Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Lili!:)
Még nem szabad feladni, amíg a doki nem mondja 100%osra!!! Világos!

Wandrea!:)
igen tanár vagyok,de sajnos már 1 éve nem....
Én most még mindig a pihenő, rákészülős fázisban vagyok, várok a csodára, ha most ebben a hónapban sem,akkor ,ha lehet kezdjük a programot.Ma temetésen voltam, egykori barátnőm.......holnap lagzizunk...............hihetetlen milyen az élet..egyszer fenn máskor lenn....valaki befejezte az életét valaki most kezdi el.....

Julika!:)
Nálunk 1,5 óra pihenés az előírt.Én olyan jól szoktam lenni, hogy egy-két-(három) sajtburger és sültkrumpli, és fagyis álompite után, hazavezetek(20km)!Tudom nem szabad, de valóban semmi bajom!Ha nem így lenne,nem űlnék a volán mögé.Nekem az egyik hobbym a vezetés..............de! TILOS A VEZETÉS ALTATÁS UTÁN!!!!!!!!!!!!!!!:)
Vendég
 


Lili,
csatlakozom Vikimihez, szerintem se add fel. Mikor kellene visszamenned a dokihoz? Hányadik napon voltál tegnap?
Tudom, milyen rossz érzés, olyan csalódott az ember. Végigcsináltam múlt hónapban én is, de azért nem hagytam abba az utro-t, csak amikor már egyértelmű volt, hogy megjött. Most is teszteltem kettő negatívat, de még mindig nagyon reménykedem :D Hátha... Sőt, most olvastam a kaálisban, hogy egy csaj a beülti utáni 5-7. napokon vérzett, most meg igen csak terhes :D Látod, vannak csodák!
 
 


Backa!
Backa?!
Ész még? :lol:
Már lyukas az oldalam...
 
 

 
 

Sziasztok!
Élek ám, ilyen könnyen nem ússzátok meg!

Megvolt a punkció. Az altatás smafu, 1 óra múlva már mentem volna. De csak felülni engedtek, nálunk 3 órát kell dögleni. Aztán kontroll-uh, és még a dokira is egy csomót vártam. Utána kis vásárlás, 6-kor értünk haza.

Úgy fáj a hasam, mint az állat. Majdnem megdöglök! Az altatószertől azért kicsit tompul az ember, de az elmúlt! :shock: Mondjuk nem is számítottam másra, múltkor is megszenvedtem. Nekem alapban is sokat fáj a petefészkem a totális pco-m miatt. Ilyenkor meg...Alig tudok ülni, félseggen... :roll:

Asszem 8-at szívtak le, de mire a dokihoz kerültem, már mondta, hogy 5 szép érett petesejtet találtak. (múltkor 7 volt, szerettem volna most is legalább ennyit, de azt mondja nagyon szépek, jók az esélyek.) Minden reggel telózok, hétfőn lesz ET. A teló miatt persze irtóra izgulok! Múltkor 7-ből 6 megtermékenyült, szívesen tartanám ezt az arányt.
Papát külön megdícsérte a doki, hogy kiváló minőségű az anyag! :lol: Azóta persze büszkén járkál, mint egy hímoroszlán tenyészbikával keresztezve! Egész nap ezen röhögök! (már amennyire bírok, mert a röhögés ma igen fájdalmas tevékenység!)

Lola!
Hogy én mit filóztam! Délben is ott ültem, senki nem jött ET-re. Aztán később jött két pár, de gondoltam, hogy azok már biztos nem ti vagytok. A csajokat megnéztem, a férjeket nem is figyeltem, azt sem tudom, volt-e szemüveges! Azok közül voltatok ti az egyik pár??? Melyik csaj vagy?
Nem mertem megkérdezni, mert gondoltam, hülyének néznek! :lol:
A kocsitokat kiszúrtam a parkolóban, mikor megléptünk a kocsmába. Megdöglöttem volna, ha nem kapok egy kávét. (pedig már majdnem teljesen leszoktam róla, de a kinyúlás után muszáj volt egy)

Tudom, hogy nem szabadott volna, de én faszán hazavezettem ma este! Jobb volt így, tudtam figyelni, mikor jön huppanás, nem fájt annyira!

Wandrea!
Tesztelj holnap, mert megesz a fene! :lol: Kíííváncsi vagyok!

Lili!
Akkor biztos, ha megjön! Addig ne add fel!

Vikimi!
Hova jársz? Most várod a spontán sikert? Tesztelsz is majd? Mikor?

Julika!
Hétfőn valószínűleg találkozunk! Majd figyelek! (ha olvasod ezt még, bár úgy emlékszem, a suliból netezel)

Jó éjt, holnap jelentkezem a tecsizés után!
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy bepofátlankodok.... :oops:

A HCG-ről szeretnék csak pár szót írni...

A HCG-t az embrió termeli.Ha spontán megy a dolog,akkor ezért lehet a megtermékenyüléstől számolni a napokat,mert azonnal a mama vérébe kerül a hormon.
A mesterséges megtermékenyítésnél viszont az első pár napot kint tölti az embrió és bár termel HCG-t,az ugye nem kerül a mama vérébe és vizeletébe.Ezért kell ebben az esetben a visszaültetéstől számolni a napokat a teszteléshez,hogy elegndő mennyiségű HCG legyen a vizeletben.

Ne haragudjatok a zavarásért,nagyon drukkolok mindenkinek!!!!! :)
 
 


Szia Anyapoc!
Egyáltalán nem zavarsz, sőőőt! :)
Személy szerint egyetértek minden szavaddal!
Köszi a drukkokat!!! :)
 
 


helló mindenki!persze már fenn vagyok, örülök hogy ennyit aludtam!annyira allergiás vagyok,gyogyót nem merek bevenni.úgy prüszkölök, hogy félek kiesnek a kicsik!
most valahogy lazábban veszem a dolgokat,mint a múltkor.akkor még a géphez se mertem ülni két napig!most a doki nem mondta hogy feküdjek ,a múltkor mondta.azért jövő héten itthon leszek.nagyon szeretném hogy sikerüljön!
tudna vki segíteni, hogy nekem a boga a múltkor,mert akkor ő volt,felírta a 2*1 folsavat.én a beülti után szoktam szedni az elevitet. most akkor azt szedhetem mellé, vagy nem kell?
backa!
én az ajtó mellett ültem.én vagyok a nem sovány csaj hm finoman szólva.melíros a hajam+vörös is,félhosszú.a másik pár előbb sorrakerült,pedig nekik fél óra múltán volt időpont!na mindegy azon a10 percen nem múlt semmi.jól elbeszélgettünk.mikor kitoltak,rádmosolygtam,és te is.én feküdtem a közepe táján.
amúgy nagy káosz volt tegnap szerintem egy órát vártunk míg megmutatták az embriket.4-5 sejtesek,remélem ügyik lesznek!a nővérek közt is nagy volt a feszkó, a főnővér leosztotta őket!kevertek mindent rendesen.mondom remélem a műtőben koncentráltabbak lesznek.na ott megkérdezték vagy 100* a nevem,na azé,nehogy cseréljek 9 hónap múlva a mellettem lévő csajjal.tegnap nagy dömping volt!
GRATULÁLOK A PETIKÉKHEZ!BIZTI BEFUTÓK LESZNEK!én nem voltam a műtét után olyan sokáig bennt,nekem semmi bajom nem volt,pedig áll.lag hiperstimuztam.
JA!GONDOLKODTÁL AZON,HOGY EGYSZERRE FOGUNK SZÜLNI?na jó 3 nap különbséggel!én nagyon bízom.
 
 


ja!én is oda akartam menni hozzád,de nem mertem.olyan hülyén jött volna ki!szia te vagy backa?én vagyok lola.MÁSHOZ MENTEM VOLNA ODA:KÉRDEZTE VOLNA:MI VAN?ennek agyára ment a lombik program!
az másik beültis csaj a családi netbe ír,megmondtuk egymás becenevét.
múltor kőrösi 1*3 utrot írt,a boga meg2*2 jó kiszúrt velem!most reggel se menekülök.
 
 


Szia Lola!
De jóóó! Akkor tudom, Ki vagy!!! Pedig ráéreztem, valahogy sejtettem, hogy Te vagy az!!
Ja, az tök ciki, hogy valakit megkérdezel, hogy ő-e az, aztán mégse...Bár szerintem mindenki megkergül kicsit ilyenkor.. :lol:

Én is kaptam 2x1 folsavat, de mellette szedem már két hete az elevitet is. Múltkor megkérdeztem, azt mondta nem baj, de elég a folsav is. Azért én eszem. Pontosabban nem elevitet, mert elfogyott két napja, és akkor Gravidát vettem, úgy hallottam, jobb és csak 1700 volt. Az elevit drágább jóval.

Utrot 3x2-t kapok mindig! De király, na ez aztán egész napos élmény! Mire a reggeli adag kicsorog, jön a déli...élmény!

Jó lenne egyszerre szülni! Most tuti összejön!!! :lol:

Melyik főnővér berregett??
Mert a régi ( Erzsi a neve, nagyon szigorú, de most félidős terhes. Sokszor bemegy, de nem hiszem, hogy beleszól a dolgokba)
Biztos az Éva volt, ő helyettesíti.
Miért volt ilyen kavar? Ebből jól kimaradtam tegnap! Be voltam zárva egész nap!

Már jobb a hasam, de azért még mindig fáj. Holnapra bizti elmúlik.

Úgy izgulok, alig bírom kivárni, hogy telefonálhassak!
 
 


backa!feltétlen szólj mi van!láttam én is a terhes csajt!kicsit alulkoncentráltak voltak a lányok.
jobbulást!
 
 


Köszönöm a bíztató sorokat! A hétfőtől nagyon izgulok - ma kapom este a repesztő szurit - nem bírtam kivárni, hogy újra menjek dolgozni, ezért Kőszegen felhajtottunk valahol netező helyet. Ez már komoly függés nem?? Azért csak légyszi igzuljatok értem, még ha semmiség is az egész, nagyon félek tőle! Hétfőn találkozunk!!!!! Kellemes hétvégét mindenkinek :)
 


Backa,
na végre! Szóval kicsit odavagy... Pihengessél, hogy hétfőre minden ok legyen! Az 5 az nem is rossz! Hány babót akarsz, nyolcat? :wink: Az első sorozatot visszakapod, a többi meg alszik pár évet a fagyiban :D Mennyit kértek vissza? Gondolom attól is függ, hogy mennyi fejlődik szépen, de szeretnél hármat vagy csak kettőt?
Én is Gravidát vettem ma. Az ára barátibb mint az Elevité. Persze csak vitaminért mentem a gyogyitárba :roll: Nem másért, dehogyis! Na jó, vettem egy tesztet 8) Holnap reggel csinálok egy klassz kis zebrát :!:
Ti csak várjatok Lolával szépen a szüléssel, én előbbre leszek kiírva :wink:
Én is rakosgatom az utrokat, undormány. A dokinál rákérdeztem, azt mondta a szájon át szedhető tönkre teheti a gyomrot és aki utrot kap, az általában más gyogyikat vagy vitaminokat is szed, a progi szurit pedig csak akkor írják fel, ha valami miatt indokolt. Szerinte ez utóbbi egy jó nagy lórugás a szervezetnek.

Julika,
szorítunk, ez csak természetes. Mennek a drukkok!!!!!!

Lola,
kettőt kaptál vissza, ugye? Neked mikor olvasztották fel őket? Közvetlenül a beülti előtt vagy már előző nap?

Anyapoc,
nekem is ezt mondta a doki. Tehát holnap, a 17.-en beülti után teszteklek :D Ti is lombikoztatok?
 
 


Sziasztok!
Na, "pihenésképpen" Pápán voltunk a papával vásárolni. Le volt rongyolódva szegény, vettünk neki pulcsikat, gatyákat, pólókat meg kabátot őszre. Jegyzem meg, Pápán marha jól lehet vásárolni. Eddig még mindig mindent megkaptunk. Győrben is bizti vannak jó helyek, de nincs idegzetem hozzá, egész nap gyalogolni kell. Pápán meg minden tök jól egy helyen van. Benéztünk az antikváriumba is (irtó jó könyvek vannak) és vettem egy oltári jó könyvet : Gyermek születik a címe. Régi ugyan, nem a legmodernebb orvostudományi duma van benne, de olyan oltári király színes képek a magzati kor minden szakaszáról (petesejttel kezdődően), hogy nem tudok betelni vele! Így könnyen megy majd a vizualizálás! És : 790 ft volt!!! El se hittem! Szöveg is van benne rengeteg, sok hasznos info.

Ja, a lényeg : 4 baba van!
3-at kérünk vissza, mert azt mondta a csaj, hogy nem lehet 4-et.
Persze ha minden jól megy. Holnap kell újra telefonálni, osztódnak-e szépen. Remélem!!!

Wandrea!
Holnap tesztelj ám pozitívat, nekem!!! Alig bírom kivárni!!! Tessék jó korán kelni!!!
Semmi mensi, ugye? Hát, ez azért már több, mint gyanús!!

Julika!
Nem dumáltunk mi már egyszer a Kaáli előtt???
Asszem a múlt héten beszélgettem egy párral, akik arról meséltek, hogy Szombathelyen meg Sárváron is jártak már dokiknál. Asszem piros autó, szőke csaj, barna pasi...Nem???
Akárhogy is van, persze hogy izgulok! :) Remélem hétfőn kitalálom, ki vagy! :)
 
 


Wandrea,

aranyos vagy, hogy bíztatsz, de azért a földön maradok. Még nem jött meg, de már nem utrózok.
Igen, személyesen is ismerem azt a bizonyos szerencsés lányt, akivel még a csoda is megtörténik :D

Mindenkinek szerencsés átvészelést kívánok a tesztig, és határtalan boldogságot!!!

Most egy darabig nem jövök, mert nincs miért (legfeljebb bekukkantok, ha éppen nincs jobb dolgom.
Puszi mindenkinek! :lol:
 
 


Lili!
Azért ha mégis veled történne csoda, jelentkezz!!!
Én akkor is bízom! Míg meg nem jön...tudod?!

Ha mégsem, akkor mikor szeretnéd folytatni?
 
 


szia lányok!

backa!
tök jó!nem engedték a 4-et?neked ez hanyadik beülti lesz?
andi!
kettőt kaptam,már szerdán kivették őket.
most ezt te ne olvasd el!engem az utro mindig megkavart,az inszemeknél is.a múltkor a 14.napi - tesztnél abbahagytam,és 4 nap után jött meg.addigra 4 nega tesztem voltam túl.de ez mindenkinél változó!
nekem is van progiszurim,de azt mondta a doki nem indokolt.a sok progi se jó,ha fiú lesz.
 
 


Sziasztok Lányok!

Most írok ide először. Tegnap Lolával voltam fagyibébi visszaültetésen. 10 perc különbséggel kaptuk vissza a Mazsoláinkat :D
Lola! Hogy vagy? Remélem minden rendben!
Ha nem bánjátok néha jönnék hozzátok egy kis dumcsira, lélekerősítőre :)
Vendég
 


Sziasztok!
Lexa!
Én meg tudom ám, hogy ki vagy!!! Láttalak tegnap, talán te is engem, összeakadtunk az őrzőben. Nekem tegnap volt punkció.
Gyere csak, örülök neked!
Jól vagy? Mennyi babát kaptál vissza?

Lola!
A 4-et csak az Ivett nevű nővértől kérdeztem, ő mondta, hogy max 3-at lehet. A dokival nem is beszéltünk róla, szerintem azért, mert egyértelmű a 3, múltkor is annyi volt. (Ez lesz a 3. beülti. Első januárban, stimu után-2 db, második fagyibabás-3 db- akkor lettem terhes, de elhalt)
Nekem utro mellett is megjött mindig. Nem rendes vérzés, de olyan egyértelmű rózsaszín.
Progiszurit kapsz? Mikor írták fel? A punkció után a zárón, vagy beülti napján? Kíváncsi vagyok, mert olyat még sose kaptam! Akkor utro nem is kell?
Azt én is hallottam, hogy a túl sok progi árt a fiúbabának!
 
 


Jaj!
Még akartam kérdezni, Lola, jól vagy-e???
Mennyire vigyáztok magatokra? Hétfőtől nekem is le kell állítanom magam kicsit.
 
 


Szia backa!

Én is emlékszem ám Rád! :D
Főleg mert Lola nem tudta mit csináljon, rá(d)kérdezzen vagy sem... :lol:
4 fagyibabám volt, 3-at olvasztottak fel és 2 maradt, őket ültették vissza. Ez a 4. ET-m. Lola mesélte az őrzőben, hogy a múltkori ET-nél az orvos 2 napos fekvést javasolt, na nálunk a Párom ezt annyira szó szerint vette hogy csak most engedett felkelni :twisted:
Te hogy vagy most? Én jól voltam az punkció után, csak sokat kellett innom (isostart is) - Neked mondták?
Vendég
 


Backa,Wandrea

Aranyosak vagytok :).
Mi nem lombikoztunk,nálam ez csak foglalkozási "ártalom" :D!Biológiát tanítok... :oops:
De nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek,aki várja ezt hatalmas csodát és szívből remélem,hogy mihamarabb mindannyian átélhetitek :)!

Akkor jövök holnap kukkolni,addig kezem lábam X-ben...a többieknek meg utána :wink:!

Sok puszi és kitartás!

 
 


Sziasztok!
Lexa!Üdv köztünk!!!tök jó hogy megkerestél,én is regisztráltattam magam a családineten,de az nekem egy kicsit bonyolult,de láttalak hogy felbukkantál.Írj ide is mindig.ez nagyon jó csapat,és jó ez a topik!
most lesz 8.10-kor a spektrumom:Gyereket akarok című műsor.
amúgy jól vagyok.nem érzek semmit.tegnap és ma fekszem,holnaptól élem az életem,de dolgozni nem megyek,csak házimunka.nem érzek semmit.tök rendes a családom,ez melegséggel tölt el.kaja,anyagi segítség,mindenki imádkozik értünk,annyira várják már a babát!
anyapoc!aranyos vagy!köszi a drukkokat!
egy kis stressz van azért nekem az itteni rumli miatt,a páromat nem zavarja.majd holnap pakolok!eddig jól bírom a fetrengést!de most nem veszem olyan szigorúan, minta múltkor.akkkor még gépezni se mertem!
backa!most csak az utro kell,mert ez egy spontán ciklus.megyek nézni a filmet!
 
 


Jó reggelt!

Most beszéltem a biológussal, mind a 4 csöpp szépen osztódik, fél óra múlva kapok időpontot holnapra beülire.
Megint megpedzettem a 4-et, de a biológus csaj is mondta, hogy max 3-at lehet. Hát, úgy látszik ez van. De nem elégedetlenkedek, jó lesz nekem 3-as iker is! :lol:
Majd jövök, most a papa a soros a gépen.
Puszi mindenkinek! :)
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola! Helyes! Tessék semmitteni :D Én is azt csinálom. Mikor mondtam a páromnak, hogy holnap talán munka...hűűű amit kaptam, na azt nem tettem el ebédre :oops: :D uh. én sem dolgozom.
Backa! Igen! Igen! Igen! :lol: 4 gyönyörű Mazsola... hát 1 biztosan megy a didergőbe. Azért nem adhatnak vissza 4-et, mert ha megtapad mind a 4 azt már nem valószínű hogy ki tudnád hordani. Majd írj mikorra kaptad az időpontot! :)

Közben visszaolvastam, hogy kicsit képben legyek:
Lili :cry:
Wandrea :?: :?:
Vendég
 


Lexa'
én nem is tudtam hogy névnapodon volt a beülti.így visszamenőleg boldog névnapot!igazi ajándékot kaptál!
látta vlki a filmet?tök jó volt!főleg mikor a babagyárat mutatták,és a gólyák csinálták a kisbabákat,legjobb a jégkockatartóból kijövő pingvingyerekek voltak.tök ari volt!
 
 


Lola!
Köszi! Igazából tegnap volt a névnapom, de úgy gondoltam ezek a Mazsolák a névnapi előzetes ajándékaim :lol:
Nem láttam, későn kapcsoltam :(
Megyek pihizek kicsit. Majd még benézek!
Vendég
 


Sziasztok,
jó hírem nem sok van. Persze, hogy megint egy jó nagy negatívat teszteltem. Nem tudom, rakosgassam-e még az utrokat. Csak azt nem értem, miért nem jön meg. Múlt hónapban 3-mal több utrot kaptam, mégis megjött mint a szél :cry: Késés nélkül.
Nagy kicseszés ez így, jött volna meg időben, már egy hete túl lennék rajta... Csak ez sajnos nem megy rendelésre :evil:
Lehet, hogy holnap elcserélem az első órám és beugrok Pécsre. Ha baba nincs is, azért jobb, ha a doki mondja ki az áment. Azt is meg akarom kérdezni tőle, pontosan mikor kezdhetjük a következőt.
Tényleg csak egy pozitívum van a dologban. Apával megint mehet minden a megszokott rendben. És ez legalább nagyon klassz :D Már úgy utáltam, hogy nem lehet, meg vigyázzunk, meg nehogy ártson... Amúgy is tele az ember feje, stresszel ezerrel, erre még ez se volt normális. Szóval ennek a részének örülök. Apa meg még jobban :lol: Azt mondta, spontánozunk és a következő stimura már nem is lesz szükség. Legyen igaza, és akkor a 250.000-ből (ami tegnap még egyszer átszámolva 3000 híján 260.000 :evil:) inkább nyaralni megyünk.

Lili,
te se add fel! Gondolj arra, hogy legközelebb sikerül :D Addig örülj annak, hogy nem kell szurkálnod magad naponta, nem fizetsz százezreket a gyogyitárban, nem kell dokihoz rohangálni, nincs idegesség amiatt, hogy nőnek-e, osztódnak-e, megtapadnak-e és apával sem kell tekintettel lenni semmire. Nézd a jó oldalát, látod, azért az is van 8)

Backa, Lola,
szorítok, hogy nálatok minden rendben legyen! Majd csatlakozok hozzátok. Nem sokára! :lol:
Most megyek szüretelni, később benézek. Na, még egy pozitívum: már hajolgathatok is :wink: Csak az a baj, hogy utálok szüretelni.
Jók legyetek!
 
 


andi!sajnálom a nega tesztet.szerintem ne használd az utrot!meg fog jönni.én a 14 .nap abbahagytam,és 5 nap múlva megjött.ha terhes vagy se gond ha nem szeded pár napig.már kihalt volna az emberiség!pl.az őskorban sem volt utro.
persze ez privát vélemény.
 
 


Lola,
holnapig már kibírom ezt a rakosgatást. Egyébként PCO-m van, emiatt nem igazán termelek progit, tehát normál terhesség esetén is lehet, hogy szükségem lenne rá. Progihiány miatt nagyobb a PCO-sok vetélési aránya.
Igaz, hogy az őskorban nem volt utro, de nem volt se PCO, se endometriózis, vagy elzáródott petevezeték - így se inszem, se lombik... A mai életkörülményekkel az őskort nem lehet összehasonlítani.
Ha pedig terhes vagy, akkor egyáltalán szabad csak úgy elhagyni az utrot, mert a hirtelen progimegvonás vetélést okozhat. Vagy fokozatosan kell vele leállni vagy a 12. hét után, mert akkorra a méhlepény átveszi a termelést. Ezt a dokim mondta, de olvastam is a neten.
És mint mondtam, amíg nincs vérzés, nem élem meg az egészet olyan tragikusan :roll: Egy nap ide vagy oda, már nem számít :)
 
 


Sziasztok!
Ma annyit, de annyit melóztam! Átrendeztük a hálót, meg kinyaltam az egész lakást. Ablakpucolás, függönymosás, ágyneműcsere, mosás, minden volt. Most totál rendben minden, csak én vagyok kicsit kinyúlva. De olyan jó érzés, különben én hajlamos vagyok idegbajoskodni, ha nincs minden rendben. Pláne most, hogy nemigen akarom megerőltetni magam. Szóval elégedett vagyok.

Holnap 12-kor lesz a beülti. Rém izgatott vagyok! :)

Wandrea!
Nagyon várom a híreket!!! A tesztek nem mindenhatók, én az utolsó percig reménykedem! Izgulok érted!

Lexa!
Nekem is vedelnem kell, isostar-t is, pedig azt utálom! De mindenz a cél érdekében!
Már sokkal jobban vagyok, bár néha kicsit fáj még a hasam!
Pihenj sokat!
Boldog névnapot, így utólag is! :)

Lola!
Te is pihizz, a rumli meg megvár...Jó, hogy a Te családod is így áll hozzá. ez sokat segít! :)

Anyapoc!
Csak kukucskálj! Bár a hétvége elég pangós!
Köszi a drukkokat! Édesek a gyerekek! :)

No, asszem beájulok, jó éjt mindenkinek, holnap jövök!
 
 


Sziasztok!

Wandrea!
Azért én még szorítok Neked!

Lola!
Hogy vagy? Én mától felfüggesztettem a fekvést... elegem volt :twisted: muszáj vlmit csinálnom.

Anyapoc!
Helyesek a csemetéid! :)

Lili!
Azért vlmi életjelet adj magadról! :(

Backa!
Azta! :shock: Nagytakarítás! Na remélem most jól kidógoztad magad, mert 1 évig még egy ilyen "1 nap alatt kifordítom a 4 sarkából a házat" nem lesz! :lol:
Annnnnyira szorítok, hogy minden rendben legyen ma!
Vendég
 


szia lányok!úgy érzem már csak 3-4-5-en írunk a topikba.
Andi!ezt én nem is tudtam.tényleg más világ van,mint régen,igazad van.köszi a választ.szorítok!
backa!
neked is!nekem is délre volt időpont pénteken.menyit tesznek be?
nekem is mondták műtét után az isostart,de kőrösi legyintett,sok folyadék.marha drága.annyiért veszek cappyt.feltétlen írj!
lexa!
ma én is felkelek.mosok,rengeteg van.múltkor már a beülti előtt nem melóztam,most igen.akkor úgy csináltam mint backa,most nem mertem hiányozni,így most lepukkant a lakás.azé nem nagytakarítok, csak ahol a papok táncolnak,pakolás,ilyesmi.
puszi mindenkinek!majd csak eltelik ez a két hét!!!!!!!!
 
 


Sziasztok Lányok!

Beugrottam egy kicsit a szabim alatt, hogy minden rendben van-e Nálatok!
Mindenkinek nagyon drukkolok :!:
Backa!
Jók lesznek a 3-as ikrek is!!! :D Mindent bele!

Wandrea!
Azt gondoltam, hogy mire benézek, már +at tesztelsz! De igy is jó, hogy még nem jött meg! Drukkolok!

Lola29!
Külön drukkok Neked is!

Lili!
Mi van Veled?

Lányok!
Nálam minden hibátlanul ment, 3 babát kaptam vissza és 28-án kell tesztelnem! Egyenlőre ugye még nem érzek nagyon semmit, kicsit szúrkált a hasam vasárnap, remélem ez jót jelent. :) Mindennap nyomom az Utrot, a gyógyszereket és napi 3 progi szuri. A fenekem már szita :lol:

nagyon szorítok mindenkinek! CSAK POZITIVAN :lol: :!:
 
 


hú gyerekek mi lesz itt!mindenki 28-án tesztel?lexa.én,backa 3 nappal később...
én nem érzek semmit.
MINDENKINEK DRUKK!HAJRÁ BELE!!!!
 
 


JA ÉS DEZSINA!TE IS!
neked ez hányadik beülti?jó neked,én csak kettőt kaptam vissza.de bennük is hiszek!!!!
 
 


Lola,
elég az a kettő! Fájhat még elégszer a fejed miattuk :wink:
Ne is takaríts, most ez a legutolsó. Csak szép nyugisan...
Ilyen korán tesztelsz? Vérvételre kell menned vagy otthon kell megnézni?

Backa,
mi van má'? Ilyen elfoglalt a frissen sült anyuka? :wink:
Persze nem aggódom, tudom, hogy minden rendben van :lol:
Írj, ha már mobil vagy...

Dezsina,
most biztos sikerül! Ráadásul három... :D
Ha netközelben vagy, jelentkezz. Szorítok neked is!

Lexa,
bírod a pihizést? Te is akkor tesztelsz, amikor a többiek? Megkérdezhetem, ti miért lombikoztok?

Te atya-gatya, két hét múlva gyerekdömping lesz a topikban!!!

Na, azt nem mondom, hogy addigra mi is összehozzuk spontán, de igérem, hogy folyamatosan próbálkozunk! :lol:
Voltam ma reggel dokinál, méhen belüli terhesség egy szál sem, ahogy az sejthető is volt. Gondolom, méhen kívüli sincs, akkor már mutatta volna a teszt. Kaptam beutalót hcg-re, de nem akartam kivárni a sort, voltak vagy nyolcezren vérvételen :evil:
Két hónap múlva mehetnénk megint, de nem tudom, akarom-e. Most először azt szeretném, ha minden visszaállna a rendes kerékvágásba, aztán meglátjuk.
Azt nem értem, hogy a mnyh már csak 7,5-ös volt, holott vagy a duplájáról indultam :shock: Eltűnt vagy mi a szösz? Nekem ez fura, hisz egy csöppet nem véreztem. Apa azt mondja, öregszem és belülről összeaszalódok :D (Meg is kapta a magáét...)

Még egy dolog, clostyzott valaki közületek lombik előtt? Mikor kell elkezdeni szedni? Tényleg elvékonyítja a mnyh-t és cisztákat csinál? Hmm, ez már több dolog is volt :?
 
 


Backa?helyzet?
andi!28. az a 14.nap lesz,akkor kell tesztelni.
én azért lombikozom,mert méhen kívüli miatt egy petevezetőm van csak.2 inszem nem sikerült.általában ott érik,ahol nincs petevezető.
remélem átkereszteljük a topikot beültetés utáni babások nevűre októbertől!!!!!!
nekem is vastag volt a múltkor amhnyka,2*fél napig véreztem.a doki csak legyintett rá.
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola!
Én sem érzek semmit, még a kis hasszurka is elmúlt... ez most jót vagy nemjó jelent? :wink:

Wandrea!
Sajnálom, hogy nem jött össze, de hátha most - főleg ha Apának engesztelős estét kell tartania egész hónapban :P
Igen nekem is 28-at írtak elő tesztelős napnak. Együtt kaptuk vissza a fagyibabákat Lolával.

Backa!
Merre vagy??? :roll:
Vendég
 


Andi!
4 éve megműtöttek endometirózissal, aztán mégegyszer, aztán mégegyszer. Az első orvosi műhiba volt :evil: a másik kettő mentsük ami menthető műtét.
A végeredmény baloldali petefészek, mindkét petevezető és a jobb oldali petefészek 1/4 ki. Maradt egy csonkolt petefészek aminek a felét egy endós ciszta foglalja el.
Ennek ellenére mindhárom lombiknál több mint 8 petesejtem lett :D
Röviden ennyi, remélem lassan vége a rémálomnak és kapunk az égiektől 1 vagy 2 (az már tényleg csoda lenne) babát. :)

Most elköszönök, mert vendégeink lesznek, de még megpróbálok visszanézni mert már szénné izgulom magam Backáért! :roll:
Vendég
 


Wandi,
én szedtem a Clostyt kétszer huzamosabb ideig, össz.kb.másfél évig még a nőgyógyászom javaslatára (3.cnaptól, 7 napig napi 1-et) és mindig 1-2 petesejtem ért tőle, hála Istennek ciszta egy szál sem volt. Ill. a fagyis beülti előtt 5.cnaptól napi 2-t kaptam + össz.2 Merional injekciót, ettől lett össz. 3 tüszőm. Szerintem itt sem lehet általánosítani, mint ahogy semelyik más gyogyinál sem, van akinek használ, van akinek nem.

Lányok,
senki nem hallott a Nyírős botrányról?? Én szombat este jöttem haza Horvátországból, de tegnap a sógornőm már ezzel fogadott, úgyhogy gyorsan utána is kerestem a cikknek. És azt hittem, hogy itt is mindenki erről fog beszélni, de úgy látszik, tévedtem...

Szorítok mindannyiotoknak, hogy tényle topic nevet kelljen változtatni!

Puszi: Fanni
 
 


Sziasztok lányok!!!
Lexa,Lola,Backa :)
valóban itt mindenki egyszerre rohamozza meg a gólyát!Szegényke elfárad itt a végére és nekem nem jut... :)
remélem mindenki szép nagy pozitív tesztet fog produkálni,főleg így szeptember 28-án...akkor leszünk mi 4 éves házasok, majd másnap én 27 éves...tehát ezek szerencsenapok, így tuti mindenki kismama lesz itt!!!!!

Wandrea!:)
nagyon jó ez a pozitív hozzáálllás, sajnos bennem nincs ilyen sok erő..néha néha besokalok.Nagyon szorítottam neked,és sajnálom, bár ilyenkor én ettől a szótól falra tudnék mászni.Előre a babóért!!!
Vendég
 


bocsi mindenkitől az elírásokért /helyesírás/ :?
Vendég
 


Fanny,
tessek mesélni! Mi az amiről nem hallottunk?

Üdv az újaknak.
Bocsi, de csak most lett net a férjem albijában.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Na, 3-an belémköltözködtek. :lol: Remélem, maradnak is jó sokáig!!!

12-re hívtak, ehhez képest negyed 2-kor kerültem sorra. Aztán még a dokira is várni kellett jó sokat, 4-kor indultunk haza.
Kaptam Choragon injekciót, 20-án és 23-án kell beadni 2/3 ampullát. Remélem, segít! Tesztelni 2 hét múlva kell (okt.1., ha jól számolom) Ha kibírom addig.. :lol:

Mikor megjöttem, egyből írni akartam, de anya ma jött meg Korfuról és élménybeszámolt. Megnéztünk egy millió képet, mindent elmesélt, nagyon tetszett neki. Most ment haza.

Eddig heverésztem, most keltem fel írni, aztán húzok vissza. Most nem veszem olyan szigorúra, hazafelé is én vezettem. Szerintem jobb volt, mint rázkódni a hátsó ülésen...

Lexa!
Jól vagy?
Hát, nem semmi, mit műveltek veled! De nézd meg, milyen szupin működik a petefészked! Nekem a múltkor kettőben lett 8 db, most meg csak 5. Ez a baba nagyon jönne már!!!
Mire én tesztelek, te már túlleszel rajta! :)

Lola!
Nehezen megy az idő! Már most érzem, pedig ez még igencsak az eleje! Csak kibírjuk! Más választásunk úgysincs!
Topik-átkeresztelésben benne vagyok!!! :lol:

Dezsina!
De jó, hogy jelentkeztél! Te is 28-ra vagy kiírva? Úrég, mi lesz itt! Izgalom-hegyek! Csak vigyázz magadra!

Wandrea!
A francba! Pedig úgy bíztam! :evil: :(
Most aztán spontán nekiállni ám! :)
Szedtem closty-t, sima stimus hónapokban. A 3. napon kellett kezdenem, napi két szemet. A 10. napon volt az 1. uh, akkor még írtak egy kis szurit mellé. Aztán mégegy uh (vagy kettő?), még szuri, tüszőrepesztő, aztán célzott házasélet.
Van, akinek elég a closty is, de amíg a pco-d nincs rendben, nem valószínű. Valóban csinálhat cisztát, állítólag pco-nál gyakoribb, de nekem híre-hamva se volt!
A mnyh-t csak huzamos, rendszeres szedés esetén vékonyítja, a helyedben nem izgulnék a 16-os mellet! Legfeljebb lefogy 14-esre, aztán mi van?!

Fanny!
Milyen botrány???Én csak a Gyurcsány-féléről hallottam, más sincs a tévében...
Köszi, hogy szorítasz! Mi van veled? Nyaralás jól sikerült?

Vikimi!
Akkor ez egy ünnepi hóvége lesz!
Nyugi, a gólya strapabíró madár, majd fordul 4-et 5-öt és mindenkinek hoz egy-két babát! Elvégre könnyebb, mint Afrikába mászkálni minden évben! :lol:

Ja!
Írtam, hogy 4 embrió volt, ugye 3-at visszakaptam, azt hittem 1-et fagyasztanak. Erre a biológus csaj azt mondja, egyet nem fagyasztunk, különben sem olyan szép, mint a másik három. Na, bumm! Akkor most megy a levesbe? Vagy mi? Nem volt időm rákérdezni, de gondolom megsemmisítik. :( :shock:
 
 


Hajnóca,

olvasd el ezt a cikket: http://www.nol.hu/cikk/417487/

Hihetetlen, hogy tényleg nem hallottatok róla!
(ez nem szemrehányás ám, csak csodálkozom)

Fanni
 
 


Backa,
nem ajánlottátok fel 'további kisérletek"nek?
Nálunk ez volt. Aláírtunk egy papírt még a lombikok elején, hogy felajánljuk vagy sem. Mi felajánlottuk.

Fanny,
én is csak a Gyurcsány féle buliról hallottam!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!
A múltkor kérdezték, akkor felajánlottuk, most nem emlékszem. Lehet, hogy automatikusan behúztam? Az lenne a jobbik eset!

Na, megnézem a cikket, mait Fanny mutat!
 
 


Lexa,
ez elég durva! Most majd jól megmutatod nekik! :lol:

Vikimi,
jó van má! Nem kő enézést kérni... Úgyis tuggyuk, hogy nem tucc rendesen írni!!! :lol:
Ne viccelj, hogy elfogy a gólya! Nekünk is már ott áll! Ráadásul fél lábon :wink: úgyhogy már nem sokáig bírja...
Ha nem akarok bedilizni, erősnek kell lennem. De tényleg azt hittem, jobban kileszek. Suli után beültem barátnőmmel kávézni, kimorogtam meg kinyafogtam magam, most minden rendben. Úgy szeretnék kicsit kimozdulni otthonról. Jó lenne, kettesben nyaralni menni vagy csak befizetni egy hosszú hétvégére. Arra gondoltam, meglepem apát és kinézek valamit. Még jó, hogy magyarul írok és sok mindent nem ért meg :lol:

Fanny,
milyen botrány?? Nem hallottam egy szót sem. Igaz, kb. 5 éve egy fél órát sem tévéztem :oops: Szégyen ide vagy oda, azt sem tudom, mi történik körülöttem. De azért jól elvagyok... :D

Backa,
na végre! Azt hittem, mert kaptál egy pár babót, már szóba se állsz velünk! :wink: Aztán vigyázni ám rájuk!!!
Azt az egyet biztos megsemmisítik. Nálunk is rákérdeztek a fagyinál, visszakérjük-e mind a kettőt, mert egyet vissza nem fagyasztanak. De hát én még hármat is kértem volna. A szemétség az, hogy egyet nem fagyasztanak. Nálunk igen, úgy tudom. De ne ezen törd a fejed, az a három bőőőőőőven elég lesz neked :lol:
Azért kérdeztem a clostyt, mert ha már szedem egy ideje a metformint, talán megpróbálom azzal. Majd megbeszélem a régi nőgyogyimmal. Attól féltem, a pco miatt cisztásodunk. De akkor jó jel, ha nálad nem volt ilyen.
 
 


Fanny,
most látom csak a linket. Rögtön meg is nézem.
Wandrea pletyire éhes :shock: :lol:
 
 


Csajszik,
ezt az egyik kolléganőm is mondta, akinek én ajánlottam a Nyírőt. :?
Már akkor sajnáltam, hogy mondtam neki amikor említette, hogy mennyibe fájt neki a HSG és a doki szemrebbenés nélkül közölte vele, hogy mennyi az annyi. Vagyis mennyibe fog neki kerülni a lombik. :shock:
Ettől függetlenül összeteheti a kezét a lány, mert elsőre sikerült nekik. (méhenkívüli terhesség miatt az egyik petevezetékét kivették, sok cisztája volt, ....) szóval azért neki még bejött a dolog. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: