Új privát üzeneted érkezett!

Minimano, ez abszolút pozitív! Mi volt a dokinál?
 
 


Szia maccs01!
Teljesen el vagyok keseredve! :(
Ma voltam dokinál elméletileg 6 hetes terhes vagyok,de csak 8mm petezsákot látott :(
Ez nem jó hír :(
 


Sziasztok! Az én tesztjeim:
DPO 11, DPO 12, DPO 13, Dpo 14



Ez pedig DPO 15:


juli707
Szombathely
 
 

 
 

Csajok! Mondjátok, ez pozitív ugye?



Sziasztok! HA jól számoltam, az első kép kb 10- 11 DPO  nehéz pontosan megmondani mert nem rendszeres a ciklusom
 
 


 NA és a lemaradt kép:
 
 


Sziasztok! Szerintetek? Mit gondoltok? Van rá esély hogy pozitiv?

 


@szinti27:


Szia mi a helyzet azota :)
babamama29
Tirol
 
 


Sziasztok!
A kozepso tesztrol erdekelne a velemenyetek(masik 2 mar regi, azok a lanyomnal voltak 2 eve)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 




anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


@anncsa:
Nagyon halvany de en latom a masodik csikot!
Mar elmult a nem vart napja?Ketnaponta tesztelj ugyanolyan erosseguvel es fog erosodni szerintem.Irj majd,hogy mi volt.

 
 


23an, azaz tegnap, amikor a tesztet csinaltam.
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma hajnalban megcsinaltam a 2. tesztet. Igaz ez is elegge halovany, de ezt szabad szemmel rogton lattuk.
Hoztam is 1 kepet nektek :D
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 




anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


@anncsa:
Lehet kesobb volt az ovud es azert halovanyka meg.Biztos fog erosodni.Mikor mesz dokihoz?

 
 


Mivel ebben a honapban csak 1szer voltunk egyutt igy 1000000%ra tudom, mikor fogant.most vagyok elvileg 4+2. Dokihoz? Haaat, most talalnom kell eloszor 1 ujat, a regihez nem tudok eljar i a 17 hos lanyommal. Messze lenne
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Ja es pont p.e. napjan voltunk egyutt, ami 9-e volt
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma hajnalban megcsinaltam az utolsot!habar sztem ugy sem birom kin hogy ne vegyek meg :lol:
Azt hiszem, most mar 1ertelmu :-)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


@anncsa:
Ez mar sokkal hatarozottabb!Nyugi nekem is van egy csomo tesztem.En addig csinaltam amig nem lett egyforma eros a ket csik! :lol:

 
 


Ha minden igaz ma vagyok 5+2, 15en megyek orvoshoz, most mar a teszt is egyertelmu! :-)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


@anncsa:
Jajk de jo hirek!Ez mar eros pozi.Mindenkeppen irj,hogy mi volt.

 
 




Ma reggelem :) 15 dpo
 


Kedves fórumtársak! Kérlek segítsetek: Most volt az első inszemnációnk 2016.06.06-án (13. ciklusnapomon).

A nemvárt mensi első napján 06.20.-án (27. cikliusnapon, a 29. ciklusnapon pozítiv lett a teszt( predirector early)rá egy napra is pozítiv lett két nap barnáztam azt gondoltam már nem jön meg
de a harmadik nap megjött mégis rendesen.(30. ciklusnapon)
Mensi ellenére csináltam még tesztet és még mindig pozitív.(32. ciklusnapon.)

Szerintetek lehetek terhes annak ellenére hogy megjött ?
Volt vaklaki menstuáció ellenére terhes mégis ?

Előre is köszönöm!
keszter1984
Győr
 
 


@anncsa:
Voltal dokinal?
Mandurka nagyon szep eros!Mikor mesz dokihoz?
Keszter:En ugy tudom h tovabb mutat pozitivat a terhes teszt barmi van is,mert a hcg nem urul olyan gyorsan a szervezetedbol.Menj el dokihoz!Vervetelbol tobbet meg tudnak allapitani.Hatha mas miatt van a barnazas!

 
 


Szia! Ma elmúlt a mensim megint teszteltem erős pozi lett de most nem tudom mi van. Most tudok majd dokihoz menni
keszter1984
Győr
 
 


keszter1984
Győr
 
 


@keszter1984:
Nagyon kivancsi vagyok mit mond az orcos!Mikor mesz?

 
 


Szia! Nem látott semmit a doki azt mondta lehet hogy volt de elment vagy méhen kívüli :( még ma is mindig pozi )
keszter1984
Győr
 
 


@keszter1984:
Nagyon sajnalom!
Azert tovabb vizsgalt h biztosan kiszurje h nem mehen kivuli?Azert az nem jatek!
Viszont igy lehet mar probalkozni ebben a honapban!!!!Tudom sovany vigasz.

 
 


Sziasztok!


1 hónap próbálkozás 1. babával, azt hiszem meghozta az eredményt :)


14.DPO:


 


Ez pozitiv s
 
 


Ez pozitiv szerintetek ?
 
 


 
 


@kataaaa:
Igen,ez egyèrtelmű pozitív! Gratulálok! :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Koszonom szepen ...harmat csinaltam egyik szebb mint a masik ..en pedig harom meterrel a fold felett :) :) :)
 
 


Sziasztok!
Ma reggeli elsőből csináltam egy tesztet, szerintetek is pozitív ? :)

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:


SZia,

Nekem ma ugyan ilyet produkált az X epil....  Teljesen tanácstalan vagyok.....


@szundimundi:


Egyelőre még énis tanácstalan vagyok, ezért is csináltam ma reggel is egy másik tesztet, ugyan ilyen x-epil-t és most valamivel erősebb is, de csak éppenhogy :) vasárnap csinálok egy CB-t, na az majd a biztosat mondja :) nem sajnáltam rá a 3ezer ft-ot :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok! (Elore is bocsanat az ekezetekert!)Uj vagyok meg itt, de mar eleg regota olvasgatlak titekek.Segitsegre lenne szuksegem :) Nem vart elott 2 nappal teszteltem egy halvany de eleg jol kiveheto pozitivat, viszont Prediktor Earlyvel amirol azota sajnos sok rosszat olvastam :/ ma delutan pedig ujra teszteltem egy masik tipusu teszttel, ami nem vart utan 1 nappal van , de eppen hogy latszodik rajta a csik.... most teljesen bizonytalak vagyok, hogy akkor most mi is van. Lehet csak fals pozitiv volt a prediktor?Azota miert nem erosodik a csik? Valaszaitokat elore is koszonom! Az elso kep a prediktor a 2. A mai
 


 


 


Nem tudom feltolteni az elso tesztes kepet :(
 


 


@rekaaa26:


Gratulálok ! :) 
Ez bizony pozitív, mind a kettő :)
Én is olvastam rengeteg negatívumot a Predictor-ról, de csak kipróbáltam én is, s ez a fajta teszt mutatta meg hogy van egy kis lakóm :) Nekem a kontroll csíkkal egyszerre jött ki jóformán a másik csík, nem tudom neked mennyi idő után jelent meg, mert ha időn túli, akkor fals is lehet.
Ha nagyon biztos akarsz lenni mielőtt elmennél dokihoz, vegyél egy Clear Blue digitálisat, ne sajnáld rá a pénzt (3ezer forint) mert nekem a biztosat mutatta. Ahogy a Predictor jelzett, a cb is jelzett, de volt mikor az X-Epil jelzett pozitívat, a cb pedig egyértelműen negatívat közölt velem, s valóban nem volt baba.
Szurkolok neked :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 




Nekem ilyen tesztjeim lettek :)
Gabriel-eset is csináltam még kíváncsiságból, 40msp s jött a második erős csík azon is :) tünetek is jönnek egyre jobban de nem zavar :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Koszonom szepen :) mindketto kb 1 percen belul mutatta az eredmenyt :) tuneteim is vannak, mensiszeru gorcs, erzekeny mellbimbok :D akkor szerintem veszek egy Clear Bluet is :) de az nem baj vajon hogy 2 nap alatt nem erosodott a csik? Igaz a masodik 25-os erzekenysegu
 


@mexinda:
Akkor neked is nagy gratula!!! :D
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: