Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boris!Akkor hajrá!!

Mi most pihentetjük a dolgot,persze nem védekezünk de hát nekünk nem nagy esélyünk van természetes úton a babára.Lombikra egyenlőre nem megyünk az anyagiak miatt meg a párom már besokalt az orvosokból.

Kép
 
 


Boris, lehet hogy igazad van, én sem akarom már sokáig húzni ezt a dolgot, mivel egyre türelmetlenebbül vágyom a babára. Azért lehet, hogy legalább 2-3 hónapot próbálkozunk, hogy megadjuk az esélyt a spontánnak. Meglátjuk azt is, mit mond Fülöp doki.

Rena, nektek mért nincs sok esélyetek a spontánra?
 
 


vayacon, persze, majd a dokid segít nektek, és a lényeg, hogy még bírjátok lelkileg egy kicsit :lol: :lol: :lol:

rena, köszi :lol: és szurkolok, hogy összejöjjön minden segítség nélkül, tudom nem annyira egyszerű...

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttünk.
Minden rendben volt az uh-n. Láttuk a babót mozgolódni és a szívhangját is meghallgattuk. Én is láttam a falon egy monitoron de a párom a doki (jobb minőségű) monitorján nézte.Nagyon élvezte Persze én is.
CRL:53 mm, tarkóredő:1,8, magzatvíz normális, lepény elülső falon tapad.
A kép nem a legjobb, de azért felrakom.

Kép

Pussz!

Kép


krisz, csak nem kisfiúúúú :lol: :lol: :?: :?:
gratula, nagyon jó, hogy minden okés :lol: :lol: jaj úgy lennék a helyedben :P

vaya, mikor mentek a Fülöpdokihoz :?: döntöttetek már :?:

rena, gyere, mesélj, nehogy elcsüggedj... :!:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Krisz!Nagyon édes a babátok!Örülök,hogy minden rendben van!

Boris!Sajna nem sok mesélni valóm van semmi jó nem történik velem!
Remélem te is hamarosan uh-s képet teszel fel mint Krisz!

Kép
 
 


Sziasztok,

Boris, ma voltam Fülöp dokinál 21. napi hormonvizsgálaton jövő héten lesz a 3. napi, utána jún 5-én konzi.

Egyelőre nem beszéltük meg, meddig próbálkozunk spontán. Pár hónapot biztos, de hogy ez mennyit jelent (2-3, 5-6), az attól is függ, hogy mit mond majd a doki. De valószínű inkább kevesebbet fogunk, hogy ne húzzuk az időt.

Krisz, tündér a babátok. MIlyen gyorsan telik az időt. Már tudjátok, hogy fiú? Gondolom igen ha Alex? :)

Rena tudod csodák mindig vannak ha van egy kis esélye a spontánnak akkor bízni kell. Drukk Nektek is!
 
 


vayacon, na akkor megy minden szépen előre, és úgy is érezni fogod, amikor tovább kell lépnetek :lol:

rena, tudod, már többször írtam neked, és sajnos most is kicsit ezt érzem, ma úgy éreztem,megint nem fog összejönni, ez a . hónapunk...
de te meg légyszike légy optimista :lol:

Kép
Kép
 


Hali!

Nem tudjuk a nemét.Nézzétk csak meg, azt írtuk, hogy Alex...
Ugyanis Alexander vagy Alexandra lesz. :wink:

Kép


krisz, na akkor most értem az Alexet :lol: még pár hét és biztosan megmutatja magát, de lehet egy megérzésem? kisfiú lesz :shock:
aztán ha nem akkor megy kislány :lol:

Kép
Kép
 


Krisz írd meg mindenképp majd ha kiderül hogy kisfiú vagy kislány. kiváncsi vagyok. fura de én is egy kiskrapekot tudok elképzelni hozzád. hát majd meglátjuk jó-e Borissal a megérzésünk :wink:

nekünk sajnos nem sikerült a műtét utáni első hónap ma megjött :evil: de semmi gáz folytatjuk a próbálkozást ha meg nem sikerül 2-3 hónap múlva inszem
 
 


vayacon, szerintem (ne haragudj amiért ezt írom) azért jó is kicsit, hogy pihizett műtét után egy hónapot a pocid, na majd ez a hónap tuti lesz:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 


Boris ari vagy én is ezzel vigasztalom magam :wink:

olyan jó Neked hogy van már egy ilyen édes pici lányod. én is nagyon várom már h legyen (fiú is jó :lol: )

remélem a köv hónap mindkettőnknek tuti lesz :lol: bár én most úgy vagyok vele hogy az inszemre "gyúrok" aztán ha előtte összejön akkor annak csak örülök
 
 


vayacon, na azért te sem vagy ám lecsúszva semmiről 8) :lol: :lol: :lol: mindent bele :lol: :lol:
én pont azon gondolkodom, hogy ha kettő lesz hogyan fogom tudni mindkettőt ugyanúgy szeretni, hülyeség tudom...dehát én már csak ilyen elgondolkodó vagyok..

Kép
Kép
 


Boris, ne hülyéskedj, a kislányod arcáról olyan szeretet sugárzik, abból tuti jut a másodiknak is. sőt megduplázódik :lol: :lol:

ezzel nem lesz gond úgyhogy hajrá!
 
 


rena? merre jársz? hogy vagy?

vayacon, de cuki vagy, Lujzikám nagyon édes, aranyos, de most nagyon akaratos kezd lenni, no de!! hamarosan te is megtapasztalod ám a szülői gondokat :shock: :wink: :P :P

Kép
Kép
 


lányok nekem még mindig ugyanolyan fájdalmaim vannak a mensitől mint műtét előtt :cry: mondjuk legalább most gyógyszert nem kellett bemennem mint múltkor. szerintetek lehet ez még a műtét hatása? vagy ez soha nem fog elmúlni? úgy félek, szeretnék ettől megszabadulni. gondolom a műtéti heget érzem ennyi idő alatt csak nem jött vissza az endó :cry:

valamelyikőtöknek volt fájdalma az endótól? lapar után nektek is fájt? el vagyok keseredve :cry: :cry:
 
 


vayacon, a műtét után szerintem tök normális, hogy 1-2 ciklusnál még fáj a pocakod mensikor, én már nem nagyon emlékszem, hogy utána mi volt, de ne idegeskedj, el fog múlni, ennyi idő alatt szerintem nem újulhat ki, azért annak sok-sok hónap kell :wink:

nekem megjött..

Kép
Kép
 


Boris, hát remélem igazad van. Csak én olvastam azt is, hogy valakinek soha nem múlik el a fájdalom miután kiszedték az endót. Remélem én nem ebbe a táborba tartozom.

sajnálom a mensit. de előbb utóbb úgyis össze kell jönnie, és jöhet a Lujzitesó :lol:
 
 


vayacon, köszi!!

te nem ebben a táborban vagy!!! én meg azon is aggódom, hogy nem alakult-e ki megint nálam...bár novemberben voltam babás..

Kép
Kép
 


Boris, miből gondolod, hogy visszajöhetett az endo? Neked voltak, vannak fájdalmaid? Hát remélem rosszul gondolod, és távol tartja magát az a rusnya dög.

Mit jelent, hogy novemberben voltál babás? Bocs de erről lemaradtam. :oops:
 
 


vaya, aranyos vagy, én is remélem...

..hát voltam terhes, lett volna tesóka...11 hetesen elhalt. a doki szerint beteg volt. ja és a csúcs az egészben, hogy egyetlen egyszer voltunk együtt abban a hónapban..

krisz jól vagy?

rena?

Kép
Kép
 


Boris sajnálom ami történt. :cry:

Hát szar betegség ez az endo, mert ugye sok mindenkinél nem is látszódik. Egy újabb lapart meg ugye nem szivesen vállal be az ember, hogy kiderüljön, mi a helyzet odabent. Mindenesetre szorítok, hogy ne az legyen, amire gondolsz, és minél hamarabb jöjjön inkább a kistesó.
 
 


rena? krisz? többiek?

hát vayacon, köszi, jól esik amit írsz. hétvégén megint megkaptam a rokonságtól, hogy nem gondoljuk-e, hogy inkább nem kéne az a tesó....mert már ilyen öregen szülni, nehogy beteg legyen....kiakadtam :cry:

Kép
Kép
 


Boris jaj istenem hogy lehet ilyet mondani. az nem tűnik fel nekik, hogy 40en fölött is már nagyon sokan szültek egészséges babát? Ne is törődj velük! Sajnos a rokonait nem válogathatja meg az ember.
 
 


vaya, hát igen, Jakupcsek sem fiatal..

csajok belekezdek mától egy kisebb diétába, azt olvastam segít a termékenységben ha kicsit fogy az ember..

Kép
Kép
 


Boris én is most kezdtem (újra) diétázni rajtam is van kb 10-15 kiló felesleg. te melyik módszert követed? én nagyjából a Norbiét mert azzal egyszer már leadtam több mint 5 kilót. A lényeg h kevés értékes szénhidrát és este semmi kenyér üdítő. Neked mennyit kéne leadnod?

Én próbálok egy kis sporttal is rásegíteni hogy ne kelljen olyan drasztikusan diétázni.
 
 


Boris az endót nem akarod megnézetni? mondtad h lehet h megint visszajött
 
 


vayacon, a norbi diétánál még mire kell figyelni?
én sem nagyon szénhidrátozom, de ami a lényeg, hogy délben is köret nélküli (salátás) étkeket készítek, a főzeléket keményítővel habarom, este pedig 5-ig eszem csak, a vacsim is kenyér nélküli, sonkafelvágott zöldséggel. nálam ez vált be, ezzel a módszerrel már leadtam 10 kilót, most 64 ről szeretnék 60-61-re lemenni.
az endót megpróbáljuk beelőzni :wink:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Boris!Nagyon sajnálom ami történt novemberben!A rokonokkal ne is foglalkozz,sajnos vannak ilyen rosszindulatú rokonok is.Legalább is nálunk is van egy pár ilyen.Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?Sok sikert a diétához!

Vayacon!Veled mi újság?

Krisz!Hogy vagytok?

Kép
 
 


rena, hát köszi, sajna elég rosszul sikerült az év vége..
már 37 elmúltam ezért nem szeretném elhúzni a 2. gyerkőcöt..
köszi a diétás drukkot, ma betartottam :lol: hogy holnap mi lesz.. :lol: most nézem nemsokára szülinapod lesz :lol:

Kép
Kép
 


Boris a norbi diéta hasonló amit te csinálsz, a lényeg, hogy cukrot szénhidrátot nem szabad délután enni. Délelőtt is legfeljebb nagyon keveset. Ebédre én is húst szoktam zöldséggel bár már néha unom, tervezem hogy csinálok majd zöldséges kajákat (megvan a norbis könyv) illetve én is szeretem a főzelékeket (én is habarni szoktam).

Norbinak van egy könyve is hogy mit szabad délelőtt 3ig és délután de azokat nem nagyon tudom. Ja és reggelre azért szoktam egy-egy teljes kiörlésű kenyeret pékárut enni mert azért arra a minimális szénhidrátra szükség van.

Neked nem is kell olyan sokat leadni. Rajtam sajna több a felesleg. :oops:

Rena köszi a kérdést mi most spontánkodunk de nem akarjuk sokáig húzni fogytán a türelem. jún 5-én megyünk a Fülöp dokihoz konzira utána döntünk mikor vágunk bele az inszembe. Te hogy vagy? Nálatok mik a tervek baba ügyben?
 
 


vayacon én két és fél éve 76kiló voltam :cry: inszemekre (fél év alatt) adtam le 8 kilót, a szülés után kettőt és most még kéne kicsit mert a pocakomra rakódik folyton a háj..
vaya remélem nem kell az inszem, de ha türelmetlenek vagytok, jó lesz belevágni, én már annyira vártam, hogy történjen valami...szóval az csak jót tesz, sokkal nagyobb az esély :lol:

rena hogy vagy?

Kép
Kép
 


Boris én már voltam 80 fölött is :oops: igaz én magas vagyok de hát akkor is.. de utána gyorsan le is fogytam most 75 körül ingadozom és jó lenne legalább 70 re lemenni. amúgy nem tudom neked mennyi az ideális de sztem plusz 4-5 kiló simán belefér az nem hiszem hogy akadályozza a babásodást

amúgy endós diétát csinált már valaki? én megnéztem milyen az de nem hiszem hogy bírnám. minden tiszteletem azé aki tudja csinálni
 
 


vaya, azt utálom, ha hízom pár kilót (sajna húsvét óta nem figyelek oda) akkor azonnal pókhasam lesz.. :cry: endós diétáról még nem is hallottam...milyen az..?
165cm-er vagyok, a táblázatok alapján nem rossz a súlyom, csak én érzem..

Kép
Kép
 


Boris itt olvashatsz róla http://www.endostop.hu/index.php/altern ... aplalkozas

én eléggé kivagyok. most tudtam meg hogy júliustól nincs munkám. Marha nagy kedvem van most munkát keresni, hogy semmi másra nem tudok gondolni mint a babára. Apiéknak is rosszul megy rettegek hogy ő is erre a sorsra jut. Nem tudom mi lesz el vagyok keseredve.
 
 


vaya köszi!!!
juj ne már :cry: hogy-hogy nincs munkád? elbocsátottak? mivel foglalkozol? létszámleépítés mi?....nagyon-nagyon sajnálom, hát tudod iszonyat..nem tudok mást mondani csak azt, hogy takarodjon föntről mindenki :!: :!: :!:

Kép
Kép
 


vaya, most elolvastam...és ami szerintem nem jó benne, hogy az ösztrogént befolyásolja így a termékenységet is, tehát ha én most szeretnék teherbeesni akkor ez a diéta nem jó..jól olcastam?

Kép
Kép
 


hát sajna nálunk nagyon szerencsétlenül jött ki, online újság vagyunk, és kívülről kaptuk a hirdetéseket. most a válság miatt kb a tavalyi pénz 10-20 százalékát kaptuk meg. Nemrég még voltunk vagy 20-an most meg szinte csak a főnökség marad meg. Nem hibáztatom a főnökeimet mert ők is szorult helyzetben vannak.

Most úgy néz ki, szabadúszóként lesz majd egy-két munkám, de nem tudom, hogy meg fogok-e tudni élni belőle, még körbe kell néznem, mivel tudom kiegészíteni. Ha egy mód van rá, most egyelőre nem akarok 8 órásként elhelyezkedni sehol, mert nem tudom, hogy oldanám meg a kezeléseket.

A diéta: hát sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni mert én ennyire nem merültem el benne. De tényleg elég drasztikus nem biztos hogy be merném vállalni most hogy babát szeretnénk. Esetleg érdeklődj a fórumon a lányoktól, hogy ilyenkor lehet-e.

Többiek? Nagyon el vagytok tűnve.
 
 


vaya akkor te újságíró vagy? vagy szerkesztő?

rakok képet a lányomról, ti si rakjatok magatokról, oksis?

rena, krisz...???

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Boris!Köszönöm jól vagyok!Remélem ti is!Szerintem hamarosan kismami leszel!

Vayacon!Remélem spontán összejön a babátok és nem kell semmilyen orvosi beavatkoás!Nálunk még mindíg szünetel a baba dolog.

Kép
 
 


Boris, jaj, de szépek vagytok. :lol:

Én is rakok majd fotót, csak most rohanok a keresztfiamhoz.

Rena remélem hamarosan újra kezdhettek, vagy véletlenül bejelentkezik közben a bébi.

Boris ahogy mondod újságíró-szerkesztő. Főleg gazdasági, de már írtam mindenféle témában.
 
 


vaya és melyik lapnál, megkérdezhetem :lol: nagggyon komoly csajszi lehetsz :shock: :lol:
köszi a dícséretet :!:
fotót kéééérek :!: :!: :D

rena na én is ezt kivánom neked 8) :lol: pont most beszéltem apával, hogy zuhanyzás langyos vízben, no sör, és képzeld azt olvastam, hogy ha fiút szeretnénk, együttlét előtt igyon a párom egy kávét és akkor még gyorsabbak lesznek a fiúkatonák :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
 


szia Boris, azért annyira nem vagyok komoly :wink: :lol: :lol:

azért a kávéval jobb vigyázni szerintem, én úgy hallottam, hogy az se a nőnek se a férfinak nem túl jó ilyenkor. Mondjuk reggelenként én is szoktam.
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben...hoztam képeket a babóról meg a növekvő pociról:
Kép Kép

Picibors
Nagyon jó az a kép! :D

Vayacon
Sok sikert a megfelelő munka megtalálásához!!!+++

Mielőbbi babásodást pedig mindenkinek aki szeretné!!!
Én vagyok az egyik élő bizonyíték, hogy spontán is lehet. :D

Kép


krisz, köszi :D
nagyon csini kismama vagy, és már látszik is a pocakod, nem semmi :lol: :lol: :lol: szép a ruha is nagyon jól áll neked :lol:

vaya, hát ja, én is gondolkodtam, hogy mégesm fogunk előtte kávézni.. :shock: rakjál te is fotót léccciléccci :lol:

Kép
Kép
 


Krisz, tündéri a baba, te pedig nagyon csinos vagy!

Töltök fel én is fotókat. Már akartam korábban is, csak Apit meg kellett kérni, hogy töltsünk le egy normális képszerkesztőt.

Mindkettőn a keresztfiammal vagyok, csak az egyik fél évvel ezelőtt készült. Kép
 
 


Bocsi jó hülye helyre rakta be.
 
 


Kép
 
 


vaya, de helyesek vagytok keresztfiaddal. olyan édin fogod a babót, mintha a tied lenne :shock: :lol: :lol: :wink:
na nemsokára..igaz :lol: :lol:

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: