Új privát üzeneted érkezett!

Henci,

én is csatlakozom Vikimihez: nem nagyon értem,hogy mi ez a 1,5. Nekem 14.nap volt 69 a HCG-m, de leesett 15-re 2 nap múlva, úgyhogy valószínűleg megfogant a bébi, csak aztán valamiért megállt a folyamat.... De egyébként nálunk is azt mondták, hogy igazándiból a 100-200 körüli érték a megnyugtató, mivel kétnaponta duplázódik... De az, hogy volt egyáltalán a véredben HCG, az valamire utalhat. Mindenesetre én nagyon drukkolok Nektek!

Lányok, előre a babadömpingért!

Puszi: Fanni
 
 


jó reggelt mindenkinek!
olyan rosszat meg hülyeséget álmodtam, hogy felriadtam fél 6-kor.már amúgy 3-kor fel akartam kelni.
tesóméknál voltunk, volt egy szerszámosdoboz,abban volt egy picike gumibaba.de nagyon pici volt,azt nézegettük.ahogy néztük,kiesett a tenyerünkből folyton.mindig meglett,aztán egyszer csak nem lett meg.elkezdtük keresni,ott volt a kutya is.ekkor felriadtam.nagyon rossz volt!
vissza akartam aludni, hogy megálmodjam,megvan, de nem tudtam.
REMÉLEM EZ CSAK EGY HÜLE ÁLOM!
még egy hét!
 
 


www.pirula.net/diakok/szuleszet
itt vannak leírva hetekre a béta hcg szintek terhesség alatt!tök jó!
 
 

 
 

Jó reggelt!

Szia Lola!
Te is ilyenkorán kelsz?
Én sem tudok már aludni, pedig éjjel 1-től kettőig is fenn voltam. Olyan frissen ébredtem (1-kor), mintha már reggel lenne. Szerintem az van, hogy nem fáradok el eléggé nap közben, a folytonos döglés miatt. Így aztán nincs mit kialudnom.
Nem, mintha baj lenne! Szeretek éjjel fenn lenni, meg korán kelni is.

A hülye álommal ne törődj! Az ember akkor álmodik ökörségeket, amikor túl fáradt, vagy túl nem fáradt. :lol: Ilyenkor nem alszol normálisan, aztán jönnek a baromságok. Jelentősége nincs!

Tényleg, nektek már csak egy hét!
Nem tudod, véletlenül, másoknak hányadik napon lett először poz a teszt? Te írogatsz más topikokba is, tudsz ottani tapasztalatokról???
 
 


Most látom, mások is írtak még tegnap!

Henci!
Hogy vagy??? Görcsölsz még? Milyenek ezek a görcsök?
Csinálsz ma tesztet???

Gyöngyi!
Ugyanaz volt a szitu, mint Vikiminél és Fannynál. Poz lett a teszt, egy hét múlva csak úgy csináltam mégegyet, az meg halvány lett. Másnaptól vérvétel kétnaponta, a 3. vérvételnél már tök lenn volt a hcg. Semmi nem éreztem, meg se jött, görcs se volt. Abbahagytam az utro-t, pár napra rá megjött jó erősen. Ennyi. Ezt hívják biokémiai terhességnek.

Én úgy tudom, másfél naponta duplázódik a hcg, ezért kell két nap múlva ismételni a teszte bizonytalan esetben.

NEM TUD VALAKI ARRÓL A 10-ES ÉRZÉKENYSÉGŰ TESZTRŐL VALAMIT??? MI A NEVE??? Valahol olvastam róla, de nem találom! A nevében van valami "gólya", ha jól emlékszem!
 
 


MEGVAN!!!
QUPIDO a neve, 10-es érzékenységű!!!
Gondolom, nem igen lehet kapni! :? :evil:
Nyomozok tovább... :lol:
 
 


Halihó anyukajelöltek!

Tegnap hazahoztuk Győrből a gyerekeket, mi is apuval. Végül az 5-ből 2 babakezdeményt sikerült visszakapnom, az egyik 5 a másik 6 sejtes. Sokat tapasztalt mamijelöltek, az jót jelent? (a férjem azt mondja ez így normális, minden nap duplázódnak, tehát mára már nyolcasok) Mire kell most nagyon figyelni? A Dr. bácsit kérdeztem, hogy pl. lépcsőzhetek-e majd, mert tetőtérben lakunk?, akkor elmagyarázta, hogy ez olyan, mint két ping-pong labda egy szivacsban, el nem mozdulhatnak. Azért keveset lépcsőzöm majd. Kicsit szúrkál itt-ott a pocim, ez gáz? Most én nem tudok írni, apa írja be helyettem és kinyomtatja a válaszokat. Ti is kaptatok uh felvételt? Nagyon örültem! Puszi mindenkinek, nagyon vigyázni a pocakokra, akik most kezdik a programot jó sok kitartást kívánok! Hétfőn újra írok! Jók legyetek!!! Válaszoljatok légyszíííí!
 


Julika!
Ez szupi!!!
Első napokban pihengess sokat! Igyál rengeteget, egyél sok fehérjét, csináld, ami jól esik!
A szúrkálás nem gond, sokunknál van. Nekem hétfőn volt beültetés, még mindig szúrkálgat, feszít kicsit. Remélem, ez jó jel! :)
Kaptam fotót én is, kiraktam, nézegetem mindig! :)
Milyen gyógyszereket kaptál?
Vigyázz magadra!!!
Ideiglenesen beérjük apával is, te csak pihenj! :lol:
 
 


Sziasztok!

Backa, megcsináltam a tesztet, sajnos negatív lett. Nem tudjátok, hogy a teszt mekkora hcg-t mutat ki? Mert a szerda déli vérvételkor 1,5 volt, ha duplázódik, akkor most 5-6 körül kéne lennie, persze ha emelkedik egyáltalán.
A görcsök olyanok mint amikor megjön, de azt mondta drnő, hogy az első ciklust általában átélik a nők, a lényeg hogy ne jöjjön meg.
Úgyhogy most eléggé el vagyok kenődve.

Jók legyetek!
 
 


Henci!
Milyen tesztet csináltál? Általában az van ráírva, hogy 20-as vagy 25-ös érzékenységű. De itt valami nem stimmel a mértékegységekkel. Vagy azzal, hogy a béta hcg az más, mint a sima hcg.
Szerintem ne add fel, két nap múlva ismételd meg, vagy holnap nézess vért, ha tudsz. Abból kiderül, emelkedik-e!
 
 


Sziasztok!

Hívtam a drnőt, azt mondta, hogy a vérvétel és a teszt alapján álljak le. Ez ennyi volt.
Azért ti ne adjátok fel sok kitartást, szurkolok nektek!!
 
 


Henci!
Nagyon sajnálom! :(
Ez volt az első beültetésed?
Mi a gond nálatok, miért kell lombik?

Köszi, hogy szurkolsz! :)
 
 


Backa!
Sajnos már 3. alkalom volt, ezért egyre nehezebb elviselni.

De azért bizakodom, 2 hét múlva (a ciklus után) a fagyibabákat próbáljuk meg. A drnő szerint szép volt a nyálkahártyám így azt javasolta, hogy csináljuk meg.

Nálunk a páromnál van a gond (darabra). Én a vizsgálatok szerint oké vagyok, leszámítva, hogy most volt fél év gnrh kezelésem endo. miatt.
 
 


Henci!
Ez bíztató! Akkor már nem is kell sokáig várnod! :)
Az a legrosszabb, mikor telnek a hónapok, és nem történik semmi!

Nekem is ez volt a 3. beültetés.
 
 


Backa!
Neked mikor kell tesztelni?
 
 


Elvileg október 1-én, hétfőn. Ha kibírom addig! :shock:

Többiek sehol???
Zsebi, Wish, Baba, többiek! Rég jelentkeztetek! :evil:
 
 


Sziasztok!
Backa!
Hát én ezért nem merek még egy tesztet csinálni. Olyan jó egy kicsit a remény. Bár tudom homokba dugom a fejem. Majd talán a jövő héten.
Gyöngyi
 


Gyöngyi!
Ne kergülj már meg teljesen!!!
Ott van az a baba! Nem szabad negatívnak lenni! :evil:

Sok felesleges szenvedéstől megkímélnéd magad, ha holnap tesztelnél egyet! :)
 
 


mi van gyerekek?kihalt a A TOPIK!
Lexa!
mi van veled?tünetek!hétfőn én is megyek!nem tudom hogy bírom majd,itthon nagyon elkényemesedtem.
remélem egy hét múlva ez egy pozítív teszteket ecsetelő,azokkal hemzsegő topik lesz!
 
 


Szia Lola!
Hát, kihalás van!
Mindenki ezerrel beágyazódtat! :lol:
Tünetekre én is kíváncsi lennék!!!Neked van valami?
Hétfőn mész? Nekem-mint írtam-eszem ágában sincs!

Pozití tesztek ügyében : a próféta szóljon belőled!! :lol:
 
 


Backa,
nálam legfeljebb beágyazás állhat fenn... :wink:
Tényleg nagyon csendben vagytok az utóbbi időben. Olvasgatlak titeket, többre legtöbbször nincs időm. Rohangálok egy hete, mint pók a falon, alig vártam már, hogy hétvége legyen :D
Remélem, jól bírjátok a henyélést. Csak ügyesen! Egy rakás pozitív tesztről kérek majd visszajelzést! :lol: Persze, csak ha itt az ideje. Backa, nehogy vérszemet kapj és rögtön tesztelj! TÜRELEM! Arról, mint tudjuk, híres vagy :wink: Apa végig otthon marad veled vagy csak egy pár napig volt szabin?
Tegnap óta szedem a metformint, mellékhatás semmi... :D
Talán később jön, vagy akkora mázlim van, hogy elkerül?! Pedig kávéztam (cukorral) és fagyit is ettem :oops:
Ma este csajos buli 8) Merjek egy jót kajázni is? Úgy beijesztettek a pco-s topikon, hogy állandóan azon jár az eszem, mikor rohanok a klotyóra :roll: Azért csak egy negyeddel kezdtem, este meg reggel. Nálad nagyon rosszul indult? Most mennyit szedsz?
Nem is írtad, mennyi volt utoljára az inzulinod. Csináltak terhelésest is vagy csak éhgyomrit?
Jaaaaaj, lelövöm magam, mert még regényt kell írnod :lol:
Vigyázz magatokra!
 
 


most lesz 7-től a magellánban lombikos téma!
én ha kibírom csak szombaton tesztelek!nagyon félek!nem akarok utána dolgozni.kíváncsi vagyok kibírom-e.
de ha ti majd sorozatban írjátok a +-okat,úgyse bírom ki.
csá!
 
 


az nem + és - hanem pluszokat,vagyis mindenkinek sikerül!!!!!!
 
 


tök jól ellevelezek magamnak.ezzel az erővel simán a wordben is írhatnék.szóval megnéztem a műsort.és eléggé kiakadtam!
arra nem gondolnak, hogy nekünk csak ezzel a módszerrel lehet gyerekünk!
gondolom annak az újságírónőnek még sose volt ilyen problémaja,mert ezt csak az tudja aki bennevan!!!
 
 


Jó reggelt!!!

Nem vagyok hűtlen, csak tegnap déltől egyszerűen nem bírtam feljönni. Mindig az jött ki, hogy a lap nem megjeleníthető! :evil:

Wandrea!
Ágyazzál csak! Az kell a spontán babához! :wink:
Ilyet feltételezni rólam, hogy már tesztelnék is!!! :lol: Most nyomoztam hosszasan, hogy a choragon mennyi idő után tűnik el a szervezetből. Végre megtaláltam, hogy 4-5 nap. Tegnap reggel kaptam 3/4 ampullányit (utoljára), úgyhogy csütörtökre az bőven eltűnik. Azért akkor még nem tesztelek (remélem)! :lol:
Az, hogy apjuk itthon van, merő véletlen! Szerintem idén még nem is volt ilyen hosszan itthon! (nyáron is csak 1 hét, mikor a Balcsin voltunk) Úgy adódott, hogy hétfőn kezdenek egy új munkát, addig pihi! Marha jól jött ki! Sokkal jobban telik az idő, mintha egyedül punnyadnék itthon! :)
Ha negyed metforminnal kezdesz, nem is lehet gond! (bár hallottam már olyat is) Ezért mondják mindig a fokozatosságot! Bezzeg én 2x850-es adaggal kezdtem! Majd kinyúltam! De inkább hányingerem volt, meg rossz közérzet, étvágytalanság(!). Mivel a metformin nem engedi felszívódni a szénhidrátot, csak a sok cukor okoz nálam hasmenést. De hálistennek nem szeretem az édeséget!
Az inzulinom 45 volt, rá egy hónapra már "csak" 25, de a kezelésig ez még csökkenhetett sokat (nemigen van étvágyam most sem-ebből tudom, hogy jó), de később már nem mérték. Különben csak éhgyomri volt, az is önmagáért beszélt! :roll:
Na, regényírásban jó vagyok??? :shock:

Lola!
Én úgy felhúztam magam ezen a műsoron, hogy nem igaz! :evil:
Pláne a hülye dilettáns újságíró p..a! Ja, ez egy olyan téma, amivel középpontba lehet kerülni! De könyörgöm! Ez a legfontosabb, amit a lombikkal kapcsolatban meg lehet említeni???
Nem is hozom fel az évi több ezer abortuszt ezek után! :evil:
Nem is folyok bele jobban, mert csak megint felidegesítem magam! :evil:
 
 


nekem is szarakodik a babanet.mivel senkinek,az újságírónőnek sem kívánom hogy legyen ilyen problémája!
backa!
te tünetelsz már?
 
 


Lola!
Hát, nem is tudom!
A hasam feszülget, rossz a gyomrom, a cicim fájdogál. de a sok hormon okozhatja mindezeket, nem akarok ebből következtetéseket levonni. Ráadásul a tegnapi choragon injekció, ami tömény hcg, simán lehet ilyen hatással!
Szerintem elég korai lenne tüneteket keresni. Bár ez is egyénfüggő, de a tesóm másodszor terhes, mindig csak a 6. héttől érzett tüneteket, előtte semmit!
Most olvasgattam a neten, általában azt írják a dokik, hogy a beültetéstől számított 10. napon már + lesz a teszt. Hááát, azért én a 12-ig biztos várok...
 
 


Sziasztok!

Régen írtam, de azért olvasgatni szoktam.
Szorítok mindenkinek, akin most áll a tesztelés elött!

Szerdán én is megyek vérvételre, remélem jó híreket mond majd a Boga. Még mindig tanácstalan vagyok, hogy mennyi fagyisbaba legyen visszaülti. Szerintetek 2-öt, vagy 3-at érdemes a kisebb esély miatt?

Már úgy izgulok, pedig nekem már nem kéne....

Jó délutánt mindenkinek
Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltűntem, de kicsit kibuktattam magam a hülye gondolataimmal és próbáltam lefoglalni magam, illetve nem akartam OFF lenni uh. hallgattam :oops: :(
Eddig annyira jól bírtam, nem izgultam, sőt nagyon nyugodt voltam és annyira éreztem hogy ott vannak... aztán vagy 2 napja (ahogy közeledünk a 28.-a felé) rámtörtek azok az érzések amiket a negatív teszt látványa okozott és az azutáni fájdalmas érzések. Alig tudtam magam visszarángatni ebből a sz.r érzésből :evil:
Nyugtassatok meg, hogy más is érez ilyet! :roll:

A tünetek? Hm... mint Backánál, néha kicsit feszül a pocim (főleg ha hirtelen állok fel, vagy sokáig ülök görnyedve) állandóan gyümölcsöt ennék, és picit fájdogálnak a melltartóbavalók...

Lola!
Megyek holnap. Úgy egyeztünk a Párommal, megpróbálom, de ha nem vagyok jól, akkor fenébe a munkával.

Ti hogy vagytok ma?
Vendég
 


helló csajok!
végre,hogy írtatok!
Tudja vki,hogy mi van dr,K.ajtajára írva belülről latinul.!?érdekelne.ha tudnám latinul,már szerintem a neten utána tudnék nézni mit jelent.
kérdeztem a páromat,azt mondja ő se tudja!mondom erre remélem nem az hogy itt belépsz,hagyj fel minden reménnyel!hahaha.
nekem most a ciciim nem fájnak,hasamat szoktam reggelente érezni,de semmi.
lexa!
csak nem azt akarod mondani hogy teszteltél már?nem értem,különben én is egyre jobban félek.lehet hogy még egy hét múlva sem tesztelek, mert annyira félek.szombatog tuti,képtelen lennék utána menni dolgozni,emberek közt lenni.
ilyen érzéseim vannak nekem is!ma még misén is voltam!
 
 


Zsani!én 3-t kérnék vissza!
 
 


Szia Lola!
Nem még nem teszteltem, majd talán jövőhét szombaton.
A régi dolgok kísértenek... :( Akkor tudod miről beszélek, ezekkel a érzésekkel a legnehezebb megbírkózni.
Backa! Te mit csinálsz mikor ez rátör???

Ja... Dr K. ajtajárat az van írva: Libertate perit (ha jól emlékszem) de hogy mit jelent én sem tudom.

Zsani!
Attól függ hány van lefagyasztva. Nekem 4 volt lefagyasztva, 2-t kértem vissza, végül 3-at kellett kivenni, mert az egyik sajnos nem volt életképes a felolvasztás után. Szerintem beszéld meg az orvossal és a biológussal is, hogy ők mit javasolnak, mert nekünk is a biológus segített, mert ő látta hogy hány embrió lett lefagyasztva és azok hány sejtesek (az felolvasztás utáni életképességi esélyek miatt). Nagyon sok sikert nektek! :)
Vendég
 


NEKEM IS SZARAKODIK A NET
 
 


na ez próba volt.köszi lexa utánanéztem:
libertate perit:szabadság lett a veszte!
ez pannonhalmán van a szerzetesek ebédlőjében.van egy freskó ott egy hordó,ami abroncsaitól megszabadult!így szétesik,és kifolyik a bor.ember élete-hordó.
a teremtő elkészítette az életünk elemeit,de kell hogy vmi összetertsa,mert szétesik.
hordó-szabadságvágy-
önfegyelem-abroncs
lényeg:szétesik az élet önfegyelem nélkül
 
 


ahogy telik az idő,én is aggódom.én ilyenkor megpróbálom elfoglalni magam.
a héten kiolvastam egy könyvet:,maupassant:egy asszony élete
nagyon jó!
utolsó oldalnál érzem fáj a hasam,mintha meg akarn a jönni.alig mertem kimenni a klotyóra!de semmi,és remélem nem is lesz!!!!!!
és ez remélem a babák jele.
két barátnőmnek is nagyon fájt a hasa terhesség eéején.az egyik már megszült, a másik most fog.1 lombik neki!
na csá.írjatok!
 
 


Jó reggelt!
Vagyok ám, csak újabban délutánonként nem enged be ez a vacak!

Zsani!
De jó, hogy előkerültél! :)
Milyen vérvételed lesz?? Kezded a fagyi-programot?? Hú, de jó!!!
Szerintem a doki is 3-at fog javasolni, nekem is így volt. Amúgy szerintem mindenképpen 3-at kérj! Hányan vannak lefagyasztva?

Lexa!
Nem tudok semmi okosat mondani! Olyanokkal jöhetnék, hogy nem szabad negatív dolgokkal foglalkozni... stb. De mondani könnyű! Én alapvetően túlságosan is optimista vagyok, emellett nagyon igyekszem pozitívan hozzáállni! Van, hogy elbizonytalanodom, de a rossz gondolatokat gyorsan elhessegetem! :)
Lehet, hogy segít, ha dolgozol, leköt egy kicsit! (Engem meg az keserítene el igazán, ha mennem kéne! :lol: )
Az viszont segíthet, ha írsz, ez egyáltalán nem off!!! Bíztatjuk egymást!!!

Lola!
Hát, minél jobban telik az idő, annál nehezebb! Szerintem is jó, ha elfoglalja magát az ember! Kitartás!! :)
 
 


Halihó minden kismamajelöltnek,

Egész hétvégén a Nők Lapja-s Fejős Éván gondolkodom, s remélem soha nem kerül a lombikprogram közelébe sem, mert borzalmas számomra ahogy gondolkodik. Olvastátok ti is, hogy több héten át tartó vitát indított az újságban a lefagyasztott embriók sorsáról? Mindenki megszakérti majd a témát, akiknek lövése sincs hozzá – olyan elkeseredett lettem ebben a pár napban ettől – 48 fagyasztott embrió vár megsemmisítésre? És hány abortusz van évente? Azt írja, általánosan a fagyasztott embriók száma…..Nekem sajnos nincs, és azon a napon, mikor én voltam punkción 15-en voltunk, beültetésen meg 3-an. Akkor miről van itt szó????? Ne haragudjatok, de olyan szomorú, hogy arról megy a témázás, amiről igazán csak két embernek lenne joga dönteni, hogy jönnek ahhoz vadidegenek, hogy ítélkezzenek.
Na, ezt most nem papa gépeli be, hanem én előző este, apa csak bemásolja nektek. Én nagyon jól vagyok – semmit sem érzek: nem fáj, nem szúr, nem görcsöl. Utrot kapok napi 3x2-t, én is PCO-s vagyok, azért, meg Folsavat, meg Aspirint, meg szombaton kaptam 2/3 Choragont. BACKA – te hogyhogy kettő Choragont kaptál? Nem tudod véletlenül? Szóval én még csak a 3. illetve mikor olvassátok 4. napon tartok, jó nagyokat pihengetek, de érezni nem érzek semmit, pedig nagyon koncentrálok. Ez jót jelent vagy rosszat? Apa óránként beszél a bentlévőkkel, hogy nincs-e melegük, nem kívánnak-e valamit (mondjuk fagyit –mert a papa igen, kérjenek a mamitól ők is), lézerszemeivel meg is szokta ultrahangozni a pocakomat – akkor nagyon jól mulatunk mindig. Szombaton még a Micimackót is megnézette velük, s közben végig magyarázott, aztán délután meg a Csillagkapu c. sorozatot (ez apa egyik kedvence – nekem a rémálmom) úgyhogy teljesen képzett kis babajelöltekkel van dolgom. Én meg folyton azon gondolkozom, megvannak-e még, a helyükön maradtak-e vajon?! Ezzel aztán az őrületbe kergetem apát, amitől csak azt érem el, hogy újra ultrahangoz a szemeivel, közben csikizi a pocimat a körszakálla…..én meg gurgulázok a nevetéstől. Komolytalan szülőjelöltek vagyunk mi? Egyébként igen, én is tanító néni vagyok – múltkor valaki kérdezte, de most nem tanítok, csak az óravázlatokat adom le egész hétre rajzokkal, matricákkal, színezőkkel együtt, mintha ott lennék én is velük. Addig nem megyek vissza, míg biztos nem lesz a babázásom, akkor is csak azért, hogy jól megpuszilgassam a gyerekeim fejét, és megkérjem őket, kíméljék meg az életét az utánam következőnek. Van már aki tesztelt a hétvégén? Úgy szeretném ha valaki jó híreket írna……Apa minden reggel „ír” majd nektek, és minden délután kb. 4-ig letölti, amit írtatok. Remélem így naprakész leszek én is . Puszi mindenki pocakjára!!!!!
 


Sziasztok Lányok!
Visszatértem....
Sajnos nincs időm most hirtelelen visszaolvasni az összes múlt heti történéseket, mert felhalmozódott a melóm, ami ugye érthető!

Backa!
Hogy vagy? Írnál egy rövid összefoglalót, hogy kivel mi történt, úgy nagyjából? Hány kismamánk van?

Nekem ma lenne a köv. ciklus első napja. Egyenlőre semmi. Izgulok, hogy legalább csütörtökig eljussak! Reggel tesztelek!
 
 


Sziasztok..

Ma lettem 12 napos, teszt, negatív. :oops: mintha télapó is itt sétálna a közelben, azt hiszem, tovább fogyasztom a TB támogatott lombikprogramok számát.
 
 


Szia Mukucs!

Mi még nem beszélgettünk. Picit eltüntem a beültetés után, de most már jelen leszek.
Hányadik lombikod?
Nekem első és csütörtökön kell tesztelni. Hányat ültettek vissza és hova jársz?
Ne add fel még. Olvastam, a lányok írtak olyanokat, hogy a 12. még negatív, aztán a 14.-re pozitiv lett. Amúgy lehet az is tünet, hogy úgy érzed meg akar jönni. Pozitiv gondolatok :!: :!: :!:
 
 


Dezsina !

Első lombik utáni fagyibaba. Elsőre remekül alakultak a dolgok, 8 petéből 7 termékenyült meg és abból 4 szép (3 kevésbé) embrió lett. Első lombiknál kettőt kértünk vissza, a többiek jégre kerültek, már sajnálom, hogy nem 3, mert a felengedés után 1 maradt meg, aki igen szépnek festett a mikroszkóp alatt.

Szerencsére nem volt hiperstimu, tök jónak tűntek a dolgok, de így a végére szépen elfoszlottak a remények. :(

Persze még bizakodom, de ez már a kritikus hét.
 
 


Mukucs!
Drukkolok! Gondolom 2 nap múlva újra tesztelsz...
Vagyunk itt egy páran, akik a héten tesztelünk :D

Wandrea!
Mi újság Veled?

Lili!
Veled mi van? Hogy vagy?
 
 


Sziasztok!

Lola
Háát igen 3....csak félek, hogy mind a 3 megtapadna és akkor azért már a Máté mellé....vagy ez szinte kizárt ugye? Minden napos téma ez most itthon. Szerdán még rákérdezek a dokira is.

Lexa
Nekünk is 4 van lefagyasztva. Igazából azért töprödünk ennyit, mert én elsőre szerettem volna ikreket, de így már a Máté mellé nem. Ha meg netán kettő tapadna meg, akkor már nem tudnék elvetetni belőle. Azt sajnos nem tudom, hogy ki a Kaáliba a biológus, de szerintem nincs is rá lehetőség ott (Győrbe), hogy beszéljünk vele. Na meg még azért se tudom, mert ugye, ahogy írtad Neked is 3-at kellett kiolvasztani a 4-ből, 1-et meg nem érdemes hagyni fagyibabának...nem? Szóval, ha már van kettő jó, de már csak egy maradna, akkor meg mindenképpen kérném még azt is.....hááát......

Backa
Olvasgatni azért szoktalak titeket.
Szorítok ám nagyon!!....persze a többieknek is!!
Úgy beszéltük meg a Bogával, ha nem jön meg (13 körül lett volna esedékes), akkor 6 hét múlva megyek vérvételre aztán meglátjuk. Jövőhéten tellik le a 6 hét. Talán a tejcit is sikerült elapasztanom, mert az feltétel volt. Mivel nem jött meg, gondolom ad majd gyogyit rá, amit 1 hétig kell szedni és 2 héten belül várható utána. De legalább elkezdődik már, mert így látom az elejét az egésznek. Azért remélem a hormonszintek (FSH,LH,E2,Prolactin,TSH) nagyjából jók lesznek.
Neked mikor is kell tesztelni?

Most ebédelek gyorsan, amég a Máté alszik, aztán vissza nézek még.

Zsani
Vendég
 


Mukucs!
Ha jól számolom, akkor 5 fagyibabából csak 1 lett jó a kiolvasztás után?

Hát ez az.....lehet, hogy nem is kéne azon gondolkodnom, hogy 2 vagy 3 :(
Vendég
 


Dezsina !


Hát, szerintem a héten már vérvétel lesz. Konzultálunk a dokival, hogy mi is legyen a továbbiakban. Röpködnek a hónapok, szóval ha most nem jött be, gyanítom, hogy hamar újra belevágunk.
Jó lenne már babásodni, mert ez így nem állapot. :)
 
 


Mnzsani !

Igen, 5 fagyibabából 1 ébredt fel. Szerintem 3-at kérj vissza, nagyobb esély Neked.
 
 


Mukucs!
Már én is hajlok a 3 felé, már ha egyáltalán lesz annyi a négyből....mert hát ugye Nektek az 5-ből lett 1.
Ti hova jártok?
Vendég
 


Mnzsani,

Kaáli, Bp.
 
 


Mi a győri Kaáliba.
Ott csinálnak donoros lombikot? Egyik ismerősöm nem a férjétől szeretne gyereket, mert különféle örökölhető betegségei vannak állítólag.....mellesleg én ezzel nem értek eggyet.....
Vendég
 


Szerintem van donoros, ha valaki lemond a fagyibabáiról ( vagy donor katonák ).
Hát, örökölhető betegség... elvileg ugye egy génvizsgálattal kiszűrhető, ezt egy spectrumon adott műsorban láttam, csak nemtudom, hogy nálunk az embrió genetikai vizsgálata gyakorlat e.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: