Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Wandrea, Vikimi
pihenni??? Az mi? :wink: Mi nyaraláskor soha nem szoktunk a parton 'dögleni". Mi olyanok vagyunk mint a mérgezett egerek. Megyünk mindenfelé. Igaz most is voltunk azért egy - két helyen, de most nem ez volt a jellemző erre a nyaralásra. Sajnos!? :?
Sokat beszélgettünk bent az apartmanban. Aztán inkább délután és este mentünk sétálni a faluba vagy a városokba. :) Ekkor éreztem azt, hogy nekem az a Zsolti (férjem) kell akit akkor láttam. Nem a napközbeni.!!! De a Ricsit szeretem! :oops:

Vikimi,
örülök, hogy azért 'jelen" vagy. Mégha a aháttérben is. :wink: Látom azért a wiwen váltogatod a képeket. :wink: Most tettem fel újakat. De majd azt is kicsit frissítem. :)
Azzal ne is törődj, hogy keverjük néha egymást. Én is így vagyok, ha hirtelen sok új kerül a képbe. :D (szoktam így lenni a melóhelyen is - üzemadminisztrátor vagyok)
Annak örülök, hogy inkább nem kockáztatsz. Érezd jól magad az esküvőn, hisz azért hívtak meg!!! :D

Backa,
köszi, hogy íghy ismeretlenül is 'együttérzel" velem. :) Jólesik.
Sajnos sok bennem a 'Lehet, hogy ....", de remélem sikerül a lehető legjobb döntést meghoznom.
A kérdés már csak az, hogy ilyenkor az ember a szívére vagy az eszére hallgasson. A 'biztonságot" feladja a mély érzelmekért?
.....
Dönteni akkor is nekem kell, lassacskán. :cry: :roll: :?

Andrea23,
utólag is boldog szülinapot!!! (Te a hó végétől számított 4 nappal és a hó elejétől 4 nappal születtem. :D :D )

Kép


Szerintetek 'szemét" dolog, ha kihasználom ezt a minimum egy hónapot és megpróbálom élvezni a helyzetet? Élni az életet?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa! Köszönöm szépen! Tudom van egy kis halvány esélyem,de sjnos én tényleg úgy is érzem,hogy nem sikerült!Ezért nem nagyon hiszek én a holnapi tesztben.Előre látom magam elött azt a fránya egy csíkot és hiába várom a másodikat!

Dezsina! Aranyos vagy,köszönöm!
 


Hajnóca! Köszönöm szépen! Húh,akkor ez valamit jelent!? Szerintem azt tedd ami jól esik!
 

 
 

Húh,akkor ez valamit jelent!?


Andrea,
mire gondolsz?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csak poén akart lenni,hogy írtad te mikor születtél meg én...
Most megyek dolgozni,este lehet még jövök! Puszi!
 


Backa!
Akkor ezek szerint csak összejön nekünk ez az "egyszerre" dolog!
Most éppen dolgozok, vagyis nézegetem a babanet oldalait. Találtam itt elég érdekes dolgokat. Sajnos, most egyre jobban nem a munka érdekel, pedig szeretem, amit csinálok. De ez érthető.
Remélem barnából átváltassz pirosra!

Andrea23!
Fel a fejjel!
 
 


Andrea!
Neked NEM HALVÁNY esélyed van! Holnap meglátod!

Hajnóca!
Szerintem hamarosan tudni fogod, mit kell tenned!
Azt hiszem, a biztonságot fel lehet adni a mély érzelmekért, sőt, fel is kell! DE! Először 100%-ig biztosnak kell lenned, hogy valóban mély érzelmek-e!!! És ez nem mindig derül ki egy hét alatt! Ahogy az sem, hogy mit érzel igazából a férjed iránt. Lehet, hogy ha elveszítenéd, akkor döbbennél rá. Sosem tudni!
Nem szemétség, sajnos ez egy ilyen helyzet...Csak azt tudom mondani, szükséged van időre.
A fiúk hogy állnak hozzá? Nem sürgetnek? (bár az is érthető volna, nehéz lehet nekik is a bizonytalanság)

Dezsina!
Remélem még ma "pirosodok"!
 
 


Sziasztok!

Én is új vagyok! 30 éves, és az első lombikom lesz. Közel három éve próbálkozunk sikertelenül.
Holnap reggel megyek a 21.napi vérvételre, aztán hajrá!
A Forgácsba járok.


Dezsina!
(láttam te is oda jársz.)

Lenne egy-két kérdésem:
- holnap vizsgálat is lesz, vagy csak vérvétel?
- mikor lesz meg az eredmény?
- az eredménytől függött, hogy Te pl:Decapeptyl szurit kaptál? (ha nem akkor mitől?)
- Te kértél vissza három "babót", vagy a Doki ajánlott annyit?

Bocs a hü..e kérdésekért, de májusba mondott el a Doki mindent, de az már nagyon régen volt,és ezekre nem igazán emlékszem.
Előre is köszi a válaszokat!

Andrea!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Nagyon szorítok Neked!!!

Sok sikert kívánok MINDENKINEK!
 
 


Szia Clau!

Üdv köztünk! :)
Amit kifejezetten a Forgácsról kérdezel, arra nem tudok válaszolni. én a győri Kaáliba járok.
Hogy ki milyen típusú stimut kap, azt a doki dönti el az összkép alapján (nincs olyan sokféle). Függ a problémától, a hormonszintektől, kortól, stb.

Nekem 10 napig Deca, párhuzamosan a 2. naptól napi 3 gonal F, aztán napi 4 Menopur, tüszőrepesztőnek Ovitrell. Ez volt az első lombiknál, alighanem most is ilyesmi (még csak az első 5 napi van előírva)
Bár én nem vagyok mérvadó, nekem mindenből sok kell.

Az embriószámot Te döntöd el, de a doki javasol valamit. Valószínűleg elsőre kettőt mond, úgy szokták. (szerintem attól még kérhetsz 3-at, de a dokik óvatosak vele, nem szeretik az ikerterhességet, pláne nem a hármasat. mondjuk én szeretném, azt se bánnám, ha 5 lenne, csak legyen! :) )

Mi a gond nálatok?
Én pco-s vagyok, magamtól nincs peteérésem (és egyéb izgalmak is járnak vele)

Eddig csak spontán próbáltátok, vagy volt valami beavatkozás is?
 
 


Szia Clau!
Valóban a Forgácsba járok! Sorstársam! Holnap találkozni fogunk, mert én is megyek reggel!
Múlt hét hétfőn voltam a 21. napon. Azt hittem, csak vérvétel lesz, de délben kellett visszatelefonálnom az eredményért. Ha volt a ciklusban peteérésed, már szúrhatod is az első Decapeptyl-t. Én visszamentem és megmutatta az asszisztens. Ez azt jelenti, hogy nekem kellett beszúrni. Itt akkor el is kezdődik a long-protokoll. Gondolom Te is azt fogsz kapni, ha most kezdessz. A honlapon azt olvastam, hogy általában ezt használják. Természetesen ez attól is függ, hogy milyenek a Te eredményeid. Úgy hogy 100%-ban nem igérhetem, de készülj fel lelkiekben!
A doki az elején mondta, hogy max. 3-mat ültatnek vissza. Többet nem. Úgyhogy nem én kértem.
Izgi lesz Neked holnap! Nekem sokkoló volt, mert nem tudtam előre, hogy akkor már el is kezdjük. Jó ha van nálad 23e. körül. Ennyi volt a 14db Decap. Én holnap 50e-vel megyek....
 
 


Clau!
Én áprilisba mentem először a Forgácsba. Fél évet vártam. Úgy látom Te is majd nem. Örülök, hogy majdnem egyszerrre leszünk! Csak 1 hét a különbség!
 
 


Na, helló megint!

ha már itt tartunk!
Tele van a hócipőm, olyan drágák az injekciók!
Annak idején összegyűjtöttem a gyógyszertári blokkokat, most előhalásztam.
Holnap ki kell váltanom az első adagot : 10 Deca (nem tíz deka! :) ) és 9 db Gonal F . 60 ezer épp elég lesz! És ez csak az 5. napig, akkor írja a következő adagot! A Gonal pár ft híjján 5 ezer, és napi 3-at nyomok. Hát így jövök én ki a végére 230-ra! A fene eszi. :)

Dezsina! Mit veszel holnap?
 
 


Backa,
úgyérzem, hogy elég mély érzelmek 'játszadoznak" velem. :D
Tényleg az van, hogy nehogy későn kapcsoljak. Bármelyik oldalra állok is.
A szív talán nem csalhat akkorát, de be merem-e vállalni azt, hogy akár rövid ideig tartó, lángoló szerelemmel kell együtt élnem. A hangsúly a rövid ideig tartón van. Ha .... csak annyi. De azt senki nem mondja, hogy hosszú életű lesz bármelyik kapcsolat. Ricsi meg nem ígér nekem semmit, csak adja önmagát. Hisz a férjemmel sem egy 10 éves kapcsolatnak indultunk neki. 'Csak" ennyi lett belőle!! :)
A fiúk hogy viselik? A férjemnek szerintem most birka türelme van \kell hogy legyen hozzám!! Mást sajnos nem tud tenni. :( Próbál megtenni nekem olyan dolgokat is amiket eddig nem, de nem tesz sok olyat - elmondása szerint- amiket szeretne, mert nehogy 'tú macs" legyen. :? Most érzem, hogy szeret, de van, hogy hamar durranok kis dolgok miatt. :? Szerintem ez nem jó, de egyenlőre még nem tudom ezeket kiküszöbölni. Ha vele vagyok sokat beszélünk a múltról és akkor kicsit letargikus hangulatom lesz. Az új albijában nem érzem a fészekrakó ösztönt. Jó neki segíteni berendezni a lakást, de most semmi több. :?

Ricsi gyötrődik odahaza, nélkülem. (Tahiban az édesanyjának segít festeni, ... .) :( Kicsit kivan és ahogy mondta nekem múltkor nem tud teljesen az enyém lenni, addig amíg nincs tiszta lap az asztalon. Addig amíg le nem zárul a múlt, ha vele akarok élni. :?
Ettől függetlenül nagyon sok érzelem jön át és fáj, hogy miattam gyötrődik. És ez még egy ideig így lesz, hogy nélkülem kell 'élnie".

Szóval nekik sem könnyű. Főleg velem. :!:
:idea: Már beszéltek olyanról, hogy klónoztatnak. :wink: :lol:
Vagy, hogy miért nincs ikertesóm. :lol:
Mondtam, hogy néha 1 is sok(k) belőlem. :!: :wink:

Ja amúgy beszélőviszonyban vannak egymással és van, hogy megbeszélik a dolgokat. Mostanában kevésbé.
Zsolti mondta, hogy Ricsi marad neki haver, de több eddig sem volt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Backa!
Sajnos fogalmam sincs! A vérvételből megállapítják, hogy esetleg nyomatom még 1-2 napig a Decapeptyl-t vagy rögtön kezdhetem a következőt, amit nem tudom mi lesz. Csak annyit tudok, hogy 50e körül kell vigyek. Ez holnap kiderül! Annyira izgulok!!!! Nekem a 2*7db Decapeptyl 23e körül volt. De lehet, hogy 21. Az elején azt mondták, hogy 110e körül kell számolnom! Nekem ez is nagyon-nagyon megterhelő, de a sikerért mindent!!!!
Azért brutta a 230 :!: :!: :!: Nem is tudom mit csinálnék ha nekem is ennyi lenne a vége? (Persze ki kellene fizetnem....)
 
 


Backa,
akkor a barnázás jó jel nálad és nem kell tovább várakoznod "tétlenül". Gondolom, már tűkön ülsz és alig várod, hogy kék-zöldre szurkálhasd a hasad! :wink:
Te naponta 3x adtad be magadnak a Gonal-t? Vagy csak félreértettem? :roll: Én egyszerre adtam be a Decat, a 225 Gonalt és rögtön ezután a Merionalból egyet.
Én sem bánnám az ikreket, sőt! Titokban azt reméltem, hogy elsőre mind a három babó megmarad Csak tudnám, mi nem volt nekik szimpi?! :roll:

Andrea,
nehogy feladd! A mai teszt még korántsem biztos, ismételd meg 2 nap múlva, addig meg próbálj meg pozitív maradni. Ünnepeljetek, csináljatok magatoknak egy szép estét :D Boldog születésnapot és kívánom, hogy még legalább háromszor ennyit ünnepelhess együtt a pároddal. Na meg a gyerkőcökkel :wink:

Clau,
üdv a klubban :D Csak kérdezz, majd a vén rókák (csak Andrea kedvéért, hogy kicsit felviduljon) válaszolnak, ha tudnak…
Mi miatt keztek most lombikot?

Lola,
írj, ha vannak újabb fejlemények teszt ügyben…

Dezsina,
azt elvileg kérheted, hogy 1,2 vagy három. Itt volt már a topikon, akinek a hármat nem engedték. Nekem elsőre sem voltak ellene. Barátnőmnek négy volt, de már negyedszerre próbálta, a másik ismerősöm pedig már másodszorra négyet kért (ő Tapolcára járt), neki gondolom, a kora miatt engedték. Ja, ő most ikrekkel –2- terhes, és ooooooolyan jól néz ki :lol:

Hajnóca,
irigyellek a nyaralás miatt. Persze nem a nyaralás mikéntje miatt!
Úgy ránk férne egy kis lazítás. Mi inkább döglősek vagyunk, legalább is néhány napig, de aztán egy rafting vagy valami hasonló finomság is belefér. Idén a babaprojekt miatt mondtunk le az utazásról, még családlátogatásra se mentünk Németbe (na, ez utóbbit nem bánom annyira). Majd jövőre bepótoljuk. SŐT!
Visszük a pici(ke)t is magunkkal, a repcsi 2 év alatt ingyen van :!: :lol:
Fent vagy az iwiw-en? Nem akarsz elérhetőséget írni? Priviben is lehet, ha nem akaraod itt :oops: Engem is behálóztak már a tanítványaim, sőt a dokimat is megtaláltam :D
 
 


Szia Wandrea!
Az ikrekben egyetértünk!!!! :!:
 
 


Wandrea,
ment a privi!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Elvileg tőlem is, ha nem voltam megint béna :roll:
 
 


Wandrea,
nekünk ez a kikapcsolódás jut\jutott a lombik és a minden hétvégi esküvői videózás miatt.
Így ezt nem vont meg magunktól.

Fura azt hallani illetve olvasni, hogy 100E fölötti összegekről beszéltek lombikonként. Nem piszkálódásképpen írom, de nekem eddig a 3. lombik került durván 150Ebe. Igaz ebben nincs benne a borítéskos sorsjegy. :(
Nekem mondjuk más abajom és mást kell böködni magamba - mikor itt az idő - , de azért fura, hogy mennyire nem egyformán járnak el a kórházakban. Persze akkor nem lenne hova váltani, ha nem tetszik a 'hozzáállás".
Nekünk az elején egy lombikos nyomtatványon be kellett írni, hogy alaklmanként hány babót szeretnénk visszakapni. Mi a 3 mellett döntöttünk. aztán a harmadik beültikor már emelhettük a 'tétet". :D Így kaptunk vissza 4-et. ebből volt egy kb 5 hetes terhesség. Ami szerintem sárgtestelégtelenség miatt hallt el. :(
Én 'tudom", hogy minimum két babó tapad meg. Elég korán jöttek is a jelek. :) Aztán a második vérvételnél már esett a hormonszint így tudtuk, hogy mi lesz a vége.

Aztán meg most másképp alakul az életem. Egy ideig csak támogató jobb leszek mindenkinek. De .... nem foglak hanyagolni titeket. :wink:

Fel a fejjel mindenkienk. A gyerekek csak a + embereket szeretik!!!
Ahol jó, ahol jól érzik magukat oda mennek!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Megkaptam. Otthon jelölök\visszajelölök, ha gép elé kerülök.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca,
majd leírod, miket szurkáltál pontosan? Én is gondoltam már, hogy legközelebb megkérdezem, nincs-e olcsóbb szuri... Még fogok kapni utrot (meg ki tudja, mit) és anélkül is már 240-nél vagyok. Ezek csak a gyogyik, másért nem kell fizetni. A dokinak meg úgy gondoltam akkor adok többet, ha sikerült. Az előre fizetéssel nem érezném jól magam, kicsit babonás vagyok. Pedig nagyon aranyos, teljesen meg vagyok vele elégedve :)
 
 


Marvelon kezdet (fogigátló), 1 hónap->menzi
Prednisolon gyogyi, Fostimon (1), Merional (1), Suprefact (0,5),
Első 2 lombiknál: Duphaston, majd a 3.nál Estrofem gyogyi.
Utrogestan 3*2

Asszem ennyi, de majd otthon utánna nézek még.
Amúgy Czinegekris-szel együtt feküdtünk a 3.nál. Egy az orvosunk. Meg Babanak is, ..... (Dr. Kósa Zsolt, Schöpi - Nyírő kombinácó)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Wandrea!
Úgy érted, hogy egy lombik 240be került? Atyám fia! Akkor én még örülhetek! Backa is e körül írta!
 
 


Sziasztok megint!

Nagyon köszönöm a válaszokat!
Mostmár tisztábban látom a dolgokat.

Backa!

A történetünk: 1 év sikertelenség után, mentem dokihoz. Utána több hónapon át Clostylbegit+Choragon+Duphaston.Petevezeték átjárhatósági,meg egy halom vizsgálat.
Aztán inseminátiók, és most a lombik. Amúgy minden rendben, a leletek szerint. Agyilag viszont már belecsavarodtam ebbe az egészbe. (lehet, ez is baj?!?)

Nagyon szorítok neked!

Az éjjeliszekrényemen nekem is csak ilyen könyvek,újságok vannak, már lassan kívülről tudom őket. :lol:

Dezsina!

Köszi szépen!
Én olyan negyed 9 körül érkezem (remélem nem lesz nagy forgalom)
A szúrkálás már menni fog, a Choragont is magamnak adtam.Igaz az első után nem sok kellett az ájuláshoz,de utána nem volt gond!

Jó, hogy írtad a pénzt (köszi),ennyit biztos nem vittem volna magammal.
Azt tudtam, hogy húzósak a gyógyszerárak, de hogy ennyire!
Annyira izgulok! Értetek is!
 
 


Igen,
eddig legalábbis, de még nincs vége. Jönnek a fagyibabák, szerencsére :lol:
Nekem is valszínű a PCO miatt. De most majd egy hete szedek rá gyogyit, ha netaláltán - és ez ne következzen be! - újra stimu lenne, akkor olcsóbb lesz, mert nem kell annyi szuri.
 
 


Clau!
a pénzt nem kp-nek gondoltam, hanem bankkártyán, mert oda küldenek a gyógyszerért az utcában lévő patikába!
Én is kb akkor érkezem! Miről ismerlek meg?
 
 


Clau!
Sajna mennem kell, nem tudom megvárni a válaszod! Holnap kék farmerbe megyek sötétzöld kötött felsőbe.
"Virág nem lesz a gomblyukamban!" és a cipőmön ott lesz a kék zacskó! Remélem felismersz...
Találkozunk

Backa!
Holnapra piri légy!
 
 


Dezsina,
szerintem a hajadba is tűzheted :wink: biztos nem néznének lükének :shock: :lol:
 
 


sziasztok!
sajna ma megjött,győri kaáliban annyira tele vannak, hogy nem adnak időpontot.
andi!!!!!még van remény!!!!ne add fel!!!!
én is rajta vagyok az iwiwen....
 
 


Wandrea,
igen azért kellett most menni, mert koraszülöttek. De mivel minden szépen alakul, legközelebb már csak 3 hónap múlva. A szemészeten viszont holnap van még jelenésünk. Remélem ott is rendben lesz minden, a múltkor legalábbis nem volt semmi gond!

Teszek majd képeket, csak az utóbbi napok elég macerásak Zsófi etetése miatt. Még mindig nehéz vele. Túl mohón eszik, sok levegőt nyel, és hiába büfiztetném, nem tud. Tegnap este óta használjuk az Espumisan cseppet, ezzel néha már jobb, de még nem mindig mer nekikezdeni az evésnek, biztos emlékszik, hogy akkor fájni fog a pocija. :(
Az éjjeli etetésnél ma a szokásos 20-30 perc helyett több mint másfél órán keresztül próbáltam belediktálni a tejcit, és kb. az adagja felét ette meg ennyi idő alatt. És akkor a tesó még nem is evett. Úgyhogy kicsit fárasztó.

Andrea,
ne keseredj el a teszt miatt, várd meg szépen a vérvételt, semmi sem biztos még!!!
 
 


Lola,
nagyon sajnálom. Tudom, hogy érzed most magad és tudom, hogy úgy gondolod, ez még sokáig fog tartani. De hidd el, túlteszed magad rajta... Megint erős leszel és nemsokára indul is a következő projekt. Hiszen ott vannak a fagyibabák és várják, hogy odakerüljenek, ahová valók :D
Mikorra mondták, hogy lehet beültid?
Küldöm az iwiwes cuccot priviben.

Baba,
akkor igen csak igénybe vesznek a picik, legalábbis Zsófi. Biztos elmúlik ez az időszak, csak rájön hamarosan, milyen is a nomális szopizás :D Beni is volt hasfájós, de szerencsére csak rövid ideig. Én édeskömény teát adtam neki, és én is ittam (a védőnő azt mondta, az segít). Csak arra nem emlékszem pontosan, hány hónapos volt ekkor :roll: Nem próbáltad lefejni és úgy adni neki cumisüvegből, próbaképpen? Talán nem nyelne annyi levegőt egy jó cumival. De ez csak az én véleményem...

Jó éjt mindenkinek!
 
 


Wandi,

Marvelon kezdet (fogigátló), 1 hónap->menzi
Prednisolon gyogyi, Fostimon (1), Merional (1), Suprefact (0,5),
Első 2 lombiknál: Duphaston, majd a 3.nál Estrofem gyogyi.
Utrogestan 3*2

Kifelejtettem a Choragon incit. :(
Azt hiszem ennyi volt amit magamba kellett böködni. :)

Baba,
szegénykém. Néha egy gyermekkel sem könnyű, de még az a jó, hogy Anna nem küszködik ilyen problémával. :? Remélem azért hamarosan rájöttök a technikára mindketten, hogy kinek hogy jó. Aztán már csak egy rossz emlék lesz ez a fajta etetés. :wink: Örülök, hogy ezenkívül nincs más gond.
Nagyon szépek a lánykák és tiszta anyukájuk!! Igaz a párodat is csak futólag láttam, de én téged látlak bennük. :wink:

Lola,
írtam privit. Remélem elment.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Itt új vagyok!

Most derült ki, hogy csak lombikkal jöhet össze a babuci!
A dévaiba járok. (nem régóta)
Valaki tudna nekem segíteni, hogy mi vár rám????

Előre is köszönöm:

Gizmi
 


Sziasztok!
Negatív lett ma is sajnos!Hiába reménykedtem!Felhívtam a dokit,azt mondta ma már ne szedjek semmit,megfog jönni és szeptember második felében megyünk vissza hozzá megbeszélni a továbbiakat.Ennyi!Szomorú vagyok még most nagyon,de nem adom fel!
 


Sziasztok!

Most csak olvasgattalak titeket.
Olyan rossz még olvasni is, mikor valakinek nem sikerül.
Lola és Andrea fel a fejjel....tényleg nem szabad feladni.
Igaz nekem sikerült az első beülti, biztos én is elkeseredtem volna, ha nem jön össze. Szorítok Nektek a következő ciklushoz!!

Backa
A pco-s mit jelent pontosan? Nekem is hasonló volt a baj. Egy évbe kb. 2-szer volt meg. Sok volt a sárgatestem és azt mondta a doki, hgoy az gátolja a peteérést....vagy valami ilyesmi.
Pircsi már? Voltál már dokinál? Elkezdtél valamit?

Tudtok valami jó módszert a tejci elapasztására? Lehet már csak 2 hetem van rá, hogy ne legyen egyáltalán.
Már hétfő óta nem adok szopit a Máténak este, hát nehezen viseli. Mindig azon aludt el és hát most nem nagyon akar magától elaludni a kiságyba. Pedig ebéd után is magától alszik el, de az estinél nem szokott hozzá, mert mindig aludt már mikor betettem. Remélem hamar átáll, mert olyan rossz hallgatni, hogy sír:(

Na majd jövök még.
Zsani
Vendég
 


Andi!nagyon sajnálom veled érzek.én már túl vagyok a krízisen.két hét múlva beültetés!!!!!!!így ma már szuperül vagyok!!!!!
elhatároztam max 5 napot leszek itthon.így gyorsabban fog menni az idő,és nem ezen filózom,nem ezen fog múlni!!!!!
 
 


persz fizetős lesz.
 
 


Szia Andrea23!
Nagyon-nagyon sajnálom!!! Mást nem is lehet írni, hiszen ilyen fájdalmat nehéz elviselni! Szorítok Neked, hogy a köv. sikerüljön :!:

Szia Backa!
Mi újság? Kezded a szurikat?

Szia Gizmixx!
Üdv!
A magam nevében csak annyit tudok mondani, hogy 1. lombikos lévén nincs nagy tapasztalatom... Long protokollal kezdtem a ciklus 21. napján, majd hozzá jöttek a stimulációs injekciók a köv. ciklus 3. napjától. Én itt tartok most.
A Dévait nem ismerem, nem tudok mit mondani róla.

Szia Lola29!
Sajnálom, hogy nem sikerült! De majd most a következő!

Szia Wandrea!
A hajamba tűztem, és bejött!!! Amúgy ma kezdtem el a stimulációs szurikat! Nagyon izgulok, félek, nehogy "elszúrjam"
Úgy emlékszem holnap lesz a nagy nap! Sok sikert holnapra! Drukkolok!!!! :!:

Szia Clau!
Mi újság? Mit mondtak? Nekem hétfőn kell visszamennem. Napi két szuri az adag + gyógyszerek.
 
 


Gizmi!!!! :wink:
Gyere a :Szülészetek, kórházak.Kattints rá!!! És kerezsd meg a Dévai Intézet, Dévai Doki, erre katt és ott vagy!!!Felülől a 4-dik!!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Lola,
na látod?! Szép az élet :wink: csak fel a fejjel, már csak 14-et kell aludni... :D
Én is nagyon örülök, hogy van fagyibaba, így mégsem olyan hosszú a három hónap - ja, de hüle vagyok, nekem már nem kell várnom, mert holnaptól terhes leszek. PUNKTUM! :lol:

Andrea,
ne is add fel! Legközelebb biztosan sikerül! Ebben hinni kell. Próbáld meg átvészelni ezt a sz** időszakot, meglátod, minden jóra fordul :D

Dezsina,
biztos muris volt :lol: A szurikat nem tudod elszúrni. Hacsak nem véletlenül apának adod be. Az nem biztos, hogy közelebb visz titeket a sikerhez :wink:
Igen, holnap beülti, már tisztára be vagyok sózva. Csak minden jól alakuljon a picikkel a felolvasztáskor. Utolsónak kerülök sorra, aztán kb. 3-kor jöhetek haza.

Backa,
Piroska :?: :D Szorítok, hogy jöjjön...
 
 


Sziasztok lányok!

Végre hazaestem, kivagyok. Egész nap rohangáltam. Zircen voltam anyuval tesómnál, mamánál, bankban, vásárolni, stb, stb...
3-kor vevőjelölt jött anyu házára, remélem, sikerül végre, nagyon bíztató volt!
Utána rohantam a házidokihoz ügyezni.
Úgy kinyúltam, mint a liba, de első dolgom, hogy írok Nektek!

Lola, Andrea!
Tudom, milyen most! De azt is, hogy seccperc alatt elfelejtitek, amint kezdődik az újabb menet! Pedig annyira bíztam benne! :cry:

Dezsina, Clau!
Találkoztatok??? :)

Baba!
Nehéz lehet, minden tiszteletem a tiéd! Pláne azért, mert olyan türelmes vagy! Azt írod, kicsit fárasztó, de el tudom képzelni!
Lesz ez még könnyebb is!

Dezsina!
Megvannak az eredmények? Milyen szurikat kaptál?

Clau!
Nálad van eredmény? Mit kaptál? Mit mondtak?

Zsani!
A PCOS-policisztás ovárium szindróma. Az alapbajom IR-inzulinrezisztencia. A sejtjeim nem tudják felvenni az inzulint, ezért a hasnyálmirigyem termeli ezerrel. Ettől igen magas az inzulinom, ami gátolja a peteérést és közvetve okoz rengeteg apró cisztát a petefészkeimen. Erre kapom a metformint, ami sokat segít, pl rendbehozta a mensimet is.
Szerintem a te bajod más, a sárgatest a petefészekben van (tüszőrepedés után alakul ki), az termeli a progeszteront, ami fenntartja a méh-nyálkahártyát, nem engedi lelökődni, ezért nem jön meg. Koraterhességben jelentős nagyon! Mi ezért kapunk progeszteron-pótlást lombik után.

Gizmixxx!
Szia! Jó, hogy itt vagy! Mi a gond, miért lesz lombik? Mikor?
Ha tudok, szívesen segítek, csak kérdezz nyugodtan! Vagyunk mi itt egypáran "vén rókák" (Wandrea szavaival élve :lol: )

Hajnóca!
Hogy vagy? Mesélj ám, milyen a helyzet! Most Ricsivel nem is tartod a kapcsolatot?

Wandrea!
Izgulsz, mi??? Hányra mész? Olyan kíváncsi vagyok!!!

Magamról:
ÚÚÚÚÚgy megjött, mint az állat! :lol: :lol: :lol:
Megvolt az első Deca!
Holnaptól napi 1 Deca+3 Gonal F (a 3 Gon egybe megy be!)
Vasárnap reggel vérvétel+UH!
ELKEZDŐDÖTT végre!

Lányok!
Ti a Deca-t hasiba nyomjátok ? Mert nekem igen fáj a seggem! (na, most még nem, csak pár nap múlva, mikor már mindkét felem lila, pedig van felület bőven!)
 
 


Amíg sül a kaja, meg tanítvány sincs, netezek :D

Backa,
én mindig hasba adtam. Fenékbe fáj, legalábbis én nem bírom. A barátnőmnek vállba írták fel, én oda se tudnám szúrni. A hasamon van egy kiiiiiiis zsírréteg, oda könnyű beszúrni :D
Tudod, mit olvastam tegnap?! Sokszor jön ki a PCO olyan nőknél, akik 4000 g feletti gyereket szülnek. Na, ez nálam megvolt. Lehet, hogy azóta van ez a nyavalya. Utána gyogyit szedtem, az meg köztudottan vegetáltatja a dolgokat. Csak az a baj, hogy még ez a szenzációs felfedezésem se változtat sokat a dolgon! :lol:
Fogytál te a metformintól? Mit mondtak, meddig kell szedned?
3 Gonal? Neked ampullákat írtak fel? Nekem tollam (900) volt, csak be kellett állítani az adagot :roll:

Szia Gizmixx,
üdv a klubban :D Szerintem konkrétan kérdezz, mi érdekel, akkor könnyebb rá reagálni.
 
 


Szia Wandrea!
Milyen tanítványaid vannak?

Lehet, hogy megpróbálom hasba, de hallottam olyat, hogy a zsírban nehezebben szívódnak fel a hormonok. Nekem meg abból van bőven (mármint zsírból)! :)
Amikor felírták a metformint, másfél hó alatt fogytam 10-et. Most, hogy emelték, másfél hét alatt 4-et! Bár ne maradna abba, de a hülye szervezetem folyton beáll a gyógyira! pedig bírhatná egy évig, tiszta girhes lennék!

A Gonal F előregyártott fecskendő. Az oldószer fel van benne szívva, melléteszik a porampullát. Kell vele cicózni, hogy egy oldószerbe becserkésszem mindhárom port. de így csak egy szúrás. Később kapok majd Menopur-t, 4-et egy nap, azt kétszerre kell beadni.

A pco-t állítólag többféle dolog is kiválthatja, biztos igazad lehet. Lehet, hogy emiatt másképp is kell kezelni?
 
 


szerintetek normális,ha tegnap délben megjött,ma meg du el is múlt a mensim?vki itt írtam majd nagyon fogok vérezni,erre majdnem hogy semmi.
 
 


Lola!
Szerintem mindenesetre fura! Lombiknál jó vastag nyálkahártyát növesztenek, az egy nap alatt nem jön le! Én véreztem rendesen! Amúgy neked normálisan megjön, ugye?
 
 


sose szoktam csak egy-két napig mensizni.amúgy naptárszerűen mindig is.kislánykoromban volt sok.gyogyó óta kevés.
 
 


Mzsani! Aranyos vagy!De nem adom ám fel!Szar érzés(bocs),de a cél maradt ugyanaz,úgy hogy a következőnek sikerülnie kell! :wink:

Lola! Ide is írok Neked meg oda is. :D Na örülök a hozzáállásodhoz!Már én is jobban vagyok.Csak nekünk sajnos nem maradtak fagyibabák.Én is úgy terveztem a következő beülti után 3-5napot itthon maradok(azt végig fekszem),aztán megyek én is dolgozni.nem fizikai munka(gondolom a tied sem),tehát nem ezen fog múlni.És igen,sokkal rosszabb szerintem,ha itthon vagy,itt csak ezen agyalsz és lehet pont ez a gáz!Ott meg legalább másra koncentrálsz!Hát neked már mindjárt itt is van a beülti.De jó neked!Ezeket mostmár ne engedd ki a pocidból! :wink:

Dezsina! Köszi,Neked nagyobb szerencsét kívánok mint nekem volt!Hajrá!Mutasd meg legalább Te,hogy elhiggyem,hogy lesz olyan,hogy nekem is sikerülni fog,mint pl. Neked! :wink:

Wandrea! Megpróbálom! Neked nagyon nagy szorítás megy!

Backa! aranyos vagy!Én meg most benned bízom! :wink: sok sikert!
 


Jó reggelt mindenkinek!

Andrea!
Még nem jött meg, ugye? Jól számolom, hogy ez csak a 16. nap beülti után? Biztos nincs semmi (senki)???
Köszi, hogy bíztatsz, igyekezni fogok.

Lola!
Azon jár az eszem, hogy ez különös. Nem kérdeztél dokit?

Wandrea!
Gondolok Rád, szorítok! Mától terhes vagy! (reméljük még 38 hétig az is maradsz!)
 
 


Backa,
Ricsivel nehéz lenne nem tartani a kapcsolatot mivel még nem költöztem át a 'férjem" albérletébe. Szóval beszélünk még.
De, ha nem változnak a körülmények akkor a jövőhéttől nagyon minimális kapcsolatunk lesz csak egymással. :cry:

A Deca-t hova kell szúrnotok? Ahogy kivettem az írásokból mindenkinek máshova kellett. Nekem a Suprefactot a hasamba (köldök köré vhova), a Choragont meg a fenekembe (ott is inkább a csípőtájékára) szoktam\kellett beadni.
Van egy mentős ismerősöm és ő szokta beadni. Így biztos, hogy jól van beadva és oda ahova szabad. :wink: :D

Lola,
nekem is volt, hogy nem jött le rendesen. Pedig általában 13as nyhim szoktak lenni. :)
Ha néhány nap múlva sem lesz semmi, akkor érdemes lenne a dokidat felkeresni.
Nekem max 4 - 5 napig van meg, de abból 3 nap barnázás van. :?

Wandrea,
mizujs?

Wish, Fanny, Vikimi, Zsebi és a többiek merre vannak??

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Remélem minden rendben megy (ment)! Várjuk az élménybeszámolót Drukkolok :!:

Backa!
Hát akkor nekem is elkezdődött a stimu.
Napi: fél Decapeptyl, 200 Puregon, (hétfőig) 1 Doxycyclin, 1+1/2 Prednisolon, 1 Betadin. (10napon keresztül)
Azt nem értem, minek szedetnek még velünk (párommal is) antibiotikumokat, ha nincs semmi bajunk. Ésszerüen gondolkodva természetesen tudom a választ, ELŐVIGYÁZATOSSÁG!!!
Mindegy ezen ne múljon! Hétfőn megyek vissza kontrollra, akkor beszéljük meg a továbbiakat. Meg kellett még rendeljek egy injekciót külföldről ez pedig a Progesteron, amit állítólag szúrnom kell a beültetés után, ha jól emlékszem. Az mondták kb két hetem van még.
Úristen! Úristen!
Olyan gyorsan pörögnek az események :!:
Olyat nekem nem mondtak, hogy a hasimba nehezebben oldodik a zsíron keresztül. Remélem nem így van.

Hajnoca!
Nekem eleve mindent a hasamba kell szúrjak, egyszer a köldököm egyik ill. másik oldalára (most már mindkét oldalra). Nagyon remélem, hogy a fenekembe egyáltalán nem kell. Oda nem lennék képes beszúrni! az biztos!

Andrea23!
Úgy olvasom, hogy még nem jött meg? Vérvételen voltál?

Lányok!
Amikor elkezdődik a stimu, akkor hány nap múlva kezditek érezni, hogy nőnek a peték??? Én mintha már éreznék valamit! Amúgy is érzem mindig a peteérést és a tüszőrepedést is. De most megint elbizonytalanodtam. Éreztetek ilyesmit?
Clauval sikerült összefutnunk a Forgácsba! Eszmét cseréltünk! Izgi lesz!

Clau!
Hol vagy? Mi van Veled?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron