Új privát üzeneted érkezett!

Ez érdekes! Akkor lehet, hogy lejátszódik valami ott bent, ami kiváltja? A férjem azt mondta, hogy biztos akkor ágyazódott be.
Nem valószínű, de jópofa gondolat.
 
 


Jó lenne, ha így lenne
 
 


Lili!
Hát, álmodtam olyat, hogy MAJDNEM történt...DE NEEEM! Pedig az elég bosszantó. Én mindig rosszkor ébredek fel? :evil: Pedig milyen kényelmes megoldás lenne!

Azt hiszem, miután Wandrea megnyitotta a "beülti előtt és utáni Piások" fórumát, én nyitok egyet "beülti előtt és utáni szexmániások" címmel.

Akkor beülti után várhatom a spontán bulit???

Írhatna már valaki, akinek összejött! Mert mi csak tapogatózunk (hogy stílusos legyek) mint vak a p... :lol:
 
 

 
 

Ja! Azt meg elfelejtettem, hogy voltam EKG-n, megvan a labor, a belgyógy vizsgálat. Minden jó, altathatnak. Csak már ott tartanánk! Kíváncsi vagyok a holnapi uh-ra!
 
 


Backa!
Belépek ebbe a fórumba is!
Nekem nem is kellett az altatás miatt semmiféle vizsgálatra mennem. Tavalyelőtt altattak a SOTE II-be, volt egy polipom, de képzeld ott sem volt EKG. Csak labor. Mondjuk vérvétel itt is van, de EKG-ról szó sem volt!
 
 


Backa,
ez aranyos!!!
Pikk-pakk eljön a beülti ideje is!
 
 


dezsina, ez elég hihetetlen!
 
 


Nekem a hiszteroszkópiánál pl. még a másfél hónapos leleteket sem fogadták el. Vérkép, vizelet, EKG.

A kaáliban 6 hónapnál nem régebbit elfogadnak.
 
 


Az laparnál viszont mellkasröntgent kértek EKG helyett.
 
 


Ugyanígy voltam! Hisztero volt novemberben, oda tök új kellett (Szent Imre kórház), a Kaáliban jó lett volna fél éves is, de januárban volt utoljára (az 1. punkciónál), úgyhogy most megint kellett minden. Vagyis nem, mert a hepatitis-t és a HIV-et elfogadták, az 1 évig jó.

Na, látjátok!
Csak a megfelelő téma kell és pörög az oldal! :lol:
 
 


Lili!
Csak ámulok! Tényleg nem voltam EKG-n! Csak vérvizsgálat volt, jó sok fiolával meg vizelet. Az osztályon csak azok a lányok-asszonyok voltak EKG-n akiknek komolyabb altatásuk volt. Tehát nem ez az injekciós, hanem az igazi. Persze nem tudom a különbséget. Ez eszembe sem jutott, hogy itt is kéne....
 
 


Szerintem a Kaáli kicsit túlbiztosítja a dolgokat. Végülis csak egy vénás 15-20 perces altatás, nem hiszem, hogy bárki felfordulna tőle...
Ugye kb ennyi ideig tart, már nem emlékszem pontosan...
 
 


Backa!
Most megnyugtattál :!:
 
 


Hali!

Arra nem emlékszem, hogy a beülti után volt-e, de arra tisztán, hogy a terhességem első pár hónapjában rendszeresen volt spontán o-m. Volt, hogy egy éjszaka többször is ébredtem rá... :oops: :lol: Akkor féltem kicsit, hogy nehogy baj legyen ebből, dehát ezt nem tudtam sehogyse befolyásolni. És olyankor kicsit megkeményedett a pocakom alja, de aztán pillanatok alatt el is lazult, és szerencsére nem lett baj. 8)
Azért elég fura volt, a hormonok játéka. Mert ébren meg sem fordult a fejemben, annyira rosszul voltam az első 3 hónapban!
 
 


Szia Baba!
Alig várom, hogy terhes legyek! Ezek szerint csupa öröm! (legalábbis éjjel!)
A hormonok játékait ismerem! Egész nap ettől vagyok hülye! :lol:
 
 


És azt nem is mondtam, hogy vasárnap voltunk a szentendrei Skanzenban, sétáltunk pár órát. Ott készült ez a kép a büszke anyukáról. :lol:

Kép

Zsebi,
ím a babakocsink. :)
 
 


Baba!
Fú de furi vagy a nagy pocak nélkül. :) Nagyon nagyon csini vagy. :)
Szép a babakocsitok de nekem ez túl nagy lenne. :(

Backa!
Drukk hegyek mennek!

Edina!
Javítottam. :)

Backa, Edina!
Szóval nekem a Kaáliba Krizsa doki mindig azt modnta az et után 4-5 napig ne szexeljünk viszotn a Dévainál mindez három hétig tart szóval megoszlanak az orvosokvéleménye. Egy másik dokitól is kérdzetem erről ő azt javasolta nekem hogy inkább ne mert méhösszehúzodás nem túl jó az embiróknak és a fertőzésveszély is nagy ilyenkor. Szóval nincs recept.
Mi egyik lombiknál sem szexeltünk.

Punkcióra 3-5 napos önmegtartóztatással kell apának menni ez fontos a spermák miatt. Mi általában 3-4naposat vittünk. hihi

Vörösbor napi egy pohárkával valóban nagyon jó serkenti a vérbőséget az alhasban.

Hogy én mit csinátlam et után nekem délután volt az et-m aznap és másnap kettőig szinte csak feküdtem az ágyikómban aztán másnaptől elmentem délutánonként az ügyeletre ez napi 20 perc oda vissza. Amúgy semire nem figyeltem ettem ami jólesett ittam amannyi jólesett. Egyet nem csináltam nem hajoltam le semmiért. Nekem ez bejött aztán sajnos rájöttem tuti recept nincs. Az előző háromnál viszotn sokkal többet feküdtem talán az nem volt jó nem tudom.

Zsebi
Kép


Baba,
nagyon jól nézel ki :D és nagyon klassz a babakocsi is. Én is ilyent szeretnék tolni. Hmm, úgy kb. 9 hónap múlva megfelelne :lol:
Én semmi ilyenre nem emlékszem a terhesség elején. Na igaz, hogy azt sem tudtam, hogy terhes vagyok :oops: Viszont amikor már nagy hasam volt, akkor volt, hogy néha akció után úgy bekeményedett a hasam, hogy úgy maradtam összegörnyedve. Még mosdóba is volt, hogy csak derékszögben jutottam el :lol: Így utólag irtó murisnak tűnik, de ahogy emlékszem, akkor 1általán nem volt az :?

Backa,
akkor, hogy ne kelljen két különböző helyre írnunk, összevonjuk és elnevezzük
BEÜLTI ELŐTT ÉS UTÁN ÁLLÓ PIÁS ÉS NIMFOMÁN NŐK KLUBJA
topiknak. És rajtunk, vénrókákon kívül senki nem mer majd belépni :wink:
Nekem is kértek ekg-t, pedig kb. két héttel azelőtt voltam. Biztos intézménye válogatja.

Dezsina,
vizeletet? Nekem azt még sosem néztek. Ez most elég furi, mi van, ha ott találnának valamit? :? És meg sem nézték! :evil:

Tényleg egyikötök sem görcsölgetett/fájdogált a beülti után? Ez is csak nekem jár ki... Ha meg mer jönni, én nem tudom mit csinálok :twisted: Visszamegyek a dokihoz és beírok a panaszkönyvbe! :lol: Na de erre nem fog sor kerülni, az biztos! :lol:


Zsebi,
miért lenne ez túl nagy kocsi nektek? Pici vagy? (Na, most lehet, hogy jó nagy baromságot kérdeztem :shock: )
 
 


Baba!
Tényleg nagyon csini vagy! Nem gondolnám, hogy ketten is laktak benned nemrég! :lol: Irtó menő a babakocsi! Én sem értem, miért nagy, de én abszolúte nem értek hozzá!

Zsebi!
Neked is köszi az infókat! Na meg a bíztatást!!! :)
Asszem nem lesz szex ET után :( Biztos, ami biztos! Úgyhogy most sietek is, előre kell dolgoznunk!

Wandrea!
Jóóó ez a topiknév! Hja! Ide aztán nem mer majd belépni egy szüzike se! Csak a nyanyák!
Pisit nekem se néztek, egyszer se! Nem mintha hiányozna! Így is jut minden napra egy doki!
Én nem görcsöltem sosem, de ez nem feltétlenül jó!
 
 


Sziasztok Lányok!

Lehet, hogy tegnap már megbolondultam és nem voltam elég világos.... A vizelet vizsg. nekem a SOTE II.n volt az altatás előtt a vérvétellel. (Ez egy polipos műtétem volt anno, és ott sem volt EKG)Ugye az volt a kiinduló, hogy EKG-t nem kértek a Forgácsba, pedig hétfőn lesz a punkcióm. Mindegy. Ha azt túl éltem ezt is túl fogom!

Zsebi!
Lehet, hogy bennem van a hiba, de ugye nem kereszteltél át Edinának :?: Vagy van ilyen beszélgetőtársunk? Nem találtam. Ugye visszakeresztelsz DEZSINA-ra. köszi.

Backa!
Nem valami jól sikerült az estém, pedig 3 pohárral is ittam. Azt hiszem, nekem ezek a hormonok elnyomták a "homonjaimat'. Nem kell a szex. Csak a beültire tudok koncentrálni. Ez borzasztó! És azt álmodtam, hogy a páromnak azt mondták, hogy csak ikrei lehetnek. Hülye vagyok. Már begolyóztam....

Wandrea!
Belépek a klubba! Szuper a név. Csak teljesíteni kell hozzá....

Baba!
Csini vagy, jól áll a babakocsi!!!! Irigylésre méltó!
 
 


Wandrea!
Hogy vagy most? Most esett le, hogy hiszen Téged megfigyelés alatt kell tartani :!: Milyen érzések motoszkálnak Benned :?:
 
 


Köszi lányok!
Amúgy tényleg elég nagy a kocsink, jól látja Zsebi. Ha pl. valaki lakótelepi lakásban lakik, nem túl praktikus, elég széles is, lehet, hogy a liftbe sem férne be, és üres súlya 25 kg. Autót is úgy kell venni hozzá... :lol: 8) Párom kombi :!: BMW-jébe csak úgy fér be lapjára fektetve, ha levesszük a kerekeket. Ami persze egy mozdulattal eltávolítható. :wink: Az én Ignisembe lapjára állítva csak az egyik oldalon kell a kerekeket levenni. :lol:
Viszont amiatt, hogy ilyen jó széles, remélem kényelmesen el fognak férni benne, és egy darabig nem lesz gondunk babakocsira. Amikor már ültethetők lesznek, kivesszük a mózeskosarakat, alatta ott vannak a dönthető ülések.

Tesómnak szerda hajnalban megszületett a kisfia, a régiek talán emlékeznek még a közös fotónkra a "neves" pólókban. Benjamin 3500 g, gyönyörű kis punk krapek, a kiírás után egy nappal, farral, természetes úton másfél fájdalmas óra alatt bújt ki.

Mindenkinek ezer drukk! Wandrea sokat gondolok rád!
 
 


Sziasztok!

Írtam már ide picit régen, aztán nem... És most megint jönnék, ha nem baj, mert beéltem a célegyenesbe, az első lombik felé ballagok, már el is kezdtem a fogigátlót.
De amióta beindult a dolog, alig bírok magammal, teljesen meg vagyok zakkanva... :shock: Úgy hajtanám az időt, de nem megy. Ma is azt hittem, már péntek van, aztán kopp :)
Nekem a nagy dilemmám az, hogy vajon a punkció és az et ideje körül / után mennyi ideig kell / érdemes otthon maradni? Ti hogyan csináljátok?
 
 


Szia Jitter!
Örülünk, hogy itt vagy közöttünk!
Magam részéről én is első lombikos vagyok, hétfőn lesz a punkcióm, majd utána az ET. Részemről hétfőre szabit vettem ki, kedden megyek melózni addig, amig el nem jön az ET. Aznap és természetesen a rá köv. héten szabin leszek, aztán újra meló. Persze én ülőmunkát végzek és szeretek bejárni, nem akarok táppénzre menni. Ez nekem egyéni, de vannak itt akik inkább táppénzre mennek.
Szerintem mindannyian meg vagyunk zakkanva! Olvasgass csak egy kicsit! (vörösborok, szex)......
 
 


Halihó, megjöttem! :lol:

Irtó vidor vagyok ma! :lol:
Hááát, a tegnap este jobban sikerült, mint terveztem! Persze csak a pofám volt nagy, és szépen elaludtam (fél 9-kor), mire megfürdött az uram. De! Mivel beavattam alantas terveimbe, volt képe felébreszteni! :lol: De éjfélkor (!) már újra aludtam. Ezek a hormonok...naggyon tetszik! :lol:
Reggelre nem volt injekcióm, el is voltam szépen egész délelőtt. Gondoltam, biztos jót tett a tegnapi terápia.
Délben beadtam a dupla Menopur-t, erre mit ad Isten...megint kezdődik! Mi lesz így velem??? És még csak a 9. nap! :shock: :shock: :shock:

Jó híreket kaptam a dokinál is : úgy néz ki, hogy 9 tüsző érik, hiperstimunak semmi jele (múltkor sem volt), úgyhogy mehet a napi 4 Meno tovább. (megint 40 ezer!)
Hétfőn kell visszamennem. Úgy örülök!

Dezsina!
Persze megittuk az egész bort (csak 7 dl), képzeld, még ízlett is! Még a végén jól rákapunk! Apa persze puszta szolidaritásból ivott velem. :lol:
Látod, mindenkinél máshogy hat a hormon. Csak ne görcsölj, meg ne idegeskedj! Az fontos!

Baba!
Gratulálok a picihez, tök jó, hogy hirtelen ennyi kisbaba lett nálatok!
Jé! Mondtam, hogy hülye vagyok a kocsikhoz! Dönthető ülések? Szuper!

Jitter!
Jó, hogy itt vagy!
Nyugi, ahogy elkezdődik a stimu, pörögnek majd az események! Mindenki türelmetlen előtte!
Az otthonlétet mindenki másképp szervezi. Magam részéről a stimu kezdetétől itthon vagyok, a tesztig nem is szándékozom visszamenni. Sőt, utána meg a terhesség miatt maradok! :lol:
De én úúútálok dolgozni, úgyhogy annyit lógok, amennyi belefér! 8)
 
 


Backa!
Szuperek a hírek! Mit szolsz, hogy nekem is 9db van :?: :!:
Csak két nap az eltérés közöttünk!
Holnap kérek a Menopurból, hátha nekem is hat!
Amúgy én is eldicsekedtem este, hogy akkor most milyen jó fog lenni, de elaludtam és ébresztve lettem (22:00 körül, akkor lett vége a tv-ben a focinak kb.) de nekem nem dolgoztak a hormonok.
Amikor hétfőn visszamész, akkor lesz nekem a punkció!!!
 
 


Dezsina!
Kérdezted a múltkor, hogy jó-e a 9 db. Hát nekem ma azt mondta a doki, hogy ha végül 9 fog beérni, az a legjobb, az elég sok, és mellette jó minőségű petesejtek lesznek bennük. Ugyanis ha túl sok tüsző érik, azokban rendszerint gyengébb sejtek vannak.
Ha jól számolgatom, nekem csak talán pénteken lesz punkció. (múltkor is a 17. napon volt) Lassan érnek, erre is számítottam. Viszont ha végre elkészülnek! Akkor szuperek! A múltkor 8-ból 6 gyönyörű embrió lett. 6 gyerek meg épp elég lesz. :lol:

Küldjek Menopur-t? :lol:
Ezek a férjek milyen kötelességtudók! Szépen ébresztgetnek bennünket! Minő önfeláldozás! :lol:
Nektek már csak ma szabad kb, ugye? Pétek-szombat-vasárnap különalvás, aztán hétfőn lesz pár millió fürge ürge! De izgi!
 
 


Backa!
Nekem tegnap elég volt. Úgyhogy én lezártam a punkció előtt!
Annyira klassz, hogy így együtt vagyunk a cél elött :!: Sikerülnie kell :!:
Holnap majd vizsgálat után megírom mekkorák a tüszők! Remélem rendesen megérnek! Azért fogok még Choragont kapni ugye? Attól is félek, hogy nehogy eldurranjanak!!!
 
 


Nem durrannak ki, arra kapsz valamit, hogy ne!Milyen szurikat is nyomkodsz?
Én nem chora-t kaptam, hanem ovitrelle-t. Ha hétfő reggel van punkció, akkor szombat este kell beadni. (nekem megmondták, hogy pontosan hány órakor, és elvileg vasárnap már semmit sem kapsz)
Hétfőtől progeszteron-pótlás, folsav, esetleg vitamin. Nekünk előírják az Isostar nevű sportital fogyasztását (napi min. fél liter, én port vettem, azt kevertem vízbe) Aztán csak várni kell a hatást. :lol:
 
 


Backa!
Merional 3db + 1/2 Decapeptyl
Majd holnap meglátom! Holnap minden eldől!
 
 


A deca azért van, hogy magadtól ne csinálj semmit! Én eddig egészet kaptam, holnaptól elég lesz a fél is, akkor majd gyorsabban nőnek. Úgyhogy nem fognak kidurranni.
Neked nem fájogat picit a petefészked? Nekem tegnap óta olyan feszülős. Lehet, hogy a pco miatt van...
 
 


Baba,
már mi is körbenéztünk babakocsi ügyben (tudom-tudom!!! hülye vagyok :D ) és olyan szépeket láttunk. Apa azt mondja, ha szükség lesz rá - TEHÁT KB 9 hónap múlva :lol: - rendelhetnénk egyett az e-bayről. Egy időben tiszta függők voltunk, puzzle-t rendeltünk meg ruhákat, de egy ideje szerencsére leálltunk vele :D Már olyan jó lenne, ilyen babós dolgokon törni a fejem...
A tesód nagyon szép nevet választott, legalábbis szerintem. Az én kis lurkóm is Benjámin :D

Jitter,
üdv megint a topikban. Lehet az, hogy én emlékszem rád?! Vagy nagyon régen írogattál ide :?:
Egyébként én is úgy éreztem, hogy nem megy előrefelé az idő. Ráadásul van egy rossz hírem: a beülti után megy csak igazán lassan! Tényleg szörnyű ez a várakozás. A leszívást megelőzően még legalább jársz uh-kra, vérvételre, szurkálod magad, minden napra jut valami. De utána! Csak a nagy pihengetés. És várakozás.
Nekem nyári szünetem volt, ezért nem kellett táppénzre mennem. Viszont első nekifutásra nem sikerült, múlt csüt-ön voltam fagyis beültin, és azóta otthon vagyok. A punkció után én elég sz**ul voltam, már akkor fel volt kicsit puffadva a hasam, fájtak a petefészkeim és olyan moslék kedvem volt. Ha tudsz, szerintem maradj otthon, két-három nap múlva már úgyis megint beültire. Ha nincs is semmi bajod, mégis csak elkábítanak egy kicsit, jót tesz a szervezetnek egy kis regenerálódás.
Miért lombikoztok? Írd meg majd, hogy mikor hol tartasz! :lol:


Dezsina,
a múltkorihoz képest istenien érzem magam :lol: Ma mintha a béka segge alatt lenne a vérnyomásom. Fájdogál a hasam folyamatosan, talán az utrotól, mert kb. azóta érzem ezt a feszítést, de ennyi. Viszont kezdek félve menni wc-re és ezt úgy, de úgy utálom! :evil:
Nagyon szorítsatok nekem :roll: most sikerülnie kell!!!

Backa,
csak terápiáld magad-magatokat szorgalmasan, amíg lehet :lol:
Most néztem, hogy lassan válthatok az Avandamet-re, amiben metformin van, de most hétvégén még nem akarok bekeverni semmi új gyogyival, kivárom a jövő pénteket. Nem igazán van bátorságom hétközben elkezdeni :? Itt közelebb a wc, mint a suliban...
 
 


Dezsina,
látom, Backa már válaszolt. Én is féltem attól, hogy idő előtt megrepednek. De az orvos azt mondta, biztos nem fognak. Azért kapjuk a Deca-t, hogy egyszerre érjenek, kb. egyforma nagyok legyenek és a te saját hormonjaid ne szóljanak bele a stimuba.
Nálam egy volt sokkal nagyobb mint a többi, erre azt mondta, azzal az eggyel nem foglalkozunk, a többi 9-hez igazítunk, ezért folytattuk még a stimut, holott az az egy már jócskán 20 felett volt.
 
 


Köszi a válaszokat :-)

Wandrea, de igen, mi itt találkoztunk, nem annyira régen. Akkor jöttél először te is, mikor én :-) Csak aztán én eltűntem, most meg visszajöttem... :oops:

A tanácsokat is köszi! Őszintén szólva pont a punkció utáni néhány napon agyaltam, mert már többen is mondták (a családineten is dumcsizok...), hogy ilyen püffedtségérzetük volt, sőt, akit túlstimulálnak, annak meg főleg gázos az a pár nap...

Hű, de jó annak, akinek már van 9 szép tüszője! :D

Viszont az isostart elmagyarázhatná valaki -- mire / mért jó az???
 
 


Wandrea, a nagy tüsződdel mi lett? Nem vált cisztává? Vagy magától kidurran az ilyen?
 
 


Nemtom :oops: utána nem kérdeztem rá. mIndenesetre 9-et szívtakl e, most, hogy köztük volt-e, ki tudja... Nem vált cisztává, az biztos, mert a hiperstimum után vagyis a mostani ciklusban az uh-n már első alkalommal megállapította doki, hogy még egy negyed érő tüszőm sincs :lol: (ami jó a fagyisnál). Pedig pco-s létemre sorozatban gyártom az ilyeneket...
Ja, a stimu kezdtén (6. napi uh) volt egy óriási cisztám - 47 mm - de folytattuk a szurizást és a 12. napra teljesen el is tűnt.
Csak a menzeszig kell szedned a fogigátlót vagy tovább?
 
 


Szia Wandrea!
Végre megjöttél! Merre jártál egész nap?
Már a 8. nap, ugye? Nem akarsz tesztelni? Kibírod?
Az borzasztó, hogy mindig attól fél az ember, hogy megjön! Az utro engem végig szivat, mert ugye érzem, hogy jön ki, aztán asszem megjött! :evil: Meg lesni a papírt, hogy nem rózsaszín-e! (én mindig sárgát veszek (klotyópapírt), mert a rózsaszínen nem látszik, a fehérekben meg mindig vannak ilyen pirosas pöttyöcskék, amik rám hozzák a frászt.)
Igazad van, beülti után megy leglassabban az idő. :(
Nekem a metformintól csak akkor van bajom, ha "haszontalan" szénhidrátot eszem. ( finomított cukrot, üdítőt, ilyesmit). Na meg sokszor a tej és tejföl. de ezeknél nekem gyanús a tejcukor-allergia inkább.
Ha kenyeret vagy tésztát eszem, az nem kavar be. Az üdítővel viszont k..ra vigyáznom kell, pedig imádom. Csak hát hüvelyi uh-nál ez kényes ügy! :lol:

Jitter!
A punkció után nekem eléggé fájt a hasam, meg a petefészkeim. Alig tudtam leülni vagy két napig. Pedig a hiperstimu messze elkerült! De lehet, hogy a rozoga pco-s petefészkeim miatt volt csak...
A punkció napján kaptunk utasítást : "igen bő folyadék-bevitel : Napi minimum 0.5 liter Isostar és minimum 2 liter egyéb folyadék"
Az Iso meg : izotóniás, ásványi anyagokat tartalmazó sportitalpor"
Az is rá van írva, hogy Fast Hydration, tehát gyorsan pótolja a folyadék-veszteséget. (én csak port láttam, de állítólag van kész ital is.
Szerintem nagyon szar, jól lehűtve bírtam meginni. Mások szerint finom. Citromosat vettem, asszem elég sokféle van.
Lehet, borral kéne keverni, egy kínnal megvan a kettő! :lol:

Megint nagyon várom haza a papát! remélem, nem fárad el túlzottan! :lol: :wink:
 
 


Sziasztok lányok!

Mára nagyon nagy lett a hasam. Megilyedtem, amikor tükörbe néztem. Csináljak valamit ezügyben vagy majd magától lemegy? Kell hívnom az orvosomat? Fájni nem fáj semmi...Inni iszom sokat, pisilni is rendesen járok.
 
 


Sziasztok új vagyok.hirtelen nem is tudom mit írjak. Kállyiba jár valaki? :oops:


Andi!
Nem vagyok nagy méret de mi 10 emeltes ház 7. emeletén lakunk ici-pici lifttel és próbálok olyat keresni ami esetleg befér mert babakocsi tároló sincs sajnos. Szóval csak ezért. Illetven nekem azért kell vele a sétáláson kívül máshova is mennem és ezért nem szeretnék túl nagy kocsit.

Dezsina!
NEm kereszteltelek át. hihi

Baba!
Ilyen messziről is de gratulálunk a tesódnak. Sok sok tejet és örömöt kívánok nekik.

Kép

Zsebi
Kép


bocsánat: megijedtem (nem megilyedtem...), pedig jó a helyesírásom
 
 


Szia Irsai Gyöngyi!
Én a Kaáliba járok.
 
 


helló lányok!
holnap jön vki győrbe?én már fél 8-kor ott leszek!de jó kelés fél 4.
úgy olvasom majdnem összecsúszunk a beültikkel!!!!
baba!
szuper a kép!láttam a pólósat is!de jó neked!!!
dezsina!én is így tervezem a szabikat. az 54 km oda,vagy vissza is?mert én is ezn filózom nekem is ötven km összesen.
mindenkinek ezer drukk!
 
 


Szia Lili!
Szerintem amíg nem fáj, oké.
Ahhoz meg jó lenne hozzászoknod, hogy nagy lesz a hasad! mese nincs! :lol: És reméljük nem megy le, sőt, hatalmasra nő! :lol:

Szia Gyöngyi!
Én a győr Kaáliba, de van a lányok között pesti is.
Mondjuk meséld el, mit csinálsz, hol tartasz!

Zsebi!
Nem lesz egyszerű dolgod! Kell, hogy praktikusan gondolkodj, ez rögtön megmagyarázza a babakocsi mérete körüli aggodalmadat! :)

Lola!
Végre! Már azt hittem elvesztél! :evil: Ma voltam, hétfőn megyek. Mikor lesz beülti???
 
 


Sziasztok Lili és backa! Le vannak fagyasztva mert nem valami szép volt a nyálkahártyám. Most várom hogy meg jöjjön a menzesz,de nagyon lassan mennek a napok.Nekem ez lesz az elsö beültetésem.Lili te mióta jársz a Kállyba? Jó tapasztalataid vannak?


backa!

Te hol tartasz?


2. lombik, most megy a stimu, ma van a 9. nap. Kb jövő pénteken lesz a punkció
 
 


Szia Gyöngyi,
ugye nem haragszol meg, ha kijavítalak: Kaáli és nem Kálly!

három éve keztem oda járni, két sikertelen beültetés után kihagytam másfél évet, és most újra kezdjük.

Nagyon jó tapasztalataim vannak!
 
 


Ok, Backa, akkor nem izgulok:))
 
 


Lili,
ne parázz. Ha gond lenne, akkor már biztos hívtad volna a dokidat. Ne felejtsd: négykézlábas-ájulásos figura :wink: Biztos csak dolgoznak még a hormonok. Legalábbis ez tűnik logikusnak.

Zsebi,
akkor már értem. Hát, nincs könnyű dolgod... Rossz, hogy nincs tároló. Egyedül nem lehet kocsit cipelni. Plusz a babók. Szegényke, jól megedződsz majd! :D

Lola,
itthagytál minket mint eb a szaharát... csak sírunk-rívunk egy kupacban :D :( :lol: , sőt
BORBA FOJTJUK A BÁNATUNKAT!
Kérdezd csak meg Backát! Ő bírja a legkevésbé, minden este vedel :lol:

Backa,
hát tanítványoztam, ugye a lombikra kő a pínz! :wink:
Aztán meg a telcsin lógtam vagy három órát. Felhívott az a csajszi is, akinek velem volt beültije - sikerült neki. Azt mondta, egész nap hány, reggeltől estig. Ha nem eszik, akkor a vizet adja ki, amit megiszik. Ez valami szörnyű lehet! Már négy kilót fogyott.
Na, én ma végleg elhatároztam, holnaptól nem megyek pisilni! Így megkímélem magam az esetleges csalódásoktól :lol: amelyeknek esélye PERSZE egy a nullával...na de mégis :D Majd kiizzadom vagy ... vagy nemtom mit. Erre ma, én hüle, mit csinálok?! Fehér bugyit veszek fel rózsaszín kis virágokkal. Na, már délelőtt majd szívinfarktust kaptam a wc-n :twisted: Repült is rögtön! :twisted:
Szegény aptyuk. Ha így folytatod, kereshetsz valakit a punkcióra, apa addigra kivándorol :lol:
Egyébként jól bírod a szurikat? Nem érzed a petefészkeidet?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: