Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mindenki!

Nagyon nagyon sok szeretettel koszontok mindenkit, aki meglatogatja ezt a forumot. Azert inditom utjara ezt a temat, mert sok forumoldalt latogattam meg es ugy erzem, meg mindig nincs a nokben, bennetek eleg informacio es eleg batorsag, hogy kerdezzetek... Talan azert, mert belefaradtatok, hogy senki nem valaszol, meg az orvosok sem tudnak sokmindenre magyarazatot adni, ami szomoru...
25 evesen egy szamomra uj betegseggel neztem szambe... A miomaval... Azert volt uj szamomra, mert a korombeli noknel nem nagyon kellemzo... Egy csomo kerdes merult fel bennem.

Most mi lesz?
Elrakosodhat e?
Muteni kell?
Mit tehetek?
Lehet e gyerekem?

Szerintem akinek miomaja van vagy cisztaja, mindenkiben felmerulnek hasonlo kerdesek...

A kerdeseimre valaszert majd a fel vilagot bejartam... Es ugy erzem, szeretnek segiteni... Segiteni nektek! Es megvalaszolni minden kerdest es legjobb tudasom szerint megmondani a megoldast...

Egyet ne felejtsetek el: Nincs lehetetlen csak tehetetlen ember.

Kerek minden kedves olvasot, ha barmilyen kerdesetek merulne fel a miomaval kapcsolatban, tenyleg barmi. Egy masodpercig ne habozz es ird meg nekem. Szeretnek segiteni!!!!

Uzvozlettel es oszinte tisztelettel:
Eliza

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron