Új privát üzeneted érkezett!

Bumi
Nem, csak a tüszőrepesztő volt, az már biztos kiürült. De olyan halványka.
Na, de majd holnap kiderül. Azért sajnálom, hogy nem lesz vérvétel, ott is tesztet csináltatnak, csak érzékenyebbet.

Kép
 


Lilla,

ma van a névnapod? Isten éltessen! A mai az teljesen egyértelmű! Majd holnap meglátod, jó híreket kapsz!
 
 


Bumi, akkor kezet foghatunk, én is a 8.-at kezdem. Úgy gondolom, jobb volna mégis az áprilisi ciklusban, mert május 1. Is bekavarhat, az hosszú hétvége lesz, meg májusban rengeteg lesz a munka, szerencsésebb volna áprilisban. Júniusig meg már nem bírom idegekkel a várakozást. De persze simán lehet magas az fsh-m....meglátjuk!
 
 

 
 

Lilla!
Dehogyis halvány. Teljesen jó. Boldog névnapot! Egyébként fura, hogy nincs vv.


Zsó!
Hát nálunk is akkor biztos, ha már elkezdtük.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Zsó, Bumi
Köszi a névnapi köszöntést! 
Drukkolok nektek a sikeres 8.-hoz!!!

Pozitív lett a tesztem ott is, sokkal jobban látszott, gondolom, az érzékenyebb. Vérvétel nincs, gondolom spórolnak. Uh-n megnézett, azt mondta, minden rendben. Nem volt ma a T, sajnáltam is. De hát ez van. Most izgulhatunk tovább, viszont a méhnyálkahártyám nem vastagodott túl sokat a leszíváskori állapothoz képest, csak 2 mm-t, az első gyereknél 4 mm-t. De lehet, hogy mindegyik dokinak máshogy mér a gépe.  Jövő csütörtökön kell menni újra, akkor már többet tudunk.

Kép
 


Lilla, de jó, gratulálok!!! :D
És utólag is boldog névnapot! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Lilla,

szuper! Így tovább és a legjobbakat!
 
 


Helló bocsánat h zavarok de a párom is sajnos így van. Örülnék ha segítenétek h a ti párotoknak mennyi spermium száma élt és milyen gyógyszereket szedet? Mert az én páromank nagyon-nagyon kevés spermiuma él  és itt a Kaáliba nem foglalkoztak velünk azért kérezlek titeket h adjatok tanácsokat. Előre is köszönöm!
szanika4
Boldva
 
 


Szió Szanika!

Nem értem miért nem foglalkoznak veletek, a Kaáliban még herebiopsziával is termékenyítenek meg. tudomásom szerint.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


És nálad mi a helyzet, Bumi?
 
 


Helló Bumi!


Voltunk biopszián de ott nem csinálták meg a műtétet mert azt monta az orvos h tul kockázatos lenne ha meg csinálná és ami élő spermiuma van lehet nem lenne egy sem a több milióból.
szanika4
Boldva
 
 


Lilla, mi újság, hogy vagy? :) Holnap akkor Tapolca? Írjál ám majd, mi volt :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Jucus
Igen, ma voltunk Tapolcán. 1 baba van, petezsákot láttunk még csak. 2 hét múlva kell mennünk újra.

Kép
 


Lilla, de jó!!! 2 hét múlva már szívhangot is hallgattok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Szanika!

Ez melyik Kaáli?
Akkor is irányítaniuk kellene valahova....

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Lilla,

remek!

Bumi,

mizu?
 
 


Egyelőre cisztával küzdök.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Tegnap megvolt a cisztapunkció. Már fél gonapeptylt is szúrni kellett. Ma szerintem meg is fog jönni, mert már van némi spotting, szóval holnap reggel megeyek vv-re.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Hajrá Bumi! Írjál!
 
 


Leállítottuk a stimut, mert tüszős mandulagyulladásom van, kötőhártyagyulladással.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Ó, Bumi, gyógyulj meg! Akkor lehet, együtt futunk, én kb. 4 hét múlva kezdek, persze, csak ha jó a hormonérték.

Jobbulást!!!!
 
 


Bumi
Sajnálom, hogy le kellett állítani. De legalább már jobban vagy? Köv. hónapba kezdtek?

Jucus
Ti mikor kezdtek?

Kép
 


Ma voltunk uh-n. Dobogott a kis szívecskéje! Legközelebbi uh márc. 24.

Kép
 


Lilla!

Gratula!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Lilla, de jó!! Mosolygó arc

 

Nekem májusban kell majd telóznom Tapolcára, az végülis már csak 2 hónap. És majd júliusban lesz a beülti.

Tiszta hülye vagyok, már most agyalok, mi lesz ha nem sikerül.. Szomorú arc Júliusra szerintem simán meglesz az 1-1,5 éves várólista, annyit meg tuti nem tudunk várni.

Most hallottam egy olyat, hogy ha befizetünk 95 ezer forintot, ami a beültetés ára, a leszivás és a gyógyszerek továbbra is támogatottak lennének, akkor nem kellene kivárni a várólistát hanem mehetnék 3 hónap múlva. És ezt is levonnák az 5 támogatott lombikból. Te hallottál ilyenről?

 

Zsó, Bumi,, remélem hamarosan kezdhettek! Most értetek izgulunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Jucus
Igen, van ez a lehetőség, hogy fizetsz 95ezret, és mehetsz azonnal. Nem kell várni 3 hónapot sem. Azt nem tudom, hogy bele számít-e az 5 támogatottba. Volt velem egy csaj beültetésen, nekik nem sikerült, és már kezdhették volna újra, ha fizetnek, de nem fizetősen február közepén augusztusra adtak nekik időpontot. Gondolod, hogy 1, 1,5 év várólista lesz???? Hát, az nem lenne semmi. Nem tudom, most hol tartanak, ha valaki időpontot kérne, mikorra adnának lombikra. 
Olyanon ne agyalj, hogy mi lesz, ha nem sikerül. Sikerülni fog!

Kép
 


Nem számít be e TB-s lehetőségekbe. Én már 3x is igénybe vettem, és elvileg a következő is ilyen lesz.
A 3 ciklust itt is ki kellett várni, egészségügyi szempontból.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Lilla, tudom, nem kéne ilyenen agyalnom már most, de szeretek mindenre felkészülni, jó ha van egy B terv, kisebb igy a nyomás rajtam, h tudom, nem kell egy évet várnom, csak 3 hónapot.
Szerintem júliusra simán összejön min. 1 év... sajnos...
Te hogy vagy?

Bumi, ha nem számit bele az 5 támogatottba, akkor hogy lehet, hogy a gyógyszerek mégis támogatottak?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Gondolom azért, mert az OEP támogatottságnál is csak a beültetés számít. Lehet 5-ször is nekifut valaki, és mégsem lesz beülti. Egyébként nekem  már összesen 7 beültetésem volt, és ebből az utolsó három ilyen. Volt egy 8. nekifutás, aminél nem volt petesejtem. Valamint a most leállított stimu. A gyógyszerek mindnél ugyanolyan támogatottak voltak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Jucus
Én is felkészültem arra, ha nem sikerül. Én nem folytattam volna. Ezt a leszívás után mondtam meg tutira, mert akkor 2 napig algopirinen éltem, olyan fájdalmaim voltak, az első kettőnél semmi nem volt. 
Köszi, jól vagyok. Tegnap voltunk, minden rendben, 2 cm-es a kis drágánk. Két hét múlva megyünk, ha minden jól megy utoljára. Bejelentkeztem a Géndiagnosztikába is kombinált tesztre. 
Úgy hallottam, hogy aki most kér időpontot lomibkra, szeptemberre kap időpontot, úgyhogy még mindig 6 hónap. Amúgy rengetegen voltak, délre hívtak, de én ennyi embert még ott nem láttam. 1,5-2 órát vártunk, mire sorrakerültem. 

Bumi, Zsó, mikor kezdtek?

Kép
 


Sziasztok, 

a gyógyszerek nálam is támogatottak, a klinikán is és most a Forgácsnál is.
ha jó az fsh, akkor köv. Ciklus elején indulandusz! Ápr. eleje.

 
 


Sziasztok!

 

Köszi csajok, akkor megnyugodtam Mosolygó arc Igy kb 200-220 ezerből kijönne egy lombik októberben, ha esetleg júliusban nem jönne össze.. de össze fog!! Mosolygó arc Már nagyon várom a májust, h telózhassak!! Mosolygó arc

Lilla, de jó! Mosolygó arc Mire vagy kiírva?

Még mindig csak fél év? Lehet páran átmentek máshova? Vagy mindenki kihasználja a fizetős lehetőséget? Ha annyian voltak tegnap, még az is lehet... azért ha valaki elkezdte, nehéz kivárni azt a fél évet...

Zsó, jövő héten már április eleje!! Mosolygó arc Milyen az új intézet?

Bumi, Ti is kezditek áprilisban?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Ez jó hír.

Én holnap megyek uh-ra 22. cnen, megnézni van-e cisztám. Ha nincs, akkor a köv. ciklus elején indulunk gondolom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi, 

na akkor lehet, h. egyszerre startolunk! Én is holnap leszek 22. napon! De nekem most lehet, hogy késni fog, mert csak tegnap volt olyan pé-s fájdalmam, szúrt a jobb oldalam.

Jucus, 

nagyon jó az új hely, irtó szimpatikus a doki, alapos és barátságos. Meg az egész hely az. Egy kis intézet, jó a hangulat. Várom már, hogy kezdjünk!
 
 


Üdv. Mindenkinek! Én új vagyok itt.
Jó ovasni a soraitokat, némiképp feltölt, hogy van lehetőség olyanokkal társalogni akikkel ugyanaz a cél,egy szép és egészséges babóca! :-)

Van köztetek olyan akinél  fagyasztott hereszövetből "dolgoznak" majdan? Vagy esetlegesen átesett már lombikprogramon úgy , hogy az ebből nyert spermából történt a megtermékenyítés?
Én elkezdtem már a programot, és ha nálam minden rendben(remélem) akkor valszeg május vége felé számíthatok a beültire.

Örülnék ha fel tudnám venni a kapcslatot valakivel aki hasonló cipőben jár, vagy járt!

Szép estét mindenkinek, és sok sikert! :-)
ancsy811207
Budapest
 
 


Sziasztok!

Magas FSH miatt nem kezdünk...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Bumi
Zsó veled mizu? Ti kezdtek?
Ancsy ebben nem tudok neked segíteni. Milyen programot kezdtél el? Mikor kezditek a lombikot?

Kép
 


Ó, Bumi!
mennyire magas?

nekem meg nem bír megjönni, igaz, 20. Napon volt peteérős fájdalmam, tehát ma- holnap van az ideje , de nekem általában 28-30 naposak a ciklusaim, ezért furcsa és már 5 napja görcsölgetek, ami rohadt idegesítő egy ilyen esetleges lombikkezdés előtt.
 
 


Zsó! 17,2. Sose volt még gondom vele. A múlt ciklusban is még tökéletes volt minden hormon eredményem... Szinte már vártam, hogy most miért nem tudunk kezdeni...

Ja egyébként az utolsó 3 ciklusom nekem is valamiért kicsit hosszabb volt, mint szokott. Mondjuk lehet a betegségek miatt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Sziasztok!
Nekem sajnos múlt szerdán (11. hét) missed ab volt. Egyenlőre nem tudom, hogyan tovább, nem akarok nektek itt keseregni, de magam alatt vagyok.
Ha esetleg folytatnák szerintetek mennyit kell várni? Tp-án 2 mensit mondtak, itt 3-at. Amúgy csak októberre van időpont, vagy fizetünk 95 ezret és nem számít bele az 5-be.

Kép
 


Lilla!

Sajnálom...
Szerintem konzultáld meg az orvosoddal mennyit várjatok. Azért egy ilyen után regenerálódnia kell a szervezetenek...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Lilla,

nagyon sajnálom! Jaj, de nem számítottam ilyen hírre! Gyors testi-lelki felépülést! És ne kapkodj szerintem se.

Bumi,

ez tényleg jó magas, de tuti legközelebb le fog menni!

Nekem megy a program, más gyógyszerekkel az új intézetben. (Ez is antagonista protokoll, csak itt Gonal-F-el kezdtek, most meg merionalt kapok és holnaptól a Cetrotide-ot). Szépen elindultak a tüszők, remélem, rendben leszünk. Nagyon jófejek, hálás vagyok Töröknek, hogy ide küldött bennünket.
 
 


Sziasztok!Most találtam erre a fórumra.Remélem nem baj ha leírom velünk mi van.Mi 0 spermaszámmal kezdtünk.Igyekszem visszaolvasni a fórumot és csatlakozni hozzátok,ha lehetséges.

-2012-ben azoospermiát diagnosztizáltak:
A biopszia előtt a 2. spermavizsgálatnál volt egy ilyen eredményünk....A kézi vizsgálat nem detektálható,mikroszkóp alatt pedig ezt találták: Spermiumszám: 1spermium/6 látótér
mozgó:15%
mozdulatlan:85%
progresszív:15%
Vitalitás:27%
fejeltérés:100%
-2013 újra biopszia,másik orvosnál:
jó eredménnyel,használható spermiumokkal,volt benne mozgó.
-2014-ben ujabb spermavizsgálat(januárban):
azoospermiábol átmentünk oligozoospermiába.Itt 2hónapja szedtük a fer14-et.
Spermium koncentrácaó: 0,5 M/ml
Spermiumszám: 2,7 M
Gyors progressziv: 10%
lassu: 10%
normál alak: 70%
-2014.március,itt felhívtam egy orvost elmondtam mi a helyzet azonnal behívott spermavizsgálatra,sajnos csak 2napos önmegtartóztatás volt,mert hirtelen be kellett menni.Itt már 1hónapja nem szedtük a fer14-et.
Eredmény:
3millio/ml azaz 12millio/ejaculátum.
Fejrendellenességet láttak,kaptunk rá gyógyszert,hogy javítsanak a minőségen.50% mozog.
Túlvagyunk 3sikertelen lombikon.Gyönyörű 8sejtes embrionk vannak,a terhességem elindul de a beágyazódás megszakad.
Most clostilbegytet kaptunk és Andriol nevezetű gyógyszert,segíthet esetleg ez valamit rajtunk?Esetleg van köztetek valaki akinek a férje kapta ezt a gyógyszert?
 
 


Abi!

Igen, a férjem szedte, neki attól rosszabb lett a spermaképe.
A vitaminok szedésénél úgy kell számolni, hogy 3 hónap szedés+72 nap. Ezt csak azért írom, mert az eredményeteknél az nem számított, hogy 1 hónapja nem szedte a Fer14-et.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Lilla, csak most olvasom mi történt!! Nagyon sajnálom!!  

Mielőbbi felépülést kívánok!!

Döntöttetek már, hogyan tovább?

 Zsó, a mi Török dokink küldött téged az új intézetbe? Mosolygó arc

Hogy vagy? Lassan neked is itt a leszívás, ugye? Szorítok nagyon!!

 

Én úgy számolom, május 15 körül jön majd meg, akkor kell teloznom, és jun. elején megyünk majd tapolcára. Nekem érdekes módon nagyon lerövidültek a ciklusaim, most olyan 24-25 naposak!! Amugy ez kb azota van igy, mióta január óta szedem a méhpempőt. Szerintetek lehet összefüggés? Mondjuk azóta a peteéréseim is olyanok, h úgy érzem abban a pár napban, h szinte szétrobban a testem, úgy dolgoznak a hormonjaim! Lehet abba kéne hagynom??

 Bumi, akkor lehet veled kezdek majd együtt? Mosolygó arc  Vagy ti már mentek májusban?

 Ani, sztem mi is szedtük anno ezeket a gyógyszereket, de csak rövid ideig, nekünk sem segitett, mi vitaminozunk inkább.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Jucus, 

igen, a Török volt és nagyon hálás vagyok neki érte!
Ma volt leszívásom, 8 petesejt lett, ami tőlem csodálatos! Csak legyen is belőlük embrió!
 
 


Zsó!
Megy a drukk!

Jucus!
Én már nem tervezek, nincs értelme. Az utóbbi időbe minden összejött, hogy ne kezdhessünk.
Nagy esélyem van arra, hogy most meg a hosszú hétvége kavar majd be, mert kb abban a 4 napban fog megjönni. Ha csüt. vagy péntek, akkor már nem tudok kezdeni. No majd kiderül.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Jucus
Hát, testileg már jól vagyok, lelkileg még nem. Nehéz feldolgozni, azért már 9 hete tudtam, hogy van valaki, beleéltem magam már nagyon, aztán egyik percről a másikra vége mindennek. Az vígasztal, hogy van már egy gyerekem, nélküle sokkal nehezebb lenne.
Hát, úgy néz ki, folytatjuk. De hát még egyenlőre fogalmam sincs. mikor jön meg a mensim. Elvileg utána kezdhetnénk a vizsgálatokat Török szerint. Tehát 2 mensi után lehet kezdeni. Az itteni doki szerint 3 mensi után.
Szerintem a méhpempő nem árt, nagyon jó a méhnyálkahártyára. Mi abbahagytuk a vitamint, vagyis elfogyott. Most Rossmannba vásárolt multivitamint eszünk+E+C-t. 
Nektek júniusra van időpont?

Zsó!
Drukk nektek! Írj, ha tudsz valamit!

Bumi
Neked is megy a drukk, hogy kezdhess mielőbb!

Kép
 


Zsó, ez nagyon szuper, gratula a nyolcashoz!! Remélem ma is jó híreket kaptál!! Mikor lesz a beülti? Hétfőn?

Örülök, hogy bejött Török doki tanácsa, és nem bántad meg a váltást! Már sok olyan esetről hallottam, h csak ennyi kellett a sikerhez! Egy kis “környezetváltozás” Mosolygó arc Remélem ez nálatok is így lesz!!

Bumi, jajj, mindig van valami Szomorú arc És ez a hosszúhétvége, most tényleg hosszú lesz, 4 nap nagyon sok ilyenkor Szomorú arc 

De ha netalán tényleg az lesz, amire gondolsz, és nem tudsz most kezdeni, gondolj arra, hogy ennyi minden után, ami mostanában történt veletek, most már tényleg csak jó jöhet!!!

 Lilla, elhiszem, hogy lelkileg még nem tudtad túltenni magad rajta, a test mindig előbb gyógyul. Szomorú arc

Szerintem azért mondta Török doki, h 2 után mehetsz vissza, mert az tulajdonképp majd 3 kihagyott hónap lesz úgyis, mivel arra lejárnak a vizsgálatok eredményei, arra +1 hónapot kell számolni.

Én is május közepén telózok, de júliusra van előjegyzésem

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Mai hírek: végül 5 petesejt lett jó, ebből 4 megtermékenyült, aminek nagyon örülünk, az utolsó 3 borzasztó arány után ez szuper! Beültetés holnap vagy szombaton, ( még egy telefon reggel), de valószínűbb a szombat.

Bumi, remélem, csúszol 1-2 napot és kezdhetsz!

Lilla,

elhiszem, hogy nagyon nehéz! Jó, hogy van Marci!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: