Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma kaptam meg a dokimtól a Mirena hormonspirál receptjét, de mielőtt kiváltanám, szeretnék néhány infót róla, aki ismeri, használja!

Köszönöm!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szia
Nekem is ilyen spirálom volt és csak jokat tudok rola mondani Szerimtem nagyon jo dolog volt hogy nem volt vérzésem csak az elsö 2 honapba volt pecsételö vérzés Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz ha tudok válaszolk Én most vetettemle mert tervbe van a 3 baboca Azért tetettm fel mert többet nem akartuk de meggondoltuk magunkat
Most mennyibe kerül amikor én vettem 40ezer volt


Szia!

Örülök, hogy írtál, és főleg, hogy jókat! :)
Igazából böngészgetve a neten, én is inkább jó tapasztalatokat olvastam róla, és ez biztató!

Még nem váltottam ki, nem tudom, mennyibe kerül, de 40.000 fölött van, az biztos.... :?

Fájdalmas volt neked a felhelyezése?

D.

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia!
Abszolult nem fájt pedig én nagyon félek a fájdalomtol
Az volt a lényege a felhelyezésnek hogy a méhszáj nyitva legyen
Kellett venni egy mély kevegöt és mér fent is volt
Utánna nagyon véreztem pár oráig Azt is mondta az orvos ha a páromat zavarja a kontroll széóál akkor még tud belöle levágni
Rá egy honapra volt egy uh hogy helyén van e és ennyi az egész Nem kell az embernek vérzéssel és betéttel meg tamponnal bajlodnia.Nekem is az orvosom ajánlotta


SYASZTOK.
Nekem, rossz élményem van a Mirena spr. ha vki gyereket sztne még!!! annak nem ajánlom, nekem 3 évig fennt volt... s nem mensiztem egyáltalán:-) a vércsere hozzátartózik a nöi szervezethez:-) s levettettem mivel új házasság , s babát sztünk volna ...hamar teherbe is estem és 20 hetesen elis vetéltem...:-((( hogy a spirálnak volt -e ebbe szerepe nemtudom...sztem nagy vszinüséggel igen:-( azóta hálaistenek született egy 4 hónapos kisfiam...és örül a család:-) remélem nem keseritetelek el...nehéz dolog egy nönek ideális foggátl. találni:-( remélem neked ilyen problémáid nem lesznek.

syasztok. Anette
anetta36
Pásztori
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron