Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!



Az lenne a kérdésem, hogy akinek megjön a menstruációja annak ellenére, hogy terhes, az teljesen ugyan olyan, mint egy átlagos menzesz (mennyiségben, hasgörcsölésben), vagy azért más? Van olyan köztetek, akinek megjött rendesen, mégis babát várt?


sziasztok!Nekem is korai terhességem van kb 3 hetes és rendesen megjött görcsökkel...van valaki akinek ennek ellenére jo tapasztalata van köszi!
 
 


Szia Gyöngyi!

Mi újság veled? Minden rendben van? Voltál azóta dokinál? A teszted lett pozitív vagy már doki is igazolta a terhességet?
Vendég
 

 
 

Szia cherry!
A teszt is pozitiv lett az orvos is igazőlta,de aztán ma kiderült hogy már sajnos nincs petezsák....vagyis elment ezért volt a vérzés....most nagyon szomorú vagyok... :cry:
 
 


Gyöngyi :D

Nagyon sajnálom. :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

kicsit kihalt a topik, de azért én tudk egy jó példát mondani.

édesanyámnak megjött mikor velem volt terhes ... és lám, itt vagyok.
szóval, van hepiend is :roll:

 


Sziasztok!

Babszika, társulok hozzád :lol: , mert amikor az én édesanyám is terhes volt a bátyjámmal, akkor nem is tudta, hogy terhes, mert rendesen menstruált :shock:
Hanem amikor a tesóm mocorgott már odabenn, akkor anyu mondta a nagymamámnak, hogy vigye el dokihoz, mert nem tudja mi ez, de "mozog a hasa" :lol:
Hát a tesóm volt. :lol:
Majdnem végig mentruált vele.
Úgyhogy csajszik, semmi sem lehetetlen!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


helo én is végig menstruáltam és a 10.héten észre vettem hogy nem jön rám a ruha mert vékony alkat vagyok elmentem a dokihoz és mondta hogy szép nagy baba.ja és még rosszul se voltam.
 


Sziasztok!
25 éves vagyok és mi 3 hónapja vagyunk a baba projekten és most a harmadik hónapban nem jött meg a menstim.megörültünk ,hogy lehet sikerült.Soha nem késett a menstim úgyhogy ezért reménykedünk.az időpont után 2 nappal csináltam 1 tesztet ami negatív lett,utána fedeztem fel ezt az oldalt és itt olvastam,hogy 10-12napot várni kell a teszteléssel ,néha hányingerem van,de ennyi.erre 6 napra rá megjött,iszonyatos görcsökkel.a hányinger maradt.másabb a menstim mint szokott lenni,de nem tudom most mi van!Valakinek valami hasonló tapasztalata esetleg?

Ada
 
 


Sziasztok!

Nekem 2 hetet késett, csináltunk tesztet ami pozitív is lett :D
Aztán jött a rossz hír. Ezt követően egy hét múlva szokásos fájdalommal megjött a menstruálcióm :(
Rá 2 napra megint megcsináltuk a tesztet, ami szintén pozitív lett. Most várunk..., mert a doki azt mondta, hogy elment a pici. De mi reménykedünk!
 
 


Sziasztok!

Jelenleg a 6 hetes terhes vagyok és sajnos barnás néha véres folyásom van, ma pedig még görcsöltem is. A dokim szabin van és 1 hét mulva vár csak UH-ra. Hát remélem ennek ellénére nincs gond, mert azt mondta hogy ilyenkor ez előfordulhat.
Várom mások tapasztalatait!
jokerno
Dunaújváros
 
 


Sziasztok. 2 hete első baba projektünket kezdtük de tegnap megjött iszonyat mennyiségben az én normálisomhoz képest és hamarabb 4 nappal mint kellett volna ami megint nem normális nállam. 4-5 nappal ezelőtt hányinger,émelygés,fáradtság,derékjás,petefészek körüli fura érzékenység jelent meg teljesen tegnap előttig mikor másnap megis jött. Eddig soha nem volt semmilyen problémám a menstruáció előtt sem alatt. Most mégis aggódok egy kicsit hogy mi lehet ez... Van valakinek tapasztalata?
 
 


Sziasztok lenne nekem is egy kérdesem . Rendesen meg van a mensim erős vérzés erős görcsökel ... de úgy érzem mint ha valami mocorogna .. nagyon félek hogy baba reménykedek hogy csak az ideg ugrál .. 2 gyerekes anyuka vagyok védekezünk meg minden nem örülnek még egy babának sajnos tavaj agyvérzést kaptam és vérhigitoval szúrom magam clexanal... no a kérdésem az lenne ha esetleg baba és túl léptem volna a 3 hónapot akkormár nem venék el ?? Ne kővezetek meg ez miatt de amin én túl mentem es a sok gyógyszer meg stb ugy érzem ha baba is lenne nem lenne egézszéges


@lorena20130201:
Teszteltél már esetleg? Érdemes lenne. Én tavaly jártam úgy hogy ugyanúgy menstruáltam mint szoktam aztán kiderült 12 hetes terhes vagyok ( nagyon begörcsöltem egy nap ezért elmenten orvoshoz) méhen kívüli volt és megműtöttek. De látod menstruáltam közben így észre sem vettem. Szerintem tesztelj.
 


Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy ha menstruáció előtt 1 nappal esik teherbe valaki (tudom hogy kicsi az esély de nem lehetetlen)
és másnap meg is jön, akkor a terhességet az előző mensitől számoljuk ugyanúgy?? Mert hát akkor az már eleve 4hetes terhes???
Köszi a választ
 
 


@laura12:
Onnan számolják és a baba nagysága alapján korrigálják a születés idejét.
 
 


Sziasztok! Én tri regol fogamzás gatlót szedek 13 éve.. Eddig semmi gond nem volt. Most elfelejtettem az levél elejéről két szemet bevenni, elkezdtem a ciklusom kB 14. napján pecsetelni, azóta is pecsételgettem de nem minden nap.. Es most mikor meg kell jönni fáj is a hasam persze meg is jött, bár eddig nem voltam hasfájós... Szerintetek lehetséges hogy így is lehetek esetleg terhes? Ugyanis más védekezés nem volt ez idő alatt. Valakinek hasonló tapasztalata?
 


Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget.
Mikor csináltam tesztet szeptember 26 ÁN akkor pozitívat mutat 28 ÁN meg jött teljes 2. Ig aztán csináltam 3 ÁN meg egy tesztet az is pozitív lett. De késett megint 8 napot. Most október 25. Én
vasárnap jött meg csináltam egy tesztet de az meg Már negatív.. és már 3. Napja hogy nagyon görcsölök ez mitől lehet? De a tünetek mi előtt meg jött hányingerem volt nagyobbak a melleim a derekam leszakad sokat járom WC re is. Valaki segítsen:( örülnénk nagyon ennek a pici pocak lakónak ha lenne. De félek is hogy nem e méhen kívüli.


Sziasztok ..
Olyan kérdésem volna , csináltam tesztet nem 1.2 hanem 5-db és mind pozitív lett ..
aztán másnap reggel is csináltam és az is .. + volt
Aznap éreztem olyan furcsán görcsölt a hasam .. és elsőnek rózsaszín es volt a papír mikor ki töröltem utána mar kicsit erősebb
Aztán mas nap reggel egy erősebb piros pisilésen volt .. meg
És mint ha el vágták volna el múlt ..
el mentem dokihoz de ő nem lát semmit :( sajnos de azóta se menstruálok azóta csináltam tesztet és negatív 2 hét múlva kell vissza menjek az orvoshoz
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: