Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Igen, pco-s.
A cukros vizes vizsgálatot ne is mondd! Majd' belepusztultam. A tesóm meg azt mondta, milyen nyami, kérne még.. Hát nem hasonlítunk...
Nekem ezen a vizsgálaton többször megállapították, hogy milyen jól működik a hasnyálmirigyem! Most meg két pofára eszem a metformint, hogy levigye az éhgyomri 43-as inzulinomat..Na mindegy!
Ja, műtét után egy darabig minden oké volt nálam is, azt mondta a kaális doki, hogy segített (2000-ben volt). De én hiszem, hogy a metformin a helyes gyógymód. (azt is a kaáliban kaptam)
Jó erős kis fagyibabák! Biztos kibírják és megkapaszkodnak!!!
Az jó, hogy Pécsen ilyen szupi minden! Nagyon elégedett vagyok a Kaálival, tényleg minden szempontból, csak hát sok pénz.
A stimu nekem is ennyibe került. Van, aki 100-ból megússza.
 
 


Szia Lola!
Éppenséggel publikus, csak olyan összeszokott társaság volt itt, hogy gondoltam írok priviben. De ma nekibátorodtam.
Nekem azt írta, hogy átment az üzenet.
Kérdeztél vmit a beültivel kapcs., hogy utazás meg életmód, stb. Arra írtam neked rengeteget. Ha elveszett, az szívás...
 
 


megvan!írtam vissza!
 
 

 
 

Lola!
Látom megvan!
Most olvastam a válaszodat! Látod, semmi titok, csak már el is felejtettem, miket írkáltam!
A Bogához járok, nagyon kedvelem, de olyan is volt, mikor a Kőrösi helyettesítette. Ő is nagyon rendi volt.
Nálad már ketyeg az óra rendesen! Mikor tesztelsz?
 
 


aug 24.hosszú hét lesz!
 
 


Hát..a leghosszabb...
Én minden alkalommal sokat filóztam, hogy melyik a legkorábbi nap, amikor érdemes megcsinálni. Saját tapasztalatom ugye nem volt, mert mindig neg lett. Utolsó alkalommal meg péntekre volt előírva a teszt, hétfőn halványan már látszott, szerdán meg tök erősen. Ezzel nem arra bíztatlak, hogy korán csinálj tesztet, mert annak felesleges csalódás a vége! Csak sajnos én nem bírtam várni. Hogy én hány tesztet csináltam már életemben! Ne tudd meg!
 
 


Sziasztok!

Sikerült a háziorvossal feliratni a Gynevacot!!!! :lol: 8)

Csak még az a kérdés kinek adassam be? Én biztos vagyok! De melyik fiúnak? :wink: Ezt a dilemmát?
Bezzeg, ha egyedül lennék senki nem akadna össze velem! :(
Iylen az élet, nem? Fura és keserédes!!! :?

Lola,
te most hol is tartasz? Csak, hogy képben legyek. :)

Backa,
üdv köztünk!! Gyere nyugodtan. Jó 'friss husikkal" is beszélgetni.
Már el is felejtettem milyen volt amikor először írtam a topikba. :)
Jó megosztani másokkal a tudást!! Miért ne tennék? Miért kelljen másoknak is 'tudatlanul" menni az úton, ha már egyszer kitaposták azt?
Szóval bátran lehet kérdezni, bárkitől, bármiről. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Köszi Hajnoca!
Olvastalak ám Téged is. Nem lehetsz könnyű helyzetben...
 
 


Sziasztok,
szerintem is tök jó, hogy itt több forrásból lehet infókat meríteni :) egyébként biztos van itt összeszokott társaság, de még én is elég új vagyok. Betolakodó :oops: :)
Lola,
a fagyisokat elvileg havonta egymás után többször is vissza lehet ültetni - már ha van több ciklusra elegendő. Itt nálunk volt, aki először végigcsinált három stimut és azután kb. egy év múlva kérte csak az "összegyűjtött" lefagyasztottakat. Én szerettem volna mindjárt még egy esélyt. Most hiperstimum volt mint neked, de nálam igazán csak a beülti után jött ki. A doki, akinél kezdtem, azt mondta, ezt úgy lehet elképzelni, hogy a szervezet már annyira akarja a terhességet és babót, hogy túlreagálja a dolgot. Úgyhogy én elhatároztam: lenyugszom és a következő hónapban teherbe esek :lol:
Tesztet még egyszer nem csinálnék, ebben a ciklusban csináltam kettő negatívat is. Ne tudd meg! Mind a kétszer összeomlott minden. Inkább várj amíg amúgy is meg kellene jönnie vagy amíg vissza kell menned.
Backa,
én az eredményeimet csak pénteken kapom meg. Gondolom, én semmit sem tudok vele kezdeni... habár ha jól emlékszem, mindig van megadva normál tartomány a lapon. Majd elválik...
Hajnóca,
hát, mit is mondjak (írjak) - ekkora dilemmát?! :D azért nem szívesen lennék a helyedben. Szerintem először rendezd el kettőtök/hármotok?! kapcsolatát és csak azután folytasd a babaprojektet. De igazából ezt neked vagy nektek kell eldönteni.
Na megyek apával meg a gyerkőccel fagyizni. Igaziból FAAAAAGYIzni :lol:
 
 


Sziasztok,

most a Gynevac szakértők segítségét kérném: az szeretném megtudni, hogy mikor kell elkezdeni? Vagy az tök mindegy, hogy éppen hol tartok a ciklusban? gondolom a pasinál tényleg mindegy :D

fagyi téma contra PCO: én is PCO-s vagyok és az első lombiknál 20 petesejtet szívtak le, amiből 16-t fagyasztottak le. Felébredni egynek sem sikerült... Engem ez akkor jobban elkeserített mint a sikertelen lombik. Tényleg komolyan megijedtem, hogy én ilyen rossz minőségű petéket tudok csak gyártani? :(

Mindenkinek drukkolok, akinek szüksége van rá és olvasok izgulok rendesen.

Orsi
 
 


Szia Orsi!
Hogy a fenébe növesztettél te 20 petesejtet pco-s létedre? :)
Nekem a 8-at is csak sok injekcióval sikerült!
Mi az, hogy egy sem ébredt fel??? :( Azt mondják, 80 %-uk kibírja... Szerintem ez nem a petesejten múlhat (ezt csak én gondolom ám!) Mit mondtak?
 
 


Sziasztok,
üdv minden újnak, itt mindig mindenki szívesen látott vendég! (amúgy meg lassan már nem is maradnak régiek, én is egyre inkább csak passzív olvasója vagyok a topiknak)

Én a fagyival kapcsolatban azt hallottam, hogy amelyik embrió életképes és tényleg "jó" petesejtből lett, az felébred, nekem 2 volt, egy tért magához, de sajna teljesen negatív volt a HCG eredményem.

Rólunk csak annyit, hogy ma megkaptuk az első Gynevacot és én azt hiszem, idén már nem nagyon lombikozom, megpróbálom a már említett alternatív természetgyógyász csomagot. A Gynevaccal egyidőben úgysem nagyon ajánlják a szurikat, az meg ugye kb. 2 hónap, aztán lesz egy fontos kiállításunk Münchenben, meg hátha addigra már nem is kell...

Szorítok mindenkinek, akinek éppen most kell és annak is, akinek hamarosan kelleni fog!

Puszi: Fanni
 
 


Orshe,
20? Én is csak úgy lesek... PCO-val. Nálam a 20. napon 9-ből "csak" 6 volt érett, de ebből 5 beindult. Remélem, sikerül a kettő fagyibabát felébreszteni.
Nekünk azt mondta a mikrobiológus csajszi, hogy nagyon szép petesejtek, kettő már blasztocita volt, kettő 11-12 sejtes és amelyik csak másnap indult be, az is már 6 sejtes a beültikor. De látod, sajna nem tudtak megmaradni... Szerintem nem csak ezen múlik. Ő ia azt is mondta, ezek nagyon jó, életképes sejtek (a blasztociták), de a gyakorlat azt mutatja, hogy nem mindig ezek tudnak sikeresen beágyazódni. És nálunk ez most beigazolódott.
Ti most hol tartotok?
Lola,
mikor olvasztották ki nálatok a babákat? A beültin napján vagy előbb? Jól bírod a döglődést? :) Hogy döntöttél végül is, mikor mész dolgozni?
Fanny,
én is bízom a Gynevacban, meg apával azt is megbeszéltük, hogy átállunk teljesen egészséges életmódra, ha most sem jönne össze. Csak az a rossz, hogy nekünk spontán nem sikerülhet - pedig olyan jó lenne, ha azért "simán" is lenne valami esélyünk és nem csak a lombikkal... hogyhogy ti lombikoztok és spontán is összejöhet? ha megkérdezhetem... :roll:
Mi sem tudjuk, mikor vállalnánk a következő projektet, anyagilag nagyon megerőltető. És ugye lelkileg sem semmi. Ezenkívül kisfiunk se húzhatja folyamatosan a rövidebbet, csak mert mi orvoshoz rohangálunk. Így is látom, hogy aggódik (nem mondtuk neki, pontosan mi is folyik, csak a műtéteimről tud és persze látja, hogy fekszem).
 
 


Jó reggelt!
Wandrea!
Miért nem sikerülhet spontán? A kisfiad hogy jött össze és mennyi idős?
Fanni!
Köszi a kedves fogadtatást! Hova jársz lombikozni?
Orsi!
Lesz következő lombik? Mikor?
 
 


sziasztok lányok!nagyon feléledtünk, akár a kis fagyibabák!!!haha
Andi!4 nappal előtte vették ki őket a fagyiból,még érlelődtek 6-8 sejtesen kaptam őket!!!!hétfőn megyek melózni, és akkor 10 napot pihiztem.néha jól, néha rosszul bírom a nyüglődést.sok családi marhaságom idegelem magam, olyankor inkább melóznék.néha besokkalok, néha elvagyok.tegnap depi voltam.már szétdvd-ztem az agyam!!!
hajnoca!
jövő csüt lesz a teszt
amúgy mindenki nek köszi a válszokat,vigyázzatok magatokra!!!!
 
 


Wandrea: A titok a sok citromban van. Legközelebb vigyél kifacsart levet.
Fanny: Gynevacot nagyon jó ötletnek tartom. Remélem segíteni fog.
 
 


Backa!
azt akarod mondani hogy 5 nappal a 14 nap előtt már kétcsíkos lett a teszted??????????nem mondod????????????????????
 
 


Szia Lola!
Igen, bár csak halványan, de egyértelműen látszott. Szerdán meg már tökre. Magam sem hittem a szememnek! Csak hát én egy nagyon türelmetlen fajta, mániákus tesztelő vagyok. :)
 
 


Sziasztok!
Megvagyok ám nem vagyok elveszve csak ritkán ülök a gép elé. Jól vagyunk. Kedden voltunk uh-n és már csak két babám van a harmadik angyalka lett, de ők ketten nagyon jól érzik magukat és remélem maradnak is még úgy a 36. hétig minimum. 5 cm hosszúak már most. :)


Lola!
A tesztekkel azért vigyázni kell álltalában függ attól milyen érzékennyel csinálod, no meg attól hogy a baba mikor tapadt meg és mikortól termelődik a HCG. Meg hogy hány baba nekem a 11. napon már pozitív volt (de nem túl erős) a három babával, pedig akkor már 438 volt a HCG-m (25-től mutatják a tesztek) szóval lehet tesztelni csak rizikós mert ha egy baba van és később ágyazódott be akkor lehet negatívat mutat pedig ott van a drága.
A punkciótól 7-12. napig történik a beágyazódás.

Fanni!
Mi öt hét alatt tudtuk le a gynevacot minden héten pénteken kaptunk egyet. A Lázár dokinővel egyeztettünk azt mondta így tök jó. és amikor elfogyott utána rá egy hétre indult a lombik. :)

Orshe!
Mindegy hol tartasz a ciklusban a szurik szempontjából. Öt szuriból egy úgyis a mensihez fog esni. Így már nem küldöm el a hármas ikrekről az uh képet de a héten nem kaptam új képet jövő héten is kell mennem és akkor ha kapok felrakom és megnézheted. Sorry.

GYNEVACOSOK javaslom a helyét borogassátok még akkor is ha nem érzitek hogy fáj mert bedurranha és akkor napokig kellemetlen érzés.

Zsebi
Kép


Zsebi,
örülök, hogy azért minden rendben a helyzethez képest. :)
Olyan jó látni a vonalzódat a kis zebra mellett.

Vmikor tudsz feltenni új táblát? Persze, ha nem nagy fáradtság. :? :wink:

Backa, Lola
mindkettőtöknek szorítok! Azért gondolok majd mindenkire mikor süttetem a hasam a napon. :D
Szóval holnap még benézek aztán majd csak 26.-a körül. Remélem addigra mégegypár kiszebra marad velünk. :D Már nagyon ráfér a topikra.

Tegnap a háziorvosom felírta Gynevacot két adagban. Remélem még sikerül időben kiváltanom.
Mennyibe fáj, ha 10 incit (2 adagot) írt fel?

Ja azt mondta a doki, hogy vagy ideggyulladásom vagy övsömöröm van\lesz. Lehet, hogy mennem kell majd neurológushoz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!
igen teszek fel

Lányok mivel nem tudtam mostanában napra késszen követni a dolgokat most egy ősrégi táblát teszek fel, de kérlek írjátok meg a változásokat az újak akik szeretnének bekerülni az adatokat és javítom a dolgokat köszi!!!!!!!!!!!

Van amit magamtól is tudok Baba már babázik Wish-nek meg jön a zebra! Kis türelem!!!!

Kép Kép

Zsebi
Kép


Ja már Nina is babázik szóval van mit javítani de sebaj ez a legkevesebb várom az adatokat

Zsebi
Kép


Zsebi!

Plíz vegyél ki a táblázatból :)

(babona)

köszike
Vendég
 


Hajnóca,
a két doboz Gynevac nincs 10.000 Ft, szóval szerintem ez semmi a lombikos szurikhoz képest, nem?

Zsebi,
a szuri helye tényleg fáj, köszi a jótanácsot, legközelebb tényleg borogatni fogjuk. Én azt olvastam a honlapon, hogy a legjobb 10 naponta adagolni, úgyhogy mi ezt tűztük ki célul! Nagyon vigyázz magatokra és pihizz sokat! Puszi (azaz három, egy a maminak!) a pocakodra! Ja, és a táblihoz: 2 lombikom volt már és közte egy fagyibabás akció

Backa,
közben már biztos látod a táblában, hogy mi a Nyírőbe járunk.

Wandi,
nekem mindkét petevezetékem el volt záródva, de az egyiket műtéti úton kifújták, a másik meg állítólag a hiperstimu következtében tisztult ki (első lombik közben 10 napos kórházas hiperstimum volt), úgyhogy a petesejtérés hiányát leszámítva :-)) nekem már nincs bajom, a kiskatonák vannak kevesen. De a természetes gyógymód, amit említettem, mindkét problémára megoldást kínál,úgyhogy elvileg nyitva az ajtó...

Mindenkinek puszi, majd este még benézek, de most már reggel 7 óta ideje lenne itthagyni a munkahelyem...

Fanni
 
 


Fanny,
nem két ampulla, hanem kettőnknek való 10 adag. Vagyis nekem 5 ampulla, meg a 'páromnak" 5 ampulla. :)

Létezik, hogy darabja 4500 Ft körül van?

Zsebi,
nekem változatlan a dolog. Annyit kivéve, hogy ebben a hónapban -holnaphoz két hete - egy évvel idősebb lettem. :D (27)
Azt nem tudom megmondani, hogy mikor lesz a következő, de most ezen nem is agyalok. Majd az élet megoldja a dolgot, remélem!!!! :wink: 8) Az cool lenne!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok,

phu, hogy felkeltettem az érdeklődést a 20 petesejttel :D

Backa, Wandi:
nem tudom, hogy sikerült ennyit növeszteni, nekem már a 2x1 closti is 4db-ot érlelt. Amúgy meg spontán is tudok kettőt. Csak szerintem vacakot...
Mivel elég szarul voltam a lombik után, fájt a hasam, nem fértem bele semmilyen ruhába, így nagyon örültem a fagyasztottaknak, de legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy ebből egy beültetés sem lesz. Most voltam dokinál, hogy megbeszéljem vele, engem egy ideig nem lát, mert nekem ez haspufi kicsit sok volt és ugye siker nuku. Kérdeztem minendről: fagyi oka; más stimu, hogy jobbak legyenek, de igaziből csak annyit mondott, hogy hiába néztek ki fagyasztás előtt szépnek, a fagyasztás 2 plusz behatás (fagyasztás, felengedés) és ezt valószínüleg már nem bírták, bár ez előtte nem látszott. Stimura meg azt mondta minden marad a régiben, hiszen így is a minimum dózis kaptam, ennél lejebb nem mehet. Ezt nem nagyon értettem, de most spontán gyúrúk, szóval nem is agyalok rajta.

Lola,
örülök, hogy legalább neked ébrednek az eszkimók, drukkolgatok-drukkolgatok :)

Zsebike,
jó hogy jösz néha ide is (más topikon szoktam leselkedni ám) mert mindig izgulok értetek
Remélem azért nem vagy nagyon elkeskenyedve, de hidd el így sem lesz könnyű. Pihi 1000-rel.
Táblába nem szeretnék bekerülni, mert lusta dög vagyok és nincs mindig erőm írni, csak olvasni...
Köszi a Gynevacos infót is mostmár csak azt nem tudom, hogy 10 naponta vagy 7naponta menjen szörnyű mit problémázok egy ilyen apróságon...:D
meg poci képet is várunk majd ám

Wish,
majd tőled is kérünk ilyen fotókat, hogy legyen előttünk pozítiv példa.

Babázóktól meg babképekre vááááágyom

Hajnoca
én is úgy tudom, hogy a 10 inci (2 adag) az kb 9-10e FT körül van.
Bár jót röhögtem magamon mert először úgy olvastam, hogy "mennyire fáj" és nem "mennyibe fáj" :D Nem is értettem, hogy miért fáj az vkinek, ha gyógyszert ír fel...

Fanni, előre a spontánért. Kiskatonából meg elég 1 is :)

Bocs ha sok lettem, de néha hetekeig lustizom, ez most meg csak úgy kicsúszott belőlem

Orsi
 
 


Szia Orsi!
Nekem a clostytól meg se nyekkentek tavaly, a sima nem lombikos hónapban is menogont kaptam, úgyis csak egy ért meg.
A lombikstimunál meg 4-esével kaptam a menopurt, hogy az a 8 megnőjön. Ebből 1 éretlen volt, 6 megtermékenyült, abból 4 lett fagyis, 3 kibírta. ( bocs, ha már esetleg ezt egyszer leírtam!)

Neked viszont akkor spontán mennie kell, nem? Úgyhogy mindent bele!!!
 
 


Zsebi,
meglestem pocit. ... Gyönyörűűű. Vigyázz magatokra!

Backa,
ezt nem értettem annó és is, hogy hogyis van ez : PCOS-m van, de rendes a mensim, minden hónapban van PÉ is akkor mi a gond illetve miért baj a PCO.
Na szóval lombikot is kipróbáltuk. Nem jött össze, szóval maradunk a természet hívei egypár hónapig tutti.
Te is metformin "zabáló" vagy? :)
 
 


hajnóca
én is most adatom a gynevac szurit,egy dobozban van 5 darab ampulla,igy kettötöknek az adagja 9000 ft./egy doboz 4500ft/
én 10 naponta adatom,az elsőnél belázasodtunk és nagyon fájt a helye.

 
 


Hajnóca,
bár időközben már többen is megnyugtattak, én is megerősítem, hogy 1 doboz Gynevac kerül kb. 4500,- Ft-ba, tehát kettőtöknek az 5-5 ampulla durván 9ezer Ft. Nekünk csak fáj a helye, ha hozzáérünk, meg nekem a beadás után eléggé csípett, de bajunk egyenlőre nincs tőle..

Ha még olvasod, jó nyaralást kívánok!

Fanni
 
 


Jaja! :) Eszem két pofára : 2,5-szer 850mg-osat. 3 hete nagyon magas inzulint mértek a Kaáliban, így adagot emeltek. Hétfőn megyek kontrollra, ha jó lesz, kezdem a lombikot. Nagyon izgulok.

Érdekes, de annyi féle pco-s van! Ha van pé és elvileg minden oké, akkor hogy jött egyáltalán a lombik?
 
 


Backa,
üdv a metforminzabálok klubbjában is :D

Igen én is mindig megdöbbenek, hogy mennyien vagyunk PCOS-ok és még is mindekinek más baja van tőle.

Lombik pedig úgy jött, hogy a baba nem jött :)
(2 év, 5 inszemináció, után gondoltam ezt is megpróbálom, hátha kiderül vmi)
 
 


És vizsgálgattak minden félét? Semmit sem találtak?
Akkor jók az esélyeitek spontán babára, ugye? A fene tudja, van úgy, hogy minden oké és mégsem jön egyből...
 
 


Sziasztok csajok,
csak győzök itt visszolvasni... :lol:

Fanny,
ez tényleg igaz??? Mármint, hogy a petevezetéked kitisztult a hiperstimu alatt? Ilyet még nem is hallottam. De most nagyon felvillanyozódtam :lol:
Nálunk kicsit összetett a probléma. Mivel Backa is kérdezte, leírom (röviden :wink: ): januárig mirena-m volt, tehát nem volt egyáltalán vérzésem több mint három évig. Miután levetettem, rögtön megjött és azóta is rendszeresen havonta. Tehát úgy gondoltuk nincs gond, próbálkozunk, de azért bevizsgáltattuk apát. Akkor jött a hidegzuhany. Rengeteg gyulladás, katonák alig. Kezdődött a kúra, második, harmadik stb. Márciusban azt tanácsolták, próbálkozzunk inszemmel. Ehhez kellett nálam a lapar, amit méhtükrözéssel együtt csináltak végül is. Na, itt a második pofon: nem egyértelműen átjárható egyik petevezeték sem. A kontrasztfolyadék átmegy, de nagyon lassan. Ami szóba jöhet: lombik, így az inszemet el sem kezdtük. És! Mint utólag kiderült, az inszem előtti 18 mio helyett csak 1-2 mio katona volt kiszűrhető, ezért volt ICSI-s mindegyik megtermékenyítés.
Ezért mondtam, hogy nálunk úgy sem sikerülhet. De!!
Ha tényleg lehet, amit írtál... hmm, de akkor még mindig ott a gond apánál.
Te milyen természetes gyógymódról írtál? Lehet, hogy lemaradtam, de nem tudom, mire értetted?! Megírnád mégegyszer? :roll:
Úgy hallottam, ha műtéti úton átjárhatóvá teszik, elveszti a petevezeték a rugalmasságát és megnő az esély a méhen kívüli terhességre. Igazából azt sem tudom, mióta van.

Backa,
igen, van egy tíz éves fiam, de az előző férjemtől - ő spontán összejött 3 hónap alatt. Mindig három babát szerettem volna, de a házasságom sajnos nem úgy alakult, hogy ez megvalósulhatott volna. Pedig mindig is korán szerettem volna szülni... :?

Zsebi,
sajnálom a harmadik babót, de nagyon örülök, hogy a kettő jól megvan és így neked is biztos könnyebb lesz kihordani. Talán tovább is bírod mint a 36. hét :lol: akár rá is húzhatsz egy-két hetet. Barátnőmnek is ikrei vannak - 2,5 kilóval születtek a 40. héten, akkor is úgy indították meg a szülést. Azt mondta, biztos benne, hogy ezt a sok pihenésnek köszönheti (ő is vérzett az elején, így az első hetektől kezdve táppénzen volt). A rossz kezdés után olyan jól volt, hogy be sem fektették a szülés előtt.
Írj, ha van időd és jól vagy. Én úgy szeretem olvasni azokat, akiknek már sikerült. Ebből tökre lehet erőt meríteni :D . Ha csak mindig azt olvasnánk, kinek hányadik nem sikerül, lehet, hogy előbb feladnánk... így meg itt "lebeg" előttünk a követendő példa.
Engem betehetsz a táblába, ha gondolod
31 - Pécs, POTE 1. lombik

Hajnóca,
még egyszer én is megerősítem, hogy a Gynevac pontosan 9026,- forintba kerül kettőtöknek :lol: ma hoztam el a gyogyitárból.
Jó nyaralást nektek, gyere haza frissen és kipihenten, tele élményekkel - ja, és nem utolsósorban digi képekkel :wink:

Orshe,
jó, hogy ilyen olcsón megúszod a stimut. Irigyellek. Ha így lenne, biztos bevállalnék én is gyorsabban egy "fizetős ciklust" :)
Tehát, csak a PCO volt nálatok kimutatható? Egyébként látszólag minden rendben?

Csajok,
azt nem tudjátok, lehet-e kérni genetikai vizsgálatot? Például, hogy a kiskatonákat bevizsgálják vagy vérvizsgálat alapján megnézzenek mindkettőnket? Olvastam a neten ilyen eljárásról, de azt írták, rendkívül költséges és ezért csak nagyon ritkán végzik el (ez pontosan a spermiumok kromoszómavizsgálatára vonatkozott).

Lola,
mi a helyzet veletek? Kitaláltál már mgadnak valami újabb hasznos elfoglaltságot? :lol:
Tehát néhány nappal a beülti előtt már kiderül, túlélték-e a picik. Az jó... azt hittem, egy nappal előtte fogom csak megtudni :roll:
Örülök, hogy van még egy esélyünk a fagyibabákkal. Félek az utána következő időszaktól, amikor nem történik semmi.
Na, de hüle vagyok, hát akkorra már terhes leszek. Akkor mi a szent sz**-ról beszélek :lol: :lol:

Te atya-gatya, megint egy métert írtam :oops:
úgy látszik, a nap nem szívott ki eléggé
Na, még dolgozom egy kicsit, jó éjt mindenkinek...
 
 


sziasztok lányok!
Andi!megvagyok,főzőcskézek,dvd,net.mindig meglátogat vki.
én csak aznap tudtam meg,mert akkor kellett telózni!mondta a doki a biólógusnak,hívjon előző nap,b....tt hívni.mi meg már halálra idegeltük magunkat!!!8/-kor telóztam, mondják fél 10-re legyek ott.mondom az érdekes lesz.3 óra az út!!!!!!
köszönöm a drukkolgatást!nektek is szorítok!
zsebi! a természet akarta így.nekem júl 7. volt a punkció, onnan nem számolhatom a 7 napot.
a teszttel úgy vagyok hogy húzom a míg lehet!!!!!nem akarok több egycsíkos tesztet!!!!!!!
tavaly meg mindig kétcsík lett, a doki semmit nem látott.ki voltam akadva!kiderült hogy méhen kívüli!
de ez már a múlt, előre tekintek!!!!
 
 


Szia Lola!
Nekem is a beülti reggelén kellett telefonálnom a biológusnak, mindkét esetben. Úgy látszik Győrben így szokás! De engem előtte megkérdeztek, hogy kb mennyi idő alatt tudok beérni. Nekem a 30 km egy órás utazás, mert totál keresztül kell vergődnöm az egész városon.
Amúgy fogalmam sincs mikor olvasztották ki őket, azt nem mondta senki, nekem meg eszembe se jutott megkérdezni.
Hétfőtől dolgozol? Mit csinálsz? Nehogy megerőltető legyen ( bár gondolom nem vagont raksz! :D )
 
 


Lola,
azért remélem jövő héten az uh-k alapján meg tudja mondani, kb. mikorra várható a beülti. Pont sulikezdés jön... Te milyen gyogyit kaptál előtte?
Backa,
te voltál komplett belgyogyis vizsgálaton, mielőtt felírták a metformint? Én most megyek az eredményeimért, már tűkön ülök.
Aztán takarítás, jajjjj... visszasírom azt az időt, amíg apa kényeztetett :roll: :D
 
 


Szia!
Én már nem is tudom ,milyen vizsgálaton voltam!
Nekem a Kaális doki írta fel. Mikor először nála jártam megkérdezte, hogy áll az inzulinom. Csak lestem, persze nem tudtam. Erre sok más vizsgálattal együtt kérte az inzulint is, ami persze állati magas lett. Amikor visszavittem hozzá az eredményeket, azonnal felírta az Adimetet, azt mondta min. a terhesség 8. hetéig kell szednem. Aztán egy hónappal későbbre kért inzulin-kontrollt, ami jó lett, így kezdhettem a stimut. Azóta rendben is volt, de legutóbb 43 lett az éhgyomri érték, ezért kell most többet szednem. Hétfőn nézik újra, izgulok marhára. Ha most elkezdhetem a lombikot, akkor nem kezdem meg a tanévet. Reménykedem.
 
 


helló!
Andi!én beülti előtt semmit nem szedtem.3 nappal előtte kezdtem az utrot,és az elvitet.
nem tudom ti hogy vagytok vele én már undorodom az utrotol!!!!!
TEGNAP ESTE MAJDNEM feladtam.
Backa!én mondtam a dokinak 3 óra alatt érek be...
munkanélküliekkel fogllakozom,legalább olyan megerőltető néha mint a vagonpakolás,25km.tesóm veszekedett velem, miért megyek, zötykölődöm a kocsiban,stb.szorítok!
 
 


Lola!
lehet, hogy igaza van a tesódnak!
Én szakiskolai koleszban vagyok nevelőtanár, az is vagonrakás. bár legtöbbször nem is a gyerekek (16-25 évesek), hanem a légkör, ami újabban ott van. Tehát én nagyon bízom, hogy nem kell mennem!!!

A fagyis beülti előtt nekem volt sok gyógyszer! : Suprefact nasal orrspray és Progynova (Németo-ból kellett rendelni) Aztán utro és 3x Choragon inj. beülti után!
 
 


Lola! Most látom!!! MI AZ, HOGY MAJDNEM FELADTAD??? MIÉRT???
 
 


nem tudtam a 3 utrot felrakni.benőtt.ezért szenvedtem
 
 


Jaa! Az csak múló nehézség volt. Akkor jó. Különben az utrot én is utálom. Ráadásul folyton jönne ki, ragacsos, meg minden :roll: !
Annyiból meg jó, hogy az már a "babaragasztó"!!!
 
 


Na,
már nem is vagyok annyira feldobva, sőt :cry:
29.9 lett az inzulinom. A normál tartomány a lap szerint 3-17, így azt a következtetést vonom le, hogy nagy sz** az enyém.
Most nem tudom, mit csináljak. Jövő héten csütörtökön mehetek csak a belgyogyis dokihoz, átnézi az eredményeimet, de nem tudom, elküld-e valami alapos kivizsgálásra, mert csak az ügyeletre megyek hozzá. Gondolom, Metformint nem ír fel rögtön, nem?!
Azt nem értem, miért nem küldtek el már előbb laborba :evil: most gondolhatom azt is, hogy ez miatt a sz** érték miatt nem sikerült az első beülti :evil: Úgy le vagyok törve és jól fel is húztam magam...
 
 


Szia !
Ne légy annyira elkeseredve!!!
Nekem januárban 34 lett az inzulinom (metformin mellett!!!) és lazán megcsinálták a lombikot. Más kérdés, hogy nem sikerült.
Itt a ref. tartományhoz 8,9 - 28,4 van írva. Ja, a mértékegység mU/l .
Most meg 43 lett, na ezt már nem endgedték...
Szóval fel a fejjel!
Különben lehet, hogy felírják a metformint, próbáld kérni!
 
 


Sziasztok Csajok!

Szerintem nem a magas inzulin szint miatt nem marad a babó bent. :? Az csak egy dolog, hogy magasab, mint amennyit mi gondolunk vagy a megegedett érték.
Nekem eddig nem is néztek. Igaz nem vagyok PCOs, de attól még nézhettek volna. :?
Nekem immunológiai oka van a lombiknak.
Viszont sokszor vagyok úgy, hogy fáj a fejem és olyankor már gyanús, hogy a cukrom leszalad a pincébe. :roll:

Köszi mindenkinek a megnyugtató sorokat a gyogyi illetve az incivel kapcsolatban. :wink:
Már megijedtem mikor közölte velem a patikusnő az árát. :shock: De azt elfelejtette mondani, hogy egy adag nem egy darabot jelent, hanem 5öt!! :roll:
Azért ez elég fontos infó, hogy ne kapjon az ember lánya a szívéhez mikor menne kiváltani. :shock:

Még este 9ig megpróbálok benézni, de ..... ha nem sikerülne, akkor mindenkinek sok sikert mindenhez és tessék ZEBRÁSODNI!! :D :D :D :D :D
Van rá egy hetetek míg visszajövök.!! :wink: :D :D


Ja és nem utolsó sorban élvezzétek ki a 'lehetőségeket" és éljetek a mának. Hisz minden nap számít!!
Én is ezt fogom tenni. 8)

Pusza mindenkinek.
Sokasodjunk! Sokasodjunk! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Hajnóca! Jó nyaralást! Mi meg addig mindent megteszünk a sokasodás érdekében!!!

Szerintem számít az inzulin a bentmaradásnál, mert különben miért mondta a doki, hogy minimum a 8. hétig szednem kell a metformint?

De lehet, hogy csak a pco miatt, mert a metformin alapból is a pco gyógyszere, nem csak magas inzulin esetén ( itt tanultam a lányoktól!)
 
 


Sziasztok!

6,4 mm a babánk és már dobog a szíve :)

 
 


Istenem, Wish!
De király! :D :D :D
 
 


Wish,
ez nagyon jó hír :D
Most biztos még boldogabb anyuka vagy :wink: ha ez lehetséges... csak vigyázz a babóra, meg persze magadra is.
Nincs képed?!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron