Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lola!
Korán van! Másfél nap alatt duplázódik a hcg! Szerdán újra!!!! (reggeli pisiből csináltad?)

Szia Baba!
Behalás! :D :D Egész nap puszilgatni kellene a kis pufi pofikat! :)

Wandrea!
Hős vagy, én mindig belebetegszem a cukorba! Inkább szúrjanak, esküszöm, mint ez! :( Nem tudom ,mi az a gynaflor!)

Voltam a Kaáliban! A 43-as inzulinom 4 hét alatt lement 25-re! :D Ami persze még mindig magas, de ELKEZDHETEM!!!!
Emelték a metformint még egy féllel, most 3x850 mg-ot zabálhatok!
De ki bánja! Ha megjön (remélem, meg fog!), akkor kezdem az injekciókat! Már megvannak a receptek!
 
 


Na Backa,ennek örülök! Félsiker! :wink:
 


Köszi Andrea! :)
 
 

 
 

Köszönjük a dícséreteket! :D

Wandrea,
az evéssel változó a helyzet, van, hogy az egyik hamarabb ébred, akkor őt megetetem, addigra épp kel a másik is, így egymás után tudom őket etetni. Éjszaka pl. csak külön etetek. Viszont napközben jobban szeretem, ha egyszerre esznek, és ezt nagyjából tartják is, rendes gyerekek, egyszerre kelnek. :lol: Olyankor meg felrakom őket a szopipárnára két oldalra, és mehet egyszerre az evés. :lol: Van egy jó fotóm erről, de kicsit intim, ide nem teszem fel, ha valakit érdekel elküldöm priviben. :oops: :lol:
Éjszaka kicsit tovább alszanak az etetések között, olyankor jókat alszom. Meg néha etetés közben is... Mert éjjel magam mellé fektetem, cici be a szájába, aztán megvárom míg elengedi, vagy elalszik rajta. Így néha én is elbóbiskolok pár percre. 8)

Andrea,
nagyon szívesen válaszolok ne viccelj!
Tavaly decemberben volt a beültim, akkor 28 éves voltam, a Söfiben a Kósa dokihoz jártam, de az ET meg a beülti a Nyírőben volt, ő ilyen kis ingázós. Én nem csináltam tesztet, egy hős voltam, hogy kibírtam :P , de nem akartam fals eredményt semmilyen irányba, így megvártam a 14. napi vérvételt. Ez épp 30-án volt, úgyhogy szilveszterkor már ásványvizeztem. :)
Én a beülti után már kíméltem magam, nem emelgettem, nem hajolgattam, csak lazán mindent. Minden este elszopogattam egy kis vörösbort, egyébként meg rengeteg banánturmixot ittam, sok csirkét meg halat ettem, meg tejtermékeket, sok folyadékot ittam. Bár az előtte is megvolt, én szeretek inni, a napi két liter alap nálam.
Ha érdekel még valami szólj!

backa,
meg is kapják a pusziadagot, szét zabálom őket! :lol:
 
 


Ja, a csajok egy hónaposak.
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, de nem nagyon tudok mostanában olvasgatni. Szóval drukk mindenkinek.

Zsebi!
Köszike, hogy frissítetted a táblit. Remélem, szépen nevelgeted az ikreket, ha lesz fotó kérlek tedd fel róluk.

Wish!
Annyira örülök nektek. Ha tudsz, te is tegyél fel képet a kisbabódról.

Baba!
Köszi a kérdésedet. Jól vagyunk, nekünk pocak fájás ellen a Espumi csepp vált be, mostanában jobban van. Csak nagyon félti a hasát, ma egy hónapos és 140-150g ot szopizik, mondjuk hízik is rendesen. Ha nem kap rögtön kajcsit, amint megéhezik, elkezd hisztizni, és képes vissza tartani a levegőt, néha már kékült is annyira begorombult. Szóval nálunk abszolut ő a főnök. Nagyon tisztellek, két babót ellátni nem lehet semmi, én eggyel alig boldogulok. Ti hogy vagytok?

Új képek:
Anyával:
Kép
A fari ruhámban:
Kép
Puszi
Nina
 
 


Jó reggelt!

Baba!
Nem lehet könnyű, büszke lehetsz magadra! Úúúgy szeretnék én is kettőt! Tekintve, hogy 34 vagyok, nem hiszem, hogy mégegy lombik beleférne nálam! Pláne hogy nem is megy elsőre, a mellékelt ábra szerint. Szóval én lassan arra jutottam, hogy annyi gyerekem lesz, amennyi az első sikeres lombikkal összejön. Már azt sem bánnám, ha egy lenne, csak legyen!

Szia Nina!
Gyönyörű!!! :D És milyen vagány a farmerruciban!
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Baba! Én annyira izgulok és annyira szeretném,hogy sikerüljön elsőre.Elsem tudnám mondani mennyire örülnék neki,ha olyan szerencsés lennék,mint Te. Most biztos mindenki rosszallóan nézhet rám,hogy még csak 23 éves vagyok és elsőre szeretném,hogy sikerüljön valaki meg próbálkozik már 3.-4.-ik alkalommal jóval idősebben,mint én vagyok... Én megértem őket is!
Akkor megvárom én is a 14.napot.És Neked voltak valamilyen tüneteid míg meg nem tudtad,hogy pozitív?Nekem néha egy picit szurkál alul a hasam és én megijedtem ettől.Neked abszolút meg sem jött akkor?Egy pici vérzésed sem volt? Köszi előre is!

Nina! A Te babád is gyönyörű!
 


Andrea!
Úgy hallottam, a szurkálás az jó jel! Reméljük!
Te! Nehogy nekem lelkiismeret furdalásod legyen! Persze, hogy szeretnéd elsőre! Ki nem? Ez nem korfüggő, vagy próbálkozás-függő!!! :) Nem is "érdemek szerint" osztják! Atól, hogy valaki a másodikat vagy harmadikat csinálja, még nincs joga jobban akarni (ahogy neked sem kell kevésbé akarni, mert "kezdő" vagy!!!)
Attól, hogy Te elsőre összehozod, nekem nem lesz rosszabb! Sőt! Javítod a statisztikát! :lol:
Aki másként gondolja, azzal ne törődj, mert IRIGY KUTYA! (és itt elnézést kérek a kutyáktól! :lol: )
 
 


Andrea,
én is csatlakozom Backához. Ha mindig azt olvasnánk, hogy kinek hányszor nem sikerált, akkor többen feladnánk az első próbálkozások után. Kell az, hogy lássuk, sikerülhet - ebből lehet erőt meríteni. Volt itt nemrégiben az egyik topikban egy óriási cirkusz. Valaki kikérte magának, hogy a babások még mindig írogatnak oda, ahová azelőtt, mondván, ez olyan szemétség és fáj annak, akinek még nem jött össze. Sosem fogom megérteni.
Ez olyan, mintha azt mondanánk, ha nekünk nem sikerül, másnak se legyen jobb. De attól, hogy másnak se jobb, nekünk nem lesz az! Na, remélem érted, hogy gondolom, kicsit össze-vissza írogatok :shock:
Baba,
ez olyan ismerős - elbóbiskolni éjjeli szopizás közben. Volt, hogy én is áthoztam éjjel és szépen elaludtam :) De utána olyan jó volt felébredni és ott tudni magam mellett. Jól rá is szoktattam erre, de most utólag se nagyon bánom. Miután abbahagyta a szopizást (14 hónaposan), minden probléma nélkül átszokott a szobájába.
Néha-néha még most is átjön hozzánk a hálóba, de csakis a saját matracán alszik, amit úgy vonszol át a szobájából. Pedig olyan jó is babázni, még egy ekkora lógyerekkel is :lol:
 
 


Sziasztok!
BAba!
Gyönyörűek a kislányok :lol:

Nina!
Ti is szépek vagytok nagyon :lol:

Andrea23!
sikerülni fog :lol: csak így szabad gondolni rá.

Én is így voltam mikor belevágtunk és sikerült, 2lombikunk volt, sikerült mindkettő (ez a része tiszta mázli vagy nem is tudom mi)
a 2.ból született a lányunk.

megyek vissza hamarosan, és nagyon-nagyon remélem h. a 3.lombik is sikerülni fog.
Vendég
 


Wish!
Gratulálok, nagyon jó volt olvasni h. sikerült.
Vendég
 


Szia Zozo!
Nagyon jó, hogy összejött a kislányod!
Csak nem értem, hogy ha 2 lombik volt, akkor...? De nem akarok tapintatlan lenni! :)
Mikor kezded a harmadikat?
 
 


Backa! Akkor jó! Örülök és jól esik,hogy így látjátok!

Wandrea! Kár,sajnálom,hogy vannak ilyen emberek! Én más örömének legalább annyira tudok örülni,mint a sajátomnak!És ez a normális! szerencsére azért itt a fórumon többnyire normális gondolkodású emberek vannak!

Zozo! Gratulálok Neked! Te hogy csináltad? Kettőből kettő? Neked rulettezned kéne! :D Szerinted számít az a sikerességen,hogy kinek milyen baja van? Mi nálunk csak nálam van a probléma(kivették tavaly mind a két petevezetékemet). Neked mi volt a baj? Szorítok Neked a 3. babócádhoz? Te hova jársz?
 


ez durva, írtam egy csomót és nincs sehol :?
kezdem újra.
Vendég
 


Zozo!
Már egy csomószor jártam így, és mindig majd megüt a guta, mert általában szómenésem van!
Én az "elküld" helyett a "mehet" gombra kattintok (jobbra lent) rendszeresen, aztán minden elszáll! :?
 
 


Backa!
az első lombiknál 3-ból 3 baba maradt meg, de nem maradtak velem.
a 2-ból 2-ből 1.

( a barátnőmnek 3 lombikból 3szor sikerült a terhesség, de kihordani 2-t nem sikerült, nemrég volt a 3.lombikja és sikerült nekik)

elvileg szeptemberben mennem kell/ene vizsgálatokra, de nem bizti h. sikerül összehozni időhiányában.

Andrea23!
vagy legalábbis lottózni :lol: (nem szoktam sajna)

nem tudom h. számít e. Nálunk gond van mindkettőnknél, elzáródott p.vezető, alacsony spermium szám. viszont hihetetlenül jól tapadnak a babócák.( remélem a jövőben is így lesz)
de ismerek sok olyan párt ahol a lánynak semmi baja, mégsem sikerül csak a sokadik lombik.

a Nyírőbe járok.
Vendég
 


Zozo!
Szerintem sem az elzáródott petevezető, sem az alacsony spermiumszám nem számít a lombiknál!
Petevezető minek, spermiumból meg egy (vagy2 vagy3) is elég. Ott a hangsúly már a megtapadáson van, az meg megy neked! :)

Én meg a győri Kaáliba járok.
 
 


Backa!
tökéletesen igazad van :lol: ezt így még nem is gondoltam végig. :lol:

sikerülni fog nektek is :lol:
Vendég
 


Backa!
nagyon sokba kerültek a gyógyszereid :shock:
nem is tudtam h. pco miatt ennyire emelkedik az inzulinszint.
Vendég
 


off: Szia Zozo: gyúrtok a kistesóra??? :wink:
Ezt örömmel látom! :lol:
Nagyon drukkolok, és a többieknek is, bocs h bele vauvau!
Pusziiiiiiiiii:)
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szia Enikő! :lol:
igen, majd próbálkozunk, igyekszünk nagyon :lol:
Vendég
 


Hát az inzulin és pco összefüggéseire nemrég döbbentem rá én is! Eddig a kutyát se érdekelte az inzulin-szintem. Most meg kinyomoztam, mi a helyzet. Nem lennék ilyen rossz állapotban, ha az ezer kivizsgálás alatt valakinek feltűnt volna! Így annyi metformint kell ennem, hogy belekukulok! De legalább annyira lement az inz., hogy mehet a lombik. Azért ilyen drága a stimu, mert az inz. miatt nehezen érnek a sejtjeim. Remélem, most kicsit olcsóbb lesz! múltkor kb 230 e volt. Az azért húzós!

Ti meg szakítsatok ám hamar időt kistesó-gyártásra!!! :D
 
 


Zozo! Hát így meg végképp nagyon kiváncsi vagyok,hogy mi lesz az eredményem!

Amúgy jó reggelt Nektek!
 


Andrea!

Bízz a sikerben! Fiatal vagy, mindened remekül működik, nem lesz gond a megtapadás! :)

Nálam ilyen gond is van. Kerge hormonok, magas inzulin, stb. Látod, még aki megtapadt, az sem tudott megmaradni!

Most sokkal jobbak az értékeim, remélem sikerül...
Csak kezdhetném már!
 
 


Sziasztok!
Délután dobok egy táblát!

Zozo!
Üdv. Már kicsit feloldották a fekvésemet de aktív pihenés van úgyhogy többet vagyok gép előtt. Írok ám majd. Mi van veletek? Örömmel látom mégis nekirugaszkodtok a kistesónak hihi.

Nina!
Tüneményes kis hölgy a lányotok.

Velem minden rendben tegnap előtt voltam orvosnál a babák teljsen úgy nőnek ahogy kell már 5,8 és 6 cm-sek sajnos meg nem nézhettem őket mert nagyon bunkó volt az uh-s orvos de két hét múlva megint megyek majd akkor. Két hetente kell mennem mindig dokihoz aminek örülök is mert legalább rám van nézve.
További pihenést írt elő csak a minimum mászkálás napont azért megyek egy kört itt a környéken postára vagy boltba oda csak segítséggel mert nem emelhetek sokat. De nem pnasznak szánom mert nagyon boldog vagyok és ha a kilenc hónapot végig kellene feküdnöm akkor az sem lenne akadály bármit az egészséges babákért.

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Zsebi!
örülök, hogy jól vagytok! Milyen gyorsan nőnek a picikéid!
Azért olyan tahó dokik vannak! Meg se akarta mutatni őket?
Az egyik ismim tavaly volt Győrben uh-n, kérte, hadd nézze meg a babát, erre a doki azt mondja: Most maga vizsgál, vagy én?

Vigyázz ám nagyon magatokra!
 
 


Sziasztok!
Ma regisztráltam. Már régóta olvasgatom az üzeneteket és elhatároztam, hogy én is csatlakozom...
Magamról annyit, hogy most folyik az első lombik-om. 34. életévemben járok és négy éve próbálkozom. Túl vagyok 6 inszemen és mindketten egészségesek vagyunk. Volt egy 6 hetes terhességem 7 éve, de azóta semmi. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen érzéseket kell megfigyelni beültetés után. Erről sajnos nem sok mindent találtam a neten.
Remélem be tudok kapcsolódni a "beszélgetésbe" és befogadtok
Dezsina
 
 


Zsebi,
akkor kicsit hátradőlhetsz... jó, hogy nem kell olyan szigorúan feküdnöd, de azért ne erőltesd meg magad. Mikorra vagy kiírva?
Mindig más uh-shoz mész, vagy ez csak a genetikai miatt volt?

Backa,
mikor kezdesz? Mennyi lett most az inzulinod?

Andrea,
mikor tesztelsz? 10-én voltál beültin, ugye?!

Zozo,
olvastam, hogy ugyanaz a problémátok mint nekünk. Tudsz valamit arról, hogy van-e esély a javulásra (mindkét esetben)? Nálunk a férjem még nem lett kivizsgálva, nem tudjuk, mitől lehet ez a rossz eredmény, most fogunk elmenni urológushoz. Nálam igazából csak nem egyértelmű az elzáródás (a kontrasztanyag átszivárog), ezért szeretnénk őt alaposan kivizsgáltatni, mert ugye csodák vannak :lol: hátha... olyan jó lenne, ha lenne esélyünk spontánra is...
Nem tudtok erre valami csodaszert?
Voltam ma 9. napi uh-n, tüszőm/cisztám egy szál se - én ezt jónak veszem - de mondjátok ám, ha tévedek :roll: , mivel a stimu után volt egy rakás kis éretlen, most meg a menzesszel szépen felszívódtak. Végül is vannak fagyis babócák, ilyenkor nem baj, ha nincs érett tüszőm, ugye?! Jövő héten lesz a beülti, remélem addig még jól viselik a minuszokat :D Kaptam gyogyit (Estrofem), hogy a mnyh vastagodjon.
Ezt a röhejt, megint nincs utro a gyogyitárban. A nőci azt mondta, ilyen hiány most van először - az utóbbi néhány hónapban, ezelőtt évekig nem volt hasonló gond. Talán ennyire megugrott a lombikozók száma?! :? Ez valahogy szomorú...
 
 


Szia dezsina,
üdv a klubban :D
sajna segíteni nem tudok, én hiperstimuláltam, ne akard azt érezni, amit én néhány napig :roll: egyébként szerintem ez egyénenként változó. A lány, akinek velem volt beültije - és sikerült neki elsőre - nem érzett semmit. Viszont ugyanúgy nem érzett semmit az a barátnőm sem, akinek már negyedszerre nem sikerült. Ezért gondolom, hogy erre nem lehet adni... Biztos mindenkinél más...
 
 


Sziasztok!

Dezsina!
Ha rajtam múlik, befogadunk, mint a sicc! (tuti, hogy a többiek is) :D !
Én is 34 vagyok, lombikozok. Volt egy lombikom jan-feb-ban. Fagyibabás beültetés áprilisban, most kezdem a második stimulációt.
Szerintem nem kell érezni semmit. Nekem először nem sikerült, a fagyisnál terhes lettem és ugyanolyan volt mindkettő. (a terhességem később elhalt :( )
Hol tartasz? Megvolt a beültetés?

Szia Wandrea!
43-ról lement az inzulinom 25-re. Picit még magas, de el lehet kezdeni. Amúgy még egy féllel emelték a gyógyszert, így gondolom még lejjebb megy majd. Ma vagyok a 21. napon, ha megjön, kezdek. Remélem megjön, ha nem, provera 7 napig és arra mindig megjön.
Mi az, hogy nincs utro??? :shock:
Nekem azt mondták, fagyinál nem is szabad érett tüszőnek lenni, mert kiszabadul a méhüregbe és megzavarja a fagyik beágyazódását!!! Emiatt én fújtam orrsprayt, ami leállította a petefészek működését. De én nem közvetlen stimu után voltam, az más. Nyálkahártya-növesztőt én is kaptam.
Szóval minden így jó nálad, ahogy van! Mindjárt itt a jövő hét! :lol: :lol:
 
 


Hát, má' be is vagyok sózva rendesen :wink:
És most sikerülni is fog. Punktum! :lol:
Nem tudom, miért nincs utro, én Pécsen néztem. Jövő héttől lesz, elvileg, addig ráérek, meg még maradt is három dobozzal a stimuból.
 
 


Backa! Remélem úgy lesz ahogy mondod! Na ez legalább már jó hír!Én nagyon szorítok ám Neked!

Zseboroszlán! Kár,hogy vannak ilyen dokik!Szomorú!

Dezsina! Szia,üdvözöllek! Nekem is most volt az első lombikom.Most vagyok beültetés után a 7. napon.És nem érzek semmit.Annyi,hogy a cicimet érzem,de szerintem ezt még tuti a hormonoktól. Te hol tartasz?

Wandrea! 16.-án volt a beülti.30.-án kéne tesztelnem,de tudod hajt ám a kiváncsiság.Lehet 28.-án már csinálok egyet. Szomorú tényleg,hogy ennyi lombikozó van.Én pl. személy szerint sosem gondoltam volna,hogy 23évesen így fogok "gyereket csinálni".De ma már viszont örülök,hogy van ilyen lehetőség!!! Szorítok ám Neked!

Lányok! Néha szurkálásokat érzek egészen alul!Jaaaj Istenkém!
 


Kép Kép

Zsebi
Kép


Sziasztok!
Andrea23!
biztos jó lesz az eredmény :lol: csak így lehet.
nyugi, (tudom innen könnyű mondani)


Backa!
a 230e, nagyon sok, :shock: remélem olcsóbb lesz majd a köv. nekem kb. 100körül volt.

Zsebi!
örülök h. jól vagytok, milyen szép nagyok már a babócák :lol:
sajnálom a 3. babát én is :cry:
nem azért írtam, inkább ne írj hanem pihenj :!:
innen úgyis értesülök h. mi van veletek.
dokival ne foglalkozz, remélem többet nem találkozol vele :shock:

azért annyira lehet h. mégsem sietek, most vad fogyókúrában vagyok, ha mégis, ne legyek már megint akkor mint egy ház.

Wandrea!
nem tudok sajna semmilyen csodaszert, elvileg nálam is átjárható ill. ki tudja :?: egyszer igen, egyszer nem, döntsem el.
a férjem eredményei rosszak, nem tudom mitől, majd megkeresem milyen eredményt produkált.
viszont nem is néztem utána h. hogyan lehetne javítani, e fenti dolgokat leszámítva is van olyan probléma ami miatt a lombik ajánlott, szóval választásunk nincs, vagy ez vagy semmi. :shock: :shock:

Dezsina!
üdv. itt.

nekem menni kellene 3.napi vérvételre és UH-s méhfeltöltésre, asszem ennyi, utána idul a móka :wink:

(milyen sokan vagyunk Andik :lol: én is)))
Vendég
 


Sziasztok megint!

Mindenkinek köszi a bíztatást!

Képzeljétek, most beszéltem egy kolléganőmmel (amúgy mostanság gyakran). Ő is lombikozik, pénteken lesz a beültetése! Ő is azt mondta, hogy nem lehet utro-t kapni! :shock: Megáll az eszem! Kapott helyette valami progi-tablettát. Reméljük, az is jó lesz! Nagyon szorítok neki is. Olyan rendes! Tavaly házasodtak össze (ez a csaj 2. házassága) és annyira szeretnének egy közös babát!
 
 


Nina,
de szép nagy ez a baba! :D Kis husi pofija, meg a keze, nagyon édes gyerkőc! :lol:
Nálunk Zsófi az ilyen kis terrorista, ha az első nyikkanás után 5 perccel még nem ömlik a szájába a tej, dettó, mint a tied. Úgy behergeli magát, nem vesz levegőt, vörös a feje, üvölt mint a sakál. :lol:
Amúgy az enyémek lekopogom, szerencsére nem hasfájósak, néha beszorul egy büfi, akkor megy a keserves sírás, de nem gyakran. Illetve rájöttem, hogy Zsófinál lehet épp ez volt a baj most a szopisztrájknál. Úgyhogy most evés előtt is megy a büfiztetés, meg közben is.
Nálunk is alakul a gyarapodás szépen, már 2600 g körül vannak, és két kilóval jöttünk haza. :D

Amúgy ha kettő van, ezt szokod meg. Nincs viszonyítási alapom, hogy eggyel milyen, úgyhogy nem látom a nehézségi különbséget.

Andrea,
mindenki elsőre szeretné, hogy összejöjjön, emiatt nem hiszem, hogy szégyellned kéne magad! Csak nem mindenkinek sikerül, de ezt senki nem tudja előre.
Nekem egyáltalán nem volt vérzésem. Szúrkálásom se. Ami tünetem volt, az a mellfeszülés, de ez minden mensi előtt így volt, úgyhogy nem tulajdonítottam neki pozitív jelentést. Amit viszont egy nappal az eredmény után olvastam, és jelenthetett volna valamit az az, hogy a mellbimbó és az udvar sötétebb lesz ilyenkor. Ezt nem tudtam, és nem figyeltem, de akkor megnéztem, és tényleg sötétebb volt! :) Így utólag nagyon örültem ennek a jelnek, megerősítette bennem a pozitív eredményt. :)

Backa,
én világ életemben ikreket szerettem volna, úgy látszik a sors keze benne volt, hogy lombikoznunk kelljen... :wink:

Wandrea,
imádom ezt a helyzetet, félálomban simizem a buksiját, az apró kis kezét, és közben ők meg csak nyögdécselnek ahogy nyelnek. :)

Jaj, elkezdődött a Született feleségek, nagyon vártam már, majd jövök később! :lol:
 
 


Backa!
Én is duphastont szedek utró helyett már csak három napig, de az is olyan jó mint az utro annyi hogy nem hüvelybe kell dugdosni hanem szájon át szedni. Egyszerább is úgyhogy én örültem neki.

Baba!
Ha van időd a lányok mellett írni akkor írjál minél szűráűbben szívom magamba az infokat hogy is kell ikrekkel ügyesen bolgodulni. Ti végül milyen babakocsit vettetek?

Zsebi
Kép


Jaj, Baba, olyan jó neked! :)

Tényleg, Zsebi! A kolléganőm is ezt a gyógyit mondta! Csak elfelejtettem. Örülök, hogy ez is jó. Én is ÚÚÚtálom az utrot dugdosni, kifolyik, meg ragacsos :roll: Bár nekem sajna maradt a múltkoriból vagy 3 dobozzal, gondolom, most majd elhasználom.
 
 


Én is csak sóvárgok :? :) :oops: :roll: olyan szépek a képeken
Babázni az egyik legjobb dolog a világon...
Backa,
neked is fájt a fejed ettől a mnyh növesztő gyogyitól? Majd szétrobban, alig látok - ráadásul értekezletet tartok holnap és fel kellene készülnöm. Nem bíííírok! :cry: Na, meg kedvem sincs. Én babázni akarok :lol:
Zozo,
igazából én is tudom, hogy EZ a mi esélyünk, mármint a lombik, de azért nem adom fel és miért ne sikerülhetne?! Olyan sok lehetséges "lehetetlent" hall az ember... :D
Andrea,
én is szorítok neked. Remélem nemsokára te is zebrával leszel gazdagabb! :D na meg babóval, esetleg babókkal...
 
 


Zseboroszlán! :cry: :cry: :cry: Én nem vagyok benne a táblázatban!Pedig elküldtem az adataimat!

Zozo! Jól van,próbálok nyugodt lenni.De most meg az jár a fejemben,hogyha nem sikerül én csesztem el.Mert alig fekszem.Nem dolgozom itthon vagyok,de azért annyira nem pihenek.Úgyanúgy élem a mindennapjaimat,mint lombik elött,csak nem járok edzeni és nem dolgozom.De rendesen végzem a házimunkát.Sokat ülök az internet elött.És már kezdem magamat hibáztatni,hogy nem teszek meg mindent a pozitív tesztért.

Baba! a beültetés után hány nappal kell,hogy sötétebb legyen? Nekem is nagyon feszül a cicim(ami amúgy elég pici :oops: ) és nőtt is,már a párom is észrevette.De én tudom sajnos,hogy az injekció miatt van.Kedden kaptam az uccsót.Majd most kiderül,hogy abba -e marad. de szerintem még korai,hogy ilyen hamar a baba miatt fájjon a cicim.Ugye?

Wandrea! Köszönöm szépen,jaaaj de jó lenne!!!!!!
 


Andrea!

Ne kergülj máá meg!!!
Még nem tudsz semmit, de már hibáztatod magadat!!! Nem csináltál semmi rosszat!
Az aggódással többet ártasz!

A cicimet én is lestem, de mikor + lettem, akkor sem láttam sötétedni. A tesóm most 13 hetes, neki csak a 8. hét körül sötétedett. Szerintem ez is egyén-függő!

Wandrea!
Nem emlékszem, hogy fájt volna a fejem!
Milyen értekezletet kell tartanod?
Menj táppénzre és koncentrálj a babára! Szerintem. :)

LOLAAAA!
Csütörtök van!!! Mizu??? :?: :?: :?:
 
 


Andrea23!
szerintem semmi köze a fekvéshez ahhoz h. sikerül-e!!!!!
ezt még nem is mondtam:
a beültetés után hazavezettem ( 170km.)
hajnalban keltem és éjszaka feküdtem, nem feküdtem napközben hanem rohangáltam mint pók a falon (dolgoztam) sőt néha nagyon-nagyon ideges voltam. mindent úgy csináltam mint előtte. muszáj volt.
és az elsőnél 3ból 3, a 2-nál 2-ből 1tapadt meg.

ettől ne félj, ezen nem fog múlni, nekem mondták is h. nem kell feküdni!!!!!!!!!!!!!!!sőt.
Vendég
 


Wandrea!
olvasgattam 2002-es v. 2001-es kismamát, abban vagy egy cikk, valami Macáról, szóval a pasinak alacsony volt a sp.száma, volt pár lombik, nem sikerült, nem is mentek többet úgy voltak vele h. ha nem lesz gyerek akkor nem, a csaj rátalált erre a MAcára és a pasi elkezdte szedni, a csaj 5hét múlva már babát várt :lol:
majd előkeresem és leírom pontosan a nevét.
árrtani úgysem árt ha lehet kapni.
Vendég
 


Wandera!
Amiról Zozo ír perui gyogynövényből előállított "gyógyszer" DM-ben lehet kapni ha jól emlékszem 100 szem 5000 forint és Maca Vibe a pontos neve sokan dícsérik.

Andrea!
Nem tudom hogy történhetett, de hogy ne kelljen visszabogarásznom megteszed leírod mégegyszer az adatokat. ne haragudj. :( :(
Drukkolok ám nagyon. Amiatt meg valóban ne idegeskedj és vádold magad hogy nem feküdtél eleget ha érezted volna hogy arra van szükséged akkor úgyis feküdtél volna. Zozo még lázas is volt annál a lombiknál amikor Vivien készült szóval tessék bízni.

Zsebi
Kép


Zsebi!
még emlékszel??????

ez igaz, pont elkaptam az influenzát, sz.tem ezért nem is lett 2baba(meg h. így akartam) lehet h. azért lettem influenzás :?:

igen ez az a maca.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a meleg fogadtatást! Nem is számítottam erre, csak reménykedtem! Fantasztikus, hogy hasonló helyzetűekkel beszélhet nyiltan az ember erről a témáról! Rengeteg kérdésem van!

Igazából, én most kezdtem. A ciklus 21. napjától (aug 21.) kapom a Decapeptyl-t. Délben adtam be, ma lett ugye a 4. Tehát nagyon az elején járok. Amikor elkezdődik a köv. ciklusom, akkor a 2v.3v.4 napon (a hétvégétől függ) kell visszmennem további vizsgálatokra. Akkor mondják meg, hogy mik lesznek a köv. gyógyszerek. A beültetés még messze van... Sajnos már most kivagyok a szurkálástól, mert nehezen viselem, hogy saját magamnak kell beadnom az inyit. Pedig még mi minden áll előttem?!!

Wandrea!
Mit éreztél a hiper stimu alatt? Hamar észrevetted? Tudtad mit kell akkor csinálnod?

Andrea!
Drukkolok Neked! Írnál róla, hogy milyen volt a a punkció? Altattak? Hamar haza mehettél utána, és beültetés után? Mennyire kíméled magad? Feltételezem, hogy otthon vagy.

Lányok!
Szed valaki Elevitet közületek? Hány nap múlva kell tesztet csinálni?

Backa!
Fent részleteztem, hogy hol tartok... Neked ez a fagyis beültetés hogy történt? Minden intézményben van lehetőség erre? Te most hol tartassz a 2.-al? Mennyire kímélted magad a beültetés után? Téged altattak?

Zozo!
Úgy látom, Neked sikerült a kép alapján! Gratulálok! Éreztél valamit a beültetés után?

Köszönöm, hogy válaszoltok!
 
 


Zozo, Zsebi
köszi az infot :D tegnap előtt vadásztam a neten és olvastam erről a MACA-ról. Ezért tegnap reggel meg is rendeltem a gyogyitárban :D A gyogyitáros csajszi is ajánlotta, hát, kipróbáljuk. És próbálkozunk... De majd csak ha szükség lesz rá a következő hónaptól, hisz most már van két kis fagyis babó, és nagyon bízom abban, hogy ők szeretnének velünk maradni :lol:

Zsebi,
kijavítasz majd legközelebb Wandrea-ra? És ez még mindig az első lombikunk, csak fagyibabás. Köszi :D

Andrea,
nekem is feszültek a melleim már a leszívás után is, és a doki azt mondta, ez az utrotól van (3x3-at kaptam). Így utólag gyanús is lehetett volna, mert a 13-14. napon már nem is éreztem ezt a feszülést. Másnap pedig megjött. És azt mondják, igazából a menzesz időpontjával kezdődnek a kora terhességi tünetek - már akinek, mert ugye nem mindenki érez "valamit".

Dezsina,
persze, hogy hamar észrevettem a hiperstimut. Ne aggódj, ha esetleg nálad is bejönne, ezt nem lehet nem észrevenni. Én nagyon jól bírom a fájdalmat, de ez nem volt semmi. Hasam mint egy dinnye, görcsök mindenhol a gyomortól lefelé (a petefészkek megtelnek vízzel és a folyadék kifolyik/kifolyhat a hasűrbe is). A kisfiam óriásbaba volt - 4,30-cal született, kiegyenesedett a szülés során a farcsontom, vágtak is és repedtem is szinte minden irányba. De! Egy szó nélkül bírtam mindent és soha senkinek nem mondtam, hogy rossz szülni és hogy szenvedtem. Mert amikor odateszik rád a picit, mindent elfelejtesz és te vagy a legboldogabb a világon. Na ezt csak azért írtam, hogy érzékeltessem, nem vagyok egy nyafogós típus, de itt bőgtem, úgy fájt. Aztán az is lehet, hogy csak öregszem :roll: :lol: és egyre nyámnyilább leszek :shock: Számítottam rá egyébként a PCO-m miatt, ott nagyobb erre az esély. Telcsiztem a dokinak, de nem kellett befeküdnöm a kórházba.
De ne törd ezen a fejed, biztos minden simán megy nálad :lol:

Backa,
ofi mk. - lett vagy két órás. Mennék én táppénzre, de sajna ezt nem tudom megrendelni. Ha ezen múlna, már holnaptól nem mennék dolgozni :D
Ma megyek 7-re diabetológus/endokrinológushoz. Kíváncsi vagyok, mit mond a metforminról. Remélem, javasolja.
A beülti előtt már úgyse kezdhetném el, ugye?!

Lola,
:?: sok-sok pozitív energia.....
 
 


Szóf**ásom van, bocsi :oops: megint...
Apától kaptam egy zebrás műzlis tálat :lol: nagyon muris.
Azt mondtam neki, örülök, ami persze igaz is volt, de legközelebb egy olyan kis csinos... lapos...fehér... tesztet szeretnék, amin zebracsíkok vannak :lol: És azt válaszolta, megkapom. Tehát semmi gond! Ha tudtam volna, hogy ez ilyen könnyen megy :wink:
Küldök nektek is egy kis zebrát...
Kép
 
 


Sziasztok!

Wandrea!
Köszi a Zebrát! Amilyen gyorsan fut, remélem ideér, mire kell! :lol:
Miért nem tudsz táppénzre menni??? A doki nem akar kiírni, vagy a suli miatt gond?
Én a magam részéről hétfőtől táppénz, addig meg nyári szünet, úgyhogy csodásan elvagyok! (amíg be nem megyek a suliba ahhoz a tahóhoz, hogy elmondjam neki, mi a pálya! nem lesz egy könnyű menet!)
Ha megjöttél a dokitól, feltétlenül jelentkezz! Lehet, hogy már nem kéne metforminoznod a beülti előtt, nem tudni milyen hatása lesz, de nem tudom...aztán lehet, hogy semmi gond. Velem 4 hétig szedették, mielőtt nekifogtam, de lehet, hogy a magas inz. miatt...fene tudja! Hallgass a dokira, az a biztos!

Dezsina!
Nincs ám olyan nagyon messze a beülti! :) Majd meglátod, hogy repül az idő!
Nekem is decap-t írtak, én az 1. cikl.naptól kapom majd. (múltkor is így volt) aztán a 3. naptól napi 3 Gonal F (asszem 5ezer db-ja!). Az 5. napon megyek vérvételre, akkor mondják a továbbiakat.
Punkciónál elaltatnak mindenhol. 10 perc az egész. Nálunk utána 3 órát (vagy kettőt?) kell feküdni és mehetsz. Nekem utána fájt, de a pco-s petefészkeim amúgy is sokat szarakodnak velem. Rá 3 napra van a beültetés, egy vékony katéterrel nyomják fel a piciket, meg se érzed, az is 10 prec. Utána 1 óra pihi és mehetsz. Én azért vigyáztam magamra, nem feküdtem folyton, de pihengettem. Beültihez számítva 14. napon kell tesztelni. Leszívástól kezdve szedtem Elevitet, folsavat, ittam Isostar-t (doki mondta), meg dugdostam Utrogestan-t, meg még valami hormontapasz is volt.
Szerintem fagyasztani mindenhol tudnak, ugye, lányok???
Már írtam valakinek, hogy az első beülti nem sikerült, a fagyasztottnál + lett a tesztem, de teljesen egyforma volt mindkettő, nem éreztem különbséget. Lehet, hogy más máshogy tapasztalta.
Ha bármire kíváncsi vagy, szívesen segítek, ha tudok. Emlékszem, milyen rossz volt először, semmit nem tudtam és nem volt kit megkérdezni.
A Deca-t hova adod? Fenekedbe? Az ismim azt mondta, lehet hasfalba is, ő oda adta, lényegesen kevésbé fájdalmas! Pedig irtóra féltem a hasas injekciótól, aztán nagyon kellemesen csalódtam! (én is magamnak adom, a seggembe meg a férjem, mert nem érem el :lol: )
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: