Új privát üzeneted érkezett!

Hajrá Lombikbaba! Sok sikert a második csemetéhez! :D

 


Az elveszett bari jelentkezik. :oops:

Túl sok minden veszi el az időmet és .... elmaradtam.

Most jelentkezem. Élünk, virulunk.

Kiscsillagnak
gratula a gyerkőcökhöz.

vizkrisz,
micsoda jó hír. :D :D

Julika,
csodaszépek a lányok és minden elismerésem a nagycsaládhoz.

Én csütörtökön megyek az első anyák napi ünnepségünkre.
Olyan izgatott vagyok és kíváncsi, hogy mi lesz.
biztos el fogom pityeregni. :)
Dobok is képet a lányról.
Ezt most készítettem este ... mert ugye fel kell próbálni az ünneplőt. :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hahó, mi újság???? :roll: :roll:

 

 
 

Halihó Lányok!
Tessék jönni. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

mi a második inszemen vagyunk túl. várjuk az eredményt. szerintetek mikor ürül ki az ovitrelle, 11 napja kaptam?

Tiszta bolond vagyok, nem bírtam ki és teszteltem.

vasárnap reggel pozitívat
hétfõn reggel halványabb pozitívat, tegnap délután újra erõsebb egyértelmû pozitívat, majd ma reggel (reménykedve hátha erõsödik a csík, de azon már alig látható második csík lett) Mondjuk elég sokat jártam ki éjjel pisilni, még talán hajnali négykor utoljára, és megittam egy liter vizet az éjcaka.

Tudom nem szabadna tesztelgetnem, de annyira kíváncsi vagyok és úgy félek hogy mi lesz ha nem sikerül.
csiripaha
Pécs
 
 


 kukuccs csajok van meg itt valaki?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hi!

Én néha benézek...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Szia Bumi! Mizujs veletek? Jaj de rég láttalak? Jól látom hogy meg nem jött össze a babó? :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szió Bri!

Hát igen, sajna így van. 7. lombiknál jutottunk el egy vetélésig. Most megműtetttem magam megint, aztán januárba mmegyünk a következő lombikra.

És ti? Tesóbabára gyúrtok?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Mi a helyzet lányok?Végigolvastam a blogot.Hasonló helyzetben vagyunk mi is.Bumi,sikerült a beültetésed?Mi a 3.sikertelen után vagyunk,mindig terhes leszek,de megszakad:(
 
 


Ani!
Erre már nem igazán jár senki...
Azóta nem volt lombikunk, most keztem el a stimut, de tüszős mandulagyulladás és kötőhártya gyulladás miatt le is állítottuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Nekem tegnap derült,ki hogy nem sikerült a 3.lombikom se.Sajnos nagyon kevés a férjem spermaszáma:( Azoospermiás,de van a simába is minta.Most azon gondolkodunk,hogy kiprobáljuk ezt a Picsi lombikot.Mindig elindul a terhességem,csak nem marad meg.:(( Bumi nálatok hányadik stimu lesz?Olvastam valamelyik oldalon,h csináltátok ezt a picsi lombikot,milyen?tudsz rola nekem valamit írni?Hányadik lombikotok lesz?Mielőbbi Jobbulást kívánok,hogy elkezzdhessétek ujra.
 
 


Picsink volt, ott még kémiai úton is válogatják a spermiumokat. Nem tudom az nektek segítene e hosz a terheség elindul...
Voltatok már genetikán? Mert én előbb oda mennék a helyetekben. Meg kéne csinálni a spermiumok mikrodeléció vizsgálatát...
Egyébként most kezdtük volna a 9. stimut, de betegség miatt leállítottuk...
Egyébként ha benézek is a babanetre, akkor jellemzően a férfi meddőséges topicba...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 



Sziastzok! Sokat gondolkodtam rajta, hogy egyáltalán leírjam-e, ami velünk történt…úgy vagyok vele, hogy ha tudok vele segíteni másoknak, akik hasonló cipőben járnak, akkor miért ne?
A mi helyzetünk most már megoldódni látszik, elmúltam 38 éves és a tavalyi évben már a 6. lombikomon voltam túl, ebből 5 volt OEP finanszírozott, az utolsót pedig már mi fizettük…ebből a 6 terhességből 2-szer elvetéltem, 4 pedig meg sem tapadt.. Mivel ilyen elkeserítő volt a statisztikánk, és mivel már nagyon azt éreztem, ha most nem, akkor soha nem lesz gyerekünk, elkezdtem kutatni –barátnőimhez hasonlóan- a világhálón, hasonló történetek után.. Életem szerencséjének mondom mai napig, hogy megtaláltam egy olyan történetet is, amelyben a benne szereplő alany, egy Magyarországon teljesen új technikának számító, ún. PGS-módszerrel esett teherbe. Itthon egyedül egy intézet, a Versys az, ahol a legpontosabban vizsgálják ezzel a technikával még a beültetés előtt a petesejteket. Amivel elérhető, hogy olyan petesejteket termékenyítsenek meg és ültessenek be, ami jó eséllyel megtapad a méhen belül. Igyekeztem én is jobban megérteni, de nagyjából ez a lényeg, ennyit bőven elég volt nekem is tudnom róla, belevágtunk Férjemmel! Úgy voltunk vele, hogy még most az egyszer utoljára megpróbáljuk, most már 17 éve vagyunk együtt, csak egymással tudjuk elképzelni az életünket..ezt is együtt csináljuk végig, akárhogy is történik!
A PGS-sel összesen 13 petesejtemet vizsgálták meg, és a vizsgálatok alapján 2 embriót találtak olyannyira egészségesnek, hogy beültették. Jelenleg ikreket várok, mert mindkettő drágaságunk meg is tapadt és felhőtlen az örömünk!!:-) Most már a 3. trimeszterben vagyok, minden rendben velem és a kicsikkel is, nagyon izgatottak vagyunk…hála ennek az újfajta technikának, és egy olyan orvosnak (Dr. Vereczkey Attila), aki nem elmegy itthonról –bár ha jól hallottam, sokszor hívják külföldre előadónak konferenciákra-, hanem hazahozza azokat a technikákat, amivel nekünk is segített. Kívánom, hogy Nálatok is mielőbb sikerüljön a gyermekáldás, kitartást kívánok! Bármilyen rögös az út, soha ne adjátok fel, én is megtehettem volna.




Bumi,igen voltunk genetikán és mindkettőnknél oké minden.Mikor mentek ujra?
Clarissa,nagyon gratulálok a babákhoz!!!!De ez az amit leírtál,amikor az embriobol kiszednek egy sejtet?De így nem sérül az embrio?
 
 


Szia Ani! Nagyon szépen köszönöm a kedvességed, nagyon boldogok vagyunk!!:-) Amennyire megértettem, egy kis részét vizsgálják meg az embriónak, a megtermékenyítés utáni olyan szakaszban, ami teljesen biztonságos, így nem sérültek a mi embrióink sem. Ráadásul itt a Versysben annyiban különbözik még ez a vizsgálat, hogy egy plusz speciális technológiával már rövid idő alatt mind a 24 kromoszómát meg tudják nézni, biztos vagyok benne, hogy ez a mi sikerünkhöz is hozzájárult. Láttam/látom hogy sok helyen elérhető genetikai vizsgálat, de azok csak bizonyos kromoszóma-rendellenességeket vizsgálnak, nem az összeset. Mi ennyi fájdalmas próbálkozás után már biztosra szerettünk volna menni, és jól döntöttünk.:-) Nálatok mi a helyzet?


Hali. Jár erre még valaki?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: