Új privát üzeneted érkezett!

Segítsetek nagyon szeretnék babát, de csak mostanában ébredtem rá hogy 30 éves vagyok a párommal 8 éve nem védekezünk és 9 hete poz terhességi tesztem lett. Mindketten meglepve bár de bőrünkböl kibújva örültünk és gondolatban tervezgettünk. De az orvos amikor megállapította hogy terhes vagyok befektetett és 15 nap múlva véget ért életem legszebb napjai. Volt egy cisztám a dagles üregben a baba eleinte jól volt de kb 1 hét után az embrió nem nőtt de a ciszta igen mivel vérezgettem is és az orvos sem látta értelmét /nem hallott szív pulzálást/ igy megszakította terhességem. Szerintetek egy ilyen után mennyi időt kell várni az újra próbálkozásra?
 


Szia,

Én is átestem egy vetélésen (műtéti befejezéssel) és nekem 2 orvos is 3 hónap pihenést javasolt. Ebbe nem számít bele a műtét utáni vérezgetés, csak az azt követő 3 menses.
Érdemes ezen időt kivárni, mert ha hamarabb leszel terhes, akkor nagyobb az esély a spontán vetélésre...persze ez nem törvényszerű.
Mi is nagyon türelmetlenek vagyunk, de követni fogjuk az orvosunk tanácsait, mert nem szeretnénk, ha a türelmetlenségünk ismét visszavetne minket 3 hónappal.
 


Szia.

Igaz nekem nem muszeres befejezes volt,de en nem vartam semmit.(tobb vetelesem volt)ha a szervezet nem kesz ra ugysem fog sikerulni.

Nekunk egy spontan vetelos ciklus utan rogton sikerult,a vonalzon latszik az eredmenye.
elotte 4evig probalkoztunk.

Kép
 
 

 
 

Egy ajánlás!!

Akit érint a téma, annak ajánlom. Lehet a dokikkal beszélni utána négyszemközt is.

Téma: Sikertelen terhesség – ismétlődő vetélés

Előadók: Dr Szakács Zoltán nőgyógyász főorvos
Prof. Nemes László haematológus

Bejelentkezés szükséges
a 36 1 439 - 1640 / 1641 / 1642 telefonszámon!
Az előadás február 29-én, fél 6-kor kerül megrendezésre.
A részt vevők egy 6 ezer forintos kupont kapnak ajándékba, melyet a klinika bármely szolgáltatására felhasználhatnak.

További infók:
http://www.facebook.com/cirisbudapest

http://www.ciris.hu/
brogoka
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron