Új privát üzeneted érkezett!

Akkor drukk csütre++++++!!!! Te mennyit pihensz? Milyen csodaszereket szedsz? Én elevit, méhpempő, magneb6, E vitamin, aspirin protect, utro.
Vendég
 


Az utrót nyomom 3×3-at,femibion,cetebe,e-vitamin.Pempő már elfogyott pont ET előtti napon.

Küldöm a ragacsokat :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Csoki-vani
de jó, hogy jelentkeztél :D :D :D
Épp ma volt a transfer :o :?: Bravóóóó, drukkolok nagyon+++++++++++++++++++++++++++++

Te mennyi méhpempőt, turmixot eszel :shock: :?: A mnyh. brutál :shock: :lol:
Sztem jó leosztást kértetek :!: :wink:

Én most majd nem fogok, vagyis, nem tudok :oops: tesztelni, mert transfer után is be kell löknöm fél-fél ovitrelleket, és így még ET+10-en is + lenne :lol: :lol:


Cukigabi
csütörtök lesz a nyerő napod (névnapom is akkor van 8) ). A te pénteki névnapodra már meg lesz a zebra :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 

 
 

Szia Betty
igen, jókor gondoltál rám 8) . Képzeld hogy normál adagot eszem, szerintem nem csak ezért ilyen, hanem szerencsém volt. Ilyen vastag még sosem volt. Bár én mindig sokat iszom (vizet :lol: ). Viszont nem tudom hogy lehet hogy megint 9 petém lett... ugy látszik hogy én ennyit tudok, akármit nyomnak belém).
Puszi mindenkinek!
Angyal, Betty, Gabi +++++++++++++++++++++++++
Vanili
Vendég
 


Betty nem is baj hogy nem tesztelsz majd. Ezt mar regebben is irtam, hogy szerintem nincs sok értelme. Mert végülis úgyis a vérvételben vagy ultrahangban hisz az ember.
Jó éccakát, puszi Nektek!
Vendég
 


Betty!
Miért kell még ET után ovitrelle?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Csoki-vanili :!:

Örülök, hogy jelentkeztél, és küldöm a sok babaragacsot Feléd is+++++++++++++++++++++++++++++++++

Gyere sürübben légyszi :wink:

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Szia Angyal!

Kössszii! Igérem jönni fogok gyakrabban... csak tudod ez az egész ügy olyan fájdalmas tud lenni... szorongás, félelem stb... és inkább önvédelemből elvonultam(ok), hogy ne gondoljak annyit erre... Drukkok Neked ezerrel ++++++++++++++++++

Betty, Gabi nektek is köszi a ragacsot meg a drukkkot.

Gabi holnapra egy szép pozitívat kívánok Neked!++++++++

Lányok még ha nem is írok gyakran, be-benézek, hogy tudjam hogy álltok.
És drukkolok!

Puszi mindenkinek
Vanili
Vendég
 


Egy cica aki örökbe fogadott egy mókust, és még szoptatja is (Kolumbiában történt). :lol:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Csoki-vani
nagyon édesek ezek a képek :)
Nem semmi, hogy a cica befogatta a kismókust, és még szoptatja is :shock: :o ...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Gabi :D
megnézteeem a máásikbaan! GRATULÁLOK mert ez bizony pozitív :D ! Drukk holnapra is!+++++++++++++++++++

Betty cukik ezek az állatkák... és még félt a család aki a sérült kismókust találta, hogy majd a macskák zsákmánynak tekintik a mókust. Hát nem :lol:.

Angyal +++++++++++++++++++++++++

Puszi
Vanili
Vendég
 


csoki-vanili :!:

Örülük, hogy jönni fogsz gyakrabban :wink:
Megy a sok babaragacs+++++++++++++++++++++++++++++

Édesek a képek, a cica szoptatja a kis mókust nagyon sok ember tanulhatna az állatoktól :wink:

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Vani!
Köszönöm neked is :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vani!
Gyere át a LOMBIK-osba!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron