Új privát üzeneted érkezett!

jaj, de jó!

én mire rászántam magam, hogy felhívom, elment vizitelni :o délelőtt nyilván műtőben lesz... szóval... á, nem is tudom. majd valamikor megyek :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, laptetőd van, úgyhogy mennjél !

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


tényleg!  végül úgy 5. telefonálásra a műtőben elértem. majd most fogom nemsokára újra hívni, hogy mi van... megint a műtőben :o :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Sziasztok! Youlcsi, szerencséd lesz, nem csinálsz egy tesztet?:)


Én megint Itthon, hazajöttem, mert borzasztóan fáj a torkom, fejem, levert vagyok, ég a szemem.

 
 


nem csináltam tesztet. kaptam norcolutot. csak a szokásos. clostit is kaptam, de azzal majd megint jól kellene időzíteni. állhatok neki számolgatni, mikor szedjem be a gyógyszert... és akkor arról még szó sem volt, hogy lehet, kelleni fog a tükrözés, aminek ki tudja, mi lesz az eredménye...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kellemes Ünnepeket kivánok Nektek és sok locsolót!! :)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


boldog nyusziünnepet mindenkinek!

nálunk még szerdáig itthon van apa, szóval van öröm :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság Mindenkivel?

Bocsi, h eddig nem jelentkeztem, de a két gyerekkel nem egyszerű az élet... Ezt most látom... Danó állandóan "szeretgetni" akarja Emmát és felvenni a derekánál fogva! A hajam ketté áll, mikor meglátom! Egy pillanatra nem lehet egyedül hagyni vele...

A tejem apadozik, szóval lassan totál tápos csirke lesz a kisasszony. És hasfájós természetesen, szóval elég sokat kell simizni a pocakját és tornáztatni. Éppen most fogok áttérni vele is a hasfájós tápira, mint annó Danóval. Remélem, az segít majd!
Egyébként kerekedik, nő, mint egy kis kölyök gólya! Ma este lemérem pőrén. Kíváncsi vagyok, h mennyit hízott!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Szia Mumi és Mindenki!
Hát azt mindenki mondja, hogy nem egyszerű az élet két gyerekkel, de túl kell élni :) Andris is hasfájós volt...Ment a simi, torna, Infacol cseppek...
Andris az ovi 3. napján összeszedett valami hányásos nyavaját, de szerencsére csak aznap hányt 2x. Másnap már csak hőemelkedése volt, 3. nap semmi. Viszont utána volt itt egy rokonunk, aki köhögött és akitől sikeresen elkapta Andris a náthát, tőle meg én  Ez még Húsvét előtt volt és azóta is köhögök, Andris már jól van. Az oviban ezen a héten már ebéden is maradt...kiváncsi lennék hogy eszik egyedül (a pólói állapotából ítélve tényleg egyedül eszik) Merthogy itthon csak elkezdi egyedül, aztán jön az "Anya, segítsél" mondat...
Jövő héten megyek dokihoz, aztán valamikor majd terheléses vércukorszint mérésre.
A pocaklakó kiscsaj beindult rendesen, akkorákat rugdos, hogy ihaj és megy a hullámzás a pocakomon

Többiekkel mizu???

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


sziasztok!

ismét nagyon szerettem volna férges lenni de nem jött össze, negatívak a tenyésztések, így hajrá tükrözés!  már csak MT-t kellene elérnem.

Mumi! ne add fel a szoptatást! ha van rá energiád, próbálkozzatok szoptaníttal, hátha bejön! ha kell, óránként cicire is teheted. persze ha a nagy engedi... nehéz így, hogy nem tudsz csak rá koncentrálni. Persze kérdés, hogy megéri-e a kínlódás vele. ezt neked kell tudnod.
Amúgy Danó még egész jó fej a szeretgetésével. a lányok mindig nyaknál kapták el a kisebbet...

ja megvan az újabb vérvételem is, erősen pozitív lett a szamárköhögésre a minta, szóval tegnap be is jelentette a doki az ántsz-hez... végre, mikor már tuti nem fertőzök azért biztos, ami tuti, írt fel még egy adag antibiotikumot... a tükrözésig még simán be tudom szedni :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!:)


Mumi, tényleg ne add fel, Próbálj meg fejni is, mert ha kevesebb jön már a cumis babák néha lustik kiszívni..:)


Youlcsi, gondolj arra, hogy ha már túl leszel rajta milyen jó lesz, így meg csak folyamatos a rettegés tőle!:)


Tegnap voltam dokinál, képzeljétek, ott integetett a kicsibabácskánk Mindkét kezével, lábával mocorgott, és a doki mondta, de kár, hogy háttal van és megfordult! Tudom, most butaságnak hangzik így, de akkor is egy kész csoda volt!!!!:)))

 
 


Sziasztok!

Mumi, csináld úgy, ahogy kettőtöknek jó! Ha tápos, akkor tápos. Nyilván a több jobb, de végülis a kellő immunizációt megkapta már... A táp ezerszer jobb, mint ha a szopi egy merő frusztráció... Szerintem. :-)

Puszi mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!

Van itt olyan, aki esetleg Imurant szed és szoptat mellette?
Az orvosom szerint mehet nyugodtan a szoptatás Imuran mellett is, de én tartok tőle, mert hát csak az immunrendszert gyengíti ez a vacak, nem fogja a gyerekét is? 
Már annyire lecsökkentettem, amennyire csak tudtam, de már kezdem érezni magamon ismét a fellángolás tüneteit, és nyílván azzal sem lenne előrébb a lányom, ha kórházba kerülnék...
Szóval egy kis megerősítés kellene. 
rubikon
Miskolc
 
 


Lányok!!! Micsoda punnyadás van itt, sehol senki...
Időnként benézek, de mivel érdemleges választ nem tudok adni
rubikon-nak, ezért nem is írtam semmit...
Nekem már csak kb. 4-5 hetem van a szülésig, közben terhességi diabéteszem lett, megy a diéta, napi 150g szénhidrát 5x étkezésre felosztva. Elég nehezen viselem...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


én is vártam, hogy majd válaszol neki valaki :D

a cukrot sajnálom :( egyik nagy félelmem... nem is tudom, hogy bírnám ki.

nekünk előző ciklusban volt egy "sosemvolbabánk"... a doki látta a már-már petezsáknak is megfelelő felritkulást, szép szabályos széllel, még látott is benne valamit... de a tesztjeim rendre negatívok voltak, így sosemvoltbabát elsirattam és befejeztem gyógyszerrel a ciklust. most meg nagyon reménykedek, 8. napon vagyok...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, sajnálom, de hajrá! Össze fog jönni, kitartás!
Többiekkel vajon mi van....
Még a meleg napokat is jobban bírtam, mint a diétát, a porciózást, mérlegezést...utálom!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


már nem kell sokáig bírnod ;)

nagyon remélem, ez a mi hónapunk lesz... az előző ciklusban egy cseppnyi reményem nem volt, ha a doki uh-n nem veszi észre sosemvoltbabát, akkor eszembe sem jutott volna, hogy akár sikeresek is lehetnünk... de ebben a ciklusban letelt a 3 év. ennyi ideje várjuk tesóbabát... és ez már sok :(

többiek :?: TÖBBIEK :!: :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Próbáltam írni Nektek telóról, de sajna 2 "nagyregényem" is elveszett, valamiért nem tudtam elküldeni.
Nálam sajnos semmi:(, ebben a hónapban nem volt sok reményem, nagyon stresszes volt a meló, a házunk felújítása is elkezdődött..., de sajnos megint megjött ma.
Nagyon elkeseredtem, tudom, hogy türelmesebbenek kellene lennem és hozzátok képest gyenge kezdő vagyok, de akkor is...
Jövő hónapban lesz aktuális a rákszűrésem, rákérdezek az orvosomnál valami gyorsítóra, hátha komolyan vesz már így 9 hónap próbálkozás után.

Ahogy nézem Lica csíkját már lehet, hogy leg is van kicsikéjük:)
Youlcsi megvolt a tükrözés végül?

Puszi
Diok
 
 


dehogy volt tükrözés! túl jól voltam, nem mente vissza :D

időközben ez a ciklusom is elúszott... 14. napi gyönyörű hőugrás után mélyrepülés következett, így ma 39. napon járva már-már azon gondolkodom, hogy menjek-e orvoshoz egyáltalán, vagy legyek olyan bátor, hogy elkezdtem "csak úgy" mensi nélkül a clostilbegytet...
mondjuk közben megint lett egy véradásból kizárásom, megint reaktív anti-hcv szűrővizsgálat eredménnyel. oda 2 hónap múlva kell visszamenni ismétlésre. hogy minek, azt nem tudom.

a metet újra szedem, úgy a 3-4. héten baromira ment a hasam, ömlött belőlem a nyák (továbra is állítom, szerintem nem a mettől), ugyanazt vagy kevesebbet eszem, mint előtte, mégis híztam 2 kilót :/
mondjuk metet iratni el kellene menni orvoshoz (gondolkodom, hogy irassak fel 3x1000-et? a most szedett 2x500 tuti kevés), és akkor ott nekiállna a doki kivesézni a hcv-t, mert nyilván nem mehetek nőgyógyászhoz iratni, ha tudta nélkül akarok clostit szedni...

jajj, azt hiszem túlbonyolítom...

de legalább holnap végre megyek az elisabeth-re :D tegnap éjjel végighallgattam, ma ismét ez lesz a program, bár lehet, bemegyek a Mukival a városba este, mert ő is szereti... és akkor ott maradunk kicsikét hallgatózni...
kár, hogy egy évben csak 3 nap van rendes színház a városban...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


  Sziasztok Lányok! Megszületett Julianna, 2014.aug. 12-én, 54 cm, 3 kg !

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Gratulálok! 
néha el is felejtem, hogy kilyen kicsik...

ja, szép neve van ;)



youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi, Youlcsi !!! Ja, így (is) becézzük :)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Lányok, Anyák, Leendő Anyák, hát mi van veletek, velünk??? Sehol senki már 4 hónapja :((((( Eltűnik a fórumunk???

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok ,
szurkoljatok azt hiszem valami készül náluk :).
Remélem ma kiderül minden.
puszi


Diok

 
 


lica!
én rendszeresen benézek, de nincs nagyon miről írnom.
ha hírértékkel bír, akkor azért megemlítem, hogy most esett túl a Muki a bárányhimlőn (végre :)). én meg már a 8. (vagy 9.? ki számolja már?) ciklusban szedem a clostit... orvos már nem is lát, mert minek? csak odatelefonálok, hogy írjon már fel legyen szíves... ennyi.

diok!
drukkolok!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam, ne haragudjatok. Nagyon ritkán én is benéztem.

Lica, ne haragudj rám, amiért csak most gratulálok a kiscsajhoz. Már szép nagyok lehettek 5 hónaposan. :)
Diok, drukkolok! :)
Julcsi, Neked kitartás, összefog jönni a pocilakó! Majd akkor amikor abszolút nem várjátok. :) Hidd el, nálunk is így volt.

Na szóval! Nálunk az a helyzet hogy összejött a pocilakó és mostanra már a 19. hetet is betöltöttük és eddig minden rendben van. :) Aminek nagyon örülünk! :)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Sziasztok! Tudtok nekem tanácsot adni..? elvagyok keseredve... December 29 én 1 napos barnás vérzésem volt majd január 2 án kicsi vérzés páromma 3 án is együtt voltunk védekezés nélkül azóta semmi csináltam kettő tesztet de mind a kettő negatív..:( Szerintetetek lehet terhesség? miért nem jön meg akkor ha teszt negatív?

Tóth Evelin
evelin11
Kazincbarcika
 
 


Dius!
de jóóóó! és már félidő és csak most szuólsz??? ejnye!

jól emlékszem, te nem bajára jársz orvoshoz, ugye?

evelin!
még ha volt is 3-án péd (feltételezzük, hogy volt, bár nem tiszta, hogy mikor volt végül mensid, illetve hogy az a kicsi vérzés az lehetett-e vagy pedig középidős vérzés), a teszt akkor is korai volt még. szerintem ha van is baba, akkor úgy kb 1 hét múva már tuti mutatna a teszt, de legalább még 3-4 napot egészen biztosan kellene várni. ennél korábban csinálni csak pénzkidobás :D
de csak tippelgetek, mert mint írtam egyáltalán nem tiszta, hogy akkor most vélgül hol is vagy a ciklusban...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszönöm a válaszod!!
Végűl is nekem se tiszta mert normális mentstruációm utoljára november 23 án volt most a decemberbe az az 1 nap és majd január 2 án megint csak egy nap..:S sose volt még ilyen nem szedtem fogamzásgátló tablettát se szóval még az se kavarhatna be... várok akkorr még egy pár napot bár nagyon remélem hogy baba van a dologba.. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm gyors válaszod!

Tóth Evelin
evelin11
Kazincbarcika
 
 


azért a helyedben a napokban újra elkapnám apát ;)
ha az a január 2 volt az új ciklus eleje, akkor vajmi kevés esély van arra, hogy 3án baba készült volna. inkább most a következő 2-3 napban :) és utánna 2 hét múlva teszt.


youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


hmm remélem akkor majd legközelebb de az orvost biztos meg látogattom...  Mert a derekem az meg néha befájdogál olyan mint ha beakarna lyukadni nekem az volt a fura ebbe az 1 napos "menstruációba" hogy barna folyadék volt nem pedig vér...

Tóth Evelin
evelin11
Kazincbarcika
 
 


az az 1napos simán lehetett középidős/ovus vrzés is, szóval nem esélytelen a dolog... de azért mondtam, hogy kellene tudni a ciklusodat, hogy mikor volt vérzésed, milyen hosszú szokott lenni, stb.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát oktober novemberbe pontos volt 22-én jött meg mindig és 4 napig tartott de amúgy minden hónapba maximum 5 napos szokott lenni

Tóth Evelin
evelin11
Kazincbarcika
 
 


Julcsi, igen már félidő. :) Gyorsan tellnek a napok,gyorsan nő a pocim is. Pocaklakó is rengeteget mozog. Jól emlékszel, nem Bajára hanem Szekszárdra járok dokihoz.
Te ugye a kórházban dolgozol?

Evelin, szerintem nem esélytelen a baba dolog. De kb.én is ugyanazt tudnám mondani/irni mint Julcsi. De ha eddig sem jött meg akkor azért jövő hét elején csinálnék egy tesztet.

Tényleg ne haragudjatok hogy csak most szóltam, bevallom nektek nem nagyon nézegettem a fórumot. Amikor néha napján benéztem akkor láttam hogy haldoklóban van a topik, és nem irtam semmit.
Tényleg jó lenne ha feléledne. :)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


igen, a kórházban dolgozom.

sok fórum sajnos (vagy nem) átköltözött a fb-ra. innen is van olyan topik, amiből egy az egyben átmentünk oda zárt csoportba beszélgetni.
megmondom őszintén, nem is nagyon jutott volna eszembe ide benézni, ha nem lenne a kórházból letiltva a fb 

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi, kórházon belül melyik részlegen vagy? Csak azért kérdezem mert anyukám is ott dolgozik, azaz a központi laborban.

Ezt a fórumozos dolgot én is észleltem hogy nagyon sok a fb-on van. De hát ez ellen nincs mit tenni.
Ha mindenki többet van fb-on akkor lehetne csinálni egy ilyen fórumot ott is. Nektek mi a véleményetek?
Nekem amúgy teljesen mindegy hogy hova írok! :)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


nem mondod??? anyu 42 év után a laborból ment nyugdíjba :D

szerintem jó ez itt. ez azért viszonylag közérdekű. ha valaki bélbajos és segítséget keres a neten, mert mondjuk babát szeretne, könnyebben talál meg egy fórumot, mint egy fb csoportot...
az innen elköltözött csoport az zártkörű volt, korosztályos... szóval oda egy idő után nem jött új ember, fix társaság van.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, amúgy munkavédelmet csinálom.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


De igen! :) Mikor ment anyukád nyugdíjba? Csak nem decemberben?
Akkor neked is nyugisabb a helyed.

Szerintem is jók vagyunk itt! :)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


nem, már 3 éve.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Akkor nem anyukád az akire gondoltam.
Lehet hogy mi is majd összefutunk valamikor.

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


nem :)
irok privit...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Próbálok képet tenni. Félidős pocak, szombaton csinálta a férjem.



Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Sziasztok ma voltam az orvosnál!!!! Terhes vagyok!!:)):

Tóth Evelin
evelin11
Kazincbarcika
 
 


Dius!
szép pocak! és gondolom, azóta csak nőtt tovább :)

Evelin!
gratulálok!!!

én feladtam a tesóbaba-projectet. nem is tudom mennyi, talán 9 ciklust végigstimuláltunk, de nincs eredmény.
mostanra meg annyira megy a hasam, hogy katasztrófa. továbbra sem rohangálok egész nap, meg több10x... csak a reggeli/délelőtti 3-4 maradt, de olyan szinten, hogy sokszor nem is érzem vagyis csak abból érzem, hogy menni kell, hogy van egy fissurám és csíp, mar... katasztrófa és ha érzem, akkor azonnal menni kell.

hamarosan elmegyek nőgyógyászhoz, hogy átbeszéljük a dolgokat, de a folsavat abbahagyom, ha elfogyott ez a doboz... és talán a metet is megint abba kellene hagynom, vagy nem is tudom mit csináljak.
mindenesetre nemsokára felveszem a kapcsolatot MT-vel újra... jajj, már a gondolattól is görcsben a gyomrom

csak mindezelőtt még fontos dolgom van, meg kellene szereznem a jogsit. nem vagyok egyszerű eset a kocsiban...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok! Na végre feléledt a fórum :) (most meg én tüntem el)
Dius, Evelin, gratuláloook!!!
Youlcsi, nekem is kéne az a jogsi...képzeljétek, elkezdtem csinálni mielőtt Andrissal lettem terhes és mindent végigcsináltam, még a rutin is elsőre sikerült és akkor tudtam meg hogy terhes vagyok és annyira paráztam hogy ne legyen semmi bajom, hogy abbahagytam az egészet...miközben csak a városi vezetés maradt (volna) hátra. Így odaveszett minden (leginkább a befeccölt pénz) és azóta se nyúltam hozzá a dologhoz :( Közbe meg egyre inkább kellene, 2 gyerek mellett...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


én is a gyerek miatt éreztem, hogy nagyon kell a jogsi. orvoshoz menni... vagy csak mamázni akár, ha esik, akkor is... tesómékhoz a szomszéd faluba, vagy fürdőzni, nyaralni... olyan kellemetlen mindig valakit megkérni, ugyan vigyen már el...
és ugyanez a kategória az orvos. mindig valakit megkérni, hogy vigyen már el szegedre... aztán ott vár rám akár 3-4 órát is, mire sorra kerülök, végzek... na, szóval ezt nem. kell a jogsi. most  várom az oktató hívását, hogy mikor mehetek vezetni, mert szervízbe van a kocsi, és nincs időpontunk a hétre...
és basszus annyira élvezem, és totál hiányzik ha már 2-3 napnál több marad ki... csak nem tudom, mi lesz velem, ha majd nem ül mellettem az oktató :o :)

Lica!
rutinvizsga már nincs is :) de jó, ha megvan a rutinod... mert azért tuti előnnyel indulsz.
viszont ennyi idő után már a kreszt is újra kell csinálni, és elég nehéz az új kresz-vizsga.
bár mostanában megcsináltam párszor és szerencsére még most is átmennék... de azért nem bánom, hogy még tavaly vizsgáztam.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, tuti hogy nem indulok előnnyel, mert hidd el, semmire nem emlékszem...ha most be kellenne ülnöm a kocsiba hogy vezessek, totál el lennék veszve
Hát, így jártam...remélem neked egyből meglesz!
Na de hogy ne csak off-témákról beszéljek : amúgy én belügyileg azóta is rendben vagyok

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


a fenét nem lennél előnyben! csak magával az autó kezelésével simán elment 20 órám. kb utána jutottam el odáig, hogy képes voltam arra is figyelni, hogy mi van autón kívül. órákig gondom volt a sávtartással, vagy 30 óráig a kuplung/váltó-kezeléssel, 40 óra után jutottam el odáig, hogy vállalhatóak a fékeim... ezek neked mind nem okoznának gondot. az meg, hogy a forgalomban el lennél veszve...? és? azért van az ilyenek feje felett a bazi nagy T betű!
tessék belevágni újra! ha sokáig húzod-halasztod, tényleg nem lesz belőle semmi, csak majd amikor már a kölkeknek is lesz jogsija, saját kocsija ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok,

Par evvel ezelott mar irtam parszor a topikba, de akkor csak a crohn volt aktualis nalam, a terhesseg nem. Most pont forditott a helyzet. :)

Lassan 3 eve, hogy Dobo foorvos ur megmutott Esztergomban, a vekonybelbol vettek ki pici reszt (15cm), es azota sincs szuksegem semmilyen gyogyszerre. Bar en elotte is a szerencses crohnosok koze soroltam magam, mert ugyan 14 eve diagnosztizaltak a betegseget nalam, par huzosabb idoszakot leszamitva sok gondom nem volt vele. Egyszer gabalyodtam bele egy szteroid-fuggosegbe, de sikerult megszabadulni tole. 4 eve koltoztunk haza kulfoldrol, es ott mar a biologiai kezelest akartak elkezdeni, de itthon a dokim inkabb a mutetet javasolta, es hat egyaltalan nem bantam meg, hogy igy dontottunk.

Tavaly nyar elejen beszelgettunk rola a parommal, hogy most mar lassan johet az elso baba. Mar a beszelgeteskor terhes voltam, csak meg nem tudtunk rola. :) A terhessegem teljesen problemamentes volt, es most mar (remelhetoleg) csak napok vannak hatra a szulesig. Viszont egy dolog engem nagyon meglepett a terhesseg alatt. Iszonyu sokat hiztam. Korabban ugye mindig arra kellett figyelni, hogy ne fogyjak. Mindig jo etvagyam volt, sokat ettem, de semmi nem latszott meg rajtam a 168 cm-mel es az 52 kilommal. Hat most +18 kilonal jarok. Remelem, szules utan visszaall majd a regi rend!

Nektek volt hasonlo tapasztalatotok?

Jogsikkal hajra!! :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: