Új privát üzeneted érkezett!

Ki milyen gyógynövényt iszik, szed, esetleg van valami konkrét oka, hogy azt eszitek?:)

Beszélgessünk erről.
Párotok is szed valamit?


Nekem 2008ban derült ki, hogy a 170/54 ellenére, bizony, Insulin rezisztens vagyok, sőt a 2004es Dévais leleten is rajta volt enyhe PCO...
Mensmentisben ezt diagnosztizálták tavaly.
Azonnal torna, diéta, és meforált szedtem, Tűű dr az orvosom.

Emellett elkezdtem a barátcserje kapszulát is.
Mert ugye maga a pco+ir és nekem pajzsmirigy alulműk, 2004óta, ez mind anyagcsere zavar...és sárgatest elégtelenséget is okoz.
Peteérésem ahányszor 1 év alatt progi vv és uh ellenőritzük mind volt.
Nem tudom mikor lettek a ciszták.

Ugyhogy én napi 2*1bcserjét szedek.
Ehhez pé-ig ligetszépe kapszulát, ami szépen vastagitja a nyh-át és növeli a nyák mennyiségét.

Párom is szed mindenféle férfi vitamint:
king of kings, nanbao, ginseng, cink, szelén, c vitamin.


Látom azért megnézitek, miről szól ez a topik:)
én jól elbeszélgetek magammal:)

én szoktam még a ciklus első felében cickát inni, utána meg palástfű teát

pé után ami nem gyógy: aspirin protect 100, ez keringést javit, igaz csak inszem-lombik ajánlják, de végülis egy probát megér

folsavat is szedek persze, de az sem gyógynöv:)

pé-ig ajánlják a túrót, hogy jó nyálkah vastagság növelő, na ettől volt már 13mm es pé előtt a nyhártya...ezt a sok fehérjét is inkább lombiknál mondják

ha kérdésetek lenne irhatok, én már 2002 óta foglalkozom ezekkel a témákkal...

 
 

Szia!

Nagyon hasznos dolgokat írtál itt le, köszi, hogy elindítottad a topicot!
Én már nagyon sok mindent kipróbáltam, igazából nem tudtam, mi a baj. Most, hogy tudom, már nem szedek annyi mindent.
Nekem is p.m. alultermelésem van, erre kaptam Letrox75-öt, és szednem kell a prolaktinra a Mastodynon cseppet, mert a felső határértékhez közeli az eredményem. Azon gondolkodom, mivel elég drága ez a Mastodynon, és receptköteles, hogy kiválthatja-e a Zafír barátcserje kapszula?
A ligetszépe kapszula tényleg jó a méhnyálkahártya vastagítására? Nem is tudtam...És milyen árban van?

Ti még ,,kaptatok'' időt a dokiktól spontánkodásra? Én nemrég voltam laparon, nem találtak semmit, minden tökéletes, így kaptam 3 hónapot babagyártásra, utána stimu.
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!
Velem állítólag minden rendben van, meg a párommal is. Én is a gyógynövényeket részesítem előnyben. Fogalmam sincs mit igyak, szedjek, hogy végre legyen még egy bébink.

Cetebe C vitamint szedeti velem a doki most inszem után, meg szedek 2 hete méhpempő tablettát. Esetleg valami ötletetek lenne? Ha igen, megköszönném.

 
 


jenny29 írta:Szia!

Nagyon hasznos dolgokat írtál itt le, köszi, hogy elindítottad a topicot!
Én már nagyon sok mindent kipróbáltam, igazából nem tudtam, mi a baj. Most, hogy tudom, már nem szedek annyi mindent.
Nekem is p.m. alultermelésem van, erre kaptam Letrox75-öt, és szednem kell a prolaktinra a Mastodynon cseppet, mert a felső határértékhez közeli az eredményem. Azon gondolkodom, mivel elég drága ez a Mastodynon, és receptköteles, hogy kiválthatja-e a Zafír barátcserje kapszula?
A ligetszépe kapszula tényleg jó a méhnyálkahártya vastagítására? Nem is tudtam...És milyen árban van?

Ti még ,,kaptatok'' időt a dokiktól spontánkodásra? Én nemrég voltam laparon, nem találtak semmit, minden tökéletes, így kaptam 3 hónapot babagyártásra, utána stimu.


Mastodynon nem hiszem, hogy kiváltja.
Prolactinra inkább kérj norprolacot én azt szedtem, pedig nekem csak a ciklus 2.felében ment 500közeli, de volt 300as értékre, és mégis kapom, igaz feleket...igy 100lett a ciklus elején is, ez már tetszett az orvosomnak:)
Most már csak minden másnap kell szedjem, az elején nehezen birtam, de jobb gyógyi mint a brómocriptin.

Ligetszépe tényleg jó, más babás fórumon is már többen ettük, esszük.
Nem vészes, 1200-1300ft körül van, ha gondolod irok privit...

Én még halogatok mindent, Hcg volt május, ok, minden más jó, még ezt az évet closty+rep kihúzzuk.


timejka írta:Sziasztok!
Velem állítólag minden rendben van, meg a párommal is. Én is a gyógynövényeket részesítem előnyben. Fogalmam sincs mit igyak, szedjek, hogy végre legyen még egy bébink.

Cetebe C vitamint szedeti velem a doki most inszem után, meg szedek 2 hete méhpempő tablettát. Esetleg valami ötletetek lenne? Ha igen, megköszönném.


Folsavat a sima gyógytárit azért nem árt enni, én terhes vitamint max babakor.
Méhpempő is jó, azt lehet végig a ciklusban, esetleg majd ligetszépét probáld ki, azt pé-ig.
Barátcserjét neked is javaslom.

Akkor volt hormon vvételed? esteleg hsg mióta megszületett az első babátok?
sajnos a stressz sokat beleszól.

Én még talpmasszőrhöz is járok, azzal produkáltam a múltkor closty mellett napi fél tabl, 13mm nyálkahártyát:)


Attól félek, hogyha sok mindent szedek, az se jó, viszont ha valamit elkezdek azt kellene szedni 2-3 hónapig legalább.
Most volt hsg pár hónapja. Nagyon nem stresszelek, csak amikor megjön, az igaz, hogy van egy lüke anyósom, de már nem húzom fel magam rajta. VV is volt, ami jó, de nem tudom, hogy ha egyszer jó, akkor a köv. hónapban is jó lehet? Talpmasszőrt most fogok hívni. Járnék én természetgyógyászhoz, csak az a baj, hogy 5-tól van és sokan vannak, na most a gyermekemet nem tudom hova tenni, vinni nem akarom magammal mert kb. min 2 órát ott ülök.

Barátcserje, premens tabletta?

 
 


sziasztok!

aloe veráról hallótatok valamit babásodással kapcsolatban?

KépKép
 


Sziasztok!

Sokat járkálok a Balkánon, és a délszláv országokban esküsznek arra, hogy az illatos macskamentából készült tea rendbehozza a rendszertelen ciklust és elősegíti a teherbeesést. Ugyanolyan név alatt fut, mint a pemetefű, de a macskamenta az.

Én odáig jutottam, hogy megvettem a teát, jól kiraktam a konyhaasztal sarkára, és néztem jó erősen, mert először alaposan utána akartam olvasni. :D Azután teherbe is estem, anélkül, hogy ittam volna a teából. Ennyit tudok hozzátenni a gyógynövényes dologhoz! :wink:

Kép
 


Sziasztok!

Itt még új, de a Closty-s részben már régóta beszélgetek.
Március óta szeretnénk babát párommal, de semmi.
Márciusi hormonvizsgálat eredménye elvileg jó, bár másnak a 21. napon a 23,26 prolaktin sok volt... nem tudom ez sok-e?

Aztan most elegem lett a dokikból, uram rendben, elvileg csak én lehetek az oka aki "öli" a kiscsávókat :D és nem lesz belőle babóóó

Nekem a cickafark, citromfű, ánizs, orbánc teát javasolták félideig... aztán a cickafarkat átrakni palástfűre a második felében a hónapnak.

Hozzá még szedek e és c vitamint, folsavat, halolajat... aztan lassan a bőröm meg minden szép lesz csak baba nincs :D

nektek ötlet?
 
 


Sziasztok!

Tudjátok mit hallottam? Egy ápolónő 2 évig próbált teherbe esni, elkezdte inni az algát, Gold Star Lunar és Solar, és 1-2 hónap után teherbe esett. Állítólag nagyon sok mindenre jó, igaz drága, de pont most találtam pesten egy csajt, aki féláron árulja ezeket a termékeket. Én most belevágok. Egyébként ha utána akartok olvasni, akkor wellstar oldalon, illetve ha beírjátok hogy alga, akkor még több ilyen oldal is van.

 
 


mindenki másra esküszik:)
kinek ez kinek az:)

sok dolgot tényleg nem érdmes, de 1-1 dolgot ki lehet probálni
magas prolaktinra jó a barátcserje, premensben nincs annyi hatóanyag

az biztos, hogy nekem closty alatt kevés a progi, anélkül meg tök magas, mármint a kevés az 20 körüli, cl nélkül 40-50, de volt 80is, a 21.napon, mert 2 tüsző ért meg

én a túró+talpmasszőr alatt produkáltam a 13mm nyhártyát
én igyekszem minél előbb a term dolgokat szem előtt tartani, tényleg

a sperma ölésre is ajánlottak pé-ig, napi egy kapszula hüvelyben, protexin gynophylus
14kapszula, 2200-2500kb a patikákban
én 2000ért szereztem

én ezt is szoktam, mert tényleg szép lesz tőle a hüvely belül, semmi apró folyás sem
és van bnőm, aki ezt használta, mikor elvileg neki megölte a spermát, és most már 13 hetes babás

ugyhogy van mit kiprobálni


melyik az a szer amelyik rende hozott belülről?nekem is az a bajom hogy állandóan van folyásom,erre nagyon jó lenne valami.
nekem is van 1 bnőm akinek megöli a spermákat és ezért nem sikerül teherbeesnie,az első is lomikuk után spontán sikerült,lórugás hormonokkal.és most szerene másikat 1 éve,de semmi.

KépKép
 


protexin gynophylus

ezt kell esténként 1 kapszulát felhelyezni


köszi

és hol lehet beszerezni?

KépKép
 


patika dm, 3000ft


köszi,akkor majd körbenézek :)

KépKép
 


Babátszeretnék!

Bocs, elfelejtettem egy választ a kérdésedre. Volt hsg-ém pár hónapja, volt egy kis letapadás, de már jó. Elkezdtem ma inni a cickafarkot, nagyon rossz íze van. Ezt most a ciklus közepéig kell inni, napon egy pohárral ugye? Péntektől meg iszom a Green Gold Lunart is.
Ehhez a protexin gynophylushoz nem kell orvosi vélemény?

 
 


Még egy krédés: cickát a mensi első napjától kell kezdeni inni?

 
 


timejka

sokféleképpen szedik,van aki első naptól,van aki mikor elmúllik a mensi és pé-ig.aztán pedig palástfűt isznak.
hátha tudnak mások is több okosságo ezzel kapcsolatban.

KépKép
 


ez volt az 1000. üzim ide..hipp hipp hurrá!!!! :lol: :lol:

KépKép
 


Bettike
Ünnepeljük az 1000. hozzászólásodat?

http://www.kepeslap.com/show.asp?imagei ... erid=19373

 
 


Ide akartam a képet, de nem sikerült.

 
 


Babátszeretnék (valami rövidebb megszólítás lehetne :D )

Ezt a kúpot hány napig kell használni?

Olyan keveset jöttök és olyan szomorú vagyok ezért.

 
 


timejka írta:Babátszeretnék (valami rövidebb megszólítás lehetne :D )

Ezt a kúpot hány napig kell használni?

Olyan keveset jöttök és olyan szomorú vagyok ezért.


Bocsi lányok:)
Szilvi vagyok

én peteérésig szoktam
nekem a dokim ezt javasolta

de ha esetleg más panasza van valakinek, pl folyás, gondolom lehet tovább is
14kapszula van benne

de nekem nincs panaszom, csak hátha jobbá teszi az utat odabent:)


Szilva
Tiszta gyagya vagyok, mégegyszer megkérdeztem, hogy mikortól kell haználni a kúpot, de most láttam, hogy azt is megírtad.

 
 


Sziasztok!

Ma vettem algás ligetszépe kapszulát... miért hangsúlyozzátok ki, hogy a ligetszépét pé-ig (gondolom itt ovura gondoltok...) kell szedni? ha valaki tovább szedi, akkor árt? én úgy gondoltam, hogy csinálok egy egyhavi kúrát... hülyeség szerintetek?

Kép
 


gtunde75 írta:Sziasztok!

Ma vettem algás ligetszépe kapszulát... miért hangsúlyozzátok ki, hogy a ligetszépét pé-ig (gondolom itt ovura gondoltok...) kell szedni? ha valaki tovább szedi, akkor árt? én úgy gondoltam, hogy csinálok egy egyhavi kúrát... hülyeség szerintetek?


ártani nem árt, de gondolom, hogy elsősorban a follik. fázisra hat
ha végig szedsz valamit, az inkább a barátcserje k.legyen:)


hát jó.... azért ezt most már nem fogom kidobni.... majd ha elfogyott, jöhet a cserje:)
igazából bőrproblémák miatt gondoltam, hogy ligetszépét veszek... majd meglátom, hogy használ-e...

köszi a választ! :)

Kép
 


ugyan nem gyógynövény, de pár napja használok egy anionos tisztasági betétet, ami meddőségre és számos dologra lehet megoldás

nagyon bizok benne, hogy beválik:)



Szilvi
Hol lehet beszerezni? Most olvastam róla.

 
 


Szilvia
Láttam, hogy vn éjszakai, nappali és ihntim. Te melyiket használod?

 
 


Kedves Gyermekre Vágyó Párok!

A Károli Gáspár Református Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatói vagyunk és szakdolgozatunkat a meddőség témakörében írjuk.
Úgy gondoljuk, hogy a meddőségel kapcsolatban a pszichológiai tényezőket méltánytalanul elhanyagolják a gyógyítás során. Manapság e probléma széles rétegeket érint és számos szakmai tapasztalat bizonyítja, hogy a háttérben gyakran lelki okok állnak, melyekre pszichológiai módszerek megoldást jelenthetnek.
Kutatásunk során különböző szempontok figyelembevételével szeretnénk megismerni, hogy az egyes párok esetében mik lehetnek a meddőség okai.
Munkánk során egyik fő célunk az, hogy az eredmények ismeretében segítséget nyújtsunk a kutatásban részt vevőknek, és mindazoknak, akiket érint ez a probléma.
Azon pároknak, akik részvételükkel segítik munkánkat, részletes visszajelzést és konzultációs lehetőséget nyújtunk. Hiszünk abban, hogy ezáltal segíthetünk közelebb kerülni a megoldáshoz.

Amennyiben Ön és párja már több, mint egy éve küzdenek a meddőséggel és nyitottak ara, hogy részt vegyenek kutatásunkban a babaravarva@yahoo.com e-mail címen jelentkezhetnek és tehetik fel kérdéseiket.

Ha környezetében tud olyan párról, akik a témában érintettek lehetnek, és érdeklődhetnek a részletek iránt, kérjük juttassa el hozzájuk levelünket.


Üdvözlettel:

Csúcs Zita és Horváth Flóra


timejka írta:Szilvia
Láttam, hogy vn éjszakai, nappali és ihntim. Te melyiket használod?


A tisztaságit, és mensikor a nappalit.
Nekem fájdalom nélkül jött meg 2 hete...most meg olyan pé-m van, hogy 3 napja iszonyat sok a nyákom...szokott lenni, de nem ennyi...tutti, hogy hat!



Szilvi
Te úgy el tudsz tűnni. Ez nem szép. Hol lehet venni, csak neten még? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.

 
 


Kedves Gyermekre Vágyó Párok!

A Károli Gáspár Református Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatói vagyunk és szakdolgozatunkat a meddőség témakörében írjuk.
Úgy gondoljuk, hogy a meddőséggel kapcsolatban a pszichológiai tényezőket méltánytalanul elhanyagolják a gyógyítás során. Manapság e probléma széles rétegeket érint és számos szakmai tapasztalat bizonyítja, hogy a háttérben gyakran olyan okok állnak, melyekre pszichológiai módszerek megoldást jelenthetnek.
Kutatásunk során különböző szempontok figyelembevételével szeretnénk megismerni, hogy az egyes párok esetében mik lehetnek a meddőség okai.
Munkánk során egyik fő célunk az, hogy az eredmények ismeretében segítséget nyújtsunk a kutatásban részt vevőknek, és mindazoknak, akiket érint ez a probléma.
Azon pároknak, akik részvételükkel segítik munkánkat, részletes visszajelzést és konzultációs lehetőséget nyújtunk. Hiszünk abban, hogy ezáltal segíthetünk közelebb kerülni a megoldáshoz.

Amennyiben Ön és párja már több, mint egy éve küzdenek a meddőséggel és nyitottak ara, hogy részt vegyenek kutatásunkban a babaravarva@yahoo.com e-mail címen jelentkezhetnek és tehetik fel kérdéseiket.

Ha környezetében tud olyan párról, akik a témában érintettek lehetnek, és érdeklődhetnek a részletek iránt, kérjük juttassa el hozzájuk levelünket.


Üdvözlettel:

Csúcs Zita és Horváth Flóra


Sziasztok. a multi maca kapszuláról hallottatok? esetleg valaki szedi?tapasztalatok?
Vendég
 


Ha esetleg valakit érdekel szeretném eladni 10 doboz Magne B6-t 12700ft postával. érd: storker1@gmail.com


timejka írta:Szilvi
Te úgy el tudsz tűnni. Ez nem szép. Hol lehet venni, csak neten még? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.


Drágáim:

babatszeretnek@indamail.hu

ezen tudtok rendelni, és ha nem vagyok itt, vagy irhatok privit

Tőlem tudsz venni, vagy rendelni.



25mia írta:Sziasztok. a multi maca kapszuláról hallottatok? esetleg valaki szedi?tapasztalatok?


a maca mindenképp jó
nőnek férfinek is



Sziasztok!

kicsit tanácstalan vagyok a barátcserjével kapcsolatban. az előző ciklusom tankönyvi volt, pé, ovu, meg minden, korai vetélés, amit észre sem vettem volna, ha nem lett volna a 12.DPO-n és még pár napig pozitív HCG tesztem... ... az átlag hőm 36,6...
most elkezdtem szedni a barátcserjét, mert kicsit későn volt ovulációm (a 22.napon), és úgy hallottam, a bcs rendezi ezt is...
azonban most, hogy szedem, a hőm olyan, mintha bekattant volna... 36,6 és 36,8 között ugrál...olyan, mint egy hormonzavaros görbe... nem tudom, hogy mit csináljak, hagyjam abba a barátcserjét?
szerintetek?

Kép
 


Tünde, szijjjja itt is!
Sztem hozzá kell szokni a szervezetednek az új dolgokhoz és a gyógynövény tartalmú szerek nem mindenkinek válnak be, én várnék még a helyedben, h mi változik tőle :!:

Én most kezdtem hétfőtől a méhpempő kapszulát...eddig még semmi rosszat nem tapasztaltam!

25mia, Én is gondolkodtam a m. maca szedéséről, de sokan azt mondták, h nagyon be tud kavarni a ciklusba :!: hát nem tudom, próba szerencse!

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


suzy78 sziiiijjja! :lol: nem tudom, én most inkább abbahagytam...legyen inkább hosszú a ciklus...nem merek belekavarni... próbálom inkább lenyugtatni magam, nem biztos, hogy jó, ha elkezdek össze vissza kapkodni és mindenféle cuccokat magamba tömni...
sokkal jobban megviseltek a történtek, mint ahogy azt a másik topikban mutattam...és igazából kétségbe vagyok esve...

Kép
 


Tünde, annyira sajnálom és megmondom őszintén, h furcsáltam is, de nem kell magad erősnek mutatni, mert érthető, ha nem is vagy az!
Én nagyon megértelek Téged és szívből sajnálom, főleg azért is, mert egyedül vagy nap, mint nap, ezt a veszteséget teljesen egyedül kell feldolgoznod!
Kitartás, drukkom megy+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(ha úgy érzed nem kapod meg azt, amit várnál a topiktól esetleg, nézz körbe...)
puszillak

Először meg kell nyugodni, sokszor átbeszélni a dolgot és azért a gyógynövények is tudnak segíteni a szervezetünkön, de a lelkünkön nem :!: én így gondolom!

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


suzy78 köszi!!! :oops: inkább arról van szó, hogy én nem akartam nyavajogni, mert vannak ott többen is az enyémnél súlyosabb gondokkal...
na mind1, ez itt nagyon off.... látom Te is több topic-ban nyomod, majd én is körbe nézek kicsit...
Puszillak!

Kép
 


Tünde, ne butáskodj már...a Te gondod-bajod sem kevés...én megértelek!

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Sziasztok!

Tünde
A barátnőmnek 30-35 napos ciklusai voltak, elment dokihoz, mert babát akartak, szedte a bcs-t, neki bevált.
Én is már kipróbáltam annyi mindent (lehet, hogy ez a baj), de semmi. Nekem újabbanm, kb 3 hónapja a 20. cn-tól barnázok kb 5 napig, aztán megjön a mensi. Na ettől vagyok már bolond. Ittam palástfű teát, ugyanez volt akkor is, úgyhogy már én se tudok semmit, hogy mi lenne jó.

 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok a fórumon, viszont nagyon régóta szeretnék babát. Idén tavasszal elindultunk a Kaáliba, ahol az UH-on megállapították, hogy miómám van. Én már ettől sírógörcsöt kaptam, elküldtek laparoszkópiás műtétre, ahol a miómát nem vették ki, viszont találtak helyette endometriózist. Teljesen kész voltam. Két hónapig Danovalt szedtem, majd jött 3 hónapig az injekció-kúra. Aug. 31-én kaptam az utolsó szurit, azt mondták kb. 6-8 hét onnan mire megjön. Már a 10. héten vagyok és semmi. Sajnos nem azért mert terhes lennék. Gyűlölöm a gyógyszereket, sosem szedtem, és most újra gyógyszert kellene gondolom felírjanak, hogy megjöjjön. Nem tudtok erre valami jó gyógyteát, vagy módszert? Szegény hormonháztartásomat már így is teljesen összezavarták. Úgy érzem egyre messzebb kerülök a céltól.

Csak pozitívan!
 
 


Vespa, nagyon sajnálom a történteket :cry:
Próbaképpen tudnám javasolni a palástfű és cickafarkfű teát, hátha segít :?: :!:
Hova jártok, melyik Kaáliba?
Ezt előtte nem tudtátok, furcsa, h a Kaáliba derült ki az endo
:!: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: