mindenkinek szorítok!
 
 


Lola!
Mikor jönnek végülis a fagyibabák?
Nem két hét múlva véletlenül? Mert akkor Te is párhuzamosan jönnél velünk!

Wandrea!
Remélem, hogy pihensz és minden szuperül ment! Gondoltam ám Rád! Mondd meg a piciknek, hogy kapaszkodjanak nagyon! :)

Andrea!
Van változás?
 
 


Hajnóca,
köszi, hogy érdeklődtél utánam, csendben figyelek a háttérből! Én azt hiszem, idén már nem megyek a kórházba, mi most kapjuk a Gynevacot (még csak 2-n vagyunk túl, mert kéthetente adattuk) ill. mindenféle gyógynövényes cuccot eszünk pár hónapig (méregtelenítő-tea, Multimaca, méhpempő kapszula, stresszoldó, béta-karotin és mind-mind gyógynövény, hasonló hatásokkal mint a hormonok), idén inkább ezen a vonalon próbálkozunk. Hát, majd lemérhetitek rajtam a hatást.

Nagyon szégyellem magam, de tényleg annyi itt az új tag, hogy sokszor én is keverem a dolgokat, ezért inkább csak olvasgatlak benneteket, de természetesen mindig szorítok mindenkiért, akinek éppen kell!

Hogy vannak a kismamáink: Zsebike és Wish? Ebben a topicban szívesen hallanánk felőletek így babásan is!!

Jó éjt mindeninek: Fanni
 
 


sziasztok! hajnoca! őrűlök hogy itt vagy kőszi a fogatatást, remélem rendeződik az életed nem kőnyű most nektek de fel a fejel, hagy magadnak időt dőnteni ,ha csak beszélgetni szeretnél szivesen meg halgatlak . szoritok mindenkinek!

Cinegekris
 


Jó reggelt lányok!

Fanny!
Figyeljük a hatást!! :) Nem Te lennél az első, akinél bejönnek ezek a dolgok! Mindenesetre csak használni fog!
Attó, hogy mi betanyáztunk ide, igazán nem szeretnénk kitúrni a régieket! Én személy szerint nagyon szeretném, ha írnátok, hisz azért jöttem ide, mert nagyon szimpatikusak voltatok! Most meg sehol senki! Nehogy már Te szégyelld magad! Írtam már, nem bánom, ha néha kevertek valakivel, majd megismertek!
Természetesen a kismamákra én is nagyon kíváncsi vagyok!!! Ők az élő példa, hogy érdemes! Nagyon jó sikerekről olvasni!
GYERTEK VISSZA!!! :)
 
 


Sziasztok Új Tagtársak! :)

Én még mindig keverlek benneteket, sőt pontosan senkit nem tudok miért is került bele a kis csapatba...nem lenne gond nektek ha pár sorban összefoglalnátok nekem priviben ki? Miért?mikortól? Hol tart? :)

Hajnóca!
:) jók a képek az iwiwen!

Backa!:)

kérdezted, hogy én hova járok.
Én debibe járok a kaáliba, már 1,5 éve, igaz ezalatt az idő alatt 4 stimum volt de csak 2x volt beűltetés, mind a 2x elindult a másodiknál sokkal biztatóbban és sajnos a beűlti után 4 hétre meggondolta magát.....januárban volt a 4.stimum ahol nem volt petesejtem...erre nekem egy sejtésem van ,de azt nem írnám le...mindig megvolt a punkció a 11. napon, de legutóbb a 15-en volt, ja és szép nagy érett tüszőim voltak 7-8db...nos gondoljon mindenki amit akar,remélem nem történik meg ez ismét...ez lekileg kicsit kiakasztott, majd a páromat kezeltük és a dokija szerint mostmár bármikor sikerülhet(kopp-kopp-kopp) de lombikkal szept-okt körül akarunk foglalkozni.


Új tagtársak várom a priviket!ha nem gond!
:)


Zsebike????
:shock:
Vendég
 


Vikimi!
Nemsokára el kell mennem itthonról, de dél körül hazaérek, akkor megy a pü!

Wandrea!
Itt vagy? Minden oké?
 
 


Sziasztok csajok!
Na, túléltük a tegnapi napot. Hát, nem kívánom senkinek azt a stresszt, amit gerjesztettünk magunkban, mielőtt elkezdték őket felolvasztani. Majd összetojtam magam :? De! :D Begurították a tartályokat - ez mondanom sem kell, tök muris volt, úgyhogy oldódott a feszültség - és kb. egy fél óra múlva már szépen engedtek fel. De így is csak fél egykor kerültem sorra. Mindkettő nagyon szép volt :D (megint kaptam képeket) sok-sejtesek. Az egyiken volt két szétesett sejt, de a biológus csajszi azt mondta, ebben a stádiumban még minden sejt hordoz minden infót, úgyhogy nincs gond az aggódásra. Tíz perc múlva már két kis babókezdemény boldog tulajdonosa voltam :lol: Olyan jó érzés. És!! Ami egyszerűen isteni, hogy semmim se fáj, nincs egy kis görcs se. Ezt össze sem lehet hasonlítani a múltkorival, akkor ugye a falat le tudtam volna lekaparni a hiperstimutól. A mnyh is nagyon vastagra sikeredett.
Elhatároztam, hogy most nem fogok annyit feküdni, csak kímélem magam. Agyilag is sokkal lazábban fogom fel a dolgot, ez nagyon meglepett, de igazán örülök neki. Egy idegroncs anya biztos nem kell a piciknek :wink: Én szinte sosem iszom alkoholt, de tegnap felbontottam egy üveg vörösbort és ittam egy fél decit. Brrr, elég sz** volt, de kibírtam :D
Mától táppénzen vagyok, a sulit ne is lássam egy darabig!

Gondolok mindenkire, átolvastam, mit termeltetek egy nap alatt - látom, haladnak a stimuk :D jó, hogy párhuzamosan. Ez azt jelenti, hogy csoportosan szülünk :lol: április-májusban?!
Backa, mondom én, hogy óvodát kell nyitnunk! Jól bírod a szurikat?
Majd írátok le az uh-k eredményét. Mindenkinek szorítok :lol:
Lola, mikor mehetsz most legközelebb? Mintha olvastam volna a Kaális topikon, de nem vagyok benne biztos :roll:
Andrea, csináltál még tesztet vagy voltál vérvételen? Megünnepeltétek a szülinapodat?
Vikimi, küldtem privit.
Dezsina, Backa már írta, mi a Gonal F. Elvileg tényleg nagyon erős, nekem mégis 225 volt az adagom és még kellett hozzá más is. De nagyon praktikus, csak be kell állítani a mennyiséget, nincsenek patronok, nincsenek ampullák és a tűje is halálvékony.
Jaj, bocs, hogy mindenkinek nem írtam. Megyek, mert még nem reggeliztem, a picik biztos éhesek :lol: de jó, mától megint van kire fogni, ha eszem. Na, erről jut eszembe. Tegnap apa a kórházból elurott kínai kajáért, de előtte megkérdezte, biztos, jó ötlet-e. Nehogy a gyerekek azt higgyék, Kínában vannak, mert csak jön a sok tészta meg édes-savanyú trutyi :D de hát én imádom.
 
 


Sziasztok csajok!
Na, túléltük a tegnapi napot. Hát, nem kívánom senkinek azt a stresszt, amit gerjesztettünk magunkban, mielőtt elkezdték őket felolvasztani. Majd összetojtam magam :? De! :D Begurították a tartályokat - ez mondanom sem kell, tök muris volt, úgyhogy oldódott a feszültség - és kb. egy fél óra múlva már szépen engedtek fel. De így is csak fél egykor kerültem sorra. Mindkettő nagyon szép volt :D (megint kaptam képeket) sok-sejtesek. Az egyiken volt két szétesett sejt, de a biológus csajszi azt mondta, ebben a stádiumban még minden sejt hordoz minden infót, úgyhogy nincs gond az aggódásra. Tíz perc múlva már két kis babókezdemény boldog tulajdonosa voltam :lol: Olyan jó érzés. És!! Ami egyszerűen isteni, hogy semmim se fáj, nincs egy kis görcs se. Ezt össze sem lehet hasonlítani a múltkorival, akkor ugye a falat le tudtam volna lekaparni a hiperstimutól. A mnyh is nagyon vastagra sikeredett.
Elhatároztam, hogy most nem fogok annyit feküdni, csak kímélem magam. Agyilag is sokkal lazábban fogom fel a dolgot, ez nagyon meglepett, de igazán örülök neki. Egy idegroncs anya biztos nem kell a piciknek :wink: Én szinte sosem iszom alkoholt, de tegnap felbontottam egy üveg vörösbort és ittam egy fél decit. Brrr, elég sz** volt, de kibírtam :D
Mától táppénzen vagyok, a sulit ne is lássam egy darabig!

Gondolok mindenkire, átolvastam, mit termeltetek egy nap alatt - látom, haladnak a stimuk :D jó, hogy párhuzamosan. Ez azt jelenti, hogy csoportosan szülünk :lol: április-májusban?!
Backa, mondom én, hogy óvodát kell nyitnunk! Jól bírod a szurikat?
Majd írátok le az uh-k eredményét. Mindenkinek szorítok :lol:
Lola, mikor mehetsz most legközelebb? Mintha olvastam volna a Kaális topikon, de nem vagyok benne biztos :roll:
Andrea, csináltál még tesztet vagy voltál vérvételen? Megünnepeltétek a szülinapodat?
Vikimi, küldtem privit.
Dezsina, Backa már írta, mi a Gonal F. Elvileg tényleg nagyon erős, nekem mégis 225 volt az adagom és még kellett hozzá más is. De nagyon praktikus, csak be kell állítani a mennyiséget, nincsenek patronok, nincsenek ampullák és a tűje is halálvékony.
Jaj, bocs, hogy mindenkinek nem írtam. Megyek, mert még nem reggeliztem, a picik biztos éhesek :lol: de jó, mától megint van kire fogni, ha eszem. Na, erről jut eszembe. Tegnap apa a kórházból elurott kínai kajáért, de előtte megkérdezte, biztos, jó ötlet-e. Nehogy a gyerekek azt higgyék, Kínában vannak, mert csak jön a sok tészta meg édes-savanyú trutyi :D de hát én imádom.
 
 


Na, tessék. Először nem megy át, most meg kétszer is :twisted:
bocsi
 
 


Wandrea!
De jó!
Kár volt izgulni, tudtam, hogy minden szuperül fog alakulni!
Egyél csak jó sokat, hisz 3 helyett eszel! :lol: :lol: :lol: (ez a férjem vicce, csak elloptam!) Csak nekem azt mondta, hogy 4 helyett..gondolom mennyit zabáltak a picik!
Vörösbort én is fogok inni, mindenki azt mondja, nagyon jót tesz. Pedig nem is szeretem, de mindent a cél érdekében!
Megmondták, mikor kell tesztelni, vagy vérvételre kell menned?
Olyan jó, hogy nem fáj semmid, de még jobb, hogy lazábban fogod fel. Állítólag a stressz meg a görcsölés sokat árt!
Mennyi lett a mnyh?
 
 


Sziasztok Lányok!

Backa!
Te mikor kelsz fel reggel??!
Neked mikor kell visszamenned kontrollra?

Wandrea!
Nagyön örülök, hogy minden jól sikerült :!:
Légyszives POZITIV példával járni előttünk :!: :!: :!:
Nagyon figyeld magad, hogy miket érzel, és osszd meg velünk! Szerintem is jól tetted, hogy ittál egy kis vörösbort! Én is úgy hallottam, hogy nem árt (persze mértékkel)

Wikimi!
megy a privi...
Te hol tartassz?
 
 


Wikimi!
Elküldtem... de nem tudom, hogy átment-e. Te voltál az első, akinek privibe küldtem...
 
 


Backa,
a vörösbor tényleg jó hatással van. Nem csak megnyugtata vagy felold. Hanem van egy sejtmegújító hatása. Persze kismértékben. :lol: :D

Én is szoktam inni mostanában. Kólával. Pedig nem is szerettem. :?

Szóval, jön a hétvége. Ivásra fel.

A többit majd otthonról. De lehet, hogy csak estefelé.
Ilyen szép időben szeretnék menni fényképezni a Dunapartra. Hátha találok vmi jó fotóalanyt vagy olyat amit érdemes megörökíteni. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa,
eszem is, de ügyelek a szénhidrátos diétára, amit az endokrinológus írt össze. Azt mondta, ezzel legalább annyit segítek az inzulinon mit a gyogyi. És mivel most gyors csökkentés volt a lényeg a beülti előtt, mindent a cél érdekében :D
A mnyh 16-os volt (úgy hiszem :roll: ) mint a múltkor. Kaptam rá Estrofem tablettát, gondolom tömény ösztrogén - lényeg, hogy hatásos. Na meg ettem az E vitamint, a méhpempőt és a vitaminokat. Hmm, úgy emlékszem, amielőtt megjött volna a múltkor és a doki látta azt a 2 mm-es "pöttyöt", akkor is 16-os volt.
Itt Pécsen nincs teszt, 3 hét múlva mehetek uh-ra meg vérvételre. Mondtam is a dokinak, hogy most biztos jövök, nem úgy mint legutóbb! :twisted:
A műtőben is amikor a biológus hozta az embriókat, megkérdeztem, hogy most a belevaló jófajtából kapok-e, erre azt mondta, persze, kizárólag azokat kereste össze. Ja...a kettőből kettőt :lol:
Hosszú a három hét, de most nem tesztelek. Nem csinálom ki magam még egyszer. Legalábbis most nagyon így gondolom...

Dezsina,
én sem szeretem, sőt még a szagát sem bírom, pedig van saját borunk is. De ez a legkevesebb. Tegnap még egy harapás halrudacskát is lenyeltem, holott még életemben nem ettem halat. Allergiás vagyok a halszagra :oops: Többre nem voltam képes, így apa pakolta be az összeset. De legalább megpróbáltam.
Érezni szerencsére most nem érzek semmit, csak a cicijeim fájnak rendesen, de ez az utrotól van és elviselhető.

Nem tudom miért, a doki azt mondta, elég 3x1 utro. Ti is kevesebbet kaptatok a fagyis babóknál? Nálunk elvileg 3x3 a normál dózis. Mindenkinek ennyit írnak fel, nekem is a stimukor. Nem értem, most miért van szükség kevesebbre :roll:
 
 


Szia Wandrea!
Sajna nem vagyok tisztában vele, mi az az Utro! Mi az?
 
 


Dezsina,
utor = utrogestan, azaz progeszteron, amire szükséged van a megtapadáshoz és beágyazódáshoz. Van tabletta és hüvelygolyó. A doki szerint utóbbi sokkal jobb, mert gyorsabban felszívódik és nem teszi tönkre a gyomrot és a beleket. Van aki Duphastont kap, lehet, hogy neked ezt írták fel, azért nem ismered?!
 
 


Dezsina!
Általában fél 6-kor, de a férjem már két napja fél 6-kor indult dolgozni, így vele keltem fél 5-kor.
Nagyon szeretek korán kelni. Mindenki szörnyülködik, pedig itthon vagyok, alhatnék 9-ig is. Szerintem arra nálam még nem is volt példa. Egyébként az is közrejátszik, hogy ha sokáig alszom, egész nap fáj a fejem. Pláne most, hogy le kell szoknom a kávéról. (még nem bírtam)
Vasárnap vérvétel+uh, meg felírják a szurit. Most néztem, múltkor 6 napig Gonal-t kaptam, csak utána Menopur-t! Ki fogja ezt kifizetni??? Csak a Gonal napi 15 ezer!!! :shock: :shock: :shock:

Hajnóca!
A vörösborra azt is mondják, hogy lazítja a méh izomzatát, ezáltal elősegíti a beágyazódást. Napi 2-3 dl-t mondanak, hát 2-t megpróbálok beverni. Nem, mintha szeretném!
Megkérdezhetném, hogy most kivel laksz? Nem világos valahogy nem fogtam fel! :oops: Ha nem baj, persze! :)

Wandrea!
Milyen a diétád? Én is nagyon ügyelek a szénhidrátra, főleg salátát meg levest eszem. Képzeljétek, a héten úgy rákaptunk a zacskóslevesre, hogy eddig minden nap az volt. Persze különbözőek! De nálunk eddig nem volt divat.
Szóval vigyázok az inzulinra, de nagyon kíváncsi lennék, miket mondtak neked!
A mnyh baromi vastag! Ebből aztán nem kecmeregnek ki, az biztos! Már bele is ragadtak! :)
Nálunk meg csak teszt van (úgy tudom). Bizonytalan esetben hívnak be vérvételre. A teszt napját megmondják : beültihez számítva a 14. nap. A 3 hét baromi hosszú. :shock: Én nem bírnám ki.
Ja! Az utro : 3x2-t kaptam lombik után és fagyi után is. Nem tudom, most miért kaptál kevesebbet, a doki bizti tudja, mit csinál! :)
Lehet már utro-t kapni? Eddig hiány volt belőle!
 
 


Wandrea!
Képzeld nekem olyat se írtak! Meg kellett rendeljek egy Progesteron injekciót, amire mintha azt mondta volna adoki, hogy a beültetés után kell. Vajon az olyan, mint a kúpok? Remélem én is kapok olyan Utrot!

Backa!
Akkor én is korán kelek, ha nem kell melózni menni. Szombat vasárnap sem tudok sokáig aludni, sajnos! Nagyon drága a Gonal!Nekem csak 10e körül jött ki egy napra a Puregon.

Lányok!
Vörösborozni fogok! Ezen ne múljon! Én sem szeretem!
 
 


Csajok,
ha itt mindenki utája a vörösbort, akkor elég, ha egy üveggel veszünk és azt megisszuk közösen :wink:

Dezsina,
biztos a szuri is ugyanolyan jó. Általában már a leszívás után kell a progeszteron utánpótlás, de nem tudom, ha szurit kapsz, azt mikor kell kezdened... Az utro nem kúp, hanem kis golyók és marha röhejes feltenni őket :?

Backa,
ezt nem mondod komolyan! Mármint a korai kelést. El sem tudom képzelni. Nekem akkor szokott a gyomrom fájni, ha korán kelek. A hét óra még rendben van, ha suliba kell mennem, de előbb alig bírok kikecmeregni az ágyból. Éjjel viszont nem tudok elaludni. Van, hogy hajnali 2 vagy 3-ig olvasok, aztán apa rugdos ki az ágyból :shock:
A diéta, amit a gyogyi mellé felírt, így néz ki: 1400 kalória/nap plusz italok. Persze nem cola - lehet tej, ivójoghurt, víz vagy 100%cukormentes gyümölcslé. Ez még tök jó, viszont :? a szénhidrát csak 160 g/nap. És ez :twisted: :evil: A lebontás 30 (reggeli),20,50(ebéd),20,40(vacsi) és lehet még egy pótvacsi 10. Ezt már nehéz betartani, legalábbis nekem. Imádom a tésztát, szerencsére az édességet a gyogyi óta nem kívánom.
Azt is mondta a diabos/endos, hogy amíg az inzulin nem csökken, vegetál az anyagcsere és szinte lehetetlen lefogyni. Igaza lehet, kétszer is nekiálltam de egy hét után feladtam, miután nem ment le egy kiló se :( Azt mondta, vígasztalódjam azzal, hogy 1,83 vagyok és így eloszlik a súly :D marha vicces! Ja, az első terhességemmel 23 kilót híztam. De két nappal később már 10-zel voltam kevesebb.
A doki is mondta, hogy ez a mnyh jó vastag. De ezzel a múltkor sem volt gond. Valami más nem jött be nekik :?
Pécsen a múlt héten nem volt utro, most igen. Ki tudja meddig. Ez is felháborító, ennyit felírnak és a gyártó meg sz**ik rá?! :twisted: Pedig keres rajta rendesen
 
 


Backa,
ma a Ricsivel, holnap Zsoltival. :lol: :D
Komolyan: a hetvegetol a ferjemmel minimum - legalabbis remelem - egy honapig. Aztan donteni kell veglegesen, hogy mi legyen. :roll: :?

De sajna? mennem kell, mert mozi van itthon.

Legyetek jok, majd meg jelentkezem. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Húúú, jól elfáradtam ma! Ez a nagytakarítás a sírba visz! De szeretnék mindent megcsinálni még beülti előtt. Utána már csak óvatosan akarok tevékenykedni (konyha, egy kis mosás, azt annyi!)
Meg egyébként is, folyton be leszek rúgva! :lol:
Addig utálkozunk itt a vörösborra, míg a végén szépen rászokunk, aztán terhesen mehetünk elvonóra! :lol:

Dezsina!
Ne aggódj! Biztos megfelelő progipótlást fogsz kapni!

Wandrea!
Ez a diéta nem egy álom, de talán ki lehet bírni! Nekem a metformin sokat segít. Nem eszem meg napi 160 szénhidrátot. Bezzeg azelőtt! :shock: Imádom ugyanis a kenyeret, Szerintem nekem az a vesztem! Szerencsére tészta, édesség nem izgat! (szépen is néznék ki!) Most, mióta ilyen ló adag metformint zabálok, még a kenyeret se kívánom! Így könnyű ám fogyózni!
Jó, hogy van már utro! Bár a felrakása.... :? :shock: Fél napig katatok, mire mind benn van, utána meg ragacsosan kezd folyni vissza :roll: !

Hajnóca!
Nem semmi! Majd mesélj ám az új eseményekről! Sok sikert, ügyes légy!
Mi is elkezdtünk dvd-zni, de aptya kidőlt, már azóta itt horkol mellettem. Mindjárt mellébújok!
 
 


Wandrea ezennel megnyitja a
Beültetés előtt és után PIÁSAI
topicot :lol:
Jó éjt mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Wandera!
Most olvasom,hogy min vagy túl. Bocsi, észre vettem,hogy íde írogatsz :oops:
Nagyon vigyázz magadra! Kívánom,hogy pozitív legyen a teszted!!!
Drukkolok Neked!
Ha nem nagy kérés írd meg nekem/nekünk, majd a híreket!
Köszi!
Jó éjszakát!


Odry
 
 


Lányok!
Sajnálom hogy nagyon ritkánt tudok jönni olvasni a géphez. A héten kórházban voltam mert vasárnaptól hánytam és hasmenésem volt semmi nem maradt meg bennem. Félő volt hogy kiszáradok és a babáknak bajuk lesz. Így hát befektettek és két nap infuzió majd megfigyelés és utána engedtek haza.

De minden rosszban van valami jó alapon a babákat tök rendin megnézte az ügyeletes orvos és annyira aranyosak már mozgott egyiknek keze lába és a szája is a másiknak a kezecskéje az arca előtt volt ő éppen aludt vagy legalábbis nem mozgott. Képet sajnos nem kértem mert a vizsgálat végére már annyira rosszul voltam hogy majd elájultam alig bírtam kijönni a lábomon úgy fogott meg a párom és anyu a folyosón hogy ne vágodjak el aztán jött megint mindenhol minden. :(
De mára már jól vagyok.

Drukkok továbbra is mennek nagyopn nagyon szeretnék már sok sok zebrát látni.

Zsebi
Kép


Szia Zsebi!
Hát, ez nem jó! :(
Nagyon örülök, hogy jobban lettél! :)
Mitől volt, nem tudod?
Ha van időd, írj pár sort néha, oké?! Tök jó lehetett látni a piciket! :)
 
 


Sziasztok!
Azért nem írtam eddig,mert tegnap megjött iszonyóan, és baromi rosszul voltam még hasmenésem is volt.Ma már jobban vagyok szerencsére! szeptember 19.-én megyünk a következő megbeszélésre. Lányok! Én még idén kismama szeretnék lenni!!! Lehetséges lesz ez?!
Na visszaolvasok,puszi!
 


Andrea!
Mi az, hogy lehetséges!
Még az idén kismamák leszünk mindannyian, és kész!!! :lol:

Most nekem is irtóra megjött, már a 4. napon vagyok, de még mindig úgy vérzek, mint az állat. Holnap kell mennem, elvileg uh és hüvelytisztasági is lenne, de szerintem ebből nemigen lesz semmi. Marad a vérvétel, aztán gondolom 1-2 nap múlva a többi...

Most egy kicsit el kell mennem, ha visszajöttem folyt.köv.
 
 


Backa! Én úgy kérdem,hogy lehetséges e a 3hónap miatt? Én még mindig nem értem,hogy az hogy fog kijönni nekem.Mármint a következő Et! Most én is megyek,puszi!
 


Andrea! Neked nem maradtak fagyisok, ugye?
Az ET napjához számolj 3 hót! Az kb november eleje, ugye? Hát akkor szerintem a novemberi mensidnél kezdődhet a stimu, van egy ötletem karácsonyi ajándéknak! Szerintem akkor lesz + a teszted! Megegyeztünk? :lol: (remélem, nem számoltam el!)
 
 


Zsebi,
talán bekaptál valami vírust?! Vigyázz magatokra, biztos nemsokára teljesen jól leszel/lesztek :D és jelentkezz, ha van hír (ha nincs akkor is :lol: )

Backa,
mi az a hüvelytisztasági? :oops: Még életemben nem hallottam ezt a szót...
Azon meg ne törd a fejed, hogy nagyon megvan. Szerintem csak neked kellemetlen, a doki biztos megszokta. Szülés után (meg közben) is van vizsgálat.

Andrea,
nem talán, biztos! Nem akarhatod, hogy veszteséges legyen az óvoda :wink: Itt baba lesz és kész!
Lehet, hogy említetted, de nem emlékszem: volt több érett petesejted is vagy csak kettő?

Sütöttem cornflakes-es sütit, :lol: adok egy kicsit a 160 g szénhidrátnak...
Kép
Butterkuchen
 
 


Andrea!
Miért ne lehetne lehetséges ez az év az Andik éve is én is az vagyok és Wish is úgyhogy te sem maradhatsz ki a szórásból. :)
Karácsony legeszebb ajándéka lesz a tiéd a pociba egy babó. Én nagyon drukkolok ehhez neked!!!!!

Backa!
Valami vírust nyalhattam be azt mondják, de még a tenyésztések hátra vannak aztán majd kiderül.

Nekem is mindig írtóra megvolt a lombikok után szóval szerintem ilyenkor a tuningolás miatt még vastagabb a nyh és ezért érezzük ezt de ez csak az én véleményem.

Mindig kéritek azt hogy tegyek fel poci képet ez a kép ma készült. A páromtól megkaptam életem első kismama naciját olyan boldog vagyok.

Kép

Zsebi
Kép


Wandera!
Jól néz ki a süti. :)

Én gyümi tortát sütöttem ma. :) Nyami már alig várom hogy lehessen megvágni. :)

Zsebi
Kép


Jaj, Zsebi, olyan szép a pocakod. Tök jó látni :D
Na, akkor az Andreásat én is magamra veszem, mert ugye én is az vagyok és babát is akarok és én is idén akarom és most azt akarom, hogy sikerüljön és és és :lol:
 
 


Sziasztok!

Gyors bekükk, mert moziba megyünk a férjemmel. Elméletileg a A ház a tónált szeretnénk megnézni. De majd meglátjuk. Moziünnep van!! Lesz-e egyáltalán helyünk, meg ilyesemi.

Zsebi,
szépek a babák. :D Legalábbis így pocakban. :wink:
Olyan fura úgy nézni a képet, hogy várom, hogy mikor látom meg az arcod. De hiába görgetem az egeret csak nem látom. :wink: :D
Olyan izé, hogy itt tök jól elbeszélgetünk közben senki nem ismeri a másikat arcról. :?
Kíváncsi lettem mindenkire. :!: :roll: :wink:
Ha nem gond én elkezdem. Aztán vagy folytatjátok vagy nem. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép Hajnoca Sibenikben
Kép Richee
Kép Zsolti
Kép Zsoltival Biogradban
Kép Hajnoca Biogradban

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Wandrea!
Hüvelytisztasági vizsgálat nálunk minden beülti előtt van. Valamelyik csajszi csinálja, olyasmi, mint a rákszűrés, csak picit kellemetlenebb. Megnézik, hogy nincs-e gomba, vagy baci, vagy vírus meg ilyesmi "lakók". Nekem hálistennek eddig mindig jó volt. (még életembe se volt ilyenem, de hát valamiben nekem is lehet szerencsém :lol: ) Úgy tudom, hogy akinél találnak valamit, az valami hüvelytablettát kap (Klion-t mondott egyszer egy csaj). Amúgy majdnem mindenkinél van valami, csodálkozott is a múltkor az egyik nővér, hogy nekem sosincs.
Viszont ezt nem csinálják meg amíg van vérzés. Ez nem baj, legközelebb is jókor lesz.
Szerintem azért van ez a vizsgálat, hogy a matatásoknál ne legyen fertőzés felfelé. De ezt csak én gondolom.
UH lehet, hogy lesz, remélem holnapra már kevesebbet vérzek.

Ez az erős mensi nekem szerintem a metformin jótékony hatásának köszönhető, mert április óta nem kaptam hormon-tuningot (akkor is csak keveset, mert fagyis volt)

Zsebi!
Milyen szupi nagy már a pocid! Nagyon csini vagy! :)
Az jó, ha csak vírus volt! Meg a lényeg, hogy túl vagy rajta!

Hajnóca!
Igazad van az arctalansággal kapcsolatban, de én asszem nem vagyok ilyen bátor. Ti mind nagyon helyesek vagytok!
 
 


Hajnoca! :)
én még bújkálok egy kicsit.... én a nagy debütálásra készülök mikor majd pocakkal feszítek! de te már láttad a képem, az iwiwen... a többieket meg nem akarom elijjeszteni :)

Zsebike!

végre hallunk felőletek! Nagyon szépen kerekedik a pocakod! Vigyázz nagyon ezekkel a vírusokkal, pihenj sokat!!!!

Backa!
Mostmár kb. tudom ki kicsoda.Szóval. A hormonokat már én is kitanulmányoztam(biosz szakos vagyok) és a magas FSH jó lenne (1.cn-on) csak az LH is magas volt így stimu nehéz lett volna és kockázatos.Így vártunk.
A takarítással csak óvatosan!

Wandrea!:)
PIÁS BANDA!!!!!!!
ha így folytatjuk a sikeres lombikok után elvonókúrára kell járnunk...
Vendég
 


Sziasztok!

Megint itt! :lol: :lol:

Kagyló!

Köszi a tippet.

Miért lombik?
Mert a páromnak kevés a spermaszáma. Azt mondta a dokim, a lelet utánk, hogy kell egy andrologusi szakvélemény. Jövőhéten azt intézi a párom. Már lassan 4 éve próbálkozunk.
Nemrég derült ki, hogy van egy 3cm-es miómám is. Azt mondta a doki, nem kell aggódnom miatta.
Ami érdekel?
Minden szinte semmit nem tudok a lombikról. Mennyi idő, mibe kerül stb.......

Röviden ennyi :roll: :roll: :roll:
 


Wandrea, Backa!
Nálunk a Kaáliba mindenki kapja a Cliont ha van baja ha nincs biztosra mennek úgyhogy nálunk külön ezért nem nézik. :) Most hírtelen nem tudom Wandera tE hova jársz. :oops:

Wandrea!
Természetesen Te is beletartozol az Andreák népes táborába szóval Te sem fogsz kimaradni a szórásból. Sőt a Kaálison van egy lányzó előttem jár négy héttel a terhességben ő is Andrea és neki is hármas ikrei vannak szóval ez a mi évünk. :)

Hajnóca!
Nagyon szimpi vagy. Sajnos én a munkahelyem miatt nem rakhatok fel a netre képet magamról. De ha szervezünk talit szívesen találkozom veletek. :) És akkor mindenki megismerheti az arcomat. :)

Gizmixxx!
Így kicsit nehéz segíteni, de az hogy mennyibe is kerül???? fúúúúúúúúúú függ attól melyik intézetet válkasztod azon belül is megoszlik mert nem reagálunk egyformán a gyógyszerekre van akinek több kell van akinek kevesebb (nekem mind a négy lombiknál más más összeg volt volt könnyebben nőtek volt nehezebben). Nekem mindig kijött olyan 90.000 és 110.000.- között. Természetesen az utolsót most drágábra hoztuk ki de ott 12 hétig kaptam a szurit mert hogy sikerült és a progi pótlást szóval így ez több volt de ez már nem is érdekes. :)
Időben is függ hogy milyen protokollt alkalmaznak de jhárom fajta van
antagorista amikor abba a ciklusba ahol tartasz kapod a stimut mindjárt mensi után és még abba a hónapba leszívás és traszfer.
long amikor egyik ciklus x. napján (ciklus hosszától függ) kapsz egy szurit majd ha megjön jön mellé még egy abba a hónapba leszívás és traszfer
short egy hónap fogigátló és a köben jön a stium és a leszívás és a visszapakolás.

de ajánlom neked a www.lombikbaba.com oldalt rettentő részletesen le van írva minden gyakori kérdések stb.

De ha bármi kérdésed van szívesen segítünk.

Lányok!
Köszönöm a dícséretet a pocakomat illetően. :oops:

Zsebi
Kép


Sziasztok lányok!
Nem tudok nagyon visszaolvasni,de remélem mindenki a körülményeihez képest jól van.


Örömmel tudatom, hogyha kicsit korábban is a vártnál (37+5) megszületett 2006.Augusztus 22.-én 21:05 perckor Pál Balázs. 2450g-al és 46cm-rel. :P Boldogságunk határtalan.
Képeket majd később.
 
 


Tina,
gratulálok. Kívánok nektek jó egészséget és nagyon sok örömöt a babában :D

Zsebi,
nálunk is így van, ezért nincs ilyen tisztasági vizsgálat. Mindenki a mensi előtti 21. napon Gynazol hüvelykrémet kap, ezzel a bacik meg hasonló finomságok kiölve :D csak éppen jó két napig tart, mire kliürül. De gondolom, nem véletlenül...
Olvastam már régebben Andaa-ról, tudom, hogy meg van most mindhárom baba, csak azt hiszem, ritkábban írogat. Szóval csatlakozom hozzátok :lol:

Backa,
nekem sem volt még soha fertőzésem. Legalábbis nem tudok róla. De a petevezeték elzáródás, ha részleges is, legtöbbször valamilyen kismedencei gyulladástól alakul ki. Így nem merem 100%-ra mondani, lehet, hogy tünetmentes volt :roll: Habár a doki azt mondta, lázzal jár tehát valszínűleg észrevettem volna... Az is lehet, hogy a szülés után alakult ki. Sz**, hogy csak találgatni lehet :evil:
Majd írd meg, hogy mit mondott a doki.

Vikimi,
a cél szentesíti az eszközt. Aki piál, előbb-utóbb babázik :D Mondta az antialkoholista... Tényleg, szenvedek mire lemegy a vörösbor, pedig csak 1 decit iszom :? de hát úúúúúúgy utálom...
Azt mondták, az Aspirin is hasonló hatású, de az mégis csak gyogyi, már eleget szedtem az utóbbi hónapokban...
 
 


Tina!
Enged meg hogy gratuláljak nagyon sok örömöt, egészséget és tejcsit kívánok nektek. Ha van egy kis időd várjuk a fényképet is. :)

Fúúúúú javítottam a táblát és én vagyok a következő aki szülni fogok ugyan még messze van de fura. VISZONT MINDENKINEK NAGYON DRUKKOLOK MERT MÁR CSAK KETTEN VAGYUNK WISH-EL A POCAKOSOK.

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Először is:
TINA! GRATULÁLOK! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!

Vikimi!
Úristen! Bioszos vagy??? Az nem lehet semmi! Akkor jónak magyarázom a hormonokat! Az 1. napon tényleg nem jó a sok lh, de azzal meg mit lehet csinálni?

Gizmixxx!
Zsebinek igaza van, sokféle lehet, A lényeg úgyis akkor derül ki, ha már benne vagy! De hogy rádijesszek kicsit, nekem az első stimu 230-ba volt, és ahogy elnézem ez is annyi lesz! Csak nehogy komolyan vegyél, én spéci eset vagyok, ló adagok kellenek mindenből, nem ez a jellemző!
A lényeg : peteérést stimulálnak (injekciókat kapsz), ulh-val követik az eseményeket. Egyszerre több tüsződ érik majd, ezeket leszívják, megtermékenyítik, majd 3 nap múlva visszaültetik (2-t vagy 3-at általában) Ha marad, ők mennek a fagyasztóba. Kész. Nem nagy ügy az egész, nem kell aggódni miatta. Mikor először hallottam, félelmetesnek tűnt, de ha már csináld, minden halad szépen.
Ha nálad elvileg minden oké, akkor pláne menni fog, Nekem azért nehéz, mert pco-s vagyok, emiatt magamtól egyáltalán nincs peteérésem. Ezért is hatnak nehezen a szurik.

Wandrea!
Minden oké? Pihizz ám sokat! Na meg iszákoskodj! Én rá akartam készülni a dolgokra, monmdom veszek vörösbort. Erre itt a boltban nem volt más, csak műa. flakonos 2 literes "Coop Cimbora" nevezetű! Háát, meg is gondoltam magam egyből...cél ide, cél oda, azt azért mégsem... :shock: :lol:
Majd valami metropoliszban (mondjuk Zircen :lol: ) beszerzek egy-két üveg normálisat.
Az aspirinnel vigyázni kell, mert minden fajtája vérzékenységet okoz! (én szedek aspirin protect-et a ciklus 1. napjától, de azt mondták, ha beülti után valami rózsaszínes van, abba kell hagyni.

Zsebi!
Ez tök izgi! Te leszel a következő???
Hát, ha már csak 2 szem pocis lány van, akkor sürgősen tennünk kell valamit!!! Én mindenesetre azon leszek! :lol:

Ma voltam dokinál. Boga szabin van még a jövő héten is, úgyhogy a Kőrösinél voltam. Irtó kedves volt. Alacsony még a hormonszintem, úgyhogy mától 4-esével megy a Menopur (meg a napi 1 Deca). A Meno-t kétszerre kell beadni. Napi 3 szúrás...de ki bánja...
Szóval felírt 20 (!) Menopur-t, meg kellett vennem még 2 Deca-t, zutty 60 ezer! :shock:
110-nél tartok, és a 9. napig van szurim! :shock:
Asszem bankot fogunk rabolni aptyával. Ha ilyesmit hallotok holnap este a híradóban, na, azok mi voltunk...
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron