Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mennyi minden történt, nem volt internetem. Én is jöhetek a zárt topicba?

Judit
hju
 
 


Szia Judit!

Várunk szeretettel! Írj privit Bezének, ő tud felvenni a zártba!

Gyere!!!

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Meskete!

Köszönöm írok neki.

Judit
hju
 
 

 
 

Sziasztok! Látom már két éve nem volt itt senki,viszont én most olvastam itt,hogy valaki natúr joghurtba mártott tamponnal savasitott.Próbálta már ezt a savasitási módszert más is? :-)
 


:| Sziasztok!
Látom, h már nem él a topic, de hátha lenne olyan, akinek aktuális a téma és beszélgetne. :D

Mi 2 fiú gyermek után szeretnénk nagyon egy kislányt!

Kép
 


Szia helgus22! Én már régóta olvasgatok a témában, de a topikot most találtam meg. De jó hogy írtál! Én szivesen beszélgetek.  Nekünk egy fiunk van, de nem szeretnénk a véletlenre bízni a második nemét, mert három gyerkőcöt nem szeretnénk (35 múltam). Még nem próbálkozunk, de pár hónapja elkezdtem figyelni a pé-met ovu mikroszkóppal meg lh teszttel, illetve nemrég kezdtem szedni kalcium-magnézium-d vitamin tablettát, állítólag a Cal Mag kedvez a lányoknak. Ti hogy álltok?


Kép

Kép
 
 


Szia helgus22! Én már régóta olvasgatok a témában, de a topikot most találtam meg. De jó hogy írtál! Én szivesen beszélgetek.  Nekünk egy fiunk van, de nem szeretnénk a véletlenre bízni a második nemét, mert három gyerkőcöt nem szeretnénk (35 múltam). Még nem próbálkozunk, de pár hónapja elkezdtem figyelni a pé-met ovu mikroszkóppal meg lh teszttel, illetve nemrég kezdtem szedni kalcium-magnézium-d vitamin tablettát, állítólag a Cal Mag kedvez a lányoknak. Ti hogy álltok?


Kép

Kép
 
 


Szia!
Nekünk ez az augusztusi hónap volt az első, h próbálkoztunk. Amit megtettem a cél érdekében: mg+ca tabletta, savas öblítés, lh teszt, no orgazmus...figyeltem a holdállást (bár ebben annyira nem hiszek) :D
Jövő hétre nem várom a menzeszt.

Nagyon jól teszed, h már most figyeled a ciklusod.
Én ezt azt hiszem elszúrtam...lh tesztet is ebben a hónapban láttam először (a fiúk az első próbálkozásra sikerültek).

Bocsi...folytatom...csak a legkisebbem figyelmet követel. :D

Kép
 


Az lemaradt, h a ciklus.hu-n figyeltem a fiús/lányos napokat és aszerint időzítettük az együttlétet.

Mi régóta emlegettük, h jó lenne egy kislány. Végül júliusban döntöttünk...így sok időm még nem volt a "kísérletezgetéshez".
8 és 2 éves fiúk anyukája vagyok. Nekünk ez az utolsó esélyünk, többet biztosan nem vállalnánk.

Mikor az elsőnél kiderül, nagyon csalódott voltam. Ugyanis 3-an vagyunk lányok testvérek...elképzelni sem tudtam egy fiút.
Másodszor nem bántam, h azonos neműek. Gondoltam jobb is, hiszen a korkülönbség is nagy, ne legyen még nagyobb távolság köztük. Imádják egymást, tehát ez így tökéletes!
Aztán bennem csak előjött a vágy! :)

Most izgulunk még jó egy hétig, aztán ha úgy alakul, 9 hónapig :D .
A nemét nem szeretnénk tudni...majd ha kibújik!

Nálatok mikor lesz a "nagy nap"? Kisfiad mennyi idős?

Kép
 


Húú az izgis, várom majd a beszámolót, reméljük elmarad a nem várt! Az időzítésre is figyeltetek, hogy a pé napja előtt 2-3 nappal legyetek együtt? Én most ezt próbálom kikisérletezni az ovu mikroszkóp segítségével, hogy mikor vagyok előtte 2-3 nappal, mert az lh teszt ugye csak előző nap mutatja. A hüvelyöblítést hogy csinálod? Ettől az egytől félek, mert hallottam olyat, hogy fogamzásgátló hatása lehet.
Jujj én biztos nem bírnám ki hogy ne tudjam meg a nemét mielőbb 

Én elsőre is titkon kislányra vágytam, másodjára meg főleg, hogy már itt egy kis tökös legény  
2 éves lesz amúgy nemsokára, a terv pedig hogy 1-2 hónap múlva mi is elkezdjük élesben. Addig okosodom 

De jó lenne ha lennénk többen is, és tudnánk együtt izgulni! 
Ja még annyi, hogy kínai naptárat kerestem, de bevallom a google-be beírva ahányat kidobott, mindegyik táblázat más volt. Az egyik szerint lánynak kellene lennie a fiamnak, a másik szerint fiúnak...nem tudom van-e "hivatalos" kínai fogamzásnaptár. Bár én inkább a tudományosan megalapozott elméleteket preferálom asszem...

Kép

Kép
 
 


Szia!

Én nagyra becsülöm Czeizel Endre munkásságát, így az ő tanácsát megfogadva végeztem az öblítést. Együttlét előtt 1l víz+1kanál ecet. Semmi kellemetlen dolgot nem tapasztaltam.
Olvastam igen, h fogamzásgátló hatással bír az ecetes savasítás, de gyanítom, nem ilyen arányban. Azért ez nem olyan tömény oldat.
Lh tesztet a 10.naptól végeztem. Ugye amíg negatív addig szabad a pálya. 2 naponta voltunk együtt. A 15.napon lett egy nagyon halvány csíkom...akkor sejtettem, h pár nap és következik a csúcs. A naptáraim a 18.napra jósolták az ovulációt. 3 napig volt 2 csíkos a tesztem...abból én egyikre sem mondanám, h full pozitív. Mindig halványabb volt a tesztcsík. Mikor majdnem azonos volt, úgy számítottam, h másnapra lesz erős...tévedtem...másnap semmi!
Kockáztattunk sajnos. Ahogy számolgattam, attól féltem, h ovulációkor nem lesz élő hímivarsejt.
Pénteki napon volt a tesztem majdnem pozitív...akkor történt az utolsó, előtte szerdán. Ovum valszeg szombaton.
Azért írtam, h elszúrtam, amiért egyből élesben kísérletezgettünk az lh teszttel.
A teszt alapján szombatra számítottam az lh csúcsra. Ha szerdai az utolsó együttlét, nem biztos, h ovukor létrejött volna találka. Jobb esetben a szerdai katonák már lecsaptak és a ráadás még nem ért oda.
Hát nem vagyok nyugodt!!!

Kép
 


A kínai naptár egyik fiúnknál sem jött be :D 2 lányomnak kellene lenni.
Most is lány jelez...lehet megint az ellenkezője jön be :shock:

Bár én már a biológiámban sem hiszek :D
A fiúkat napra pontosan tudom mikor fogantak...háát...semmi sem lehetetlen nálam!
Ami nálam még kérdéses...szoptatok...így vajon mennyire lesz egyszerű?
Barátnőm szerint lehet nem is volt rendes pé-m...amiért nem produkáltam full pozi tesztet.
Ki tudja?

Van egy zárt csopi...praktikák kislányért...pár napja csatlakoztam...gyere te is!

Kép
 


Praktikák lány babáért...bocsi...a pontos cím

Kép
 


Csak, hogy könnyebb legyen odatalálni, aki még szeretne.
viewtopic.php?f=405589&t=443851
 
 


sziaszto!mennyi idő amire bevesznek a csoportba?

Heny
 
 


Szia!
Nem tudom, h mennyi idő, mire bevesznek.
Pár hozzászólással feljebb én már írtam :)
Nekünk úgy néz ki, sikerült 2 fiú után a csajszi. Most tartunk a 21.hétnél...májusra várjuk őt!

Sok sikert nektek is! :)

Kép
 


helgus22 gratulálok nektek!!! Remélem hamarossan nekünk is összejön a 2 fiú után a kis csajszi:)

Heny
 
 


helgus22 gratulálok nektek!!! Remélem hamarossan nekünk is összejön a 2 fiú után a kis csajszi:)

Heny
 
 


helgus22 gratulálok nektek!!! Remélem hamarossan nekünk is összejön a 2 fiú után a kis csajszi:)

Heny
 
 


helgus22 gratulálok nektek!!! Remélem hamarossan nekünk is összejön a 2 fiú után a kis csajszi:)

Heny
 
 


Köszi szépen! :)

Hajrá! ;)

Kép
 


Sziasztok!
Huu a heten ami szabad idő volt a régi bejegyzéseket olvastam
Rólam:
2 kisfiam van, 2külömböző természetű imádom őket
De elértünk a 3.baba projecthez, mindig is 3 gyereket szerettünk volna férjemmel de most már szeretnénk nagyon megtapasztalni milyen lehet egy kislány gyermek!
Ebbe gyüjtök tippeket trükköket :lol: jelentkeztem a zárt csoportba is. Megköszönöm a befogadást!

Kittyna
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék egy kislányt 2 fiú után. Helgus, hogyan kell öblíteni leírnád a folyamatot? Bespricceled valamivel vagy bele kell ülni?? Köszönöm!
LH tesztelni is fogok most először. De nem tudom mely napokig érdemes akciózni. Csak a halvány csíkoson?
jutika81
Győr
 
 


@jutika81:
Patikákban, drogériákban kapható intim zuhany...nekem Colpo cleaner van...azzal végeztem. 1liter langyos víz+ 1 evk. ecet.

A tesztet ki kell tapasztalni...nem mindenkinek van olyan, h napokig 2 csíkos, azaz fokozatosan erősödik. Függ a teszt erősségétől is.
De szerintem igen...míg halvány addig mehet a dolog.

Kép
 


25 miu/ml lh teszttel fogom végezni. Neked érzékenyebb volt? Ez nem annyira erős igaz? Helgus mikor fog megszületni a kislányod? Mi lesz a neve?
jutika81
Győr
 
 


@jutika81:
Nem volt érzékenyebb a tesztem, talán nekem is 25-ös.
1 hónapig csináltam, így nem emlékszem sajnos.
3 napig volt nekem halvány csíkos.

Május közepére várjuk a kisasszonyt, bár a méretéből ítélvén, bármikor érkezhet :-)
Gyakran vannak fájásaim is, így azt gondolom, előbb fog érkezni.
Milának fogják hívni :-)

Kép
 


Szép nevet választottatok neki! Írj ám, ha megszületett, könnyű szülést kívánok!
Holnap lesz a 12. napom, akkor kezdem a tesztelést. Még szoptatok, kiváncsi leszek... Valószínű nekem is 3 napig fog látszani a csík az érzékenység miatt. Helgus, visszaolvastam többször amit tavaly írtál, szerdán és pénteken voltatok együtt, mind a kétszer alkalmaztad az ecetes öblítést? Ne tartsak tőle??? Én is attól félek, hogy ovura nem fog élni hímivarsejt. Köszi a tanácsaid!
jutika81
Győr
 
 


@jutika81:
Köszi szépen! Jelentkezni fogok :-)

Én is szoptattam még akkor, de viszonylag beálltak a ciklusaim 30/31 napra.

Igen...eceteztem mindegyik alkalom előtt. Nem éreztem diszkomfort érzést...se előtte, se utána. :-)

Hajrá! Megy a drukk!

Kép
 


Sziasztok csajok!

Már több éve olvasgatom etz a topikot de még csak most regisztráltam. Van egy 16 éves nagy fiam és terveztünk mellé kistesót aki pár hónapja meg is született. Szintén fiú pedig minden praktikát bevetettünk a lányka érdekében :)  Ne keseredjen el senki hogyha nem a várt nemű babája érkezik, én sem cserélném el 100 lányért sem. Igaz amikor megtudtam , hogy szintén fiu bevallom nem voltam a leg leg leg boldogabb, de talán ezt megérezhette mert mióta velünk van én vagyok a leg leg leg boldogabb a világon.

Boldog babavárást mindenkinek, jó lenne ha felélénkülne ez a topik is. Sziasztok.
toni73
Szigetszentmiklós
 
 
 


@toni73:
Szia Toni! Gratulálok a kicsihez először is! Egyébként bennem már többször felmerült, hogy ez mind előre meg van írva, bármit is teszünk a kívánt nem érdekében.
jutika81
Győr
 
 


Szia Jutika!

De jó, hogy írtál!

Lehetséges, de jó lenne hogyha több konkrét segítséget kapnának a szülők a nemek érdekében. Van gyerkőcöd? Vagy ti is kislányra gyúrtok? Nagyon ismerős a felhasználóneved a régiek közé tartozol esetleg akinek sikerült a csajszi?
toni73
Szigetszentmiklós
 
 
 


Szia Toni!

Új vagyok, pár hónapja találtam ezt a topicot. Igen jól jönne több segítség! Írtad, hogy Ti mindent bevetettél, szabad tudni konkrétan mik voltak ezek?
13 és 1 éves kisfiúk anyukája vagyok, nagyon örülnék egy kiscsajnak! Ma van a ciklusom 12. napja, mától kezdem az lh tesztet.
jutika81
Győr
 
 


Megcsináltam a tesztet. Halvány csíkos lett. Segítsetek kérlek, mindig megjelenik halvány csík a testcsíknál vagy csak ha közeleg a pé? Köszönöm!

jutika81
Győr
 
 


De jó! Ilyenkor lehet még együtt lenni apával, hogyha tuti két csíkos akkor már nem. Használtál már ovu tesztet máskor is? 

Én kb hat hónapig teszteltem,hogy tudjam pontosan az ovu időt, mindent feljegyeztem egy füzetbe nap nap után,mit érzek milyen a nyákom, az ovu teszt mit mutat.

Sikerült is pont ovuláció előtt együtt lennünk de egy év próbálkozás után sem estem teherbe.

Aztán már nagy elkeseredésembe ovu csúcskor is együtt voltunk, hogy már tök mindegy csak baba legyen.

Elsőre sikerült a második fiam . Nekünk ugy látszik nem igazán életképesek a kislány katonák.

Vagy nemtom...

Egy órával az együttlét előtt hüvelyöblítés 1l langyos víz 1 ek 10 százalékos ecettel.

Viszont nekem csak a gabriel ovu teszt vált be.
toni73
Szigetszentmiklós
 
 
 


@toni73:
De jó, hogy írtál már vártam. Tegnap használtam először LH tesztet.
Ti a csúcs előtt hány nappal voltatok együtt, hogy a fiúkatonák nem maradtak meg? A hüvelyöblítést irrigátorral végezted?
Amikor teherbe estél akkor is alkalmaztad az ecetes öblítést?
Húú mennyi mindent kérdeztem, köszönöm válaszod!
jutika81
Győr
 
 


Nahát... csináltam tesztet. Halványabb mint a tegnapi, nem is értem. De megjelent a tojásfehérjés nyák. Akkor ma már ne legyen akció igaz?
jutika81
Győr
 
 


Ma már ne! Legalább is védekezés nélkül ne
toni73
Szigetszentmiklós
 
 
 


Tapasztalatom szerint amikor halványabb mint a tegnapi akkor már megvolt az ovu csúcs és az ovu végét még elcsípted. A nyák azt bizonyítja is, ilyenkor a fiúknak kedvez az együttlét.

Amikor halványat mutatott reggel hatkor, utánna mondjuk délben már ugyanolyan dupla csík volt és kb. du négykor már megint halványodott.

Az ovu csücsot elég macera elkapni csak nagyon sok teszteléssel és tapasztalattal lehetséges, hacsak nincs szerencséd.

A nyák viszont mindíg segít, mert hogyha halvány csíknál szexelsz és mint neked is ismét halvány csíkos lett a következö teszt ugy gondolod még mindíg lehet együtt lenni de a nyák bizonyítja, hogy akkor vagy a leg befogadóbb és a csücs meg volt. 

Nekem az is nehezített a dolgon , hogy a ciklusaim nem egyformák 29 től 34 ig inkább hosszabbak voltak.

Mi mindíg csak addig akcióztunk amíg halványat mutatott mert utánna is ellenőriztem és megvolt pár órára rá a dupla csík. Mégsem lettem terhes

Én igen de volt aki ásványvizes flakonnal csinálta, 

Igen akkor is alkalmaztam az ecetes öblítést de mindíg több vizzel mint ahogy a Ceizell mondta mert hogyha túl tömény az ellenkező hatást éred el vele tehát nem leszel terhes.

Legalább is sokan így védekeztek régen.
toni73
Szigetszentmiklós
 
 
 


Szia Toni!

Nekem ez az első tesztelős hónapom, látom Te nagyon nagyon benne voltál. Képzeld ma lett pozi az ovu tesztem. Szombat délben voltunk együtt, jó lenne ha holnap lenne peteérés az pont a 3. nap lenne. De ha holnap is pozi a teszt, félek, hogy nem marad élő hímivarsejt ovura.
jutika81
Győr
 
 


Valamiért nem tölti fel a fotót Lehet rámegy ez a hónapom, holnap vált át fiúra a Hold.
jutika81
Győr
 
 


jutika81
Győr
 
 


jutika81
Győr
 
 


25-ös érzékenységű a teszt, de jó lenne, ha holnap már halvány lenne. Viszont a nyákot már nem tapasztalom. Holnap jövök!!!
jutika81
Győr
 
 


Én ugy látom jó lessz ez!!!

A nyák nagyon fontos tényező, amikor a leg termékenyebb vagy akkor vagy a leg sikosabb. Ezt a tesztet nem ismerem én a gabriellel teszteltem mert a rossmanos mindíg áll pozitívat mutatott, nagyon érzékeny volt és mindíg halvány csíkos voltam.

Drukkolok Nektek
toni73
Szigetszentmiklós
 
 
 


Szia Toni!
Háát nem tudom eldönteni... ovus tüneteim viszont vannak. Derekam fáj, hasam alja.
jutika81
Győr
 
 


jutika81
Győr
 
 


Szerintem halványabb, mint az előző napi. 3 órán keresztül nem ittam. Bízok benne, hogy 3-án volt ovu, az pont 3 nap az akciótól.
jutika81
Győr
 
 


Sziasztok!

Hajrá Lányok, én drukkolok, hogy összejöjjön!
Sokat irtam régebben ebbe a topikba, nekünk összejött 3 fiú után a kislány.
Hajrá-hajrá!

3+1
 


Sziasztok!

Itt is lejelentkezek :-)
Máj.25-én megszületett a kislányunk, Mila!

Kép
 


@helgus22:


Gratulálok Helgus22! Ez szuper!  Milyen "trükk" vált be nálatok?

3+1
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: