Új privát üzeneted érkezett!

Backa!
Egyszer írtunk, szóval már nagyok az biztos. A dokinak a magánrendelőjébe csak megnézzük őket de nincs kép. :( Viszont a SOTE II-n a múltkor a lehető legszemetebb uh-st fogtam ki még a babákat nekem sem mutatta meg azt hittem baj van velük, így képről már álmodni sem mertem. Most mikor kórházba kerültem rendi volt az uh-s orvos, de mivel rosszul lettema vizsgálat felénél így eszembe se jutott képet kérni örültem hogy nem hánytam a dokira.

De 18-án megyek AFP-re akkor nem tudom lesz-e uh- de ha lesz nem jövök el kép nélkül. Ha akkor nem lesz akkor viszont 28-án megyek legközelebb akkor tuti kapok. :) Mert az nagy genetikai uh lesz és akkor jól megnézik a kis drágákat.

Szerdán azt mondta a doki kb. 10 cm-sek. :) A halántéktól halaántékig megmérte őket az pont 3 cm. Szóval a fejecskéjük még mindig aránytalanul nagy de nagyon aranyosak. Járt kezük lábuk, pedig eddig mindig az egyik alukált.

Azért sem szoktam magamról írni mert senkinek nem akarom a szívét fájdítani. De ha szeretnétek írok időnként hogy hogy is vagyunk. :)

Zsebi
Kép


Zsebi!
Én egyszerűen imádom a babás dolgaidat olvasgatni! :)
Sokat segít, hogy az ember + -an tudjon hozzáállni.
Tudod, én a Kaáliban is mindig olyanokkal beszélgetek, akik benne vannak, sikersztorival ritkán találkozom.
Sokkal rosszabb olyanokkal beszélgetni, akiknek nem jött össze. Én már az elején megfogadtam, hogy se én nem megyek rá, se a házasságom, mert sok ilyet láttam. Eddig sikerült is túllépni gyorsan a rossz dolgokon, és próbáltam mindig előre nézni. Pedig volt, amikor nem volt könnyű.
Szóval írj minél gyakrabban, szerintem a többi lány is örömmel veszi! Hisz mi mind téged akarunk utánozni! :lol:
 
 


Backaaaaaaaaa,
már azt hittem, apát be kellett vinni az ügyeletre és azért nem írsz :wink:
Hogy állsz a szurikkal? Az nem baj, hogy feszülnek a petesejtek, csak legyenek szép nagyok és legalább 8-9! :D Szorítok!
Még bírom és nem tesztelek. De be kell valljam, nem bírtam ki és vettem egy tesztet a TESCO-ban :oops: Csináltunk ugyanis egy éjjeli TESCO túrát. Úgy imádom, ha nincs senki és órákon keresztül lehet nézelődni :D Holnapnál előbb nem tesztelek, az a 14. nap.
Nem is merem még mondani, de annyira máshogy érzem magam mint múlt hónapban. Csak nem szeretnék bármit is bemesélni magamnak, aztán meg pofára esni. Majd néhány nap múlva leírom, mik is a tüneteim. Van egy rakás :wink:
Szoríts, hogy tényleg pozitív legyen a teszt. Mindig beszélgetek a babókkal, remélem, kapaszkodnak ezerrel. Holnaptól suli, de majd kímélő üzemmódban tanítok :D

Zsebi,
én is írtam már ugyanazt mint Backa. Tényleg szükségünk van követendő példára. Olyan jó érzés olvasni, hogy neked is, Babának is végre sikerült.
Van választott dokid? A SOTE-n is fogsz szülni? Nálunk az a doki uh-zik, akihez járunk. Azt hittem, mindenhol így van :roll:
Csak a 4D-st csinálja más.
 
 

 
 

Wandrea!
Fúúúúúúúúúú akkor még egy napig rághatom a körmömet. De sebaj. Nagyon izgulok ám érted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holnap nehogy a tanítás végéig hagyjál minket kétségek között reggel írjál!!!!!!
Nem semmi éjjel tescoba menni. Én is utálom a tömeget de még erre nem szántam rá magam. de mivel néha olyan nehézkes lehet én is bevezetem ha nem is éjjel 10 körül indulunk akkor már biztos nincsenek sokan nem?

Backa, Wandrea!
Olyan jó érzés amikor írjátok hogy erőt ad. nekem is mindig erőt adott más sikre de a Kaális párokon pont ezért utáltak ki mert hogy nem tetszet eg lányak hogy a babások oda írnak jegyzem meg akkor voltam 4 hetes tehát épp megtudtam. Minegy ez a múlt.
Igen van választott dokim Gimes Gábor személyében eddig 10000% -ig meg vagyok vele elégedve nagyon figyelmes és nagyon nagyon vigyáz ránk. Mondta hogy olyan nincs hogy ezzel a terhességgel bármi baj legyen. Az első pillanattól átérzi a helyzetet hogy lombik hogy a negyedik. Nem áll tőle távol a meddőség mert maga is foglalkozik mind a női mind a férfi oldallal. Igaz nem lombikozik de teljesen képpben van. Igen a SOTE II-n fogok szülni. :) A magánjába ő uh-zik de a SOTE II-n rengeteg terhes nő van és rengeteg orvos nem tudnák beosztani hogy ki mikor uh-zon és akkor rendelje oda az összes betegét ezért itt úgy van hogy bejelentkezel a dokihoz és uh-ra leülsz szólítanak elmész a dokihoz aki megnéz, ill. ha ne adj Isten bármi baj van azonnalhívják a dokidat hogy ő is lássa. A genetikát meg szekemberek végzik így az megint külön ember csinálja másik helyiségben. De szervezetten gyorsan mennek a dolgok.
A dokim mondta hogy ő azért is örülhogy más csinálja mindig az uh-t mert ha ne adj Isten az egyik doki nem vesz ésre valamit két doki már csak nem nézi el. Szóval megvan az előnye is.

Zsebi
Kép


sziasztok! Hajnoca !Mizujs veletek mostanába ?

Cinegekris
 


Csak beugrottam, egy kis rossz hírrel. Volt egy pötty barnám, azóta semmi. Nagyon be vagyok sz**va :( Ettől függetlenül produkálok "jobb" tüneteket is, de ez olyan lehangoló.
Azért nem adom fel, hátha csak ennyi és nincs folytatása :D Szorítsatok, hogy ne is legyen belőle több. Holnap megyek suliba, ráadásul 7. órám is lesz :evil: Kínyírom azt a kölyköt, amelyik nem úgy viselkedik, ahogy kellene :wink: Jó éjt!
 
 


Wandrea!
Drukk hegyek mennek. De nekem vér jött rendesen a 11. napon és mégis ott volt mind a három. Fel a fejjel és bízom a jó hírben.

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Itt vagyok!! Megint! :lol:
A hétvégén Bécsben voltunk a férjemmel. :? Ezért nem tudtam jelentkezni. Hát lehetett volna jobb is, ha másképp lennénk. De ez van.

Cinegekris,
elvagyok, de azért jobb lenne, ha kicsit nyugodtabbak lennének a körülmények.

Wandrea,
volt 6 inszemem és 3 lombikom. Sajnos fagyis nekem soha nem volt. Hiába volt 9 pöti amit leszívtak és abból hiába termékenyült meg max 7. :( a 3. lombiknál volt az, hogy a pénteki vérvétel eredménye 24 es HCG szintet mutatott kb 19-es progeszteronnal. Aztán hétfőn megint menni kellett, de addigra már másképp éreztem magam az előző hetekhez képest. A csajok meg is jegyezték, hogy korán jöttek a tünetek. :wink: Ez a vérvétel már azt mutatta, hogy el fogok 'vetélni". Szóval Június 9-én elvetéltem. Biztos, hogy az volt, mert soha nem volt olyan menzim amikor mint a Niagara lett volna bennem. Soha nem volt meg annyira, hogy falfehéren tengődtem volna menzikor és az sem, hogy két váltás ruhát kellett vinnem magammal. (Női megérzés volt.)

Most akkor megjött vagy sem? Szerintem se izgulj még. Ha rendes vérzésed van, akkor sem biztos.
Anyum a nővéremmel két hónapos terhes volt és mégis megvolt neki. :)

Lili,
hogy csináltad, hogy sok üzidnek ugyanaz az ünenetszáma? Ennyire gyorsan tudsz írni? :wink: Vagy már gondolat olvasó a géped? :wink:

Backa,
Bécsben voltunk ezért nem jelentkeztem. Bocs. Pénteken meg amúgyis rövid napom van. (14:45kor léphetek)
Sajnos az én tesztemre még várhatunk egy ideig!! :( :cry:
Inkább várok még, mint hogy a 'rém"álmaim váljanak valóra. Mostanában szoktam olyanaokta álmodni, hogy dokinál vagyok, mert nem jött meg. Közli velem, hogy várandós vagyok. Ekkor bevillan, hogy mennyi idős vagyok? Hány hetes? Aztán az, hogy kitől? A férjemtől vagy a Ricsitől? Igazából egyiktől sem lehetnék, mert csak gumival voltunk, ha voltunk. Igaz mostanában a szexuális életem a szoba sarkában kuksol. Egy darabig nem valószínű, hogy kijöhet onnan. :cry: Nem mondom, hogy nem hiányzik, de most nem ez a fontos.
Hidd el nekem is jólesne, ha azon izgulhatnék, hjogy sikerült-e vagy sem. Sajnos vártam már rá legalább 6 évet, akkor ezt a pár hónapot vlahogy kibírom még. :roll: :oops:
Ha Zsoltival a férjemmel maradok sem fogok hamarabb bevállalni egy gyermeket addig amíg nem vagyok magamban tuti, hogy tőle akarom. Ricsivel meg még nem igazán terveztünk, de ha lehetne, akkor csak egy év után. Szóval nekem az a kétcsíkos (zebrás)teszt még várat magára. Lehet, hogy így kell lennie!? Lehet, hogy e miatt fog elmúlni az immunreakcióm és lehet majd spontán babám. :wink: :D

Zsebi,
olyan gyorsan telnek a hetek. Néha felkapom a fejem, hogy hol is áll a vonalzód. Fura, hisz nem is oly régen volt, hogy megírtad, hogy többen vagy. Vigyázz magatokra nagyon. :)

Sajnos 18-án mennem kell MRIre. Kicsit be vagyok sz@rva nehogy találjon a doki vmit. Szerintem gyanakszik a cukorra, de remélem minden csak az idegességtől van. :? Remélem, ha normalizálódik a helyzetem, akkor elmúlnak ezek a dolgok is.
Jó volt a péntekem is, mert vszínű, hogy megkaptam az időpontot a válással kapcsolatban. Anyum telefonált, hogy mennem kell a postára a papírért. Hívtam a férjem, hogy mizujs. Erre mondja, hogy pont hívta a bíróságot, mert szeretné visszavonni a dolgot. :shock: Már nem lehetett, mert kiküldték az időpontot. :? :roll:
Én meg pislogok nagyokat. Most lehet, hogy szüneteltetni fogjuk a dolgot, de nagyon át kell beszélgetnünk, mindent. Azthiszem. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Na, előkerültem!

Wandrea!
MI VAN??? TESZTELTÉL???? Megesz a kíváncsiság!
Már vége van a 7. órának is! Jelentkezz, ha hazaaértél!!!!
A barna pötty nem baj, amiatt ne aggódj!

Zsebi!
Jó, hogy ilyen jól mennek a dolgok a dokinál. Szerintem is jobb, ha több doki is lát! Biztos, ami biztos. Mindenesetre megnyugtató.

Hajnóca!
Már ilyen komolyan szóba került a válás? És most? Mégse?
Kár, hogy várni kell a babára, de majdcsak elrepül az idő! Hát, látom te is keresztülmentél már egy-két akción!
Miért kell MRI-re menned??? Mi a baj?

Dezsina!
Milyen volt??? Gondoltam rád reggel, mikor mentem dokihoz! Ha holnap dolgozol, írj ám meg mindent!

Ma voltam uh-n, szépen nőnek a tüszők, szerdán megyek megint, addig marad a 2x2 Menogon adagom. Ahogy számoltam, valószínű úgy lesz : péntek punkció. Alig várom!
 
 


Jó reggelt!

LÁÁÁNYOK!!!!
Kihalt a topik? Sehol senki???

Wandrea!
5-kor az első dolgom volt bekapcsolni a gépet, hátha jelentkeztél!
Merre jársz?
Milyen volt az első nap a suliban? Na, jó, ez költői kérdés volt, el tudom képzelni!
Írj!
 
 


Hát, ha sehol senki, majd én írok!
Szóval mivel úgy tűnik, hogy pénteken punkció, mától kezdve nincs szex. Ezért tegnap este tartottunk egy búcsúestet. Remélem, péntekre regenerálódik aptyuk, mert asszem most kiszáradt! :lol: (amin az utóbbi pár napon keresztülment, abból erre következtetek :roll: :oops: )
És most lássatok csodát : helyrejöttem. Annyira, hogy eszembe se jut. (szerintem ledolgoztuk előre a következő 3 hónapot) Nem is baj, mert én a beülti után nem merek. Érdekes, de egyik alkalommal sem hiányzott. Biztos mert másra koncentráltam, vagy mert az ember tudat alatt így alakítja...fene tudja.

Dezsina!
Dolgozol? Írj, ha tudsz, rád is irtó kíváncsi vagyok! Ezek szerint kb 4 nap lesz a különbség köztünk. Az nem is olyan rossz!
 
 


Backa,
MRIre azért kell mennem, mert a baloldalamon a csípőm tájékán zsibbad a bőröm. Ettől függetlenül a neurológus gyanakszik - szerintem - cukorra. Kérdezgette, hogy szokott-e fájni a fejem, stb ....
Elküldött vteljes vérvizsgálatra. Csak sajnos ezt még nem tudom most elintézni, mert pironapos lett a tegnapom. :?
De szerintem ez az egész csak az elmúlt két hónapnak tudható be és az idegességnek. Remélem. :?
A szervezet tudja, hogy mi kell neki. Biztos ezért voltál úgy felajzva.

A válás időpontja meg van. Elméletileg Október 3. Az egészben az a szar, hogy szeptember közepe táján Ricsinek mondanom kellene vmit. :? Maradok vagy sem. Viszont, ha nem maradok - csak szeptember végéig -, akkor már rá két - három napra már el is fogok válni?! :? Olyan lenne, mintha Ricsi miatt válnék el. :( Pedig ezt ő sem és én sem szeretném. Nem miatta szeretnék elválni, hanem azért, mert 'nyugodt"szívvel alá tudom írni a papírokat, hogy nem tudok Zsoltival tovább együtt élni. Az a fura, hogy szeretek a Zsoltival lenni, de napközben vagy a hétvégén is szokott olyan érzésem lenni, hogy vmit megszokásból csinállunk\csinálok vagy éppen olyan szaga van. Pont ezeket szeretnénk kínosan kerülni, de átszökdösnek a korláton. :?

Dezsina,
mi volt? Mesélj. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Hajnóca!
Húúú, szept. közepe bizony erősen közeledik!
Az szerintem mindegy, hogy olyan, mintha miatta válnál...Úgyis az dönt, hogy el tudod-e engedni a férjedet...
El tudod?
A megszokásos dolgokkal én úgy vagyok, hogy lehetnek nagyon meghittek. Én szeretem.
Amúgy nagyon nehéz lehet mérlegelni, mert két olyan dolgot kell összehasonlítanod ami nagyon különböző. Nyilván 10 év után kevésbé szenvedélyes a viszonyod a férjeddel, mint egy új kapcsolat. Ez így természetes, viszont nem biztos, hogy rosszabb. Az ember nem tudja az egész életét izzó lamúrban leélni. A szíved se bírná :lol: :lol: Meg minden kapcsolat folyton változik. Írtam már, hogy nálunk is vannak különféle időszakok (most nem is részletezném, milyen volt az utóbbi hét! jobb. mint a kezdeti nagy szerelem!)
Azt próbáld meg átgondolni, kiben bízol jobban, kire bíznád az életedet is ha kell. A szenvedély nagyon jó, de természeténél fogva nem tartós. Ha nincs mögötte más, nem ér sz..t se.
Meg hogy öreg korodban kivel ülnél a kandallónál akkor, mikor már a hamut is mamunak mondjátok, és az ágyban a fekvés is fárasztó.
Na, megint könnyen beszélek, nekem ez mindig olyan egyértelmű volt...
Még egy : szerintem ne kényszerítsd magad döntésre. csak akkor, ha teljesen biztos vagy a dolgodban. Ez nem olyan, hogy kiflit vegyek vagy zsömlét, gyorsan döntök, mert áll a sor mögöttem. :lol:

A szexet miért hagyod ki??? Lehet, hogy jó tanácsadó! (lehet, hogy én meg elfogult vagyok mostanság a szex mindenható erejét illetően???)
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát megjöttem....
Tegnap sikeresen megtörtént a punkció!
14db!!!!
A vénámat persze nem találták, úgy hogy kék-zöld a kezem, mire a Sipos dr. (aki a Forgács dr. mellett van) a másik kezemen egyből szúrt egy vénát. Nem tudom mit gondoljak...?
10:00 órakor telcsizek, hogy hányan kezdték meg az egyesülést!
Iszonyúan izgulok.
A petefészkeim sajognak, főleg akkor fáj, ha wc-re megyek. Már alig merek inni is, persze iszom, mert hátha jobb lesz.
Minden nap kell injekcióra menni az ügyeletre, ez a Progesteron injekció lesz. 4 ampulla, popsiba. Iszonyú! Nem fogom kibírni, már most fájt az első, amit tegnap kaptam! Ettől félek a legjobban!
Bocsi, de még nem olvastam vissza, hogy kivel mi történt. Most sok a melóm!
 
 


Dezsina!
Szupi!!!
Akkor már telefonáltál is, ugye??? Gyorsan írd meg, mi van!!!
A petefészkeim nekem is fájtak, mint az állat. Holnapra jobb lesz! Inni meg muszáj, már tegnaptól kezdve sok litert!!!
Progiszuri minden nap, négy napig? Én sose kaptam! Fáj-nem fáj, szeretnék!
Várom, hogy jelentkezz!!!
 
 


Szia Backa!
A 14-ből 10 megtermékenyült!!!!! :D El sem hiszem! :lol:
A prgi szuri ET-ig napi 4db, majd napi 3db, gondolom majd csökken. Amúgy 100db ampullám van :!:
Most annyira örülök, hogy nem is tudok írni!
 
 


Backa,
az a helyzet, hogy volt köztünk (2 - 3 hete) szex mostanság. Jó volt (nagyon, hisz tudom, hogy a legtöbbször jó vele), de .... sajnos utána iszonyú bűntudatom volt és a szívem szakadt meg, hogy mit tettem. Neki is jó volt, de szégyelte magát ő is, hogy ösztönlény volt.
Szóval, ha e szerint kellene döntenem, akkor már nem lennék vele. Igazából nem tudom, hogy mi szerint szeretnék döntni. Szerintem igazából gondolkodni sem tudok csak jönnek mennek a gondolatok odabent. Hol ez hol az.
Sajnos igazad van abban, hogy ki mellett szeretnék élni és megöregedni, de... Zsoltival eltöltöttem 10 évet májusig. Ricsivel összesen az elmúlt két hónapból EGY azaz 1 hetet éltünk együtt!!
Szóval a mérleg nyelve egyértelmű lenne, ha e szerint kellene dönteni. De ez így nem fer. Tudom az élet nagyon sokszor nem az.
De akkor miért pont 'most találkoztam" a Ricsivel, holott már akkor egy féléve együtt laktunk és nem történt semmi.? Miért érzem úgy, hogy ő az akivel szeretnék lenni? De akkor miért nem tudom megtenni azt a lépést, hogy végleg elengedjem a férjem?
Lehet, hogy a peron és a gyógyszerek miatt? igaz mondta, hogy már túl van azon és megerősödött.

Ha nekünk együtt kellene lennünk a Zsoltival, akkor miért nem úgy alakította az élet, hogy ne kapjuk meg az időpontot? Már csütörtökön tudta, hogy nem akarja, hogy válljunk. Akkor?

Szóval nagyon sok kérdés kavarog bennem. Hiszem, hogy nincs ennyi véletlen az ember életében.
Főleg, hogy az éves horoszkópunk is majdhogynem szóról szóra bejön.
Zsolti skorpió, Én oroszlán, Ricsi rák -> www.nlc.hu

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsina,
az tök jó!!! 8) :D :D
Gratula!

Iszonyú mennyi szurit kaptok! Nekem jó, ha napi kettő volt és az ET után meg kétnaponta egy.

Azért kitartás és drukkok mennek 1000rel, ahogy anno Fanny(?) írta mindig.

Hahó, többiek? Merre vagytok?
Nagyon egyhangú így a csapat. :? Bocs a jelenlevőktől.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsina!
Annyira király! 10 gyerekes anya lettél, vagy mi??? :lol: :lol: :lol:
Jobban nem is alakulhatott volna! Most aztán megnyugodhatsz, ezután már a kellemesebb rész következik! És sajna az idő is lelassul, de kitartás! Mindjárt jössz a + teszttel!

Hajnóca!
Jaj, asszem lemaradtam! Peron? Gyógyszer? Atyavilág! Jellemző a skorpióra! Attól tartok, hogy most "megerősödött", de lehet hogy újra kezdi, ha elmész! Nem ismerem, csak így sejtem. Persze, biztos kétségbeesett, mindent megpróbál, hogy maradj. De ez a módszer nekem nagyon nem jön be!
Hú, nem lennék a helyedben!
Különben én is rák vagyok, férjem meg halak. Mi együtt úszunk. (Meg szoktam érezni, ha valaki rák, Ricsi szimpi volt a képen, rengeteg szeretet van a szemében!)
 
 


Backa, Hajnoca!

Köszönöm a drukkokat :!: :D
A páromnak írtam már sms-t, de még nem válaszolt :( Lehet, most élesztik újra :lol:
Teljesen oda vagyok! Bocsi, de nem is tudok mit írni! :shock: Kész vagyok! Ezt fel kell dolgozni, nagyon féltem, hogy nem fognak megtermékenyülni. és mégis!

Hajnoca!
Sajnos nem vagyok úgy benne a történetedbe, de azért olvasgatom az eseményeket, és drukkolok Neked, hogy sikerüljön a választás! Durva, ha megkérdezem, hogy mi lesz a babázással? Csak mert, hogy az előzményeket nem tudom, hogy lombikra jártál-e vagy mi történt Veled? Remélem, nem sértő a kérdésem :roll: :?: Nem akarnálak megbántani.....

Backa!
Gondolok Rád pénteken! Tényleg csak 1-2 nap lesz a különbség! Sikerülni fog :)
 
 


Backa,
de akkor miért ragaszkodom a Zsoltihoz? Miért nem bírom elengedni?

Olvastad a horoszkópokat?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsina!
Aranyos vagy, tuti, hogy mind terhesek leszünk!
Még a megátalkodott Wandrea is, aki nem képes jelentkezni már 2. napja! :lol: :?: :?: :?:
Látod, nem kellett aggódni!
Csüt. beülti, ugye? Utána otthon maradsz? Akkor nem is tudsz írni??? :cry: :cry:

Hajnóca!
Szerintem nem a 10 év és a megszokás miatt. Ez biztos. Valami más is van ám ott a háttérben. Különben nem is szerelmeskedtetek volna. Pedig kívántátok egymást és jó is volt. Ez meg nem jellemző egy megunt házasságra. Utána meg lelkifurdalás...ezt meg nem is igen értem...! Ha ennyire visszafogjátok magatokat, nem is derül ki semmi! Én azt mondom, mindent bele! Aztán meglátjátok. Végülis a férjed, vagy mi...Ha a "megszokáson" kívül feléled más is, ki tudja..talán könnyebb lesz dönteni. Ha meg nem, akkor azért..(jé, azért visszamaradt egy kis szexmániám! :lol: )
A honlapra felmásztam, de egyszerűen nem találtam éves horoszkópot...biztos béna vagyok... :roll:
 
 


Dezsina,
nem sértő.
Több, mint 6 éve szerettem volna a párommal babát. Orvostól orvosig jártunk mire rátaláltunk Dr. Kósa Zsoltra. Ő állapította meg, hogy immunológiai meddőségem van. Vagyis miden ok odabent azt leszámítva, hogy a kiskatonák nem jutnak fel, mert 'megölöm" őket.
Szóval a természet nem engedi, hogy a férjemtől legyen gyermekem.?.... De 6 sikertelen inszemináció, 1 HSG és 2 lombik után a 3.nál már biológiailag terhes voltam. Csak sajnos 'elvetéletm". Ezek biztos megviselték mind a férjemet mind engem és már csak éltünk egymás mellett egy ideje. Idén januárban elköltöztünk egy másik albiba, ahol is a Ricsi lakott\lakik.
Egy félév elteltével közelebb kerültünk egymáshoz. Ez időben a 3. lombik és a házassági évfordulónk környékén volt. Lassan 3. hónapja nyüglődöm, hogy mi is legyen. Az elején tudtam, hogy mit is akarok. Most is tudom, de mintha Zsoltim 'bezavarna".
röviden ennyi a sztorim.
Szóval babázni még egy ródarabig nem fogok.!!Sajnos!!
De nektek nagyon nagyon szorítok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa!
Elviekben hallgatni fogok, de átmegyek majd a barátnőmhöz, neki van net és írok majd egy két gondolatot. Persze nem minden nap. Végül is 25-én jelentkezem nagy pozitiv beszámolóval :lol:
Ha neked pénteken lesz a punkció, akkor hétfőn beülti :!: Drukkolok!!!

Hajnoca!
Sajnálom, hogy így alakult az életed, de lehet, hogy ez is van valamiért. Lehet, hogy a sors küldte Neked a Ricsit, lehet, hogy így fogsz igazán babázni! Ha a Ricsit választod, akkor nem lesz az az immun akármid, ha a férjed, akkor a nagy újra kibéküléskor sikerül :roll: Amúgy mi is most ünnepeljük a 10. évfordulónkat! Mi négy éve küszködünk a babáért, szerencsére nem nyomta rá a bélyegét a kapcsolatunkra.
Azért mi mindannyian drukkolunk NEKED, hogy sínre tedd az életed és hogy sikerüljön végre a babázás :D
 
 


Sziasztok! Nagyon új vagyok még, ne haragudjatok, ha olyat kérdezek, amit már többször leírtatok!
Volt 2 inszeminációnk, PCO-m van, most kezdtük el az első lombikot. Fenn olvastam valamelyik hozzászólásban, hogy legalább 8-9 petesejt legyen. Én most vagyok a 11. napon, de dr bácsim szerint mások ilyen eredményeket már a 4-5. napon produkálnak. 5 tüszőm fog beérni valószínűleg. Írtózatos mennyiségű szurit kapok (napi 4-5), és mégis nagyon lassan reagál a szervezetem- eddig nem is merték gyorsabban stimulálni a PCO miatt. Szóval akkor keseredjek most el, hogy nekem "csak" 5 van, vagy bízzak a csodában? Csak holnap tudlak visszaolvasni titeket, ha válaszoltok, mert csak az iskolában, ahol tanítok tudok hozzáférni az internethez, s ha nem válaszolok, emiatt lesz. De holnap ígérem újra olvaslak titeket. Addig is köszönöm, ha válaszoltok! :P
 


Sziasztok,

julika,
szerintem nézz át a PCO-s fórumba. A lányok nagyon segítőkészek, és segítenek megtalálni a megfelelő orvost, lehet hogy nem is lenne szükséged lombikra..... nézz át hozzájuk, megéri. Írd meg nekik, hogy eddig hogyan kezelték a PCO-t nálad.
 
 


szia Julika!
Üdv köztünk, kérdezz csak nyugodtan, ha tudunk, segítünk.
El ne keseredj, az ég áldjon meg!
Nekem is pco-m van, természetesen ezesetben lassan indul be a dolog. Én most a 13. napon vagyok, napi 4 Menopur az adagom a kezdetektől. Holnap kell mennem, úgyhogy csak 2 felé jövök haza, lehet, hogy megint elkerüljük egymást. Szóval mindenkinek tök hamar megvan a punkció, nekem meg a múltkor a 17. napon volt. Asszem most is az néz ki. De egyáltalán nem érdekel, mert ha végre nagy nehezen megérnek a sejtek, akkor viszont tuti jók! Veled is ez lesz! 5 tüsző az elég! Úgyis két (max 3) embriót ültetnek be! Annyi meg lesz, csoda nélkül is. A legrosszabb esetben maximum annyi történik, hogy nem marad fagyasztanivaló belőlük. Az meg minek, úgyis terhes leszel most, igaz? :)
Mekkorák most a tüszők? Hova jársz dokihoz?
Jó lenne, ha ezt még olvasnád, ezért sietek. Ha még itt vagy, dumálhatnánk!

Figyelitek, lányok?! Még egy pedagógus! Komolyan kezdem gyanítani, hogy ez tényleg szakmai ártalom! :lol:
 
 


Wandrea!
Hol vagy? Mi lett az eredmény?! :roll:
 
 


Lányok,
ez így nem ér!
Ti tanítotok engem meg az élet tanít! :cry: Persze mellette én is tanítom a párjaimat az életre. :lol: Ja és magamat is. :D :wink:

Julika, üdv és
ne keseredj el. Az a 8 - 9 pöti az jó esetre szólt. Vagyis az lenne az ideális mindenkinek. persze nem vagyunk egyformák és így vkinek több vkinek kevesebb termelődik. Szerintem nálatok PCOsoknál ez egy picivel lassabban indul be. (Ha jól sejtem ez vmi olyasmi, hogy nincs minden hónapban peteérésetek.?) Ez nem azt jelenti, hogy azok amik termelődnek neked azok nem lesznek jók.
Nézz meg engem. Nekem elméletileg és gyakorlatilag is minden rendben odabent. És mégis itt vagyok még babátlanul. Pedig nekem mindig 8 - 9 pötim volt és rendes gyerekek voltak. Mégsem volt soha fagyisbabóm. Most akkor el kellene keserednem, mert nekem ennyivel kevesebb az esélyem arra, hogy gyermekem lehessen? Nem. Az, hogy most ennyi van nem jelenti azt, hogy abból nem lesz jó egyik sem és azt sem, hogy 5ös ikrekkel leszel várandós. :?
A szervezetnek amúgyis be kell indulnia. A férjem szerint olyan, mint egy motor. Be kell járatni. Ha egyszer beindul, majd nem lehet leállítani. :lol: :D
Itt van pl. Zsebi. Neki csak az 5.-re sikerült. Három babóval. Igaz, hogy csak kettő maradt velük, de azok nagyon is rendben vannak az ő elmondása szerint. :)

Egy szó, mint száz. Ne keseregj. Majd az embriológus fogja úgyis megmondani, hogy mi a helyzet. Hogy alakultak a pötik leszívás után. Addig is kérdezz nyugodtan. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hali :-)

Wandreáról nincs semmi hír????
 
 


Szia Jitter!
Hát ez az! Már kezdek aggódni! Olyan még nem volt, hogy két napig nem írt!!! :?: :?: :?:
 
 


Jó estét, lányok!
Épp csak reklamálni néztem be! :evil:

Wandrea :?:
Lili :?:
Lola :?:
Gizmixxx :?:
Merre jártok? Van valami híretek?

Megyek és megiszom a mai boradagomat. brrr
Holnap csak du leszek, mert fél 8-kor vérvétel, uh meg csak fél 12-kor (plusz min fél óra csúszás), úgyhogy sokáig Győrben rohadok. :(
Mire megjövök, jó lenne, ha jelentkeznétek. Kíváncsi vagyok rátok!!!
 
 


Sziasztok!

Backa,
jaaaaaaaj, tényleg megátalkodott vagyok! :oops: A főd alá sűllyedek, hogy nem jelentkeztem :?
Annyira le voltam törve, hogy nem volt erőm, de olvastalak titeket.
tegnap pedig egyszerűen elaludtam mint a tök. Apa nem akart felébreszteni, elég kakán éreztem magam. Csináltam két negatív tesztet, tehát megint nem sikerült. Mint említettem, nem akartam tesztelni, de volt egy barna pöttyöm és a doki, mielőtt uh-ra hívott vonla, azt mondta, csináljak egyet. Ma reggel is vettem egyet, ha esetleg mééééégis zebra :( - az ember lánya ugye bízik... - de az is negtív lett. Eléggé le vagyok törve, de - és ennek nagyon örülök - még mindig nem annyira, mint múlt hónapban. Igaz, még nem is jött meg. Talán ezért sem tudom még teljesen elfogadni, hogy a második beülti sem lett sikeres.
Ma is csak rohantam egész nap, kaptam időpontot egy másik endos dokihoz, nagyon szimpi volt. Épp az előbb értem haza Pécsről. Nyolc felé rohanok tegnap óta :evil:
De jó is ez a tanév!!! :evil: :twisted:
Na egyre közeledik a péntek :D Szorítok neked. Minden rendben lesz, biztosan :D Most rajtatok a sor, meg kell törni a jeget nekünk is és babásodni!.
VALAKI KEZDJE MÁ' EL!!!!! :lol:

Dezsina,
ezek nagyon jó eredmények! :D Nagyon örülök neked. Szorítok, hogy szépen osztódjanak és visszakapjál 2-3 jól fejlett babócakezdeményt. Hányat kérsz vissza? Eldöntötted már?

Azért leírom, hogy feszültek a cicijeim mint állat, szurkált a hasam, fent volt a hőm 37-en mint még talán soha (mindig fagyponton vegetálok), olyan alacsony volt a vérnyomásom, hogy szédelegtem (mint az előző terhességem alatt), hányingerem lett, ha a hűtőt kinyitottam vagy valamilyen szag nem tetszett - ezért is voltam olyan biztos abban, hogy most sikerült. Egész más volt, mint előző hónapban :( Ezért írtam, hogy nem is merem mondani, most meg...
Na jó, dobjatok ki! Nyafkázok itt össze-vissza... Azért mindenkire gondolok, :D és küldöm a pozitív drukkokat! + + +
 
 


Wandrea!
A francba! Sajnálom fel a fejjel és csak irány előre hidd el sikerülnie kell olyan nincs hogy nem.
Kép

Zsebi
Kép


Wandrea!
Gyakorlatilag már alszom, csak miattad lestem be.
Még csak a 12.nap a mai, nem? 2 nap alatt még lehet valami...
Mindenesetre én még bízom! Nálunk ragaszkodnak a 14. napi teszthez! Szóval szerintem holnapután újra! :) A tüneteid elég meggyőzőek, pláne a hőd!
 
 


Wandi,
azt nem mesélted, hogy az uhn mi volt. Szerintem se add még addig fel amíg ténylegesen meg nem jön.
:!: Nekem a 14. napon 4 babóval a zümimben teszteltem vérvétellel 24es HCGt és asszem 19es progit. :!: Amit ugye nem igazán mutat ki a legérzékenyebb teszt sem. Vagy csak éppenhogy. :? Szóval semmi nincs veszve. :wink: Igaz én szoktam tesztet csinálni, mert az a tuti amit vérvétel által mondanak.

Zsebi,
zsebibabák hogy vannak? :D

Backa,
köszi a választ. Írtam. Te mikor is mész leszívásra? Pénteken?

Hahó! Többiek?
Fanny, Vikimi, Cinegekris, Hajnesz, Wish, ...... Merre vagytok?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Wandrea!
Most olvastam a tényeket.... Egyetértek Backával, hogy még egy halvány esélynek lennie kell :!: Ami tüneteket leírtál, azok tényleg terhességre utalnak. A szagokra, cici-feszülésre meg a hányingerre gondolok. A hőemelkedés (amióta babát szeretnék) nekem nem mérvadó. Az összes inszem után 37 fölött volt a hőm, annyira akartam, hogy úgy legyen. Szerintem belülről tuningoltam magam. Meg is fogadtam, hogy törjön le a kezem, ha még egyszer megmérem. Rendes stresszben voltam minden reggel, hogy mennyi lesz és már a mérés előtt egy órával felébredtem. Ezáltal olyan voltam végig mint egy hulla.
Nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg és holnap + legyen :!: :!: :!:
 
 


Szia Zsebi!
Olvastam a SOTE II-s élményedet az UH-n. Az inszemjeim ott voltak az alaksorban, és nekem is kellett mindig UH-ra menni. Mindig 2 csajszi volt az UH-n és mind a kettő nagyon kedves volt. Milyen UH-st fogtál Te ki?
 
 


Szia, backa!

csak azért nem jelentkeztem sokáig, mert nem tudtam volna miről írni. Holnap kell tesztelnem, és tegnap óta olyan feszült vagyok, hogy beleőrülök. Ideges vagyok, felhúzom magam mindenen, rosszkedvű vagyok. Biztosan ártok a projekt kimenetelének ezzel.
Segítsetek, most mit csináljak, hogyan tudnék lenyugodni? Egyfolytában bőghetnékem van, annyira félek.
 
 


A tüneteim egyébként: hatalmasak a melleim, és fájnak. Főleg reggel, ébredéskor. Olyan, mintha izomláz lenne bennük. Alul semmi különös, néha görcsölget, de csak enyhén, és nem folyamatosan. Viszont nem látom már puffadtnak vagy különösebben nagynak.
A cicifeszülés az Utrogestantól van, azt nem lehet szerintem egyértelmű jelnek venni.
Egyébként olvastam egy amerikai honlapon, hogy az illető doki kliensei, akik terhesek lettek eddig a következő tünetekről számoltak már be neki tesztelés előtt:
1. semmilyen tünet
2. olyan, mintha meg akarna jönni
3. görcsök
A 4.-re nem emlékszem.

Máris jobban vagyok, hogy írtam nektek. Nem is értem, miért nem tettem. Megfogadtam, hogy addig nem írok, amíg pozitív tesztet nem produkálok. De ennek a fogadalomnak annyi.
 
 


A tüneteim egyébként: hatalmasak a melleim, és fájnak. Főleg reggel, ébredéskor. Olyan, mintha izomláz lenne bennük. Alul semmi különös, néha görcsölget, de csak enyhén, és nem folyamatosan. Viszont nem látom már puffadtnak vagy különösebben nagynak.
A cicifeszülés az Utrogestantól van, azt nem lehet szerintem egyértelmű jelnek venni.
Egyébként olvastam egy amerikai honlapon, hogy az illető doki kliensei, akik terhesek lettek eddig a következő tünetekről számoltak már be neki tesztelés előtt:
1. semmilyen tünet
2. olyan, mintha meg akarna jönni
3. görcsök
A 4.-re nem emlékszem.

Máris jobban vagyok, hogy írtam nektek. Nem is értem, miért nem tettem. Megfogadtam, hogy addig nem írok, amíg pozitív tesztet nem produkálok. De ennek a fogadalomnak annyi.
 
 


Lili73!
Egyszer lettem terhes, de sajnos csak 5-6 hétig jutottam. Akkor nem is akartam a babát, de éreztem, rögtön hogy valami nem stimmelt. A legfőbb tünet a mellem méretének megváltozása volt, illetve olyan volt, mintha meg akarna jönni. Fájt a petefészkem. Mindig azt gondoltam, hogy na akkor most meg fog jönni. Se hányingerem, se ilyen különleges szagokkal kapcsolatosat nem éreztem. A hömérsékletem 37,2 volt végig. Aztán vége szakadt.... Akkor nem bántam. Bezzeg most! Bele betegednék!
Lili! Nagyon drukkolok, hogy pozitiv legyél és ezek a tünetek amiket leírtál, ne a gyógyszerektől legyenek!!!! :D
Ne stresszelj! Próbálj megnyugodni! (ezt könnyű mondani, 2 hét múlva én is így fogok viselkedni, akkor majd engem kell nyugtatgatni)
Pozitiv gondolatok=pozitiv teszt :lol:
 
 


dezsina,
erőnek erejével lenyugtattam magam! Már biztosan unjátok, hogy mindig arról írok, mit olvastam itt meg ott, de épp most olvastam egy tanulmányt arról, hogy a stressz, a szorongás és a negatív gondolatok valóban csökkentik a sikerességet az IVF-nél.
Erre úgy megijedtem, hogy azonnal kinéztem az ablakon a jegenyefákra a napsütésbe, és azt mondogattam magamban, hogy most nem érdekel senki és semmi, nem izgulok a mamám miatt, nem izgulok a férjem miatt, nem húzom fel magam, nem bőgöm el magam, csak magamra gondolok, hogy nekem jó legyen... hogy nekem jó legyen...hogy nekem jó legyen...hogy nekem jó legyen...hogy nekem jó legyen....
Ez már tiszta agykontroll. Mindjárt elkezdem mormolni a titkos mantrámat, amit a transzcendentális meditáción kaptam annó 1000 évvel ezelőtt, amikor még híre hamva sem volt a mai problémáimnak, csak gondtalan gyermek voltam.
 
 


Lili73!
Igen, ezt akartam hallani. Csodás az idő, szépek a jegenyefák is. CSAK TE VAGY A FONTOS ÉS AKI(K) A MÉHEDBEN LAPUL(NAK)
Tessék megnyugodni! :!: Ne morcsoljál magadban 8) Nyugi!!!!
Holnap tesztelsz egy pozitivat. Ilyen cicikkel :oops: Más nem is lehet :!:
Nekem az Utrotol még semmi cici növekedés (igaz még csak 3napja szedem)
 
 


Lányok!
Nektek nem folyik ki az Utro napközben?
 
 


Dehogynem folyik!
 
 


Már a harmadik doboz tisztasági betétet használom
 
 


Lili73!
Akkor nem bennem van a hiba.
Megnyugodtál már? Nézd a jegenyefákat ahogy susognak a szélben. Nekem a jegenyefa a kedvencem. (Persze nem tudom, hogy fuj-e a szél)

Zsebi!
Ugyan én még 2 hétre vagyok a pozitiv teszttől, de megkérdezlek: Olvastam, hogy a SOTE II-re jársz, a Gimes dr.-hoz. Nos, én is tőle indultam, igaz a mi ismeretségünk csak fél éves, mert 6 inszemet nála csináltam, illetve, ha nem ért rá (2*) akkor másnál. Meg vagy vele elégedve, Olvastam egy topicot róla, de nagyon összevesztek a lányok. Azért irnál róla?!

Backa!
Remélem hazaérsz koradélután és még dumcsizunk egy kicsit.
 
 


Annyira aranyos hozzám mindenki!!!!! Köszönöm-köszönöm-köszönöm!!!! :D Sokkal jobban érzem már magam. Azért nem a pco-s lányoknál vagyok, mert - igaz ezt nem írtam - a férjemnél van a nagyobb probléma, mert kiskatonák ugyan vannak, de az még nem hadsereg, és úgy tűnik nem indulnak maguktól mostanában új hódításokra. Szóval nem a pco miatt kell a lombik, hanem apa miatt. Győrbe járok a Kaáli-ba Dr. Boga Péterhez. Nagyon elégedett vagyok vele, nagyon szeretem, úgy érzem a legjobb kezekbe kerültem. Holnap megyek újra, kiváncsi vagyok az eredményekre - talán ez a sok szuri megteszi hatását. Millió puszi és köszönet mégegyszer mindegyikőtöknek - nagyon jó anyukák lesznek belőletek hamarosan :lol: Holnap újra írok!
 


Szia Julika79!
Igazából, akkor Backa fog Neked a legjobban tudni segíteni, hisz ő is Kaáliba jár. Sajnos (vagyis nem sajnos) nem sok mindent tudok részemről a pco-val kapcsolatban mondani, de a lányok segítenek!
Millió drukk a punkcióra :!:
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: