Új privát üzeneted érkezett!

Vizkriszback, Andi
nagyon jó ilyet hallani és látni, hogy az endót is fenéken lehet billenteni és emelett is jönnek a babák !!!
reményt és kitartást ad !!!! :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Viki!

Én már meg nem mondom mit kaptam, de nekem injekció volt. Igen azok a mellékhatások nálam is jelentkeztek. Soha többé...

De persze nagyon bíztam benne, reméltem, h lesz értelme.
Hát ezt a rohadt betegséget kiirtani nem lehet, szüneteltein igen, de a babának nincs akadálya. Igaz van akinél több idő kell rá, van akinél kevesebb. De jön!!!

Manguszta! Én is kíváncsi vagyok hogy álltok!!! Gyere légyszi!

Viki! Neked mik a terveid? Hogy lesz a kezelés? Lombik vagy inszem?

 
 


Sziasztok!
Viki, Andi, köszi a kérdést! Most már egész jól. Tegnap voltam nőgyógynál, megultrahangozott, éééés azt mondta, lát egy tüszőt, akár baba is lehet belőle, ha egykét napon belül"elkapjuk", és biztatott, hogy hamar, hamar. Az endónak is ez tenne jót. És a hasi sebemre is azt mondta, miután megnézte, hogy szabad teherbe esni, összehegedt már, aminek kellett (máshol azt az infót kaptam, h várjunk félévet, brrr). Szóval megvan a hivatalos engedély" is :-D
Annyit mondott csak, hogy mihelyt összejön a baba, azonnal telefonáljak, és szélesen mosolygott :-)
A tüszőről annyit, hogy ma a ciklusom 18. napja van, mire elszabadul, leszek vagy 20 napos is, hát így tervezzen az ember...

Hú, a Danoval elég rosszul hangzik :-( de legalább segített? Remélem, igen! És édesek a babaképek, igyekeznünk kell felnőni a feladathoz :-)

Kép
 

 
 

Sziasztok !

Manguszta
ez nagggyon jóóóó hír !!!!!!!!!!
kapjátok el ezt a tűszőt és mutassatok be az endónak !!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

amikor elolvastam a Danoval mellékhatásait rájöttem, hogy nem kellett volna elolvasnom :shock: :shock: :shock: :shock:

Andi
kedden voltunk a Kaáliban dr.Kovács Péternél
most a mensimre várunk, ha megjön 3.napon vérvétel, kiderül, hogy a Danoval mit művelt :?
aztán 14 - 18 nap között UH, hüvelykenet és a méhemet is feltöltik, hogy kizárják a méhpolip ( na már csak az hiányozna )és egyéb nyavalyákat

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, ha lehet. Jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak.

1,5 héttel ezelőtt volt laparom, és nálam is endometriozist állapítottak meg. Azt mondták, hogy ettől fájt sokat a hasam, voltak a görcseim, de még kezdetleges az endo, csak kis összenövésem volt a hugyhólyagnál, és egy kevés alvadt vért találtak. Gyógyszert nem adtak, azt mondták jó lenne minél hamarabb ha baba lenne, de sajna, mi már alapból lombik programban veszünk részt a SOTE-n, eddig a párom problémái miatt. Mostanság kezdődnének a hormonkezelések.

Köszönöm!

Tbak013
 
 


Szia Tbak! Gyere, szívesen látunk, ha beszélgetésre vágysz! Gyógyszer valóban nincs rá, illetve bizonyos hormonkezelést adtak régebben, de a mellékhatások stb miatt úgy tűnik, már nemigen tartják korszerűnek... Milyen kezelést fogtok kapni? Illetve, a párod fogja kapni vagy te?

Kép
 


Szia Manguszta!
Köszi a kedves fogadtatást.
Hát páromnak nagyon kevés a spermium száma, meg sok fehérvérsejtet találtak nála. Most Antibiotikum kúrát kapott. Ezek után derül majd ki, hogy mi lesz tovább. A SOTE-n egyenlőre a beültetés emlegették, de még a kezelésekről nem esett szó.
Elvileg pár hét múlva megyünk megbeszélni a hogyan továbbot, meg vinnem kell a mostani lapar eredményeit. Eddig az endometriozis nem volt a képbe. Remélem azért idén megtörténhet a lombik.

Tbak
 
 


Az biztos, hogy idén meglehet! A lapart követően hamar felgyógyul az ember, akár a következő hónapban is bevetésre kész a szervezet! Gondolom, most még érzed a műtét helyét, de hidd el, hogy egy hónap múlva már emlék az egész, és orvosi szempontból icipicik a hegek, nem befolyásolják a hasfal terhelhetőségét.

Remélem, hogy az antibiotikum-kúra hamar hatni fog a Párodnál, utána meg már egyenes az út a lombikhoz. Drukkolok Nektek!

Kép
 


Nagyon köszi. Jól esnek a bátorító szavak. Igen még érzem a műtét helyét, főleg azon az oldalon, ahol az előtt fájt a hasam a bal petefészek körül, no meg a köldököm. De már sokkal jobb.

Két hét múlva kiderül, hogy használt e az antibiotikum kúra.

Én is nagyon szurkolok mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Manguszta! Ez tényleg nagyon jóóóó!! Hú, de remélem, h elkaptátok!!! Nagyon drukkolok!!!

Viki! Hajrá akkor!!!A polipra meg ne is gondolj!! Nincs és kész!! :D

Tbak! Üdvözöllek itt, bár én rendesen bepofátlankodtam ide...
Szegény, nem elég a érjd, még az end is! De hidd el, meglesz az!! Előbb vagy utóbb, de meg lesz!!
Mangusztának igaza van, a lapar után simán el lehet kezdeni!! Gondolj bele. A felkészítés is pár hét, utána a beültetés, majd SIKERÜL!!! és csak egy pár hónap kezd el nőni a pocakod!! Addigra a kicsi lyukacskák szinte el is tűnnek! Neked is drukkolok!! Gyere és mesélj, h mit beszéltetek a dokival!!!

 
 


Sziasztok!

Köszi Sz.andi a bíztatást. :)
Képzeljétek, tegnap sikerült szereznünk elég hamarra időpontot a SOTE-ra a professzorhoz, így március 5-én tudunk menni megbeszélni a hogyan továbbot. Addigra a párom eredménye is meglesz. Hát nagyon kiváncsi leszek mit fog mondani.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
 
 


Tbak! Jaj, ez tök jó!! Remélem azért beszámolsz a fejleményekről!!!
Nektek is és mindenkinek kellemes hétvégét!!

 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, nem kaptuk el, merthogy megjött... de nem is volt nagyon sok esély rá, kb 20. napon érett meg az a tüsző és a drága jó ciklusom visszaállt 26 naposra. Viszont van egy olyan sejtésem, hogy akár lehetett is volna, mert ritka rosszul vagyok... szédülök, mint állat, nem ilyen szokott lenni a normál mensim. Szeretném azt hinni, hogy a petesejt megtette, ami tőle tellett, csak a mozgó vonatra már nem tudott felugrani. Tehááááát, nagy-nagy reményeket fűzök a továbbiakhoz!

Ráadásul a vese-laboreredményem rossz lett, valszeg antibiotikum-kúrát fogok kapni. És nem szerettem volna friss várandósan antibigyót szedni, álmoskönyv szerint nem jelent jót. Úgyhogy lelkileg is egy nagyonpicit ellene voltam... Szóval, velem most ez van...

Kép
 


Manguszta!
Jaj, nagyon sajnálom, de látom jól állsz a dolgokhoz! Menni go az!! Előbb vagy utóbb, de menni! Tudom ezt már ezren elmondták és elcsépelt dolog, de így van. Azt is tudom, h rohadt nehéz kivárni, vagy legalább ha valaki azt mondani, h 1 hónap vagy 1 év. Akkor is könnyebb lenne, h tudnád a mikort..
Nagy ölelés és hajrá a továbbiakban is!!

 
 


Sziasztok!

Manguszta nagyon sajnálom. :( Na majd a következőt! Szurkolok nagyon, hogy sikerüljön elkapni! :wink:

Sz.andi, mindenképp beszámolok a fejleményekről. Már tűkön ülök, úgy várom március 5-ét.

Szép napot mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Hogy alakulnak a dolgaitok?

Szép estét mindenkinek!

tbak013
 
 


Szia!

Most antibiotikus kezelést kapok a műtét óta még bennem maradt baktériumok miatt, nemsokára mennem kell újra laborba. Hű, most látom, holnap lesz 5-ödike, akkor szorítok!!!

Puszi!
Manguszta

Kép
 


sziasztok !!!

Manguszta
hogy vagy ???
mikor mész megint laborba ?
sebed begyógyult teljesen ?
rengeteg mindenen mentél eddig keresztül, most már a baba jön !!!

Tbak
hogy vagy ? minden rendben volt a SOTE-n???

Sz.Andi
hogy vagytok ?
úgy állok a vizsgálatokhoz, hogy minden rendben lesz és kész. :D :D

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam nektek, de úgy látom, hogy véletlenül rossz gombot nyomtam, és nem küldtem el.

Hogy vagytok? Manguszta mikor lesz a labor vizsgálat? Szurkolok, hogy jó eredmények legyenek.

Voltunk a SOTE-n. Hát sajnos a professzor nem sok jót mondott. Párom eredménye a 3 hetes antibiotikum kúra után minőségileg és számosságbelileg rosszabb lett így gyulladás nélkül mint az eddigiek. Azt mondta, hogy így már 100 % hogy IVF vagy ICSI lesz. Nekem nem fogadta el a laparoscopia során végzett petevezeték átvizsgálásomat. AZt mondta az nem elég, látni akarja a méhet is, így el kell mennem HSG-re. Ha az meg van, akkor utána elkezdődhet a folyamat. Ő azt tippeltem, hogy májusban meg lehet az első beültetés. Ez mondjuk nem volt rossz hír. :)

Hát röviden ennyi volt.

Lányok, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az normális, hogy egy hónappal a lapar után most úgy fáj a köldököm. eddig is fájdogált egy kicsit, de most nagyon, olyan mintha most műtöttek volna.

Szép napot mindenkinek!

Tbak
 
 


Sziasztok!

Tbak! Sztem nem teljesen normális dolog..Voltál orvosnál azóta? Vagy javult?

Mi jól vagyunk, kicsi bogaram élvezi, h jó idő van, ma is egész nap kint voltunk.

Csajok!
Azé néha jelentkezzetek be, h hogy álltok, jó lenne tudni rólatok!

Mi leálltunk a kistesó projektel sajnos, mert a rohadt anyagiak közbeszóltak. De annyira reménykedem benne, h hamarosan rendeződik és akkor mehet. Nagyon szeretnék még egy babát. Tudom, köztetek van, aki egynek is örülne, ismerős a helyzet, de ugye telhetetlen az ember:((

Most az a felállás, h munkahelyet váltok és azért nem lenne fer tőlem, ha rögtön lelépnék, mert baba... Még júniusig gyeden vagyok, utána kikapom az előző munkahelytől a szabikat és sztem szeptembertől kezdek a másikon. Nem lesz egyszerű.



Na a lényeg, jelentkezzetek!!

 
 


Sziasztok!

Tbak, ez a köldök-dolog nem biztos, hogy jót jelent... Nem dörzsölted meg esetleg törcsivel fürdés után, esetleg ruha nem szorította? Ahogy visszagondolok, nekem is sokáig, nagyon sokáig érzékeny volt, de úgy külön nem kezdett el fájni. Kipucoltad belőle az alvadt hegdarabokat? Esetleg ki kellene, lehet, hogy begyulladhatott alatta. Bevizezett törcsi-széllel törölgettem óvatosan, és nem sokat egyszerre, de minden este egy picit. Szárazzal nem jó, mert bármilyen puha is, akkor is érdesen dörzsöl.

Andi, ez rossz hír! :( De hidd el, megértelek... Azért, az a szeptember nincs annyira nagyon messze... Tudod mit? Inkább úgy fogd fel, hogy nem ám az új munka miatt tolódik, hanem miután munkába állsz, fontos, hogy ki kellene majd bekkelnetek az influenzás időket. Így jövő tavasszal nekiláthattok! Na, miccólsz?

Kép
 


És nagyon szépen köszönöm, hogy szorítottatok. Ma voltam kontrollon, és NEGATÍV lett a laborom! Ötödik hónap és fél kiló antibiotikum után most először. Annyira boldog vagyok! Hivatalosan is egészségesnek nyilvánított a prof. Meg is ultrahangozott, jól működik a vesém és az összes vezeték is. Olyan, de olyan klassz érzés!!!

Kép
 


Manguszta!

Olyan aranyos vagy, és igen! Jó ötlet! Így kell felfogni oszt cső!
Nagyon örülök a negatív leletnek! Hajrá!!! Most már csak nem lesz gond.
Mi a következő lépés?

 
 


:D Szerinted? :D
Persze mindig közbejön valami, most hétvégén megfázással küzdök, de inkább csak a Coldrex miatt parázom, mert azt elvileg nem lehet babásan szedni. De másrészt, úgyis csak "utazik" két hétig, mire leér, úgyhogy nem stresszelek.
Annyit :-)
Veled mi újság?

Kép
 


Sziasztok !

hogy vagytok ?

Manguszta
remélem, már felépültél a megfázásból !!

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Sziasztok !

hát az van, hogy van néhány pozitív tesztem, holnap megyek a dokihoz...
á, nem vagyok ideges :shock: :shock: :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Ééééjááááóóóóó!!!!! :lol: :lol: :lol:
Majd mesélj, jóóóóóó?

Kép
 


Iszonyat makacs ez a vírus, arcüreggyulladás is lett belőle, de nem szedhetek antibiotikumot, mert a műtétek után nagyon sokat szedtem, meg a baktériumot is ki kellett irtani, úgyhogy maradt a coldrex meg a citromostea. De már majdnem rendbejöttem :-)
Igazán édes vagy, hogy eszedbe jutottam, annyira jólesett! :oops:

Kép
 


Viki!!!
Hurrrrrrrááááááááááááá!!!


Kérlek-kérlek, jelentkezz holnap ahogy tudsz!!!!!!!!!!!!!!!!


Manguszta! Te meg gyógyulj meg hamar! Nekem a neo-citrán nagyon jó, bár arcüreggyulladásom még eddig nem volt.
HOgy vagytok egyébként?

 
 


Sziasztok!
Igen, coldrexet szedtem, antibiotikumot most nem kaphattam; így lassabban gyógyulok. De már majdnem rendbejöttem. Jobb is most, hogy még nem jött össze a béb, mert rémes lett volna gyógyszereket szedni....

Viki, mizújs????????

Kép
 


Sziasztok!

Na én is itt vagyok! Sok dolog volt , ezért nem tudtam jelentkezni. Voltam a köldökömmel a dokinál, azt mondta, hogy biztos a felszívódó varrat miatt érzékeny a köldököm. De mostmár egész jó :) Bár a hasam azért még szokott fájdogálni, nem úgy ahogy a műtét előtt, de azért érzem.

Képzeljétek, mostmár biztos, hogy 19-én lesz a SOTE-n a HSG vizsgálatom, és ha minden rendben van, akkor 26-án kezdődik a hormon kezelés. Már nagyon várom :).

Manguszta örülök, hogy jobban vagy! Gyógyulgass!

Sz.andi hogy vagytok? Picike élvezi a tavaszt?

Vviki ez nagyon jó hír. :) Írd majd meg mi volt a dokinál.

Remélem mostmár sűrűbben tudok majd jönni. Vigyázzatok magatokra!

tbak
 
 


Viki!!!!!!!!! Hol vagy?? Tökre izgulok!

Manguszta! Kúráld is magad rendesen!!!

Tbak! húú, kezd izgi lenni. 19.-e minnyá itt van!

A kislányom nagyon jól érzi magát, bár most felfázott, a rohadt papers pelenkától. Annyira rossz, az egyik fajta...állandóan kifolyt, átázott, szegénykémnek meg sumetrolimot kell szednie...
Ma másfél órába telt, míg levadásztam tőle pisit, ha a laborba tudjuk küldeni.
Kép Viki mostanság

 
 


sziasztok !

sajnos, nem sikerült, nyolchetesnek látszó petezsák, embrió nélkül :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
hétfőn missed ab :shock: :shock: :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Viki, annyira, de annyira sajnálom!!!!!! :( :( :( :( :( :(
Ha segít, gyere, beszélj róla, az érzéseidről... tudod, nekem nagyon jót tett tavaly (elment a béb, 7 hetesen), hogy kiírtam magamból. Nem maradtak rossz érzések, így lehetett feldolgozni... Szóval, sírj, szomorkodj, írj, beszélj... megkönnyebbít!!!! :( :( :(

Kép
 


Viki!! :( :( :( :(
Annyira sajnálom én is! Pedig nagyon szorítottam, tök sokszor eszembe jutottál!
Jaj, szegénykém!!!
Igaza van Mangunak! Beszélj, ha úgy tartja kedved!!!

 
 


Sziasztok !

köszönöm, hogy szorítottatok értem !!!!!!!

megpróbálom úgy felfogni a dolgot, hogy a baba valószínűleg nagyon beteg lett volna és nem volt szabad megszületnie
nyolc hete még szedtem a Danovalt, a doki szerint nyolchetes a petezsák
a Danoval használati utasításán ez áll:

Terhes nők és szoptató anyák nem szedhetnek Danoval kapszulát.
A terhesség ideje alatt azért ellenjavallt a danazol alkalmazása, mert leány magzatokon férfi nemi jelleg (virilizáció) kialakulását okozhatja. Ezt szem előtt tartva a kezelés elkezdése előtt ki kell zárni a terhesség lehetőségét. Ha a kezelés ideje alatt alakul ki terhesség, abba kell hagyni a Danoval adását és a nőbeteget tájékoztatni kell a magzatot fenyegető kockázatról.

a hétfői műtéttől félek, pedig tavaly már volt egy laparom

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Szia Viki!

Ez így van. Az urológusnál szóba került egyszer (neki 5 gyereke van...) és rögtön azt mondta, hogy akkor annak úgy kellett történnie, és persze baromi rossz, de megvan az értelme, ha nem marad meg egy terhesség. És rögtön hozzátette, hogy amúgy nem jelent semmit, majd a következőt kihordom.

Csak éppen kezdek türelmetlen lenni... ahogy felépültem a hasi műtétből (azért nem annyira jó épphogy behegedt hassal...), elkaptam ezt az arcüregvírust... pedig már nagyon jó lenne próbálkozni :oops:

A műtéthez - nem tudom, szükséges lesz-e olyan (nem t'om, mi a pontos neve) tágító pálcákat felhelyezni, arról azt mondják a lányok, hogy azé' eléggé fáj. De a műtétet altatásban végzik és utána már csak picit vérezget az ember, mensi-szerűen egykét napot és nem fáj. A vetélésem tavaly még éppen folyamatban volt, amikor berohantam a kórházba, úgyhogy nem kellett tágítani, szükségtelenül nem csinálják. Az altatás utáni bágyadtságon túl semmi rossz nem volt - na jóóó... a branül, az egy picit fájt a könyökhajlatomban, de ennyi. A laparhoz képest sétagalopp volt, mármint persze a testi része a történetnek (a laparnál nekem rohadtul fájt a hasam, a sebek, a varrat, a köldök...).

Kép
 


Egypár topiccal feljebb vannak sorstársak a missed ab-topicban - ha gondolod, nézz be hozzájuk is!

Kép
 


Sziasztok !

hát, ideges vagyok rendesen, azzal lelkesítem magam, hogy holnap ilyenkor már itthon leszek a saját ágyacskámban :shock: :shock:

Andi
kislánykád jobban van már ? a felfázás utálatos dolog, nekem is volt, még soha nem ittam annyi teát és vizet egy nap alatt mint akkor :shock:

Manguszta
köszi a másik topikot ! beleolvasgattam, kicsit felbátorodtam..

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Manguszta, lamináriát helyeznek fel reggel, aztán 4-5 óra múlva megcsinálják a műtétet
azt nem mondta a dokim, hogy altatnak-e..

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Viki, biztos, hogy még aznap hazaengednek? Ha altatnak, akkor szerintem nem...
Egyébként nem hiszem, hogy altatás nélkül csinálnák. Legalábbis itt a klinikán biztos, hogy altatnak.
A tavalyi műtétemnél ugyan felmerült, hogy helyi érzéstelenítésben csinálnák, de egyrészt mondtam nekik, hogy na ne már, másrészt csak és kizárólag azért merült fel, mert olyan állapotban voltam, hogy sietni kellett - viszont reggeliztem és azután kezdődött a spontán ab...
De még így is sikerült megvárnunk a minimális 4 órát, utána kiütöttek...
Szóval szerintem tuti, hogy altatásban lesz. Viszont akkor aznapra nem engednek haza.
Mit mondtak, éhgyomorra menjél?

Kép
 


Hopp, most látom, hogy az a "holnap", az ma van!!!!
Szorítok nagyon! Gondolom, mostanra már túlvagy rajta, és ha nem is olvasod a netet (nyilván a kórházban nem lehet), azért, gondolok rád nagyon erősen!

Kép
 


Sziasztok!

Vviki: jajj, nagyon sajnálom. :cry: Én is úúúgy szorítottam neked. Remélem, otthon vagy már. Ha majd, van erőd, és úgy érzed, írjál nekünk! Gondolok rád!

Andi: hogy álltok a felfázással? remélem hamar túl lesztek rajta.

Manguszta: te gyógyulgatsz? Múltkor elfelejtettem neked írni, hogy nekem legutóbb arcüreggyulladásra infra lámpázást javasoltak illetve physiomert, az ilyen tengeri sós víz, amivel arcüreg öblítést kell csinálni. Nekem segített.

Vigyázzatok magatokra!
 
 


sziasztok !

hát itt vagyok

altatásban csinálták a műtétet, tegnap este hazakönyörögtem magam :oops: :oops:

a laminária felhelyezés nem volt kellemes, utána görcsölgettem ahogy kell
 
 


Sziasztok!

Viki, legalább túlvagy rajta :-(
Már jobban vagy?

Tbak, már elmúlt, jó soká tartott. A lámpát nekem is mondták, de anélkül is ment. Ez az arcüreg-öblítés hogyan működik?

Kép
 


Sziasztok !

hát, testileg már jobban vagyok ( a laminária felhelyezése előtt valami fém műszert még belémtett a doki, hú, hát keresztbe állt a szemem a fájdalomtól... :oops: :oops: :oops: )

lelkileg még idő kell a gyógyuláshoz, szerencse, hogy még pénteken kidobtam a pozitív tesztjeimet, így legalább nem nézegetem
a fejemből úgysem tudom kiverni a gondolataimat :oops: :oops: :oops:
 
 


Szia Viki!

Ne is akard kiverni a fejedből! Nyugodtan elemezgess, most még. Ez egy veszteség, amit annak rendje és módja szerint meg kell gyászolni, és a végén elengedni. Nagyon jól mondod, idő kell a gyógyuláshoz, ez mindenkinél így megy, aki ezen megy keresztül.
Koncentrálj magadra, pihenj, sétálgass, olvasgass, törődj a pároddal - biztosan neki is elég rossz most, kapaszkodjatok egymásba! Nekem tavaly nagyon sokat segített.

Kép
 


Viki!
Nagyon sajnálom, igaza van Mangusztának! Pároddal együtt kell átvészelni, jó lesz az!!! Idő kell neki, de ahogy Te is mondtad, valamiért történt ami történt sajnos!
Okosabbat nem tudok mondani, vigyázz magadra!!

Köszi a kérdést, szedi a gyógyszert a lányom, már panasza nincs. Remélem már nem is lesz, de nagyon kell vigyázni a felfázással!

 
 


Sziasztok !

köszönöm az aggódást és az együttérzést !
Első lépéseket a gyógyulás felé nekem kell megtennem, a szomorúság is el fog múlni.

Azzal vigasztalom magam, hogy a baba valószínűleg beteg lett volna és ezért történt, ami történt. De még így is nehéz.

A párommal megbeszéltük, hogy most pihenni fogunk a babaprojectben. Testileg-lelkileg kimerültem, pihennem kell.
Jövőre folytatjuk a projectet, addig pedig nem védekezünk, meglátjuk, mi lesz.

Bocsánat a panaszáradatért !

Manguszta
hogy vagy ?? arcüreged jobban van már ?

Andi
nagyon boldog névnapot !!!!!! hogy vagytok ?

Tbak
hogy vagy ???
 
 


Sziasztok!

Jelentem, arcüreg meggyógyult! Már egy jó hete, de azért, még vigyázgattam magamra. Azt hiszem, holnap már úszni is elmerészkedem.
Viki, jó ez így! Ne görcsölj rá, aztán, legyen kellemes meglepetés, ha bekopogtat a baba. Ő tudja, mikor akar jönni! És ha bocsánatot kérsz, hogy beszélsz az érzéseidről, majd jóóóól térdrefektetés és elfenekelés lesz :-) :-) :-)

Andi, én is nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron