Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm Boniko. :)
Igen végre zebrás lett a tesztem. remélem minden rendben is lesz mert egy kicsit barnázok.

Kép
 


csucsu nyugodj emg. hívd fel a dokidat, mond el neki, hátha ad progit :lol: nem lesz semmi abj.no para
Vendég
 


Sziasztok!
Nem baj, ha ide is csatlakozom???
Nekem van 2 kisfiam, de szeretnénk egy harmadikat is, remélem sikerülni fog...
Most nincs idöm, meg eröm sem :oops: végigolvasni, hogy képben legyek, de hamarosan...

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Szia itt is Márti :lol:
Vendég
 


HAHOOOO VAN ITT VALAKI???? :D :D :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok Mindenki!

Teljesen új felhasználó vagyok, ma regisztráltam.
Egész este olvasgattam a különböző hozzászólásokat és nagyon tetszik, hogy ilyen sokan szurkoltok egymásért.

Kb már másfél éve próbálkozunk, de a baba nem akar összejönni. :cry:
Eddig nem foglalkoztam Vele, de ma éjszaka, amikor megint megjött nagyon elkeseredtem és akkor döntöttem el, hogy regisztrálok.

Remélem tudtok majd ötleteket adni!

Köszönettel

Kép
 
 


Szia Akire!

csak nem erika vagy és fordítva írtad a neved? Mert akkor druszák vagyunk :)
Sajnos ismerem ezt az érzést mikor az embernek megjön és közben meg abban reménykedik, hogy jön a gólya. Sajnos nem könnyű kivárni , hogy zebrás legyen a teszt de nem szabad feladni hisz egyszer sikerül :)

Kép
 


Szia Csucsu05!

Hát most lebuktam a nevemet illetően! :D

Semmiképpen nem adom fel, tudom hogy egyszer sikerül, köszi a bíztatást!

Ja és nagyon édes a kislányod! :lol:

Kép
 
 


Akire:)
Igen lebuktál de valószinű azért mert én is az vagyok ami te és koat játszottam gyerekkoromban, hogy forditva mondtam a nevemet.
Köszi a bókot a kislányomról tényleg aranyos de néha egy kis rosszcsont ám :( Bár most jó mert úgye csak akkor jön a Mikulás ha jó.

Kép
 


Szaisztok!

Úgy néz ki, már nemcsak szeretnék! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy emlákeztek-e még rám, régebben irogattam ide....
Szoval azóta tul vagyok egy veszitésen, babatéma elhalasztva mert párom kirúgták a melójából , igy karácsony előtt Rolling Eyes Rolling Eyes ...méghozzá telefonon...
Nos diohéjban ennyi....

Kivánok mindenkinek nagyon BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYT!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


F. Márti: Mi van veled? Történt azóta valami ?

Kép
 


Csucsu:
leirtam a babát szeretnék topikban :wink:
Nem tötént semmi különös, kivéve a 3 napi migrént ami ma mult el, de ne mondjam hangosan mert megint visszajön... :evil:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én még teljesen új vagyok, de szeretnék csatlakozni hozzátok.
Szeretnék tanácsot kérni.
A helyzet a következő. Nekünk a férjemmel már van egy gyermekünk. Mivel a ciklusom mindig is olyan halálpontos volt, hogy órát lehetett volna hozzá igazítani, így az első gyermekünk tervezésénél nagy könnyű dolgunk volt. Egyszerű számolgatással, a peteérés napjaiban meg is fogant a mi édes kislányunk rögtön elsőre. Pár évet hagytunk csak ki és ezalatt a pár év alatt egyáltalán nem szedtem fogamzásgátlót, mert naptármódszerrel védekeztünk, így biztos voltam benne, hogy a második babánk is olyan gyorsan fog megfoganni, mint az első. De nem így lett... :cry:

Igaz, még csak 2 hónapja próbálkozunk, de már most szomorúsággal tölt el, hogy miért nem akar összejönni, mi lehet a baj. Ugyanis az történt, hogy már 3. napja nem jön meg a vérzésem. Nálam ilyen sose szokott előfordulni, mert azokban az időszakokban is, amikor nagyon stresszes heteim vannak, akkor is csak 1 nap szokott kimaradni és a második napon mindig megjön. Viszont pont emiatt, hogy tisztában legyek végre azzal, hogy babát várok-e vagy sem, vettem egy tesztet. Tudom, hogy a reggeli első vizelet a legkoncentráltabb, mégsem a reggeli vizeletből csináltam meg, hanem délelőtt kb. fél 11 felé és a tesztre is az volt ráírva, hogy a nap bármely szakában használható, mert annyira érzékeny.

Nos, a teszt negatív lett...legnagyobb bánatomra... :cry:
Ennek ellenére mégis elbizonytalanodtam, mert a melleim felváltva, hol az egyik, hol a másik iszonyúan fáj és érzékeny, alig lehet hozzáérni. Még menstruációs időszakokban sem fájt soha ennyire.
És továbbra se jön meg...

Volt már valakinek hasonló élménye?
Mivel ha esetleg mégis babát várnék hivatalosan most kellene 4 hetes, valójában 2 hetes terhesnek lennem, esetleg próbálkozak később is egy teszttel? Egyáltalán melyik a legmegbízhatóbb teszt, ami tuti, hogy a valóságot mutatja, akár pozitív, akár negatív eredmény esetén? Tudtok nekem olyan terhességi tesztet ajánlani, ami a legmegbízhatóbb tapasztalataitok szerint?

Előre is köszönöm a tanácsokat.

Üdv.: fbunny
 
 


Fbunny:

Elöször is üdv itt :lol: :lol:
Nekem az a véleményem, hogy vegyél még tesztet, ha eddig nem jött meg és ha lehet olyant ami 25-ös érzékenységű. Ez általában ki szokta mutatni, elég pontosan...
Volt nem egy lyan eset, hogy a teszt negativ volt és mégis baba volt a pociban, ugyhogy ne add fel a reményt még... :wink:
Kiváncsian várom a fejleményeket :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Fbunny: Mi újság? Azóta gondolom már kiderül babás vagy e?
Írj akkor magadról.
Sajnos csak most olvastam amit írtál. Nem minden tesztmutatja ki a terhességet. És igen első pisibőlkell csinálni hiába rávan irva, hogy a nap bármely szakában lehet használni. De azóta eltelt pár nap gondolom kiderült mi a helyzet. gyere is írd meg.

Kép
 


sziasztok!

Van itt még valaki? Akire79 üzijét olvasva regisztráltam, és lett kedvem írni, de később láttam, hogy tavaly novemberi a bejegyzés. :(
Én 13 hónapja várok babára... most kezdek kétségbe esni.
 
 


Szia Alma!

Nem tudom, hogy itt vagy-e még!

Nálam semmi különös, eléggé el vagyok keseredve. Azóta sem jött össze a baba, meddőségi vizsgálatokra járok, de úgy néz ki Velem minden a legnagyobb rendben, így nem nagyon akarnak foglalkozni Velem az orvosok. A HSG vizsgálatra 3 hónapot vártam, most a többire is várnom kell 2-3 hónapot. Egyenlőre úgy néz ki, hogy min. fél év mire mehetek az első inszeminációra.

Addig azt mondták próbálkozzunk itthon:)
Hát köszönöm szépen, 2 éve mást sem csinálunk, úgyhogy nem hiszem, hogy minden rendben van.

Szóval ezek vannak.

Te már elkezdted a vizsgálatokat?

Ha valakinek van ötlete, hogy melyik orvost érdemes felkeresni., azt örömmel venném!

Kép
 
 


Akire: Sajnálom, hogy azóta sem jött össze a babó. Lehet emlékszel rám én vagyok a te druszád azaz névrokonod csak te fordítva irtad a neved és rájöttem:)
Szóval nálam sem jobb a helyzet mert októberben babás lettem ami 6hetesen elvetéltem. Majd most áprilisban megint csak méhen kivüli lett a baba.
Szóval nekünk sem sikerült.

Kép
 


Sziasztok!

Akire, a munkahelyemről 3-an is a Kaáli intézetekbe járnak, ki Győrbe, ki Pestre. Meg kell fizetni, az igaz, de nagyon sok és részletes vizsgálatot megcsinálnak. Kb. 2 hónap alatt ki is derül általában, mi volt a baj. Remélem tudtam segíteni.

Kép
jenny29
Mór
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron