Új privát üzeneted érkezett!

hehe azt mondta, hogy teljesen vége van, és egy hétig biztos el lesz sex nélkül, de azért még ma is bepróbálkozok nála, felveszem a sexy macskaruhát amit rendeltem az egyik erotika áruházból. :P:P Még nem látta, nem tudom, hogy miként fog reagálni. :lol: Az elkövetkezendő napok nagyon hosszúak lesznek, de próbálok nem görcsölni rajta.

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok csajok!
Tegnap kellett volna megjönnie, de még nem jött és reggel csináltam egy tesztet. A teszten volt egy nagyon-nagyon-nagyon halvány csíkom.
Szerintetek? Smile
Nem merem beleélni magam.
ja és fáj a derekam...ez utalhat terhességre?
Puszka

Kép
Kép
 


kedves fesztike

igen utalhat terhességre
énis pont ebben a cipőben járok:)
 
 

 
 

akkor drukkolok neked is :)
én teljesen be vagyok most sózva..... :)
remélem nem alaptalanul :)

Kép
Kép
 


Sziaszok.szep 12-én volt utoljára meg a menseszem ,rá egy hónapra vettem egy tesztet, és a második csik nagyon halvány vol.egy hétel ezelőtt megint megcsináltam ugyan ugy volt..utána elmenem az orvoshoz megvizsgált,és azt mondta 6-7- terheséget észlel, el küldött uth-ra,de ott még nem láttható,mennyek vissza 1-hét mulva.tegnap rozsaszines vérzésem volt,oly foltozo.ma délután rendes erőss vérzés ami azota is tart,de fájások nélkül. szerintetek mi lehet ez??????????????????
ha29
Nyírábrány
 
 


Nekem sajna vetélés volt, de 9hetesen ...pedig már szívhang is volt!
lillucy
Salgótarján
 
 


Kívánom h Veletek minden rendben legyen, mert nem jó átélni...!
lillucy
Salgótarján
 
 


Szia!

Én is vetélésre gyanakszom, lehet, hogy azért is volt nagyon halvány a teszted. Egy hónap elteltével már erős csíknak kellene látszódnia. Én a helyedben vissza mennék az orvoshoz, kérnék egy alapos vizsgálatot. :(

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
 
 


Már most gondojon az ünnepekre!

Cégünk egyedi tárgyak (póló, baseball sapka, bögre, fényképes puzzle, kitűző, hűtőmágnes, mobiltok, cigitartó, stb...) gyártásával foglalkozik. Csak küldenie kell egy fotót e-mailban, és mi pár napon belül legyártjuk, és kipostázzuk Önnek.
Tel: 20 496 5698, vagy charleskren@gmail.com

A barátnőm úgy mondtam meg a családnak, hogy terhes, hogy csináltatott mindenkinek valamit az ultrahangos képpel. (férjnek szépen becsomagolt pólót, családnak meg bögréket :-)


Sziasztok!
Én olyan "gondban" vagyok, hogy már 1 hete késik. Augusztusig (3 éven át) fogamzásgátlót szedtem, de akkor leraktam. Szeptemberben és októberben is megjött 28 max a 29. napra. Most már a 35. napnál járok. Tudom ez még nem sok.
A fogamzásgátló szedése előtt sosem volt rendszeres a menzeszem, a gyógyszer állította be 19 évesen.
Nem tudom, hogy mit csináljak. Várjak-e még vagy egy teszt jöjjön...
nyanyu1988
Kunmadaras
 
 


Nyanyu, szerintem felesleges várni, biztos ami biztos alapon csinálj egy HCG tesztet, és meglátod, ha pozitív, akkor azért menj dokihoz, ha meg negatív, akkor azért, bár ezesetben szerintem akár még várhatsz is, hátha csak késik, mert némileg felborult a hormonháztartásod.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Köszön Esthajnalcisillag!
Én is a hormonháztartás felborulására gondolok, de...
A HCG teszt az egy sima terhességi teszt?
nyanyu1988
Kunmadaras
 
 


Igen, persze, a HCG az terhességi hormon, és terhességi tesztre gondoltam. Én igazából 75 Ft-ért kínálok ilyen teszteket, de szerintem neked egyszerűbb lenne, ha bemennél egy patikába vagy drogériába, és ott vennél, nem mintha magam ellen akarnék írni :)

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


szia csillag!!!!!!!
emlékszel rám???????

megkérdezhetem mért tört össze a szived???:(:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szisztok.
készitettem a minap egy tesztet, de a tesztcsikom elég halvány lett. ugy számoltam h a 3. hét végn 4.elején lehetek. a mensim szombatra várható, lehetek állapotos?

köszönöm előre is a válaszokat. :)
ancsim
Paks
 
 


Ancsi,

A halvány csík is csík!!! :) Bár, ha szombatra várható a mensid, akkor tesztelj egyet mondjuk szombaton is. Ha akkor is két csíkos leszel, akkor örülj!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ancsim: HCG tesztnél akármilyen halvány csík is számít! :D
Nekem 2 nappal az első teszteléses nap előtt lett halvány csíkos,és már 1 éves múlt a lánykám :)
Mondjuk Te elég korán teszteltél,nekem is szombatra várható,de csütörtöknél előbb nem számítok 2 csíkos tesztre :)

Én jósteszteket csinálok,tegnapi nagyon halvány,a mai is csak egy fokkal erősebb,remélem alakul tovább! :)

Eszti

Kép
 


Sziasztok,
Holnapra vagyok fogaszatra elojegyezve de nem tudom h. menjek mivel nem tudom sikerult-e alberlot szereznem... meg nem maradt el a mensim, csak szombatra varom.. ami miatt megfordult a fejemben a lehetoseg: kb egy hete eros hanyingerem van, allandoan, reggel, este, faj a mellem, alhas gorcsok- a hanyingeren kivul mind a szokasos PMS.. csinaltam tesztet, de mind negativ ( igaz DU ill este csinaltam oket). Sztetek menjek akkor batran fogaszatra vagy kerjek kesobbi idopontot? ( amugy erzesteleniteses dolog lenne) Az lehet h. a magzatvedovitamintol vagyok rosszul?? Koszi


Sziasztok!
Nem tudom jár-e még valaki erre mostanában vagy sem.
Nekem május 31.-én volt meg utoljára azóta nem.
Ha 30napos ciklussal számolom akkor ma 12 napja késik.
A várt elõtt két héttel menzesz szerû görcsök has szurka volt ez a mai napig is tart.
A mellem mintha nõtt volna és a mellbimbóm nagyon fáj,mintha be lenne gyulladva olyan érzés .
A hõm egész nap 37-37,1(hüvelyben mérve)
A tesztek amiket csináltam negatívak voltak.
Utoljára 2 napja csináltam.
Volt hogy este reggel hányingerem volt de az most elmúlt
3napot végig fájt a fejem.
A negatív tesztek ellenére még várhatok szerintetek babát?
Lehetséges a teszt még nem mutatja ki ennyi idõ elteltével sem?
Köszönöm a válaszokat.
 


Sziasztok nekem most már 5 napja késik de meg negatív a teszt .. De viszont ovulácio után egy héttel barnáztam 3 napig ... De nem nagyon tudom hogy mi volt ez mert nekem a 7 napig tartó mensin kívül nem szokott lenni más .. Szerintetek lehet még baba ?? Tünetem csak annyi hogy eléggé szurkál a hasam .
rencike1990
budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: