Új privát üzeneted érkezett!

Wish,
ez sirály!! Akarom mondani király! 8) :lol:

Vigyázz magatokra nagyon. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


képzeljétek tök kivagyok!a kis 8 éves keresztfiam arcát tegnap megharapta egy kutya,ma műtötték.direkt nem hívott a nővérem, hogy nem idegeskedjek, de mégis megtudtam,most ébredezik,nagyon imádkozom érte, hogy mielőbb meggyógyuljon,és ne legyen maradandó nyoma!ez még végzetes is lehetett volna!!!!!
mindig van valami
 
 


Hát, Lola!
Nem is tudom, mit mondjak...
Én nagyon imádom a kutyákat (nekem is van kettő), de ami mostanában megy, az borzalmas. Lépten - nyomon ilyet hallani...
Ez a k..a tenyésztés tehet róla, tisztára belterjesek lesznek, aztán megvadulnak...

Jobbulást kívánok a kisfiúnak!!! Ne aggódj, biztosan tökéletesen rendbejön! Tudom, akkor is "maradandó nyomot" hagy. Nagyon sajnálom!
 
 

 
 

Sziasztok!
Én még új vagyok itt,de már olvasgatlak Titeket régebb óta.Nekem szerdán volt a beültetése(az első) és szeretnék tanácsot kérni azoktól akiknek sikerült... És akik abban a cipőben járnak,mint én,azoknak sok sikert kívánok!
 


Szia Andrea!
Jó. hogy itt vagy! :)
Nekem ugyan nem sikerült a beülti(az 1. februárban volt, az nem jött össze, a 2. fagyis volt, ott terhes lettem, de elhalt.Nem részletezem, ha visszaolvasol, meg tudod nézni, sokszor leírtam már)
De! Nagyon szívesen segítek, ha tudok, kérdezz nyugodtan!
 
 


Backa!
Aranyos vagy,hogy válaszoltál.És Te most hogy állsz?
Megpróbálom röviden leírni az én kis történetemet... Én 23éves vagyok a párom 26lesz.Tehát elég fiatalok vagyunk.:) Velem van a probléma.Gyerekkoromóta nőgyógyászati problémáim voltak.Úgy látták jónak a dokik,hogy mivel egyik petevezetékem sem volt átjárható,kikellett sajnos venni mind a kettőt.Ez volt tavaly novemberben.Hát ezért nem lehet spontán kisbabám(ilyen fiatalon sajnos).Így vágtunk bele a lombikba idén.A Kaáliba járunk Krizsa dokihoz.Szerencsére "más"(épp elég ez) bajunk nincsen,egészségesek vagyunk.Hétfőn volt a punkció,(6-ot szívtak le),szerdán ültettek ebből vissza két szépet.Én annyira szeretném,hogy elsőre sikerüljön.Szerinted milyen esélyeim vannak?Azt mondta a doki 99%.De én akkor is úgy félek,hogy nem sikerül.Szerinted már eldőlt,hogy beágyazódott vagy sem?Előre is köszönöm a válaszodat!
 


Hát még tényleg tök fiatalok vagytok, de szerintem annál könnyebb!

Én 34 vagyok, a férjem 38. Szóval igyekeznünk kell egy kicsit. Nálunk is velem van gond. Pco-m van, nem egyszerű, magamtól nemigen van peteérésem.Hétfőn megyek a Kaáliba (Győrbe járok), hogy ellenőrizzék az inzulin-szintemet ( a pco -val összefüggésben magas).Ha jó lesz, kezdődik a lombik. Ez lesz a 2. stimum. Mivel nehezen reagálok, nagyon drága lesz (legutóbb 230ezer volt), de nem érdekel, már nagyon kezdeném!!!

Simán sikerülhet elsőre, ne aggódj! Pihenj sokat, és csak kellemes dolgokra gondolj!
Hogy eldőlt-e már, ezen annak idején én is sokat filóztam, de őszintén szólva fogalmam sincs! Mindenki mást mond!

Fagyasztott babák is lettek akkor, ugye? Reméljük, ők megmaradnak kistesónak egy-két évvel későbbre!

Kb 10 nap múlva tesztelsz, ugye?

Milyen tanácsokat adnak Pesten beültetés utánra?
 
 


Hú,akkor jó "drága kis babátok lesz"! :)
Nem,fagyasztott babókák nem maradtak. :cry:
Hát én úgy gondoltam 28.-án megpróbálkozom a tesztel. Nem tudom,hogy ez jó -e,de annyira feszül a cicim.De szerintem ez a Choragon injekciótól van.
Nekem annyit mondott Krizsa doki:lovagolni,hullahoppkarikázni,aerobikozni :D nem szabad (jó fej doki nagyon) . Nem kell feküdni. Mosogatni,vasalni,stb... nyugodtan. 1-2pohár vörösbort jó,ha ilyenkor iszol,mert segíti a terhességet.
 


Sziasztok!
Andrea23, üdv a topicban :D
Ha visszaolvasol, nagyon sok mindent megtudhatsz a tapasztalt, vén rókáktól :wink: A doki 99%-ot mondott? Hát, ilyet még életemben nem hallottam, de kívánom, hogy igaza legyen. Jól hangzik! Szerintem sem kell feküdnöd hetekig, csak kíméld magad - sózd rá nyugodtan a párodra az összes házimunkát :lol:
Backa,
képzeld, minden labort meg kell ismételnem hétfőn. Az egész cukorterhelést, most inzulinnal párban és egyéb finomságokat. Már a gondolatától is majd elokádtam magam a dokinál. :twisted: De legalább most alposan "átvilágítanak". Elmentem tegnap este privát egy belgyogyis dokinőhöz, nagyon aranyos volt. Azt mondta, sosem írna fel metformint a pco-ra, de a diabos dokival beutaltatott mindenféle laborra és csütörtökön a diabossal beszéljük meg, hogyan tovább. Azt is mondta, nem kell megijedni ettől az eredménytől, van akinek magasabb és nem szed rá semmit. Azért nekem nem tetszik. Tehát hétfőn párszor megcsapoltatom magam :cry: azt mondta, reméli, jók a vénáim. Jók-jók, na de még mindig látszik az előző szurkálások helye!
Ja, azt mondta, ha metformint szednék, a vércukrom is lemenne és az már így is alacsony. Hmm, nálad is így van? Tudod még esetleg, hogy mennyi volt az inzulinod a metformin előtt?
Lola,
ez tényleg szörnyű. Olyan gyakran történik ilyesmi, valami defekt van a kutyákkal, az biztos. Az utcán történt? Nekünk is van egy mopszunk, de sosem tudna harapni - még ugatni se nagyon.
Jobban van már? Próbálj meg nem idegeskedni, biztos szépen meg tudják műteni a kis arcát. Ma már nagyon ügyesek a dokik ...
 
 


Sziasztok újra!

Andrea!
Choragont én is kaptam. Vigyázni kell vele, mert + tesztet csinálhat! Hagyd, hogy utána elteljen egy kis idő (nem tudom ám, mennyi!)
A vörösbort itt olvastam sokszor, ki fogom próbálni.

Wandrea!
Jó lesz az a kivizsgálás!
4 hete 43 (!) volt az inzulinom, januárban 34 (azt még elfogadták)
Mi az, hogy nem ír metformint pco-ra??? Az a gyógyszere!
Nekem a magas inzulin miatt 3 körül volt a cukrom, majd beájultam tőle, folyton ennem kellett (meg is lett az eredménye :) )
Mióta metformint eszem, normális a cukrom! És nem zabálok, és rendszeres lett a mensim (ami azelőtt évente 2 -szer jött meg!)

Szóval nekem nagyon bejött!
 
 


sziasztok!hát sajna az egész nap az idegeskedés jegyében telt,én már ezek után nem is tudom, mire számítsak a tesztelésnél!
azt mondták a dokik,nem marad maradandó nyoma a kutyaharapásnak!NAGYON remélem,és szorítok neki.még nagyobb baj is történhetett volna!olyan szép gyerek,még a férjem is sírt.csak az a baj, hogy nme mindig szófogadó,meg is lett az eredménye.az a helyzet,hogy a beülti óta kifejlesztettem magamban olyat, hogy megpróbálom leszorítani az indulataimat.
Wandi!nem buliban voltak,bemászott az asztal alá,megvolt a baj.
Andi23!én is szeretnék ahhoz a dokihoz járni,aki 99% mond!!!!!tök jó!jó is lenne!!!!én is ebben reménykedem
 
 


Hát, Lola, reméljük minden oké lesz a kisgyerekkel. Gondolom, mennyit idegeskedtél!
Marha könnyű mondani, hogy nyugi, pihi, nix idegbaj...Még ha nem történik semmi különleges, akkor is lehet feszült az ember, csak úgy! Hát még ilyen esetben...De bízzunk benne, hogy már úgy odaragadtak, mint a kis piócák, és le se lehetne őket cibálni!

Azt mondják, hogy a beágyazódás egy nagyon bonyolult biokémiai folyamat, egyenlőre nem nagyon tudja az ember befolyásolni.
Szerintem ha akarnak, megmaradnak...

Képzeljétek, aki teherbe sem akar esni, valamelyik bokorba megesik a dolog, utána fut tovább, rá se gondol, aztán zutty, terhes lesz. Se nyugi, se pihi, esetleg cigi meg pia igen, aztán mégis...
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok,a társalgóban de már nem kezdő a lombikban. Érdeklöen olvastam a vakcinárol,mivel az én orvosom nem írta ki.Nekem már a negyedik lombikom lesz az ősszel,és úgy gondoltam kipróbálom a vakcinát,nem veszítek vele semmit.Most próbálok orvost keresni aki felírja nekem.Érdekelne a véleményetek. :(

Cinegekris
 


Szia Cinegekris!
Milyen vakcina? A Gynevac?
Sokat nem tudok róla, csak azt, hogy a lombikkal együtt nem javasolják, tehát a kúra letelte után várni kell egy kicsit a következő menettel! :)
Na meg azt hallom, hogy elég nehézkesen írják fel a dokik, pedig nagyon sok a jó tapasztalat!
A magam részéről időhiány miatt nem próbálom most ki, mert ha minden jól megy, hamarosan kezdünk! :) Azután meg remélem már nem is lesz rá szükségem...
 
 


Szia cinegekris,
minden orvos felírhatja, nincs rá korlátozás. Nekem a házidokim írta fel, de el kellett mondjam neki, mi is ez, mire is való, mivel hogy még életében nem hallott róla. Sőt! Vagy 10 percet keresett könyveiben, de nem találta. Végül felhívott egy gyogyitárat, ott mondták neki, hogy nincs doki korlátozás - még állatorvos is felírhatja :lol:
Erről jut eszembe, képzeljétek! Ma felhívott egy barátnőm, aki már negyedik sikertelenen van túl és megkért nézzem meg, mikor jár le a Gynevac szavatossága, mert ő is szeretné most kiváltani, de csak a következő lombik előtt felhasználni. Erre megnéztem és október (2006) a lejárat! Ezt nem gondoltam volna, és már 2004-ben legyártották. Most lehet, hogy csak én vagyok a balfék és pont egy ilyen régit kaptam?! A tiétek újabb széria?
Gyorsan végiggondoltuk apával, mi legyen. Ha nem sikerül a fagyi babás projekt - de ez persze nem fog bekövetkezni!!! :lol: :D - akkor gyorsan belövetjük magunkat, mielőtt lejár.
Backa,
tehát nem gondolod, hogy azt mondják ezzel az inzulinnal, hogy nem ültetnek be?! Pontosan 29,9 volt :roll:
Ráadásul utánanéztem a neten, van egy angol nyelvű lap, nagyon részletes, vagy harminc oldalon keresztül a PCO-ról szól, laborértékekkel, tanácsokkal, kezelési módokkal stb. Ott olvastam, hogy a szteroidok - és én a stimu alatt és a beülti után is két hétig prednizolont kaptam - csökkentik bár az androgén hormonokat, de! emelik az inzulin szintet. Ez sz**, akkor miért kaptam? A dokinő azt is mondta, talán még ettől ilyen magas nálam az I. Jó lenne...
Lola,
ne idegeskedj! Minden jó lesz a fiúkával... a te tesztedet ez biztos nem befolyásolja, az már BIZTOS + :D Végtére is, be kell indulnunk a babásodással :twisted: a kutya meg a macska!
 
 


Kép

Megpróbáltam aktualizálni a táblát remélem nagyjából össze áll a kép. Ha bárkinek valamit nem jól írtam be jelezze és javítom. :)

Az újak közül sokan nem reagáltak hogy szeretnének-e bekerülni én betettem őket is de mivel az utóbbi időben teljesen naprakészen nem tudtam olvasni a soraitokat így nem igazán vagyok tisztában az adatokkal szóval azokat írjátok meg ha meg vegyelek ki titeket azt is.

Kép Kép

Zsebi
Kép


Andi!kutyát inkább ne emlegessünk!jó?
csajok,én lehet hogy kivárom a 14.napot nem merek tesztelni.ma van a 11. nap!csüt.kéne de az már a 15. nap lesz!
nem merem magam kitenni a csalódásnak!
mindenkinek 1000 drukk!
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Wandrea!
Szerintem megcsinálják (mondom, 34- gyel is megcsinálták nekem!), De szerintem kéne a metformin!!! Nekem azt mondták, hogy a terhesség 8. hetéig kell szednem minimum!!! Hogy miért kaptál szteroidot, arról fogalmam sincs !

Szia Zsebi!
Jól vagytok? :)
Köszi, hogy beírtál a táblába! :)
Adatok:
Kaáli-Győr, Dr.Boga - 34é - volt egy lombik, rá 2 hónapra meg egy fagyis beülti, most lesz a következő. elfogyott a fagyibaba, most stimu lesz. Ha holnap jó lesz az inzulinom, akkor kb 10 nap!!! Izgulok!

Lola!
Ne hallgass rám, de lehet, hogy én megkockáztatnék egy tesztet a 12. napon! :) Dehát tudod, én oltári türelmetlen vagyok... :oops:
Legutóbb itt mászkáltam a lakásban a teszttel a kezemben, nem mertem megcsinálni, már majdnem bepisiltem. végül aztán meggyőztem magam, hogy megcsináljam. Kigondoltam, hogy ha neg lesz, akkor korán csináltam, azt kész! :) Dehát poz lett. El se hittem...Más kérdés, hogy mi lett a vége, de erre már nem is gondolunk! :evil:
 
 


Lányok,
a Gynevacból csak olyan van, ami októberben lejár. Mi az ország számos gyógyitárát végig kérdeztük. A honlapon sok mindent meg lehet tudni róla, (www.gynevac.hu) Írják is, hogy szeptembertől nem lesz forgalomban. Állítólag legyártanak egy adaggal, aztán leállnak vele. :?

Az én orvosom még a fagyibabás beültit is eltolatta velem, csak a kúra legyen meg. Tudtommal beültik előtt kell még egy emlékeztető is. Nekem szeptemberben elején jár le a kúra, novemberben beülti fagyibabás (egyéb munkahelyi okok miatt toltuk) és előtte október közepén még kell egy emlékeztető szuri.

Pusza
Gigi
 
 


Zseboroszlán

beírsz a táblába? :oops:

Gigi 34 év elzáródott petevezető 3. lombik most fagyibabás novemberben Kaáli Szeged Krizsán drnő

Köszi
Gigi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Wandrea! Tényleg 99%-ot mondott a doki. Kaáliba járunk Krizsa dokihoz.Ezt akkor mondta mikor mikor konzultázión voltunk.Elmondta,hogy egy beültetésnek a sikeressége kb. 25-30%.És ekkor mondta,hogy a mi esetünkben ez 99.Nos lehet azért mondta,hogy bíztasson. A beültetés után a 4.nap kellenne már valamit érezni? Őszintén szólva beültetés után nem mentem dolgozni,itthon vagyok másfél hét szabin.De nem igazán fekszem.Max. korábban fekszem le az átlagnál.De házimunkát azért óvatosan,de csinálgatom.Csak van egy dolog amitől eléggé félek.Beültetés napján a párommal jöttünk szépen hazafele autóval és fellfort a víz a kocsiban.Kb. 5percenkét kellett megállnunk.Mondanom sem kell,hogy az egész utat végigidegeskedtük.Szerintetek ez befolyásol valamit?Én már komolyan mondom úgy voltam vele,hogy már ott eldőlt,hogy mi van.

Backa! Én úgy tudom az utolsó szuri után teljen el 4-5 nap és addigra kiürül a szervezetből.

Lola! Először is nagyon sajnálom ami Veletek történt!!! Neked ez hanyadik beültetésed?Hova jársz? Nyugi! A beülti óta nekem sem telnek valami stresszmentesen a napjaim.De reméljük ez nem befolyásolja az eredményt.Én meg úgy érzem,hogy Neked direkt a sors akarja úgy,hogy sikerüljön.Picit kárpótoljon amio a gyermekeddel történt.

Zseboroszlán! Szeretném,hogy engem is betegyél a táblázatba. Csak mond milyen adatok kellenek hozzá és már adom is.Privátba írjam majd?
 


Szia Gigi!
Ez jó! :) Én úgy hallom, hogy a dokik nem nagyon pártolják a Gynevacot, őszintén szólva én asszem nem is merem megkérdezni...
Mindegy is, hiszen nekem most úgysem aktuális.
Pedig rengeteg a nagyon jó tapasztalat!
 
 


Andrea!
Én nem éreztem semmit az ég világon, akkor sem, amikor már javában poz. volt a tesztem (14-16 nappal beülti után!) Persze ez lehet egyénenként változó!

Amit tegnap írtam a beágyazódásról, az természetesen érvényben van : ha akar, úgyis megmarad, nem? :)
 
 


Sziasztok!
Zsebi!
jöttem megnézni mizujs veletek, hamár nem írsz. :D
pihenj sokat vigyázz a babákra.
Vendég
 


Backa!
Ez biztosan igaz,ha akar úgyis megmarad!De azért úgy belenéznék most a hasamba,van e ott valaki vagy nincsen. :)
 


Hát Andrea! ismerős ez az érzés!
Szerintem csak arra gondolj, hogy természetesen VAN!
 
 


Andrea,
én nem tudom, kellene-e valamit érezni. Amikor spontán teherbe estem, három hónapig semmit sem éreztem - meg is volt minden hónapban - most a beülti után pedig hiperstimuláltam és a falat is le tudtam volna kaparni, annyira fájt. A hasam mint egy pár hónapos terhesé és görcs ezerrel. Tehát nem tudom, szerintem ez is egyéntől függ.
Itt nálunk azt mondta a doki, hogy a hcg tartalmú szurik után 10 napig lehet falsch az eredmény. Én tudom, hogy a fagyibabás beülti után nem fogok tesztelni, a 14. nap körül úgyis látszik, hogy összejött-e vagy sem.

Zsebi,
küldöm még egyszer a táblába:
Wandrea - 31 - POTE - Dr. Mánfai, Várnagy - 1. lombik + fagyibabás
ET kb. szept 1.

Gigi,
akkor nem is tudom, megérte-e nálunk kiváltani. Mi a következő stimut csak jó pár hónap múlva kezdenénk. Addig meg ha nem tudunk újabb adagot kiváltani, hosszú lesz az üresjárat...
 
 


Andrea!
Hova jársz ki a dokid hány éves vagy és hányadik akciónál tartasz.
Ha Krizsa doki azt mondta akkor biztos úgy is van én is hozzá járok és nekem soha nem mondott ilyet szóval ez nem csak olyan mézes madzag duma.
Én semmit nem éreztem igazából most is csak annyit hogy nő a hasam. Nem voltam hányos három napig émelyegtem de az a vitamintól elhagytam és elmúlt. Szóval ne izgulj minden rendben.

Mindenkit javítottam a táblában és majd frissítem is.

Zsebi
Kép


helló lányok!
szavazást szeretnék tartani!teszteljek holnap?12. nap!
andi 23!
nem a saját hanem a keresztgyerekemmel történt.győrbe járok.1 lombik.
szinte örülök hogy holnap megyek melózni,kér hétig voltam itthon,de elég.beülti után 2. nap közli a férjem nem lesz munkahelye,tegnap ez a baleset a keresztfiammal,ma csináltunk szilvássütit,küldtem anyukámnak erre elesett a lépcsőházban,és összetört a tányér,kidobtuk a sütit.azé maradt.
azé jól vagyok.
 
 


Hát, Lola! Csoda, hogy túléltétek ezt a hetet! :)
Egyébként sajna ez jellemző...Soha semmi baj nem történik, aztán ilyenkor...csőstül!

Ha megengeded, én nem szavaznék, teszt-ügyben nem vagyok beszámítható! :D ( ciklusonként 4-5 db az elég gáz, nem? :D )

Nekem fura, hogy szívesen mész dolgozni! Bár régebben én is imádtam, de újabban nagyon szar a suliban a közhangulat. Sokat idegeskedek emiatt. Tudjátok, milyen az, hogy sosem tudod, mi fogad ott?!
Ha holnap jó lesz az eredményem és elkezdem a stimut, azonnal megyek táppénzre. Ezért is izgulok annyira!
 
 


zseboroszlán!
köszi hogy beletettél a táblába .a másikba is beletett kismókus tök jó!jó lenne már átkerülni a sárgába!kiegészítő adatok:
győr,kaáli,29 év, 1.lombik,fagyibaba,teszt bármelyik napon(aug 24. hiv)
backa!nálunk sincs mindig jó hangulat,de nekem már uncsi itthon!
meg úgyis más,ha nyaralunk, meg rohangálok ide+oda.
ráadásul van egy utálat kollégám,és pont most volt 2 hét szabin,ahogy én nem voltam.szívás és ez minden évben így van.amit tesómtól kaptam nem köszöntem meg!hogy majd elkapom a fertőzéseket a munkanélkülektől+az autóbani veszélyek,bla,bla bla.
anyósom a háziorvosom,akkor ír ki mikor akarom, de ő is azt mondta mehetek.azt mondja a terhesség a legtermészetesebb állapot.
szorítok neked!
amúgy régen én is tanítottam 2 évet.oda bizti nem mennék,nem kezdeném el az évet,de ez más.
 
 


Zseboroszlán!
Bp.-i Kaáli,dr.Krizsa Ferenc,23éves vagyok,1.lombik
Köszi,hogy beteszel!

Lola29! Mivel szavazást kértél csak ezért mondom,de nem muszáj rám hallgatnod. Én is a 12.napon fogom megcsinálni a tesztet.Így,ha rám hallgatsz csináld meg.Aztán a 14.napon csinálsz még egyet.Én így fogom.Természetesen értesíts minket,hogy mi lett az eredmény.Én nagyon kiváncsi vagyok! Bocsi!Nem tudtam,hogy a keresztfiad.De így sem jó!!! Saját gyermeked van?
 


majd most lesz!
 
 


Lola! Ez a jó hozzáállás! Na megcsinálod a tesztet?
 


Naná, Lola!! :D (mármint, hogy most lesz babád!)
A melóügyhöz még annyit, hogy én sem "betegség" miatt akarok ám táppénzre menni! Hanem mert annyira megváltoztak a dolgok a suliban! Hosszú lenne elmesélni, de lényeg az, hogy gyakorlatilag senki sem szeret már ott dolgozni. Senki nem mer senkinek semmit mondani, a feszültség vibrál, ahogy belépsz a tanáriba. Szóval szar. Ha nem lenne ez a lombik, nyáron kerestem volna új állást. De így nincs pofám odamenni valahova, hogy aztán egyből lelépjek gyedre (remélem).
Különben én fertőzéstől, ilyesmitől nem tartok, szerencsére nem szoktam összeszedni semmit. Az autózás meg ígyis-úgyis van, nem ülhet az ember egész nap otthon. (a meló nekem is napi 30 km)
 
 


Lola!

Nagyon sajnálom ami akeresztfiaddal történt,átérzem nagyon, mert sajnos én is így jártam 2 éves koromban, az arcomon harapott meg a saját kutyánk, és sajnos nekem látszik.Remélem a mai technika és fejlettebb orvostudomány sikeresen kezeli a sérülést.Jó gyógyulást neki.
Vendég
 


jaj olyan aranyos mindenki,hogy ennyit gondoltok rám,és kis sérültkémre!ma nézik a tüzijátékot,mert áll.tólag lehet a kórházból látni!még a pestin sose voltak.köszi a jókívánságokat,majd megmondom neki!!!
azt hiszem holnap tesztelek.este írok,mert a mhelyen olvasni tudlak titeket,de írni nem.de azért megpróbálom!!!!!!!
backa.
én tudom mi az,pedagógusként nem biztos hogy elkezdeném az évet.de itt elvagyok,kicsit melózok,rendbeteszem a dolgaimat,aztán ha ikerterhes leszek, meg egyáltalán, nem fogom magam megerőltetni.rendes a főnököm,azért veszegeti le rólam a meló rendesen!régen nem így volt,de most pátyolgtava vagyok.
 
 


Lola!
Nálam meg pont fordítva volt! Dolgoztam annyit, mint az állat, addig baromi "jóban" voltunk. Láttam, másokkal mit művel, kedvelni sosem kedveltem emiatt, de 3 lépés távolságról tudtunk együtt dolgozni. Ez azt jelentette, hogy minden szart rámsózott, én megcsináltam, cserébe normális volt hozzám.
Ennek az első lobiknál vége lett. Voltam kb 4 hétig táppénzen, mire visszamentem, megváltozott. Gondolom, összerakta, hogy ha terhes leszek - gyed, ha meg nem leszek terhes - újra próbálkozunk és táppénz. Na, innentől kiestem a "kegyeiből".

Ha úgy lennék, mint te, simán mennék dolgozni. Szerintem semmi bajod nem lesz tőle!

Légyszi, légyszi próbáld meg mgírni a teszt eredményét!!!
Bár reggel én sem leszek (Kaáli-vérvétel+uh+megbeszélés, de kb 1 körül hazaérek!)

Szorítok nagyon! :D
 
 


Backa,
sz**, hogy nálatok ilyen a hozzáállás. Nálunk épp ellenkezőleg. Bementem csütörtökön az igazgatónőhöz és elmondtam, mi a helyzet. Mindenben mellettem áll, azt mondta, ne foglalkozzak semmivel - ez mindennél fontosabb. Van aki továbbtanul és azért hiányzik ezerrel, van aki tüsszent és kiíratja magát, a család és a gyerek mindennél fontosabb, tehát ezért megéri hiányozni. Tényleg annyira rendes volt. Mondtam neki, hogy anyagilag nem valószínű, hogy bírjuk egyiket a másik után, de a fagyibabák miatt első héten mindenképpen táppénzzel kezdek. Az uh-kra is elenged, holnap vérvételre, stb. tehát minden ok :lol:
Én is szerettem volna nem elkezdeni a tanévet, már úgy beleéltem magam, hogy nem kell készülni, nincs stressz, idegesség... :roll: de hát ez nem megy gombnyomásra, sajna.
Lola,
szerintem ne tesztelj :D (na de tudom: dumáááni könnyű!!) - én sem bírtam ki, de megfogadtam, hogy legközelebb erős leszek :twisted:
Képzeljétek,
megszült unokoatesóm az USA-ban. Két hétig van szülési szabin, utána négy hét rendes szabin, aztán szépen megy vissza dolgozni. Nem rossz, mi? A babó meg zutty, a bölcsibe! Ez ám a korai szociálterápia. És az anya-gyerek kapcsolat, a kötődés?!
Vagy csak én vagyok begyöpösödött?! :oops: Mindenesetre nem cserélnék vele. Mert hát olyan jó babázni :lol: (ráadásul, mindketten orvosok és csak este járnak haza).
 
 


Wandrea! Ez tök jó! Így legalább azon nem kell görcsölnöd, hogy mit szólnak a suliban! Így kellene mindenhol, nem? Én nem várom el, hogy jó pofát vágjanak, de ez azért rosszul esik. Pláne azok után, ahogy én álltam ehhez a sulhoz!
Nem vagy régimódi, másról sem szól a pszichológia, mint a korai anya- gyermek kapcsolat fontossága! Sok mindent megalapoz! Ha valaki megteheti (márpedig aki dolgozott, az 2 évig megteheti), otthon kell maradnia! Nem is bírnám idegenre bízni, míg olyan kicsi! Magam részéről az ovival szemben is vannak aggályaim! Sok mindent lát, hall az ember! Persze akkor már igényli a gyerektársaságot, de amiket hallok....
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
 


Sziasztok! Van vki, aki a budapesti Kaáliban Dr. Kovács Péterhez járt és sikeres inszeme vagy lombikja volt?
 
 


Szia Zsofian!
Én sajnos nem tudok ebben segíteni.Én is a Kaáliba járok,de nekem Krizsa a dokim. De nekem is most volt a beültetésem(múlt héten szerdán). Neked?
 


Zsofian!
Nekem is Krizsa a dokim de nézz át a szülészetek kórházak részbe és ott van Kaális párok fóruma ott mindenki Kaáliba jár és sokan vannak Kovácsosok. A babáson Larának ő csinálta a kisfiát és első lombik sikerült. De kérdezz bátran sokat olvasom és írok ott a lányokkal sokat tudok ha tudok segítek.

Lola!
Mi a helyzet?

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Látom van pár új tagunk, üdv nektek, és mielőbbi sikeres babásodást kívánok! Meg persze a régieknek is! :wink: :lol:

Andrea,
nekem marha nagy szerencsém volt, és elsőre sikerült a lombikunk. Az egyik eredmény épp a mellkasomon szuszog, a másik kint alszik a kertben a babakocsiban. Szóval minden esély megvan erre is, ne izgulj! 8)

Zsebi,
örülök, hogy jól vagytok, továbbra is pihenj amennyit csak tudsz!
A kis angyalkádnak jó utat kívántam a következő életéig, a másik kettőnek meg szép fejlődést! És hidd el, lehet ez most durván hangzik, de elég a kettő is... :lol: :oops: Az én lányaimra igazán nem panaszkodhatok, kevés baj van velük, de így is elég fárasztó fizikailag.
Dehát kárpótolnak mindenért :!: :!: :D

Wish,
nagyon örülök nektek, csak így tovább!! :wink:

Nina,
hogy mennek a dolgok nálatok? Jól van Annácska? És te?

Tina,
hogy vagy így a vége felé? Hidegfront....? Még egyben? :wink:

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!!
Puszi!
 
 


Levegőzés a babakocsiban:

Kép

Anna:

Kép

Zsófi:

Kép
 
 


Baba,
gyönyörűek a kiscsajok. Lesz még apának gondja velük, már most látszik... :lol:
Egyszerre tudod őket szopiztatni vagy felváltva éhesek? Hagynak aludni éjjel?

Backa,
túléltem, már megint :roll: de most nagyon ügyes volt a csajszi és nem fél vödör vízbe öntötte a cukrot, hanem csak egy negyedbe :? Ráadásul tegnap 7 óta nem ehettem, nem ihattam. Mondanom sem kell, szomjas voltam egész végig - mert ugye ilyenkor ez mindig így van.
Na, mit mondtak ma neked? Kezdhetitek?

Csajok,
tudtok valamit a Gynaflor-ról? Azt olvastam egy topikban, hogy nem rossz dolog. Nem tudom, receptre van-e csak és hogy érdemes-e megvenni?!

Lola,
ha teszteltél, azért jelentkezz!
 
 


Baba888!
Istenem,de édesek a kisbabáid!Nagyon gratulálok hozzájuk!Mennyi idősek most?
Ha nem haragszol meg kérdezősködhetek Tőled?
Érdekelne,hogy hány éves vagy(illetve voltál mikor beültetésed volt),hol "gyártották" :) a kis csöppségeidet,és te miket csináltál beülti után,és a tesztet hanyadik napcsináltad?
Bocsánat,hogy így "lerohantalak"!
 


ma teszteltem-12.nap negatív lett,mint állat
 
 


Lola,
nagyon sajnálom, tényleg...
DE!!! Amíg nincs vérzés, addig van remény. Gondolj erre!
A másik pedig, hogy még csak a 12. napon vagy, talán túl korai volt a tesztelés. Ne add fel, szorítok neked!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron