Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm szépen Lányok a névnapi köszöntéseket! Aranyosak vagytok!

Mangu! Örülök, h vére meggyógyultál, de az uszival tényleg óvatosan!

Viki!
Amikor a 3 inszem és 1 lombik után feladtam, ugyan ezt mondtam én is. Júniusban volt a lombik, júliusban megjött, akkor azt mondtam, nekem elég volt, belefáradtam, nem bírom tovább, pihennem kell. És augusztusban spontán bekopogott Vikim.
Nem mondom, h Nektek is tuti így lesz, de benne van a pakliban, hátha szerencsétek lesz.
Nagyon drukkolok Nektek, remélem hamar jobban leszel lelkileg.
Panaszkodással kapcsolatban egyet értek Manguval!!! :D

 
 


Sziasztok !

nagyon nagyon köszönöm a vigasztaló szavakat !!!!!!!!!!!!
először azt hittem, hogy gyorsan rendbe jövök lelkileg, de ez egy hosszú út
napról napra jobban vagyok, de még egy kis idő eltelik amíg jól leszek

úgy döntöttünk a párommal, hogy idén már nem foglalkozunk a baba-témával, éljük az életünket, nem védekezünk, aztán meglátjuk

jövőre pedig újra belefogunk, elkezdjük a lombikot
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond néha néha benéznék hozzátok, most találtam erre a topikra!
Én már régebb óta írok a Kális babásokhoz amúgy.
Olvastalak titeket és ha nem gond leírnám az én kis történetemet, hátha valaki "erőt" merít belölle!

Mi a párommal már több mint 3-om éve próbálkoztunk baba ügyben.
Sajna természetes úton nem sikerült így elkezdtünk vizsgálatokra járni.(mindenen átestünk amit el tudtok képzelni)
Mindent rendbe találtak, de mivel nem sikerült a babát össze hozni elösször javasoltak inszeminációt, és ha azzal sem jönne össze marad a lombik.
Sajnos az inszeminációnak se lett eredménye így 2006 őszén belevágtunk az első lombikba.
Nagy volt az öröm mikor pozitív lett a tesztem de sajnos az öröm nem tartott sokáig a pici nem fejlődött tovább a 8.hétnél, így műszeres befejezés kellet. :(
Nagyon megviselt (át tudom érezni a fájdalmad Viki), így abba is hagytuk a próbálkozást több mint egy évig.
2007 őszén gondoltuk itt az idő a következő lombikra ami már épp elkezdődött volna mikor az orvosom endimetriózist talált a bal petefészkemnél.
Mondta sajnos meg kell műteni így 2007 októberébe laparoszkóppal meg is műtöttek csonkolni kellet a petefészkem, de még működik.(szinte napra pontossan úgyan úgy feküdtem a korházba mint mikor a műszeres befejezést csinálták)
Ez a műtét is igen megviselt, de 2009 februárjába úgy gondoltam készen állok a lombikra.
Sajnos az nem jött össze a szervezetem másképp gondolta!
A következő lombikunk 2009 májusába volt aminek az eredmény most itt fekszik 2 és fél hónapossan a kiságyba!! :D
Persze ez se ment simán mert a baba mellet az orvos megint talált egy endimetriózist, de mondta ne is foglalkozzak vele, el fog tűnni.
Igaza lett!
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy soha sem szabad feladni, és csak pozitívan szabad gondolkozni!
Tudom, hogy nagyon nehéz, viszont csak AZ VESZÍT AKI FELADJA!!!!
Remélem nem vettétek "regényemet" tolakodásnak és szívessen fogadtok köztetek!

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok !

Raniko
Te is megjártad a hadak útját , de az út végén az álmok beteljesülnek !
így állok most ehhez a témához, optimista vagyok
vannak még nehéz pillanatok de előbb-utóbb kimászok a gödörből !

Andi, Manguszta
hogy vagytok????
 
 


Szia Viki!

Igen, így kell hozzá állni a dolgokhoz!
Ez nagyon helyes!!!
Mi is túl vagyunk szinte mindenen, de ahogy te is írtad mident megér!!!!!
Drukkolok neked nagyon, és ez a hozzá állás már fél siker!!! :wink:

Kép

Kép
 
 


Bocs, hogy eltűntem!
Kicsit sokat dolgozom. Nem baj ám, mert legalább esténként a jól végzett munka tudatával jövök haza, de persze hosszú távon fárasztó lesz (ketten is felmondtak a cégnél és szét lett osztva a munkájuk - a bérük persze nem...). Csak mint indok, hogy hova tűntem :-)

Viki, írsz egy kicsit magadról? Mentek valahova a hétvégén? Anikó, ti?

Holnap vacsizni megyünk (céges buli), alig várom. Egy sörözőbe, ahol finom a kaja és jók a sörök. Mondjuk, a kapacitásom kábé fél pohárnyi :-) De lelkesen kóstolgatok. Hétvégén meg segíteni kell anyuéknak a telken, azt annyira nem várom. Kéne már takarítani is...
Szép estét nektek!

Kép
 


Anikó! Üdv itt, én se régen csatlakoztam:))
Tényleg jutott neked is rosszból bőven, de a végeredmény számít! Én is így vagyok vele. Nagyon hosszú volt az út és rohadt nehéz lelkileg...De most, h itt alszanak mellettünk, mindent elfeledtet!

Viki! Fel a fejjel!!!!Én drukkolok, h mihamarabb rendbe jöjj lelkileg!!

Mangu! A telek témát megértem. Én se szerettem muszájból járni anyukáméknak a telekre:))))
A vacsihoz meg: érezzétek jól magatokat!

Velünk semmi extra, csinálgatjuk a kertet, már a derekam leszakad a sok kapálástól, ásózástól, de nemsokára kinő a fű és akkor majd azt fogom mondani, h megérte..

Elsején készül valaki valahova? Mi kimegyünk ide a faluba majálisozni, óvodások lépnek fel, ezt Vikimnek meg kell nézni. Tuti élvezni fogja!
Aztán megyünk Papuékhoz, bográcsozni. Pontosabban Papu megcsinálja, amíg mi nézelődünk, már csak kajálni megyünk oda.

Este meg anyukámékhoz megyünk, ott is alszunk, mert a párom szombaton elmegy éjszakára, onnan ügyelni és csak hétfő reggel jön haza.

Na nálunk ez a terv a hétvégére:))

 
 


Sziasztok !!!

tegnap voltunk a dokinál, a missed ab utáni kontrollon, hát olyan vagyok ott bent mint újkoromban :lol: :lol: :lol: :lol:
ráadásul a doki látott egy csomó érett tüszőt :shock: :D :shock: :D
szóval a szervezetem dolgozik rendesen ahogy azt kell :D :D
ennek nagyon örülök :D

Andi
tényleg, holnap május elseje !
mi szerintem csavargunk egy nagyot a belvárosban, fagyi, süti és egyéb alakformáló dolgokat eszünk :D

Mangu
pihenj egy kicsit a hétvégén !
sör és finom kaja- hm, jól hangzik !
bár engem is megállít fél pohár sör :oops: :oops:

Gestomix szedése hat hónapig
 
 


Viki!
Ez jó jel! Hajrá:))))))

Akkor én ezek szerint alkesz vagyok, mert 2 üveg sörtől vagyok jól:))))))))))))))))))))))))

 
 


Andi
nem Te vagy az alkesz, hanem én vagyok a gyenge teljesítményű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Lehet. Mondjuk mostanában voltam bulizni, hát nagyon kellett!!!! De óóóccsón jól tudom magam érezni. Nem mintha alkohol kéne hozzá, de buli az akkor buli, ha jó idő van és van sör :lol: :lol: :lol:

 
 


Sziasztok !

Andi
hogy vagytok ?
éljen a bográcsozás ! a szó hallatán nagyon éhes lettem :oops: :oops: :oops: :oops:

Mangu
hogy sikerült a buli ?
 
 


Sziasztok!
A kaja nagyon klassz volt, a hely úgyszintén, bár a levegőztető berendezésen még dolgozhatnának, egykét óra múlva már fájt a szemem a bagófüsttől (nálunk senki nem dohányzik, de persze másoktól átjött).

Volt nagy riadalom pénteken, mert reggel úgy ébredtem, hogy bevérzett a szemem. Mintha bemostak volna egyet. Nem emeltem, nem tornáztam, nem dörzsöltem... csak úgy, olyan lett. Elszaladtam a szemdoki nénihez, azt mondta, csak látványra csúnya, de elmúlik magától. A nagy időjárási front okozta. Na, mondom, ez klassz, akkor most minden héten ez várható? Megnyugtatott, hogy á, dehogy, lehet, hogy soha többet az életben nem lesz ilyen. Hááát, fura dolgokat bírok produkálni... :oops:

Két hét, és elmúlik.

Azért, egy villanásnyi ideig reménykedtem, merthogy tavaly, amikor terhes lettem, furcsa fizikai tünetek előzték meg (görcsölt a nyakam meg ilyesmi...), hát, mondtam magamban, szívesen bevállalom a horrofilm-szemet, ha béb jár vele... :roll: De ma reggelre megjött, percre pontosan. Az utóbbi jó fél évben meg mindig előbb jött 3-4 nappal. Már kezdtem reménykedni.

Éééés látogatóban voltunk párom egyik kollégájáéknál, megnézni a pici babát (fél éves). Ennivaló, gyönyörű kislány! Persze így testközelből kicsit elgondolkodtató a dolog... rengeteget kell pörögni egy gyerek mellett... :-) De az is sokat számít, hogy láttam, lehet ezt nem-stresszelve és teljesen természetes módon is csinálni :-)

Nektek hogy telt a hétvége?

Kép
 


Sziasztok!

Viki örülök, hogy a doki mindent rendbe talát!! :wink:
Nincs más akkor mint hajjjjrááááá!

Mangu sajnálom a szemed, főleg azért mert most nm járt hozzá pici csomag a pocakba.
Remélem hamar rendbe jön!
Én nem vagyok sörös nem szeretem, de jókat enni igen. :lol:
A kötelező telektúrákat én is úúúúútáltam! :roll: :oops:

Andi igen mindent meg jártunk amit csak lehetett, de nincs ennél szebb mikor itt szuszog/szuszognak melleted! :D

Mi most hétvégén lazítottunk lenéztünk a nyaralóhoz mit kell rendbe tenni nyárra, hát lesz munka! :?
Vasárnap ugye anyák napja volt (életem első anyák napja :D ) és java részt itthon voltunk , főztem persze anyukánkat köszöntöttük stb.
Mára meg mindenki beteg lett. :(
Én 2 hete kezdtem torokfájás stb. Milán baba is sajna, és most apa!
Én jól vagyok már az orromat fújom még, Milán szegény ő köhög, apa meg most megy bele fáj a torka és taknyos szegény! :(
Hát most ezek vannak.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok !

Mangu
jobbulást a szemednek !
időjárási front okozza ?
igazi unikum vagy, nem egy hétköznapi ! :D :D
bagófüstöt utálom, a környezetemben soha nem dohányoztak, ezért egy-két szórakozóhelyen eltöltött este után igazi kis nyusziszemem lesz :oops: :oops: :oops:

én még a monoklikat is vállalnám a szememre, csak baba legyen belőle :lol: :lol: :lol:

még az elmúlt században sokat pesztráltam az unokatesóimat, hát estére én jobban elfáradtam mint ők.. :oops: :oops: :oops:
hiába na, a Duracell elem csak a gyerekeknek jár, a felnőtteknek nem :lol: :lol:

Anikó
jobbulást a családnak !
a cégnél most valami torokfájásos-rekedtséges kórság van, remélem, engem elkerül :roll: :roll:
 
 


Sziasztok!

Anikó, jobbulást nektek! Viki, remélem, nem kapjátok meg!
Hát, igen, a dokim lassan gyomorideget kap, ha megyek hozzá valamivel... :lol:
Remélem, azért nemsokára tényleg begörcsöl a nyakam... :oops:

Kép
 


Sziasztok!

Mangu! Akkor drukk a görcshöz! :lol: :lol: :lol:
Szemedet sajnálom, hallod tényleg érdekes dolgokat produkálsz :lol:

Viki! Akkor Neked is hajrá monokli! :lol: Jó, tudom, nem vicces:(

Anikó! Gyógyuljatok meg hamar!

Mi jól vagyunk, voltunk majálisozni, Vikim életében először ült körhintába. Először vigyorgott, mint a tejbetök, majd mikor felgyorsult akkor csak nézett, mikor megállt, közölte, h megint. Én meg végig remegtem az egészet. :D

 
 


Sziasztok !

Andi
hát várom már azt a monoklit.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
körhinta akkor bejött a gyerkőcnek, én is imádtam hullámvasutazni ha a Vidámparkban voltunk évente egyszer, anyum meg aggódott :roll: :roll:

Mangu
hogy vagy ???
 
 


Sziasztok lányok!

Jelentem a család gyógyultnak tekinthető!!! :wink:

Mangu én is drukkolok a görcshöz!! :wink:

Andi én is már alíg várom Milán mit szól pl. egy körhintához!!
Hát igen ez az anyák sorsa remegnek mindenért ha a gyerek nem az ölükbe ül!
Az a lényeg, hogy Viki nagyon csípte! :wink:

Én most azon izgulok, hogy mi lesz ha abba hagyom a szoptatást és ujra megjön.
Szerintetek mekkora esélye van annak, hogy megint lesz endom? :roll:
Ebben a hónapban van egy éve hogy elkerült piroska.
Valakinek valami ötlet amúgy mit tehetnék még az endó ellen?

Kép

Kép
 
 


Anikó! Semmit! Nekem szülés után egy pár hónapban nem fájt, mondjuk én csak 4,5 hónapig szoptattam, aztán megjött...
De mostanában megint rendesen fáj, minimum 1 doboz algoflexM plusz cataflam és a sok gyógyszertől vagyok rosszul, és még a hasam is fáj.
Ez nem azt jelenti, h Neked is visszajön, vagy fog fájni, de nekem tuti visszajött, bár orvosnál nem voltam vele...Majd ha a kistesón leszünk, akkor előtte elmegyek a dokihoz, de nem hinném, h tudnának bármit csinálni...Ugye uh-n nem látszik, csak a ciszta. Na majd meglátjuk, minden esetre drukkolok, h Neked ne jöjjön vissza!

Örülök, h meggyógyultatok!!!

Viki? Mangu? Mizujs?????

 
 


Sziasztok!

Amikor a lapart követően megjött, akkor is és azóta is fáj mint állat, mintha nem is távolították volna el az endókat. Mondjuk, nem vették ki mindet (a méh körüli artériák között van néhány, nem mertek hozzányúlni) és lehet, hogy ezek fájnak. De állítólag ettől még teherbe lehet esni, úgyhogy átvészelgetem azt a pár sz...r napot...

Mostanság semmi, próbálkozunk... meg dolgozunk, elég sokat. Ember még nincs itthon, majdnem 9 óra van... így kicsit nehezen jön össze :oops:

Szép estét!

Kép
 


Sziasztok !

írtam egy csomót és eltűnt ! :evil: :evil: :evil:

az a gond, hogy az orvosok sem tudják igazán, mi okozza az endót, ezért nem is nagyon tudják, mit lehet tenni elenne :roll: :roll: :roll: :roll:

igyekszem sokat mozogni (pl. busz után futás :oops: ), több egészséges kaját enni ( nem sikerül mindig :oops: :oops: :oops: )
az viszont érdekes, hogy mióta nem tampont használok, a hasfájás és görcsök eltűntek :shock: :shock: :shock:

Mangu
itt is melóhegyek, próbálok nem a babára koncentrálni és nem reménykedni, de ezt csak próbálom :? :? :?
azt én is olvastam valahol, hogy az endótól még teherbe lehet esni..
valószínűleg nekem a két, teljesen elzáródott petevezeték miatt nem sikerült eddig :roll: :roll:
 
 


Anikó
klassz, hogy újra egészségesek vagytok !!
drukkolok Neked, hogy az endó ne jöjjön vissza soha!
 
 


Jaj, Csajok! Annyira sajnálom, látom nem túl jó a hangulat..

Igen, az endótol még lehet bébi..lásd: Anikó, Én és még sokan..
Az viszont tény, h az endótol megszabadulni soha..

Vagy megtanulsz vele élni vagy megtanulsz.:) Más választásod nincs sajnos. Kezdek beletörődni, de havonta mikor rohadtul fáj a hasam, nem így gondolom. Olyankor már azon agyalok, h berheljenek ki, mert nem bírom, unom, h minden hónapot ilyen nehezen élem meg:(((

 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Szépek a gyerekek, én szavaztam!

Megyek aludni, jó éjszakát!

 
 


Sz. Andi!

Nagyon kedves vagy!

Köszönöm a nevükben is!

Odry

Kép

Kép
 
 


sziasztok !

hogy vagytok ezen az angolos hétvégén ?
 
 


Angolosan... már ittam vagy három teát... :lol:

Kép
 


Lementem reggel a boltba - az ablakból úgy tűnt, hogy épp elállt, "csak" a szél fúj. Hát, sz...á áztam.

Lomtalanítás van nálunk, holnap viszik el, de már péntek óta itt kempingeznek a szakadt-Ladás csávók. Ami nem lenne baj, ha éjjel nem járatnák a motort (fáznak a kocsiban). Sokat nem aludtam... :evil: Levittünk egy csomó cuccot, de nincsenek illúzióim, a nagyja a szemétbe kerül. De jó is van benne; ha jó idő lenne, szétszórnák az egészet és az utca full törmelék lenne. Így csak az ígéretes dobozokhoz kelnek ki az autójukból, a többihez nem nyúlnak.
Veletek mizu?

Kép
 


Sziasztok !

mi délelőtt elsétáltunk a közeli ABC-be, eláztunk rendesen
a patak pedig már háromnegyedig van, félelmetes !

lomtalanítás nekünk már megvolt tavasszal, igazi látványosság :shock: :shock:
a szomszéd utcában egy matracon két kisgyerkőc ücsörgött, vigyáztak a kincsre :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!

Hát a víz-helyzet nálunk se túl bíztató:((( Remélem a gátat nem lépi át, mert akkor úszunk:((

Lomtalanítás nálunk is volt, de már csak akkor szóltak, mikor egy hete véget ért. Senki nem tudott róla, pedig lett volna mit kirakni, nem is kevés :?

Mi jól vagyunk egyébként,semmi extra.

Viszont azt megfigyeltem, h már a 3. PÉ-em pici vérrel jár. Ez miért van?! :?

 
 


Van ilyen, hogy félidős vérzés. Doki szerint ilyenkor kell a "hajrá". Állítólag még örüljünk is neki, hogy jelez (kösssz...), mármint, ha épp babára gyúrunk.
Nekem általában tavaszi hónapokban van így, aztán elmúlik. Néha még betét is kellett, egy napig.

Kép
 


Hát nekem meg sose volt ilyen. Kár, h nem gyúrunk babára, legalább tudnánk mikor kéne...
Na mindegy!

Hogy vagytok???

 
 


Hááát... pszichoszomatikusan... Amióta írtam, egyfolytában pecsételek, 17-18-19-ik ciklusnapon. Kicsit elcsúszott, ha ez félidős... bár pé-m se 14-ik napon szokott lenni. Amikor tavaly összejött a béb, az a 7-ik vagy 8-ik ciklusnapon történt. Dehát megszoktam, hogy nem könyv szerint vagyok összerakva. Szóval, nem t'om, hogy vagyok...

Kép
 


Mangu! Sajnálom! Azért ez nagyon nem faca. Így még azt se lehet tudni, h mikor kéne. Jaj, szegény!!

Amikor az első inszem után pozitív lett a teszt, de a következő már nem, akkor azt mondta nekem a doki, h ne csüggedjek, ez jó jel, ez azt jelenti, h képes leszek teherbe esni(utálom ezt a szót). És igaza lett!!

Doki mit mondd erre??

 
 


Sziasztok !

Mangu
hogy vagy ????????????

Andi
a doki engem is avval biztatott a missed ab utáni kontrollon, hogy megint esélyes, hogy baba lesz majd, ugyanis beindult a pé-m..
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem, de elutaztunk a hosszú hétvégén, párom szüleivel négyesben. Köszi az aggódást!!!
Nem tudom, hogy vagyok, mert utánaolvastam, és ez a pár csepp pecsételgetés, pociszurkálással együtt beágyazódási tünet is lehet.
Reggel csináltam egy tesztet (a héten ez már a harmadik tesztem...), semmi sem látszott, de nem dobtam ki, most, hogy hazaértem megint megnéztem, és van rajta egy nagyon-nagyon-nagyon halovány csíkocska. Viszont ma elkezdtem komolyabban barnázni is, ami viszont elvileg progeszteronhiány. Szerintem meg nem az, hanem pénteken kellene megjönnie, túl rövid a ciklusom a problémamentes beágyazódáshoz (26 napos, doki szerint jó az...)
Szóval, szerintem van béb, csak még birkózik a méhnyálkahártyával a fennmaradásért, mint rodeós a bikával.

Nem biztos, hogy jó ötlet lenne utrogestant szednem, mert a múltkori, vetéléssel végződött terhességnél is szedtem, de nem használt. Szóval, fogalmam nincs, hogy mi van...? :roll:

De legalább az átjárhatóság, az megvan... Ha esetleg mégis megjön, akkor jövőhéten letámadom a dokit, és addig szorongatom, amíg nem csinál valamit. Mondjuk, inszemet, vagy valami előzetes nyálkahártya-erősítőt vagy ilyesmit.

Kép
 


Gyors jelentkezés - a rodeón most a bika nyert... megjött... :-(

Kép
 


szia Mangu
szegénykém, sejtem mit érezhetsz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
lehet, hogy csak egy kis segítség kell és jöhet a kicsi Mangu
és ez a legfontosabb !!
kitartás ! nagyon nagyon drukkolok !!!

mi 4 éve várunk a babára, és nem is sejtettük, hogy teljesen el vannak záródva a petevezetékek !!!
a lapar és danoval kezelés után pedig összejött a baba természetes úton

ja, ma megint megjött, pedig két hete múlt el :? :? :? :? :? :?
 
 


Köszi az együttérzést! Tényleg jólesik. A Danoval mit tud?
Már meg is van az időpontom jövő hétre a dokihoz. Tuti, hogy ezek a hülye frontok is közrejátszanak :-(

Kép
 


Szia Mangu !

a danoval danazol tartalmú gyógyszer, a lapar után azt kaptam három hónapig, férfihormon, az endót gyilkolja
 
 


Kösziiiiiii !!!!

Kép
 


Mangu, Viki!
Mindkettőtöknek nagyon -nagyon szorítok, sajnos tudom min mentek keresztül és ahogy olvasom az írásaitokat, újra végigélem a sajátomat. Ugye mi 5 évig...
Rohadt egy érzés. Vigasztalni engem semmivel sem tudtak. :(
Nektek nagyon sok erőt és kitartást!!!

A mai hangulatom a béka segge alatt. Annyira rossz kedvem van, ingerült, ideges vagyok és nem tudom miért. Már 3.napja van meg, ilyenkor már semmi bajom nem szokott lenni.
Ráadásul az első két nap valami iszonyú volt, rettenetesen fájt a hasam. Annyira unom már :( :( :( :( :(

 
 


Sziasztok !

hogy vagytok ???

Mangu
mi újság ??

Andi
jobban vagy már ??
mostanában én is depis napjaimat élem, nem tudom, miért
:oops: :oops: :oops: :oops:
a múlt pénteken este megjött, és ilyen erős még sosem volt..( bocsi ) :oops: :oops: :oops:
valószínűleg most tisztult ki minden teljesen a missed ab után
 
 


Elküldve: 2010 Június 04 Péntek - 14:00

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok,

én új vagyok itt a társalgóban, de a babanetes chatre rendszeresen járok.

Már túl vagyok 2 műtéten, egy 10 cm-es ciszta eltávolítás, majd feltáró műtéten, endometriózison, fél éves kezelésen(Decapeptyl Depot injekció). S lassan 1 éve gyógyultnak nyilvánítottak. 2010. febr. végén kezdtünk a győri Kaáliban, jún-ban lesz méhfeltöltés, aztán injekciók, peteleszívás stb. úgyis tudjátok, hogy hogyan zajlik.
Szeretném, ha leírnátok tapasztalatotokat, hogy mire számítsak, eléggé félek tőle.

Előre is köszönöm!
Vendég
 


Viki, az nagyon jó, hogy tisztítja magát a szervezeted! És persze ez a hidegfront-melegfront mizéria is be tud kavarni...

Velünk semmi újság, mármint babafronton. Osztálytalin voltam most a hétvégén. Érdekes volt, mert nem voltunk egy nagyon összetartó csapat, viszont a tali marhajól sikerült. Régen nem vigyorogtam ennyit :lol: Attól nagyon féltem, hogy nem fogom megismerni a többieket - hát ez szerencsére nem így lett, rögtön nagy-nagy egymás-nyakába-borulások voltak :-) :-) :-)

Kép
 


Sziasztok!

Nem igazán látogatott már ez a topic :( légyszi ha átmentetek máshova, akkor írjátok meg!

Betty
Vendég
 


Szió!
Én nem mentem sehova, csak ritkán van erőm írni... dolgozom ezerrel, hét körül esek haza, ha "hamar" eljövök bentről, akkor ügyintézek, vásárolok, ilyesmi... Itthon meg csak pihegek, még a nagy meleg előtt is ez volt, most meg pláne... :-)

Kép
 


Sziasztok !

hogy vagytok ???
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron