Új privát üzeneted érkezett!

Backa,
ez tök sok! Egy uh 7500? Akkor csak ezért otthagyhat az ember 50-et. Ezt nem tudnám fizetni... Viszont jó, hogy akkor nektek van erre lehetőség és nem számít támogatottnak. Itt nálunk minden ingyenes, a fagyis nem számít tb-s ciklusnak.
Azért kérdeztem a PCO-t, mert gondoltam, rájövök, mióta lehet ez nekem?! :? A nőgyogyim, aki a lapart csinálta, azt mondta csak PCO-s vagyok, de nem PCOS-s. Nincsenek pattanásaim, nem szőrösödök, sosem kellett szednem gyogyit, hogy megjöjjön. Kíváncsi vagyok, mikorra megy le most az inzulinom ettől a gyogyitól. A doki azt mondta, két hónap múlva kell mennem vérvételre.
 
 


Akkor Te egy nagyon mázlista pco-s vagy, és igaza lehet a dokidnak, mert ami nekem van, az policisztás ovárium SZINDRÓMA, és ez okozza a sok kórságot. Az általad felsorolt tünetek közül csak a pattanás került el, de én már annak is örülök!
Hát, a Kaálit én sem mindig tudnám fizetni, de sokat segít a család. Így is már erre keresünk!
 
 


Backa
Én örülök, hogy a Bogához kerültünk, mert a Körösi nekem nem szimpi.
Most várom, hogy megjöjjön, és akkor a 3. napon mehetek vérvételre. Ha meg nem jön meg, akkor 6 hét múlva - már csak 5, mert 1 hét letelt:) Aztán meglátjuk, hogy milyen eredmény lesz és gondolom annak függvényében kezdhetjük. Sajna van egy olyan feltétele is a dolognak, hogy el kell apasztanom a tejcit:( Máté még szopizik és ez olyan rossz így, meg visel lelkileg ez a dolog, még akkor is, hogy ha tudom, hogy már 14 hónapos lassan és már nincs igazán szüksége a tejcire. Nem nyújt már neki védelmet, de még is ez egy olyan kötödés, kapcsolat köztünk. Na de hát ennyit bevállalunk a tesóért. Lehet nekem rosszabb mint Neki.
Bocsi de nem olvastam végig minden írtást....te hol tartasz? Mikor lesz valami?
Hétfőn voltam a Kaáli és láttam azokat a kék keretben lévő statisztikákat, de nem néztem meg. Legközelebb nem hagyom ki.


wandrea
Örülök, hogy Te is biztató dolgokat írtál. Mi csak 1et akartunk most kérni, mivel a Máté mellé azért már nem szeretnénk ikreket, de aztán mondta a doki, hogy nyugodtan kettőt, hármat, mert jóval kisebb az esély. Most kettőnél tartunk. A Máté is kettőből maradt meg. Meg azt is mondta a doki, hogy az is ritka, hogy egy leszívásból kétszer legyen terhesség. De azért én úgy vagyok vele, hogy nem baj, majd nekünk így lesz:)
Röviden Te is leírod, hogy hol tartasz?

Egyébként mi 3 próbálkozást csináltunk végig a nőgyógyászommal, aztán 3 inszemi következett és a beültetés az elsőre sikerült. Ez így viszonylag jól hangzik, de annyi próbléma és buktató volt közbe. Na meg a terhességem is elég problémás volt, de azért nagyon szeretnénk tesót. Szóval mindent kezdünk elölről.
Ha van kedvetek nézzétek meg a honlapunkat a Babuci fejlődésében leírtam, hogy milyen volt a terhességem.

De még így is nagyon jó volt...
Szorítok Nektek!!!

Jó éjt.
Zsani
Vendég
 

 
 

Zsani,
én is a 14. hónapban szoktattam le Benit, akkor már csak elalváskor szopizott. Én is nagyon szerettem.
Akkor röviden leírom, mi történt eddig.
Az első lombikot csináljuk, elég hosszú stimum volt, öt petesejt indult be, hármat kértünk vissza. Sajnos nem maradtak meg. Most a következő ciklusban vagyok, hétfőn van a 14. nap, a hét második felében beülti. Bízom abban, hogy minden jól alakul :lol:
Belegondoltál,
ha az előző fagyiból sikerülne nektek, akkor végül is ikrek lennének? :lol: De fura...
 
 


Wandrea! Az nem semmi! És most miért nem jöhet össze spontán?
Olyan rossz érzés ez nekem,hogy én nem tapasztalhattam meg(főleg ilyen fiatalon),hogy milyen az mikor a szerelmeskedésből lesz a baba! :oops: :cry: :cry: :cry:
 


Andrea :)
Ne azon keseregjm, hogy nem tapasztalhatod meg milyen spontán terhesedni, hanem annak örülj, hogy már ott tarta az orvostudomány, hogy tudnak segíteni. Szóval csak pozitívan! :)
Húsz évvel ezelött esélyünk sem lett volna. Hát csak jobb így :)

Lola :)
Én is hallottam olyanról, akinek - volt a pisiteszt és közben terhes volt. Tudom, hogy halvány esély, de szerintem érdemes megnézetni a HCG-t.

Zozo :)
Tök jó, hogy elkezditek a kistesó projektet! Remélem olyan szerencsés leszel, mint eddig. Drukkolok neked.

Zsani :)
Szia itt! Én úgy tudom, hogy az nem 100% hogy felébrednek a fagyasztásból, utána meg egy kicsit rosszabbak az esélyek. Van a neten egy nagyon részletes USA statisztika az ottani lombikokból és ott azt írja, hogy 2003-ban a "friss" embriós transzferek 34%, a fagyasztott embriós transzferek 27%-a sikerült. Magyar adatok sjnos persze nincsenek.
Egyébként nagyon jó az egész anyag, szerintem érdemes végigböngészni a diagrammokat, ha tudtok angolul. Sokféle szempontból vannek fenn statisztikák.
Itt lehet elérni: http://www.cdc.gov/ART/ART2003/index.htm

Backa :)
Nekünk volt olyan transzfer is, ahol 4 bébit kaptunk vissza. Nem mondta a dokim, hogy bármi akadálya lenne. A legelsőnél kaptunk vissza kettőt, de akkor is csak azért, mert picit hiperstimus voltam, és a hármat kockázatosnak tartotta volna. MOst amikor sikerült, szintén hármat kaptunk vissza és minden volt hatching is.
Mondjuk én sem vagyok már mai csirke (34), lehet, hogy öt évvel ezelött hamarabb sikerült volna. De hát ez van, most ennek örülök nagyon.

 
 


helló csajok!
köszi a felvilágosítást,és a biztató szavakat!
nem tudom mit csináljak.holnap akkor megint szabi?állandóan telefonon kérek szabadságot,ez lassan unalmas lesz!!!!
felajánlotta egy ismim, hogy csüt leveszi a vért,és megnézeti nekem, most akkor addig legyek bizonytalanba?
minden percben másként gondolom.
én már lassan 20 nap napja 1*3 utrot szedek,és kilenc napja nem jött meg.most akkor mi van????????????????
backa!
én a kőrösihez járok!
oda nincs időpont 1 hónapig.mi lesz ott most,ha boga se lesz?
kicsit durvák a számok(kaáli tarifa)
lehet hogy várunk 3 hót!ha egyet úgyis kell,nem t'om....
 
 


wandi!
én nem akarok más dokihoz menni.beülti előtt voltam úgy, hogy nem tudtam nincs a kőrösi, olyan sz.r volt...
még van kettő fagyibaba,vagyis 4,de kettő beindult a másikokból is lehet még vmi, vagyis 4!
ahogy backa leírta úgy van.a tarifa rész.
 
 


Sziasztok!

wandrea
Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! Bizti minden rendben lesz! Fogsz pihizni utána? Bár tudom, hogy sokan úgy gondolják, hogy nem ezen múlik (talán igazuk is van), de én azért pihiztem két hétig. Mondjuk így már a Máté mellett bizti nekem se fog ez menni.
Igen, mi is nevettünk rajta a férjemmel, hogy ikrek lennének csak 2 év különbséggel születnének. Ja és mivel kettőt kérünk majd még az is lehet, hogy azt mondhatjuk, hogy hármas ikrek....bár azt hiszem a Máté mellé elég lenne egy baba. Elsőnek szerettem volna nagyon ikreket. Majd meglátjuk....

wish
Köszi a címet megnézzük majd. Nekem is csak 30 %-ot mondott a doki esélynek. Úgy vagyunk vele, hogy nem baj, ha kisebb az esély, de nem hagyjuk "elveszni" a fagyibabákat.

andrea
Nekünk a Máté is beültetett, nem az a lényeg, hogy hogyan került a pocakba! Nekem mindig azt mondta a védőnő is, hogy elkell felejteni, hogy került oda, már ott van és onnantól kezdve az már nem lényeg.

Szerintem se a kortól függnek ezek a dolgok. Mi 2 éve mikor elkezdtünk járni a Kaáliba, akkor 28 voltam és volt aki furán nézett ránk, hogy ilyen fiatalon mit keresünk ott. Nem mondta ki konkrétan, de az volt a problémája, hogy az államnak egy meghatározott keret van erre a célra (állítólag), és akkor mi ilyen fiatalom miért veszünk el pénzt a lehetőséget azoktól akik már idősebbek és kevesebb az esélyük. Na azért ez nem volt semmi. Azt előre honnan tudhattam volna, hogy elsőre összejön. Lehet hogy még 5 évig odajártunk volna és akkor más én is 33 lettem volna. Na de ez már mindegy.

Azért lenne jó, ha így sikerülne most, mert akkor megúsznám a sok hormonkezelést. Na meg persze nem csak ezért. Azért ott vannak a piszkos anyagiak is. Igy nem kell megvenni most a sok injekciót, "csak" az ottani költségeket kell állni - 3500 egy hormon vizsgálat és a vérvételnél pl. nekem most fognak 6-ot nézni. Persze tudom, hogy ezt nem kell nektek mondani.

Na mennem kell, mert ébredezik a Máté

Jó vasárnapot mindenkinek.
Zsani
Vendég
 


lola
Megértem, hogy nem szereted ezt a dokiváltogatást! Én a Bogához jártam (járunk), és nekem is pont úgy jött ki, hogy szabin volt az első lombikos stimulálásomnál. Ő kezdte el felírni az injekciókat, de aztán már a Körösihez kellett mennem. Aki persze csak azzal foglalkozott, ogy miért nem vittem magammal a kezelőlapomat (a Bogánál addi nem kellett). Felírta a további kezelést és a lap ajára kb 48-as betűmérettel, hogy "kérem hozza magával a kezelőlapot". Ez volt a legnagyobb problémája! Közben meg elfelejtett olyan apróságokat mondani, hogy esetleg lenne valami problémám, netán fájna a hasam akkor jelentkezzek. Mert persze nekem annyira fájt a hasam, hogy már leülni is alig tudtam. De gondoltam most sokkal több tüszőm érik és azért van ez igy. Következőnek mentem a Bogához, aki rögtön leállította a kezelést, mert túlstimuláltak. Csak úgy megjegyzem, akkor már 60000-ért voltak bennem injekciók. Szóval leáll az egész, én kiborultam és szedhettem olyan gyorszert ami most éppen az ellenkezője volt az injekcióknak, hogy ne nőljenek tovább a tüszőim. Hát köszönöm. Gondolom ez azért olyan jót tesz a szervezetnek. Jaj...még most is felbosszant ez a dolog.
Ezt csak azért írtam le, mert talán, ha végig a Bogához járhattam volna, akkor lehet, hogy Ő jobban figyelt volna rám - hisz az Ő "betege" voltam nem a Körösié.
Ezzel nem a Körösit akartam leszólni, mert mindenkinek más a szimpatikus, csak megértelek!

Na tényleg mennem kell

Sziasztok
Vendég
 


Wish! Tudom,persze igazad van! Nem akarom én sajnáltatni magam csak úgy megjegyeztem.

Mnzsani! Már én is úgy vagyok vele,hogy mindegy hogy került oda,csak legyen ott!!!De tutira! Az durva amit leírtál,ha tényleg így van!Pedig szerintem a 28év az teljesen jó.akkor mit szólhattak az én 23évemhez?!De engem nem érdekel!Mondjuk a Kaáliban én nem éreztem semmi ilyet.De remélem én is olyan szerencsés lezek,mint Te!
 


sziasztok! backa most hol tartotokti? wandrea szoritok

Cinegekris
 


meg tudja nekem vki mondani, hogy ha most nem sikerül,és maradt fagyibaba. honnan számolják a 3 hónapot?ha most megjön, vagy a beülti napjától?
aug.10. volt.
mármint hogy a tb felé 3 hó szünetet kell tartani
KÖSZI
 
 


sziasztok! lola! atol fűg hol csinálják nekűnk a kővetkező ciklusnál ha van fagyibaba akor fel űltetik.

Cinegekris
 


Lola! Sorry,de én nem !
 


Lola!
én úgy tudom a fagyibabáknál nem kell várni 3hónapot.
Vendég
 


Lola,
fagyival nem kell várni, csak a következő stimulációval, mert a tb. három hónap után fizet csak legközelebb az intézménynek.
Látod, nekem jó két hete megjött a stimu után és a héten már visszakapom a fagyis babókat :D
 
 


Sziasztok!
Egész nap nem voltam, ma tartottuk meg a tesóm kislányának a 2. szülinapját. Jó volt. irtó édes az a nőci, imádom!

Zsani!
Nekem is a Boga a dokim, én nagyon kedvelem, nekem is sokkal szimpibb, mint a Kőrösi.
Nekem is volt olyan, hogy pont nem volt a Boga, mikor uh-ra mentem ( lombik alatt), és a Kőrösihez kerültem. Kedves volt ő is, de mégis fura, jobb a megszokott doki. Én már tudtam, hogy a kezelési lap a heppje, így vittem magammal, bár a Bogánál sose kellett, ő mindig új lapot írt.
Az első beültimet is a Kőrösi csinálta.
Hát, én úgy vagyok vele, hogy a Bogában annyira bízom...

Zsani! Cinegekris!
Nálam a helyzet : remélem, hogy pár nap múlva megjön, akkor kezdem az injekciózást! Annyira várom!

Lola!
A 3 hónapot a beülti napjához számolják. Tehát nálad november 10. Az ezt követő első ciklusban végzett kezelés ingyenes. (Tehát ha nov 11-én vagy utána jön meg, akkor kezdhetsz) Nekem így magyarázták el.
Ez a Kaáliban vonatkozik a fagyibabásra is, de azt ki is fizetheted, akkor nem kell kivárni a 3 hót. Viszont nekem a lombikos mensi után közvetlenül nem csinálták meg, csak a következő rendes mensi után. (Azt mondták a kaális csajok, hogy lombik után azonnal nem adnak vissza fagyis babát!)
Lehet, hogy zavarosra sikerült a magyarázat, ha igen, kérdezz csak nyugodtan!

Wish!
Ez érdekes, hogy 4-et kaptál vissza. azt hittem, olyat nem is lehet!
Hányadik sikerült végül?

MÁS
Holnap reggel megyek be a suliba, beszélni az igazgatóval! Már nagyon parázok! Ugyanis be fogom jelenteni, hogy holnaptól táppénzen vagyok. Igazából a következő pár nap még lógás, mert még nem kezdem a kezelést, de feleslegesen ülnék ott, mert a tanévet úgysem tudom elkezdeni...Persze ezt nem kötöm az orrára! :wink:
Amúgy egy másodpercig sem számítok semmi megértésre, eddig sem kaptam! Sőt! Ez még mindig nagyon bánt engem, mert rengeteget dolgoztam ott, bármit kért tőlem az a buzi (a főnököm), tisztességesen megcsináltam. Aztán amikor nekem kellene egy kis pozitív hozzáállás, akkor beint...
Na, nem nyávogok tovább...
Elhatároztam, hogy ha holnap tahó lesz, elküldöm a halál f...ra és hazajövök.
Ha neadjisten normális lesz, akkor végigülöm a tanévnyitó értekezletet, és még a statisztika elkészítésében is segítek. mert nekem tényleg fontos (volt?) ez az iskola. (amúgy is én csinálom 3 éve, az iskolatitkárral - nem mintha az én dolgom lett volna...)

Még valami!
ANDREA és LOLA!!!
Bármi hír van, tessék ám azonnal jelentkezni! Nagyon izgulok!!! :)
 
 


Backa :)
Az ötödik sikerült.

 
 


Hát, Wish!
Van kitartásod, az biztos!
Érdemes volt! :)
 
 


Backa,
hát... akkor jó napod lesz holnap, gondolom, már nagyon várod :wink: Az egész ciklusban otthon akarsz maradni? Egy hónapig? Kár, hogy ilyen a főnököd, én örülök, hogy a mi igazgatónőnk ilyen megértő. Még azt is mondta, csak szeptember 1 után kér táppénzes papírt, addig nem (mi már egy hete dolgozunk).
Azért gondolja arra is, hogy táppénz után vissza kell menned valahová...
Barátnőmnek is négyet ültettek be, ő a negyediken volt most. Azt mondták, lehet négy, ha a korod indokolja vagy már többször nem sikerült.
Wish,
jól vagytok?
 
 


Wandrea!
Olyan jó, hogy így állnak hozzá a sulitokban!
Nemsokára indulok, izgulok, mint a fene!
Próbálok diplomatikus lenni, de igazságtalan, hogy szégyenkeznem kéne.
Ha megjöttem, beszámolok majd!
Ez jó, hogy 4-eket ültetgetnek be, lehet, hogy nekem is felajánlják, majd meglátjuk! Bár már ott tartanánk!
Mikor derül ki, hogy melyik nap lesz a beültid?
 
 


Sziasztok Lányok!
Hétvégén nem értem rá, tapétáztam, festettem, előkészítettem a szobám, hogy ha sikerül, már ne kelljen hozzányulni. Ott áll az üres kihagyott hely, ahová majd az "életem értelme(i)" kerülni fog(nak). Mert ugye, soha nem lehet tudni, hány tapad meg!

Backa!
Most megjött reggel!
Amúgy most 27 napra! Ez nagyon furcsa, mert amióta abbahagytam a Clostilbegyt-t , azóta 30-32 napra jött meg. Erre most tessék. Nagyon örülök neki, mert izgultam, nehogy hétvége felé legyen. Ahogy elmagyarázták, hogy mikor kell jönnöm ha hétvégére esik és akkor adjam-e be az injekciót, vagy ne, már akkor nem értettem, csak körülbelül. Így meg minden símán fog menni. Ma meg holnap beadom a Decapeptyl-t és szerda reggel megyek a dokihoz. Azt mondták, akkor mondják meg, hogy tovább a Deca. vagy más.

Én a Forgácsba járok és 3 fognak beültetni.

Andrea23!
Csináltál tesztet reggel?

Cinegekris!
Te most akkor szept. elején kezdezz? Nem is tudtam, hogy van olyan long p., hogy fog.gátlóval állítják le. Annak szerintem az a hátránya, hogy 1 hónapig kell szedni...

Wandrea!
Megvettem azt a könyvet! Csúcs szuper!!! Sajnos még nem volt időm kiolvasni, mert ugye melóztam otthon a hétvégén!

Lola!
Szorítok! Hátha sikerült, ne add fel!

Lányok!
Annyira izgulok!!! Ez most már tényleg elkezdődött! Nem is tudom milyen érzések kavarognak bennem!?
 
 


Lányok!
Tudom, hogy hülyeséget kérdezek, de teljesen elbizonytalanodtam...
Ha most reggel kezdett megjönni 9 óra körül, de még ugye nem olyan erősen, de már látszik, hogy az, akkor azért az már az első nap ugye?
 
 


SziasztoK!

Üdvözlet az újaknak! :D
De hol vannak a régiek? :shock: Lecserélődik a csapat? :D
Mondjuk nem rossz a frissítés, de .....

Visszatértem a 'nyaralásból". Sikerülhetett volna jobban is, de igazából ahhoz képest, hogy a férjemmel kettesben mentem jó volt, de nem az igazi. :?

Képeket egyelőre nem tudok még felrakni, mert az új gépem vmi extra hatalmas :D méretekben készíti a képeket és még le kell babanet méretűre kicsinyítenem. :(
Sajnos lehet, hogy csak a melóhelyről fogok tudni majd jelentkezni, mert az új albiból - ahova a férjemmel költözöm - egy ideig nem fogok tudni majd jelentkezni. Nem tudom, mikortól lesz nála net. :?
Mihelyt alkalmam lesz, írok.

Lola,
az utrogestannak van olyan hatása, hogy 'eltolja" a menzit. Ha majd nem kell szednes - és mégsem vagy várandós - akkor 2 - 5 nap múlva meg fog jönni. :( A benne levő hormonok miatt van ez.

Dezsina,
szerintem az számít első napnak és azért ezt a dokinak majd jelezni kell, hogy mi volt a helyzet.

Cinegekris,
szia!! Örülök, hogy itt vagy. :D :D
Nálunk sajnos változatlan a helyzet. Mármint ahhoz képest amit ecseteltem nagy körvonalakban a telefonba.
Annyi azért van, hogy költözöm minimum egy hónapra a férjemmel egy másik albiba. Aztán meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok. Nem zárkózom el előle, de úgyérzem hosszú lesz az út az érzésekig amit iránta 'kell" éreznem. Ezt ne értsd félre nem muszály éreznem, de az eddig eltelt évek miatt tudom, hogy mit kellene éreznem iránta. Igaz nem csak ez lesz hosszú, hanem az idő is amit adtunk magunknak és az érzéseknek. De megteszem, mert tudnom kell, hoghy mizujs odabent. :?
Remélem sikeresebb lesz a szeptemberetek. :wink:

Teljes szívemből kívánom mindenkinek, hogy sikerei legyenek. :) Helyettem is. :cry: :)
Sajnos most egy időre le kell mondanom arról, hogy néhány hónapon belül anya lehessek, de ... talán ennek így kell lennie.
Aztán mikor majd lehet, jöhetnek csőstől :lol: az Ikrek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

andrea23
Tényleg így volt! Nem a Kaális "személyzetnek" volt ez a véleménye, hanem egy "kliensnek". Azt gondolom, hogy inkább szorítani kéne egymásnak, nem sajnálni a másiktól a probálkozást és a sikert - kortól függetlenül.

backa
Szerintem most biztos a Boga fogja csinálni, mert már volt szabin. Legalábbis nekem azt mondták mikor időpontot kértem aug. 21-re, hogy azon a héten megy el hétvége felé valahova - ebből gondolom, hogy mire Neked megjön és menned kell, addigra már biztos visszajön. Nekem is tök szimpi most is olyan rendi volt, mikor ott voltam.
Mikor kell megjönni Neked?
Nekem aug. 13-án volt meg a szülés után elöszőr. Most várok én is, persze nem bizti, hogy megjön, mert nekem a Máté elött is gond volt vele. Volt hogy egy évbe csak 2-szer volt meg. Ha nem jön meg, akkor szeptember utolsó hetében kell mennem vérvételre.
Mi volt a suliba?

hajnoca
Köszi a fogadtatást:) Szerintem itt mindig lesznek újjak, mert nem is gondolná az ember, hogy hányan vannak ebben a ciőben. Legalábbis aki nincs benne az nem is sejti.
Mi már szerencsések vagyunk, mert itt a Máté, de jó lenne egy tesót is.

Mik a tapasztalatok a fagyibaba kiolvasztását illetően? Általában túl élik a kiolvasztást? Nekünk négy van lefagyasztva és kettőt kérünk most. Lehet, hogy ez a 4 csak egy alkalom lesz? Vagy még marad esetleg 1 a következő probálkozáshoz?- bár olyan nem lesz, mert ez sikerülni fog!:)

Jó délutánt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Az elmúlt pár napban nem igazán volt időm a géphez ülni, nem tudom, hagytam-e esetleg megválaszolatlan kérdést...??

Hogy állnak a tesztek/vérvételek?

Ma voltunk a gyerkőcökkel bel- és ideggyógyászati kontrollon, és meg lettünk dícsérve, hogy milyen szépen híznak. Zsófi 2870, Anna 2830 g.

Zsebi,
ismered F. Nagy Zsuzsa Egyből ketten c. könyvét?
Nagyon aranyos, egy lombikos anyuka naplószerű élményei "a lombiktól a mászókáig". Kedves, vicces stílusban ír, nekem nagyon tetszett. Ha érdekel szívesen kölcsönadom, elküldöm postán.
 
 


Backa,
már ki is derült: csütörtök :D (és most tényleg ilyen így vigyorgok itt mint egy birka...) Nagyon várom. A doki azt mondta, kb. 11-kor kerülök sorra, fagyisok az utolsók és csak akkor derül ki ténylegesen, átvészelték-e a hűtőt :? Ettől kicsit parázok, de nagyon pozitív akarok lenni! Úgyhogy: peeeeeeersze, hogy túlélik, 11-kor be, másnap odaragacsolódnak, egy hét alatt beágyaznak maguknak és ki se jönnek hónapokig :lol:
Szorítok neked, hogy mielőbb megjöjjön :D aztán hajrá!
Dehogy kéne szégyenkezned! Mi a fenének?! Nem te választottad magadnak, szégyelje magát az a főnök, aki ezért kib**ik az alkalmazottal... Mi volt egyébként? "Élménybeszámolót" kérünk!
Dezsina,
a nőgyogyim azt mondta, ha este 6 előtt jön meg, akkor az az első nap. Kivéve, ha csak barnázol. Van aki néhány napig csak barnázik és azután jön meg neki "rendesen".
Ugye, milyen klassz a könyv?? :D Tegnap is átlapoztam...
Hajnóca,
azért képeket próbálj meg feltenni. Ha nem is volt olyan nagggggyon jó, legalább kipihented magad? :lol:
Most akkor teljes erővel koncentrálhatsz a kapcsolatotokra, aztán később újra jöhet a babaprojekt!
Zsani,
a fagyibabás dolgot épp most tárgyaltuk néhány napja. Nálunk azt mondták, ha felolvadnak, jók az esélyek a beágyazódásra. A probléma az lehet, hogy a fagyasztást nem jól viselik :cry: De reméljük a legjobbakat. Csütörtökön már én is elsőkézből adhatok neked infot :roll:
 
 


Szia Wandrea!
Olvasom, hogy csürötökön lesz a nagy nap! Nagyon drukkolok! Már csak azért is, hogy a pozitiv élményeket át tudd adni nekünk!!
Tényleg fantasztikus a könyv, alig várom, hogy neki essek és kiolvassam. Remélem, mára már felszereljük az éjjeli lámpámat és akkor hajrá.
Köszi a felvilágosítást. Kb. én is így tudom, de valahogy elbizonytalanodtam... Kellett a megerősítés.
Olyan furcsán kavarognak bennem a gondolatok. Nagyon izgulok!
 
 


Dezsina,
én is izgulok. De ez a rövid várakozás még mindig jobb, mint ha hónapokig nem történik semmi és csak várunk a következő stimura...
A barátnőmnek azt mondta a biológus csajszi, hogy vizualizálni kell a benned folyó dolgokat. A könyv ebben nagy segítség, látod, hogy napról-napra mi történik :D
Még jó, hogy most pakolásztok, egy hónap múlva - TERHESEN -azért nem olyan könnyű :wink:
 
 


Baba,
miért kellett menni kontrolla? A koraszülés miatt?
Vagy csak én emlékszem rosszul és mi is voltunk?! :roll:
Tegyél majd képeket, olyan szép kis csajszik... :D
 
 


Sziasztok lányok!

Na,Ti aztán beindultatok!
Milyen jó olvasni, hogy pörögnek az események! Mindenki olyan izgatott! imádom! :lol: :lol: :lol:

Dezsina!
Szupi, hogy megjött! Nálunk úgy van, hogy ha délelőtt jön meg, az az első nap, ha du, akkor csak a következő. Nálam ezek után is volt kétség már párszor, a Boga doki azt mondta, ha rendes vérzés van, az az első. (nem csak barnás vagy kevés pirosas)
Elhiszem, hogy izgulsz! De ez már olyan jó, sínen vagy! Mostantól nyugi, sok pihi, aztán hadd nőjenek a sejtecskék! :)

Szia Hajnóca!
Jó, hogy visszajöttél! Azért próbálj írni, amikor csak tudsz! Remélem minden jól alakul!
Távol álljon tőlem, hogy belebeszéljek a dolgaidba, de nagyon okosan csinálod, hogy adsz magadnak (magatoknak) időt. Ez segít eldönteni, mi a helyes döntés. Egy házasságban mindig vannak különböző időszakok (mi mostanában turbékolósat élünk, pedig már 15 éve együtt vagyunk. szerintem kezdetben nem pusziztunk ennyit, mint most, elmegyünk egymás mellett a lakásban és már cuppogink is. vicces, vén marhák)
Az idő majd eldönti, hogy ez csak egy hullámvölgy-e vagy annál komolyabb. Szorítok, hogy hamarosan boldog babás légy!

Zsani!
Nekem a Boga mondta, hogy valószínűleg néhányszor a Kőrösi fog megnézni, mert ő szeptemberben 2 hétig nem lesz, de a punkcióra már hazaér.
Hát, hogy nekem mikor kell megjönnie, ez jó kérdés. Papírforma szerint a hét 2. felében, remélem ideér. :) Bár mostanában elég normális ciklusaim vannak. Bizakodok!
A fagyibabákról azt mondják, átlag 80%-uk bírja ki, ha jók az embriók. Nekem 4 volt, 3 feléledt. Egyesével olvasztják őket, amíg meg nem lesz a megfelelő számú egészséges. Lehet, hogy neked marad még 2 harmadik tesónak! Bírnám!

Baba!
De nagyon nőnek! Szeretnék képeket nézegetni!!! :lol:
Bírod a strapát? Rendesek hozzád?

Wandrea!
KIRÁLY!!! Már csak 3 nap? Izgulsz? Naná, hogy kibírják, aztán meg úúúgy beágyazódnak, hogy csak na!
Elhatároztam, hogy az ősszel mindenki terhes lesz. Vita nincs!
Élménybeszámoló:
Nem vagyok észnél!!!
Teljesen normális volt az igazgató! Most vagy kipihente magát a nyáron, vagy elvonón volt. Végülis nekem aztán mindegy, lényeg az, hogy nem volt bunkó, sőt, egészen emberi hangon lehetett vele beszélni. Mint régen. Csak sajnos ettől még nem felejtem el, hogy kihasznált, aztán meg nem állt mellém. Mindegy, jelenleg megvagyunk, jobb érzés, bántana, ha nem így lenne.
Szóval megnyugodtam.
Igazság szerint nagyon szerettem ott dolgozni, csak tavaly a második félévben mérgesedett el igazán a helyzet. Nem velem, hanem inkább az igazgató körül voltak ügyek. (névtelen levelek meg feljelentések, ilyesmi). Végül aztán az egész hangulat siralmas lett, már senki nem mer semmit mondani. Nem tudni, kiben bízhatsz. Ma elég tűrhető volt, de szerintem egy hónapon belül minden a régi lesz. Sajnálom. Remélem már kimaradok belőle!

Képzeljétek! Ma kiderült : negyven valahányan dolgozunk a suliban, abból 4-en lombikozunk ezerrel. Pontosabban 5-en, de egy pár is van köztünk. Megáll az ész! Alig bírtam eljönni, egész nap konzultáltunk. Ha mindenkinek összejön, bezár a suli! :lol: :lol: :lol:

Bocs, most látom, megint rámjött a szómenés!
 
 


az utro hány nappal tolhatja ki a mensit?
 
 


Lola!
Nekem eddig mindig megjött mellette! Na először nem rendesen, hanem jó rózsaszínűen, de egyértelműen. ( max 2 napot csúszott) Akkor már mindig tudtam, hogy neg vagyok. A sima stimukkal együtt ez összesen 5ször volt már így, tehát komoly tapasztalat!
Béta hcg????? Úgy izgulok!
 
 


Lola,
dettó Backa (kivéve azt, hogy ötször). Nekem is időre pontosan. Barátnőmnek is most volt a negyedik sikertelen stimuja és mindig időre megjött neki. Gondolom, ez azért egyén függő is...
Nem voltál vérvételen? Menj el szerintem, akkor biztos eredményt tudsz legalább. Ha +++, és miért ne lehetne az, akkor nem kell tovább kétségek közt hánykolódnod! Ha esetleg --, de szorítunk, hogy ne legyen az, akkor nem kell rakosgatnod tovább a bogyókat. De ez csak az én véleményem.

Backa,
na látod!! Nem kő féni előre :wink: A főnök is csak ember... 8)
Te Backa, ha nem lennénk ilyen messze, nyithatnánk sulis lombik-klubot, aztán meg közös ovit. Nálunk is vagyunk hárman, plusz kettő (ők elköltöztek) :lol: Huh, ez csak nem pedagógusbetegség?! :oops: Mer akkó én se tanítok má többet :!:
Jaj, nagyon jó olvasni, hogy ilyen jól megvagytok. Én csak duzzogok itt, hogy apa este fél nyolckor jön haza a melóhelyről :cry: Mire vacsi, a kissrác is alszik, na meg kidumáltuk magunkat - na ja :oops: - addigra 1 vagy fél 2 van. Másnap ugyanez megint, csak nem hétfő van hanem kedd. Jaj, most duzzogok :evil: Jobb szerettem, amíg tanított...
 
 


csajok!
köszi a tanácsokat!
én már péntek óta nem utrozom!!!!
vérvételre nem mentem.
ja !én is pedagógus vagyok.pályaelhagyó
 
 


Gyerekek!
Ez pedagógus-betegség??? :lol:
Lehet, hogy annyi rémes gyereket látunk, hogy a tudatalattink kiugrik az irhájából és befékez!? :lol: :lol: :lol:
A klubot megnyithatjuk mondjuk virtuálban???!!!

Lola!
Ne hülyéskedj! Már 3 napja nem utrózol??? Már 50szer meg kellett volna jönnie!
Ne csináld ezt velem, nézess hcg-t, mert megáll a szívem!
Tesztet mikor csináltál utoljára?

Wandea!
A "főnök is ember" kijelentésedet jópáran megvétóznák nálunk! És én még egy rohadt szót se szólhatok, velem még pl sosem üvöltözött (na, azt adná meg neki a Jóisten!). De hallottam már egy s mást! Na, velem asszem egyszer próbálná meg!
Az én férjem is sokat dolgozik. (7-kor megy, 6-kor jön haza, van olyan is, hogy 7-kor) Nagyon szar ez, úgy szeretnénk többet együtt lenni! :cry: :cry: :cry:
 
 


először is:
- két év tanítás után nálam is kialakulhatott ez az effektus
- szombaton teszteltem utoljára,16. nap
- csüt.talán elmegyek, de lehet addig megjön
- a másik topikban 2-5-7 napot is mondanak az utro után,de!ált.mindenkinek megjön.szoktam írni a szülészetek,kórházat,kaális párok fórumába is.
- örüljetek hogy van munkájuk a férjeiteknek,az enyémnek kérdéses az elseje.most hogy lombikozzak?miből?
 
 


Lola!
Szerintem ne add fel!
Én nem bírnám ki, csinálnék mégegy tesztet!
Mikor derül ki, hogy mi lesz a férjeddel??? Elseje az már péntek! Milyen szemétség! Ma már tényleg nem lehet biztos semmi! K.. világot élünk, rohadjon meg! :evil:
 
 


Szia Hajnóca!!!!

Én mint, "régi":( a háttérben lapulok, a baba problémát tekintve- sajnos egyre bővül a csapat, de a személyeket nézve örülök, hogy vannak velünk újak is.
Sajnos még nagyon keverem őket, ezért is csak olvasó fázisban vagyok..
ÜDV: ÚJAK!!!!!! SOK SOK SIKERT!!!! ÉS KITARTÁST!!!!

Hajnóca!:)
akkor valamilyen szempotóntból csak jól sikerült a nyaralás, ha lehet masélj el mindent!!!! Oké???

Nálunk semmi változás, most ismét kihagyunk egy ciklust, és családi lagzi miatt,mert pont beleesne a pihenési időszakomban és nem merek koskáztatni.


Mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Lányok! 12.nap,teszteltem. totál negatív! Ráadásul ma van a születésnapom és gondoltam ez lesz a legszebb ajándékom.Hát mégsem! Ennyi! Most még magam alatt vagyok!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A többi lánynak sokkal több szerencsét kívánok és továbbra is szorítok,ha már nekem nem sikerült!
 


Andrea, drágám!
12. napi negatív teszt az nem végeredmény! Nehogy nekikeseredj nekem! :evil: Várj 2 napot! Azaz holnap ismétlés! :)
Utólag meg BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Az "ajándékod" meg még lehet egy kis zebra! :)
 
 


Vikimi!
Nagyon kedves vagy!
Hova jársz dokihoz és hol tartasz?
Ne csak olvass ám, én nem bánom, ha néha összekeversz valakivel! :)
 
 


Andrea23!
NE ADD FEL! Remény még mindig van, amig nem jön meg. Holnap tesztelj újra! Nagyon drukkolok!!!!
Boldog szülinapot! Kivánom, hogy teljesüljön minden vágyad!!!! :!:
 
 


Lola29!
Drukkolok Neked, hogy a vérvétel kimutassa a HCG-t! Még van remény!
 
 


Backa!
Sajnálom, hogy nem vártalak be a mesi-vel, de én most hihetetlenül örülök neki! Ennyire még sosem vártam! Remélem ez lesz ebben az évben az utolsó! Annyira jó, hogy tényleg már csak napok vannak hátra, hiszen fél évet kellett várjak, mire bekerültem ténylegesen a programba!
Nálad mi a helyzet, megjött már? Jó lenne pár nap eltéréssel párhuzamosan tájékoztatni egymást!

Wandrea!
Úgy teszem, ahogy írtad, vizuálisan követni fogom a könyvben, hátha ez segít! Még elképzelni is klassz, hogy mindez megtörténik a szervezetünkben!
 
 


Szia Dezsina!
Nagyon hivatalosan csütörtökön kéne megjönnie, de ez nálam bizonytalan! örülök, ha egyáltalán megjön!
Ez a vizualizálás szerintem nagyon jó. Egyes keleti filozófiák szerint, ha gond van valamelyik belső szerveddel, erősen rá kell koncentrálni és rámosolyogni. Nekik használ...állítólag. (van egy könyv, az a címe, hogy Belső mosoly, de az istennek se találom.annyi könyvünk van, mint a dög. pedig már téma szerint összeraktam. ezek szerint nem jól)
Szerintem vigyorogjunk a petefészkeinkre meg a méhünkre, mint az árpacipó! Hátha bejön! ártani meg nem árt.. :lol:
 
 


DEZSINA!
Belémbeszélted!!! Most voltam pisilni és picit barnázok!!! Nálam így kezdődik a pco miatt!!! Remélem, nem hagyja abba! Leshetem az 1. ciklusnapot! Kiugrok az irhámból!!!
 
 


Szia Backa!
Örülök, hogy így délelőtt fent vagy a neten. Úgy látom inkább 4 óra után sűrűsödnek a beszélgetések!
Jó lenne nagyon, hogy ha csüt megjönne Neked is!
Olvasom, hogy sok közöttünk a pedagógus. Ugyan én nem vagyok az, de pár éve jelentkeztem német-számítástechnika szakra az ELTE fősikolára, fel is vettek, de képzeld, nem indult el a szak és így abba is maradt. Igaz nem akartam volna tanítani, csak jó lett volna.
Tegnap én is összeraktam az összes terhességgel kapcsolatos könyvemet, és az éjjeli szekrényre halmoztam. Azokat olvasgatom (már ezredszerre)! Persze azt az újat még nem rágtam át!
 
 


Hát fent vagyok...bár lenne más dolgom is, egész nap itt nyaralok. Délután 6 körül megjön a férjem, akkor már inkább vele vagyok, úgyis olyan keveset tudunk együtt lenni. Én meg ugye lopom a napot táppénzen, így könnyű.
Te dolgozol?
Nagyon úgy tűnik, hogy megjön, barnázni nem szoktam máskor, csak így indul nálam (meg így is fejeződik be). Hülye pco. De a metformin csodát tett! Nekem azelőtt évente kétszer jött meg, most meg általában okés!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: