Új privát üzeneted érkezett!

A lelógás hagyján, akkor a föld már jobb, mert szabadon mozoghatok :lol: De mikor kettejük közé kerülök - mert épp úgy szopizik - na az csuda jó, egyik innen szorít, a másik meg onnan :shock:

De asszem - kopp-kopp - megoldottam a gondot: ugye átrendeztem a szobáját máshova került az ágya és ráadásul ellenkező irányba alszik az ágyában, nos tegnap visszafordítottam az eredeti irányba és láss csodát...aludt :D 5-kor kelt és vissza is aludt 8-ig!! Ma szuper kipihent vagyok :lol:



De ma már nem, bár végig aludta az éjszakát 5-6 ig, de utána visongatott és nem akart visszaaludni!!! :roll:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu a szobaátrendezésben van valami amikor picinek máshol volt az ágya nyugtalanul aludt most hogy pár hónapja átrendeztem alszik mint a tej :lol: ma voltam vele Gödöllőn bankba hát úgy élvezte a buszozást tiszta jó gyerek volt :lol:


Szülinapi zsúr volt, 1 éves lett Benedek. Uhh... Azért mindannyian elfáradtunk. Most pihizünk kicsit a hétvégén. Nektek is jó pihit.
 
 

 
 

pepper zsúr? de jó és milyen tortája volt Benedeknek?


Sziasztok :) Szeretnék csatlakozni, ha nem gond.
Van egy 2 éves kisfiam, ő 2 év után spontán jött össze, egy P4-es citológiai lelet kikezelése után.
Én 35 éves vagyok, párom már 42, mi is szertnénk megsürgetni a 2. babát.
Az a baj, hogy én még szoptatok, igaz már csak napi 1-2 szopi van elalváshoz.tartok tőle, hogy ez gátol engem.A peteérésem sem volt igazán frankó sosem :? Úgyhogy Marci csodababa-számba megy :lol:
Nem raktok a ygerkőcökről képet?Kíváncsi lennék rájuk. :)

Kép
 


Szia Meli peteérésre nagyon sok praktika van ám :lol: azon könnyen tudnak segíteni :lol: ami a szopizást illeti hát igen lehet hogy a szervezet még termeli ezt a hormont ami akadályozza a picit hogy megfoganjon. Tesómnál is ez volt a gond aztán kaptt gyogyit és 2-3 hónapra rá megfogantak az ikrek :lol:


Meli szia, üdv itt. Peteérlelésre én is hallottam egy két jó ötelet, én anno az Aviva-tornát csináltam, nekem bejött, nagyon jól helyre rakta a ciklusomat.
Erzsébet: túrótorta volt, sok gyümölccsel, egy falatot sem evett belőle, de gyertyát élvezte. :D
 
 


Sziasztok,

Köszönöm Lányok!:)

Erzsébet:) És a tesód a szopi mellett kapott gyogyit?
nekem a ciklusom már lassan egy éve teljesen beállt.11 hós volt Marci, amikor először megjött.
Igen, LH-teszteztem is, meg van mikroszkópom is, de ez mondjuk semmit sem ér.
Az az igazság, hogy már csak egy szopi volt jó ideje, aztán visszajött a napi 3, jönnek a hátsó őrlőfogak, így hiszti van, ha nem kap cicit :?
Hát, lehet, ki kell várni, amikor már nem lesz szopi :?
Ti mióta próbálkoztok újra?

Kép
 


Meli tesóm nem szoptatott azért ment dokihoz mert már jó ideje próbálkoztak és semmi akkor csináltak neki hormonvizsgálatot és ott mondták neki hogy olyan hormont termel a szervezete hogy a szervezete azt hiszi hogy szoptat :wink: érdekes :roll:
Pepper: hm nyami nyami túrótorta :D Nellusnak micimackós volt az első szülinapi tortája egyből lekapta a szemöldökét :D


hová tünt midenki jelentem mi takonykórral küzdünk épp :oops:


Sziasztok!

Bocsi, apa mint írtam egész héten szabin volt - és próbáltam élvezni a dolgot :D
Egy felől jó volt, végre nem rettegtem tőle, másfelől, nem változott semmi - a háztartási munka még mindig tabu, könyékig is érhet a mocsok akkor is ott maradna :(
Panka viszont nagyon élvezi, egész nap rajta lógna :P

Na meg élveztük a jó időt, és szinte egész nap kint vagyunk estére meg hulla vagyok. Mert persze az óraátállításnak köszönhetően a kiscsaj eddig mindeg 6-kor ébresztőt fújt, de ma csak fél 8-kor. Remélem visszaállunk.

Szép hétvégét!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

beu :) Nálunk meg fordított a helyzet, Marci meg nem akar mostanában kimenni, csak ha autóval megyünk valahova.Annyira jól eljátszik bent, hogy iszonyú nehéz kivontatni :roll:

Erzsi :? jobbulást Nektek!

Nálam is beindulnak a vizsgálatok, ha megjön, akkor 3. napi vérvétel!
Hát nagyon örülnék, ha ez egy jel lenne, ugyanis Marci előtt is megindultunk, vártam a mensit, de nem jött, így vv. helyett uh volt egy szép petezsákkal :lol:

Kép
 


Meli akkor ti már sinen vagytok mi sajnos még mindig várakozó állásponton apa pajzsmirigye miatt :twisted:
épp elállt végre az eső ezt vártam délután ki tudunk menni legalább :lol:


Hát üldözzzz a szerencse :cry:
Vasárnap már megint felmondta a szolgálatot a babakocsink, a régi kereke elhagyott minket menet közben :x még jó hogy apukámék a közelben voltak és elfuvaroztak minket. Így jártam a nyár elején is, csak akkor hazaértem és kaptam kereket hozzá, de most nincs és nem is tudják mikor lesz. Na így jól nézek a tél elé. Már tényleg csak ez hiányzott.
Nem is tudom mit csinálnék, ha Panka nem lenne, néha tényleg úgy érzem ő tartja bennem a lelket...és ilyenkor mikor minden összejön...
Na inkább megyek, mert zuhanok lefelé

Meli van már vmi?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Remélem azért van mindenki ilyen csöndben :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát már kezdtem reménykedni, de semmi :cry: vagy még túl korai volt...

Lányok mi újság felétek?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu eltüntem én is a sok vizsga meg minden kész vagyok most én is teljesen leengedtem :roll:
Mindenkinek boldog babás új évet kívánok. Valaki babásodott azóta ????? Panka hogy viselte a szilveszteri tüzijátékokat? Nellus nem ébredt fel mondjuk ő a mamánál aludt mi meg buliztunk :lol:


Szia!
Hát mindenkinek boldog új évet!
Egy kicsit mozgalmas decemberünk volt... kezdve ott, hogy apuka magára talált és én egy kicsit naivan mindjárt azt hittem jön a kistesó, de mégsem, viszont a szülés óta először megjött a két ünnep között, így most legalább miheztartás végett képben vagyok :D

Aztán jött Panka szülinapja két felvonásban, mert kedves családunk nem volt hajlandó egy napon összegyűlni, persze volt ki megsértődött de magasról ejtem őket, mert elegem van hogy egy 2 éves gyereknek kelljen alkalmazkodni hozzájuk.

Szilveszterre végre egyedül maradtunk hármasban, bár Panka lefeküdt 8-kor és reggel ébredt csak mit neki tüzijáték, pedig az ajtóban dübörgött minden.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


hú Beu hát igen ez nálunk is megy mert mi is pl karácsonyra délután 3-ra hívtunk mindenkit mert ugye ő még ebéd után alszik és én is hallottam hogy pár ember húzta a száját :roll:
Nálunk valószínű jövőhét végén lesz tartva a kisasszony második szülinapja ha mindenkinek meg fog felelni. Apa nálunk is nagyon aktív volt decemberben de mi még megvárjuk a pajzsmirigy dolgot úgyhogy szegénykém mindig kiszállt :D
na majd lehet a január lesz a nyerő hónap én nagyon drukkolok nektek :lol:
mi most olyat buliztunk tiszta furcsa volt, de amikor Nellust elvittük anyumékhoz amikor hazaértünk olyan rossz volt nélküle már akkor hiányzott :D

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: