Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Hát, a Nyírő-ügy nem semmi! Ez elég durva, mikor amúgy is minden baja van annak, aki már ilyen helyre kerül! (én csak tudom!) Aztán még szívatják is! :evil:

Aludtam akkorát, mint a ló! Olyan mélyen, hogy akár meg is műthettek volna! :lol:

Asszem ma heverészek, esik az eső, köd van, imádom az ilyen időt. Bebújok egy jó puha tekeró alá és dvd-zek! Így ki lehet bírni! Nekem semmi ingerenciám dolgozni menni!

Majd azért benézek!

JA! Wandrea!
Ha a nőgyógyid olyan, beszéld meg vele a closty-t, és esetleg megnéz uh-val a 10. nap körül. Úgy tuti biztonságos! Szerimtem az sem ártana, ha egy kis turbósító szurit adna mellé. Úgy azért jóval nagyobb az esély spontán bébire, és mégsem olyan húzós, mint a lombik!
 
 


Lányok,
én ismertem a dörgést már a cikk előtt is és rendkívül felháborítónak tartom, de ami a legmegdöbbentőbb az egészben az az, hogy egy gyógyításra felesküdött orvos pusztán pénzéhségből kés alá fektet (most tök mindegy, hogy vág vagy laparral csinálja) egészséges embereket és kiteszi őket a műtéti kockázatoknak, indokolatlanul.

Fanni
 
 


Hülye vagyok! Nem tekeró, hanem takaró alá fogok bújni!
szeriMtem helyett meg szeriNtem! :lol:
Ez már biztos a babák miatt van :lol: Remek, hogy rájuk foghatom a saját hülyeségemet! :lol:

A humoros öcsém meg azt kérdezte : akkor most 4 helyett eszel? hehehe. naggyon vicces... :evil: :lol:
 
 

 
 

Fanny!
teljesen igazad van, erre nincs magyarázat. Sem mentség!

Veled mi van? Nem jársz dokihoz mostanság?
 
 


Helló csajok!
nagyon beindultunk!én a családineten olvastam a nyírői buliról,rákérdeztem,priviben elküldték,meg anyósom mondta hogy olvasta,kérdezte én nem jártam e így.nem semmi.
backa!Üdv a terhesek táborában!szemétség,hogy egyet nem fagyasztanak le.és ha vkinek nem marad pénze szurikra?és ez az egyetlen esélye?na mindegy,ezt most hallom először.nekem se maradtak,tehát most sikerülnie kell.
amúgy most teljesen ki vagyok borulva.tegnap volt nálunk egy oltári nagy veszekedés.annyira félek, ha emiatt lesz bajuk a babáknak,sajnos nagyon felhergeltem magam,kiborultam.gondoltam majd beülti után figyel rám a párom,becézget,stb.erre elment egy barátjának segíteni,ez még hagyján, mert ő szereli az autónkat,de fél 10 után jött haza mata részegen.egész nap alig várom hogy beszélgessen velem,aztán ezt kapom.reggel közöltem vele, ha nem sikerül az ő lelkén szárad.sz'al nagyon kivagyok.szerintetek ez befolyásolhatja a sikerességet?a papírban benne volt a lekli megterhelés elkerülése.miért kellett ez?ja és reggel is használhatatlan volt,mert 5-től rókamanókkal talizott a klotyóban.lehet jobb lenne dolgozni,és akkor lenne beszélgetőtársam.
nagyon félek,mi lesz.
aztán felhívtam anyósomékat,persze degecen lakom,és elmondtam hogy gondok lesznek.ez így nem nagy élet nekem.erre ők, hogy rajta is sok a feszkó mostanában.mondom rajtam is,mégse iszom halálra magam!de majd beszélnek vele.néha úgy érzem csak én akarom igazán a gyereket,ő nem .
na nem untatlak titeket!
idegbeteg anyukába be akarna vki költözni?
 
 


nézzetek be a sikeres inszemináció topikba!van egy annyira aranyos kép 2 babáról, hogy meg lehet zabálni őket!
 
 


Lola,
érthető, hogy így reagálod le a helyzetet.!! Nagyon is!! Pont most lenne a legnagyobb szükséged a párodra és ő pont ekkor nincs melletted. :cry:
Sajnos mi is ebbe a 'válságba" jutottunk. Ezért kacsintgattam kifelé a kapcsolatunkból. Most meg nyüglődöm, kezdek megzakkanni, hogy melyik pasit válasszam. Az egyikhez nemcsak évek és emlékek, de vmi más is fűz. Míg a másikhoz meg szerelem és remény egy új élethez fűz.
Mégsem tudom azt mondani a férjemnek, hogy annyi és belegondolni is fájdalmas, hogy 3.-án lehet, hogy vége a házasságomnak. Vmiért válni sem akarok.
Hol van az aranyközépút? Ilyenkor miért nem jönnek az ötletek, hogy mit is kellene csinálni? ....

Szeretnél te is ilyen babásképet? küldjek?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


helló hAJNOCA!
köszi a válaszodat!küldhetsz képet ha akarsz!
 
 


Sziasztok! Tegnap megvolt a punkció - 5 kisbabakezdemény kezdett alakulgatni - mára 2 maradt szépen fejlődve, 1 még lustizik, 2 pedig úgy döntött, hogy most nem szeretne minket szülőknek. Az altatásról nagyon jó élményeim vannak - köszi mindenkinek a sok bíztatást - csütörtökön megyünk beültetésre. Én amióta megtudtam, hogy a kis csapatból 2 is minket választott, röpködök a levegőben, simán összefogdosom a költözni kívánó madarakat :D :D :D És mennyit mulatunk apával együtt otthon magunkban: én még - bocs hogy így leírom, ilyen nyersen - tampont sem tudok használni, képzelhetitek, mit alakítok ezekkel az utrogestan kapszulákkal. Szóval tegnap annyira röhögünk azon, hogy úgy érzem kigurulnak, hogy a könnyeim folytak már, és közben rázkódott a hasam, ami azért kicsit érzékeny volt még. szóval a boldog tudatlanságban telnek a napjaink, mit sem tudva arról, hogy ez a babadolog hány és hány százalékban sikerül/nem sikerül, azt hiszem régen voltunk ennél vidámabbak!!! Annyira kedves volt velem mindenki tegnap a Kaáli-ban, azt hiszem ez is hozzájárulhat a mai boldogságomhoz. Ma olyan olvasmányt olvastunk a picikkel - merthogy eljöttem tanítani, persze nyugisabban ,mint szoktam - hogy ki mikor szeret iskolába járni: volt egy kislány, aki azt mondta (csak 2 kislányom van, meg 12 fiam), hogy mindig ilyen napokra vágyna mint a mai, mert olyan boldog ma a tanító nénije. Ezen csöppöt elérzékenyültem, meg ők is, úgyhogy tömeghisztéria volt a teremben - jó értelemben. Pszt, ha esetleg sikerülne..... :lol: hát, akkor talán tényleg kinőnek a szárnyaim. :lol:
 


Azta csajok, ezt a dömpinget! :D
Szerintetek is ráférne a gólyára egy energiaital!? :D

Backa!!!!
JE JE JE! 3Mazsola! :lol: Na most aztán kiélvezni a nyugodt napokat, mert 3 babóca 3 pár láb! :lol: Örülök, hogy minden rendben volt! Nagyon szorítottam Nektek!

Lola!
Sajnálom :( Néha úgy viselkednek a pasik mintha ők kapnák a hormonokat és ettől meg kéne buggyaniuk :evil: Ne idegeskedj... hidd el a babókák már nagyon kapaszkodnak, uh a vita nem okozhat nekik bajt, de azért próbálj meg a leendő kispapával beszélni, hogy szükségetek van rá, jobban mint a haveronak és a pohárnak!! Egyébként hogy vagy?

Julika!
Mi is kb ilyen dinnyék voltunk amikor megtudtuk, hogy a felolvasztás után élnek a Mazsolkáink :lol: Nagyon szurkolok Nektek! Akkor holnap visszakapod Őket?

Andi!
Azt remélem, hogy végre jó hírekkel mehetek ahhoz a nőgyógyászhoz aki segített (és akinek köszönhetem hogy lehet saját babám) és remélem egy életre elkerül az aki majdnem elvette a jövőmet! Te pedig tarhatnál bemutatót nekünk a spontán babásodás rejtelmeiből! :lol:

Hajnóca!
:roll: Hát ez nagyon nehéz kérdés... :(

Viki!
Van kedvenc tortád? Mert ha bejönnek a szerencseszámaid jövünk neked egy szülinapi tortával! :lol:

Én elvagyok, néha picit görcsölök akkor muszáj pihenni, de amúgy nem érzek semmit! :wink:
Vendég
 


Helló!Lexa!valamit nem értek most nézem a papírt szeptember 28 van rajta,akkor kell tesztelni.szerintem elírta a doki.mert a 14 nap kell és a péntek a 0. nap volt ugye.két hét múlva péntek, az szeptember 29....
múltkor aug 10 volt a beülti,és 24-én kellett.15+14-29 nem?de te mondtad,csak 16, nap fogsz.jó neked,ha kibírod addig.én se veszek tesztet ne legyen itthon.
már megy a neharagudjhülyevoltam duma.
 
 


lexa!
mitől lehet a görcsölés?máskor is volt ilyesmi?én az égegyadta világon semmit nem érzek.
az agond,hogy nem tudod melyik jel mit jelent.úgy szeretnék vmi jelet!egy kis hányinger,hányás,vagy valami,olyan jó lenne,persze ez még korai.
 
 


Julika!
csak nem te is tantónéni vagy?1000 drukk,ügyesen ám!a beülti után melózol?
minden jót neked!
 
 


Julika,
akkor kívánom neked, hogy a beülti után is legalább ilyen jókedvű legyél. A kettő, amelyik nem indult el, éretlen volt, nem termékenyült meg vagy nem kezdett el osztódni? Mi a bajod a tamponnal, ha megkérdezhetem? :roll: Ilyet még nem is hallottam. Én meg már el sem tudnám képzelni, ha nem lenne :shock:

Lola,
ez nem valami humánus viselkedés apától. Próbáld vele megbeszélni, miért is fontos neked, hogy otthon legyen és veled töltsön el több időt. Ha két ember huzamosabb ideig nem figyel egymásra, csak egymás mellett és nem egymással él, akkor az nem vezet jó irányba. A stresszt pedig nem külön-külön kell feldolgoznotok, hanem együtt. Lehet, hogy rá is sok zúdul, de a lombik miatt te sem vagy éppen megkímélve.
Én is annyira szerettem volna már előbb babát, talán már nyolc évvel ezelőtt, amikor a kisfiam 2 éves volt. De a házasságom nem úgy alakult és így utólag örülök is annak, hogy nem csak azért szültem még egyet, mert azt reméltem, attól minden rendbe jön.
Ha baba születik, minden megváltozik egy párkapcsolatban. Sosem lesz már olyan mint előtte. És ha a kapcsolat ebben az időszakban nem elég stabil, bizony elindulhat egy olyan folyamat, ami nem éppen pozitív irányba alakítja a dolgokat.
Ha pedig tényleg úgy érzed, csak te akarsz gyereket, akkor feltétlenül beszélj vele erről. Én biztos "kicsinálnám" magam ettől a gondolattól :cry:
Remélem nem voltam túl negatív, egyáltalán nem volt célom :D Csak vágj fejbe, ha mégis :roll:
Egy veszekedéstől azért biztos nem lesz mindjárt sikertelen a beültid! Csak nyugi, gondolj arra, hogy most biztos sikerül :D Szorítok, hogy minden rendben menjen.

Backa,
te ujdonsült anyuka, tényleg bírod az olyan fostos időt?? Nekem a halálom, olyankor tök fáradt vagyok és nyűgös.
Ismersz már minden új filmet a piacon? :D csak tekerózzál be és pihengessél. Nem fáj a hasad? Jól vagy(tok)? Küldjél nekik jó kis kajákat, akkor biztos eszük ágában sem lesz kiköltözni!

Lexa,
ezt csak nem gondolod komolyan?! :lol:
Te pedig tarhatnál bemutatót nekünk a spontán babásodás rejtelmeiből!

Aztán páros lábbal repülök ki innen a topikból, hihi.
De nagyon elhatároztuk, úgyhogy sikerálni is fog!
Kapott valamelyikötök Gynevac-ot? Én felirattam apának is, kellene valakit keresnem, aki beadja. Rontani biztos nem ront az esélyeinken :D

Hajnóca,
nem könnyű a dolgod. Ebben nem lehet senkitől sem segítséget kérni, legfeljebb tanácsot, de dönteni akkor is neked kell egyedül.
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi vagyok, elnézést, hogy benézek hozzátok. Én Lexának üzenném: szerintem nem gond a görcsölés. Én is görcsöltem a beültetés után. Nekem pozitív tesztem lett.
 


Lexa!:)

az oroszkrém a kedvencem...szerintem sokat fogok kapni, ahogy itt az állásokat figyelem.milyen jó lenne ha most mindenki kismama lenne egyszerre.

Lola!:)
nagyon vigyázz magadra/tokra...nem is tudom én mit tennék egy ilyen helyzetben.Nem igazán értem a férjedet, miért csinálja ezt? Pedig neked most lenne rá szükséged, mert neked csak a picikre kéne figyelned! Ne idegeskedj, az senkinek nem jó, akkor mi is csak aggódhatunk.
Tüneteket ne keress.Igaz én is mindig azt tettem.Nekem a beülti után 7. naptól nagyon sűrűn kellett pisilnem, még éjszakánkénk is felkeltem, a bimbóudvar bebarnult és fájtak a cickóima hőm az előírt 37,1.... ezek a tünetek sajnos a beülti után 3.hétre elmúltak :(egyik pillanatról a másikra,ekkor tudtam ,hogy vége.... de majd egyszer ugyis velünk marad!!!:)

Kép

Mindenkienk megy a drukk aki a várakozó fázisban van!!!!!Pihenni pihenni, sok sok fehérjét enni és sok sok vizet inni! Tényleg, ti mértek hőt????

Backa!:)
én is imádom az ilyen időt... remélem szépen folynak az építő munkálatok odabenn.. :)

Julika!:)
ez az utro????? :)

Wandrea!:)
irány a spontán baba!!!!

Hajnóca!:)
rég hallottam rólatok.akkor ezek szerint még nincs meg a végleges döntés.Nem irigyellek, nagyon nehéz lehet.sokszor nem tudja az ember,hogy az ész vagy a szív az erősebb! A férjed ????

Zsebi?:)
Hogy vagytok????

Stella??????? :)
hahóóóó hol vagy???? Fiúkról képek?

Baba???:)
képeket

Wish?:)
Vendég
 


Gyöngyi!!!!
ne csak Lexának, nekünk is mesélj!!!!!!
Vendég
 


vikimi!
már elvonultak a viharfelhők.
én nem mérem a hőt,mert inszemek után is mértem,és mindig becsapott a mensiig fennmaradt.
én most úgy elvagyok itthon mint a befőtt!
ma megyek bevásárolni.elég szar úgy menni, hogy nézed hogy hozod haza,ne legyen tele a kosár.pénztárcakímélő!
pussz mindenkinek!
 
 


Jó reggelt! Sziasztok!
Köszönöm, hogy veletek beszélgethetek, legalább információt tudunk cserélni. Olyan lehetetlen néha a helyzetünk.
Nekem 09-01-én volt a beültim. Ez volt az első. A győri Kaáliban a Kőrösi csiniálta. 15-én teszteltem az pozitív lett, de nem merem megcsinálni mégegyszer, mert attól félek, hogy a következő nem így sikerülne. Már paranoiás vagyok.
Viki!
Neked volt már pozitív teszted? És akkor mi lett, a 3.hét után amit az előbbiekben írtál. Elment a baba csak úgy?
Nagyon szeretném, ha válaszolnátok, mert én már kezdek
megőrülni.
Gyöngyi
 


helló gyöngyi!ez szupi!nem mindig válik a + --vá!nem hiszed el,hogy terhes vagy?mikor kell menned uh-ra?hidd el igaz!!!!!!!!!!!
én is a kőrösihez járok ám!!!!!jövő péntek én is nagyon bízom egy pozitív tesztben.érzel vmit?
tegnap meghosszabbították a szerződésemet jövő év dec 31-ig.tök jó!ez megy már 5 éve,de legalább van időm szülésig,addig is van mhelyem!!!!!!
 
 


Sziasztok lányok!

Jól vagytok???

Nálam minden oké, ma kaptam 2/3 ampulla choragon-t. Kicsit érzem a hasamat. Nem fáj, nem is görcsöl, csak érzem, hogy van. Ennek kifejezetten örülök, az előző kettőnél az égvilágon semmit sem éreztem! (bár ez sem jelent semmit, mert az 1. neg lett, a 2. meg poz.)
Annyira bízom most! Úgy érzem, össze fog jönni. :)

Lola!
Tudom, hogy könnyű mondani, de egyszerűen ne törődj vele! (mármint a férjed ökörségével) Látod, másnapra elmúlt. Nem éri meg az idegbajt! Most viszont alkalmazhatsz egy kis lelki terrort! :lol:
Ne bizonytalanodj el, biztos, hogy ő is szeretné a babát! És téged is nagyon szeret! Csak hát a férfiak nem bírják a stresszt és behülyülnek. Nem, mintha ez mentség lenne, inkább csak magyarázat!
Az én uramon úgy jön ki, hogy nem alszik éjjel, tegnap is fél 2-kor még a tévét leste kínjában. Aztán mikor fél 6-kor kelnie kellett, olyan volt, mint a mosott sz..!
A napokat meg ugyanúgy kell számolni, mint a ciklusnapokat : az 1. nap a beülti napja. Így kijön az időpont!

Hajnóca!
Mi lesz veletek??? Nem úgy néz ki, mintha kialakunának a dolgok!
Szerintem mindenesetre ne siesd el, ha letelik a határidő, ha nem. Ha kell még idő, akkor várj!
De a válás időpontja vészesen közeleg! Jaj, de nehéz lehet ez! :(

Julika!
Ez nagyon szuper!
Csak örülj is, ne törődj semmiféle százalékkal! Az úgyis csak statisztika, még 1% esélynél is lehet, hogy pont Te leszel az az 1! Nem jelent igazából semmit!
Elvileg holnap lesz a beültetés, ugye? Utána is dolgozol majd? Szorítok Neked is! :)

Lexa!
Pihizz sokat! Gondolok Rád is! :)

Wandrea!
Ígérem, nem dobunk ki a topikból, ha spontán babát csináltok! maradhatsz tiszteletbeli beültis! :lol: Nehogy ez tartson vissza! :lol: :lol: :lol:
Tényleg imádom az ilyen időt, ekkor vagyok aktív meg jókedvű. A férjem is ilyen. Mi ellennénk napsütés nélkül egész évben!

Gyöngyi!
Jó, hogy itt vagy! Írj csak gyakran! :)
Csináj mégegy tesztet és megnyugszol! 1000%, hogy minden oké! Ha nem így lenne, éreznéd!!!

Vikimi!
Remélem, építkeznek odabenn!
Mikor izgulhatunk már érted is???

Megjött anya, majd még jövök!
 
 


Szasztok Lányok!

Lola!
Én nem számoltam utána, hogy mikor kellene tesztelni, mert ha jól emlékszem az csütörtök én pedig azon a héten nem akarok tesztet venni. Talán majd 3-án megcsinálom... aztán lehet hogy hamarabb mert mégsem férek a majd a bőrömben :D A görcsölés nagyon enyhe és nem tudom mitől van, mert még soha nem volt. :roll: Én arra fogom, hogy elég nehezen tudta visszarakni a babákat és egy kicsit meggyötört... bár Gyöngyinek lenne igaza! :wink:
Örülök hogy Kispapa belátta bűnét és jobb útra tért. Csak óvatosan azzal a bevásárlással!


Gyöngyi!
Ez fantasztikus hír! Mármint a + teszt!!! Ne izgulj a babócák erősen tudnak kapaszkodni! :D És eszedbe ne jusson ilyeneken gondolkodni, hogy amikor elment a baba... csak arra szabad gondolni, hogy minden rendben lesz!!! Köszönöm, hogy megírtad Te mit éreztél, ilyenkor picit megnyugszom. Vagyunk itt páran K. doktor "tanítványok" :lol: Mikor mész UH-ra Győrbe?

Viki!
Jegyeztem... oroszkrém! :D Csak tudjál mit kezdeni ennyi oroszkrém tortával :lol:

Andi!
Én anno 2 éve (akkor már volt egy ilyen gynevac hullám) beadattam. Nekem jó volt, csökkentek a fertőzések és minden nőgyógy betegségre negatív volt a leletem. A családinet fórumon (oda is írok néha) elég sokan beadatták/adatják, volt akinek már igen pozitív tapasztalatai vannak róla. Nekem a háziorvos beadta (én 10 naponta mentem, de van aki hetente 1x). Remélem segítettem. :wink:

Backa!
:?: Hogy vagy?
Vendég
 


Backa!
Majdnem egyszerre írtunk! :lol:
Annnnyira jó, hogy ezt érzed! :D

Megyek én is, mert a konyha romokban, és délre hivatalos vagyok pletyipartira a szomszédba :D
Vendég
 


Wandi,
mi most adatjuk a Gynevacot, épp ma kapjuk már a negyediket (10-naponta, kéthetente kapjuk, ahogy épp összejön)
Egy jótanács: ha fáj - ha nem borogasd be este a helyét, mert elég alattomos inci és utána napokig érezheted a helyét..

Fanni
 
 


na helló!
ha sokáig nem jelentkezem akkor szétvertem a gépet.2.szor írom a hsz-omat.2* kellett újraindítani.
nagyon mérges vagyok magamra a vásárlás miatt.nem volt nehéz,de egy kicsit igen.2 perc a bolt .most mutattam az uramnak, azt mondta nem vészes,de hülye vagyok.ugye nem lesz gond?edzem a bébiket.aki nem tudja,az is emelget nem?
ne szidjatok le nagyon,nem tudom miért csinálom.
backa!jól vagy,én úgy tudom a a beülti napja az a 0. nap.
ja és amit adtak papírt ugye abban az volt hogy ott volt a több sikeresség,aki normálisan élte az életét tovább,remélem nem lesz gond.
csá
 
 


Szia Mindenkinek.!
Október 3-án megyek Uh-ra. Addig szívesen hibernáltatnám magam.
Lola: Én a beülti után 3 napot feküdtem, aztán éltem az életem, bár sokat pihiztem. Dolgozni nem járok, de szerintem jobb ha lefoglalod magad.
Igazából én is mindig érzrm a hasam. Rettenetesen fájnak a ciciim.És én kicsit görcsölgetek úgy 2-3 naponta. Sőt van egy kis barnázgatásom is, de azt mondta az Ivett, hogy ez nem gond. Te melyik terhességmegtartót használod? Nekem a Duphastont írta fel.
 


Lola,
csak nyugi, biztos nem volt olyan nehéz a pakkod... Hacsak nem egy havi nagybevásárlást intéztél és még az ásványvizetek is elfogyott :wink: Ha nem esett nehezedre, akkor a babákat sem zavarhatja. Azért legközelebb inkább küldd apát, te meg csak sétálgass, ha levegőzni akarsz. Azzal biztos nem csinálsz semmi rosszat! :lol:

Backa,
én is remélem, hogy sikerül! mennyi choragont kapsz még? Utrot is?
Nekem még mindig nem jött meg. Na, nem mintha most annyira hiányozna, csak azt hittem, egy-két nap és már be is hozom a lemaradást.

Fanny,
olvastam már a borogatásról. Majd gondolok rá, ha túl vagyok az elsőn. Még sosem volt nőgyogyis gyulladásom (szerintem), de most úgy is van mindenfélére időnk, ezt is kipróbáljuk :D A régi nőgyogyim kimondottan javasolta.

Gyöngyi,
ne aggódj! Biztos, hogy még mindig pozitív lenne. Ha már megkapaszkodtak, csak nem gondolják meg magukat! Ne is gondolj ilyesmire... Mikor kell menned dokihoz?
 
 


Gyöngyi!
utrogestant használok 2*2őt.
holnap nem csinálok semmit az tuti!most nagyon aktív voltam ma.főztem is,anyukámmal voltunk sétálni az ipolyon.
többiek!
jövő héten melóztok?én hétfőn megyek
na pusszancs!
 
 


Sziasztok!
Előtápászkodtam egy kicsit!
Naphosszat heverészek, mint a lajhár! :oops: :lol:
Napi 3x2 utro-t használok (azért ilyen sok, mert pco-nál gyakoribb a progi-elégtelenség).
23-án kapok mégegyszer 2/3 ampulla choragont. Megkérdeztem a dokit, hogy előfordulhat-e, hogy ezt kimutatja majd a teszt, azt mondta, kizárt.
Néha picit olyan, mintha meg akarna jönni, de emiatt most még nyugodt vagyok! Bezzeg, ha 10 nap múlva érzek majd ilyesmit, rámjön a frász! :shock:
Új tünet : fájnak a melleim. Pontosabban égnek! Nem tom, mi ez, ilyen még nem volt! (pedig voltam terhes is, nem is!)

Majd jövök még ma!
Addig írjatok!!

Lola! Helyrejött a géped? Nekem ma egész nap szarakodott a babanet, most már jó!
 
 


backa!végre előbújtál!addig jó míg bírsz feküdni!
én semmi nem érzek
 
 


Lola!
Nem igazi fekvés ám! Inkább döglés! Sokszor felkelek, állandóan pisilnem kell meg szomjas vagyok. Felváltva. :roll: De legalább jobban tudok inni, mint a múltkor. Csak azt a szar Isostart nem bírom, két nap alatt se fogy el a napi adagom. (fél liter)
Most meg bort kéne innom, de már unom. Rossz alkoholista lenne belőlem!

Múlkor én sem éreztem a világon semmit, mégis terhes voltam. Meggyőződésem, hogy ez a világon semmit sem jelent!
 
 


Sziasztok

Bocs ha zavarok

Lola

ne idegeskedj, ne érdekeljen most, hogy mit csinál, és mit nem csinál a párod, csak rájuk gondolj a babókra, remélem, hogy már szent a béke

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Hogy vagytok, lányok? Még mindenki alszik?

Nem túl nagy a pörgés mostanában, tessék egy kicsit szorgosabban írni! :evil: :lol:

Szia Erika!
Dehogy zavarsz!!!! A kisbabád lombikkal jött össze?
 
 


backa!
te írod hogy nem írunk!te nem jelentkezel!
az én dokim legyintett az iso-ra.azt mondta sok folyadék.így hát nem vettem.
én bort sem iszom.utálom.tejcin élek.
erika!
most már szent a béke.kiderült hogy a párom az új mhelyén még nincs bejelentve.
ja!és még nem kapott senki augusztusi fizut!
jó cég,mondom.
sziasztok!
 
 


Jó reggelt!

Lola!
Korai ébredő vagy :lol: Biztosan semmi bajt nem okoztál a bevásárlással, de légyszi a nehezebb melókat bízd Kispapára! Tessék ugráltatni, vezekelésképpen :twisted: Na jó, ez csak vicc volt, de azért kíméld magad. Én még nem vagyok 100-as benne, de szerintem megyek hétfőn melózni - gondolatelterelő :roll:

Gyöngyi!
A barnázgatásra nem mondták neked a Rutascorbint? Ez egy elővitamin és állítólag jó rá. Amikor én kezdtem a mostani lombik ciklust, ahogy elmúlt a menzim rá 2 napra újra vérezni, majd barnázni kezdtem - tökre beparáztam, hogy már az elején leválik a nyálkahártya és szedni kezdtem. 1 nap után szépen megszűnt. Talán kérdezz rá Ivettnél és ha nem ellenzi szerintem váltsd ki!

Andi!
Akkor most irányítsam hozzád a menzimanóimat vagy küldjem el őket földkörüli útra úgy 1,5 évre? :lol:

Erika!
Gyere nyugodtan, nem zavarsz! Szeretjük látni az ilyen helyes vonalzókat :D erőt ad!

Backa!
Én is pihizek, bár tegnap kicsit bűnöztem :D Játszottam a szomszéd 2 éves kislányával - egy tünemény, aztán dumaparti volt a barátnőmnél este 9-ig.
Vendég
 


sziasztok!
tegnap úgy látszik bűnöző nap volt!én kész vitafórumot indítottam el a vásárlás+főzés+séta napommal a szülészetek,kórházak,kaális párom fórumán!megoszlottak a vélemények!
hajnalban arra ébredtem,mennyire félek egy újabb sikertelenségtől,és mennyire boldog lennék egy sikeres terhességnek!
kicsit feszül a cicim...hmmm?
amúgy abban a topikban van egy táblázat is, nagyon szuper,és most lett egy lány 4. beültire terhes.nagyon boldog!
 
 


Lola!
Igazad van, én is irtó lusta vagyok! :oops: :oops:
Szégyen, hogy egyes cégek mit meg nem engednek maguknak!
Különben a sok folyadék pontosan mire kell??? Arra, hogy kimenjenek a hormonok, vagy a mnyh fenntartására? Ezt is, azt is hallottam már...

Lexa!
Szerintem csináld azt, ami jól esik. A szervezeted tudja, mi kell neki. A pletyizés szerintem csak használhat! :lol:
Melózni nem megyek. Nem és nem! :evil:
 
 


backa!
nem tudom miért kell a sok folyadék.alapban is sok kell.
csá!
 
 


Vikimi, Backa,
még nincs döntés. Ugyan körvonalazódik, de .... még korai lenne. :?

Zsebike,
hogy vagytok? A csöppségek növögetnek?

Baba, Nina, Tina és a többiek merre járnak?
Hiányoztok csajok. Nagyon. :)
Képeket akarunk és sztorikat. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lexa,
ezeket jól ideküldted a nyakamra!!! Már reggel ébresztettek :wink:
De nem baj, minél előbb annál jobb. Már így is 1,5 hetet késett. Délután elugrok a dokihoz, megdumálom vele a clostyt, de amíg az inzulinomat nem ellenőrizték, nem akarom elkezdeni. Tehát valószínűleg kiesik egy ciklus. Akkorra már két hónapja szedem a gyogyit, holnap váltok egy újra.
Mit dolgozol? Ha nem stresszes a dolog, biztos nem árt. Ha pedig futkározol, inkább adj magadnak és a babóknak még egy kis időt :D

Backa,
a dokim azt mondta, a hormonokat jobban hasznosítja a szervezet, ha rendben van a folyadékháztartás. Erről jut eszembe: nyáron még elmegy az ivászat, az ember úgyis vedel mint a kacsa, na de télen?! Biztos nem megy könnyen meginni azt a pár liter előírt lötyit... Én van, hogy hűvösebb napokon azon kapom magam, hogy délután van és egy pohár kávénál még nem jutottam tovább :shock:
Ha elkezdem holnap a metformint, fogyózok is mellette, akkor aztán alig bírok inni :? Majd valahogy kényszerítem magam. De jó is lesz! :evil:
De addig is teleiszom magam kólával, kávéval, benyomok pár tortaszeletet, szőlőt, sőt átzabálom magam az étlapon :wink:
A lustaság most egyáltalán nem rossz, alanyi jogon jár mindenkinek ebben a topikban :lol: Miután teszteltél egy jó kis (nagy) pozitívat, abba sem kell hagynod! Akkor kereshetnek a szakmunkiknak másik nevelőt! :lol:
 
 


Sziasztok lányok!

Új vagyok itt a fórumon, de a lombikkérdésben -sajnos- már nem.

2. lombikomon estem át a Kaáliban, konkrétan múlt héten volt fagyibaba. Most aztán tűkön ülök, a mai teszt semmi jóval nem szolgált. Olvasgattam tőletek -most utólag -, hogy a 10. nap után érdemes próbálkozni, de jó lett volna már a depire valami pozitívum.

Milyen tesztet javasoltok és mikor?... ami mutathat valamit, mert most nem erényem a türelem.
Nagyon le vagyok törve, gondolom mindenki így van vele, nem hittem volna, hogy ezt a többfrontos terhelés ilyen nehéz. :oops:


drukkolok nektek is.
 
 


szia lányok!
hajnoca!ügyes legyél!én voltam már hasonló helyzetben .páromnál maradtam,nem bántam meg eddig.!
Andi!
nekem nem gond a piálás!lugybolok rendesen.és étvágyam is van,elég szép!rászoktam a banánturmixra,mert a gyümülcsökkel amúgy hadilábon állok.
vedelés ára,folyton pisilés.itthon nem gond,de bennt a mhelyen!finoman szólva nem teng túl a higiéne!ez van.
amúgy olyan vagyok mint egy mormota.ennyire kilehetek?nincs a napnak olan szakasza,mikor nem tudnék aludni.ma délelőtt 11-kor olvasni kezdtem.11.48-kor,na leteszem kicsit.fél egy után úgy ébredtem,mintha éjfél lenne,alig bírtam felülni!
mukucs!üdv köztünk!ide jól jártál,hogy írtál,mert ez hamarosan babás topik lesz!
konkrétan melyik nap volt a beültid?nekem pénteken.szerintem iszonyú hamar teszteltél.ajánlom keress rá a google-ban a beültetés szóra,és rájössz,hogy józan paraszti ésszel is felfogva legalább két hét kell hogy az a nyomorult hcg termelődjön!persze most én is nagyon bölcs vagyok,majd nézzél meg jövőhéten!de ki kell bírni.miért teszed ki magad ilyennek!én úgy tudom ezek a tesztek nagyjából mind egykaptafa.
még semmi nincs elveszve!
 
 


Sziasztok Lányok!
Én új vagyok a topicban, de lenne hozzátok egy kérdésem. Szept 8-án volt a beültim és tegnap voltam szegeden, mert elég rosszul voltem. A Drnő megcsinálta az uh-t, meg vért vett. A vérvétel eredménye ma lett meg és a hormonszintem 1,5. Azt mondta hogy nem egyértelmű.
Szerintetek ez mit jelent, illetve mi a tapasztalat?

Válaszotokat várom!

Sziasztok
 
 


Sziasztok!

Wandrea!
Általában ugyanígy vagyok az ivással, de most folyton szomjas vagyok. Szerencsére. Így asszem teljesítem a tervet! :lol:
Ha metformint kezdesz szedni, nem is kell különösebben vigyáznod : nem lesz messze olyan étvágyad, mert jól leviszi az inzulint. Az édességtől meg hamar elmegy a kedved, mert megbosszulja magát. Szóval drasztikus fogyó nem kell, különben sem javasolják IR esetén. A cukor-anyagcsere így is elég labilis, jobb nem belerondítani. A metformin-szedés önmagában levesz rólad pár kilót!!! Ez a jó benne! :lol:
Különben úgy vettem észre, hogy az ún. hasznos szénhidrátot eheted. A "rossz" szénhidrát (pl finomított cukor és társai) egyből hasmenést okoz. Ha ilyesmit nem eszel, nem lesz vészes mellékhatás.

Mukucs!
Örülök, hogy idetaláltál!
Személyes tapasztalat : nekem a beültitől számított 12. napon lett először halványan pozitív a teszt! (persze előtte is csináltam, mert hasonlóan türelmes vagyok, mint Te! :lol: )
A Kaáliban azt mondták, hogy a 14. napon KELL tesztelni, nem előbb. És még az sem 100%-os eredmény, láttam már olyat, hogy csak a 17-en mutatta ki.
Szóval : türelem! (Ezt magamnak is mondom, pedig csak hétfőn volt beültim. Már ma tesztelnék! :lol: )

A legtöbb tezst 25-ös érzékenységű, de valamelyik topikban olvastam egy 10-esről is. Elfelejtettem a nevét, mintha valami gólya lenne benne. asszem.

Lola!
A banánturmix az fini! Nekem is kéne olyat innom! Tömény B vitamin (meg cukor :oops: )
Én is ilyen alvós vagyok! Mint akit agyoncsaptak! :lol:

Henci!
Szia! Neked is örülök!
Nem értem ezt a hormonszintet! Mi ez?? Béta HCG?? Nekem volt olyanom, de az tizenvalamennyi volt, és az volt a bizonytalan. Lehet, hogy más a mértékegység. Vagy másik hormonról van szó!
Semmi mást nem mondott a doki? Ilyen esetben megismétlik a vérvételt 2-3 nap múlva, és ha emelkedik a hormonszint, akkor minden oké.
Tesztet csináltál?
Hogyan lettél rosszul?
 
 


Sziasztok!

Backa, köszi a választ.
A Kaáliban vettek vért gondolm Béta HCG, de nem tudom. A drnő azt mondta jobb lenne ha min. 5 lenne.
Pénteken kell tesztelni, hátha addigra emelkedik a szint.

Amúgy ma de elég jól voltam, de du-ra nagyon elkezdtem görcsölni, alig tudok pisilni, ilyen volt kedd este is, persze hányingerem is van rendesen, minden falatért megküzdök.
Sziasztok
 
 


Lola, Backa köszi !


Akkor megnyugodtam, egyelőre, keresem mindig magamon a jeleket, hátha utal valami a jövevényre, valahogy kihúzom a jövőhétig.

Szedett, illetve szúrt gyógyszerekkel kapcsolatosan is lenne kérdésem, mert a dokit ugyan alkalmanként kifaggatom, de mindig elmarad valami, nomeg a tapasztalatok jobban érdekelnek, meg gyorsan összeszedem a dobozgyüjteményem.. a nevek miatt.
 
 


Henci!
ha van HCG, az mindenesetre jót jelent. Van, akinél lassabban indul be a termelés. Viszont, ha valamennyi már van, az azt jelenti, hogy elindult a beágyazódás.


Mukucs!
Mikor volt pontosan a beültetés?
Melyik Kaáliba jársz? Ki a dokid?
 
 


Backa!

Köszi, ha tényleg duplázódik naponta, akkor holnap már 5 körül kéne lennie.
Csak ezek a görcsök ne lennének!!!
 
 


Henci!:)

Valóban nagyon nem egyértelmű ez a vérvétel.nekem a beülti után 10.napon nézték és akkor 47,5 volt(nekem megállt) egy másik lánynak 220(azóta megszülte az ikreket)...nos lehet más mértékegységben mérték.De mindenesetre ez valóban azt jelenti hogy elindult a folyamat....Szorítok nagyon!
Majd írd meg feltétlenül mi a helyzet!

MINDENKINEK MINDEN JÓT!!!!!! :)
Vendég
 


Henci!
Akkor neked holnap kell tesztelned Igaz?
Irjad meg az eredményt.
Érzel valamit magadon?

Backa!
Azt írtad a Mukucsnak, hogy neked lett halvány poitív teszted, abból mi lett?
Jó éjt mindenkinek! Gyöngyi
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron